Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Myro έγραψε:ετσι ακριβως momirene...και εμεις στο δημοσιο ταμειο κ η παιδιατρος συμβεβλημενη μεχρι που εσπασε την συμβαση της και τους τελευταιους 2 μηνες τις πληρωσα επισκεψη....πηγα να τα κανω δαπανη στον υπαδ και μου ειπαν δεν μπορεις να βρεις παιδιατρο συμβεβλημενο...αφρισα απο τα νευρα μου...συμβεβλημενη ηταν η γυναικα οπως και πολλοι παιδιατροι αλλα ολοι αγανακτισαν μετα απο 15 μηνες απληρωτοι....μου ηρθεν να πιασω τον υπαλληλο απο τον λαιμο.....και τωρα ειναι μεγαλο θεμα τα εμβολια που ειναι μεγαλο κοστος.....η πλακα ειναι αν πας στην αρμοδια υπηρεσια θα σου πει¨εμεις το καλυπτουμε το εμβολιο και δεν φταιμε εαν ο ΄κακος΄φαρμακοποιος δεν στα δινει¨....
τι να πω τραγελαφικο κρατος
Ναι ο κακος φαρμακοποιος...εχω φιλο φαρμακοποιο και ξερω τι γινεται...τι να πω...Ελλας το μεγαλειο σου! Εγω τον εχω στο ΤΕΒΕ αλλα μολις γεννησω και τον 2ο γιο θα τα παρω στο ΙΚΑ μηπως και μπορω να τα κανω στο ΚΕντρο Μανας και Παιδιου...αν δεν αλλαξει κατι...

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!στο μανας και παιδιου δεν κανουν μου ειπαν πλεον εμβολια γιατι τους τελειωσανε!!!!
εμεις πηγαινουμε σε συμβεβλημενο παιδιατρο και δε μας παιρνει επισκεψη.τωρα θα κανουμε και το πρωτο μας εμβολιο που μπορει να μας το γραψει ειπε.θα το πληρωσω στο φαρμακειο και θα κανω δαπανη?

http://stefxon@gmail.com

MIMIKOS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εφοσον ειναι στον εοππυ δε θα πρεπει να παρει ευρω.πριν κανονισεις ραντεβου ρωτησε τον αν εχει δει 50 ατομα.μη ξεχναμε ειναι 50 ατομα την εβδομαδα και δεν μπορει να μεταφερει στην αλλη οποτε του τηλ ρωτας αν εχει με τον εοππυ για αυτη την εβδομαδα αν οχι πας στην επομενη εβδομαδα και το κλεινεις απο την προηγουμενη για να μην σου τη <φερει>>.γιατι κανεις δε μπορει να ελεξει ποσους ειδε και αν λεει ψεμματα για να τα περνει

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:καλημερα!στο μανας και παιδιου δεν κανουν μου ειπαν πλεον εμβολια γιατι τους τελειωσανε!!!!
εμεις πηγαινουμε σε συμβεβλημενο παιδιατρο και δε μας παιρνει επισκεψη.τωρα θα κανουμε και το πρωτο μας εμβολιο που μπορει να μας το γραψει ειπε.θα το πληρωσω στο φαρμακειο και θα κανω δαπανη?
Δεν εχω ιδεα τι θα γινει. ποτε το εγραψες? Εγω πηγα μεσα στις γιορτες και εγραψα ενα εμβολιο και πηγα την συνταγη στο φαρμακειο. Μου το κρατησαν και θα το παρω δωρεαν οταν θα το κανω γιατι το εγραψα μεσα στον Δεκεμβριο.
Ειπαν οι φαρμακοποιοι οτι απο 1 Ιανουαριο πιστωση τελος.
Οσο για το Κεντρο Μανας...αντε να μην εκφραστω!

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω μιλησα με την δικη μου σημερα και μου ειπε οτι δεν μπηκε στον εοπυ γιατι θα χαλαγε πολυ η ποιοτητα της δουλειας της...επομενως θα πληρωνουμε επισκεψη αλλα θα συνταγογραφει κανονικα τα φαρμακα...απο εκει κ περα ομως ειναι κ θεμα φαρμακοποιου για τα εμβολια...

https://www.facebook.com/myrodeve

MIMIKOS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Myro έγραψε:εγω μιλησα με την δικη μου σημερα και μου ειπε οτι δεν μπηκε στον εοπυ γιατι θα χαλαγε πολυ η ποιοτητα της δουλειας της...επομενως θα πληρωνουμε επισκεψη αλλα θα συνταγογραφει κανονικα τα φαρμακα...απο εκει κ περα ομως ειναι κ θεμα φαρμακοποιου για τα εμβολια...
οσο ηταν στο δημοσιο και επερνε τα χαρτακια ηταν καλα?τωρα τι αλλαξε?α

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
17 μηνες απληρωτη,,τηνν καταλαβαινω απο τη μια...και οσο αφορα την ποιοτητα φανταζομαι οτι εννοει οτι θα μετραει τα ραντεβου δεν θα εχει σταθερη πελατεια και προσωπικη επαφη με το καθε παιδι γιατι θα ερχονατι απο παντοθ..και γενιακ ποσο λογικο ειναι να πεις σε μια μαμα εισαι η 51η και θα πληρωσεις,ενω η προηγουμενη δεν θα πληρωσει...

https://www.facebook.com/myrodeve

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
momirene έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:καλημερα!στο μανας και παιδιου δεν κανουν μου ειπαν πλεον εμβολια γιατι τους τελειωσανε!!!!
εμεις πηγαινουμε σε συμβεβλημενο παιδιατρο και δε μας παιρνει επισκεψη.τωρα θα κανουμε και το πρωτο μας εμβολιο που μπορει να μας το γραψει ειπε.θα το πληρωσω στο φαρμακειο και θα κανω δαπανη?
Δεν εχω ιδεα τι θα γινει. ποτε το εγραψες? Εγω πηγα μεσα στις γιορτες και εγραψα ενα εμβολιο και πηγα την συνταγη στο φαρμακειο. Μου το κρατησαν και θα το παρω δωρεαν οταν θα το κανω γιατι το εγραψα μεσα στον Δεκεμβριο.
Ειπαν οι φαρμακοποιοι οτι απο 1 Ιανουαριο πιστωση τελος.
Οσο για το Κεντρο Μανας...αντε να μην εκφραστω!
δεν το εγραψα.17 του μηνα θα το κανουμε

http://stefxon@gmail.com

MIMIKOS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Myro έγραψε:17 μηνες απληρωτη,,τηνν καταλαβαινω απο τη μια...και οσο αφορα την ποιοτητα φανταζομαι οτι εννοει οτι θα μετραει τα ραντεβου δεν θα εχει σταθερη πελατεια και προσωπικη επαφη με το καθε παιδι γιατι θα ερχονατι απο παντοθ..και γενιακ ποσο λογικο ειναι να πεις σε μια μαμα εισαι η 51η και θα πληρωσεις,ενω η προηγουμενη δεν θα πληρωσει...
οκ για το δημοσιο.στο εοππυ ειναι νεο συστημα γιατι δεν μπαινει?και παλι εχει πελατισες. ομως δε μπορει να λεει πως θα έριχνε το επίπεδο εξέτασής.δεν εχει αναγκη τον εοππυ γιατι εχει κανει τις πελατισες της και ξερει πως θα πανε σε αυτη

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξερω τι να πω..το οτι στην θεσσαλονικη ειναι μονο 5παιδιατροι που θα συνεργαστουν λεει πολλα...το κρατος ειναι ο πιο αναξιοπιστος εργοδοτης κ ολοι αποφευγουν προφανος.
αλη σε μας Sad

https://www.facebook.com/myrodeve

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Myro έγραψε:δεν ξερω τι να πω..το οτι στην θεσσαλονικη ειναι μονο 5παιδιατροι που θα συνεργαστουν λεει πολλα...το κρατος ειναι ο πιο αναξιοπιστος εργοδοτης κ ολοι αποφευγουν προφανος.
αλη σε μας Sad
εξαρταται την περιοχη.εγω στην καλαμαρια μιλησα με καμια 6-7 που ηταν συμβεβλημενοι

http://stefxon@gmail.com

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στο σαιτ που κοιταξα εχει μονο 5 η 6 αν θυμαμε καλα

https://www.facebook.com/myrodeve

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Myro έγραψε:στο σαιτ που κοιταξα εχει μονο 5 η 6 αν θυμαμε καλα
τωρα μπηκα για να δω μηπως αλλαξε κατι με την καινουρια χρονια και εχει πολλους.το θεμα ειναι αν σε δεχονται η αν λενε οτι κλεισανε οπως κανουν πολλοι.
παντως αν σε βολευει καλαμαρια εγω προς το παρων ειμαι ευχαριστημενη αλλα εχουμε παει μονο 2 φορες

http://stefxon@gmail.com

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν με βολευει αλλα δεν θα αλλαζα ουτως η αλλος γιατρο..εχει μαθει το παιδι,εχει μαθει εμας,το ιστορικο του....
τι θα κανουμε δηλ καθε μηνα θα αλλαζουμε οποιον βρισκουμε που εχει ακομα ραντεβου??
το κρατοσ κανει τα παντα ωστε να μην υπαρχει καμια ποιοτητα ζωης.

https://www.facebook.com/myrodeve

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Myro έγραψε:δεν με βολευει αλλα δεν θα αλλαζα ουτως η αλλος γιατρο..εχει μαθει το παιδι,εχει μαθει εμας,το ιστορικο του....
τι θα κανουμε δηλ καθε μηνα θα αλλαζουμε οποιον βρισκουμε που εχει ακομα ραντεβου??
το κρατοσ κανει τα παντα ωστε να μην υπαρχει καμια ποιοτητα ζωης.
συνηθως ειναι στανταρ αυτοι που λενε οτι δεν εχουν ραντεου και να πας να πληρωσεις.αλλα συμφωνω οτι πρεπει να μεινεις εκει που ξερουν το ιστορικο σου.εμας μονο αυτος μας εξετασε

http://stefxon@gmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις