Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
197 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 197 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Κυρ Ιαν 08, 2012 11:25 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μηπως να τους μεθυσουμε λιγουλακη μπας κ δουμε λιγο αγιο φως!!!!!! Very Happy Very Happy χαχα

27sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Κυρ Ιαν 08, 2012 1:14 pm

????????


Επισκέπτης
Κοριτσια 9 μηνες χωρις σεξ sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 679259 !!! Επιτελους γεννησα και ειδα χαρα!!! Laughing Laughing Laughing Και σε καθημερινη βαση, να βγαλουμε τα σπασμενα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

28sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Δευ Ιαν 09, 2012 2:57 am

Anthi_1987

Anthi_1987
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bou-boukitsa έγραψε:
Anthi_1987 έγραψε:
evvi έγραψε:μονο ο δικος μου ηταν αναισθητος???
δε φοβοταν ή μπορει απλα να μην το ελεγε καναμε κανονικα αν εξαιρεσεις μια περιοδο που ειχα λιγο αιμα και δεν καναμε προληπτικα. καναμε απλα δε καναμε ακροβατικα. ουτε με πετουσε στο ταβανι ουτε τπτ χαχαχαχαχααχαχχαχαχαχα

evvi και ο δικός μου αναίσθητος! κ ο γιατρός έλεγε: ότι είναι να κάνετε, κάντε το ΑΛΛΑ ήσυχα και όμορφα! Ε εντάξει Στέργιο (ο γιατρός) έλεγα δεν θα κρεμαστούμε αυτές τις φορές από τον πολυέλαιο!!!


χαχα ρε κορίτσια...

να υποθέσω επειδή είσαστε και οι δύο μικρούλες πως σε κοντινή ηλικία είναι και οι άντρες σας??!!

οπότε ,χωρίς παρεξήγηση, δεν έχει πήξει ακόμη το μυαλουδάκι τους και είναι και σε φουλ ορμόνες γιαυτό!!

μεγαλώνοντας ΄΄ηρεμούν΄΄ τουλάχιστον σε τέτοιες περιπτώσεις όπως μια εγκυμοσύνη..

χαχα


Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ! ΕΙΝΑΙ 34 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟ ΤΟΥ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ 2 ΠΑΙΔΙΑ!

29sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Δευ Ιαν 09, 2012 3:32 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:Κοριτσια 9 μηνες χωρις σεξ sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 679259 !!! Επιτελους γεννησα και ειδα χαρα!!! Laughing Laughing Laughing Και σε καθημερινη βαση, να βγαλουμε τα σπασμενα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
ΧΑΧΑΧΑ ΔΩΣΤΟΥ Κ ΓΙΑ ΜΑΣ Ε ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΣ ΧΙΧΙ ΤΗ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ!!! sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 215994 sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 215994 sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 215994

30sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Δευ Ιαν 09, 2012 4:05 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν καταλαβαίναμε τίποτα! Σερί σχεδον καθημερινα ως τον 8ο μήνα... Embarassed Σε αυτή την εγκυμοσύνη φοβάμαι εγω και δε θέλω... sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 534787

31sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 1:43 am

Paolapaola


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κι απο εμενα! να σας ρωτησω οργασμους εχετε; εκουσιους ή ακουσιους; στον υπνο μου βλεπω και νιωθω πολλα..γιατι στον ξυπνιο μου....τον κυνηγαω...και οπου τον πετυχω..αλλα..τιποτα..φοβαται και γω μενα με την ορεξη! και εχω τοσες ορμες τους τελευταιους μηνες που δεν με βλεπω καλα! sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 604962

32sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 1:50 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Egw pali re koritsia fwvame na kanw,,,einai fusiologiko???
O giatros to mono p apagoreuei einai na min teleiwnei o antras mesa... Shocked Shocked Shocked

33sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 1:53 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannoua3 έγραψε:Egw pali re koritsia fwvame na kanw,,,einai fusiologiko???
O giatros to mono p apagoreuei einai na min teleiwnei o antras mesa... Shocked Shocked Shocked
νομιζω οι περισσοτερες φοβαμασταν!ο δικος μου γιατρος πχ δεν μας αφηνε καθολου.ειχα κ συσπαεις κ ημουν με yutopar(φαρμακο)οποτε ηταν απαγορευτικο

34sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 1:56 am

Paolapaola


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μαλακωνει ο τραχηλος απο το σπερμα γιαυτο!

εγω με τον οργασμο λετε να κανα καμια ζημια εκει κατω;;;

35sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 2:00 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Giati autos o fwvos wmos re koritsia??? K auto einai to 3 m mwraki...
Den mporw den mporw den mporw...

36sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 2:09 am

????????


Επισκέπτης
εγω παλι κοριτσια 9 μηνες κοκο γιοκ!κ να φανταστειτε καμια επιπλοκη δεν ειχα στην εγκυμοσυνη μου..αλλα ο αντρας μου φοβοταν τοσο πολυ γιατι σε ενα οικογενειακο ζευγαρι φιλων μας η γυναικα του απεβαλε αλλα οχι απ αυτο το λογο κ δεν ξερω πως του ηρθε κλειστηκε στον εαυτο οτυ..του λεγα παρε με αγκαλια κ φοβοταν να μην μου χτυπησει την κοιλια..φαντασου!κ ας ειχα εγω ορμες..ολο τον κυνηγουσα κ αυτος τιποτα του λεγα κατσε αγορι μου που πας χερακι ειναι αυτο καποτε θα κουραστει αλλα τιποτα με την λαχταρα εμεινα 9 μηνες..οταν γεννησα δε με ξετιναξε!!χαχαχαχαχαχα

37sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 2:37 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paolapaola έγραψε:μαλακωνει ο τραχηλος απο το σπερμα γιαυτο!

εγω με τον οργασμο λετε να κανα καμια ζημια εκει κατω;;;
μια αληθινη εγκυος την ενδιαφερει αν επαθε κατι το εμβρυο της κ δε θα αναφεροταν ποτε με τον ορο :εκει κατω!!!

38sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 3:54 am

Paolapaola


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kaatrin έγραψε:
Paolapaola έγραψε:μαλακωνει ο τραχηλος απο το σπερμα γιαυτο!

εγω με τον οργασμο λετε να κανα καμια ζημια εκει κατω;;;
μια αληθινη εγκυος την ενδιαφερει αν επαθε κατι το εμβρυο της κ δε θα αναφεροταν ποτε με τον ορο :εκει κατω!!!
γλυκια μου καταρχας μη εισια επιθετικη και να σου επισημανω πως αναφερομουν κολπο ττραχηλο και οχι στο μωρο μου!

ενας Θεος ξερει τι εχω περασει και τι περναω(επιληψια,θρομβοφιλια κτλ) για να φερω στον κοσμο ενα γερο μωρο και οτιδηποτε με απασχολει,εστω και το πιο μικρο.

οποτε χωρις να εχω διευκρινησει ακριβως τι θελω να πω ,δεν μπορεις να αποκαλεις καποια " ΑΛΗΘΙΝΗ ΕΓΚΥΟ".

και τι παει να πει αληθινη εγκυος; τελος παντων απλα θελω να επισημανω πως καθε ανθρωπος εχει τον δικο του τροπο να εκφραζεται για διαφορες καταστασεις,αλλωτε με χιουμορ και αλλωτε με εκφρασεις που για καποιους μπορει να μην ειναι ωραιες. αυτο δεν σημαινει πως κανουμε επιθεση οπου βρουμε.

δεν σου ζητω να ανακαλεσεις,σεβομαι το γεγονος οτι εκφραζεσαι διαφορετικα,αλλα με λυπει το γεγονος που δεν θα ξαναμπω να διαβασω γαιτι σιγουρα θα απαντησεις και κατι αλλο πιο υπερβπολικο που θα με ταραξει επισης.

οταν διαβασα τον μηνυμα σου ανεβασα σφυξεις γιατι στεναχωρηθηκα που καποια κοπελα μου μιλησε ετσιι,ενω εγω ηθελα μια γνωμη-αποψη-εμπειρια!

λυπαμαι που δεν εχω το καταλληλο επιπεδο να εκφραζομαι και με παρεξηγησες.

να σαι καλα και ευχαριστω!

39sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 4:34 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Paolapaola έγραψε:καλημερα κι απο εμενα! να σας ρωτησω οργασμους εχετε; εκουσιους ή ακουσιους; στον υπνο μου βλεπω και νιωθω πολλα..γιατι στον ξυπνιο μου....τον κυνηγαω...και οπου τον πετυχω..αλλα..τιποτα..φοβαται και γω μενα με την ορεξη! και εχω τοσες ορμες τους τελευταιους μηνες που δεν με βλεπω καλα! sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 604962

Απο ολα τα θεματα που εχουμε ανοιξει αυτο εσενα σου κεντρισε την προσοχη ε;;;Και κανεις και μια παρεμβαση...τι να σου πω...καθοριστικη για το φορουμ!

40sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 5:07 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κοριτσια καθηστε λιγο!

Αν εχετε υποψιες βασιμες ή οχι καποιος λεει ψεμματα θα ενημερωνετε εμας και δεν θα τον κανετε ρεζιλι στο θεμα!

Ποτε δεν μπορουμε να ξερουμε αν μια κοπελα ειναι εγκυος η οχι!Αυτο που μπορουμε να ελενξουμε ειναι η πλαστοτητα της ταυτοτητας αλλα ΟΧΙ εσεις αυτο το κανουμε εμεις!

Εσεις απλα ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ αν πιστευετε οτι ειναι ψεμματα!

41sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 5:12 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Ρε κοριτσια καθηστε λιγο!

Αν εχετε υποψιες βασιμες ή οχι καποιος λεει ψεμματα θα ενημερωνετε εμας και δεν θα τον κανετε ρεζιλι στο θεμα!

Ποτε δεν μπορουμε να ξερουμε αν μια κοπελα ειναι εγκυος η οχι!Αυτο που μπορουμε να ελενξουμε ειναι η πλαστοτητα της ταυτοτητας αλλα ΟΧΙ εσεις αυτο το κανουμε εμεις!

Εσεις απλα ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ αν πιστευετε οτι ειναι ψεμματα!
οκ!!!!συγνωμη για την πρωτοβουλια!εχεις απολυτο δικιο κ μεσα απο αυτο καταλαβα πως ακριβως λειτουργει το φορουμ σε τετοιες περιπτωσεις

42sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 7:28 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια τι να πω κ εγω λυπαμαι,γτ παλι σε ενα θεμα που ανοιχτικε αρχιζουν φασαριες στα καλα καθουμενα,τελος παντων,ΕΓΩ εχω μια απορια ο οργασμος κανει η δεν κανει στην εγκυμοσυνη βλαπτει καπου το μωρο...

43sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 8:35 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια τι να πω κ εγω λυπαμαι,γτ παλι σε ενα θεμα που ανοιχτικε αρχιζουν φασαριες στα καλα καθουμενα,τελος παντων,ΕΓΩ εχω μια απορια ο οργασμος κανει η δεν κανει στην εγκυμοσυνη βλαπτει καπου το μωρο...

marinaki ο οργασμός δεν βλάπτει το έμβρυο, οι συσπάσεις του οργασμού δεν έχουν σχέση με τις συσπάσεις που κάνει η μήτρα, οπότε κάνετε σεξ άφοβα!!

Για το άλλο θέμα με το φορουμ, τι να πω πια έλεος, με τι σκεπτικό κρίνουμε ή δε κρίνουμε αν καποιος είναι τρολ ή ξετρολ ή αληθινός η ψεύτικός χρήστης! αυτά τα ξέρουν οι υπεύθυνοι και όχι ο κάθε χρήστης να ντροπιάζει την κάθε κοπελα που γράφει ένα οποιοδήποτε σχόλιο, επειδή δεν έχει πολλά μνμ στο ενεργητικό του! αν δεν σας αρέσει κάτι απλά αγνοήστε το, εκτός και αν σας προσβάλλει προσωπικά!

44sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 8:44 am

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mommy12585 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια τι να πω κ εγω λυπαμαι,γτ παλι σε ενα θεμα που ανοιχτικε αρχιζουν φασαριες στα καλα καθουμενα,τελος παντων,ΕΓΩ εχω μια απορια ο οργασμος κανει η δεν κανει στην εγκυμοσυνη βλαπτει καπου το μωρο...

marinaki ο οργασμός δεν βλάπτει το έμβρυο, οι συσπάσεις του οργασμού δεν έχουν σχέση με τις συσπάσεις που κάνει η μήτρα, οπότε κάνετε σεξ άφοβα!!

Για το άλλο θέμα με το φορουμ, τι να πω πια έλεος, με τι σκεπτικό κρίνουμε ή δε κρίνουμε αν καποιος είναι τρολ ή ξετρολ ή αληθινός η ψεύτικός χρήστης! αυτά τα ξέρουν οι υπεύθυνοι και όχι ο κάθε χρήστης να ντροπιάζει την κάθε κοπελα που γράφει ένα οποιοδήποτε σχόλιο, επειδή δεν έχει πολλά μνμ στο ενεργητικό του! αν δεν σας αρέσει κάτι απλά αγνοήστε το, εκτός και αν σας προσβάλλει προσωπικά!

θα συμφωνήσω τόσο πολύ μαζί σου, που περισσότερο δεν γίνεται. Είναι πολύ άσχημο να λέμε ότι κάποιος είναι ψεύτικος, επειδή δε μας αρέσει αυτό γράφει!!και εγώ ήθελα να γράψω ένα σχόλιο σε αυτό το θέμα, μόλις όμως διάβασα ότι εδώ υπάρχουν ψεύτικα προφίλ,προβληματίστηκα.

45sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 8:49 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giorgina έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσια τι να πω κ εγω λυπαμαι,γτ παλι σε ενα θεμα που ανοιχτικε αρχιζουν φασαριες στα καλα καθουμενα,τελος παντων,ΕΓΩ εχω μια απορια ο οργασμος κανει η δεν κανει στην εγκυμοσυνη βλαπτει καπου το μωρο...

marinaki ο οργασμός δεν βλάπτει το έμβρυο, οι συσπάσεις του οργασμού δεν έχουν σχέση με τις συσπάσεις που κάνει η μήτρα, οπότε κάνετε σεξ άφοβα!!

Για το άλλο θέμα με το φορουμ, τι να πω πια έλεος, με τι σκεπτικό κρίνουμε ή δε κρίνουμε αν καποιος είναι τρολ ή ξετρολ ή αληθινός η ψεύτικός χρήστης! αυτά τα ξέρουν οι υπεύθυνοι και όχι ο κάθε χρήστης να ντροπιάζει την κάθε κοπελα που γράφει ένα οποιοδήποτε σχόλιο, επειδή δεν έχει πολλά μνμ στο ενεργητικό του! αν δεν σας αρέσει κάτι απλά αγνοήστε το, εκτός και αν σας προσβάλλει προσωπικά!

θα συμφωνήσω τόσο πολύ μαζί σου, που περισσότερο δεν γίνεται. Είναι πολύ άσχημο να λέμε ότι κάποιος είναι ψεύτικος, επειδή δε μας αρέσει αυτό γράφει!!και εγώ ήθελα να γράψω ένα σχόλιο σε αυτό το θέμα, μόλις όμως διάβασα ότι εδώ υπάρχουν ψεύτικα προφίλ,προβληματίστηκα.

Θέλω να πω ότι και να υπάρχουν ψεύτικα προφιλ δεν μας αφορά εμάς, υπάρχουν διαχειριστές για αυτή τη δουλειά..Θα το παίζουμε εμείς ντετεκτιβ για να αποδείξουμε τι και που στην τελική? Shocked

46sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 9:34 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχετε τύχει κορίτσια να ακούτε άντρες μετά από ένα σημαντικό ποδοσφαιρικό αγώνα? Όλοι μιλάνε σα προπονητάδες περιωπής, όλοι θα το κάνανε καλύτερα από τους επαγγελματίες, όλοι ξέρουν καλύτερα τί και πώς έπρεπε να γίνει.

Ε, κάτι παρόμοιο γίνεται και με μας τις γυναίκες. Πάντα κάποια θα ξέρει καλύτερα. Χωρίς να αναφέρομαι προσωπικά σε κάποια.

Στο θέμα μας. Χτες παντρευτήκαμε με τον άντρα μου (πολιτικός) και ούτε χτες, ούτε σήμερα κάναμε σεξ. Καλό? Είμαι μες τα νεύρα.

47sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 10:09 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:
Στο θέμα μας. Χτες παντρευτήκαμε με τον άντρα μου (πολιτικός) και ούτε χτες, ούτε σήμερα κάναμε σεξ. Καλό? Είμαι μες τα νεύρα.

μη το σκεφτεσαι και σε χαλάει κούκλα μου!! δν το κάνουμε επειδή πρέπει , αλλά επειδή το νιώθουμε!!Εκτός αν εχεις νεύρα επειδή δν κάνατε!! εκεί πάει αλλου Razz Razz πιστεύω ότι ειναι οι άτιμες οι ορμόνες και θα γυρίσει ο τροχός που θα παει?? Wink sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 417472

48sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 10:15 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ το νιώθω και πολύ μάλιστα...
Τον ρωτάω σήμερα αν δεν ήμουν έγκυος θα κάναμε σεξ πιο συχνά?
Και φυσικά μου είπε ναι η σουπια...
Αλλα δε χάφτω...
Αναρωτιέμαι (δεδομένου ότι είμαι σίγουρη ότι δε με απατάει), σαν άντρας πώς αντέχει? Δεν έχει ορμές?

49sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 10:44 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μηπως εχει για τιποτα αλλο αγχος και δν το σκεφτεται ιδιαιτερα το σεξ? εμεις δν είμαστε ζευγάρι απο αυτα που κανουν καθε μερα..και ισως ουτε μερα παρα μερα..1 στις 3 θα ελεγα κατα μεσω ορο και πάλι παιζει αναλογα με τα υπολοιπα πραγματα που ζουμε τις ημερας...αν εχει το μυαλο του καπου αλλου ?
επισης επειδη ο δικος μου ο αντρας εχω πειστει οτι ειναι οπτικος τυπος 100% νομιζω πως αν μεινω εγκυος και αρχισω να παχαινω δν θα με ξαναακουμπησει...ελπιζω να ειμαι λαθος Laughing Laughing Laughing Laughing

50sex στην εγκυμοσύνη!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: sex στην εγκυμοσύνη!!! Σαβ Ιαν 21, 2012 11:04 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι, έχει τρομερά άγχη...
Πότε θα έρθει το καινούριο κινητό που παρήγγειλε, πως θα γίνει να πουλήσει το αμάξι του...
Ανθρωπος ξεκούραστος, που δε χρειάζεται να σηκωθεί το πρωί να πάει στη δουλεια (είναι μουσικός και δουλεύει 2-3 βραδιές τη βδομάδα), εγώ δούλευα καθημερινά και το μυαλό μου όλο εκεί, αυτός πέρα βρέχει...
Εντάξει, ας πούμε ότι εγώ είμαι η λυσσάρα...Πάντα ήθελα, σε όλες τις σχέσεις μου το καθημερινό. Άλλα αυτός?
Δε φαίνεται να τον ενοχλεί η κοιλιά μου, όλο με χαιδεύει, με ακουμπάει, με αγκαλιάζει...
Εντάξει, με κοροιδεύει λίγο που έγινα σα γιουβαρλάκι, άλλα όταν του παραπονιέμαι για τα κιλά μου λέει "σε έκανα γυναίκα" (γιατί με γνώρισε πιο αδύνατη ενώ του αρέσουν οι τσουπωτές).
Τι να πω ρε κορίτσια, να πω φταίν οι ορμόνες, πώς να το δικαιολογήσω αυτό το πράγμα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις