Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
167 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 167 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κορίτσια,
μπουμπού καλή επιτυχία με τα τσουρέκια,
εγώ μαγιά παίρνω απο το σούπερ μαρκετ.

Ευαγγελία έτσι και εγώ αυτόν τον μήνα, χάσαμε τελείως τις γόνιμες, άσε που δεν είχαμε και όρεξη με τόσες έγνοιες.

και εγώ δεν έχω πολλές σχέσεις και γενικότερα δεν κάνω εύκολα καινούργιες παρέες, δεν είναι και οτι κοινωνικότερο αλλά τι να κάνω.... ;

Ξεκίνησα σήμερα να πλέκω μια κουβερτούλα
για να δούμε θα τα καταφέρω Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη με πρόλαβες χαχα

Καληνύχτα Ευαγγελίτσα !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
allo έγραψε:
boubou έγραψε: Embarassed Embarassed Embarassed
Αυριο θα φτιαξω τσουρεκάκι κοπελια!!Δωσε μου τα φώτα σου!! δν εχω κυβους μαγια!!Κάνει να βάλω απο αυτη στο φακελάκι που ειναι????

Ευαγγελίτσα ευτυχώς είμαι στα κιλά μου σχετικα..βέβαια αργεί το καλοκαίρι και δν ξερω αν θα ειμαι στα κιλα μου μέχρι τοτε με τοσο φαι !! Laughing Laughing Laughing Laughing Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 875502
Οτι κ να εχεις δεν πειραζει,μονο το νερο πρεπει να ειναι χλιαρο ΟΧΙ καυτο να το δεχεσαι στο δερμα σου κ οχι μαζι μα την μαγια το αλατι.Μετα θα βαλεις μια πρεζα στο τελος. Smile Καλη επιτυχια Boubou μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 415870

Σ'ευχαριστώ κοπέλα μου!!Καιρό έχουμε να σε δουμε! Rolling Eyes

Λεμονάκι πολυ πλέξιμο έπεσε εδώ μέσα..στο τέλος θα μείνω η μόνη που ούτε ξέρω ούτε και νιώθω ότι έχω ορεξη να μάθω! Embarassed Embarassed Embarassed καλή επιτυχία με την κουβερτούλα σου!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για να περνάει η ώρα, βοηθάει να μην σκέφτεσαι κιόλας, ξέρεις μόνο 1, 2, 3,
1, 2 και ξανά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 911307

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσάρες μου σας αφήνω...κλείνουν τα μάτια μου...θα τα πούμε το πρωί.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 850933

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:κοριτσάρες μου σας αφήνω...κλείνουν τα μάτια μου...θα τα πούμε το πρωί.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 850933

καλό βράδυ, θα κλείσω και γω
φιλιά σε όλες σας

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε,να γι αυτο παρακολουθώ 1000000 σειρες κι εγω..για να ζαβλακώνομαι και να μην σκεφτομαι!!
Κατέβασα και μια συναυλία της Adele live στο Royal Albert hall!Την ακούω τώρα.. πολύ καλή είναι!Δν ξέρω αν σας αρέσει γενικά, αλλά τον τελευταιο καιρό δύσκολα ακούω μουσική κι αυτη έχω καταφέρει να την ακούω εδω και 1ώρα Rolling Eyes
Καληνυχτα κοπελιές..εγώ μαλλον θα βρικολακιασω τέτοια ώρα που σηκώθηκα! Embarassed

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ Ε ΕΙΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ 10 ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 9664 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 597524 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 334589 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 884648 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 912791 ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΖΗΛΕΥΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΣΩ Κ ΕΓΩ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΥΤΗ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ "ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΡΧΟΝΤΕ santa ΑΣ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΔΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΕΜΙΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΜΑΣ..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα αγαπη έχεις τόοοοσο δίκιο!!

Εγώ τελικά μέχρι εδώ αντιστάθηκα ... πάλι έκανα ζουζουνίες με τον άντρα μου! Embarassed Embarassed .... τον έχει πιάσει ψυχολογικό ότι τον "εκμεταλλεύομαι" μόνο και μόνο για να κάνω μπεμπέ! του ειπα να κάτσει να διαβάσει λίγο ότι οι γυναίκες δν μένουν ολο τον μήνα έγκυες και αυτές που κάνουν μέρα παρα μέρα μόνο για να πετύχουν την μέρα, το κάνουν γιατί δν έχουν τα τεστ ..εγώ δν χρειάζεται να πετύχω στην τύχη την μέρα..γι αυτό έχω και τα τεστ...απλά όλη αυτή η κατάσταση με έχει κάνει να θέλω να ζουζουνίζω όλη την ώρα...επειδή νιώθω ότι μας έχει φέρει πιο κοντά!! Αχ αυτή η αντρική ψυχολογία!! Ελπίζω να κάτσει να διαβάσει λίγο αυτά που του ειπα μπας και με πιστέψει και χαλαρώσει!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερούδια!!! Very Happy Very Happy

χαχαχα! Αγάπη, όντως, αυτό το θέμα έπρεπε να είχε η ενότητα αυτή! Very Happy
Έλλη και εμένα αυτό λέει ο άντρας μου... Ότι τον "εκμεταλλεύομαι"... Very Happy Very Happy

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια!!όντως γεμίζετε τις σελίδες πολύ γρήγορα!!!!!Εγώ μπορώ και μπάινω μόν τα πρωινά από τη δουλειά, όσο μπορώ για αυτό γράφω και λίγο.Έχω όμως την έννοια σας, να ξέρετε.Εύχομαι σε αυτές που περιμένουν την κόκκινη κυρία να μην έρθει ποτέ και στις υπόλοιπες καλές ζουζουνιές και να περάσουμε καλά αυές τις μέρες, να φύγει λίγο όλη αυτή η μιζέρια που ζούμε όλοι μας τον τελευταίο καιρό
Φιλιά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 654316

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλήμερα κορίτσια!!ξυπνήσατε??εγώ με το ζόρι γιατί πρέπει να κάνω δουλειές...αλλά νυστάζωωωωωω....άντε σηκωθήτε....φτάχνω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 438696

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κουκλίτσες μου!!!

Εφτιαξα και εγώ το καφεδάκι μου και κάθησα να το πιω μαζί σας!!!

Πως είναι η διαθεσή μας σήμερα;;;
Εγώ είδα το ημερολογιό μου και τελικά στις 21 και οχι στις 22 ΔΕΝ περιμένω την κόκκινη... Τα χασα στο λογαριασμό!!χιχι!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Evaggelitsa 26"]Καλημέρα κουκλίτσες μου!!!

Εφτιαξα και εγώ το καφεδάκι μου και κάθησα να το πιω μαζί σας!!!

Πως είναι η διαθεσή μας σήμερα;;;
Εγώ είδα το ημερολογιό μου και τελικά στις 21 και οχι στις 22 ΔΕΝ περιμένω την κόκκινη... Τα χασα στο λογαριασμό!!χιχι!!![/quo

καλημέρα!!άρχισα να πιστεύω ότι θα τον πιω μόνη μου τον καφέ σήμερα!από διάθεση σήμερα όχι τόσο καλά...μ'έπιασαν τα ψυχολογικά μου φαίνεται ...εσυ??

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιατι Ευάκι μου τι έπαθες;;;

Εγώ πάλι νομίζω καλά ξύπνησα!!! Προς το παρόν δηλαδή!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα παρεακι μου γλυκο, τι κανουν οι εγκυονεραιδουλες μου? Δεν φευγω εγω απο εδω σε καμια περιπτωση! Ουτε σας ξεχναω ουτε χανομαι εχθες σας διαβασα μολις γυρισα απο την δουλεια αλλα απο την νυστα που ειχα με πηρε ο υπνος στο λαπτοπ!!!!!
Εχθες ειχα και την πρωτη μου επισημη αναγουλα αλλα ολα οκ. Αυριο στις 16:45 εχω ραντεβου στον γιατρο δεν το εχουμε πει σε κανεναν παρα μονο σε εσας κ στην γιαγιακα μου η οποια ναι μεν χαρηκε που θα εχει δευτερο δισεγγονο αλλα απο την αλλη στεναχωρηθηκε για το πως θα τα βγαλουμε περα και που δεν εχει λεφτα να μας βοηθησει... Crying or Very sad (η αληθεια ειναι οτι με χαλασε λιγο που μετα απο την χαρα το πρωτο που θα ειπωθει ειναι το οικονομικο θεμα) Ουφ κοριτσακια μου...

Εσεις τι μου κανετε, ολα καλα?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ελευθερίτσα μου!!!

Μην σας αγχώνει και μην σας στεναγχωρεί κανένας!!! Όλα θα πάνε καλά!!! Ναι είναι δύσκολες οι εποχες, ναι ίσως γίνουν χειρότερα τα πράγματα αλλα και παλιότερα έτσι ήταν... Τα παιδιά δεν χρειάζονται πολλά για να μεγαλώσουν... Λίγα και καλά θέλουν και κυρίως παρα πολύ αγάπη... Και εμάς οι γονείς μου δεν ηταν πλούσιοι αλλά δεν μας έλειψε και τίποτα γιατί ήταν πάντα δίπλα μας και υπήρχε πολύ αγάπη... Και απο την παιδική μου ηλίκία όμορφες στιγμές θυμάμαι που δεν περιλαμβάνουν σε καμία περίπτωση τον όρο χρήμα!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Μόλις ξύπνησα κι εγώ! Rolling Eyes Rolling Eyes

Ελευθερία μην ακους κανέναν!!!Εσυ και ο αντρούλης σου θα τα καταφέρετε γιατί είστε αγαπημένοι και το θέλατε και οι 2!όταν θες κάτι βρισκεις τον τροπο να το καταφέρεις, οπότε μην ανησυχεις ούτε λίγο!!!Εύη μου γιατί χάλια διάθεση κοπελίτσα?μπορούμε να κάνουμε τίποτα να στην φτιάξουμε??
Μαριά ,τι χαζοί που είναι αυτοί οι άντρες!!Ακους εκεί να θεωρούν ότι τους εκμεταλλευόμαστε...και να πεις ότι δν μας ξέρουν τόσα χρόνια που μας έχουν.... No No
Ευαγγελίτσα μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σήμερα θα στοιχημάτιζα ότι εσυ Έλλη μου θα ξυπνούσες πιο αργά!!!χιχι!!!!
Έτσι είναι όπως τα λές όταν θες κάτι βρίσκεις τον τρόπο να το καταφέρεις!!!

Καλέ το ξέχασα αυτό!!! Ακους εκεί τους εκμεταλλευόμαστε!!!! Γιατί αυτοί δεν περνάνε καλά;;;; Σιγά μην τους βιάζουμε κιολας!!!! Καλά τους λέω εγώ στόκους!!!!χαχαχα!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Σήμερα θα στοιχημάτιζα ότι εσυ Έλλη μου θα ξυπνούσες πιο αργά!!!χιχι!!!!
Έτσι είναι όπως τα λές όταν θες κάτι βρίσκεις τον τρόπο να το καταφέρεις!!!

Καλέ το ξέχασα αυτό!!! Ακους εκεί τους εκμεταλλευόμαστε!!!! Γιατί αυτοί δεν περνάνε καλά;;;; Σιγά μην τους βιάζουμε κιολας!!!! Καλά τους λέω εγώ στόκους!!!!χαχαχα!!!

Ε ναι μόνο Δευτέρα και Τρίτη που δουλεύω πρωι θα με δείτε νωρίς νωρίς εδώ!!χιχι Ασε και χθες το βραδυ ετσι που καθόμουν ξύπνια άκουσα ένα θόρυβο έξω, ανάβω τα φώτα,κοιτάω από το ματάκι, και βλέπω την άκρη από τον Αγιοβασιλάκο που κρεμάσαμε έξω στην πορτα και για δευτερόλεπτα νομιζα ότι είναι κάποιος μέχρι να το θυμηθώ...και απο την ταραχή μου, πατάω ενα τρεξιμο ξυπνάω τον άντρα μου να δει κι αυτος... και έτρεμα 1 ώρα!!! Με ολα αυτα που ακούγονται πως φοβάμαι ότι θα έρθει και η δικια μας στιγμή που θα ανοιξουν το σπιτι μας!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 534787

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Γιατι Ευάκι μου τι έπαθες;;;

Εγώ πάλι νομίζω καλά ξύπνησα!!! Προς το παρόν δηλαδή!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μάλλον στραβοκοιμήθηκα...λίγο αυτό λίγο που είμαστε "καπως" με τον αντρούλη....νομίζω με την βοηθεια σας θα συνέλθω Smile καλημέρα και στις υπολοιπες...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια σε 10μέρες έχουμε Χριστούγεννα!!!!

Να κάτι που μπορεί να μας φτιάξει τη διάθεση!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και από μένα κορίτσια!!!ΝΑΙΙΙΙ Ευαγγελίτσα σε 10 μέρες έρχονται τα Χριστούγεννα!!!!! Very Happy

Δεν έδωσα το παρόν από νωρίς γιατί από σήμερα ξεκινάω μετακόμιση!!!Μετακομίζουμε σε ένα δικό μου δυαράκι για να γλυτώσουμε και τα ενοίκια!!!Είναι λίγο παλιούτσικο βέβαια αλλά θα συμαζευτεί,θα γίνει κουκλάκι!!Με τον καινούριο χρόνο θα μπούμε μέσα!!!
Και έχω να κάνω τόόόόόόόόσα πολλά ακόμη!!!Παναγία μου!!!!! Shocked

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 215994

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sotiria-giannitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 13 215994

καλημέρα και σε σένα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις