Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
222 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 222 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακάρι κορίτσια μου, μακάρι !!
μακάρι να δικαιωθώ για την απογοήτευση την όλη ταλαιπωρία και για εκείνες τις μέρες που το κλάμα πήγαινε σύννεφο..
έμαθα τουλάχιστον να έχω υπομονή και περισσότερη δύναμη..
είμαι προετοιμασμένη και στην περίπτωση που δεν θα πετύχουμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλή Αρχή Αναστασία μου!!!! Ολα θα πάνε καλα και σε λιγο καιρο θα συζητάμε σε αλλο μερος του φορουμ!! Laughing Laughing Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 875502


Δν σας ειπα.. πηρα και 2 βιβλια.. τα χαζευα χθες και ειπα να μην αντισταθω...
Πηρα αυτο που το ειχα δει στο μπλογκ της Ολιβιας και ηθελα να το παρω όταν μεινω, αλλα δν περιμενα τελικα χαχαχ
http://www.greekbooks.gr/books/iatriki/gineka-mitrotita-egimosini/se-endiaferusa.product

και πηρα και αυτο
http://www.greekbooks.gr/books/logotehnia/elliniki-logotehnia/elliniki-pezografia/ti-travame-ki-emis-i-manes.product

γιατι ηθελα να παρω κατι χαλαρο να διαβασω και τι καλυτερο απο ενα λογοτεχνικο βιβλιο που χιουμοριζει την κατασταση στην οποια ολες συντομα θα βρεθουμε? afro

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Καλή Αρχή Αναστασία μου!!!! Ολα θα πάνε καλα και σε λιγο καιρο θα συζητάμε σε αλλο μερος του φορουμ!! Laughing Laughing Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 875502


Δν σας ειπα.. πηρα και 2 βιβλια.. τα χαζευα χθες και ειπα να μην αντισταθω...
Πηρα αυτο που το ειχα δει στο μπλογκ της Ολιβιας και ηθελα να το παρω όταν μεινω, αλλα δν περιμενα τελικα χαχαχ
http://www.greekbooks.gr/books/iatriki/gineka-mitrotita-egimosini/se-endiaferusa.product

και πηρα και αυτο
http://www.greekbooks.gr/books/logotehnia/elliniki-logotehnia/elliniki-pezografia/ti-travame-ki-emis-i-manes.product

γιατι ηθελα να παρω κατι χαλαρο να διαβασω και τι καλυτερο απο ενα λογοτεχνικο βιβλιο που χιουμοριζει την κατασταση στην οποια ολες συντομα θα βρεθουμε? afro


Έλλη έχω διαβάσει το 2ο...είναι καταπληκτικό!!βγάζει γέλιο!! ύπαρχει και η συνέχεια του μαμά 2 κι ο μπαμπάς στον κόσμο του!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν διαβαζω καλες κρητικές γι αυτο ομως! No No

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Δν διαβαζω καλες κρητικές γι αυτο ομως! No No


μη δίνεις σημασία! θέμα γούστου είναι και όλα είναι σχετικά! εμένα πάντως μου άρεσαν και τα 2. κι επειδή έχω διαβάσει χιλιάδες βιβλία(ξεκίνησα με το που έμαθα να διαβάζω) σου λέω ότι αυτά ήταν απο τα καλά που διάβασα...ενώ ο γυρισμός της Χίσλοπ που ήταν και πολυδιαφημισμένο κι όλοι λέγαν τα καλύτερα το θεωρώ επιεικώς απαράδεκτο!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΗΡΘΑ Κ ΕΓΩΩΩ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ???ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ (ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ) ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΗΡΘΑ Κ ΕΓΩΩΩ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ???ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ (ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ) ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ...

και να μην σου έρθει κούκλα μου!!ούτε σήμερα ούτε για τους επόμενους 9 μήνες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
boubou έγραψε:Δν διαβαζω καλες κρητικές γι αυτο ομως! No No


μη δίνεις σημασία! θέμα γούστου είναι και όλα είναι σχετικά! εμένα πάντως μου άρεσαν και τα 2. κι επειδή έχω διαβάσει χιλιάδες βιβλία(ξεκίνησα με το που έμαθα να διαβάζω) σου λέω ότι αυτά ήταν απο τα καλά που διάβασα...ενώ ο γυρισμός της Χίσλοπ που ήταν και πολυδιαφημισμένο κι όλοι λέγαν τα καλύτερα το θεωρώ επιεικώς απαράδεκτο!!

Εχεις δικιο! Για αρχη θα διαβασω αυτα και βλεπουμε..εξαλλου σκεφτομαι οταν μεινω εγκυος και καποια στιγμη σταματησω την δουλεια θα εχω πολυ χρονο να κανω οσα δν προλαβαινω και τωρα αλλα θελω, οπως να διαβασω καποια βιβλια η να τερματησω κανα παιχνιδι στον υπολογιστη που τα εχω αφησει ολα μισα!χιχι Razz

Αγαπη λες?? Μακαρι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 654316

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΗΡΘΑ Κ ΕΓΩΩΩ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ???ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ (ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ) ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ...

και να μην σου έρθει κούκλα μου!!ούτε σήμερα ούτε για τους επόμενους 9 μήνες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 417472

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΗ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΑΝΤΑ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΗΡΘΑ Κ ΕΓΩΩΩ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ???ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ (ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ) ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ...

και να μην σου έρθει κούκλα μου!!ούτε σήμερα ούτε για τους επόμενους 9 μήνες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 417472

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΗ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΑΝΤΑ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ

όπως είχε πει και η Αναστασία νομίζω αν είναι να πιάσει θα πιάσει και με 1 φορά!!οπότε ποτέ δεν ξέρεις!! Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΗΡΘΑ Κ ΕΓΩΩΩ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ???ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ (ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ) ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ...

και να μην σου έρθει κούκλα μου!!ούτε σήμερα ούτε για τους επόμενους 9 μήνες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 417472

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΗ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΑΝΤΑ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ

όπως είχε πει και η Αναστασία νομίζω αν είναι να πιάσει θα πιάσει και με 1 φορά!!οπότε ποτέ δεν ξέρεις!! Wink

ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΟΥ ΑΕΡΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΘΑ ΔΟΥΜΕ

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη
εδώ υπάρχουν κοπέλες που έμειναν έγκυες με τα προ σπερματικά
ξέρεις τι είναι 3 φορές μπροστά σε αυτό ;

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:ενώ ο γυρισμός της Χίσλοπ που ήταν και πολυδιαφημισμένο κι όλοι λέγαν τα καλύτερα το θεωρώ επιεικώς απαράδεκτο!!


Θα συμφωνήσω μαζί σου! Από τα πιο βαρετά βιβλία που έχω διαβάσει.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
evi27 έγραψε:ενώ ο γυρισμός της Χίσλοπ που ήταν και πολυδιαφημισμένο κι όλοι λέγαν τα καλύτερα το θεωρώ επιεικώς απαράδεκτο!!


Θα συμφωνήσω μαζί σου! Από τα πιο βαρετά βιβλία που έχω διαβάσει.

και να φανταστείς ότι είχαν γράψει τα καλύτερα γι'αυτό το πήρα!!δεν ξαναδιαβάζω κριτικές!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Αγαπη
εδώ υπάρχουν κοπέλες που έμειναν έγκυες με τα προ σπερματικά
ξέρεις τι είναι 3 φορές μπροστά σε αυτό ;

ΧΑΧΑ ΣΩΣΤΟ Κ ΑΥΤΟ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΟΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑ Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα αγαπη αν πετυχες τη μερα και μια φορα να γινει .... αρκει! Very Happy Wink

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ακριβώς τα ίδια κ μ εμένα!
Πόνοι χαμηλά κ στήθος τούμπανο αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι συνέχεια γιατί μου γυρνάει το μυαλό. Επίσης πολλά νεύρα κλασικό σύμπτωμα ότι θα μου ρθει. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 679259
Αργεί το ρημάδι το Σάββατο.

Υ.Γ με στεναχωρήσατε κορίτσια με το βιβλίο, το πήρα δώρο στον πατέρα μου κ ήλπιζα ότι θα άξιζε.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:Αγαπη
εδώ υπάρχουν κοπέλες που έμειναν έγκυες με τα προ σπερματικά
ξέρεις τι είναι 3 φορές μπροστά σε αυτό ;

ΧΑΧΑ ΣΩΣΤΟ Κ ΑΥΤΟ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΟΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑ Laughing
ποσοστιαία η διαφορά είναι πολύ
μεγάλη φιλενάδα και εύχομαι να έχει πετύχει το δέσιμο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 215994
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 215994

γεια σου Ada !!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Ακριβώς τα ίδια κ μ εμένα!
Πόνοι χαμηλά κ στήθος τούμπανο αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι συνέχεια γιατί μου γυρνάει το μυαλό. Επίσης πολλά νεύρα κλασικό σύμπτωμα ότι θα μου ρθει. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 679259
Αργεί το ρημάδι το Σάββατο.

Υ.Γ με στεναχωρήσατε κορίτσια με το βιβλίο, το πήρα δώρο στον πατέρα μου κ ήλπιζα ότι θα άξιζε.

γεια σου Αντα!μπορεί στον μπαμπα σου να αρέσει γούστα είναι αυτά! ή δες αν μπορείς να το αλλάξεις!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΛΙΓΟ Η ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΝΝΩΟΥΜΕ? ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΛΕΤΕ ???

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΛΙΓΟ Η ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΝΝΩΟΥΜΕ? ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΛΕΤΕ ???

εγώ θα σου έλεγα κι από μεθαύριο..π.χ εμένα καποιες φορές έρχεται στις 28 μέρες άλλες στις 26 ή 27..μου έχει τύχει και στις 30 όμως...άρα δεν νομίζω να μπορούμε να είμαστε απόλυτες!δεν ξέρω ίσως λέω χαζά Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΛΙΓΟ Η ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΝΝΩΟΥΜΕ? ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΛΕΤΕ ???

πρεπει να θυμηθεις ποσο ηταν ο μεγαλυτερος κυκλος που ειχες απο τοτε που ενηλικιώθηκες και σταθεροποιήθηκε η περιοδος σου! Αν πχ γενικα σου ερχετε στις 28 μερες αλλα εχει τυχει να ερθει και στις 30 τοτε καθυστερηση μετρας μετα την 31η μέρα!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
πρεπει να θυμηθεις ποσο ηταν ο μεγαλυτερος κυκλος που ειχες απο τοτε που ενηλικιώθηκες και σταθεροποιήθηκε η περιοδος σου! Αν πχ γενικα σου ερχετε στις 28 μερες αλλα εχει τυχει να ερθει και στις 30 τοτε καθυστερηση μετρας μετα την 31η μέρα!

Sad Καλή Δευτέρα να περιμένω κι εγώ τότε.
Αυξήθηκε η υποθετική/μελλοντική/επιθυμητή καθυστέρησή μου κατά 3 μέρες.
Τι σκέφτομαι η γυναίκα , έχω λαλήσει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 911307

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΛΙΓΟ Η ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΝΝΩΟΥΜΕ? ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΛΕΤΕ ???

πρεπει να θυμηθεις ποσο ηταν ο μεγαλυτερος κυκλος που ειχες απο τοτε που ενηλικιώθηκες και σταθεροποιήθηκε η περιοδος σου! Αν πχ γενικα σου ερχετε στις 28 μερες αλλα εχει τυχει να ερθει και στις 30 τοτε καθυστερηση μετρας μετα την 31η μέρα!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 29 ΜΕ 30 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΣΤΙΣ 14 ΜΟΥ ΗΡΘΕ. ΤΟΝ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 15. ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΡΑΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε να ακουσουμε κι αλλα ευχαριστα στις επομενες μερες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 16 536304

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις