Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
419 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 419 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι από μένα στις πρωινές Smile

Κι εγώ πρέπει να καθαρίσω αλλά είμαι κομμάτια.
Να ευχαριστήσω τους λατρεμένους μας γείτονες-γαϊδούρια που γκάριζαν μέχρι τα ξημερώματα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 654655

Δεν μπορώ να καταλάβω πως κοιμάται ο άνδρας μου, εγώ με ωτοασπίδες κ κουκουλωμένη μέχρι τη μύτη με την κουβέρτα κ πάλι τους άκουγα κι εκείνος κοιμόταν του καλού καιρού! Rolling Eyes

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:Καλημέρα κι από μένα στις πρωινές Smile

Κι εγώ πρέπει να καθαρίσω αλλά είμαι κομμάτια.
Να ευχαριστήσω τους λατρεμένους μας γείτονες-γαϊδούρια που γκάριζαν μέχρι τα ξημερώματα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 654655

Δεν μπορώ να καταλάβω πως κοιμάται ο άνδρας μου, εγώ με ωτοασπίδες κ κουκουλωμένη μέχρι τη μύτη με την κουβέρτα κ πάλι τους άκουγα κι εκείνος κοιμόταν του καλού καιρού! Rolling Eyes
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ Κ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΦΑΣΑΡΙΑ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ...ΚΑΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΚΑΝΟΝΙΑ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΥΠΝΟ???
ΑΝΤΑ ΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΟΥ ΗΡΘΕ Η ΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ??

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ακόμα τίποτα αλλά νομίζω πως θα ρθει η καταραμένη. No

Τα νεύρα μου είναι πάνω από το κεφάλι μου κ κρυώνω ολόκληρη , νιώθω ακριβώς τα ίδια που έχω κάθε μήνα, τίποτα διαφορετικό...

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:Ακόμα τίποτα αλλά νομίζω πως θα ρθει η καταραμένη. No

Τα νεύρα μου είναι πάνω από το κεφάλι μου κ κρυώνω ολόκληρη , νιώθω ακριβώς τα ίδια που έχω κάθε μήνα, τίποτα διαφορετικό...
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΑΦΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΓΙΑ ΕΜΑΣ Η ΧΑΡΑ ΕΝΩΣ ΜΩΡΟΥ

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πραγματικά. Νομίζω τελικά ότι στο μυαλό είναι όλα , άμα χαλαρώσουμε θα μας το φέρει ο νέος χρόνος Very Happy

Το εύχομαι ολόψυχα σε όλες μας!!

mwraki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ifigeniaboz έγραψε:
mwraki έγραψε:καλημερα καλημερα δουλειες κιεγω θελω να κανω αλλα αν διαβασες για μενα σε αλλο section ειχα γραψει οτι εχω καθυστερηση απο τις11 οποτε το σκεφτομαι να κανω πολλα πολλα απο δουλειες...μηπως ειναι δικαιολογια τελικα? Rolling Eyes Rolling Eyes
ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΕ ΚΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ Κ ΑΣΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!
17 Ο ΜΗΝΑΣ ΛΕΣ????
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 990599
ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 654316


το σκασμενο το πρωτο ηταν αρνητικο Mad


σκεφτομαι να κανω το δευτερο σημερα αλλα φοβαμαι το αρνητικο αποτελεσμα Sad


αχχχ μακαρι ρε κοριτσια να ειναι κατι καλο...τις πρωτες μερες καθυστερησησς ειχα και ανακατεμα τωρα μπα...τιποτα...αφου μια μερα μπηκα σπιτι και μου μυρισε εντονα μυλοπιτα... ηθελα πολυ να φαω...μηπως τα χω παιξει? Laughing Laughing Laughing Laughing

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΞΕΚΙΝΑΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΘΑ ΜΠΩ ΦΙΛΑΚΙΑ

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mwraki έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε:
mwraki έγραψε:καλημερα καλημερα δουλειες κιεγω θελω να κανω αλλα αν διαβασες για μενα σε αλλο section ειχα γραψει οτι εχω καθυστερηση απο τις11 οποτε το σκεφτομαι να κανω πολλα πολλα απο δουλειες...μηπως ειναι δικαιολογια τελικα? Rolling Eyes Rolling Eyes
ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΕ ΚΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ Κ ΑΣΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!
17 Ο ΜΗΝΑΣ ΛΕΣ????
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 990599
ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 654316


το σκασμενο το πρωτο ηταν αρνητικο Mad


σκεφτομαι να κανω το δευτερο σημερα αλλα φοβαμαι το αρνητικο αποτελεσμα Sad


αχχχ μακαρι ρε κοριτσια να ειναι κατι καλο...τις πρωτες μερες καθυστερησησς ειχα και ανακατεμα τωρα μπα...τιποτα...αφου μια μερα μπηκα σπιτι και μου μυρισε εντονα μυλοπιτα... ηθελα πολυ να φαω...μηπως τα χω παιξει? Laughing Laughing Laughing Laughing
ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ...

mwraki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ελπιζω να σας πω ευχαριστα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 215994



ιφιγενεια καλες δουλειες...τωρα αυτο λες και ανοιγει μαγαζι ακουστηκε Razz Razz Razz Razz

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωράκι μην το βάζεις κάτω , σε άλλα ποστ έλεγαν ότι μπορεί να συμβεί αυτό.Μην πω κάτι παραπάνω γιατί κι εγώ τώρα τα μαθαίνω τα περισσότερα,αλλά κράτα τη θετική σκέψη. Άμα θυμάμαι καλά έχεις αρκετές μέρες καθυστέρηση.

Καλό κουράγιο ifigeniaboz άντε να ξυπνήσει κι ο δικός μου κ να ξεκινήσω κι εγώ (βαρεμάραααα)

mwraki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ada έγραψε:Μωράκι μην το βάζεις κάτω , σε άλλα ποστ έλεγαν ότι μπορεί να συμβεί αυτό.Μην πω κάτι παραπάνω γιατί κι εγώ τώρα τα μαθαίνω τα περισσότερα,αλλά κράτα τη θετική σκέψη. Άμα θυμάμαι καλά έχεις αρκετές μέρες καθυστέρηση.

Καλό κουράγιο ifigeniaboz άντε να ξυπνήσει κι ο δικός μου κ να ξεκινήσω κι εγώ (βαρεμάραααα)



στις 11 περιμενα αλλα δεν εχω σταθερο κυκλο αυτο με φοβιζει...οι τελευταιες φορες που ειχα περιοδο ηταν με 4 και 5 μερες διαφορα η τελευταια ηταν 11 νοεμβριου....

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μήπως να δοκίμαζες την περιβόητη χοριακή , πολλές την αναφέρουν σαν πιο σίγουρη απάντηση.

mwraki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
θα κανω ενα τεστακι ακομα σημερα και αν δεν εχω μεχρι τη δευτερα(ελπιζω να μην εχω........) θα παω να κανω...αυτη η αναμονη μπορει να με σκασει....

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!!!!!!!!ποιές είναι εδώ?με ποιες θα πιώ καφεδάκι?? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 215994

740Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Δεκ 17, 2011 12:36 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΩΡΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΟΥΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ!ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ!!ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΕΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ.ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΑ ΑΠΟΒΑΛΛΑΜΕ Η ΘΑ ΞΕΡΑΜΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ.

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κι από εμένα!!!!Σήμερα η μέρα είναι υπέροχη!!!! Very Happy

Ελευθερία μου μην αχνώνεσαι και όλα θα πάνε καλά!!!!!

Καλώς όρισες μωράκι!!!

Καλημέρα Εύη!!!Έφτιαξα ένα τσαγάκι και πήρα κι εγώ θέση!!!
Ποιές ΔΕΝ περιμένουν αυτές τις μέρες κορίτσια!!!

Εγώ έχω ψωμί ακόμα....αισθάνομαι περίεργα αλλά δεν δίνω σημασία!!! Τα φιλιά μου σε όλες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 30 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα ζουζουνιτσες μου!!!
Εδώ είμαι και εγώ!!!
Πόσο μ'αρεσει το ΣΚ, έχω τον ανδρούλη μου σπίτι όλη μέρα και τον χαίρομαι!!!

Πως είμαστε σήμερα;;;

Εγώ ΔΕΝ περιμένω στις 21 του μήνα αλλά... μάλλον θα έρθει η ακατανόμαστη γιατί έβγαλα 3 σπυράακια στο πηγούνι!!! Ελεος δηλαδή!!! Δεν φτάνει που έρχεται και πεθαίνω στον πόνο,βγάζω και σπυράκια...

Βρε κορίτσια μου, μου έχει δημιουργηθεί μια απορία αν ξέρει καμία να μου πει... Εδώ και 20 μέρες εχω ξεκινήσει το Φελισιν αυτό όταν έχεις περίοδο συνεχίζεις να το πέρνεις κανονικά;;; Αν και φαντάζομαι ότι η απάντηση είναι ναι.. Απλά για να το επιβεβαιώσω!!!

Φιλάκια σε όλο το παρεάκι μου!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλημέρα ζουζουνιτσες μου!!!
Εδώ είμαι και εγώ!!!
Πόσο μ'αρεσει το ΣΚ, έχω τον ανδρούλη μου σπίτι όλη μέρα και τον χαίρομαι!!!

Πως είμαστε σήμερα;;;

Εγώ ΔΕΝ περιμένω στις 21 του μήνα αλλά... μάλλον θα έρθει η ακατανόμαστη γιατί έβγαλα 3 σπυράακια στο πηγούνι!!! Ελεος δηλαδή!!! Δεν φτάνει που έρχεται και πεθαίνω στον πόνο,βγάζω και σπυράκια...

Βρε κορίτσια μου, μου έχει δημιουργηθεί μια απορία αν ξέρει καμία να μου πει... Εδώ και 20 μέρες εχω ξεκινήσει το Φελισιν αυτό όταν έχεις περίοδο συνεχίζεις να το πέρνεις κανονικά;;; Αν και φαντάζομαι ότι η απάντηση είναι ναι.. Απλά για να το επιβεβαιώσω!!!

Φιλάκια σε όλο το παρεάκι μου!!!!

καλημερα ευαγγελια μου και σε ολα τα κοριτσακια ευαγγελια μου να σε ρωτησω το φελισιν στο εγραψε ο γιατρος η πηγες και το πηρες μονη σου? δευτερον ποσο κοστιζει ?? και τριτον τη δοσολογια παιρνεις καθε μερα 1 ή 2 χαπια

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Δέσποινα !! καλημέρα Ευαγγελίτσα!! τυχερούλα!εμένα ο αντρούλης μου έχει υπηρέσια....θα γυρίσει 18.30 Sad
Δέσποινα εγω ΔΕΝ περιμένω στις 20 + - μια μέρα πάντα....
καλέ μη δίνεις σημασία στα σπυράκια!!ξέρω κοπέλα που όσο ήταν έγκυος ήταν γεμάτο το προσωπό της!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Αγάπη!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Αγάπη!!!

Βασικά πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο μου και τον ρώτησα και μου είπε ότι μπορώ να το πάρω και δεν χρειάζεται συνταγή γιατρού... Συγκεκριμένα μου είπε μόνο καλό θα σου κάνει και δεν έχει παρενέργειες αλλα δεν τον ρώτησα αν πρέπει να το πέρνω και στην περίοδο γιατί μου είπε να πέρνω ένα χάπακι κάθε μέρα... οπότε μάλλον εννοείται...
Αν δεν κάνω λάθος δεν έχει ούτε 2ευρώ το κουτάκι.. Νομίζω το αγόρασα 1,60 τόσο...

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευαγγελία και εμένα τα σπυράκια μου μαρτυράνε ότι έρχεται η ακατανόμαστη αλλά δεν είναι απόλυτο,θα συμφωνήσω με την Εύη!!Ποτέ δεν ξέρεις...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ευη καλημερα δεσποινα κοριτσια βαρυ το παπλωμα σημερα δεν ειχα σηκωμο

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ ΔΕΝ περιμένω στις 26-28!!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραία... Απ'οτι κατάλαβα όλες μας περνάμε την εφηβεία μας και πάλι μια φορά το μήνα!!!! ως πότε βρε κορίτσια μου!!!
Μακάρι να μην είναι σημάδι τα σπυράκια ότι έρχεται η κόκκινη και να είνει τίποτα άλλο... Αλλά αυτο το μήνα ούτε ταχα μου ταχα μου συμπτώματα έχω ούτε τίποτα...

Και με την ευκαιρία να πώ το εξής... Κορίτσια μου, (αυτό μπορούν να το βεβαιώσουν και όσες έχουν περάσει ήδη μια εγκυμοσύνη) συμπτώματα όπως οι αναγούλες και οι "δήθεν" μυρωδιές έρχονται στο 2-3ο μήνα... Γι αυτό μην τρελαίνεστε και μην αγχώνεστε!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις