Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
203 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 203 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Ωραία... Απ'οτι κατάλαβα όλες μας περνάμε την εφηβεία μας και πάλι μια φορά το μήνα!!!! ως πότε βρε κορίτσια μου!!!
Μακάρι να μην είναι σημάδι τα σπυράκια ότι έρχεται η κόκκινη και να είνει τίποτα άλλο... Αλλά αυτο το μήνα ούτε ταχα μου ταχα μου συμπτώματα έχω ούτε τίποτα...

Και με την ευκαιρία να πώ το εξής... Κορίτσια μου, (αυτό μπορούν να το βεβαιώσουν και όσες έχουν περάσει ήδη μια εγκυμοσύνη) συμπτώματα όπως οι αναγούλες και οι "δήθεν" μυρωδιές έρχονται στο 2-3ο μήνα... Γι αυτό μην τρελαίνεστε και μην αγχώνεστε!!!

Ευαγγελία μου τόσο πολύ που το θέλουμε αν είμαστε έστω και λίγο σίγουρες ότι έπιασε το σποράκι θα νομίζουμε πώς την επόμενη μέρα η κοιλιά μας θα είναι τεράστια,το στήθος πρησμένο όσο δεν πάει...μην σου πω ότι θα γεννήσουμε κιόλας!!!χαχαχαχαχαχα Razz

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, κορίτσια!!
Ναι, το φυλικό οξύ είναι πολύ καλό! Ένα χαπάκι την ημέρα, πρωί-πρωί. Δεν είναι ακριβό, αλλά μόλις μείνετε έγκυος να το γράφετε στο ΙΚΑ. Δε θα πληρώνετε τίποτα.

Ευαγγελίτσα, ξέρω μια κοπέλα που στην εγκυμοσύνη ήταν γεμάτη σπυράκια, αλλά αυτό δεν ισχύει σε όλες. Οι αναγούλες συνήθως αρχίζουν το 2ο μήνα και κρατάνε για δύο μήνες. Με το που μπαίνει ο 4ος αρχίζουν να εξαφανίζονται ως διά μαγείας.

Πολλά φιλιά σε όλες! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ετσι είναι Δεσποινάκι μου όπως τα λες!!!
Αλλα νομίζω ότι εάν είμαστε ρεαλίστριες δεν θα περνάμε σε τόσο μεγάλο βαθμό την απογοήτευση όταν τελικά έρχεται η ακατανόμαστη!!!

Γειά σου Μαράκι με το γλυκό ζουζούνι σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλημέρα Αγάπη!!!

Βασικά πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο μου και τον ρώτησα και μου είπε ότι μπορώ να το πάρω και δεν χρειάζεται συνταγή γιατρού... Συγκεκριμένα μου είπε μόνο καλό θα σου κάνει και δεν έχει παρενέργειες αλλα δεν τον ρώτησα αν πρέπει να το πέρνω και στην περίοδο γιατί μου είπε να πέρνω ένα χάπακι κάθε μέρα... οπότε μάλλον εννοείται...
Αν δεν κάνω λάθος δεν έχει ούτε 2ευρώ το κουτάκι.. Νομίζω το αγόρασα 1,60 τόσο...

ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΣΑ ΧΑΠΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΦΕΛΙΣΙΝ ???

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
30 χάπακια έχει το κουτί Αγάπη μου!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ακριβώς Ευαγγελία!!!Να σε ρωτήσω κάτι,έχω καμία 10αρια μέρες που ξεκίνησα το felicine και θα πάρω όλο το κουτί!!!Εσύ πόσο καιρό το παίρνεις;

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ Δεσποινάκι μου σήμερα έκλεισα 20 μέρες και μου έμειναν ακόμα 10χαπια...

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Εγώ Δεσποινάκι μου σήμερα έκλεισα 20 μέρες και μου έμειναν ακόμα 10χαπια...

Θα πάρεις και άλλο κουτί μετά;

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι έτσι λέω...
Βασικά τώρα που το λες να παρω ενα τηλεφωνάκι απο δευτέρα το γιατρό μου να ρωτήσω πόσο καιρό πρέπει να το πέρνουμε...Γιατί ξέρω ότι είναι καλό να το πέρνεις 2 μηνες πριν μείνεις έγκυος... Αλλα αν πάρει περισσότερο;;; Εσυ θα πάρεις;;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκέφτομαι κι εγώ να το πάρω κορίτσια...βασικά έχω διαβασει ότι ουσιαστικά είναι βιταμίνη οπότε και για παραπάνω να πάρουμε δεν νομίζω ότι θα πειράξει Rolling Eyes

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Ναι έτσι λέω...
Βασικά τώρα που το λες να παρω ενα τηλεφωνάκι απο δευτέρα το γιατρό μου να ρωτήσω πόσο καιρό πρέπει να το πέρνουμε...Γιατί ξέρω ότι είναι καλό να το πέρνεις 2 μηνες πριν μείνεις έγκυος... Αλλα αν πάρει περισσότερο;;; Εσυ θα πάρεις;;

Κι εγώ για 2 μήνες ξέρω!!Μόλις τελειώσει αυτό το κουτί θα πάρω κι άλλο!!
Έχω μία απορία και τις τελευταίες μέρες κάθομαι και το σκέφτομαι...Εγώ μέχρι τον Αύγουστο έκανα πολύ γυμναστική γιατί από 63 κιλά που ήμουν(πριν 3 χρόνια) είχα φτάσει 98...Και τα τελευταία 3 χρόνια έπεσα στα 70!Από τον Σεπτέμβρη σταμάτησα να αθλούμαι και ξεκίνησα να τρώω πολύ με αποτέλεσμα πάλι να έχω ξεχυλώσει και να έχω φτάσει τα 80 κιλά(που τα παίρνω ΜΟΝΟ στην κοιλιά)!!Αισθάνομαι πολύ χάλια με το σώμα μου γιατί πάλεψα αρκετά για να χάσω και τώρα δεν ξέρω αν μπορώ να ξανακάνω γυμναστική...Κάθε μήνας που περνάει και είμαι στην αναμονή για το αν είμαι έγκυος η όχι μου προσθέτει κι άλλα κιλά και δεν το αντέχω...Αν θα μείνω έγκυος θα πρέπει να κάνω δίαιτα!!!Την πρώτη φορά που αρραβωνιάστηκα είχα πάρει κιλά και τώρα γίνεται το ίδιο και φοβάμαι πως θα καταλήξω πάλι στα 100 σχεδόν κιλά!!!Θέλω να ξεκινήσω διατροφή αλλά ακόμη δεν έχω την δικήμου κουζίνα να μαγειρεύω ειδικό φαγητό μόνο για μένα γιατί σε κανένα 2μηνο,όπως το βλέπουμε,θα είναι έτοιμο το σπίτι μας για να μείνουμε ολομόναχη με ανεξάρτητη κουζίνα!!!Είμαι χάλια αυτές τις μέρες!!Αγχώνομαι πολύ!!!Η πεθερά μου χθες που τις ανακοινώσαμε ότι θα φύγουμε από το σπίτι ξύνισε αντί να χαρεί που θα είμστε ανεξάρτητοι και με διέλυσε!! Crying or Very sad
Χίλια συγνώμη για το μεγάλο ποστ,απλά είχα ανάγκη να τα γράψω όλα αυτά αφού δεν έχω και κάποιον για να τα πω και να με καταλάβει εκτός από εσάς εδώ μέσα!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά οι πεθερές πάντα ξυνίζουν... Απλά συνηθισέ το και μην της δίνεις σημασία, σαν να μην το έγραψες καν αυτό!!! Και φυσικά πολύ καλά κάνατε και αποφασίσετε να μείνετε μόνοι σας...
Τώρα για τη διατροφή, έχω διαβάσει ότι πολλές κοπέλες που ξεκίνησαν διατροφή στην πορεία έμειναν έγκυες και νομίζω ότι κάνει καλό πρίν να χάσουμε λίγα κιλά όσες έχουμε παραπανίσια (με τον εαυτό μου μέσα)..
Ξέρω πως είναι να βάζεις απότομα κιλά γιατί και σε μένα συνέβη αυτό.. Συγκεκριμένα τα πήρα όταν άρχισα τη φοιτητική ζωή.. μέσα σε 6 μήνες είχα πάρει 12 κιλα!!!
Εγώ θα σου προτείνω να προσπαθήσεις, για όσο δεν έχεις τη δική σου κουζίνα, να μην τρως χαζομάρες... Και φαγητό απο έξω!!
Κορίτσια εμείς τρώμε κανονικά και εαν θέλουμε να φάμε καμια βλακεία τη φτιάχνω εγώ... Σπιτικές βλακείες δηλαδή!! Απο το καλοκαίρι έχω χάσει 5 κιλά, όχι γιατί σταμάτησα να τρώω αλλα γιατί έκοψα το φαγητό απ'έξω!!! Αυτο σου προτείνω λοιπόν και μην στεναγχωριέσαι!!! Αν θες να χάσεις λίγα κιλά θα τα χάσεις.. είναι θέμα απόφασης!!! Αλλα να σου πω την αλήθεια εμένα μου αρέσουν οι γυναίκες που έχουν κάτι να πιάσεις... Παρά οι απ' τα κόκκαλα βγαλμένες!!!!χιχι!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε ευχαριστώ πολύ Ευαγγελία μου!!!! Very Happy

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ Ευαγγελία μου!!!! Very Happy

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472

Ε, ναι!! Δεν θα κάτσουμε να σκάσουμε κιολας βρε Δεσποινάκι!!! Ε, και;; Εχουμε λίγα κιλά παραπάνω!! και;;; κι εγω 74 κιλά είμαι και έχω ύψος 1,69 πρέπει να κάνω πάνω απο δεκα κιλά κανονικά... Ε, δεν θα κάτσω να σκάσω.. Θα τα χάσω... Αν και όταν χάνω κιλά.. Καλο κακό χάνω από παντού.. Και το προσωπό μου γίνεται σαν της Βανδή... με γωνίες σαν γαβ γαβ!!! Δεν μ'αρεσω καθόλου!!!χαχαχα!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Deb έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ Ευαγγελία μου!!!! Very Happy

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472

Ε, ναι!! Δεν θα κάτσουμε να σκάσουμε κιολας βρε Δεσποινάκι!!! Ε, και;; Εχουμε λίγα κιλά παραπάνω!! και;;; κι εγω 74 κιλά είμαι και έχω ύψος 1,69 πρέπει να κάνω πάνω απο δεκα κιλά κανονικά... Ε, δεν θα κάτσω να σκάσω.. Θα τα χάσω... Αν και όταν χάνω κιλά.. Καλο κακό χάνω από παντού.. Και το προσωπό μου γίνεται σαν της Βανδή... με γωνίες σαν γαβ γαβ!!! Δεν μ'αρεσω καθόλου!!!χαχαχα!!!

χαχαχαχαχα!!!Με κάνεις και γελάω και είναι καλό αυτό!!!χαχα ε όχι και σαν γαβ γαβ,δεν λεει!!!Εγώ είμαι 1,71 και είμαι 80 τώρα!!!Ζηλεύει απίστευτα και ο αρραβωνιαστικός μου και σταμάτησα το γυμναστήριο!!! Crying or Very sad

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:

χαχαχαχαχα!!!Με κάνεις και γελάω και είναι καλό αυτό!!!χαχα ε όχι και σαν γαβ γαβ,δεν λεει!!!Εγώ είμαι 1,71 και είμαι 80 τώρα!!!Ζηλεύει απίστευτα και ο αρραβωνιαστικός μου και σταμάτησα το γυμναστήριο!!! Crying or Very sad

χιχι!!! ΑΝΔΡΕΣ τι να πεις!!!
Υποχρεωσέ τον να έρχεται μαζί σου τόττε!!!χαχαχα!!! Θα συνεχίσει να ζηλεύει τότε άραγε;;; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 215994

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Deb έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ Ευαγγελία μου!!!! Very Happy

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472

Ε, ναι!! Δεν θα κάτσουμε να σκάσουμε κιολας βρε Δεσποινάκι!!! Ε, και;; Εχουμε λίγα κιλά παραπάνω!! και;;; κι εγω 74 κιλά είμαι και έχω ύψος 1,69 πρέπει να κάνω πάνω απο δεκα κιλά κανονικά... Ε, δεν θα κάτσω να σκάσω.. Θα τα χάσω... Αν και όταν χάνω κιλά.. Καλο κακό χάνω από παντού.. Και το προσωπό μου γίνεται σαν της Βανδή... με γωνίες σαν γαβ γαβ!!! Δεν μ'αρεσω καθόλου!!!χαχαχα!!!

Ευαγγελίτσα δε σου αρέσει η Βανδή????????????????????Εγώ τρελαίνομαι!!!Τη θεωρώ από τις ωραιότερες γυναίκες!!!!!!!!!Δεν έχω γούστο ε????????

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Deb έγραψε:

χαχαχαχαχα!!!Με κάνεις και γελάω και είναι καλό αυτό!!!χαχα ε όχι και σαν γαβ γαβ,δεν λεει!!!Εγώ είμαι 1,71 και είμαι 80 τώρα!!!Ζηλεύει απίστευτα και ο αρραβωνιαστικός μου και σταμάτησα το γυμναστήριο!!! Crying or Very sad

χιχι!!! ΑΝΔΡΕΣ τι να πεις!!!
Υποχρεωσέ τον να έρχεται μαζί σου τόττε!!!χαχαχα!!! Θα συνεχίσει να ζηλεύει τότε άραγε;;; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 215994

Δεν είναι και πολύ αθλητικός τύπος δυστυχώς!!! Crying or Very sad

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kira έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Deb έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ Ευαγγελία μου!!!! Very Happy

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472

Ε, ναι!! Δεν θα κάτσουμε να σκάσουμε κιολας βρε Δεσποινάκι!!! Ε, και;; Εχουμε λίγα κιλά παραπάνω!! και;;; κι εγω 74 κιλά είμαι και έχω ύψος 1,69 πρέπει να κάνω πάνω απο δεκα κιλά κανονικά... Ε, δεν θα κάτσω να σκάσω.. Θα τα χάσω... Αν και όταν χάνω κιλά.. Καλο κακό χάνω από παντού.. Και το προσωπό μου γίνεται σαν της Βανδή... με γωνίες σαν γαβ γαβ!!! Δεν μ'αρεσω καθόλου!!!χαχαχα!!!

Ευαγγελίτσα δε σου αρέσει η Βανδή????????????????????Εγώ τρελαίνομαι!!!Τη θεωρώ από τις ωραιότερες γυναίκες!!!!!!!!!Δεν έχω γούστο ε????????


Να σου πω την αλήθεια, πριν τη δω απο κοντά και εμένα μου άρεζε... Αλλα όταν την είδα τρόμαξα... Είναι κοντή και το προσωπό της έχει πολλές γωνίες!! Και δεν μου άρεσε καθόλου... Αλλα γούστα είναι αυτά... Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφήστε τα χαζά και τις δίαιτες κι ελάτε να σας κεράσω μελομακάρονα!μόλις τα τελείωσα.... Wink Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 215994

mwraki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μελομακαρονα εεε?μιαααμμμμ Embarassed

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:αφήστε τα χαζά και τις δίαιτες κι ελάτε να σας κεράσω μελομακάρονα!μόλις τα τελείωσα.... Wink Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 215994

Ευή!!!!!!!!!!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
kira έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Deb έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ Ευαγγελία μου!!!! Very Happy

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 417472

Ε, ναι!! Δεν θα κάτσουμε να σκάσουμε κιολας βρε Δεσποινάκι!!! Ε, και;; Εχουμε λίγα κιλά παραπάνω!! και;;; κι εγω 74 κιλά είμαι και έχω ύψος 1,69 πρέπει να κάνω πάνω απο δεκα κιλά κανονικά... Ε, δεν θα κάτσω να σκάσω.. Θα τα χάσω... Αν και όταν χάνω κιλά.. Καλο κακό χάνω από παντού.. Και το προσωπό μου γίνεται σαν της Βανδή... με γωνίες σαν γαβ γαβ!!! Δεν μ'αρεσω καθόλου!!!χαχαχα!!!

Ευαγγελίτσα δε σου αρέσει η Βανδή????????????????????Εγώ τρελαίνομαι!!!Τη θεωρώ από τις ωραιότερες γυναίκες!!!!!!!!!Δεν έχω γούστο ε????????


Να σου πω την αλήθεια, πριν τη δω απο κοντά και εμένα μου άρεζε... Αλλα όταν την είδα τρόμαξα... Είναι κοντή και το προσωπό της έχει πολλές γωνίες!! Και δεν μου άρεσε καθόλου... Αλλα γούστα είναι αυτά... Very Happy

Κι εγώ την είδα 2 φορές αλλά στην πίστα με τακουνάρα και μου φάνηκε μια χαρά!!!Εσύ την είδες στο δρόμο??Γιατί είστε και συντοπίτισσες!!!!!! Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
evi27 έγραψε:αφήστε τα χαζά και τις δίαιτες κι ελάτε να σας κεράσω μελομακάρονα!μόλις τα τελείωσα.... Wink Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 215994

Ευή!!!!!!!!!!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad

μη κλαίς καλέ!θα σου δώσω όσα θελες!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 31 215994

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mwraki έγραψε:μελομακαρονα εεε?μιαααμμμμ Embarassed

έχει και για σένα!! Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις