Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:γεια σου γεια σου....τι κανεις?εγω σημερα ειμαι πολυ ανεβασμενη αλλα και κουρασμενη...!χαχχα!

Ο καλύτερος συνδυασμός!!χαχα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 215994

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ειμαι ευαγγελιτσα μου!με ανυσηχησε λιγο το οτι ειδα 10 μερες πριν την περιοδο καφε αιμα!τι να ειναι?μηπως τωρα εχω γονιμες?να παω λετε αυριο στον γιατρο?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιάνα μου πότε περιμένεις ακριβώς;;;

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλησπέρα Λιάνα!!! Τι κάνεις εσύ;;

Μια χαρά Δεσποινάκι μου!!!! Και να σου πω κάτι καλύτερα σομπα και κυρίως ξυλόσομπα αν μπορείται να βάλετε!! Εβαλε η αδερφή μου στο σπίτι της και οι γονείς μου στο εξωχικό!! Ζεσταινει πάρα πολύ και κοστίζει πολύ λίγοτερο απο το πετρέλαιο δεν το συζητώ...

Και τώρα που το έφερε η κουβέντα κορίτσια μου, στη γειτονιά μου όλοι με σόμπες και τζάκια ζεσταίνονται.. Φέτος μια φορά είδα να βάζουν κάποιοι πετρέλαιο!!!

Ακριβώς!!!Και οι γονείς μου το ίδιο,τζάκι και πάλι τζάκι...ο λέβητας είναι διακοσμητικός πλέον!!Σόμπα πετρελαίου θα βάλουμε δυστυχώς γιατί έχει μία καινούρια ο πεθερός μου και θα μας την δώσει...θα ήθελα ξυλόσομπα καλύτερα βέβαια αλλά δεν έχω και ιδέα για τις τιμές!!!Σίγουρα συμφέρουν πιο πολύ τα ξύλα αν βάλεις ότι έχουν από 100 έως 130 ευρώ ο τόνος και βγάζεις έναν χειμώνα ολόκληρο!!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στις 27!τι λες να ειναι?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεσποινα η πετρελαίου δεν συμφέρει καθόλου πάντως... Η αδερφή μου ειχε πετρελαίου πρώτα και ήθελε 20 ευρώ σε πετρέλαιο για 1 μέρα.. Είμαι της αποψης να το δείτε λίγο αυτό γιατί θα το μετανιωσετε σιγουρα.. Δεν συμφέρει καθόλου..Στο λέω γιατί η αδερφή μου δεν την άναβε καθολου και είχε κλιματιστικό με αποτέλεσμα και να μην ζεσταίνεται και να καιει ρευμα..

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:στις 27!τι λες να ειναι?

Βρε ζουζουνα είναι πολύ νωρίς για να είναι η ακατανόμαστη... Μήπως σκάλωσε κανένα σποράκι;;; Πιο πιθανο μου φαίνεται!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 215994

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Εδώ είμαι και εγώ!!!!

Γειά σου Δεσποινάκι!!! Τι κάνεις;;

Ευη μου εσύ μαζί μου δεν την περίμενες την ακατανόμαστη;;; Γιατί ηρθε τοσο νωρίς;;;

Αχχχ Θα τα παίξουμε κορίτσιααα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 911307

ναι την περίμενα 20-21/12....τι να πω... Rolling Eyes

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξερω βρε ευαγγελιτσα μου!λεω να παω αυριο μια βολτα στον γιατρο μηπως ειναι τωρα οι γονιμες και δεν ξερω!δεν χανω τιποτα!οτι και να ειναι ας ειναι για καλο! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 654316 !εσυ πως τα περνας?τι καλο φαγατε σημερα? deb μου με το καλο το σπιτακι σας!θα το γεμισετε με την ζεστασια σας και θα ειναι τελειο! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 654316 !

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιάνα μου εγώ στη θέση σου θα περίμενα... Ακόμα είναι πολύ νωρίς.. Γιατί και σποράκι να έχεις θα είναι ακόμα νωρίς για να το δεις.. Σου προτείνω να κάνεις λίγο υπομονη μέχρι την ημερομηνία που περιμένεις την ακατανόμαστη!!!!
Αν έχεις σποράκι εκεί θα είναι μην αγώνεσαι!!! Για 9 μήνες μαζί σου θα το έχεις!!!

Ευη μου... Τι να πω!!! Τουλάχιστον δεν σε αφήνει στην αναμονή χωρίς λόγο!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Δεσποινα η πετρελαίου δεν συμφέρει καθόλου πάντως... Η αδερφή μου ειχε πετρελαίου πρώτα και ήθελε 20 ευρώ σε πετρέλαιο για 1 μέρα.. Είμαι της αποψης να το δείτε λίγο αυτό γιατί θα το μετανιωσετε σιγουρα.. Δεν συμφέρει καθόλου..Στο λέω γιατί η αδερφή μου δεν την άναβε καθολου και είχε κλιματιστικό με αποτέλεσμα και να μην ζεσταίνεται και να καιει ρευμα..

Μόλις έμαθα ότι η πιο φθηνή ξυλόσομπα κοστίζει 280 ευρώ!Δεν είμαστε για τέτοια έξοδα τώρα γιατί κάποια στιγμή πρέπει να κάνω και εγχείρηση στο μάτι μου και θέλει 1500 ευρώ!Οπότε θα κάνω υπομονή για φέτος και του χρόνου βλέπουμε!Ούτως η άλλως αυτό το σπίτι είναι για λίγο,θα κάνω κάποια στιγμή άλλη μία τελευταία μετακόμιση στο σπίτι που μου έχει γράψει ο μπαμπάς μου,απλά αργεί ακόμα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ lia-ka!!!!Nα'σαι καλά!!!Μακάρι να είναι γεμάτο ζεστασιά και από την σόμπα αλλά και από την αγάπη που θα υπάρχει μέσα!!Έτσι εύχομαι να είναι όλα τα σπιτάκια σας κορίτσια!! Very Happy Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Λιάνα μου εγώ στη θέση σου θα περίμενα... Ακόμα είναι πολύ νωρίς.. Γιατί και σποράκι να έχεις θα είναι ακόμα νωρίς για να το δεις.. Σου προτείνω να κάνεις λίγο υπομονη μέχρι την ημερομηνία που περιμένεις την ακατανόμαστη!!!!
Αν έχεις σποράκι εκεί θα είναι μην αγώνεσαι!!! Για 9 μήνες μαζί σου θα το έχεις!!!

Ευη μου... Τι να πω!!! Τουλάχιστον δεν σε αφήνει στην αναμονή χωρίς λόγο!!!

τι να πώ Ευαγγελίτσα μου!θα με τρελάνει πια!! πφφφ..ό,τι θέλει κάνει η ηλίθια!(η ακατανόμαστη)

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου θα σας αφησω γιατι πρεπει να ετοιμασω τα ζουζουνια μου για υπνο!σας φιλω!μπορει μετα,πιο αργα να μπω!τα λεμε! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hρθα πάλι κι εγώ!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 875502
Δέσποινα ελπίζω να καταφέρετε να μπείτε στο σπιτάκι σας!Δν έχει σημασία αν είναι παλιό..το σημαντικό είναι ότι ειναι δικό σας και μπορείτε να το κάνετε ότι θέλετε!Θα γεμίσει αγάπη και ζεστασια..και που ξέρεις..μπορει να το προλάβει και το μπεμπεδακι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 536304
Εγώ ρε κορίτσια δν τρελαίνομαι και ιδιαίτερα για παιδάκια άλλων..είναι κακό αυτό?? να τα βλεπω ναι, να ασχολούμαι δν το 'χω καθόλου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 534787 τι σοι μάνα θέλω να γίνω?? confused confused

Λιάνα κι εμφύτευση να έγινε να ξέρεις ότι δν θα δείτε ΤΊΠΟΤΑ γιατί θα είναι υπερβολικά νωρίς..απλά θα φαίνεται αν έχει ηδη γινει η ωορρηξία σου!!Ελπίζω να εχεις στις 27 ενα τεστάκι με ενα + ΝΑ!!!!! με το συμπαθειο! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 40746

Αρτ86 έχεις κάνει τεστ?Δν θυμάμαι!!!Ελπίζω να πάρεις κι εσύ το δωράκι σου νωρίτερα φέτος κοπελίτσα μου!!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 315810

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:κοριτσια μου θα σας αφησω γιατι πρεπει να ετοιμασω τα ζουζουνια μου για υπνο!σας φιλω!μπορει μετα,πιο αργα να μπω!τα λεμε! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 531909

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ....ΛΟΙΠΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ.ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΠΙΟ ΠΡΙΝ Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ Μ.Ο ΚΥΚΛΟ 29 ΗΜΕΡΩΝ Κ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΡΘΕΙ 16....Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΛΙΟΠΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΒΓΑΑΛΕ ΚΥΚΛΟ 29 ΗΜΕΡΩΝ ΔΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ 13 ΑΝΤΕ 14.....ΜΗΠΩΣ 16 ΕΝΝΟΕΙ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ.....ΑΝ ΚΑΙ ΔΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ....2Η ΑΠΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΕΔΩ Κ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΠΙΣΗΣ....ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΡΙΑ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΕΤΡΙΕΜΑΙ ΠΡΙΝ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΥΤΕ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ...ΕΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ?ΤΕΣΤ ΔΝ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΝ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΛΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ...ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΓΗΣΕΙ ΤΟΣΟ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ....

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρτ εννοείς το τεστ για τον υπολογισμό των γόνιμων;;;

αυτο http://www.mammycool.gr/count_fertile_days.jsp

γιατί σύμφωνα με αυτό ο κύκλος σου είναι28 ημερών (βαζοντας μόνο την τελευταία περίοδό σου) και έπρεπε να σου έχει έρθει στις 13 οποτε έχεις 5 μερες καθυστέρηση... Very Happy Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξερεις τι?το εκανα κ εγραψα κ τισ 3 τελευταιεσ μου περιοδουσ κ τυχαινει να τις θυμαμαι γιατι τις σημειωνω...17 σεπτεμβριου 15 οκτωβριου και 15 νοεμβριου...κ μου βγαλε αυτα που ειπα παρα πανω....για τα αλλα που ειπα ευαγγελια μου τι αποψη εχεις?

44Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Κυρ Δεκ 18, 2011 11:16 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤ ΜΟΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΝΝΟΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ 16/12.ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΜΑΘΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΥΠΟΜΟΝΗ 2 3 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ.ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω ειμαι παλι ηρθα τη κανετε ???? ειστε ολες εδω ????

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κριστι μου μακαρι ....δν φανταζεσαι ποσο το θελω

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρτ μου (αλήθεια πως σε λένεWink αυτά που αναφέρεις είναι συμπτώματα που μπορεί να προμηνύουν ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!

Η θερμοκρασία μας πάντως πέφτει μια μέρα πριν έρθει περίοδος... Αλλα επειδή και εμένα μου είχε συμβεί το ίδιο με σένα 2 μήνες πριν... Είχα δηλαδή 5 μέρες καθυστέρηση και θερμοκρασία ανεβασμένη... Αλλα ήρθε η ακατανόμαστη και απογοητεύτηκα, θα συμφωνήσω με την Κριστή.. Μην μετράς θερμοκρασίες και μην αγχώνεσαι! Μακάρι πάντως να μην σου έρθει η κόκκινη και σύντομα να έχεις να μας πεις ευχάριστα!!!

Καλως την αγάπη!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mακάρι Έλλη μου να πάνε όλα καλά και όπως τα υπολογίζουμε...και μακάρι επίσης το μπεμπέ να προλάβει αυτό το σπίτι!!!

Γεια σου Κρίστη!!!!!!!!! Very Happy

Γεια σου Αγάπη!!!!!! Very Happy

Αρτ μην αγχώνεσαι και μην κοιτάς θερμοκρασίες!Περίμενε λίγο ακόμα και αν δεν σου έρθουν κάνε ένα τεστ να δεις!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια μολις ξανα εκανα το τεστ κ μπερδευτηκα....ξανα εβαλα τισ ημερομηνιεσ κ τωρα βγαζει οτι επρεπε να μου ρθει 14...καλα εμενα με συμφερει αυτο γιατι δειχνει οτι εχω 4 μερεσ καθυστερηση γιατι ομωσ να βγαζει αλλο χθεσ κ αλλο σημερα.να πω μια χαζομαρα?μηπωσ οσο περναν οι αυτο υπολογιζει αναλογα/...αχ δν ξερω μπερδευτηκα

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια από το πρωί με πιάνει ένα "ρεύμα" στο στήθος και με αφήνει!!Τί να είναι;Με έχει τρελάνει και είναι πολύ ενοχλητικό!Εκεί που κάθομαι ουρλιάζω και τινάζομαι!!!Τους τρομάζω όλους!!! Razz Α!Και έχω έναν πόνο στην κοιλιά κοντά στον αφαλό,μία δεξιά μία αριστερά και λίγο πιο χαμηλά εδώ και 3 μέρες!Λέτε να κρύωσα; Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις