Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
25 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 25 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 29]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:Και αυτό δεν είναι διαφωνία, είναι απευθείας προσβολές! Ό,τι και να γράψουν κάποια μέλη, κάποια άλλα θα καταλήγουν να τα προσβάλουν, ακόμα και το πιο σωστο να είναι!



έχεις δίκιο! ειδικά για το τελευταίο.
και θα μιλήσω συγκεκριμένα.
το μπεμπίνι από την πρώτη μέρα που μπήκε στο φόρουμ έχει βάλει στο μάτι συγκεκριμένα άτομα. ότι και να πουν κάποιοι συγκεκριμένοι άνθρωποι για αρχή θα διαφωνήσει μαζί τους (και μόνο μαζί τους, ακόμα και αν υπάρχουν και άλλοι με τους οποίους διαφωνεί) και μετά θα τους προσβάλει. κατι ανάλογο έγινε και σήμερα

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
Rinoula έγραψε:Και αυτό δεν είναι διαφωνία, είναι απευθείας προσβολές! Ό,τι και να γράψουν κάποια μέλη, κάποια άλλα θα καταλήγουν να τα προσβάλουν, ακόμα και το πιο σωστο να είναι!

Θα απαντήσω και τα δύο που λες, αλλά επειδή χρησιμοποιώ τον υπολογιστή μαζί με την κόρη μου δεν μπορώ να κάνω πολλά κουόουτ.

Δεν με εκνευρίζεις καλέ, είπα πως όσο εσύ το θεωρείς εκνευριστικό, άλλο τόσο το θεωρώ και εγώ. Όσο είναι δικαιωμά σου να μου το πεις, άλλο τόσο είναι και δικαίωμά μου να σου το πω, σωστά?

Σαυτό που λες τώρα, ναι, είναι απευθείας προσβολές, αλλά βασίζονται σε κάτι λάθος που έχει ειπωθεί. Ποτέ μου δεν ειρωνεύτικα κάποιον που έχει μιλήσει σωστά.

Α! και κάτι άλλο που είπες, είμαι μέλος σε αρκετά forum και ξέρω πως λειτουργούν & υπάρχουν διαφωνίες πολλές φορές Very Happy

Τώρα εδώ υπάρχει ξεκατίιασμα γιατί πρέπει να λαμβάνεις υπόψη σου και αυτόν που μιλάς, σωστά? Τώρα που μιλάω με εσένα, γίνετε διάλογος -so far- αλλά αλήθεια πιστεύεις πως αυτό μπορεί να επιτευχθεί με κάποια άλλα μέλη?


Καταρχήν στην αρχή δεν αναφέρθηκα συγκεκριμένα σε καμία από τις δύο πλευρές άρα όχι και σε σένα προσωπικά. Μετά όμως να σου πω την αλήθεια προσβλήθηκα από την απάντησή σου και γιαυτο συνέχισα να απαντώ σε σένα.
Όσο για το αν ειρωνεύτηκες κάποιον που μιλά σωστά, είσαι πολλές φορές κι εσύ εριστική, αλλά πράγματι μαζί μέχρι στιγμής κάνουμε διάλογο ομολογουμένως!

Βέβαια, σίγουρα δεν είσαι η μόνη, υπάρχουν και χειρότερα... πολύ χειρότερα!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φλόρα εγω θα διαφωνήσω μαζί σου για άλλη μια φορά Razz
εγώ δεν έχω δει να γίνεται κάτι τέτοιο μάλλον δεν ταιριάζουν οι ιδέες σας . Και αν εκείνη είπε κάτι που εσένα σε πείραξε το ίδιο έκανες και εσύ

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Φλόρα εγω θα διαφωνήσω μαζί σου για άλλη μια φορά Razz
εγώ δεν έχω δει να γίνεται κάτι τέτοιο μάλλον δεν ταιριάζουν οι ιδέες σας . Και αν εκείνη είπε κάτι που εσένα σε πείραξε το ίδιο έκανες και εσύ
Εσυ κοιτας απο την άλλη πλευρα γι'αυτο.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φλωρα μην ασχολείσαι άλλο με το κατιναριο.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Εντάξει κορίτσια, ας κάψουνε και τον Παρθενώνα και όλα τα ιστορικά κτίρια και ας πούμε "δεν πειράζει, θα τα ξαναφτιάξουν οι χορηγοί, αρκεί που δεν κάηκε το Mall και δεν έχασε τη δουλειά του ο απλός κοσμάκης!

______ΈΛΕΝΑ Δεν είπα πουθενά ότι καλά έγινε και καήκανε τα ιστορικά κτίρια αλλά πως θα γίνει προσωπικά με συγκινεί περισσότερο το να μην έχουν να φάνε 30 άτομα με τις οικογένειες τους και μην λες για φωτιά στους αρχαιολογικούς χώρους θα σε καταγγείλω ..χαχαχα


Μα το ένα δεν αναιρεί το άλλο. Γιατί δηλαδή πρέπει αυτός που στενοχωριέται για τα ιστορικά κτίρια να μη στενοχωριέται για τους ανθρώπους που έχασαν τις περιουσίες τους;;

Όταν ομως όλα τα ιστορικά κτίρια και αξιοθέατα καταστραφούν να δούμε ποιος θα έχει να φάει. Γιατί η Ελλάδα το μόνο που έχει να επιδείξει είναι ο πολιτισμός της (εντάξει και οι ωραίες παραλίες, δε λέω) και γι' αυτό και έχει τουρισμό. Να δούμε αν καταστραφεί ο πολιτισμός της τι θα κάνει; Ποιος θα έχει να φάει τότε;;;

black beauty έγραψε:

Συμφωνω απολυτα!!!


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Φλόρα εγω θα διαφωνήσω μαζί σου για άλλη μια φορά Razz
εγώ δεν έχω δει να γίνεται κάτι τέτοιο μάλλον δεν ταιριάζουν οι ιδέες σας . Και αν εκείνη είπε κάτι που εσένα σε πείραξε το ίδιο έκανες και εσύ


άσχετη παράνθεση:
αχ γίνεται να γράφετε το ονομά μου σωστά; σας παρακαλώ δηλαδή. Φλώρα.


εγώ δεν ενοχλούμαι από τις διαφορετικες ιδεές αλλά ενοχλούμαι οταν με προσβάλουν.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με ω το γράφεις ; γιατί εμένα όταν πάω να το γράψω με Ω μου το υπογραμμίζει λάθος . Ποιος ξέρει ; η το άλλαξαν όπως το Στέλλα με το Στέλα και το αυγό με το αβγό ή εσύ το γράφεις λάθος αλλά άμα θέλεις με ω κανένα πρόβλημα .

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:με ω το γράφεις ; γιατί εμένα όταν πάω να το γράψω με Ω μου το υπογραμμίζει λάθος . Ποιος ξέρει ; η το άλλαξαν όπως το Στέλλα με το Στέλα και το αυγό με το αβγό ή εσύ το γράφεις λάθος αλλά άμα θέλεις με ω κανένα πρόβλημα .



πλάκα μου κάνεις;;;;;; δεν εξηγείται αλλιώς!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:με ω το γράφεις ; γιατί εμένα όταν πάω να το γράψω με Ω μου το υπογραμμίζει λάθος . Ποιος ξέρει ; η το άλλαξαν όπως το Στέλλα με το Στέλα και το αυγό με το αβγό ή εσύ το γράφεις λάθος αλλά άμα θέλεις με ω κανένα πρόβλημα .
ΧΑχαχαχαχαχαχΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑχαχαχαχΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧαχ
Ε οχι!!!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όλες οι Φλώρες του κόσμου με ω γράφονται! Με τη γραμματική θα τα βάλουμε τώρα;

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
βανια έγραψε:Εντάξει κορίτσια, ας κάψουνε και τον Παρθενώνα και όλα τα ιστορικά κτίρια και ας πούμε "δεν πειράζει, θα τα ξαναφτιάξουν οι χορηγοί, αρκεί που δεν κάηκε το Mall και δεν έχασε τη δουλειά του ο απλός κοσμάκης!

______ΈΛΕΝΑ Δεν είπα πουθενά ότι καλά έγινε και καήκανε τα ιστορικά κτίρια αλλά πως θα γίνει προσωπικά με συγκινεί περισσότερο το να μην έχουν να φάνε 30 άτομα με τις οικογένειες τους και μην λες για φωτιά στους αρχαιολογικούς χώρους θα σε καταγγείλω ..χαχαχα


Μα το ένα δεν αναιρεί το άλλο. Γιατί δηλαδή πρέπει αυτός που στενοχωριέται για τα ιστορικά κτίρια να μη στενοχωριέται για τους ανθρώπους που έχασαν τις περιουσίες τους;;

Όταν ομως όλα τα ιστορικά κτίρια και αξιοθέατα καταστραφούν να δούμε ποιος θα έχει να φάει. Γιατί η Ελλάδα το μόνο που έχει να επιδείξει είναι ο πολιτισμός της (εντάξει και οι ωραίες παραλίες, δε λέω) και γι' αυτό και έχει τουρισμό. Να δούμε αν καταστραφεί ο πολιτισμός της τι θα κάνει; Ποιος θα έχει να φάει τότε;;;

black beauty έγραψε:

Συμφωνω απολυτα!!!


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Μα το ένα δεν αναιρεί το άλλο. Γιατί δηλαδή πρέπει αυτός που στενοχωριέται για τα ιστορικά κτίρια να μη στενοχωριέται για τους ανθρώπους που έχασαν τις περιουσίες τους;;
Συμφωνώ ...
Τώρα όσο αφορά το τουρισμό ας το ξεχάσουμε και τους ξένους και απο τον εσωτερικό τουρισμό τώρα που καταργήθηκαν τα δελτία κοινωνικού τουρισμού ας ξεχάσουμε τον τουρισμό

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Όλες οι Φλώρες του κόσμου με ω γράφονται! Με τη γραμματική θα τα βάλουμε τώρα;


σώπα εσύ δεν ξέρεις! είσαι μικρή Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
elena25 έγραψε:
βανια έγραψε:Εντάξει κορίτσια, ας κάψουνε και τον Παρθενώνα και όλα τα ιστορικά κτίρια και ας πούμε "δεν πειράζει, θα τα ξαναφτιάξουν οι χορηγοί, αρκεί που δεν κάηκε το Mall και δεν έχασε τη δουλειά του ο απλός κοσμάκης!

______ΈΛΕΝΑ Δεν είπα πουθενά ότι καλά έγινε και καήκανε τα ιστορικά κτίρια αλλά πως θα γίνει προσωπικά με συγκινεί περισσότερο το να μην έχουν να φάνε 30 άτομα με τις οικογένειες τους και μην λες για φωτιά στους αρχαιολογικούς χώρους θα σε καταγγείλω ..χαχαχα


Μα το ένα δεν αναιρεί το άλλο. Γιατί δηλαδή πρέπει αυτός που στενοχωριέται για τα ιστορικά κτίρια να μη στενοχωριέται για τους ανθρώπους που έχασαν τις περιουσίες τους;;

Όταν ομως όλα τα ιστορικά κτίρια και αξιοθέατα καταστραφούν να δούμε ποιος θα έχει να φάει. Γιατί η Ελλάδα το μόνο που έχει να επιδείξει είναι ο πολιτισμός της (εντάξει και οι ωραίες παραλίες, δε λέω) και γι' αυτό και έχει τουρισμό. Να δούμε αν καταστραφεί ο πολιτισμός της τι θα κάνει; Ποιος θα έχει να φάει τότε;;;

black beauty έγραψε:

Συμφωνω απολυτα!!!


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Μα το ένα δεν αναιρεί το άλλο. Γιατί δηλαδή πρέπει αυτός που στενοχωριέται για τα ιστορικά κτίρια να μη στενοχωριέται για τους ανθρώπους που έχασαν τις περιουσίες τους;;
Συμφωνώ ...
Τώρα όσο αφορά το τουρισμό ας το ξεχάσουμε και τους ξένους και απο τον εσωτερικό τουρισμό τώρα που καταργήθηκαν τα δελτία κοινωνικού τουρισμού ας ξεχάσουμε τον τουρισμό


όλο συμφωνείς και στο τέλος άλλα μου λες!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Όλες οι Φλώρες του κόσμου με ω γράφονται! Με τη γραμματική θα τα βάλουμε τώρα;

Θα μπερδευτηκε με το ηλιελαιο...
ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 4872 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 4872 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 4872 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 4872

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βάννοια ...αστο κοπελα μου δεν το χεις- η ειρωνεια θελει να εχεις και λιγο πνευμα- απο την μια μερα στην άλλη δεν γινεται σωστα....
καλυτερα να μεινεις σαυτο που ξερεις καλα.....κακεντρεχες κοτσομπολιο νομιζω ειναι το αγαπημενο σου σπορ.......εκει παίρνεις το χρυσο μεταλλιο (γιαυτο αλλωστε μενεις και στο ολυμπιακο χωριο) Razz Razz Razz

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Όλες οι Φλώρες του κόσμου με ω γράφονται! Με τη γραμματική θα τα βάλουμε τώρα;
Και εγώ έτσι ήξερα αλλά όταν πήγα να γράψω μήνυμα στην Φλώρα μου το υπογράμμιζε το δέχεται μόνο αν βάλεις τον τόνο στο Φλωρά (τελείως λάθος ) η αν το γράψεις με ο , βάλτε το να δείτε

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Rinoula έγραψε:
Καταρχήν στην αρχή δεν αναφέρθηκα συγκεκριμένα σε καμία από τις δύο πλευρές άρα όχι και σε σένα προσωπικά. Μετά όμως να σου πω την αλήθεια προσβλήθηκα από την απάντησή σου και γιαυτο συνέχισα να απαντώ σε σένα.
Όσο για το αν ειρωνεύτηκες κάποιον που μιλά σωστά, είσαι πολλές φορές κι εσύ εριστική, αλλά πράγματι μαζί μέχρι στιγμής κάνουμε διάλογο ομολογουμένως!

Βέβαια, σίγουρα δεν είσαι η μόνη, υπάρχουν και χειρότερα... πολύ χειρότερα!

Δεν κατάλαβα που σε προσέβαλλε το post μου. Είπες πως σε εκνευρίζει κάτι που κάνω και σου απάντησα πως και αυτό που κάνεις εσύ το ίδιο εκνευριστικό είναι -γιατί δημόσια το είπες και εσύ και όχι προσωπικά με πιμί, άρα συνέχισες αυτό που κάναμε και εμείς, σωστά?

Κατά τα άλλα, σου ξαναλέω πως ναι είμαι εριστική (και ειρωνική και αγενέστατη) σε post που με βγάζουν απο τα ρούχα μου. Ποτέ δεν το αρνήθηκα & ποτέ δεν θα το σταματήσω.

Η τελευταία σου πρόταση όμως είναι φάουλ. Δεν τοποθετήθηκες σωστά & δεν ξέρω αν όντως ήθελες να πεις αυτό που εννοείτε. Αν όντως όμως ήθελες να το πεις, με προσβάλλεις με αυτό που γράφεις -το καταλαβαίνεις και μόνη σου αυτό...
Θεωρώ πως είμαι η χειρότερη!!! Razz Razz Razz

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είδες κάπου να λέω ότι καλά έκαναν και μπήκαν οι φωτιές ; ή ότι έγιναν οι λεηλασίες; μάλλον εσύ δεν καταλαβαίνεις η καταλαβαίνεις αυτά που θέλεις .

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε μου έχει υπογραμμίσει ποτέ τίποτα. Υπάρχει αυτή η δυνατότητα; Ή εγώ τα γράφω όλα ολόσωστα;;;

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Είδες κάπου να λέω ότι καλά έκαναν και μπήκαν οι φωτιές ; ή ότι έγιναν οι λεηλασίες; μάλλον εσύ δεν καταλαβαίνεις η καταλαβαίνεις αυτά που θέλεις .


αφου συμφωνείς οτι κρίμα είναι που κάηκαν και τα κτίρια τότε γιατί το πρώτο σου σχόλιο;
οτι δηλαδή στεναχωριεσαι και για τις υπόλοιπες περιουσίες; εννοείται πως κρίμα και για τους υπόλοιπους.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
βανια έγραψε:Είδες κάπου να λέω ότι καλά έκαναν και μπήκαν οι φωτιές ; ή ότι έγιναν οι λεηλασίες; μάλλον εσύ δεν καταλαβαίνεις η καταλαβαίνεις αυτά που θέλεις .


αφου συμφωνείς οτι κρίμα είναι που κάηκαν και τα κτίρια τότε γιατί το πρώτο σου σχόλιο;
οτι δηλαδή στεναχωριεσαι και για τις υπόλοιπες περιουσίες; εννοείται πως κρίμα και για τους υπόλοιπους.

Είναι η Παπαρήγα του φόρουμ. Πρώτα διαφωνεί και μετά διαβάζει Razz Razz Razz

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 328109 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 328109 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 328109 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 328109 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 328109 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 328109 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 328109 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 328109 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 328109 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 8 328109


bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βανια έγραψε:
elena25 έγραψε:Όλες οι Φλώρες του κόσμου με ω γράφονται! Με τη γραμματική θα τα βάλουμε τώρα;
Και εγώ έτσι ήξερα αλλά όταν πήγα να γράψω μήνυμα στην Φλώρα μου το υπογράμμιζε το δέχεται μόνο αν βάλεις τον τόνο στο Φλωρά (τελείως λάθος ) η αν το γράψεις με ο , βάλτε το να δείτε

Κύριε Φλωρά, κύριε Φλωρά ! Πέρασα πέρασα!Βεβαίως βεβαίως! Laughing

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
elena25 έγραψε:Όλες οι Φλώρες του κόσμου με ω γράφονται! Με τη γραμματική θα τα βάλουμε τώρα;
Και εγώ έτσι ήξερα αλλά όταν πήγα να γράψω μήνυμα στην Φλώρα μου το υπογράμμιζε το δέχεται μόνο αν βάλεις τον τόνο στο Φλωρά (τελείως λάθος ) η αν το γράψεις με ο , βάλτε το να δείτε


καλά τώρα σοβαρά συνεχίζουμε και αναλύουμε πως γράφεται το ονομά μου;
επιτρέψτε μου να το ξέρω καλύτερα και από τον αυτόματο διορθωτή!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις