Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 29]

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:
Eirinomama έγραψε:
Γι αυτο ακριβως θλιβομαι βρε κοριτσι μου! Γιατι κανεις δεν αισθανεται ενοχος για τιποτα!
Δεν ειπε οτι δεν νιωθει ενοχη για τιποτα, ειπε οτι δεν νιωθει ενοχη για πραγματα που δεν ειναι ευθυνη της. Μην γενικευεις διοτι αποπροσανατολιζεις.
Το οτι κάποιοι επαιξαν τα αποθεματικα των ταμειων στο χρηματιστηριο, δεν ειναι ευθυνη της Λιτσας, της Νενας η της Ειρηνομαμας. Ευθυνη της Λιτσας (σε χρησιμοποιω Λιτσα για να βγαλω την ουρα μου απ'εξω) θα ηταν αν πληρωνοταν χωρις αποδειξη, αν λαδωνε εφοριακους για να τη βγαλει καθαρη, και άλλα τετοια συνηθισμενα.

Eirinomama έγραψε:
Το κατηγορω ειναι ευκολο!
Τα ταμεια που ειναι αδεια...επιτρεψαμε να ειναι αδεια...οταν 1000 ατομα κανουν κουμαντο 10.000.000 ανθρωπους πατανε ακριβως εκει....
Και αυτο ακριβως εγινε στο θεμα με το οποιο ξεκινησε η κουβεντα. βγηκαν στη φορα φωτογραφιες και ονοματα ΑΚΡΙΒΩΣ για να μπορεσει ο οποιοσδηποτε να ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙ καποιον. Χωρις φωτος τι θα καναμε οεο? Πώς αλλιως θα στοχευαμε την αγανακτηση μας προς κάτι συγκεκριμένο?

Eirinomama έγραψε:
επετρεψε μου να θεωρω αφενος την συνειδητοποιηση μου ως πολιτης προτερημα και να ειμαι περηφανη γι αυτο,αφετερου να θεωρω τον εαυτο μου υπευθυνο οπως και ολους μας υπευθυνο για το χαλι της χωρας μου,την αδιαφορια μου και να ντρεπομαι γι αυτο. ντρεπομαι να ακουω φταινε αυτοι κι αυτοι κι αυτοι.εμεις ειμαστε αθωοι θυματα η κριτες..! την καλημερα μου γιατι εχω δουλειτσες! Smile

Καλη μου, κι εμεις την ιδια ευθυνη νιωθουμε ως πολιτες. Δεν κατηγορουμε συνεχως την ποτανα τη σαπια την κοινωνια, σαν να γραφουμε εκθεση ιδεων δευτερας λυκειου. Αλλά όπως ΟΛΑ τα πραγματα κι αυτο εχει διαβαθμισεις. Ο πολιτης που τους εχουν γ*&$#ει το μισθο, τη δουλεια, τη συνταξη, και παρολα αυτα θα ξαναπαει να ψηφισει ΠΑΣΟΚ/ΝΔ, για μενα εχει περισσοτερη ευθυνη απο τον πολιτη που θα ψηφισει κάτι άλλο.

Κι επισης, προσωπικα δε νιωθω αμετοχη. Ασε που όσοι το λενε αυτο προσπαθουν να δικαιολογησουν τη δικη τους αδιαφορία/επιφανειακοτητα/ωχαδερφισμο (δεν το λεω για εσενα προσωπικα). Το παρουσιαζουν σαν κατι ντετερμινιστικο, "ετσι ειναι, ετσι θα ειναι, ολοι ειμαστε ετσι, κανενας δε νοιαζεται" ξεχνωντας πως με το να γενικευουν, συμπεριλαμβανουν και τον εαυτο τους μεσα, και ετσι απαλλασσονται καθε ευθυνης. Ισως αυτο που κανω, με τον δικο μου τροπο, να μην ειναι αρκετο, αλλά τοσο μπορω, τοσο κάνω. Υπάρχουν άλλοι που κάνουν περισσοτερα, υπάρχουν άλλοι που κάνουν λιγοτερα, υπάρχουν άλλοι που μπορουν και κανουν, άλλοι που μπορουν και δεν κανουν. Παραπάνω ειπα πως η κοινωνικη ευθυνη ειναι αθροισμα πολλων μικρων ατομικων ευθυνων - ας μη μας υποτιμαμε τοσο ωστε να μας βαζουμε στο βαρελι της μαζας λοιπον...
σε βρισκω λιγο επιθετικη νομιζω...?
αποπροσανατολω ποιον?σε debate ειμαι?
δεν ειπαπως ειμαστε ενοχοι γι αυτο η φταιμε ειπα πως δεν ειμαστε αμετοχοι και μιλαω για ολη μου την χωρα οχι για την λιτσα την νενα κτλ κτλ.
ουφ και στην τελικη βαρεθηκα!
προσπαθω να ανταλλαξω αποψεις απο χθες και νιωθω διαρκως μια επιθετικοτητα..και δεν ειναι ιδεα μου ,μου το ειπαν και καποιες κοπελες ως παρατηρητες.
τεσπα.αμα ειναι να ακουω πως αποπροσανατολιζω κουναω δακτυλο κατηγορω ολητην ελλαδα και αθωωνω τους αλλους σε λιγο θα μου πειτε πως ειμαι και ο παγκαλος.δεν ειναι να μιλας για τετοια θεματα...γιατι δεν μπορει να υπαρχει σεβασμος στις αποψεις.βαρεθηκα.και εχω και δουλειες.bb.επιτελους!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και κατι τελευταιαο που πραγματικα ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΘΙΞΕ ! ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ.ΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΙΣΩς ΤΑ ΔΕΙΣ.σε τελικη αναλυση,δεν μ αρεσει το υφος του ξερολα.δεν μιλησα με τετοιο υφος.αντιθετα με το να λεει καποια οτι δεν γραφουμε εκθεση 2ας λυκειου για εμενα ειναι υφακι και υπεροψια.δεν ειπα πως φταιμε για οτι γινεται εμεισ.ειπα πως δεν ειμαστε αμετοχη.δεν ειμαι δικαστης.εσυ ομως γυρνας και λες ποιο φταιει πιο πολυ και πιο λιγο.εγω μιλαω για την απογοητευση που ζω μεσα απο τον κοσμο που γνωρισα και δεν βγαζω ουτε εμενα μεσα απο αυτο.το πιο κουφο ειναι το αποπροσανατολιζω????????!
που ειμαι?σε διακστηριο? στη βουλη?στο μεγκα? δεν ξερω...
ο καθενας εχει την αληθεια μεσα του.
νομιζω πως ημουν ευγενικη,νομιζω πως δεν εθιξα κανεναν,ουτε προσωπικα ουτε γενικα,ουτε εθιξα πιστευω,νομιζω πως δεν μιλησα με υφος,και γενικα,ειμαι εδω μεσα με σκποπο να ανταλαξω αποψεις να προβληματιστω και να προβληματισω,με πολυ καλη διαθεση και πανω απο ολα ΦΙΛΙΚΗ.δεν πιστευω πως ξερω τα παντα η οτι εγω εχω δικιο και σεις αδικο.διαφωνω η συμφωνω δεχομαι σεβομαι και εχω μαθει να μην χαρακτηριζω.και ειμαι μονο 24 και οχι 34.ειναι κατι το οποιο δεν μαθαινεται.ουτε απο σχολειο ουτε απο οικογενεια,ουτε απο την ηλικια.εχει να κανει με το ποσο πολυ εχεις ψαξει μεσα σου και εχεις συνηδειτοποιηθει.
και φυσικα κατα ποσο σεβεσαι τους γυρω σου και τις αποψεις τους.διοτι θες δεν θες.απο αυτους περιβαλλεσαι.αν δεν τους σεβαστεις δεν θα σε σεβαστουν.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:!
προσπαθω να ανταλλαξω αποψεις απο χθες και νιωθω διαρκως μια επιθετικοτητα..και δεν ειναι ιδεα μου ,μου το ειπαν και καποιες κοπελες ως παρατηρητες.

οχι δεν ειναι ιδεα σου,ειναι ιδεα των "κοπελων"-δε βαρεθηκαν να ειναι παρατηρητες μονιμως σε οτι γραφουμε?

βαρεθηκα.και εχω και δουλειες.bb.επιτελους!


Ειναι πολυ ευχαριστο να σου απαντουν με ευγενεια....

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:
σε βρισκω λιγο επιθετικη νομιζω...?
αποπροσανατολω ποιον?σε debate ειμαι?
δεν ειπαπως ειμαστε ενοχοι γι αυτο η φταιμε ειπα πως δεν ειμαστε αμετοχοι και μιλαω για ολη μου την χωρα οχι για την λιτσα την νενα κτλ κτλ.
ουφ και στην τελικη βαρεθηκα!
προσπαθω να ανταλλαξω αποψεις απο χθες και νιωθω διαρκως μια επιθετικοτητα..και δεν ειναι ιδεα μου ,μου το ειπαν και καποιες κοπελες ως παρατηρητες.
τεσπα.αμα ειναι να ακουω πως αποπροσανατολιζω κουναω δακτυλο κατηγορω ολητην ελλαδα και αθωωνω τους αλλους σε λιγο θα μου πειτε πως ειμαι και ο παγκαλος.δεν ειναι να μιλας για τετοια θεματα...γιατι δεν μπορει να υπαρχει σεβασμος στις αποψεις.βαρεθηκα.και εχω και δουλειες.bb.επιτελους!

Σορρυ αν φανηκα επιθετικη, δεν προσπαθω να κανω επιθεση, προσπαθω κι εγω να ανταπαντησω σε οσα λες.
Νομιζω οτι αυτο ειναι η συζητηση. Αν πιστευεις οτι δεν σεβαστηκα την αποψη σου, δεν μπορω να κανω κατι γιαυτο - απλα εχω την δικη μου αποψη και διατυπωνω τον αντιλογο σε αυτο που λες. Γιατι να μη σκεφτω κι εγω οτι εσυ δεν σεβεσαι την αποψη μου? Οταν λες πχ
Γιατι κανεις δεν αισθανεται ενοχος για τιποτα! Το κατηγορω ειναι ευκολο!
..
ντρεπομαι να ακουω φταινε αυτοι κι αυτοι κι αυτοι.εμεις ειμαστε αθωοι θυματα η κριτες..!
...
..το σκεφτομαι καπως βαθυτερα...
θα μπορουσα να σκεφτω οτι υποτιμας τη δικη μου αποψη και μου τη λες. Αλλά δεν το σκεφτηκα. Όπως προσπαθεις κι εσυ να κανεις μια συζητηση, προσπαθω κι εγω. Δεν επιτιθεμαι.

Πολυχρονη για αυριο!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:!
προσπαθω να ανταλλαξω αποψεις απο χθες και νιωθω διαρκως μια επιθετικοτητα..και δεν ειναι ιδεα μου ,μου το ειπαν και καποιες κοπελες ως παρατηρητες.

οχι δεν ειναι ιδεα σου,ειναι ιδεα των "κοπελων"-δε βαρεθηκαν να ειναι παρατηρητες μονιμως σε οτι γραφουμε?
Να δεις που επεσε και πι-μι... ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 27 4872 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 27 4872

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλη μου, κι εμεις την ιδια ευθυνη νιωθουμε ως πολιτες. Δεν κατηγορουμε συνεχως την ποτανα τη σαπια την κοινωνια, σαν να γραφουμε εκθεση ιδεων δευτερας λυκειου.

εγω αμα θελω μπορω να γραφω και εκθεση 1ης δημοτικου.εσυ αμα το θεωρεις τοσο ανωριμο,αγνοησε το σαν πιο ωριμη.οπως και να χει εχεις υφος και θηγεις.



Ασε που όσοι το λενε αυτο προσπαθουν να δικαιολογησουν τη δικη τους αδιαφορία/επιφανειακοτητα/ωχαδερφισμο (δεν το λεω για εσενα προσωπικα). Το παρουσιαζουν σαν κατι ντετερμινιστικο, "ετσι ειναι, ετσι θα ειναι, ολοι ειμαστε ετσι, κανενας δε νοιαζεται" ξεχνωντας πως με το να γενικευουν, συμπεριλαμβανουν και τον εαυτο τους μεσα, και ετσι απαλλασσονται καθε ευθυνης.


δεν το λες για να κατηγορησεις εμενα προσωπικα..αλλα και εμενα μεσα στο γενικα! αυτο βγαινει απο τα συμφραζομενα!

Γιατι να μη σκεφτω κι εγω οτι εσυ δεν σεβεσαι την αποψη μου? Οταν λες πχ

Γιατι κανεις δεν αισθανεται ενοχος για τιποτα! Το κατηγορω ειναι ευκολο!
..
ντρεπομαι να ακουω φταινε αυτοι κι αυτοι κι αυτοι.εμεις ειμαστε αθωοι θυματα η κριτες..!
...
..το σκεφτομαι καπως βαθυτερα...


θα μπορουσα να σκεφτω οτι υποτιμας τη δικη μου αποψη και μου τη λες. Αλλά δεν το σκεφτηκα. Όπως προσπαθεις κι εσυ να κανεις μια συζητηση, προσπαθω κι εγω. Δεν επιτιθεμαι.


γιατι το να εχω μια αλλη αποψη δεν σημαινει πως δεν σεβομαι την δικη σου εν αντιθεση με εσενα που απαντας προσωπικα και με υφος οπως ειπα παραπανω.
αν σκοπο δεν εχεις να θηγεις μην το κανεις.αν παθιαζεσαι μετριασου.απο την στιγμη που νιωθω ετσι..κατι φταιει..αν θες μπορεις να πεις οτι φταιω ..αν οχι μπορεις να κοιταξεις μεσα σου...για μενα κανει το ιδιο.

οσο για το ολο θεμα..αν τοσα αδιαφορα ηταν αυτα που λεω..δεν θα προσπαθουσε καποιος να τα αντικρουσει.συνεπως προβληματιζω και αισθανομαι περηφανη γι αυτο! Smile
το καλο ειναι πως προβληματιζετε και εσεις εμενα..και ισως θα πρεπε να χαιρεστε γι αυτο.οπως και να χει..ΒΑΡΕΘΗΚΑ! Smile


οχι δεν ειναι ιδεα σου,ειναι ιδεα των "κοπελων"-δε βαρεθηκαν να ειναι παρατηρητες μονιμως σε οτι γραφουμε?

OXI ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ! ποιον ενοχλουν?αν θελετε να τα γραφετε χωρις να σας παρατηρουν μπορειτε να χρησιμοποιησετε και τα pm! αλλα ισως κολακευεστε!

ευχαριστω για τα χρονια σας πολλα!
Smile







Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
επισης αυτοι που εχουν αλλη αποψη σας ενοχλουν..( αν δεν σας ενοχλουσαν δεν εκφραζοσασταν χωρις χαρακτηρισμους και υφος)
αυτοι που σας παρατηρουν σαν ενοχλουν...
αυτοι που στελνουν πμ μεταξυ τους σας ενοχλουν..
οι καινουργιοι στο φορουμ σας ενοχλουν για δεν εχουν πιασει "το θεμα¨"
εχω μια προταση που ισως σας βοηθησει!
ε δηλαδη αμαν πια!!!!!
δεν ηξερα να νιωθω τυψεις επειδη μπορει να γραφω σαν εκθεση δευτερας λυκειου,επειδη μπορει να εχω αλλη αποψη,επειδη ειμαι παρατηρητης και επειδη στελνω πμ και επειδη δεν ειμαι 200 χρονια σε ενα φορουμ για να παλιωσω και να εχουν βαρυτητα αυτα που λεω!
http://productivity.gr/articles/3497

φτιαξτε ενα δικο σας blog να μην ενοχλειστε κιολας! που θα θηχτω απο κατι,θα το πω ευγενικα και θα μου απαντησετε : " αν προσβληθηκες δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο" οταν καποιος προσβαλλεται και στο δηλωνει με επιχειρηματα ζητας ΣΥΓΝΩΜΗ για το υφος κι αυτο που τον προσβαλλε και συνεχειζεις.εγω που λες οτι θηχτικες η δεν ημουν ευγενικη... σε τι δεν ημουν στο οτι εξεφρασα αυτα που νιωθω?ελεος δηλαδη!λιγος σεβασμος.σε ολους οχι μονο σε μενα.!και στους εαυτους σας. εδω δεν ειναι χωραφι κανενος ας ειστε και 50 χρονια χρηστες.εδω οπως και παντου ειμαστε ολοι ΙΣΟΙ!.-

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:
OXI ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ! ποιον ενοχλουν?αν θελετε να τα γραφετε χωρις να σας παρατηρουν μπορειτε να χρησιμοποιησετε και τα pm! αλλα ισως κολακευεστε!

ευχαριστω για τα χρονια σας πολλα!
Smile








τι να σου πω τωρα... ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 27 966307

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμάν με το παρασκήνιο και τα π.μ.
άλλη δουλειά δεν έχουν να κάνουν;
μόνο παρακολουθούν και μετά στέλνουν π.μ. για να βάλουν φυτιλιές;

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχου φιλε μου

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:
εγω αμα θελω μπορω να γραφω και εκθεση 1ης δημοτικου.εσυ αμα το θεωρεις τοσο ανωριμο,αγνοησε το σαν πιο ωριμη.οπως και να χει εχεις υφος και θηγεις.
Συγγνωμη αν σε εθιξα

Ασε που όσοι το λενε αυτο προσπαθουν να δικαιολογησουν τη δικη τους αδιαφορία/επιφανειακοτητα/ωχαδερφισμο (δεν το λεω για εσενα προσωπικα). Το παρουσιαζουν σαν κατι ντετερμινιστικο, "ετσι ειναι, ετσι θα ειναι, ολοι ειμαστε ετσι, κανενας δε νοιαζεται" ξεχνωντας πως με το να γενικευουν, συμπεριλαμβανουν και τον εαυτο τους μεσα, και ετσι απαλλασσονται καθε ευθυνης.


δεν το λες για να κατηγορησεις εμενα προσωπικα..αλλα και εμενα μεσα στο γενικα! αυτο βγαινει απο τα συμφραζομενα!
Αναφερομουν σε ατομα που εχω γνωρισει προσωπικα, και ξερω τις αποψεις τους. επρεπε να το διευκρινησω περισσοτερο. Το μονο που εχω απο εσενα ειναι αυτο που γραφεις μεσα στο φορουμ, και γιαυτο σου ειπα οτι η συγκεκριμενη αποψη εμενα με παραπεμπει σε συγκεκριμένα ατομα. Το ξαναλεω οτι δεν αναφερομουν ΓΕΝΙΚΑ σε ολους, αλλά σε αυτους που εχω γνωρισει, και στο παττερν που εχω δει να σχηματιζεται.


Γιατι να μη σκεφτω κι εγω οτι εσυ δεν σεβεσαι την αποψη μου? Οταν λες πχ

Γιατι κανεις δεν αισθανεται ενοχος για τιποτα! Το κατηγορω ειναι ευκολο!
..
ντρεπομαι να ακουω φταινε αυτοι κι αυτοι κι αυτοι.εμεις ειμαστε αθωοι θυματα η κριτες..!
...
..το σκεφτομαι καπως βαθυτερα...


θα μπορουσα να σκεφτω οτι υποτιμας τη δικη μου αποψη και μου τη λες. Αλλά δεν το σκεφτηκα. Όπως προσπαθεις κι εσυ να κανεις μια συζητηση, προσπαθω κι εγω. Δεν επιτιθεμαι.


γιατι το να εχω μια αλλη αποψη δεν σημαινει πως δεν σεβομαι την δικη σου εν αντιθεση με εσενα που απαντας προσωπικα και με υφος οπως ειπα παραπανω.
αν σκοπο δεν εχεις να θηγεις μην το κανεις.αν παθιαζεσαι μετριασου.απο την στιγμη που νιωθω ετσι..κατι φταιει..αν θες μπορεις να πεις οτι φταιω ..αν οχι μπορεις να κοιταξεις μεσα σου...για μενα κανει το ιδιο.
Πιστευεις οτι δεν μπορουσα κι εγω να παρω προσωπικα αυτα που εγραψες? Ειδες οτι στην αρχη ετσι ενιωσα (οτι μου κουνας το δαχτυλο), αλλά σου το ειπα και μου το διευκρινησες. Αντιθετα, εσυ οιταν ενιωσες οτι θιχτηκες, αντι να μου πεις "εδω με προσβαλλεις, εκει εισαι αδικη", σκεφτηκες οτι σου κανω οργανωμενη επιθεση.
Κι εσυ παθιαστηκες, αλλα δεν σου ειπα μετριασου. Το "δεν εχω σκοπο να σε θιξω" αυτο εννοει, οτι μπορει κατι που γραφω να το παρεις στραβα, χωρις να ειναι αυτη η προθεση μου. Και παλι, μιλαω απο την εμπειρια μου στο φορουμ, τα γραπτα παρεξηγουνται. Keep that in mind.


οσο για το ολο θεμα..αν τοσα αδιαφορα ηταν αυτα που λεω..δεν θα προσπαθουσε καποιος να τα αντικρουσει.συνεπως προβληματιζω και αισθανομαι περηφανη γι αυτο! Smile
το καλο ειναι πως προβληματιζετε και εσεις εμενα..και ισως θα πρεπε να χαιρεστε γι αυτο.οπως και να χει..ΒΑΡΕΘΗΚΑ! Smile
Παρομοιως

οχι δεν ειναι ιδεα σου,ειναι ιδεα των "κοπελων"-δε βαρεθηκαν να ειναι παρατηρητες μονιμως σε οτι γραφουμε?

OXI ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ! ποιον ενοχλουν?αν θελετε να τα γραφετε χωρις να σας παρατηρουν μπορειτε να χρησιμοποιησετε και τα pm! αλλα ισως κολακευεστε!
Τα πι-μι ειναι ίδιον άλλων "κοπελιών". Οχι δικο μου

ευχαριστω για τα χρονια σας πολλα!
Smile







Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καταρχας για να δειτε ποσο πισω ειστε...
και ποσο θηγεται τον ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ που μπορει να ειναι παρατηρητης.,επειδη εδω εχετε γνωρισει 10-20 -30 ατομα χαμηλου επιπεδου.
αμα θελετε να σας δωσω κωδικο να μπειτε με το προφιλ μου να δειτε ΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μου εχει στειλει πμ.
σε γενικη συζητηση μου ειπε κοπελα,: ξερεις..μου αρεσε που εσυ ησουν ευγενικη...κτλ κτλ
και καποια γνωστη μου και απο το face.
δηλαδη τι να πω?πραγματικα.
κριμα που χαλασα και τοσες ωρες να μιλαω με ατομα που μιλανε για πμ και παρατηρητες.να θηξω και γω και να πω πως αυτα τα εκανα στα 15 μου οταν ημουν operator σε γνωστο chat? θα ναι ωραιο?δεν θα σας θηγει?γι αυτο προσεξτε λιγο το στομα και τις σκεψεις σας.προσβαλεται με υπεροψια και δεν το καταλαβαινετε.
Νενα φυσικα και αντιλαμβανομαι πως ο γραπτος λογος ειναι περιεργος.,..και παιζουν παρεξηγησεις..αλλα ενταηει φτανει!και πλακα εκανα και γελασα και ολα.! ε δεν μπορω να μου λενε γραφεις σαν εκθεση 2ας λυκειου,και επειδη μιλησες γενικα και ειπες πως κανεις δεν ειναι αμετοχος με εθιξες.αν δεν εισαι αμετοχη μην θιγεσαι δεν μιλησα προσωπικα.εχει διαφορα.εσυ μιλησες προσωπικα.τεσπα.δεν ειναι τουστυλ μου ολο αυτο,δεν γουσταρω να ερχομαι σε αντιπαραθεση και ποσο μαλλον μεσω νετ,και ο κυριος λογος που μπηκα απο χθες ειναι επειδη 2 κοπελες βριζοντουσαν-προσεβαλλαν η μια την αλλη και θελησα να γραψε με ομορφο τροπο πως δεν ειναι ωραιο ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ!.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:καταρχας για να δειτε ποσο πισω ειστε...
και ποσο θηγεται τον ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ που μπορει να ειναι παρατηρητης.,επειδη εδω εχετε γνωρισει 10-20 -30 ατομα χαμηλου επιπεδου.
.

τι γραφεις ρε συ τωρα? ποιο χαμηλο επιπεδο?ποιος το ειπε αυτο?και ποιος σε θιγει,μια χαρα σου γραφουμε τοση ωρα.
Να σου πω κατι,απο αυτο το ποστ σου το μονο συμπερασμα που βγαζω ειναι οτι αναμασας αλλα λογια....και το θεμα σου δεν ειναι οι διαφωνιες σε αυτη την συζητηση,μαλλον περιμενες να ερθει η ωρα να πεις αυτα που λες.
Τελος απο μενα,δεν ασχολουμαι αλλο.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Λιτσακος αυτο καταλαβα απο αυτο που ειμαι η Νενα,πως μιλαει για συγκεκριμενα ατομα που δεν ξερω γω τι..αυτο καλαταλαβα..τωρα να μου πεις οτι εξ αρχης ηθελα να κανω κατι οπως?τι?δεν μιλησα για σενα οτι με εθηξες αλλα για την Νενα..νομιζω ηταν ξεκαθαρο.Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι πως οτι γραφεται..ειναι λες και γραφεται..για να το πουν για σας..σαν να λεμε οποιος εχει τη μυγα??????
Ειναι τοσο ρηχο αυτο που λες βρε κοριτσι μου...να χω σκοπο εξ αρχης να κανω τι?να τσακωθω?γιατι?τι θα κερδισω?προσπαθω να καταλαβω και δεν μπορω!ειλικρινα anyway..αρκετα με λυπησε ολο αυτο ειλικρινα..
Tεσπα κοπελες,ας ληξει αυτο το θεμα,γιατι δεν βγαζει πουθενα πραγματικα..απ οτι φαινεται ειμαστε αντιθετες προσωπικοτητες και θα διαφωνουμε για ολα,δεχτη η συγνωμη,επαναλαμβανω και απο μερους μου πως δεν ειχα σκοπο να θηξω καποιον κι ουτε πιστευω οτι το εκανα.no problem ολα καλα απο μερους μου,και καπου αλλου να σας δω μεσα εγω το γεια μου θα το πω!εστω και μεσα απο ολο αυτο !It was nice to net-meet u!
Kαλο μεσημερι σε ολες! πρεπει επιτελους να καθαρισω το σπιτι μου!
Smile

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eirinomama έγραψε:καταρχας για να δειτε ποσο πισω ειστε...
και ποσο θηγεται τον ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ που μπορει να ειναι παρατηρητης.,επειδη εδω εχετε γνωρισει 10-20 -30 ατομα χαμηλου επιπεδου.
αμα θελετε να σας δωσω κωδικο να μπειτε με το προφιλ μου να δειτε ΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μου εχει στειλει πμ.
σε γενικη συζητηση μου ειπε κοπελα,: ξερεις..μου αρεσε που εσυ ησουν ευγενικη...κτλ κτλ
και καποια γνωστη μου και απο το face.
δηλαδη τι να πω?πραγματικα.
κριμα που χαλασα και τοσες ωρες να μιλαω με ατομα που μιλανε για πμ και παρατηρητες.να θηξω και γω και να πω πως αυτα τα εκανα στα 15 μου οταν ημουν operator σε γνωστο chat? θα ναι ωραιο?δεν θα σας θηγει?γι αυτο προσεξτε λιγο το στομα και τις σκεψεις σας.προσβαλεται με υπεροψια και δεν το καταλαβαινετε.
Νενα φυσικα και αντιλαμβανομαι πως ο γραπτος λογος ειναι περιεργος.,..και παιζουν παρεξηγησεις..αλλα ενταηει φτανει!και πλακα εκανα και γελασα και ολα.! ε δεν μπορω να μου λενε γραφεις σαν εκθεση 2ας λυκειου,και επειδη μιλησες γενικα και ειπες πως κανεις δεν ειναι αμετοχος με εθιξες.αν δεν εισαι αμετοχη μην θιγεσαι δεν μιλησα προσωπικα.εχει διαφορα.εσυ μιλησες προσωπικα.τεσπα.δεν ειναι τουστυλ μου ολο αυτο,δεν γουσταρω να ερχομαι σε αντιπαραθεση και ποσο μαλλον μεσω νετ,και ο κυριος λογος που μπηκα απο χθες ειναι επειδη 2 κοπελες βριζοντουσαν-προσεβαλλαν η μια την αλλη και θελησα να γραψε με ομορφο τροπο πως δεν ειναι ωραιο ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ!.

Σκεψου πως ολα οσα εγραψες θα μπορουσα να σου τα εχω γραψει εγω, διοτι με προσεβαλλε κατι, με εθιξε κατι, διαφωνω με κατι.
"Αν δεν εισαι αμετοχη μη θιγεσαι" εγραψες - ωραια, αν κι εσυ θεωρεις οτι δεν σε εκφραζει κατι γενικο που λεω, ας μη θιχτεις κι εσυ.
Συγγνωμη για οτιδηποτε ειπα που σε προσεβαλλε - η εκθεση του λυκειου ηταν η πρωτη μου σκεψη μόλις διαβασα εκεινη την παραγραφο, αληθεια, δεν το εγραψα για να υποτιμησω τη γνωμη σου. Προφανως φανηκε οτι την υποτιμω, και με συγχωρεις γιαυτο.
Την παλαιοτητα μου στο φορουμ δεν την ανεφερα για να το παιξω πιο μαγκας - απλα το ειπα γιατι με τον καιρο μαθαινουμε. Όλες στην αρχη νομιζαμε πωςμολις καποιος διατυπωσει την αντιθετη αποψη οτι μας τη λεει, όπως κι εσυ ενιωσες οτι προσβληθηκες. Επειδη λοιπον δεν ειναι ετσι, κι επειδη με τον καιρο το μαθαινεις αυτο μεσα σε ενα φορουμ, γιαυτο το εβαλα.

Αλλα εχεις δικιο. Ειμαστε πολυ πισω. Και χαμηλου επιπεδου. Και υπεροπτες. Και κανουμε και σαν 15χρονα. Συγγνωμη λοιπον για οποιαδηποτε παρεξηγηση.-

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:
Eirinomama έγραψε:καταρχας για να δειτε ποσο πισω ειστε...
και ποσο θηγεται τον ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ που μπορει να ειναι παρατηρητης.,επειδη εδω εχετε γνωρισει 10-20 -30 ατομα χαμηλου επιπεδου.
αμα θελετε να σας δωσω κωδικο να μπειτε με το προφιλ μου να δειτε ΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μου εχει στειλει πμ.
σε γενικη συζητηση μου ειπε κοπελα,: ξερεις..μου αρεσε που εσυ ησουν ευγενικη...κτλ κτλ
και καποια γνωστη μου και απο το face.
δηλαδη τι να πω?πραγματικα.
κριμα που χαλασα και τοσες ωρες να μιλαω με ατομα που μιλανε για πμ και παρατηρητες.να θηξω και γω και να πω πως αυτα τα εκανα στα 15 μου οταν ημουν operator σε γνωστο chat? θα ναι ωραιο?δεν θα σας θηγει?γι αυτο προσεξτε λιγο το στομα και τις σκεψεις σας.προσβαλεται με υπεροψια και δεν το καταλαβαινετε.
Νενα φυσικα και αντιλαμβανομαι πως ο γραπτος λογος ειναι περιεργος.,..και παιζουν παρεξηγησεις..αλλα ενταηει φτανει!και πλακα εκανα και γελασα και ολα.! ε δεν μπορω να μου λενε γραφεις σαν εκθεση 2ας λυκειου,και επειδη μιλησες γενικα και ειπες πως κανεις δεν ειναι αμετοχος με εθιξες.αν δεν εισαι αμετοχη μην θιγεσαι δεν μιλησα προσωπικα.εχει διαφορα.εσυ μιλησες προσωπικα.τεσπα.δεν ειναι τουστυλ μου ολο αυτο,δεν γουσταρω να ερχομαι σε αντιπαραθεση και ποσο μαλλον μεσω νετ,και ο κυριος λογος που μπηκα απο χθες ειναι επειδη 2 κοπελες βριζοντουσαν-προσεβαλλαν η μια την αλλη και θελησα να γραψε με ομορφο τροπο πως δεν ειναι ωραιο ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ!.

Σκεψου πως ολα οσα εγραψες θα μπορουσα να σου τα εχω γραψει εγω, διοτι με προσεβαλλε κατι, με εθιξε κατι, διαφωνω με κατι.
"Αν δεν εισαι αμετοχη μη θιγεσαι" εγραψες - ωραια, αν κι εσυ θεωρεις οτι δεν σε εκφραζει κατι γενικο που λεω, ας μη θιχτεις κι εσυ.
Συγγνωμη για οτιδηποτε ειπα που σε προσεβαλλε - η εκθεση του λυκειου ηταν η πρωτη μου σκεψη μόλις διαβασα εκεινη την παραγραφο, αληθεια, δεν το εγραψα για να υποτιμησω τη γνωμη σου. Προφανως φανηκε οτι την υποτιμω, και με συγχωρεις γιαυτο.
Την παλαιοτητα μου στο φορουμ δεν την ανεφερα για να το παιξω πιο μαγκας - απλα το ειπα γιατι με τον καιρο μαθαινουμε. Όλες στην αρχη νομιζαμε πωςμολις καποιος διατυπωσει την αντιθετη αποψη οτι μας τη λεει, όπως κι εσυ ενιωσες οτι προσβληθηκες. Επειδη λοιπον δεν ειναι ετσι, κι επειδη με τον καιρο το μαθαινεις αυτο μεσα σε ενα φορουμ, γιαυτο το εβαλα.

Αλλα εχεις δικιο. Ειμαστε πολυ πισω. Και χαμηλου επιπεδου. Και υπεροπτες. Και κανουμε και σαν 15χρονα. Συγγνωμη λοιπον για οποιαδηποτε παρεξηγηση.-
Δεν ειπα κοριτσι μου πως ειστε εσεις χαμηλου επιπελου! ειπα πως για 10 -20 ατομα που ειπες πως μιλας συγκεκριμενα..αυτο καταλαβα εγω..
απο κει και περα...δεν θιχτηκα απο τις αποψεις..για ονομα ΟΧΙ! θιχτηκα απο αυτο με την εκθεση που οκ! μου το εξηγησες και ολα κομπλε.θιχτηκα απο αυτο που εγω απ τα συμφαρζομενα καταλαβα πως εμενα εννοεις οκ και μ αυτο τα βρηκαμε.θεωρω υπεροπτικο να μου πεις πως ξερεις κατι εισαι νεο μελος στο φορουμ και παιζουν πμ κτλ.. και θιχτηκα σχετικα με το θεμα κοπελες-παρατηρητες γιατι θα μπορουσα να ειμαι και σε καποια αλλα θεματα ειμαι παρατηρητης.
απο που κι ως που λετε πως εγω ειπα πως ειστε χαμηλου επιπεδου?μηπως να το ξαναδιαβαζατε?

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.tovima.gr/afieromata/elections2012/article/?aid=455910&h1=true


διαβάστε το. έχει ενδιαφέρον να δείτε τι γράφουν οι γερμανοί δημοσιογράφοι

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε κοπελες μου,χρονια ασχολουμαι με το νετ! δεν μπηκα σημερα πρωτη φορα!
δεν εχω προσωπικα με καμια! ΟΥΤΕ ΣΑΣ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ.ενιωσα οτι προσβαλλομαι και το ειπα.λοιπον δεν μπορουμε να συνυπαρξουμε σε συζητηση,εχουμε αλλη συμπεριφορα,αλλο τροπο σκεψης.
ποτε σταματαει ολο αυτο? δλδ ελεος κουραστηκα και ειμαι και εγκυουλα! δεν μπορω! χαχαχα! φτανει!
ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 27 215994 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 27 688264
διαφωνουμε οκ.λαθος δικο μου λαθη δικα σας,φτανει ομως!.
οπως ειπα και πριν για μενα it's ok!
χαρηκα που σας γνωρισα εστω μεσα απο αυτο.λυπαμαι που δεν μπορουμε να συννενοηθουμε! να πουμε καλο μεσημερι και να το ληξουμε ομορφα?
δεν θελω να καταληξει σαν τις αλλες κοπελες απο χθες..δεν με γεμιζει..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:http://www.tovima.gr/afieromata/elections2012/article/?aid=455910&h1=true


διαβάστε το. έχει ενδιαφέρον να δείτε τι γράφουν οι γερμανοί δημοσιογράφοι

spam Razz τρολαρεις Φλωρα? Laughing Laughing

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:http://www.tovima.gr/afieromata/elections2012/article/?aid=455910&h1=true

διαβάστε το. έχει ενδιαφέρον να δείτε τι γράφουν οι γερμανοί δημοσιογράφοι

Εμενα με τρομαξε και μονο που ειδα το 25% στη ΝΔ...
Shocked Shocked Shocked

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
florentiab έγραψε:http://www.tovima.gr/afieromata/elections2012/article/?aid=455910&h1=true


διαβάστε το. έχει ενδιαφέρον να δείτε τι γράφουν οι γερμανοί δημοσιογράφοι

spam Razz τρολαρεις Φλωρα? Laughing Laughing


τι να κάνω η καημένη!
είπα να αλλάξω θέμα αλλά δεν πιάνει Smile

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
florentiab έγραψε:http://www.tovima.gr/afieromata/elections2012/article/?aid=455910&h1=true

διαβάστε το. έχει ενδιαφέρον να δείτε τι γράφουν οι γερμανοί δημοσιογράφοι

Εμενα με τρομαξε και μονο που ειδα το 25% στη ΝΔ...
Shocked Shocked Shocked


φοβερό δεν είναι;
τι κολλήματα τρώμε; τόσα μας έχουν κάνει και πάλι εκεί. τα ίδια και τα ίδια

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Nena έγραψε:
florentiab έγραψε:http://www.tovima.gr/afieromata/elections2012/article/?aid=455910&h1=true

διαβάστε το. έχει ενδιαφέρον να δείτε τι γράφουν οι γερμανοί δημοσιογράφοι

Εμενα με τρομαξε και μονο που ειδα το 25% στη ΝΔ...
Shocked Shocked Shocked


φοβερό δεν είναι;
τι κολλήματα τρώμε; τόσα μας έχουν κάνει και πάλι εκεί. τα ίδια και τα ίδια
σιγα μην εχει 25% θα ηθελαν λεω εγω....
κατευθυνουν και οι γερμανοι τωρα?
αι σιχτιρ...

μαυρο ωρεεεεεεεεεεεε

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:ωχου φιλε μου

λιτσα μην μιλας καθολου εσυ θα σε λιθοβολησουν δημοσιως σε λιγο οι σπιουνοι.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2012/05/o-nonymous-video.html#more

οι ανωνυμοι για τις εκλογες.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις