Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

76Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Τρι Φεβ 21, 2012 3:13 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Myro έγραψε:
mama katerina έγραψε:
joannakuba έγραψε:Εξ'αρχής??????????????????????

Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ κορίτσια τελευταία πάντως...ΤΟ ΧΩ ΡΉΞΕΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕς... Wink
Δεν το βουλώνω ΠΟΥΘΕΝΑ.........μήπως να το ερευνήσουμε το θεματάκι ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ???????

ΑΙΝΤΕΕΕΕΕΕ γιατι οσο ΣΩΠΑΙΝΟΥΜΕ....αυτοί κερδίζουν εις βάρος μας....και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΕΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ......γκρρρρρρρρρρ

δεν εχεις αδικο ... εγω τωρα που αλλαξα εκκλησια και δεν πηγα στην ενορια μας ολοι μου ειπανε πως θα ζητησει λεφτα ο παππας για την αλλαγη και ημουν προετοιμασμενη να φτασω μεχρι την αρχιεπισκοπη... δεν ειναι εποχες να ζητανε τωρα λεφτα...στο μυστηριο βεβαια ,μαλλον θα δωσουν οι κουμπαροι μου αλλα ενα 50νταρικο και πολυ ειναι
εμεις κ οι δυο μας ειμαστε σε αλλες ενοριες θεωρητικα αλλα μετακομισαμε και επομενως θα γινει εδω ποθ μενουμε τωρα η βαφτιση αλλα ο παπας που κλεισαμε ημερομηνια δεν μας ρωτησε κατι μας ειπε μονο εκεινη την μερα ληξιαρχικη πραξη γεννησης..πρεπει να γινει κατι αλλο που μου διαφευγει??


Myro για να μην σου ειπε τιποτα αλλο μαλλον ειναι η ενορια σας οποτε εισαι οκ! με το καλο!

77Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Τρι Φεβ 21, 2012 3:30 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σευχαριστω μαλλον δεν ζητανε κατι παραπανω γιατι σιγουρα δεν ειναι η ενορια μας,προσφατα μετακομισαμε σε αυτο το μερος.

https://www.facebook.com/myrodeve

78Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Τρι Φεβ 21, 2012 5:02 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το καλοκαίρι του 2005 έγινα και γω νονά! Όταν μετά το μυστήριο πήγα να πληρώσω τον πάτερ και τον ρώτησα τι όφειλα, εκείνος μου είπε "ό, τι προαιρείστε ".

Έδωσα 50 ευρώ.

Δεν ήθελε να μου πει ποσό. Κι ας τον παρακάλεσα να μου πει ποιο ήταν το μικρότερο και το μεγαλύτερο ποσόν που έχουν κατά καιρούς δώσει διάφοροι νονοί στο παρελθόν.

Μου είπε να δώσω ό,τι μπορώ! Very Happy

79Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Τρι Φεβ 21, 2012 5:38 am

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joannakuba έγραψε:Εξ'αρχής??????????????????????

Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ κορίτσια τελευταία πάντως...ΤΟ ΧΩ ΡΉΞΕΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕς... Wink
Δεν το βουλώνω ΠΟΥΘΕΝΑ.........μήπως να το ερευνήσουμε το θεματάκι ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ???????

ΑΙΝΤΕΕΕΕΕΕ γιατι οσο ΣΩΠΑΙΝΟΥΜΕ....αυτοί κερδίζουν εις βάρος μας....και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΕΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ......γκρρρρρρρρρρ
εγω πηρα στη μητροπολη και μου ειπαν ΜΟΝΟ αν η νονα αποδειξει με καποιο τροπο οτι δεν εχει λεφτα θα μας κανουν το μυστηριο δωρεαν

http://stefxon@gmail.com

80Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Τρι Φεβ 21, 2012 5:40 am

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefaniandreas έγραψε:
joannakuba έγραψε:Εξ'αρχής??????????????????????

Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ κορίτσια τελευταία πάντως...ΤΟ ΧΩ ΡΉΞΕΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕς... Wink
Δεν το βουλώνω ΠΟΥΘΕΝΑ.........μήπως να το ερευνήσουμε το θεματάκι ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ???????

ΑΙΝΤΕΕΕΕΕΕ γιατι οσο ΣΩΠΑΙΝΟΥΜΕ....αυτοί κερδίζουν εις βάρος μας....και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΕΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ......γκρρρρρρρρρρ
εγω πηρα στη μητροπολη και μου ειπαν ΜΟΝΟ αν η νονα αποδειξει με καποιο τροπο οτι δεν εχει λεφτα θα μας κανουν το μυστηριο δωρεαν

Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 679259 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 679259 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 679259 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 679259 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 679259 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 679259 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 679259 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 679259
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΑΖΕΣΑΙ....ΝΑ ΧΕΣΩ ΤΟΥΣ ΤΡΑΓΟΠΑΠΑΔΕΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 311356 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 311356 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 311356 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 311356

81Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Τρι Φεβ 21, 2012 5:49 am

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΜΑΣ ΑΠ ΤΟΝ ΟΑΕΔ.ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΕΠ ΝΑ ΕΠΙΚΥΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΕΦΟΡΙΑΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ Ο ΠΑΠΑΣ!!!!!!
ΧΑΧΑΧΑ!!!!! Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 328109 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 328109 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 328109 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 328109

82Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Τρι Φεβ 21, 2012 5:52 am

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και μετά μου λένε....

"κάνε ενα ευχέλαιο για να σου πάνε καλά τα πράγματα"

αιντεεεεε.........αιντεεεεεεεεε......ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΩ..... Twisted Evil Twisted Evil

83Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Τρι Φεβ 21, 2012 6:22 am

dimitra geo.


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΣΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ ΣΤΑ ΚΑΣΤΡΑ,ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΘΕΑ.ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ,ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΧΩΡΟ ΑΠΟ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΕΤΕΡΙΝΓΚ.

84Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Τρι Φεβ 21, 2012 10:09 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΠΟΣΤ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΩΝ ΠΑΠΑΔΩΝ!!!!!!ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΞΟΡΓΙΖΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΙΑΚΙΩΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΛΕΦΤΑ!!!!!!!!!ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΕΣΥ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ!!!!!!!ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΕΙΣ??????????¨?????ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ!!!!????????????/ΕΓΩ Ή ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ Ή ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΘΑ ΒΑΦΤΙΖΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΔΙΝΑ ΤΑ 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΩΧΟΥ!!!ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!!ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ!!!!!ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΠΙΝΑ ΓΑΜΩΤΟ!!!!


85Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Τετ Φεβ 22, 2012 12:12 pm

mpempaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και εμεις ψαχνουμε εκκκλησια,προσανατολιζομαστε στον Αγιο Παυλο,γιατι ειχα παει το καλοκαιρι σε βαφτιση οικογενειακων φιλων εκει και ηταν τελεια.τα της βαφτισης προσκλητηρια και μπομπονιερες εχουμε καταληξει,ελπιζω να μην μας το χαλασουν οι παπαδες στο τελος Laughing

86Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Τετ Φεβ 22, 2012 12:18 pm

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpempaki έγραψε:και εμεις ψαχνουμε εκκκλησια,προσανατολιζομαστε στον Αγιο Παυλο,γιατι ειχα παει το καλοκαιρι σε βαφτιση οικογενειακων φιλων εκει και ηταν τελεια.τα της βαφτισης προσκλητηρια και μπομπονιερες εχουμε καταληξει,ελπιζω να μην μας το χαλασουν οι παπαδες στο τελος Laughing

εκει εκανα και τα 2 μου παιδια καιπολυ πιθανο και τωρα το 3ο. πριν 5 χρονια ζητουσαν 170Ε. εχειτελεια θεα για φωτο και χωρο για αμαξια μεσα και εξω απο την εκκλησια..οι παπαδες επισης ειναι πολοι καλοι. ο Ενας ειναι καπως αυστηρος με ρουχα κτλ.. πχ μας ειχα πει οχι πολυ εξωπλατα και τετοια. στο μηστηριο ομως πολυ καλος!!!! το ζει με ολη την εννοια. ειναι και ενας αλλος που πετυχα στο 2ο παιδι μου! καλααα δεν υπαρχει! αφασια ο τυπος! συγγνωμη που μιλαω ετσι αλλα ειχε πολυ πλακα. καποια στιγμη στο βιντεο γιακαποιο λογω σκονταψε μια φιλη που κρατουσε την καμερα και γελασε ο παπας... καταγραφτηκε κανονικα.. προσεχε πολυ και το μωρο γιατι τον ειχα με πυρετο

για την κοπελα παραπανω που λεει για Αγ.Αναργυρους εμενα δε μαρεσει.εκει διπλα παει η κορη μου σχολειο. δεν εχει τοση θεα ειναι μπροστα τα καστρα που την κρυβουν. δε ξερω αλλα δεν τρελενομαι ουτε για κετερινγκ να βγαλεις εκει..αν δεν ανωλαθος Αγ.Αναργυρους ειναι 200Ε
υγ. το εκκλησακι του Αγ.Βασιλη στο Φιλιππειο ανηκει στους Αγ.Αναργυρους..

87Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Δευ Απρ 23, 2012 8:07 am

www.KorinasWorkshop.gr

www.KorinasWorkshop.gr
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΜΑΣ ΑΠ ΤΟΝ ΟΑΕΔ.ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΕΠ ΝΑ ΕΠΙΚΥΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΕΦΟΡΙΑΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ Ο ΠΑΠΑΣ!!!!!!
ΧΑΧΑΧΑ!!!!! Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 328109 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 328109 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 328109 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 328109

Τράτζικ!!!
Αυτοί με Porsche και χλιδή κι εμείς με πεζό 2 και δάνεια!!!

Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 679259

http://www.KorinasWorkshop.gr

88Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Δευ Απρ 23, 2012 10:38 am

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lida R έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΠΟΣΤ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΩΝ ΠΑΠΑΔΩΝ!!!!!!ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΞΟΡΓΙΖΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΙΑΚΙΩΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΛΕΦΤΑ!!!!!!!!!ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΕΣΥ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ!!!!!!!ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΕΙΣ??????????¨?????ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗ!!!!????????????/ΕΓΩ Ή ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ Ή ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΘΑ ΒΑΦΤΙΖΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΔΙΝΑ ΤΑ 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΩΧΟΥ!!!ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!!ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ!!!!!ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΠΙΝΑ ΓΑΜΩΤΟ!!!!




symfwno apolyta koritsia.... einai dymosioi ypalhloi me paxoulous misthous ki olas....
egw to kalokairi pou ekana gamobafthsia se ena eklhsaki ston agio louka tis lamias otan phga me tous koumparous kai brhkame ton papa (YPEEEEEEEROXOS ANTRWPOS) na symplhrosoume kapia xartia kai ton rwthsan poso tha paei to mysthrio gyrhse kai mas eipe oti dynoume oti theloume emeis (oi koumparoi).. synhthos 20 eyrw peripou dinoun sthn neokora kai ta ypoloipa pane sthn eklhsia.. o papas DEN dikaioute kati giati einai misthwtos kai einai h douleia tou... malista se mia syzhthsh pou ekane h mama mou me thn neokora giati thn hksere tis eipe oti eixe kanei gamo kai tou eixan dwsei mono 5 eyrw... nai nai..5eyrw... den katalaba..prepei o alos na parei daneio KAI gia to mysthrio?????? thn exoyn dei kai kala??? emas mas diabase OLA TA LOGIA sto mysthrio tou gamou KAI tis baftishs kai sto telos mas ekopse kai apodeiksh....KANONIKA.....

89Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Δευ Απρ 23, 2012 11:12 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα λεφτα σταπερνουν πριν το μυστηριο... για ευνοητους λογους!! Twisted Evil

90Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Δευ Απρ 23, 2012 8:07 pm

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε: Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 377361 ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΠΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ?
ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΠΑ.ΕΚΛΕΙΣΑ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΣΤΙΣ 12,00 ΚΑΙ ΤΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΠΑΠΑΣ!! ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 11,00 ΓΙΑΤΙ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10,00 ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΛΛΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ¨¨¨ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ¨¨ (ΒΛΕΠΕ ΠΑΠΑΔΕΣ ΚΛΠ) ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ 2 ΩΡΕΣ.
ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!!ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΒΟΛΕΥΟΥΝ.ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΧΑΧΑΧΑ
Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 40746 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 40746 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 40746 Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 40746

κοιτα βρε σ αυτο δεν ειναι κακο που σου ειπαν συγνωμη κιολας!!!δηλαδη αν δεν υπαρχει καποιος ιδιαιτερος λογος γιατι να μην υπαρχει μια συννενοηση. δεν το θεωρω παντως κακο γιατι σον και ντε να ταλαιπωρειτε καποιος και ο παπας ανθρωπος ειναι!!!

τωρα οσον αφορα το ποσο της βαφτισης το θεωρω χαζο να ρωτησεις δωσε οσα θες και τελος αν δεν τους αρεσουν αυτα που θα δωσεις προβλημα τους.εγω ποτε δεν ρωτησα ουτε στο γαμο ουτε στις 2 βαφτισεις. και στης μπουμπους μου τη βαφτιση πηγε κατι να δωσει ξεχωριστα ο αντρας μου περα απο αυτα που εδωσαν(αν εδωσαν δεν ξερω οι κουμπαροι δεν ρωτησα)και ο πατερ ειπε δεν θελω τιποτα αν θες να δωσεις ριξε για το φιλοπτωχο.

91Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Δευ Απρ 23, 2012 8:18 pm

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μετα το μυστηριο οταν πας να συμπληρωσεις καποια χαρτια πληρωνεις οχι πριν.βρε κοριτσια μην νευριαζεται τζαμπαα!!!η δινεις οσα θες και τελος ή απλα πας σε αλλη ενορια και δεν εχεις συγχηση ετσι απλα ειναι μηνταραζομαστε για τετοια. και αυτοι ανθρωποι ειναι και άλλοι ειναι καλοι αλλοι λαθος αν δουμε καποιος κανει κατι τοσο λαθος απλα το αναφερουμε στον μητροπολιτη.

92Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Δευ Απρ 23, 2012 9:31 pm

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπα και παλι θα ζητησουν λεφτα κοριτσια και εγω ετσι την πατησα παρολο που ειχα μιλησει με τον πατερ στην αρχη μ ειχε δεν χρειαζεται τπτ αλλα τα 150 τα καβατζωσε ο κυριος

93Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Δευ Απρ 23, 2012 9:45 pm

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!
δεν ξερω πως ειναι στην καβαλα, αλλα στη θεσσαλονικη τα ζητανε τα λεφτα πριν το μυστηριο και ειναι ταριφα.εγω ρωτησα σχεδον σε ολες τις εκκλησιες

http://stefxon@gmail.com

94Βάπτιση χαράτσι!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Βάπτιση χαράτσι!! Τρι Απρ 24, 2012 5:24 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="stefaniandreas"] στη θεσσαλονικη τα ζητανε τα λεφτα πριν το μυστηριο και ειναι ταριφα.[/quote

ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις