Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
150 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 150 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη και εγώ απο αύριο θα σου έλεγα να αρχίσει να μετράς καθυστέρηση,
κάτι μου λέει οτι θα μετράς πολλές μέρες καθυστέρησης Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 328109

ada πόσο καιρό προσπαθείτε εσείς ;

pipi

pipi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΔΩ...ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΑΚΟΜΑ TO FORUM!!! boubou ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΤΙΟ ΤΟΥ 2010 ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ!!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ....ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΑΜΟΥ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟς Ο ΜΗΝΑΣ..ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΛΕΩ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έχεις να κάνεις κανα τεστάκι ή θα μας φάει μαζί η αγωνία από αύριο? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 40746

Λεμονάκι τα δυο μας είμαστε απόψε?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:αγαπη έχεις να κάνεις κανα τεστάκι ή θα μας φάει μαζί η αγωνία από αύριο? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 40746

Λεμονάκι τα δυο μας είμαστε απόψε?
σχεδόν Rolling Eyes
στην δουλειά είσαι ;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pipi έγραψε:ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΔΩ...ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΑΚΟΜΑ TO FORUM!!! boubou ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΤΙΟ ΤΟΥ 2010 ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ!!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ....ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΑΜΟΥ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟς Ο ΜΗΝΑΣ..ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΛΕΩ...

Νόμιζα ότι ξεκινήσατε όταν κλείσατε χρόνο γι αυτό είπα ότι είναι νωρίς... καλό είναι μετά τον ένα χρόνο να γίνονται κάποιες εξετάσεις για να είμαστε σίγουροι ότι δν υπάρχει κάποιο θέμα, ή αν υπάρχει να κάνουμε θεραπεία για να λυθεί!Εσείς έχετε κάνει ? Μακάρι κοπέλα μου να είναι αυτός ο μήνας!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
boubou έγραψε:αγαπη έχεις να κάνεις κανα τεστάκι ή θα μας φάει μαζί η αγωνία από αύριο? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 40746

Λεμονάκι τα δυο μας είμαστε απόψε?
σχεδόν Rolling Eyes
στην δουλειά είσαι ;

όχι γύρισα σπίτι Very Happy Very Happy

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς ήρθες pipi !!!


pipi

pipi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boubou έγραψε:
pipi έγραψε:ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΔΩ...ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΑΚΟΜΑ TO FORUM!!! boubou ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΤΙΟ ΤΟΥ 2010 ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ!!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ....ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΑΜΟΥ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟς Ο ΜΗΝΑΣ..ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΛΕΩ...

Νόμιζα ότι ξεκινήσατε όταν κλείσατε χρόνο γι αυτό είπα ότι είναι νωρίς... καλό είναι μετά τον ένα χρόνο να γίνονται κάποιες εξετάσεις για να είμαστε σίγουροι ότι δν υπάρχει κάποιο θέμα, ή αν υπάρχει να κάνουμε θεραπεία για να λυθεί!Εσείς έχετε κάνει ? Μακάρι κοπέλα μου να είναι αυτός ο μήνας!!

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ FILICINE ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕς.ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ.ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΑΠΛΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ..ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑς ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟς ΕΙΝΑΙ 37..

pipi

pipi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="Λεμονάκι"]καλώς ήρθες pipi !!!




ΚΑΛΩς ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pipi έγραψε:
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ FILICINE ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕς.ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ.ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΑΠΛΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ..ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑς ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟς ΕΙΝΑΙ 37..

Ενα σπερμοδιάγραμμα νομίζω είναι ότι πρέπει αλλά για την γυναίκα νομίζω η σαλπιγγογραφια είναι η τελευταία εξέταση που πρέπει να κάνει αν κάνει όλες τις άλλες και δν βρεθεί αλλου το πρόβλημα..ίσως και να έχω καταλάβει λάθος.. θα σου πει ο γυναικολόγος σου για σίγουρα που θα ξέρει καλύτερα! Το καλό με το να κάνεις εξετάσεις είναι ότι ξέρεις τι γίνεται κι έτσι δν σε τρώει το άγχος! Ετσι πιστεύω εγώ.. δν πιστεύω ότι σε αγχώνουν αλλά ότι σου παίρνουν το άγχος! Ελπίζω να μην προλάβετε!!

(νομίζω ότι 37 για έναν άντρα δν είναι πολύ! Wink )

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pipi έγραψε:
boubou έγραψε:
pipi έγραψε:ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΔΩ...ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΑΚΟΜΑ TO FORUM!!! boubou ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΤΙΟ ΤΟΥ 2010 ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ!!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ....ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΑΜΟΥ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟς Ο ΜΗΝΑΣ..ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΛΕΩ...

Νόμιζα ότι ξεκινήσατε όταν κλείσατε χρόνο γι αυτό είπα ότι είναι νωρίς... καλό είναι μετά τον ένα χρόνο να γίνονται κάποιες εξετάσεις για να είμαστε σίγουροι ότι δν υπάρχει κάποιο θέμα, ή αν υπάρχει να κάνουμε θεραπεία για να λυθεί!Εσείς έχετε κάνει ? Μακάρι κοπέλα μου να είναι αυτός ο μήνας!!

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ FILICINE ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕς.ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ.ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΑΠΛΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ..ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑς ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟς ΕΙΝΑΙ 37..
καλό είναι να αρχίσετε σιγά σιγά να το ψάχνετε, ίσως να μην είναι τίποτα και απλά το άγχος.
Με το σπερμοδιαγραμμα θα συμφωνήσω αλλά όχι και σαλπιγγογραφία !!!
ο γιατρός σου είπε να την κάνεις ή εσύ το σκέφτηκες ;
εσύ πρέπει να ξεκινήσεις με ένα τεστ παπ και παρακολούθηση ωορρηξίας

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαζί με το σπερμοδιάγραμμα ας κάνει και μια καλλιέργεια σπέρματος, πολύ σημαντική εξέταση για τον άντρα και αυτή !!!

pipi

pipi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boubou έγραψε:
pipi έγραψε:
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ FILICINE ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕς.ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ.ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΑΠΛΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ..ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑς ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟς ΕΙΝΑΙ 37..

Ενα σπερμοδιάγραμμα νομίζω είναι ότι πρέπει αλλά για την γυναίκα νομίζω η σαλπιγγογραφια είναι η τελευταία εξέταση που πρέπει να κάνει αν κάνει όλες τις άλλες και δν βρεθεί αλλου το πρόβλημα..ίσως και να έχω καταλάβει λάθος.. θα σου πει ο γυναικολόγος σου για σίγουρα που θα ξέρει καλύτερα! Το καλό με το να κάνεις εξετάσεις είναι ότι ξέρεις τι γίνεται κι έτσι δν σε τρώει το άγχος! Ετσι πιστεύω εγώ.. δν πιστεύω ότι σε αγχώνουν αλλά ότι σου παίρνουν το άγχος! Ελπίζω να μην προλάβετε!!

(νομίζω ότι 37 για έναν άντρα δν είναι πολύ! Wink )


ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΩ ΘΗΡΟΕΙΔΗ...ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΝΩ ΤΟ Τ4 75.ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΘΕ 6 ΜΗΝΕς ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΗΡΟΕΙΔΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΕς ΤΙς ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙς ΕΡΜΟΝΕς ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ,ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΟΡΤΕς ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ!!!! Laughing Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΚΑΣΕΙ ΚΥΣΤΗ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΩΘΗΚΗ,ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΟΙΞΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΑ Τ4 75,ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ.ΚΑΙ ΑΠΟΤΕ ΠΑΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΤΑΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΝΑ ΠΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΚΥΣΤΗ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΟΩΡΗΞΙΑ ΜΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ.ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΑ ΟΩΡΗΞΙΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩς ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ......ΑΠΟΛΥΤΟς.ΓΕΝΙΚΑ ΟΠΩς ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΚΑΙ ΤΙς ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕς ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΙΣ ΖΗΤΗΣΑ..

pipi

pipi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λεμονάκι έγραψε:μαζί με το σπερμοδιάγραμμα ας κάνει και μια καλλιέργεια σπέρματος, πολύ σημαντική εξέταση για τον άντρα και αυτή !!!
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΜΕΤΑ ΤΙς ΓΙΟΡΤΕς ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΡΙΜΩΞΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΚΑΙ Θ ΑΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΗΝ ΟΩΡΗΞΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ..ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΕΠΙ ΤΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ.ΤΟΝ ΓΕΑΡΙ ΚΛΕΙΝΩ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τον θυρεοειδή καλά κανεις και τον παρακολουθεις γιατι προκαλει τα απειρα οταν απορυθμίζεται που μπορει να μην παει καν το μυαλο σου οτι φταιει αυτο! Και η προλακτινη πιστευω ότι ειναι καλή αρχική εξεταση, νομίζω πρεπει να είναι κι αυτή μέχρι κάποιο όριο η τιμή της για να μην επηρεάζει την γονιμότητα!
Κύστες να ξέρεις κάνουν όλες οι γυναίκες κατα καιρούς απλά μόλις αδιαθετούμε φεύγουν.. ή τουλάχιστον κάτι τετοιο έχω διαβάσει..δν είναι απαραίτητα κακό!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pipi χωρίς να θέλω να σε τρομάξω θέλω να σου πω πως ο θυροειδής είναι πολύ ύπουλος !!
και εγώ μια χαρά φαίνεται να κάνω ωορρηξία αλλά δεν είναι έτσι!!
έχω θυρεοειδή και εγώ, παίρνω το 0.1.
Θέλω να σου πω πως πρέπει να το προσέξεις πολύ αυτό το κομμάτι και αν χρειαστεί να πάρεις και δεύτερη γνώμη.
Ζήτα του ποιο εξειδικευμένες ορμονικές
Έχω καεί για αυτό σου τα γράφω!!!

pipi

pipi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boubou έγραψε:Τον θυρεοειδή καλά κανεις και τον παρακολουθεις γιατι προκαλει τα απειρα οταν απορυθμίζεται που μπορει να μην παει καν το μυαλο σου οτι φταιει αυτο! Και η προλακτινη πιστευω ότι ειναι καλή αρχική εξεταση, νομίζω πρεπει να είναι κι αυτή μέχρι κάποιο όριο η τιμή της για να μην επηρεάζει την γονιμότητα!
Κύστες να ξέρεις κάνουν όλες οι γυναίκες κατα καιρούς απλά μόλις αδιαθετούμε φεύγουν.. ή τουλάχιστον κάτι τετοιο έχω διαβάσει..δν είναι απαραίτητα κακό!

BOUBOU ΕΣΥ ΣΕ ΦΑΣΗ ΕΙΣΑΙ?ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΜΝΜΑΤΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ..ΘΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς συστηματικά προσπαθούμε 4 μήνες..δν έχω κάνει καμία εξέταση και αν δν περάσει χρόνος δν θα μπώ σε αυτή τη διαδικασία αν και θα ήθελα να ξέρω κι έγγραφα ότι όλα είναι οκ, αλλα δν μπορώ να πω ότι έχω αδυναμία στους γιατρούς οπότε όσο μπορώ θα το αποφύγω! Embarassed Embarassed Ελπίζω να μη χρειαστεί Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

pipi

pipi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boubou έγραψε:Εμείς συστηματικά προσπαθούμε 4 μήνες..δν έχω κάνει καμία εξέταση και αν δν περάσει χρόνος δν θα μπώ σε αυτή τη διαδικασία αν και θα ήθελα να ξέρω κι έγγραφα ότι όλα είναι οκ, αλλα δν μπορώ να πω ότι έχω αδυναμία στους γιατρούς οπότε όσο μπορώ θα το αποφύγω! Embarassed Embarassed Ελπίζω να μη χρειαστεί Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ..ΜΗΝ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙς.ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΠΟΛΥ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ.

pipi

pipi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΕΣΥ ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ ενώ γενικά είμαι υπερβολικά αγχώδη άτομο με αυτό το θέμα δν έχω αγχωθεί ούτε λίγο!!Πάλι καλά...αλλά ανυπομονώ να ακούσω καρδούλα και όλα τα συναφή.. θέλω πολύ να το ζήσω όλο αυτό!!Αλλά αντέχω να περιμένω κι άλλο αν δν είναι αυτός ο τυχερός μήνας!! Rolling Eyes

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδώ είμαι κι εγώ...πίπη καλώς ήρθες!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:εδώ είμαι κι εγώ...πίπη καλώς ήρθες!!

καλώς την και ας άργησε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 215994
εσύ μου είχες πει πως ο άντρας σου δουλεύει στο νοσοκομείο Ιωαννίνων ;

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια μου, τι κανετε? Πριν απο καμια ωρα γυρισα απο την δουλεια και ειμαι πολυ κουρασμενη...

Να καλωσορισω τα καινουργια κοριτσια...

Λεμονακι μου αντε με το καλο να ξεκινησεις την διαδικασια για το σπορακι σου Very Happy

Ευαγγελιτσα μου εχεις δικιο σε οτι μου ειπες περι οικονομικων και για το τι θα πουνε αλλα δυστυχως καποια πραγματα δεν γινεται να μην σε στεναχωρουν...

Αυριο κοριτσακια μου θα παω στον γυναικολογο εχω και κατι πονακια ακομα Crying or Very sad καντε τις ευχες σας να ειναι ολα καλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 377361

Σε ολες πολλα γλυκα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 17 417472

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren μου όλα καλά θα πάνε
μην δίνεις σημασία στα πονάκια
η Παναγίτσα μαζί σου !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις