Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
35 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 35 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 29]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[b]Ευτυχώς που υπάρχει το φόρουμ και εσείς που έρχεστε σε αντιπαράθεση και γέλαει λίγο το πικραμένο μας χειλάκι Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!Σας ευχαριστούμε κορίτσια Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!


[youtube]https://www.youtube.com
/watch?v=NNC0kIzM1Fo[/youtube]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:[b]Ευτυχώς που υπάρχει το φόρουμ και εσείς που έρχεστε σε αντιπαράθεση και γέλαει λίγο το πικραμένο μας χειλάκι Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!Σας ευχαριστούμε κορίτσια Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!


να είχαμε και καμιά σοβαρή αντιπαράθεση....
μόνο για γέλια είναι! από επιχειρήματα.... μουλάρι ο Αστραχάν!

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 7 966307 .



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μπεμπινι 1 στις Σαβ Μάης 26, 2012 12:32 am, 1 φορά

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
natali-maria έγραψε:Ευτυχώς που υπάρχει το φόρουμ και εσείς που έρχεστε σε αντιπαράθεση και γέλαει λίγο το πικραμένο μας χειλάκι Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!Σας ευχαριστούμε κορίτσια Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!


να είχαμε και καμιά σοβαρή αντιπαράθεση....
μόνο για γέλια είναι! από επιχειρήματα.... μουλάρι ο Αστραχάν!


[b]Χχαχαχαχαχχαχαχχαχχαχαχ!!!!Φλω δεν παίζεστε Razz Razz Razz Razz !!!!!
Μου πέρασε και ο πνοκέφαλος!!!ΝΑ είστε καλά!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:
chicken έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:ρε βανια δε χωραμε εμεις στις φιλοσοφημενες του φορουμ.

Ποιές είναι αυτές? Ονόματα και ΑΦΜ τώρα!

ελα να φαμε κεμπαπ που ψηνω,ασε σημερα εχει ρεπο η μαγειρισα και ειμαι αναγκασμενη εγω να μαγειρεψω,τςτςτςτς.

Τι να κάνεις, όλα για τον άνθρωπο είναι...

φλορααααααα,εχθες την πατησα,η νταντα ειχε ρεπο,ο σοφερ επισης,υποψιαζομαι οτι κατι παιζει με αυτους τους δυο,δεν ειναι της παρουσης,το ελικοπτερο το εχω στο συνεργειο,σιγα μην επαιρνα το αμαξι και να χαλασω το μανικιουρ. Razz

Αλλά το σιδερόπανο δουλεύει ε? Μη μου πεις οτι χάλασε, θα φαρμακωθώ


υγ. το τι κανω εγω,πως αγωνιζομαι εγω για την πατριδα μου και τι προσφερω το ξερω εγω και μονο.δε το διατυμπανιζω.εσεις πολεματε μεσα απο τους υπολογιστες και το φεις μπουκ?σιγα μη σπασετε κανα νυχι. Laughing

Καλό είναι να ξέρεις πριν μιλήσεις, αλλά επειδή είμαι πολύ καλός άνθρωπος θα σου πω να ξέρεις να μην εκτίθεσαι. Η Φλώρα ήταν εκεί. Εγώ ήμουν στο σπίτι και λίμαρα το νύχι του μεσαίου μου δακτύλου, σε περίπτωση χειρονομίας να μην με πούν απεριποίητη Very Happy


κοτουλα ερχονται δυσκολοι καιροι,με τη πεινα που ερχεται καλο ειναι να προσεχεις. Laughing
αρα δε θα χρειαστει να αυτοκτονησεις. Laughing
μονο με τα νυχια ασχολεισαι λοιπον?φαινεται.


είδαμε κι εσένα που ασχολείσαι με τα σιδερόπανα τι ωραία που τα λες!
Smile (πάρε και ένα smile για να το κάνω χαριτωμένο)

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η κοτούλα ασχολείτε ΜΟΝΟ με το νύχι του μεσαίου δακτύλου της Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπινι 1 έγραψε:
κοτουλα ερχονται δυσκολοι καιροι,με τη πεινα που ερχεται καλο ειναι να προσεχεις. Laughing
αρα δε θα χρειαστει να αυτοκτονησεις. Laughing
μονο με τα νυχια ασχολεισαι λοιπον?φαινεται.

Δεν με τρώνε παιδί μου εμένα μη σκιάζεσαι, είμαι αχώνευτη.

Γιατί να αυτοκτονήσω? Θα πεις κιάλλα? Shocked Shocked Shocked affraid affraid

Αυτά τα γυναικεία "άρα" μπορεί και να με στείλουν για στείρωση.....

Απο που το κατάλαβες βρε θηρίο?
Πωπω, μισό απο το μυαλό σου να είχα, & ας ήμουν και χρυσόψαρο.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υγ. το τι κανω εγω,πως αγωνιζομαι εγω για την πατριδα μου και τι προσφερω το ξερω εγω και μονο.δε το διατυμπανιζω.εσεις πολεματε μεσα απο τους υπολογιστες και το φεις μπουκ?σιγα μη σπασετε κανα νυχι.

Πες μου τωρα οτι πολεμΑς κι εσυ, να παθω τετανο!!!!!!!!

Καλως ή κακως, το τι αποψεις έχει ο καθένας φαινεται απο τον τρόπο που γράφει, που μιλάει, που απαντάει εδω μέσα. Ας πούμε οτι μερικες φαινονται πιο "φιλοσοφημένες" από κάποιες άλλες. Δεν θα χρησιμοποιούσα αυτην τη λέξη - πιο κατάλληλη θα ηταν η λέξη "συνειδητοποιημένες", για να δειξει την αντίθεση με όσες ειναι "πρόβατα" ή απλως εντελως ασχετες και καταπίνουν ό,τι βλακειες ακουνε απο την τηλεοραση.
Αλλά φιλοσοφημένες θες? Φιλοσοφημένες ας ειναι. Δεν θα διαφωνήσουμε σε μια λέξη. Εδω διαφωνουν οι κοσμοθεωρίες μας...

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγγνώμη, ο καβγάς πάλι από πού ξεκίνησε? Πρέπει κάθε φορά που κάποια μέλη γραφουν στο ίδιο θέμα να καταλήγουμε εκεί? Έχει καταντήσει πολύ κουραστικό... Εντάξει, δε συμπαθείτε η μια την άλλη, πρέπει να το διατυμπανίζετε?

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Rinoula έγραψε:Συγγνώμη, ο καβγάς πάλι από πού ξεκίνησε? Πρέπει κάθε φορά που κάποια μέλη γραφουν στο ίδιο θέμα να καταλήγουμε εκεί? Έχει καταντήσει πολύ κουραστικό... Εντάξει, δε συμπαθείτε η μια την άλλη, πρέπει να το διατυμπανίζετε?

Ρε συ και το να προσπαθούν κάποια μέλη(χέρια - πόδια) να κατευθύνουν το τι θα λένε κάποια άλλα μέλη έχει γίνει πολύ κουραστικό....

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:



ξέρεις και στους κινηματογράφους άνθρωποι με οικογένειες δουλεύουν. δεν λειτουργούν μόνες τους.
έχουμε πάρα πολύ λίγα κτίσματα για τα οποία μπορούμε να είμαστε υπερήφανοι στην Ελλάδα των αυθαιρέτων και της κακογουστιάς.
εκτός από τις δουλειές που έχασαν οι άνθρωποι αυτοί κάηκαν δύο "κοσμήματα" της Αθήνας (για να μην πω της Ευρώπης) που στεγαζονταν σε νεοκλασικό κτίριο και όχι σε γυάλινο έκτρωμα σαν αυτά της Κηφισίας φτιαγμένα από τον πρωτομάστορα και "καλλιτέχνη" Βωβό.

από την άλλη βέβαια ότι καταλαβαίνει ο καθένας....


Δεν έχω λόγια! Με καλύπτεις απόλυτα ρε κορίτσι!

μπεμπινι 1 έγραψε:ημουνα σιγουρη οταν δε ξεχασες γιατι μονο αυτο σας βολευει να κανετε εδω μεσα εσενα και καποιες αλλες.αντι να κοιτατε την ουσια κοιτατε να τη στησετε στη γωνια μη και σας καπελωσουν,να κυνηγατε φαντασματα και τρολ,να ειρωνευεστε και να κοροιδευετε.αυτη ειναι η ουσια σας.

πηγαινε στο κεντρο και κατσε διπλα σε αυτους που κλαινε γιατι εχασαν τις δουλειες τους και θα τους βαλουν φυλακη γιατι χρωστανε και πες τους ειδατε τα κτησματα που καηκαν?αλλα βεβαια οι βολεμενοι και οι δηθεν ταχα αυτα κοιταζουν και μετα παριστανουν και τους νευριασμενους.αυτα ξερω εγω φλορα και τη μου λες εσυ εγω τ'ακουω βερεσε.


Μας το έχεις αποδείξει πάρα πολλές φορές ρε κορίτσι πως όλα τα ακούς βερεσέ. Είμαι σίγουρη πως μόνο στην ακοή μένεις, δεν το πας παρακάτω το θέμα. Με τι προσόντα άλλωστε; Μάτια έχουμε και βλέπουμε!

Nena έγραψε:Οταν σας απολυσουν επειδη ειστε υπεραριθμοι, οταν σας κοψουν και άλλα 400 ευρω απο τον "χλιδατο" μισθο των 650, οταν δεν θα εχετε να πληρωσετε τις ασπιρινες, οταν θα παρακαλατε για ενα λιτρο γάλα, οταν ερθουν να σας παρουν το σπιτι, οταν σας πουν οτι η μονη δουλεια που θα μπορειτε να βρειτε θα ειναι με 250 ευρω κι ΑΝ σας αρεσει, οταν τα παντα θα ειναι ιδιωτικα και αν δεν εχεις χρηματα μενεις αγραμματος, αρρωστος και ψοφας σαν το σκυλι στο αμπέλι, οταν δεν θα μπορεις να εκφράσεις αντίρρηση για τίποτα, ουτε δημοσιως, ουτε ιδιωτικώς, οταν τα παιδια σου θα φευγουν μεταναστες στο εξωτερικο και μαλιστα με χειροτερους όρους απο αυτους που εφευγαν οι γονεις μας, τοτε θα καταλαβεις για ποιο λόγο διαδηλώνουν και εξοργίζονται και τα σπάνε όλοι. Αλλά δεν θα υπάρχει κανενας για να τα σπάσει για τα δικά σου δικαιωματα.

ΥΓ. Πάω στοιχημα οτι δεν εχετε ΙΔΕΑ τι εστι "Μνημονιο 3", ε? Αλλά εχετε και άποψη?? Και δεν ειναι μονο αυτο το κακο. Το κακο ειναι οτι εχετε και δικαιωμα ψηφου. Δυστυχως.


ΔΥΣΤΥΧΩΣ!




florentiab έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:ρε βανια δε χωραμε εμεις στις φιλοσοφημενες του φορουμ.ελα να φαμε κεμπαπ που ψηνω,ασε σημερα εχει ρεπο η μαγειρισα και ειμαι αναγκασμενη εγω να μαγειρεψω,τςτςτςτς.
φλορααααααα,εχθες την πατησα,η νταντα ειχε ρεπο,ο σοφερ επισης,υποψιαζομαι οτι κατι παιζει με αυτους τους δυο,δεν ειναι της παρουσης,το ελικοπτερο το εχω στο συνεργειο,σιγα μην επαιρνα το αμαξι και να χαλασω το μανικιουρ. Razz


υγ. το τι κανω εγω,πως αγωνιζομαι εγω για την πατριδα μου και τι προσφερω το ξερω εγω και μονο.δε το διατυμπανιζω.εσεις πολεματε μεσα απο τους υπολογιστες και το φεις μπουκ?σιγα μη σπασετε κανα νυχι. Laughing


πω πω! σοβαρά επιχειρήματα!
άντε τώρα να σου απαντήσω. πραγματικά με "τάπωσες". έχω ανατριχιάσει ολόκληρη από την τοποθετησή σου. μπράβο σου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
μου άνοιξες τα μάτια και άλλαξες την κοσμοθεωρία μου!

πάντως τρόπους ακόμα να μάθεις. αγενεστατη, υπεροπτική και εμπαθής!


Πάρε μαθήματα ρε Φλώρα.

Έλεος πια με τα κολλημένα μυαλά! Αυτά μας έφτασαν εδώ που είμαστε!

florentiab έγραψε:
natali-maria έγραψε:[b]Ευτυχώς που υπάρχει το φόρουμ και εσείς που έρχεστε σε αντιπαράθεση και γέλαει λίγο το πικραμένο μας χειλάκι Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!Σας ευχαριστούμε κορίτσια Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!


να είχαμε και καμιά σοβαρή αντιπαράθεση....
μόνο για γέλια είναι! από επιχειρήματα.... μουλάρι ο Αστραχάν!


Αααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Ο Αστραχάν λέει!



Εντάξει κορίτσια, ας κάψουνε και τον Παρθενώνα και όλα τα ιστορικά κτίρια και ας πούμε "δεν πειράζει, θα τα ξαναφτιάξουν οι χορηγοί, αρκεί που δεν κάηκε το Mall και δεν έχασε τη δουλειά του ο απλός κοσμάκης!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:Συγγνώμη, ο καβγάς πάλι από πού ξεκίνησε? Πρέπει κάθε φορά που κάποια μέλη γραφουν στο ίδιο θέμα να καταλήγουμε εκεί? Έχει καταντήσει πολύ κουραστικό... Εντάξει, δε συμπαθείτε η μια την άλλη, πρέπει να το διατυμπανίζετε?



παρα παρα παρα πολυ κουραστικο και εγω εχω βαρεθει να βλεπω συνεχεια το ιδιο σκηνικο ξανα και ξανα!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
Rinoula έγραψε:Συγγνώμη, ο καβγάς πάλι από πού ξεκίνησε? Πρέπει κάθε φορά που κάποια μέλη γραφουν στο ίδιο θέμα να καταλήγουμε εκεί? Έχει καταντήσει πολύ κουραστικό... Εντάξει, δε συμπαθείτε η μια την άλλη, πρέπει να το διατυμπανίζετε?

Ρε συ και το να προσπαθούν κάποια μέλη(χέρια - πόδια) να κατευθύνουν το τι θα λένε κάποια άλλα μέλη έχει γίνει πολύ κουραστικό....

Δεν έχεις άδικο αλλά πάντα μια αφορμή βρίσκεται και από τις δύο πλευρες!
Για να λέγεται φόρουμ και όχι ξεκατίνιασμα πρέπει οι προσβολές να ανταλλάζονται σε μερικά μόνο θέματα. Δεν ξέρω πόσες από εσάς έχετε ξαναδεί φόρουμ αλλά όχι, δεν είναι όλα έτσι.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Rinoula στις Δευ Φεβ 13, 2012 11:08 am, 1 φορά

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:Συγγνώμη, ο καβγάς πάλι από πού ξεκίνησε? Πρέπει κάθε φορά που κάποια μέλη γραφουν στο ίδιο θέμα να καταλήγουμε εκεί? Έχει καταντήσει πολύ κουραστικό... Εντάξει, δε συμπαθείτε η μια την άλλη, πρέπει να το διατυμπανίζετε?


Ρινούλα αν θες διάβασε λίγες σελίδες πιο πριν.
απλά έβαλα ένα λινκ που έλεγε οτι κάηκαν το Αττικόν και ο Απόλλων με μόνο σχόλιο οτι λυπάμαι. από εκεί. οτι κατάλαβες, κατάλαβες

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπίνι :
άλλη είναι του ποιοτικού και άλλη του λαικού :βλέπε σουβλάκι :Ο ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ....
γιατί πρέπει να κριθούμε ;

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Rinoula έγραψε:

Δεν έχεις άδικο αλλά πάντα μια αφορμή βρίσκεται και από τις δύο πλευρες!

indeed, αλλά επειδή είναι λίγο μαύρες οι μέρες τώρα, τουλάχιστον εγώ γελάω όσο μπορώ.
Καταλαβαίνω αυτό που λες, αλλά αν δεν σε ενδιαφέρει κάτι κλείνεις το παράθυρο, σωστά?
Αν συνεχίσεις να διαβάσεις όλα τα Post και στο τέλος απαντήσεις πως όλο αυτό δεν σου άρεσε/ φάνηκε χρήσιμο, δεν είναι απόλυτο χάσιμο του δικού σου χρόνου -που δεν τον σπαταλάω εγώ που γράφω, αλλά εσύ με την επιλογή των θεμάτων που διαβάζεις? Very Happy (το δεύτερο ενικό είναι γενικό, δεν αναφέρομαι προσωπικά σε εσένα, γιατί και η bb, συμφώνησε μαζί σου)

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Rinoula έγραψε:Συγγνώμη, ο καβγάς πάλι από πού ξεκίνησε? Πρέπει κάθε φορά που κάποια μέλη γραφουν στο ίδιο θέμα να καταλήγουμε εκεί? Έχει καταντήσει πολύ κουραστικό... Εντάξει, δε συμπαθείτε η μια την άλλη, πρέπει να το διατυμπανίζετε?


Ρινούλα αν θες διάβασε λίγες σελίδες πιο πριν.
απλά έβαλα ένα λινκ που έλεγε οτι κάηκαν το Αττικόν και ο Απόλλων με μόνο σχόλιο οτι λυπάμαι. από εκεί. οτι κατάλαβες, κατάλαβες

Ναι Φλώρα κατάλαβα, δεν έγραψα κάτι προσωπικά για εσένα ούτε για κάποια άλλη.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εντάξει κορίτσια, ας κάψουνε και τον Παρθενώνα και όλα τα ιστορικά κτίρια και ας πούμε "δεν πειράζει, θα τα ξαναφτιάξουν οι χορηγοί, αρκεί που δεν κάηκε το Mall και δεν έχασε τη δουλειά του ο απλός κοσμάκης!

______ΈΛΕΝΑ Δεν είπα πουθενά ότι καλά έγινε και καήκανε τα ιστορικά κτίρια αλλά πως θα γίνει προσωπικά με συγκινεί περισσότερο το να μην έχουν να φάνε 30 άτομα με τις οικογένειες τους και μην λες για φωτιά στους αρχαιολογικούς χώρους θα σε καταγγείλω ..χαχαχα

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα ποστ στο θέμα αυτό δεν είναι όλα υβριστικά, μόνο η τελευταία σελίδα. Δηλαδή να μη διαβάζουμε τα θέματα για να μπορείτε παντού να βρίζεστε ανενόχλητες?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Now,now...let's all behave children...


Καποια λειπει απ την κουβεντα,πού χαθηκε αυτη η ψυχη? Cool

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Rinoula έγραψε:Τα ποστ στο θέμα αυτό δεν είναι όλα υβριστικά, μόνο η τελευταία σελίδα. Δηλαδή να μη διαβάζουμε τα θέματα για να μπορείτε παντού να βρίζεστε ανενόχλητες?

Δεν είπα αυτό καλέ,
Λέω: διαβάζεις ένα θέμα που καταλήγει σε διαφωνία? Κλείστο απο εκεί και πέρα αφού δεν σε ενδιαφέρει και μην λες στα υπόλοιπα μέλη τι να κάνουν. Αυτό είναι περισσότερο εκνευριστικό απο όλα και πάντα βρίσκεται κάποιος που το κάνει....

Κατά τα άλλα, περίμενε λίγο και το θέμα θα ξαναγίνει αυτό που ήταν Very Happy

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
Rinoula έγραψε:Τα ποστ στο θέμα αυτό δεν είναι όλα υβριστικά, μόνο η τελευταία σελίδα. Δηλαδή να μη διαβάζουμε τα θέματα για να μπορείτε παντού να βρίζεστε ανενόχλητες?

Δεν είπα αυτό καλέ,
Λέω: διαβάζεις ένα θέμα που καταλήγει σε διαφωνία? Κλείστο απο εκεί και πέρα αφού δεν σε ενδιαφέρει και μην λες στα υπόλοιπα μέλη τι να κάνουν. Αυτό είναι περισσότερο εκνευριστικό απο όλα και πάντα βρίσκεται κάποιος που το κάνει....

Κατά τα άλλα, περίμενε λίγο και το θέμα θα ξαναγίνει αυτό που ήταν Very Happy

Συγγνώμη αν σε εκνευρίζω... Αντί να απολογούνται αυτοί που βρίζονται θα απογολούνται αυτοί που διαβάζουν?
Εκνευριστικές είναι οι κατινιές και πάντα βρίσκονται κάποιες που τις κάνουν!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:
Συγγνώμη αν σε εκνευρίζω... Αντί να απολογούνται αυτοί που βρίζονται θα απογολούνται αυτοί που διαβάζουν?
Εκνευριστικές είναι οι κατινιές και πάντα βρίσκονται κάποιες που τις κάνουν!


Συμφωνω απολυτα!!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και αυτό δεν είναι διαφωνία, είναι απευθείας προσβολές! Ό,τι και να γράψουν κάποια μέλη, κάποια άλλα θα καταλήγουν να τα προσβάλουν, ακόμα και το πιο σωστο να είναι!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Rinoula έγραψε:Και αυτό δεν είναι διαφωνία, είναι απευθείας προσβολές! Ό,τι και να γράψουν κάποια μέλη, κάποια άλλα θα καταλήγουν να τα προσβάλουν, ακόμα και το πιο σωστο να είναι!

Θα απαντήσω και τα δύο που λες, αλλά επειδή χρησιμοποιώ τον υπολογιστή μαζί με την κόρη μου δεν μπορώ να κάνω πολλά κουόουτ.

Δεν με εκνευρίζεις καλέ, είπα πως όσο εσύ το θεωρείς εκνευριστικό, άλλο τόσο το θεωρώ και εγώ. Όσο είναι δικαιωμά σου να μου το πεις, άλλο τόσο είναι και δικαίωμά μου να σου το πω, σωστά?

Σαυτό που λες τώρα, ναι, είναι απευθείας προσβολές, αλλά βασίζονται σε κάτι λάθος που έχει ειπωθεί. Ποτέ μου δεν ειρωνεύτικα κάποιον που έχει μιλήσει σωστά.

Α! και κάτι άλλο που είπες, είμαι μέλος σε αρκετά forum και ξέρω πως λειτουργούν & υπάρχουν διαφωνίες πολλές φορές Very Happy

Τώρα εδώ υπάρχει ξεκατίιασμα γιατί πρέπει να λαμβάνεις υπόψη σου και αυτόν που μιλάς, σωστά? Τώρα που μιλάω με εσένα, γίνετε διάλογος -so far- αλλά αλήθεια πιστεύεις πως αυτό μπορεί να επιτευχθεί με κάποια άλλα μέλη?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις