Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
411 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 411 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελευθερίτσα μου καλή ξεκούραση σήμερα και καλά να περάσεις!!! Περιμένουμε νέα απο το σποράκι σου!!!

Σωτηρία μου περαστικά σου για το στομάχι σου!!!

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!! Ελευθερία μου χρόνια πολλά!!!!!!!!
Αναμένουμε να ακούσουμε τα νέα από τον γιατρό!Μαρία μου και από εσένα ανμένουμε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 215994 Στις υπόλοιπες φιλάκιαααααααααααααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 654316

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
felicitaki έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!! Ελευθερία μου χρόνια πολλά!!!!!!!!
Αναμένουμε να ακούσουμε τα νέα από τον γιατρό!Μαρία μου και από εσένα ανμένουμε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 215994 Στις υπόλοιπες φιλάκιαααααααααααααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 654316


σημερα θα φαμε κοτοσουπα.εσεις?

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sotiria-giannitsa έγραψε:

σημερα θα φαμε κοτοσουπα.εσεις?

Kεφτεδάκια με πατάτες στον φούρνο σήμερα!!! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηρθα κι εγώ τελευταία χιχι
Εγω ξύπνησα στις 12,30 και ήθελα να κοιμηθώ κι άλλο!! Embarassed Embarassed

Ελευθερία μου χρόνια σου πολλά κοπέλα μου, καλα να περάσεις με την οικογένεια σου και είναι τελειο δωράκι νομίζω να δειτε και το φασολάκι σήμερα!!Τι καλά!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 654316

Μαρία σήμερα που θα πας στον γιατρό ελπίζω να σου πει αυτό που τοσο θέλεις να ακούσεις και να έρθεις το απόγευμα να μας πεις τα τόοοοοσο καλά νέα!! cheers cheers

Ευαγγελιτσα μολις έκανα κι εγώ καφεδάκι και προσπαθω να σας γραψω αλλά το Τσαρλι ολο μου φωνάζει για να παιξουμε χαχαχχα

Σωτηρία συγχαρητήρια για το αγοράκι σου και τους πρώτους του βαθμούς! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 536304 (κοτόσουπα είχα χθες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 875502 )

Δεσποινάκι εγώ σήμερα λέω να κάνω μπριζόλες με πατάτες στον φούρνο!

pipi

pipi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κοριτσια και απο μενα...εγω ξυπνησα νωρις νωρις σημερα κατα τις 9..σε σχεση με αλλες μερες που χτυπαω και 12.... Embarassed Embarassed πηγα για τις ορμονολογικες εξετασεις που ελεγα χτες,απο βδομαδα θα βγουνε..και βουρ μετα για τον ενδροκρινολογο να δουμε και εκει σε τι φαση βρισκομαι.σημερα παντως εχω καποιους πονους χαμηλα και πολλα υγρα και καθε τεταρτο παω για πιπι κανω μια σταγονα και αυτο ηταν.σημερα καταλαβαινω λκαι το στηθος μου να ποναει.ολα αυτα παλι φυσιολογικα τα βλεπω γιατι σχεδον ετσι ειμαι λιγες μερες πριν αδιαθετησω.τι να πω...ΥΠΟΜΟΝΗ... Cool

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα ξανά! Smile
Ελευθερία μου, χρόνια σου πολλά!!!

Κορίτσια θέλω να μοιραστώ κάτι μαζί σας, που με έκανε να στενοχωρηθώ, ενώ δε θα έπρεπε και με έκανε να ανακαλέσω τα θέλω μου για σήμερα. Βασικά θέλω να είμαι έγκυος, αλλά δεν πρέπει και μάλλον δεν είμαι (το λέω συνέχεια για να το πιστέψω και να μην απογοητευτώ).
Λοιπόν, πριν καμιά ώρα με πήρε τηλ μια φίλη μου. Ήμουν ομαδάρχισσά της πριν πέντε χρόνια περίπου και ξαναμιλήσαμε όταν με πήρε τηλ για να με καλέσει στο γάμο της. Δε θα πω πολλά γιατί μπορεί να την ξέρετε. Μικρός ο κόσμος. Θα πω μόνο ότι προέρχεται από μια πολύ φτωχή οικογένεια. Να σκεφτείτε με πήρε τηλ Τρίτη. Ο γάμος γινόταν Σάββατο και πώς μου ήρθε εκείνη τη στιγμή και τη ρώτησα για νυφικό. Τελικά για να μην τα πολυλογώ Πέμπτη της πήγα το δικό μου νυφικό και αυτό φόρεσε...
Παντρεύτηκε πριν ένα χρόνο. Δεν ήθελε μωρό, γιατί μεγάλωσε πολλάαααα αδέρφια και είναι και μικρή. Έψαχνε μήνες δουλειά, ο άντρας της δουλεύει όπου βρει (τον περισσότερο χρόνο δεν έχει δουλειά) και φυσικά δεν έχουν χρήματα.
Πρόσφατα βρήκε μια καλή δουλειά. Προσέχε έναν άνθρωπο, που λόγω αναπηρίας, χρειάζεται κάποιον να τον σηκώνει και να τον υπηρετεί.
Με πήρε τηλ να μου πει ότι είναι έγκυος. Δεν έχει καταλάβει ακόμα αν πρέπει να χαρεί ή όχι. Εγώ χάρηκα στην αρχή, αλλά μετά σγίχτηκε η καρδιά μου. Είμαι λάθος έτσι δεν είναι; Δεν έχει πάει στο γιατρό. Της είπα να πάμε μαζί το βράδυ, αλλά δεν έχει λεφτά για ιδιωτικό. Θα πάει σε δημόσιο νοσοκομείο και στο ΙΚΑ. Θέλω να της δώσω εγώ τα χρήματα, αλλά και εμείς δεν είμαστε καλά οικονομικά. Τα βγάζουμε ίσα-ίσα και αν δε βοηθούσαν τα πεθερικά μου αυτό το μήνα με κάτι έξοδα, θα είχαμε φάει το μισθό του επόμενου μήνα... Sad
Σας ζάλισα,ε; Στενοχωριέμαι που αντί να χαρώ, λυπήθηκα. (Με την εγκυμοσύνη, θα σταματήσει τη δουλειά- πώς θα τα βγάλουν πέρα;;;; ) Στενοχωριέμαι που δεν έχω τη δυνατότητα να τη βοηθήσω και στενοχωριέμαι γιατί κατάλαβα ότι δεν είμαι εγώ τώρα για εγκυμοσύνη. Πρέπει να στηρίξω αυτό το κορίτσι και να ξεχάσω τα δικά μου θέλω... Sad
Συγνώμη που σας ζάλισα...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mαρία μου γιατί στεναχωριέσαι για την φίλη σου??? Δν πειράζει που θα πάει σε δημόσιο..τόσες και τόσες γυναίκες γεννάνε σε δημόσιο.κι εγώ ότι μπορώ μέσω ΙΚΑ θα το κάνω όταν μείνω με το καλό και αν δν μπορώ να γεννήσω σε ιδιωτικό θα γεννήσω σε δημόσιο! Αν θέλεις να γίνεις μητέρα νομίζω ότι αυτά ειναι δευτερεύουσας σημασίας!
Γάμο επίσης δν ξέρω αν θα κάνω ..παρόλο που λέμε ότι θα παντρευτούμε το καλοκαίρι γιατί ο μπαμπας μου είναι άνεργος και η μαμά μου δν δουλεύει ούτε αυτή! Κι εγώ δν έχω λεφτά για να τα πληρώσω εγώ ! Το μόνο κρίμα είναι ότι θα πρέπει να αφήσει την δουλειά της, αλλά αν φαίνεται σαν εργαζόμενη στο ΙΚΑ μηπως θα μπορεί να παίρνει αναρρωτικές με κάποιο τρόπο για να μην διακινδυνεύσει όσο είναι έγκυος αλλά και να μην χάσει τελείως τον μισθό της??
Αυτό το ότι δν θέλει ακόμη παιδί το ξέρεις, ή το φαντάζεσαι από αυτά που σου έλεγε όταν παντρεύτηκε? πολλά αλλάζουν από τότε!

Και για να γίνω και λίγο σκληρή, αν δν ήθελε να κάνει παιδί έπρεπε να προσέχει λίγο παραπάνω!!

και κατι που ειδα τωρα...γιατί να μην κάνεις παιδί για να βοηθήσεις την φίλη σου??Εγώ αν ημουν φίλη σου δν θα σου ζητούσα ποτέ κάτι τέτοιο...είναι κάτι που δν έχει σχέση το ένα με το άλλο!!!πόσο καλή φίλη είσαι με το να θες να μεγαλώσεις την οικογενεια σου!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:αγαπη έχεις να κάνεις κανα τεστάκι ή θα μας φάει μαζί η αγωνία από αύριο? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 40746

Λεμονάκι τα δυο μας είμαστε απόψε?

χαχα γεια σου μπουμπου μου και σε ολα τα κοριτσακια οχι τεστακι δεν θα κανω εχω ενα αλλα θα περιμενω δεν εχω αγχος ουτε αγωνια μαλλον θα σας "γκαστρωσω" γιατι εχω γαιδουρινη υπομονη Laughing Laughing μεχρι να δω ποτε θα μου ερθουν γιατι ακομα δεν ειδα τιποτα και ετσι ειμαι στην αναμονη θα σας ενημωρωσω για οποιοδηποτε νεοτερο θα βγαλω εκτακτο οπως στις ειδησεις χαχαχα εχω ομως βασιμες υποψιες οτι θα μου ερθουν γιατι εχω κατι τσιμπιματακια χαμηλα οχι συνεχεια μονο οταν σκυβω η πιεζομαι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
boubou έγραψε:αγαπη έχεις να κάνεις κανα τεστάκι ή θα μας φάει μαζί η αγωνία από αύριο? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 40746

Λεμονάκι τα δυο μας είμαστε απόψε?

χαχα γεια σου μπουμπου μου και σε ολα τα κοριτσακια οχι τεστακι δεν θα κανω εχω ενα αλλα θα περιμενω δεν εχω αγχος ουτε αγωνια μαλλον θα σας "γκαστρωσω" γιατι εχω γαιδουρινη υπομονη Laughing Laughing μεχρι να δω ποτε θα μου ερθουν γιατι ακομα δεν ειδα τιποτα και ετσι ειμαι στην αναμονη θα σας ενημωρωσω για οποιοδηποτε νεοτερο θα βγαλω εκτακτο οπως στις ειδησεις χαχαχα εχω ομως βασιμες υποψιες οτι θα μου ερθουν γιατι εχω κατι τσιμπιματακια χαμηλα οχι συνεχεια μονο οταν σκυβω η πιεζομαι

καλά βρε κι αυτό είναι σημάδι ότι θα έρθει ή ότι γαντζώνεται το σπόρι?? Razz Razz Razz θα το κάνεις κι εσύ σαν την κρίστη που μονο στα ποδια της δν είχαμε πέσει να την παρακαλέσουμε να κάνει το τεστ!! Laughing Laughing κάνε όση υπομονή μπορείς, μόνο που να προσέχεις και να μην σηκώνεις βαρή και να μην κουράζεσαι πολύ ώστε αν τελικά είσαι να μην το επιβαρύνεις! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εμείς συστηματικά προσπαθούμε 4 μήνες..δν έχω κάνει καμία εξέταση και αν δν περάσει χρόνος δν θα μπώ σε αυτή τη διαδικασία αν και θα ήθελα να ξέρω κι έγγραφα ότι όλα είναι οκ, αλλα δν μπορώ να πω ότι έχω αδυναμία στους γιατρούς οπότε όσο μπορώ θα το αποφύγω! Embarassed Embarassed Ελπίζω να μη χρειαστεί Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Κι εγώ έτσι άρχισα γιατί δεν ήθελα να αγχωθώ.Αλλά όσο περνάει ο καιρός κ βλέπω μωράκια τρελαίνομαι!
Εμείς το αποφασίσαμε τον Αύγουστο αλλά ήρθαμε σε επαφή σε "επικίνδυνες μέρες" τον Οκτώβρη κ το Νοέμβρη.
Ντρέπομαι που το ομολογώ αλλά υπολόγιζα λάθος τις ημέρες ωορρηξίας τον Αύγουστο κ το Σεπτέμβρη οπότε δεν τους μετράω. Embarassed
Άμα μου έρθει περίοδος όμως λέω να πάω από τη γιατρό μου για κανα τσεκ απ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:
boubou έγραψε:αγαπη έχεις να κάνεις κανα τεστάκι ή θα μας φάει μαζί η αγωνία από αύριο? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 40746

Λεμονάκι τα δυο μας είμαστε απόψε?

χαχα γεια σου μπουμπου μου και σε ολα τα κοριτσακια οχι τεστακι δεν θα κανω εχω ενα αλλα θα περιμενω δεν εχω αγχος ουτε αγωνια μαλλον θα σας "γκαστρωσω" γιατι εχω γαιδουρινη υπομονη Laughing Laughing μεχρι να δω ποτε θα μου ερθουν γιατι ακομα δεν ειδα τιποτα και ετσι ειμαι στην αναμονη θα σας ενημωρωσω για οποιοδηποτε νεοτερο θα βγαλω εκτακτο οπως στις ειδησεις χαχαχα εχω ομως βασιμες υποψιες οτι θα μου ερθουν γιατι εχω κατι τσιμπιματακια χαμηλα οχι συνεχεια μονο οταν σκυβω η πιεζομαι

καλά βρε κι αυτό είναι σημάδι ότι θα έρθει ή ότι γαντζώνεται το σπόρι?? Razz Razz Razz θα το κάνεις κι εσύ σαν την κρίστη που μονο στα ποδια της δν είχαμε πέσει να την παρακαλέσουμε να κάνει το τεστ!! Laughing Laughing κάνε όση υπομονή μπορείς, μόνο που να προσέχεις και να μην σηκώνεις βαρή και να μην κουράζεσαι πολύ ώστε αν τελικά είσαι να μην το επιβαρύνεις! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 417472

μακαρι μπουμπου μου να ειναι σημαδι αυτο που λες ειναι πολυ ευχαριστο γιατι πριν λιγο ειμαουν στο σπιτι μιας θειας μου και επειδη δουλευει κραταω τη μικρη της κορουλα ειναι 2,5 χρονων και καποια στιγμη που ξυπνησε γιατι ηταν λιγο αρρωστουλα και ειδε κακο ονειρο την πηρα στην αγκαλια μου να κοιμηθει και εκει καταλαβα τις τσιμπιες που σου ειπα καθηστη ειμουν αλλα τις ενιωσα μου θυμηζει πολυ την περιοδο ομως ετσι κανει σχεδον πριν ερθει οπως και να εχει θα μαθουμε

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη μου, δεν έχω πρόβλημα με το δημόσιο, άλλο είναι το θέμα. και εγώ λόγω χρημάτων πήγα σε γιατρό του ΙΚΑ αρχικά και μετά επειδή όλοι του ΙΚΑ είναι συμβεβλημένοι με ιδιωτικά πήγα σε γιατρό του Δημοσίου. Γέννησα στο Έλενα και όλες οι εξετάσεις μου έγιναν με το ΙΚΑ και δεν πλήρωσα σχεδόν τίποτα.
Το θέμα είναι άλλο... Αυτή τη στιγμή ο μόνος τους πόρος ήταν η δουλειά της, που την βρήκε μετά από πολύ κόπο. Δεν μπορεί να συνεχίσει σε αυτή και δεν ξέρω τι θα κάνουν.
Μένουν σε ενοίκιο. Μετακόμισαν πριν λίγους μήνες. Στο προηγούμενο σπίτι χρωστούσαν 3000 Ευρώ! Και μου είχε πει ότι θέλει να κάνει μια νέα αρχή, να μη χρωστάει και αν μπορέσει να μαζέψει χρήματα να τα δώσει στον σπιτονοικοκύρη που του χρωστούσε.
Έχω θυμώσει με τον άνδρα της. Το κορίτσι δουλεύει όλη μέρα και αυτός όλο βόλτες. Είναι πολύ μικρή. 20 και αυτός 30.
Δεν ήθελε παιδιά. Έχει άλλα 7 αδέρφια μικρότερα και τα μεγάλωσε ουσιαστικά αυτή...
Δεν ξέρω τι να κάνω και τι να της πω.Εννοείται ότι ούτε λόγος για έκτρωση. Απλά τώρα είμαι λίγο στενοχωρημένη και μοιράστηκα μαζί σας τις σκέψεις μου.

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:
boubou έγραψε:αγαπη έχεις να κάνεις κανα τεστάκι ή θα μας φάει μαζί η αγωνία από αύριο? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 40746

Λεμονάκι τα δυο μας είμαστε απόψε?

χαχα γεια σου μπουμπου μου και σε ολα τα κοριτσακια οχι τεστακι δεν θα κανω εχω ενα αλλα θα περιμενω δεν εχω αγχος ουτε αγωνια μαλλον θα σας "γκαστρωσω" γιατι εχω γαιδουρινη υπομονη Laughing Laughing μεχρι να δω ποτε θα μου ερθουν γιατι ακομα δεν ειδα τιποτα και ετσι ειμαι στην αναμονη θα σας ενημωρωσω για οποιοδηποτε νεοτερο θα βγαλω εκτακτο οπως στις ειδησεις χαχαχα εχω ομως βασιμες υποψιες οτι θα μου ερθουν γιατι εχω κατι τσιμπιματακια χαμηλα οχι συνεχεια μονο οταν σκυβω η πιεζομαι

καλά βρε κι αυτό είναι σημάδι ότι θα έρθει ή ότι γαντζώνεται το σπόρι?? Razz Razz Razz θα το κάνεις κι εσύ σαν την κρίστη που μονο στα ποδια της δν είχαμε πέσει να την παρακαλέσουμε να κάνει το τεστ!! Laughing Laughing κάνε όση υπομονή μπορείς, μόνο που να προσέχεις και να μην σηκώνεις βαρή και να μην κουράζεσαι πολύ ώστε αν τελικά είσαι να μην το επιβαρύνεις! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 417472

μακαρι μπουμπου μου να ειναι σημαδι αυτο που λες ειναι πολυ ευχαριστο γιατι πριν λιγο ειμαουν στο σπιτι μιας θειας μου και επειδη δουλευει κραταω τη μικρη της κορουλα ειναι 2,5 χρονων και καποια στιγμη που ξυπνησε γιατι ηταν λιγο αρρωστουλα και ειδε κακο ονειρο την πηρα στην αγκαλια μου να κοιμηθει και εκει καταλαβα τις τσιμπιες που σου ειπα καθηστη ειμουν αλλα τις ενιωσα μου θυμηζει πολυ την περιοδο ομως ετσι κανει σχεδον πριν ερθει οπως και να εχει θα μαθουμε

Αχ, μακάρι, αγάπη!!! Μακάρι!!! Very Happy ΄
Είσαι σίγουρη ότι είναι τα ίδια τσιμπηματάκια με την περίοδο; Σήμερα πρώτη μέρα καθυστέρησης,ε;

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada έγραψε:
boubou έγραψε:Εμείς συστηματικά προσπαθούμε 4 μήνες..δν έχω κάνει καμία εξέταση και αν δν περάσει χρόνος δν θα μπώ σε αυτή τη διαδικασία αν και θα ήθελα να ξέρω κι έγγραφα ότι όλα είναι οκ, αλλα δν μπορώ να πω ότι έχω αδυναμία στους γιατρούς οπότε όσο μπορώ θα το αποφύγω! Embarassed Embarassed Ελπίζω να μη χρειαστεί Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Κι εγώ έτσι άρχισα γιατί δεν ήθελα να αγχωθώ.Αλλά όσο περνάει ο καιρός κ βλέπω μωράκια τρελαίνομαι!
Εμείς το αποφασίσαμε τον Αύγουστο αλλά ήρθαμε σε επαφή σε "επικίνδυνες μέρες" τον Οκτώβρη κ το Νοέμβρη.
Ντρέπομαι που το ομολογώ αλλά υπολόγιζα λάθος τις ημέρες ωορρηξίας τον Αύγουστο κ το Σεπτέμβρη οπότε δεν τους μετράω. Embarassed
Άμα μου έρθει περίοδος όμως λέω να πάω από τη γιατρό μου για κανα τσεκ απ

Είναι πολύ νωρίς να πας για τσεκ-απ. Μόνο 2 μήνες προσπαθείτε...Είναι πολύ νωρίς. Έακνες τεστ ωορρηξίας ή απλά το υπολόγισες;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:
αγαπη έγραψε:
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:
boubou έγραψε:αγαπη έχεις να κάνεις κανα τεστάκι ή θα μας φάει μαζί η αγωνία από αύριο? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 40746

Λεμονάκι τα δυο μας είμαστε απόψε?

χαχα γεια σου μπουμπου μου και σε ολα τα κοριτσακια οχι τεστακι δεν θα κανω εχω ενα αλλα θα περιμενω δεν εχω αγχος ουτε αγωνια μαλλον θα σας "γκαστρωσω" γιατι εχω γαιδουρινη υπομονη Laughing Laughing μεχρι να δω ποτε θα μου ερθουν γιατι ακομα δεν ειδα τιποτα και ετσι ειμαι στην αναμονη θα σας ενημωρωσω για οποιοδηποτε νεοτερο θα βγαλω εκτακτο οπως στις ειδησεις χαχαχα εχω ομως βασιμες υποψιες οτι θα μου ερθουν γιατι εχω κατι τσιμπιματακια χαμηλα οχι συνεχεια μονο οταν σκυβω η πιεζομαι

καλά βρε κι αυτό είναι σημάδι ότι θα έρθει ή ότι γαντζώνεται το σπόρι?? Razz Razz Razz θα το κάνεις κι εσύ σαν την κρίστη που μονο στα ποδια της δν είχαμε πέσει να την παρακαλέσουμε να κάνει το τεστ!! Laughing Laughing κάνε όση υπομονή μπορείς, μόνο που να προσέχεις και να μην σηκώνεις βαρή και να μην κουράζεσαι πολύ ώστε αν τελικά είσαι να μην το επιβαρύνεις! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 417472

μακαρι μπουμπου μου να ειναι σημαδι αυτο που λες ειναι πολυ ευχαριστο γιατι πριν λιγο ειμαουν στο σπιτι μιας θειας μου και επειδη δουλευει κραταω τη μικρη της κορουλα ειναι 2,5 χρονων και καποια στιγμη που ξυπνησε γιατι ηταν λιγο αρρωστουλα και ειδε κακο ονειρο την πηρα στην αγκαλια μου να κοιμηθει και εκει καταλαβα τις τσιμπιες που σου ειπα καθηστη ειμουν αλλα τις ενιωσα μου θυμηζει πολυ την περιοδο ομως ετσι κανει σχεδον πριν ερθει οπως και να εχει θα μαθουμε

Αχ, μακάρι, αγάπη!!! Μακάρι!!! Very Happy ΄
Είσαι σίγουρη ότι είναι τα ίδια τσιμπηματάκια με την περίοδο; Σήμερα πρώτη μέρα καθυστέρησης,ε;

ναι μεχρι στιγμης αφου δεν ηρθε ειναι πρωτη μερα καθυστερησης ειναι σαν τις περιοδου μου τα τσιμπιματακια και τωρα να φανταστεις ενω ειμαι χαλαρη κ ξαπλωμενη νιωθω μια πιεση χαμηλα δεν εχω αλλα συμπτωματα μονο το στηθος ειναι λιγο πρησμενο και βαρυ δεν ξερω αν μετραει να βαλω αυριο πρωι θερμομετρο να δω την θερμοκρασια για να μας φυγει λιγο η περιεργεια και μετα βλεπουμε τη λες να βαλω ???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
Κι εγώ έτσι άρχισα γιατί δεν ήθελα να αγχωθώ.Αλλά όσο περνάει ο καιρός κ βλέπω μωράκια τρελαίνομαι!
Εμείς το αποφασίσαμε τον Αύγουστο αλλά ήρθαμε σε επαφή σε "επικίνδυνες μέρες" τον Οκτώβρη κ το Νοέμβρη.
Ντρέπομαι που το ομολογώ αλλά υπολόγιζα λάθος τις ημέρες ωορρηξίας τον Αύγουστο κ το Σεπτέμβρη οπότε δεν τους μετράω. Embarassed
Άμα μου έρθει περίοδος όμως λέω να πάω από τη γιατρό μου για κανα τσεκ απ

είναι πολύ νωρίς για να κάνεις εξετάσεις..αν θες να πας μετα την περίοδο στη γιατρό σου για να σου βρει πότε κάνεις ωορρηξία καλώς! Τίποτα άλλο δν χρειάζεται να κάνεις Wink Wink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Έλλη μου, δεν έχω πρόβλημα με το δημόσιο, άλλο είναι το θέμα. και εγώ λόγω χρημάτων πήγα σε γιατρό του ΙΚΑ αρχικά και μετά επειδή όλοι του ΙΚΑ είναι συμβεβλημένοι με ιδιωτικά πήγα σε γιατρό του Δημοσίου. Γέννησα στο Έλενα και όλες οι εξετάσεις μου έγιναν με το ΙΚΑ και δεν πλήρωσα σχεδόν τίποτα.
Το θέμα είναι άλλο... Αυτή τη στιγμή ο μόνος τους πόρος ήταν η δουλειά της, που την βρήκε μετά από πολύ κόπο. Δεν μπορεί να συνεχίσει σε αυτή και δεν ξέρω τι θα κάνουν.
Μένουν σε ενοίκιο. Μετακόμισαν πριν λίγους μήνες. Στο προηγούμενο σπίτι χρωστούσαν 3000 Ευρώ! Και μου είχε πει ότι θέλει να κάνει μια νέα αρχή, να μη χρωστάει και αν μπορέσει να μαζέψει χρήματα να τα δώσει στον σπιτονοικοκύρη που του χρωστούσε.
Έχω θυμώσει με τον άνδρα της. Το κορίτσι δουλεύει όλη μέρα και αυτός όλο βόλτες. Είναι πολύ μικρή. 20 και αυτός 30.
Δεν ήθελε παιδιά. Έχει άλλα 7 αδέρφια μικρότερα και τα μεγάλωσε ουσιαστικά αυτή...
Δεν ξέρω τι να κάνω και τι να της πω.Εννοείται ότι ούτε λόγος για έκτρωση. Απλά τώρα είμαι λίγο στενοχωρημένη και μοιράστηκα μαζί σας τις σκέψεις μου.

αχ! σε καταλαβαίνω που νοιάζεσαι για την φίλη σου, αλλά και το ότι ενώ χρωστάνε τόσα λεφτά ο άντρας της βρίσκει χρόνο και ίσως χρήματα για βόλτες αντί να στρώσει τον κώλο του κάτω... ε, και πάλι θα πώ ότι πρέπει να λύσουν βασικά θέματα μεταξύ τους και εσύ να είσαι εκει να την στηρίξεις ψυχολογικά για αρχή και ναι, γιατί όχι αν θεωρείς ότι θες να την στηρίξεις και χρηματικα (όπου μπαινουν τα λεφτά χαλάνε οι σχέσεις γι αυτό επιμένω αν γίνεται να το αποφύγεις!!) αλλά αυτά τα θέματα είναι θέματα που πρέπει να λυθούν μεταξύ του ζευγαριού... αν πεις κάτι εσύ στη φίλη σου μπορεί στο τέλος να βγεις και η κακιά της υπόθεσης..να το ξέρεις!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη, η αλήθεια είναι ότι τα είπα και ηρέμησα λίγο.
Όντως εμένα δε μου πέφτει λόγος. Απλά οι πρώτες σκέψεις μου ήταν αυτές. Να τη βοηθήσω οικονομικά. Αλλά δεν μου περισσεύουν και αυτό δεν είναι λύση για αυτούς. Μόνο προσωρινή. Όταν κάποιος αποφασίζει να κάνει οικογένεια πρέπει και να έχει και το μυαλό για να τα βγάλει πέρα, έτσι δεν είναι;
Επειδή όμως την αγαπάω, μου πέρασαν οι σκέψεις ότι είναι σημάδι αυτό από το Θεό να μην έχω επιθυμία για δεύτερο, αλλά να βοηθήσω αυτή και το μωρό της.
Αγαπη, απ'όσο θυμάμαι εγώ δεν είχα ποτέ πονάκια μέρες πολλές πριν την περίοδο. Την προηγούμενη μόνο και όχι πάντα και έτσι καταλάβαινα ότι ερχόταν και την περίμενα.
Βέβαια, εδώ ακούω ότι σε πολλές συμβαίνει αυτό.
Βάλε ένα θερμόμετρο και πες μας!! Smile

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εβαλα θερμομετρο τωρα ετσι για να μας φυγει λιγο η περιεργεια και ειχα 37 κανονικα θα βαλω αυριο πρωι και θα σας πω δεν εμπιστευομαι το 37 μη μου πειτε να κανω τεστ δεν κανω ακομα δεν πειθομαι ευκολα χαχα Razz

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:
Είναι πολύ νωρίς να πας για τσεκ-απ. Μόνο 2 μήνες προσπαθείτε...Είναι πολύ νωρίς. Έακνες τεστ ωορρηξίας ή απλά το υπολόγισες;

Απλά το υπολόγισα, φοβάμαι ότι με το τεστ θα αγχωθώ περισσότερο.
Εκείνες τις μέρες πάντως του δώσαμε κ κατάλαβε Embarassed

υ.γ Αγάπη θα μας σκάσεις! Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία το μόνο σημάδι από το Θεο να μην κανεις μωρό θα ειναι να προσπαθήσεις να κάνεις και να μη μενεις εγκυος!! Razz
Είναι καλό να σκέφτεσαι αν θα τα καταφέρετε οικονομικά με ένα ακόμη μωράκι, κι αν δν νιώθεις έτοιμη να αγωνιστείς (γιατί με τα οικονομικά μας για όλους αγώνας είναι!), άφησε το λίγο ακόμη να μεγαλώσει λίγο και ο Αντωνάκης σου και βλέπεις!!
Καλά έκανες και έβγαλες από μέσα σου αυτά που σε τρώγανε, αλλά χαιρομαι που καταλαβαίνεις ότι και να βοηθήσεις αυτό είναι κάτι προσωρινό και πρέπει να σκεφτούν και να βρούν τρόπους μόνοι τους να στηρίξουν την οικογένεια που έχουν δημιουργήσει...σίγουρα είναι πααααααρα πολύ μικρή η φίλη σου για παιδιά ούτως ή άλλως αλλά είμαι σίγουρη ότι αν δν πέρασε από το μυαλό της να το ρίξει, θα γίνει εξαιρετική μαμά..γιατί όσα παιδιά και να μεγάλωσε αυτό είναι το ΔΙΚΟ ΤΗΣ παιδι!! Very Happy Very Happy

αγαπη το απόγευμα είναι ανεβασμένη η θερμοκρασία μας γι αυτό λένε να τη μετράς πριν σηκωθείς καν απο το κρεβάτι το πρωί!! Αχ.. βλέπω να ακούμε κι άλλα ευχάριστα σύντομα και πόσο χαίρομαι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 875502


Αda αν την καταλαβαινεις καλώς..αλλιώς για να είναι σταθερή η ωορρηξια σου πρέπει να ειναι σταθερότατος ο κύκλος σου!!Δωστου να καταλαβει όσες περισσότερες μέρες μπορείτε και θα γίνει και το δικό σας θαύμα!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Πεμ Δεκ 15, 2011 5:42 am, 1 φορά

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="boubou"]
mariabel έγραψε:Έλλη μου, δεν έχω πρόβλημα με το δημόσιο, άλλο είναι το θέμα. και εγώ λόγω χρημάτων πήγα σε γιατρό του ΙΚΑ αρχικά και μετά επειδή όλοι του ΙΚΑ είναι συμβεβλημένοι με ιδιωτικά πήγα σε γιατρό του Δημοσίου. Γέννησα στο Έλενα και όλες οι εξετάσεις μου έγιναν με το ΙΚΑ και δεν πλήρωσα σχεδόν τίποτα.
Το θέμα είναι άλλο... Αυτή τη στιγμή ο μόνος τους πόρος ήταν η δουλειά της, που την βρήκε μετά από πολύ κόπο. Δεν μπορεί να συνεχίσει σε αυτή και δεν ξέρω τι θα κάνουν.
Μένουν σε ενοίκιο. Μετακόμισαν πριν λίγους μήνες. Στο προηγούμενο σπίτι χρωστούσαν 3000 Ευρώ! Και μου είχε πει ότι θέλει να κάνει μια νέα αρχή, να μη χρωστάει και αν μπορέσει να μαζέψει χρήματα να τα δώσει στον σπιτονοικοκύρη που του χρωστούσε.
Έχω θυμώσει με τον άνδρα της. Το κορίτσι δουλεύει όλη μέρα και αυτός όλο βόλτες. Είναι πολύ μικρή. 20 και αυτός 30.
Δεν ήθελε παιδιά. Έχει άλλα 7 αδέρφια μικρότερα και τα μεγάλωσε ουσιαστικά αυτή...
Δεν ξέρω τι να κάνω και τι να της πω.Εννοείται ότι ούτε λόγος για έκτρωση. Απλά τώρα είμαι λίγο στενοχωρημένη και μοιράστηκα μαζί σας τις σκέψεις μου.

αχ! σε καταλαβαίνω που νοιάζεσαι για την φίλη σου, αλλά και το ότι ενώ χρωστάνε τόσα λεφτά ο άντρας της βρίσκει χρόνο και ίσως χρήματα για βόλτες αντί να στρώσει τον κώλο του κάτω... ε, και πάλι θα πώ ότι πρέπει να λύσουν βασικά θέματα μεταξύ τους και εσύ να είσαι εκει να την στηρίξεις ψυχολογικά για αρχή και ναι, γιατί όχι αν θεωρείς ότι θες να την στηρίξεις και χρηματικα (όπου μπαινουν τα λεφτά χαλάνε οι σχέσεις γι αυτό επιμένω αν γίνεται να το αποφύγεις!!) αλλά αυτά τα θέματα είναι θέματα που πρέπει να λυθούν μεταξύ του ζευγαριού... αν πεις κάτι εσύ στη φίλη σου μπορεί στο τέλος να βγεις και η κακιά της υπόθεσης..να το ξέρεις!! [/quote
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!!!
MARIABEL ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ Η ΒΟΥΒΟΥ ΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙ ΜΥΑΛΟ Κ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΔΕΝ ΛΥΝΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΕΣΥ ΘΑ ΒΓΕΙΣ Η ΚΑΚΙΑ
ΑΓΑΠΗ EVI ΕΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΣΙΡΕΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:κοριτσια εβαλα θερμομετρο τωρα ετσι για να μας φυγει λιγο η περιεργεια και ειχα 37 κανονικα θα βαλω αυριο πρωι και θα σας πω δεν εμπιστευομαι το 37 μη μου πειτε να κανω τεστ δεν κανω ακομα δεν πειθομαι ευκολα χαχα Razz
confused confused confused Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 966307
ΑΓΑΠΗ????ΘΑ ΜΑΣ ΣΚΑΣΕΙΣ ΧΙΧΙ

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονάκι έγραψε:
evi27 έγραψε:εδώ είμαι κι εγώ...πίπη καλώς ήρθες!!

καλώς την και ας άργησε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 19 215994
εσύ μου είχες πει πως ο άντρας σου δουλεύει στο νοσοκομείο Ιωαννίνων ;
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΜΟΥ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις