Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω ψωνιζα απλα 2 νουμερα μεγαλυτερα σε οτι μου αρεσε και ηταν και φθηνο και εβγαλα μια χαρα τις εγκυμοσυνες.
Και δεν πανε χαμενα, τωρα τα χρησιμοποιω για δουλειες και καποιες μπλουζες τις φοραω ακομη με κολαν και ζωνη στη μεση.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ στην εγκυμοσύνη είχα πάρει από μια φίλη μια φόρμα εγκυμοσύνης . Αρχικά επειδή δεν είχα και κιλά φορούσα τα ρούχα μου συγκεκριμένα μέχρι τον Σεπτέμβριο που ήμουν 3 μηνών βερμούδες παντελονάκια λινά , μετά κολάν με μπλουζοφορέματα τα οποία τα βρίσκεις παντού και απο 10 ευρώ το κομμάτι . Κάτι άλλο που με είχε βολέψει ήταν 2 παντελόνια με λάστιχο σε στενή γραμμή ένα μαύρο και ένα καφέ τα έλιωσα τα φόρεσα μέχρι και που ήταν ο Σταύρος 2 χρονών και μάλιστα αυτά τα είχα πάρει απο τη λαϊκή τα είχα πάρει για κάθε μέρα και σε πληροφορώ με φαρδιά πουλόβερ απο πάνω ήταν μια χαρά . Επίσης αγόρασα ένα πολύ καλό σετ για την ακρίβεια μου το είχε κάνει δώρο ο νονός του γιου μου ήταν παντελόνι και απο πάνω ασύμετρη μπλούζα το οποίο κόστιζε το 2003 130 ευρώ Shocked εγω θα είχα αγοράσει τα ρούχα εντάξει το φόρεσα και τη μπλούζα την φοράω καμιά φορά με άλλο παντελόνι . Υπάρχει ένα μαγαζί στο Αιγάλεω το xl είναι στο μετρό απο την οδό Παπαναστασίου βγαίνοντας απο το μετρό αλλά τα χτυπάει. Επίσης δείτε και αυτό το site
http://collection.omor.gr/και αυτό το οποίο έχει πολή καλές τιμές http://www.mammawebshop.com/gr/rouxa-egkumoshnhs.html?gclid=CKHpx6z8gK0CFVBTfAodpAmKSw

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δες λιγο και στα jumbo εχουν φερει μερικα πραγματακι αλλα μονο σε μαυρο.εγω ειχα παρει περσι 2 μπλουζακια και 1 παντελονι.τα αλλα τα ειχα απο τη πρωτη μου απο τ λητω που δε σου προτεινω να πας γιατι ειναι πανακριβα!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasaki έγραψε: μαλλον θα πρεπει να παω να ριξω μια ματια..μου ειπε μια φιλη που γεννησε προσφατα πως και στα prenatal εχει σχετικα φτηνα ρουχαλακια..αλλα με κοβω για H&M μπας και μου μεινει και τπτ για μετα!!!!

ναι ναι! οχι prenatal!ειναι λιγο ακρινοτερα. sta prenatal ομως να πας για εσωρουχα και ειδικα σουτιεν!μικρη διαφορα τιμης αλλα πολυ καλητερα. ταχω ψαξει πολυ αυτα.επισης αν ενδιαφερεσαι εχω μια φορμα. εω και αγγελια. θα τη βρω καιθα τη βαλω εδω

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτη ειναι! ριξε μια ματια. http://forum.eimaimama.gr/t6190-topic

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω παντως βρηκα απο την κουνιαδουλα μου.. ΤΖΑΜΠΑ!Να ειναι καλα!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μεχρι στιγμηςτα ρουχα μου ηταν ηδη εξτρα large κι φοριουνται ακομα,τα παντελονια ειδικα εχουν χωρο οι μπλουζες λιγο τσιτωσαν με τη κοιλια,αλλα νταξ.
Εγω ηθελα να ρωτησω που θα βρω φθηνα σουτιεν θηλασμου.

Στην κορη μου ειχαμε βρει ενα μαγαζακι με εσωρουχα κι τα ειχε 3 ευρω το ενα!!!!!Βαμβακερα!Κ μαλλον εκλεισε!!Μαλακια που τα πεταξα!

VASOG1

VASOG1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σου πω την αληθεια μου εγω ένα παντελονι τζιν είχα πάρει και ενα κολάν εγκυμοσύνης. Ολα τα αλλα ρούχα μου ήταν Εxtra large απο ΖΑΡΑ και όλα αυτα τα μαγαζιά τέτοιου τύπου. Σουτιέν είχα πάρει και βρακάκια το μεγάλο μέγεθος. Δεν ήθελα να μου πίανει την κοιλία......και sexy μπορώ να σου πω. Ειχα φτα΄σει τα 17 κιλά στην πρώτη. Και δεν χρειαξεταει να ξοδέψεις πολλά λεφτά . θυμάμαι είχα πάρει και καλσον με αστερακια για τα Χριστουγεννα το μέγαλο μεγεθος...

natasaki

natasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
supermama έγραψε:αυτη ειναι! ριξε μια ματια. http://forum.eimaimama.gr/t6190-topic
mmmmm den einai kai asxhmh..wraia fainetai kai volikh!!!9es na mou steileis ena mnm na doume pws mporoume na to kanonisoume..

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια εχω βολευτηκα απο το στοκ του motherland με ολα τα ρουχα 10ε......δεν θυμαμαι την οδο αλλα ειναι απεναντι απο τη σταση μετρο αγιος ιωαννης....

loph


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αν ψωνιζεις απο διαδικτυο εδω εχει φτηνα και πολυ καλα ρουχα εγκυμοσυνης mammawebshop.com
ειχα αγορασει απο κει ολα μου τα ρουχα εγκυμοσυνης και τα ευχαριστηθηκα παρα πολυ. Ειχα βρει τζιν με 18 ευρω και μπλουζακια με κατω απο 10, εχει επισης και πολυ μεγαλα νουμερα. Τα πιο πολλα τους ρουχα ειναι απο Αγγλια. Επισης στελνουν με αντικαταβολη και με χαμηλα εξοδα αποστολης. Αξιζει να ριξεις μια ματια

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγώ θα συμφωνήσω, ανάλογα και με τα κιλά που ήσουν πριν και τα μαγαζιά που ψώνιζες προτείνω να πάρεις μεγάλα νούμερα από εκεί.
εγώ από 58 έφτασα 85 αλλά μου κάναν τα μεγάλα από bershka zara κτλ. με τις γνωστές τιμές. βρακάκια βαμβακερά βρίσκεις φθηνά, σουτιέν πρέπει να πάρεις, αλλάζεις νούμερο βλέπεις, αλλά παίζει ρόλο και το πόσο θα φουσκώσεις, εγώ πήρα κιλά αλλά δεν είχα μεγάλη κοιλιά, μου κάνανε κάτι τζιν από την εφηβεία, με το ζόρι στο τέλος 42 νούμερο!αλλά με βόλεψαν κάτι φούστιτσες χίπικες που είχα με λάστιχο που τις έβαζα κάτω από την κοιλιά.γενικά αν δεν παραγγέλνεις από ίντερνετ και δε βρίσκεις κάτι σε μεγάλο νούμερο σε κοινά μαγαζία, τότε το αποκλείω να βρεις σε μαγαζιά που ειδικεύονται σε εγκυμοσύνη μωρά, είναι ΚΛΕΦΤΕΣ!η ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ οπως θες πες το

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:Μεχρι στιγμηςτα ρουχα μου ηταν ηδη εξτρα large κι φοριουνται ακομα,τα παντελονια ειδικα εχουν χωρο οι μπλουζες λιγο τσιτωσαν με τη κοιλια,αλλα νταξ.
Εγω ηθελα να ρωτησω που θα βρω φθηνα σουτιεν θηλασμου.

Στην κορη μου ειχαμε βρει ενα μαγαζακι με εσωρουχα κι τα ειχε 3 ευρω το ενα!!!!!Βαμβακερα!Κ μαλλον εκλεισε!!Μαλακια που τα πεταξα!

εγω με τρια ευρω σουτιεν θηλασμου πηρα παο τη λαικη. ολο βαμβακι και πολυ βολικα. δυστυχως στους καιρους που ζουμε δε μου περισευαν 30 ευρω ανα σουτιεν για κατι που θα βαλω 8 μηνες. και ηθελα τουλαχιστον 3 σουτιεν. δε λεω ρουχα παιρνω κανονικα απο τα μαγαζια γτ τα φοραω και μετα αλλα για σουτιεν λυπαμαι δε σκαω τριανταρια. ασ τα δωσω αυτα τα λεφτα για πραγματα του παιδιου να πιασουν και τοπο.

http://stardustwork.blogspot.com

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στα h&m εχει και εαν δεν κανω λαθος ειναι και φθηνα!καλα για λητω και τετοια δεν το συζητω!πανακριβα!!!

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
a twra to thumithika oti exei poly wraia moda se gynaikeia gia egkyous to www.asos.com an pswnizei kapoia internetika, egw pswnizw apo to katastima einai aksiopistotato!mexri kai epistrofi xrimatwn moy ekane

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΟ,ΕΓΩ ΕΨΑΧΝΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ..ΜΕΤΑ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!! http://www.mammawebshop.com/gr/drehi-bremenni/promocii-drehi-bremenni.html?limit=35&price=2%2C10&___from_store=bg

ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΤΖΙΝ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΑΚΟΜΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
H&M

Μαριαλενα80


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πού μπορώ να βρώ ρούχα εγκυμοσύνης ΦΤΗΝΑ??? - Σελίδα 2 654316 ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!! ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ(ΟΝΤΑΣ 7 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΑΡΕΙ 15 ΚΙΛΑ) ΝΑ ΒΡΩ ΡΟΥΧΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ, ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ.ΤΟΤΕ ΑΝΕΛΑΒΕ ΔΡΑΣΗ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ <<ΖΕΠΕΛΙΝ>> ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΧΥΘΗΚΑΝ ΣΤΟΥς ΔΡΟΜΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΒΡΟΥΝ ΡΟΥΧΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ(ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ) ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΑ EXXES . EXEI ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΘΗΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ Κ ΔΙΝΟΥΝ ΧΟΝΔΡΙΚΗ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΠΑΝΤΟΥ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΛΟΣΩΜΗ ΦΟΡΜΑ 10 ΕΥΡΩ!!!!ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΜΕ 5 ΚΑΙ 10ΕΥΡΩ, ΣΑΛΒΑΡΙΑ ΜΕ 10ΕΥΡΩ....ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ....ΕΓΙΝΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΙΣΑ!ΧΑΧΑΧΑ. ΚΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ e-shop και στα στελνουν την επομενη μερα! κι επιτελους ας προτιμησουμε τα ελληνικα προιοντα κι οχι τις μεγαλες πολυεθνικες Wink

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συμφωνω με τα Ελληνικα ρουχα αν και εγω πηρα πολυ λιγα για το καλοκαιρι απο τα Η&Μ που ηταν πολυ φθηνα για τον χειμωνα θα την βγαλω με κολαν και μπλουζοφορεματα που ηδη εχω και θα προσπαθησω να μην αγορασω τιποτα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις