Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ξερετε κανενα τεστ εγκυρο ??? Embarassed

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ειναι απαραιτητο να εχεις ζαλαδες και εμετους μην σου πω οτι ειναι και λιγο νωρις. Παρε το clearblue μου ειπε και ο γυναικολογος μου οτι ειναι εγκυρο.

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy5_k έγραψε:Εδώ είμαι κι εγω! Κορίτσια έκανα τεστ σήμερα και είναι θετικό! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Δεν το πιστεύω ακόμα! Κανονικά θα έπρεπε να είμαι τρελαμενη, αλλα μετα απο 2 παλινδρομες προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη! Δε θέλω κορίτσια μου να περάσω πάλι τα ίδια. Διορθωθηκε μεν το πρόβλημα, αλλα εγω πάλι έχω άγχος. Δεν το συνειδητοποιώ ούτε εγω ουτε ο αντρούλης μου. Αφήστε που ήταν τέσσερις μέρες του κρεβατιού και έκανα τη νοσοκόμα και τώρα φοβάμαι μήπως με κόλλησε!



Δεν το πιστεύω, αλήθεια σας λέω!!!!συγχαρητηριαααααααααααααααα να εχεις μια τελειομηνη οσο γινετε ευκολη και καταχαρουμενη εγγυμοσυνη θα το συνειδητοποιησεις σιγα σιγα χχχχ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:
Ωστοσο Ελλη μου θελω να σου πω και κατι αλλο εδω και οχι στο αλλο θεμα για ευνοητους λογους οπως θα καταλαβεις και ελπιζω να μην μου επιτεθεις. Τα αγαπαω πολυ τα ζωα απο μικρη αλλο αν δεν καταφερα να εχω ενα δικο μου, αλλα οι αποψεις μου ειναι οι εξης: δεν θελω ζωα με μωρακια για πολλους λογους, θελω ζωα με παιδακια. Και θελω το ζωακι να εχει τους χωρους του και οχι να ανεβαινει σε κρεβατια και καναπεδες. Οταν πηγαινουμε στην πεθερα μου γεμιζουν τριχες ολα τα ρουχα μας μονο και μονο απο τις καρεκλες κ τους καναπεδες, εχει παει πολλες φορες το Βιολεττακι να παρει παιχνιδι του σκυλου και να το βαλει στο στομα της γιατι δεν γνωριζει οπως επισης εχει παει πολλες φορες στην σκυλοτροφη η στο νερο του σκυλου και την προλαβαινω συνεχεια στο τσακ. Θελω την γνωμη σου, ειναι ενα κανις και ερχομαι συνεχεια σε αντιπαραθεση με την πεθερα μου αλλα δεν ηθελα να πω την γνωμη μου στο αλλο θεμα γιατι γινεται λιγο της κακομοιρας και δεν εχω ορεξη για επιθεσεις. Σορρυ για το μεγαλο ποστ και για αυτην την μικρη ασχετη παρενθεση.

Kαταρχην ΔΕΝ ειναι κανις,γιατι τα κανις ειναι υποαλλεργικη ρατσα μιας και δεν μαδαει καθολου! Wink
κατα δευτερον, θεωρω λογικο ο καθενας να εχει την αποψη του για τα κατοικιδια..δν μπορουμε φυσικα ολοι να σκεφτομαστε το ιδιο! Εγω οταν ηρθε η μπεμπουλα στο σπιτι μας,ειχα μαζεμενα τα πραγματα του Τσαρλι και ειχα καθαρισει τα καλλυματα απο τις τριχες στους καναπεδες, οπως κανω και παντα οταν περιμενω κοσμο,γιατι αυτο που λες..δν θελω να γεμιζουν!Δεν ερχονται βεβαια συχνα, αλλα τριχες τουλαχιστον το παιδι ετσι και μπουσουλαει η πεφτει κατω ειναι πιθανον να φαει....δν γινεται ακομη και να σκουπιζεις συνεχεια να το γλυτωσεις! Αλλα και τι να το κανει η πεθερα το σκυλακι?πανω σε τι θελεις την γνωμη μου κουκλα μου?

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχομαι σε ολες τις κοπελες καλη χρονια οτι ποθειτε να το αποκτησετε χαιρομε που σας γνωρισα αφανταστα ειστε ολες καταπληκτικες ευχομαι να σας συμβουν μονο καλα το 2012 μονο χαρες σε ολους τους τομεις και να εχετε παντα την υγεια σας και παρα πολυ αγαπη στην οικογενεια σας ειναι απαραιτητο. χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ την αγαπη μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 35468

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ηθελα την γνωμη σου επειδη εχεις σκυλακι, ειμαι παραλογη που δεν θελω το μωρο μου να εχει απο πανω μεχρι κατω τριχες να φαει την τροφη του
ή να βαλει παιχνιδια του σκυλου στο στομα της? ειναι μωρο και δεν καταλαβαινει και δυστυχως καποια στιγμη δεν θα το προλαβεις γιατι μπορει ας πουμε την ωρα που θα πας να βαλεις νερο να παει στην τροφη του σκυλου.
Απλα η πεθερα μου δεν βαζει ορια επειδη ειναι εμβολιασμενο και βγαινει απο το σπιτι μονο για την αναγκη του βγαινω εγω η κακια της υποθεσης εχω αδικο?

http://img209.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img209/8951/315995191994.jpg

αυτο ειναι το σκυλι και ηξερα οτι ειναι κανις.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω μεχρι να μεγαλωσει λιγο το παιδακι απλα θα ερχομουν εγω επισκεψη χωρις το σκυλακι...αντι να ερχεσαι εσυ σε μενα...μονο αυτη την υποχωρηση μπορω να σκεφτω! γιατι δυστυχως μεσα σε ενα σπιτι που υπαρχει σκυλι δν γινεται σαν επισκεψη να βαλεις εσυ τους κανονες!!Εκει ειναι το σπιτι του σκυλιου!

Ακομη κι αν τους το πουλησαν για κανις ..δν ειναι καθαροαιμο για τον λογο που σου ειπα παραπανω.. γιατι μαδαει!..μπορει να ειναι ημιαιμακι..ειναι γλυκα παντως!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΕΔΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΕΔΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 417472

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 315810

κι εγω μολις ειδα οτι μου ειχαν κανει κ αλλες κοπελες αιτηση Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 40746

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada και Αυγολέμονη σας ευχαριστω πολύ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 35468
Τώρα πρέπει να είμαι 4,5 εβδομάδων λογικά. Τη Δευτέρα θα κάνω χοριακή και θα τηλεφώνησω του γιατρού μου να μου πει πότε θα με δει.

Έλλη μου κακώς κάθομαι και μετράω θερμοκρασίες το ξέρω. Το μόνο σίγουρο είναι ότι νυστάζω ελεεινά συνέχεια!

Ελευθερία μου, γλυκιά μου, καταλαβαίνω απόλυτα πως νοιώθεις και δεν υπάρχει κάτι που μπορούμε να σου πούμε για να απαλύνουμε τον πόνο σου. Μόνο απ' την οικογένεια σου θα πάρεις τη δύναμη που χρειάζεσαι. Οπότε νοιώθεις έτσι να παίζεις λίγο με το Βιολετάκι σου και να αντλείς δύναμη απ'το κουκλί σου που είναι χάρμα οφθαλμών Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 35468

Αγάπες μου μάλλον αύριο θα ξαναμπώ, γι ' αυτο εύχομαι σε όλες να περάσετε μια υπέροχη νύχτα απόψε και να υποδεχτείτε το 2012 περιτριγυρισμένες από αγάπη! Και ό,τι ποθούμε να το έχουμε όλες μέσα στο 2012: ένα μωράκι στην αγκαλιά!

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 654316

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου τι κανετε?εγω μολις εκατσα!εφτιαξα πιτα και βασιλοπιτα,η γεμιση ειναι ετοιμη και κατα τις 7 θα βαλω το κοτοπουλο να ψηνετε!σκουπισα,καθαρισα το μπανιο και τελος εκανα και εγω μπανιο!μετα θα κανω και τα ζουζουνια μου να ειναι καθαρα για το νεο ετος!χαχαχα!εσεις τι κανετε?ελευθερια μου μην στεναχωριεσε για το σπορακι που εφυγε!ξερω σου ειναι δυσκολο,αλλα θα δεις οτι το νεο ετος θα μπει στην κοιλιτσα σου ενα αλλο σπορακι! Razz !βρε κοριτσια που ειναι η ευαγγελιτσα και το λεμονακι?ειναι καλα? Rolling Eyes !

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας, κορίτσια!!
Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο για το 2012 και φυσικά ένα σποράκι στις κοιλίτσες όλων!!!
el88tse, κατά πάσα πιθανότητα είσαι έγκυος.
Ada, και εγώ είμαι πολύ κρυουλιάρα, αλλά στην εγκυμοσύνη δεν είχα νιώσει καθόλου κρύο. Ειδικά το καλοκαίρι είχα πολλές εξάψεις. Είπαμε όμως ότι κάθε γυναίκα αντιδρά διαφορετικά και κάθε εγκυμοσύνη μπορεί να διαφέρει στην ίδια γυναίκα. Οπότε άκου το γιατρό σου και μη στενοχωριέσαι.
Ελευθερία μου, δε φαντάζεσαι πόσο σε καταλαβαίνω και εύχομαι να μη συμβεί ξανά σε καμιά από εμάς. Είμαι σίγουρη όμως ότι το επόμενο σποράκι σου θα είναι πολύ δυνατό και δε θα ξαναπικραθείς. Σε φιλώ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 417472 Δώσε φιλάκια και στο Βιολετάκι σου!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρόνια πολλά κορίτσια κ μακάρι ο νέος χρόνος να μας φέρει:

υγεία
ευτυχία
αγάπη
κι από ένα μωράκι!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 328109
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 654316

υ.γ καλά κ τα λεφτά δε θα μας χαλάσουν,αλλά αυτά υπάρχουν!! Laughing Laughing

Φιλάκια σε όλες τα λέμε του χρόνου! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 417472

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα η ακατανομαστη μολις εκανε την εμφανιση της αχαχαχ αντε παλι απ την αρχη να μαθω ποτε εχω γονιμες μερες αχ κοριτσια μου βοηθεια θελω

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλή χρονιά!!! Και το 2012 να έχουμε όλες στην αγκαλίτσα (ή στην κοιλίτσα) αυτό που ποθούμε!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
el88tse έγραψε:κοριτσια καλησπερα η ακατανομαστη μολις εκανε την εμφανιση της αχαχαχ αντε παλι απ την αρχη να μαθω ποτε εχω γονιμες μερες αχ κοριτσια μου βοηθεια θελω

βρες εδω τις γονιμες μερες σου http://www.asxetos.gr/ypologismos/somatos-ygeias/egkimosini-gonimes-meres-calculator.html καλη χρονια με υγεια και ενα μωρακι

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολες σας!!!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 990599

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρααΑΑΑΑ!! καλή χρονιάααααααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 654316
Δν ξέρω για εσας αλλα η δικιά μου χρονια μπήκε πολύυυυυυυ καλά..... if you know what I mean!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 403793 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 403793
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 40746

τι μου κάνουν τα κοριτσάκια μου?πως περάσατε χθες? ελπίζω ολες μία μία να είχατε την καλύτερη πρωτοχρονιά μέχρι τώρα....

εγώ λέω να ξεκινήσω την χρονιά μου πολύ αισιόδοξα....νιώθω ουτως ή άλλως πολύ ανεβασμένη ψυχολογικά και είμαι σίγουρη ότι θα φυτρώσουν πολλά σποράκια στις κοιλίτσες όλων μας σύντομα!!!!

astero2000 σε ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου και ανταποδίδουμε!!!

Ελένη μου και νόμιζα ότι τα κατάφερες!! Ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 379767

Ada, Ελενη, Αγάπη , Σωτηρία, Μαρία, Ελευθερία, Μαρίνα, Αναστασία, Εύη, Ευαγγελιτσα, Λιάνα, Ιφιγένεια, Δήμητρα , Δεσποινάκι και όλα τα άλλα κοριτσάκια... σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αυτός ο χρόνος να σας φέρει στην αγκαλιά σας ένα υγιέστατο μωράκι και ότι άλλο επιθυμείτε!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 334590

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ καλή χρονιά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 328109

Να σαι καλά ρε Boubou!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 417472 Αψογη κ η νέα σου εικονίτσα.

Εμένα ο χρόνος μου μπήκε με τέτοιο φριχτό πόνο στη μέση που δεν μπορούσα ούτε ν αλλάξω πλευρό στον ύπνο!!

Ελπίζω εσάς να σας μπήκε με χαρά Wink

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρονια πολλλαααααα!καλη χρονια να εχουμε!ευχομαι ολα τα κοριτσια να εχουν το νεο ετος απο μωρακι στην κοιλιτσα τους!εγω μολις εκατσα!εκανα ολες τις ετοιμασιες για την γιορτη του γιου μου!αντε να περασει και αυτην η μερα και να χαλαρωσω για να κανω ζουζουνιες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 215994 !

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου Καλη χρονια να εχουμε ολες μας με υγεια, αγαπη, πολλα μωρακια στις κοιλιτσες μας, με δουλειες και λεφτα Razz Razz Razz

Μαρια μου τα φιλια μου και στο μικρο αντρακι σου!!!!

Λιανα μου να χαιρεσαι το γιοκα σου και να τον δεις οπως επιθυμεις!!!!

Και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 417472

Αντε να μαζευτουμε ολες σιγα σιγα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 536304

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩΩΩΩΩΩ ΣΑΣ ΕΛΕΙΨΑΑΑΑΑΑ ???? ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΜΕ ΦΟΥΣΚΟΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 990599

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσακια μου καλη χρονια, χρονια πολλα γεματα υγεια, αγαπη, ευτυχια και πολλες πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες!!!! Ευχομαι το 2012 μας φερει ενα μωρακι!! Αυτες τις ημερες δεν προλαβαινω να μπαινω πολυ και σημερα θα εχω κοσμο το βραδυ οποτε θα τα πουμε αυριο παλι.. πολλα φιλακια

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΔΩ ??????? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 39 522194

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις