Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
256 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 256 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι να μην είναι αυτό και να έχεις σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!!

Εγώ πάντως αυτό το μήνα δεν έχω κανένα ταχα μου ταχα μου συμπτωμα όπως τους προηγούμενους μήνες... Ξέρεις τσιμπήματα στο στήθος, τραβήγματακια και τέτοια... Όλα νορμάλ!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Μακάρι να μην είναι αυτό και να έχεις σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!!

Εγώ πάντως αυτό το μήνα δεν έχω κανένα ταχα μου ταχα μου συμπτωμα όπως τους προηγούμενους μήνες... Ξέρεις τσιμπήματα στο στήθος, τραβήγματακια και τέτοια... Όλα νορμάλ!!!!

μακάρι! κι εγώ προσπαθώ να μην το σκέφτομαι!όσο το σκεφτόμαστε το μυαλό "γεννάει" συμπτώματα!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι ειναι ζουζουνα!!!! Το μυαλο και η ψυχολογια μας παιζει μεγάλο ρόλο!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Έτσι ειναι ζουζουνα!!!! Το μυαλο και η ψυχολογια μας παιζει μεγάλο ρόλο!!!!

ακριβώς...αλλά είναι δύσκολο να το κοντρολάρεις και να μην το σκέφτεσαι γμτ...μόνο στη δουλειά ξεχνιέμαι κάπως πιο εύκολα...αλλά φέτος λόγω κρίσης έχω λίγες ώρες....

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι όντως είναι δύσκολο!!!

Και εγώ που δεν δουλεύω τώρα...Αστα να πάνε... Όλο ψάχνω να βρω κάτι να ασχοληθώ για να ξεχαστω... Απόφαση ζωης είναι, πως να το βγάλεις απο το μυαλό σου;;;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Ναι όντως είναι δύσκολο!!!

Και εγώ που δεν δουλεύω τώρα...Αστα να πάνε... Όλο ψάχνω να βρω κάτι να ασχοληθώ για να ξεχαστω... Απόφαση ζωης είναι, πως να το βγάλεις απο το μυαλό σου;;;


όντως απόφαση ζωής!!ευτύχως ασχολούμαι πολυ και με τη ζωγραφική και γεμίζω τις κενές ώρες....και τους τοίχους επίσης χεχεχ αυτή την εποχή ζωγραφίζω τα μπουκάλια που θα βάλει μέσα ο μπαμπάς μου το κρασί που έφτιαξε!αλλιώς θα ήμουν όλη μέρα στην κουζίνα και θα μαγείρευα...και μετά θα γινόμασταν.. pig

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Ευάκι!!! Πιανουν τα χέρια σου!!! Εγώ είμαι πολύ άχρηστη σε αυτά!!!

Καλέ που είναι οι υπόλοιπες;;;;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Μπράβο Ευάκι!!! Πιανουν τα χέρια σου!!! Εγώ είμαι πολύ άχρηστη σε αυτά!!!

Καλέ που είναι οι υπόλοιπες;;;;

ή που ζουζουνίζουν...ή που δουλεύουν....ή που είναι βόλτα???

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας, κορίτσια! Να'μαι και εγώ!!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariabel έγραψε:Γεια σας, κορίτσια! Να'μαι και εγώ!!!!


Καλώς την!!! Τι κανεις κουκλίτσα;;;;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Γεια σας, κορίτσια! Να'μαι και εγώ!!!!

γεια σου Μαράκι!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
tatijana έγραψε:κοριτσια εχουμε κανα καινουργιο χαρμοσυνο?δεν πολυμπαινω να σας διαβαζω...γενικοτερεα δε πολυμπαινω,Ευαγγελιαααα?


Ελα κουκλίτσα!!! Που είσαι εσύ χαμένη;;;
Έχουμε έχουμε!!!! Την Ελευθερια (Siren) που προσπαθούσε για δεύτερο σαν κι εσένα!!!! Χθες το έμαθε!!!! Εσείς πως πάτε;;;;; Στο φουλ η προσπάθεια;;;;

Χρυσα μου, αυτό λέω και εγώ για τις εγκυούλες της παρέας!!!! Οτι δεν χρειάζεται αφου έχουν σποράκια να βγαίνουν από το παρεάκι!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ποια κοριτσάκια είναι παρούσες!!! Αντε ελάτε έκανα χαλβά και κερνάω και καφεδάκι!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αντε μωρε η κουκλιτσα μπραβο της....καλη εγκυμοσυνη να εχει.Εγω χαθηκα γιατι ειχε ιωση ο μικρος και ειχαμε θεμα.Αλλα τωρα οκ το μαναρακι μου.Οσο για προσπαθειες οχι,μετα απο οσα εχουν γινει ειπα να σταματησω,να ηρφεμησω και καποια στιγμη μεσα στο '12 θα βαλουμε μπρος.Αλλωστε δε καιγομαι και ιδιαιτερα,θελω να νιωσω λιγο τον μικρο μου.Αν μεινω τωρα εγκυος θα χασω τα πρωτα του πραγματακια.Αλλα μεσα στην καινουργια χρονια θα βαλουμε μπρος..Δε θελω και τεραστιες διαφορες μεταξυ τους....

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι και έτσι, κορίτσια!!
Μιλάμε για πολλά-πολλά νεύρα!!!!! Crying or Very sad Οι ορμόνες έχουν χτυπήσει κόκκινο!!!!
Η Ελευθερία είχε πονάκια έτσι δεν είναι;
Εύη μου, πολύ μου αρέσει που νυστάζεις!! Είσαι σε καλό δρόμο... Smile

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνετε κουτσούνες; Όλα καλά; Για συμπτώματα διαβάζω! Άντε, μακάρι να είστε σε καλό δρόμο!

Εγώ σήμερα νομίζω πως έχω ωορηξία αν και μου φαίνεται λίγο δύσκολο αλλά οίδωμεν! Ο άντρας μου πάντως έχει βάρδια, οπότε και να θέλω δε μπορώ να κάνω τίποτα!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Έτσι και έτσι, κορίτσια!!
Μιλάμε για πολλά-πολλά νεύρα!!!!! Crying or Very sad Οι ορμόνες έχουν χτυπήσει κόκκινο!!!!
Η Ελευθερία είχε πονάκια έτσι δεν είναι;
Εύη μου, πολύ μου αρέσει που νυστάζεις!! Είσαι σε καλό δρόμο... Smile

λες?έχω και πολλά νεύρα όμως...κι αυτό δεν νομίζω να είναι τόσο καλό Crying or Very sad

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περαστικά σας Τατιάνα μου!!!! Και συμφωνώ μαζί σου!!! Είναι ωραίο να μην έχουν μεγάλη διαφορά τα αδερφάκια για να μπορούν να κάνουν παρέα αργότερα!!! Εγώ με την αδερφή μου 1,5 χρόνο διαφορά έχουμε και είμασταν και ειμαστε κολλητές!!!

Μαράκι γιατί τοσα νευρα καλή μου;;; Ζουπηξε λίγο τον Αντωνάκη να σου φύγουν!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Η Ελευθερία απ' όσο θυμάμαι, όχι μόνο ειχε πονάκια αλλα είχε κάνει και τεστάκια και είχαν βγει αρνητικά!!! Ντροπαλό είναι το σποράκι της γι αύτο!!! Δεν ήθελε να φανερωθεί γρήγορα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλως και την Έλενα!!! Μην αγχωνεσαι η ωορρηξια δεν κρατάει μόνο μια μέρα!!! Ποτέ δεν ξέρεις!!! Wink

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η αλήθεια είναι πως δεν αγχώνομαι καθόλου προς το παρόν. Το πάε πολύ χαλαρά. Ούτε καν έχουμε βάλει πρόγραμμα στο σεξ. Όποτε έχουμε όρεξη κάνουμε. Εκτός και αν καταλάβω την ωορηξία. Τότε θα γίνει εξ επί τούτου που λέει και ο Φατσέας! Χαχαχα! Αλλά ξέρω πως προς το παρόν είναι λίγο δύσκολο να συμβεί για εμάς οπότε και δεν το βάζω και πολύ στο μυαλό μου. Γι' αυτό ίσως είμαι έτσι χαλαρή.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η αλήθεια είναι ότι δε θυμάμαι για νεύρα στην πρώτη εγκυμοσύνη. Θυμάμαι ότι νύσταζα και ήμουν πολύ ευσυγκίνητη. Με το παραμικρό έκλαιγα...
Αχ, Ευαγγέλια μου, ο Αντωνάκης με έχει κάνει τούρμπο!!! Δεν τρώει φαγητό και όλο στήθος θέλει. Και έχει βγάλειι δοντάκια και πονάωωωωωωωωωωωω!!!!!!

Επιπλέον σήμερα πονάω πολύ! Χθες σιδέρωνα 2 ώρες το βράδυ και μετά ένιωθα κομμάτια. Πονούσα παντού! Σήμερα πονάω πολύ στην κοιλιά. Έβαλα να σκουπίσω και διπλώθηκα στα δύο. Η κοιλιά μου έχει πρηστεί και από τη μύτη να με πιάσεις, θα σκάσω!!!!
Μάλλον έρχεται η ακατανόμαστη,ε;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι δε θυμάμαι για νεύρα στην πρώτη εγκυμοσύνη. Θυμάμαι ότι νύσταζα και ήμουν πολύ ευσυγκίνητη. Με το παραμικρό έκλαιγα...
Αχ, Ευαγγέλια μου, ο Αντωνάκης με έχει κάνει τούρμπο!!! Δεν τρώει φαγητό και όλο στήθος θέλει. Και έχει βγάλειι δοντάκια και πονάωωωωωωωωωωωω!!!!!!

Επιπλέον σήμερα πονάω πολύ! Χθες σιδέρωνα 2 ώρες το βράδυ και μετά ένιωθα κομμάτια. Πονούσα παντού! Σήμερα πονάω πολύ στην κοιλιά. Έβαλα να σκουπίσω και διπλώθηκα στα δύο. Η κοιλιά μου έχει πρηστεί και από τη μύτη να με πιάσεις, θα σκάσω!!!!
Μάλλον έρχεται η ακατανόμαστη,ε;

πότε περιμένεις? ξέχασα Embarassed

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!
ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ
ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΧΙΧΙ!!!ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ Κ ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ.
EVI ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΝΥΣΤΑΖΕΙΣ...
EVAGGELITSA MARIABEL ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ??
ΒΟΥΒΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΠΕΣΜΕΝΗ ΕΙΣΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Κ ΠΟΛΥ ΜΥΑΛΟ ΩΣ ΓΝΩΣΤΩΝ ΟΠΟΤΕ ΜΙΛΑ ΤΟΥ Κ ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Laughing
ΣΙΡΕΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΣ ΚΙΟΛΑΣ??ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΣ...
ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΕΧΘΕΣ Κ ΤΩΡΑ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΑΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ...
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι ναι μάλλον έρχεται... Αλλα τουλάχιστον θα ηρεμίσεις!!! Και όσο για το δεύτερο μην αγχώνεσαι!!!! Εχεις μήνες μπροστά σου για να αγχωθείς!!χιχι!!

Ελενάκι και πολύ καλά κάνεις και δεν αγχώνεσαι!!! Καμια φορά τα απρογραμμάτιστα είναι και τα καλύτερα!!!!

Καλώς την Ιφιγένεια!!! Καλέ γιατί να μείνεις μόνη;;; Εμείς εδώ τι κάνουμε;;; Ασε που όλο και περισσότερες γυναίκες θέλουν να μείνουν έγκυες παρά την κρίση!!! Γεγονός πολύ θετικό και ευχάριστο!!!

Α! έχει Βουγιουκλάκη στον ΑΝΤ1 για όποια ενδιαφέρεται!!χαχαχα!!! Να το δει για 8895 φορα!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!
ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ
ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΧΙΧΙ!!!ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ Κ ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ.
EVI ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΝΥΣΤΑΖΕΙΣ...
EVAGGELITSA MARIABEL ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ??
ΒΟΥΒΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΠΕΣΜΕΝΗ ΕΙΣΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Κ ΠΟΛΥ ΜΥΑΛΟ ΩΣ ΓΝΩΣΤΩΝ ΟΠΟΤΕ ΜΙΛΑ ΤΟΥ Κ ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Laughing
ΣΙΡΕΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΣ ΚΙΟΛΑΣ??ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΣ...
ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΕΧΘΕΣ Κ ΤΩΡΑ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΑΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ...
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ...

γεια σου κούκλα!ποτέ δεν ξέρεις !!μπορεί κα να είσαι η επόμενη και να πας να βρεις την Ελευθερία μας!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 10 215994

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η πρώτη περίοδος μετά τη γέννα ήρθε στις 4 Οκτωβρίου. Από τότε δεν έχω δει κάτι... 18 και 21 Νοεμβρίου είχα κάνει τεστ. Ήταν και τα δύο αρνητικά. Είχα τότε ζαλάδες και ανακατευόμουν. Από τότε δεν έχω κάνει τεστ και έχουμε κάνει 2,3 φορές ελεύθερα. Την Πέμπτη θα πάω στο γιατρό και θα δούμε...Έπρεπε να είχα πάει στους 6 μήνες, αλλά δεν το ήξερα. Ελπίζω να μην έχω κάτι κακό... Crying or Very sad
Αχ, ας έρθει Ευαγγελίτσα, αλλά ας έρθει! Δεν αντέχω άλλο!!!!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Μαράκι ναι μάλλον έρχεται... Αλλα τουλάχιστον θα ηρεμίσεις!!! Και όσο για το δεύτερο μην αγχώνεσαι!!!! Εχεις μήνες μπροστά σου για να αγχωθείς!!χιχι!!

Ελενάκι και πολύ καλά κάνεις και δεν αγχώνεσαι!!! Καμια φορά τα απρογραμμάτιστα είναι και τα καλύτερα!!!!

Καλώς την Ιφιγένεια!!! Καλέ γιατί να μείνεις μόνη;;; Εμείς εδώ τι κάνουμε;;; Ασε που όλο και περισσότερες γυναίκες θέλουν να μείνουν έγκυες παρά την κρίση!!! Γεγονός πολύ θετικό και ευχάριστο!!!

Α! έχει Βουγιουκλάκη στον ΑΝΤ1 για όποια ενδιαφέρεται!!χαχαχα!!! Να το δει για 8895 φορα!!!
ΧΑΧΑΧΑ Κ ΕΓΩ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΒΛΕΠΩ...

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi27 έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!
ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ
ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΧΙΧΙ!!!ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ Κ ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ.
EVI ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΝΥΣΤΑΖΕΙΣ...
EVAGGELITSA MARIABEL ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ??
ΒΟΥΒΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΠΕΣΜΕΝΗ ΕΙΣΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Κ ΠΟΛΥ ΜΥΑΛΟ ΩΣ ΓΝΩΣΤΩΝ ΟΠΟΤΕ ΜΙΛΑ ΤΟΥ Κ ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Laughing
ΣΙΡΕΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΣ ΚΙΟΛΑΣ??ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΣ...
ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΕΧΘΕΣ Κ ΤΩΡΑ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΑΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ...
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ...

γεια σου κούκλα!ποτέ δεν ξέρεις !!μπορεί κα να είσαι η επόμενη και να πας να βρεις την Ελευθερία μας!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 10 215994
ΜΑΚΑΡΙ EVI ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις