Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
83 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 83 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

natasaki

natasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας μανουλες!!!!ειμαι στο 1ο τριμηνο εγκυμοσυνης αλλα ολα τα ρουχα μου με στενευουν και δεν τα αντεχω πανω μου...επιδη δεν υπαρχουν και λεφτα,μηπως καποια γνωριζει που μπορω να βρω φτηνουτσικα ρουχαλακια?????και για τωρα αλλα και για πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη...!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στα H&M!!! εχει τα πιο οικονομικα σχετικα. ενα τζιν πχ κανει απο 20 εως 30 ενω αλλου φτανουν τα 80 Shocked
αλλιως εφοσιασου με μπλουζοφορεματα και κολαν Wink

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και απο τα ζαρα ειχα παρει εγω παντελονακια ωραια εγκυμοσυνης

natasaki

natasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστω για τη βοηθεια!!!!!!πηγα στα ζαρα σημερα και δεν ειχε και πολυ μεγαλη ποικιλια και οτι ειχε ηταν πανακριβο ρε γμτ... Crying or Very sad κι εγω το σκεφτηκα για μπολυζοφορεματα να σου πω την αληθεια.αν δε βρω δλδ κατι αλλο,αυτο θα κανω!!!και το ποσο βαριεμαι να ψαχνω δε λεγεται... Razz κουραζομαι και ευκολα και καταλαβαινετε Wink

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
H&M!!!!!!! βρήκα την υγειά μου!!! Είμαι και λίγο στρουμπουλή από φυσικού μου, οπότε ήταν πολύ δύσκολο να βρω ρούχα. Η&M και σχετικά φτηνά και νούμερα!!!

natasaki

natasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
astero2000 έγραψε:H&M!!!!!!! βρήκα την υγειά μου!!! Είμαι και λίγο στρουμπουλή από φυσικού μου, οπότε ήταν πολύ δύσκολο να βρω ρούχα. Η&M και σχετικά φτηνά και νούμερα!!!
μαλλον θα πρεπει να παω να ριξω μια ματια..μου ειπε μια φιλη που γεννησε προσφατα πως και στα prenatal εχει σχετικα φτηνα ρουχαλακια..αλλα με κοβω για H&M μπας και μου μεινει και τπτ για μετα!!!!

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν δεν εχεις προβλημα να φορεσεις μεταχειρισμενα, μπορεις να μπεις στις αγγελιες του parents.gr εχει κοπελες που πουλανε ρουχα εγκυμοσυνης.

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ego apo prenental agorasa rouxa egimosinis k tin exo vgalei mia xara.kolan me 20e kai panteloni formas 23e.apo pano mporeis na pareis apla mplouzakia se large h xlarge.ego exo vrei k me 8e apo berska.

natasaki

natasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
oxi vre ti provlhma na exw kai meta xeirismena na einai????an einai se kalh katastash mia xaraaaa!!!!!!elega na koita3w sta bershka alla den h3era an 8a exei kati kai etsi to afhsa gia allh fora..pantws sas euxaristw oles gia tis plhrofories!!!! Very Happy

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλο κοριτσακι μου!!!

Εγω ειχα μονο 2 ρουχα εγκυμοσυνης που μου ειχαν φερει δωρο! Ολα τα αλλα ηταν φορεματα ελαστικα φαρδυα η πλεκτα φθηνα απο σπριντερ, κινεζικα μαγαζια η ακομα και λαικης! Για τοσους λιγους μηνες δεν ηθελα να δωσω χρηματα σε ρουχα! Και καποια τα φοραω και τωρα με ζωνη! Επισης προχειρα ρουχα εγκυμοσυνης εχει στα τζαμπο. Γενικα φορουσα συνεχεια φορεματα με κολαν η καλσον εγκυμοσυνης. Αυτα τα τελευταια τα ειχα αγορασει παμφηνα απο ebay αγγλιας! 5 μηνες ηταν το πολυ που ημουν φουσκωμενη και δεν ηθελα να επενδυσω σε ρουχα. Smile

natasaki

natasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MariaM έγραψε:Με το καλο κοριτσακι μου!!!

Εγω ειχα μονο 2 ρουχα εγκυμοσυνης που μου ειχαν φερει δωρο! Ολα τα αλλα ηταν φορεματα ελαστικα φαρδυα η πλεκτα φθηνα απο σπριντερ, κινεζικα μαγαζια η ακομα και λαικης! Για τοσους λιγους μηνες δεν ηθελα να δωσω χρηματα σε ρουχα! Και καποια τα φοραω και τωρα με ζωνη! Επισης προχειρα ρουχα εγκυμοσυνης εχει στα τζαμπο. Γενικα φορουσα συνεχεια φορεματα με κολαν η καλσον εγκυμοσυνης. Αυτα τα τελευταια τα ειχα αγορασει παμφηνα απο ebay αγγλιας! 5 μηνες ηταν το πολυ που ημουν φουσκωμενη και δεν ηθελα να επενδυσω σε ρουχα. Smile
na sai kala maria mou..ki esena na sou zhsei o mpompirakos sou kai na to deis opws 8eleis!!!!!isws telika den einai kai toso duskolo..twra pou mou lete tooooses protaseis,katalava pws einai aplo telika.apla einai arxh akoma kai exw pnigei se mia koutalia nero mallon.eeee???????e ki egw ektos tou oti den exw lefta de 8elw etsi ki alliws na dwsw polla lefta gia rouxa pou de xreiastoun pali..toulaxiston oxi amesa!!

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
H & M! θα τα ευχαριστηθεις και μπορεις να τα φορεσεις και μετα τη γεννα.πολυ οικονομικα και καλα ποιοτικα.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasaki έγραψε:
MariaM έγραψε:Με το καλο κοριτσακι μου!!!

Εγω ειχα μονο 2 ρουχα εγκυμοσυνης που μου ειχαν φερει δωρο! Ολα τα αλλα ηταν φορεματα ελαστικα φαρδυα η πλεκτα φθηνα απο σπριντερ, κινεζικα μαγαζια η ακομα και λαικης! Για τοσους λιγους μηνες δεν ηθελα να δωσω χρηματα σε ρουχα! Και καποια τα φοραω και τωρα με ζωνη! Επισης προχειρα ρουχα εγκυμοσυνης εχει στα τζαμπο. Γενικα φορουσα συνεχεια φορεματα με κολαν η καλσον εγκυμοσυνης. Αυτα τα τελευταια τα ειχα αγορασει παμφηνα απο ebay αγγλιας! 5 μηνες ηταν το πολυ που ημουν φουσκωμενη και δεν ηθελα να επενδυσω σε ρουχα. Smile
na sai kala maria mou..ki esena na sou zhsei o mpompirakos sou kai na to deis opws 8eleis!!!!!isws telika den einai kai toso duskolo..twra pou mou lete tooooses protaseis,katalava pws einai aplo telika.apla einai arxh akoma kai exw pnigei se mia koutalia nero mallon.eeee???????e ki egw ektos tou oti den exw lefta de 8elw etsi ki alliws na dwsw polla lefta gia rouxa pou de xreiastoun pali..toulaxiston oxi amesa!!
Ευχαριστω! Very Happy
Μια χαρα εισαι! Πανω κατω τους ιδιους προβληματισμους ειχαμε/εχουμε ολες! Εγω αγχωνομουν με τα νουμερα γιατι επαιρνα κιλα! Τελικα παρολο που πηρα 23 κιλα ως το τελος στα ρουχα χρειαζομουν μονο 1 νουμερο μεγαλυτερα!

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:
natasaki έγραψε:
MariaM έγραψε:Με το καλο κοριτσακι μου!!!

Εγω ειχα μονο 2 ρουχα εγκυμοσυνης που μου ειχαν φερει δωρο! Ολα τα αλλα ηταν φορεματα ελαστικα φαρδυα η πλεκτα φθηνα απο σπριντερ, κινεζικα μαγαζια η ακομα και λαικης! Για τοσους λιγους μηνες δεν ηθελα να δωσω χρηματα σε ρουχα! Και καποια τα φοραω και τωρα με ζωνη! Επισης προχειρα ρουχα εγκυμοσυνης εχει στα τζαμπο. Γενικα φορουσα συνεχεια φορεματα με κολαν η καλσον εγκυμοσυνης. Αυτα τα τελευταια τα ειχα αγορασει παμφηνα απο ebay αγγλιας! 5 μηνες ηταν το πολυ που ημουν φουσκωμενη και δεν ηθελα να επενδυσω σε ρουχα. Smile
na sai kala maria mou..ki esena na sou zhsei o mpompirakos sou kai na to deis opws 8eleis!!!!!isws telika den einai kai toso duskolo..twra pou mou lete tooooses protaseis,katalava pws einai aplo telika.apla einai arxh akoma kai exw pnigei se mia koutalia nero mallon.eeee???????e ki egw ektos tou oti den exw lefta de 8elw etsi ki alliws na dwsw polla lefta gia rouxa pou de xreiastoun pali..toulaxiston oxi amesa!!
Ευχαριστω! Very Happy
Μια χαρα εισαι! Πανω κατω τους ιδιους προβληματισμους ειχαμε/εχουμε ολες! Εγω αγχωνομουν με τα νουμερα γιατι επαιρνα κιλα! Τελικα παρολο που πηρα 23 κιλα ως το τελος στα ρουχα χρειαζομουν μονο 1 νουμερο μεγαλυτερα!
MADE IN CHINE....εγω απο εκει ψωνισα μπλουζοφορεματακια κυριως..και 2-3 παντελονακια υφασματινα για μεσα στο σπιτι..κ τον υπνο γιατι δεν αντεχω ουτε αντεχα τιποτα στην κοιλια μου..με πιεζαν ολα!Απο το Λητω πηρα ενα κολαν εγκυμοσυνης κ ενα τζιν μονο...νομιζω το να πας να ψωνισεις απο μαγαζι κανονικα ειναι τσαμπα λεφτα...δεν θα εισαι παντα εγκυος!!!!!

natasaki

natasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nai nai!!!den to suzhtw..poiotika men alla na nai kai fthna gt poso 8a ta valw?????? Wink
to polu polu na mh xasw meta ta kila kai na foraw ta idia.an kai mexri twra exw xasei kiolas.aporw pws to katafera auto..?!?!?!?!?!?!mou xei kopei teleiws h oreh..polles fores trww me to zori.pws to e3hgeitai auto????mhows eimai anisorroph???XAxaxaxaxa

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πήρα 2-3 φόρμες λαϊκή club και τους έκοψα τα λάστιχα, για το σπίτι. Και έξω έβαζα κυρίως φουστανάκια που ήδη είχα ελαστικά ή με φαρδύ κόψιμο με καλσόν που πάλι είχα κόψει τα λάστιχα και τα στήριζα με εσώρουχα που φόραγα πάνω απο αυτά.(απο τα καλσόν εννοώ, όχι πάνω απο τα φουστάνια χαχαχαχα Very Happy )

Σου εύχομαι με το καλό να φουσκώσεις πολύ πολύ!!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
H$Μ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΑ ΕΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

natasaki

natasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Athin@ έγραψε:Εγώ πήρα 2-3 φόρμες λαϊκή club και τους έκοψα τα λάστιχα, για το σπίτι. Και έξω έβαζα κυρίως φουστανάκια που ήδη είχα ελαστικά ή με φαρδύ κόψιμο με καλσόν που πάλι είχα κόψει τα λάστιχα και τα στήριζα με εσώρουχα που φόραγα πάνω απο αυτά.(απο τα καλσόν εννοώ, όχι πάνω απο τα φουστάνια χαχαχαχα Very Happy )

Σου εύχομαι με το καλό να φουσκώσεις πολύ πολύ!!!!
na sai kala vre a8hna!!!to oti 8a fouskwsw einai to mono sigouro kai akoma kai na 8ela den nomizw pws 8a mporousa kai na to apofugw,all meutuxws de 8elw...8elw na kanw megalh kai wraia koilitsa!!!!!pantws mia xara se vriskw me tis patentes...xaxaxaxaxa isws efarmosw ki egw kapoies..mporei kai na pswnizoume sthn idia laikh..x.xaxaxaxa

natasaki

natasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tzef έγραψε:H$Μ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΑ ΕΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ
den perimena na akousw toses polles kopeles na mou lene toooso kala logia gia ta H&M..9 stis 10 to idio me sena mou eipan.se euxaristw polu ki esena gia th voh8eia!!!! πού μπορώ να βρώ ρούχα εγκυμοσύνης ΦΤΗΝΑ??? 536304 πού μπορώ να βρώ ρούχα εγκυμοσύνης ΦΤΗΝΑ??? 417472

mkiam


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σου και με το καλό!

Εγώ τη βόλεψα με πολύ λίγα ρούχα και μάλιστα όχι όλα εγκυμοσύνης. Πήρα από το Prenatal 2 παντελόνια (έχει από 40 ευρώ περίπου -στο Mothercare π.χ. είναι πολύ πιο ακριβά) ωραία, ελαφρώς ξεβαμμένα, περίπου σαν αυτά που φορούσα πριν δηλαδή. Μοντέρνα και σε κάνουν να φαίνεσαι "κανονικός άνθρωπος" -έτσι ένοιωσα εγώ όταν τα φόρεσα, χαχα! Γιατί μερικά ρούχα είναι πολύ "εγκυμοσύνης" και πολλές φορές είναι λίγο άσχημα!

Επίσης, δες να πάρεις καμία φόρμα με ελαφρύ λάστιχο και κορδονάκι στη μέση, είναι απίστευτα βολικές. Είχα πάρει μία από τα Bershka, μόνο 13 ευρώ, κι έβγαλα με αυτήν τόσους μήνες (είμαι στον 9ο τώρα). Επιπλέον, θα τη φορέσω και μετά. Από εκεί είχα πάρει επίσης 2 κολάν το καλοκαίρι, κάτω από 10 ευρώ το ένα, που τα συνδύαζα με δικές μου μπλούζες μιας και έμπαινα ακόμα σε αυτές τότε!

Από μπλούζες φθηνές, με βόλεψε μία από τα Tally Weil. Μου άρεσε πολύ γιατί στα πλαϊνά της είχε ελαφριά σούρα, οπότε έστρωνε τέλεια ακόμα και με την κοιλίτσα μέσα, ήταν σα να την αγκάλιαζε. Επίσης φοριέται μετά, αν και από ποιότητα δεν ενθουσιάστηκα, αλλά με βόλεψε αφάνταστα.

Έτσι λοιπόν βλέπεις ότι δε χρειάζεται να ξοδέψεις πολλά χρήματα για ρούχα και επιπλέον δεν αξίζει και τον κόπο! (Τα τζηνακια από το Prenatal σημειωτέον ότι φοριούνται και μετά γιατί η μέση τους μαζεύει με λαστιχάκι και κουμπί, οπότε την προσαρμόζεις ανάλογα και μετά τον τοκετό, μέχρι λίγο να επανέλθεις στα κιλά σου και να σφίξει και πάλι η κοιλίτσα).

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ εκτός από ένα τζιν εγκυμοσύνης που πήρα από τα λητό με 60 ευρώ και μια μπλουζίτσα επίσης, την έβγαλα με κολάν και ριχτά φορέματα στην εγκυμοσύνη που μπορείς να τα βρεις παντού φυσικά και σε διάφορες τιμές...μη ξοδέψεις χρήματα σε ρούχα εγκυμοσύνης για μένα δεν αξίζει και πολύ..

mikraki

mikraki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σχεδόν όλη την εγκυμοσύνη την έβγαλα με ρούχα made in...china, από τα ομώνυμα καταστήματα Laughing Σε πληροφορώ όλοι με ρωτούσαν τι ωραία ρούχα εγκυμοσύνης είναι αυτά!Επισκέψου τα, δε θα χάσεις!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στα h&m εχει πολυ ωραια

http://hawk-girl.blogspot.com/

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:στα h&m εχει πολυ ωραια


και εγώ h&m θα σου έλεγα να κοιτάξεις

εγώ στην εγκυμοσύνη μου είχα αγοράσει δύο φόρμες/παντελόνια από το mothercare και από πάνω φορούσα τα μπλουζάκια που είχα ήδη. αυτές τις φόρμες τις φόρεσα και τους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εγω h&m θα σου ελεγα και απο zara ειχα παρει 2 τζιν εγκυμοσυνης 50 ευρω το ενα και τα φορουσα συνεχεια κ ακομα μετα που γεννησα που δεν μου μπαινανε τα αλλα μου τζιν(οχι πως τωρα μου μπαινουν αλλα τεσπα) flower

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις