Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τρι Ιαν 10, 2012 6:22 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι κοριτσακι μου να εισαι!ειναι ενα δωρο θεου αυτο.απλα οσο αναβαλλεις το τεστ τοσο παρατεινεις την αγωνια σου κ ειναι ανωφελο...
σκεφτεσαι να κανεις το τεστ του φαρμακειου η β χοριακη;
παντως του φαρμακειου και πιο αμεσα ειναι κ δε πεφτουν και συχνα εξω...αντε και ενημερωσε μας!!!

27ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τρι Ιαν 10, 2012 6:23 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="polinaki1984"]
kaatrin έγραψε:ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΑΜΠΑΝΙΕΣ....ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΚΕΡΑΣΩ!!!!

Πρόσεχε τι λες! Είσαι κ στη Θεσσαλονίκη!! Laughing Laughing
Δε θα τη γλυτώσεις!

28ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τρι Ιαν 10, 2012 6:25 am

polinaki1984

polinaki1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kaatrin έγραψε:μακαρι κοριτσακι μου να εισαι!ειναι ενα δωρο θεου αυτο.απλα οσο αναβαλλεις το τεστ τοσο παρατεινεις την αγωνια σου κ ειναι ανωφελο...
σκεφτεσαι να κανεις το τεστ του φαρμακειου η β χοριακη;
παντως του φαρμακειου και πιο αμεσα ειναι κ δε πεφτουν και συχνα εξω...αντε και ενημερωσε μας!!!


ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ Θ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ!!!!!

29ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τρι Ιαν 10, 2012 6:26 am

polinaki1984

polinaki1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="Ada"]
polinaki1984 έγραψε:
kaatrin έγραψε:ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΑΜΠΑΝΙΕΣ....ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΚΕΡΑΣΩ!!!!

Πρόσεχε τι λες! Είσαι κ στη Θεσσαλονίκη!! Laughing Laughing
Δε θα τη γλυτώσεις!
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΓΛΥΤΟΣΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ !!!!!ΚΑΙ ΠΑΡΤΥ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!!ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΣΑΙ?

30ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τρι Ιαν 10, 2012 9:38 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε ντε!!!το εκανες;;;;;;
πες μας κι εμας

31ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τρι Ιαν 10, 2012 9:43 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ναι πες μας!!!!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 265107 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 265107 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 265107 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 265107 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 265107 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 265107 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 265107

32ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τρι Ιαν 10, 2012 9:52 am

ΦΕΝΙΑ1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΏ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΏΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ. ΑΦΟΡΗΤΟ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΠΡΉΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑΚΉ ΧΩΡΑ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΗΣΕΙΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ, ΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ. ΧΑΛΑΡΩΣΕ, Ο,ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΑ ΓΊΝΕΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΥ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 875502 ΓΙΑΤΊ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΆΖΕΙ ΜΕ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΆ???????????

33ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τρι Ιαν 10, 2012 10:41 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Afraid

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ???? ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 38176 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 38176 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 38176 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 38176

34ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τρι Ιαν 10, 2012 1:18 pm

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε κοριτσια, διαβαζοντας τα μηνυματα με εχει φαει η αγωνια.

Αντε , μακαρι να βγηκε θετικο!

35ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τετ Ιαν 11, 2012 10:24 am

polinaki1984

polinaki1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ...ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ...ΕΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ....ΑΥΤΑ!!!!! Crying or Very sad pale ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 667478

36ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τετ Ιαν 11, 2012 10:47 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
polinaki1984 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ...ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ...ΕΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ....ΑΥΤΑ!!!!! Crying or Very sad pale ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 667478

ΠΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ Η ΩΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΚΑΙ ΣΤΡΕΣΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ

37ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τετ Ιαν 11, 2012 10:51 am

polinaki1984

polinaki1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αγαπη έγραψε:
polinaki1984 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ...ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ...ΕΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ....ΑΥΤΑ!!!!! Crying or Very sad pale ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 667478

ΠΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ Η ΩΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΚΑΙ ΣΤΡΕΣΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ!!!ΤΟ ΠΡΟΣΠΑ8Ω ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΕΝΕΙ.ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!ΤΩΡΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΘΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ,Α ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΚΑΙ ΙΔΙΑ!

38ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τετ Ιαν 11, 2012 10:55 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
polinaki1984 έγραψε:
αγαπη έγραψε:
polinaki1984 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ...ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ...ΕΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ....ΑΥΤΑ!!!!! Crying or Very sad pale ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 667478

ΠΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ Η ΩΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΚΑΙ ΣΤΡΕΣΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ!!!ΤΟ ΠΡΟΣΠΑ8Ω ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΕΝΕΙ.ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!ΤΩΡΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΘΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ,Α ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΚΑΙ ΙΔΙΑ!

ΒΡΕ ΣΥ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ 27 ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΙΚΡΗ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΕΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ???

39ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τετ Ιαν 11, 2012 10:58 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην απογοητευεσαι εγω προσπαθουσα 2 χρονια και7 μηνες κ εμεινα οταν το εβγαλα απο το μυαλο μου...το ηθελα οσο τπτ και τλκ απεβαλλα..πονεσα εκλαψα αλλα η ζωη συνεχιζεται κ το μωρακι θα ρθει για ολες μασ οταν ερθει η ωρα του...

40ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τετ Ιαν 11, 2012 11:05 am

polinaki1984

polinaki1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!

41ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τετ Ιαν 11, 2012 11:07 am

polinaki1984

polinaki1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
art86 έγραψε:μην απογοητευεσαι εγω προσπαθουσα 2 χρονια και7 μηνες κ εμεινα οταν το εβγαλα απο το μυαλο μου...το ηθελα οσο τπτ και τλκ απεβαλλα..πονεσα εκλαψα αλλα η ζωη συνεχιζεται κ το μωρακι θα ρθει για ολες μασ οταν ερθει η ωρα του...
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ!!!ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ...ΥΠΟΜΟΝΗ

42ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τετ Ιαν 11, 2012 11:08 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπελα μου η εγκυμοσυνη ειναι ενα παιχνιδι με τις πιθανοτητες!!Το αγχος παιζει καθοριστικό ρολο ...και σκεψου οτι καθε μηνα ακομη κι αν εισαι 100% καλα εσυ και ο αντρας σου απο θεμα γονιμοτητας, εχετε 15-20% πιθανοτητες να τα καταφερει το σπορακι να φυτρωσει...καθως και αν φυτρωσει οπως λεει και η Αρτεμης παντα υπαρχει και καποια πιθανοτητα να μην αναπτυχθει οπως πρεπει και επειδη η φυση προνοει για κατι τετοιο υπαρχει πιθανοτητα να αποβαλεις...υπαρχει πιθανοτητα επισης να μεινεις και να αποβαλεις πριν καλα καλα καταλαβεις οτι ειχες καταφερει να μεινεις.... υπαρχει για καθε περιπτωση μια πιθανοτητα.... το θεμα ειναι να μην τα παρατας και να συνεχιζεις να προσπαθεις ..να το ψαξεις αν περασει καποιος χρονος απο ανεπιτυχεις προσπαθειες ωστε να μαθεις αν υπαρχει κατι..και να μην παραιτείσαι αν δν τα καταφερνεις με την πρωτη!!
Εγω προσπαθω απο τον Ιουλιο, ειμαι και κατα 2 χρονια μεγαλυτερη απο εσενα και θα συνεχισω να προσπαθω μεχρι να τα καταφερω!!ΤΟΣΟ πολυ το θελω! Wink κι επειδη καταλαβαινω οτι τοσο πολυ το θελεις κι εσυ, απλα μην απογοητευεσαι!! καντε τις εξετασεις που χρειαζεται για να δειτε μηπως υπαρχει καποιο προβλημα γιατι οτι και να υπαρχει την σημερον ημερα διορθωνεται η προσπερνιετια με αλλες τεχνικες Wink ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 417472

43ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τετ Ιαν 11, 2012 11:09 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θα ερθει η ωρα που ολες θα εχουμε σπορακια στη κοιλιτσα μας μην αγχωνεστε κοριτσια δεν θελει αγχος ερχονται εκει που δεν τα περιμενεις..........

44ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Τετ Ιαν 11, 2012 12:23 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βγαλτο απο το μυαλο σου,χαλαρωσε και απολαυσε τις στιγμες σου με τον αντρουλη σου και θα ερθει!!!!
ισως τον επομενο μηνα...ισως αργοτερα...
θα γινεις σιγουρα μανουλα

45ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty egkimosini??? Τετ Ιαν 11, 2012 12:51 pm

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalispera sas..exo mperdeuti me ola auta pou mou simvenoun..lipon..i teleutaia mou periodos itan 9/12 kai exo kiklo 29 meres..exo 4 meres kathisterisi gia proti fora..exo kanei test egkimosinis..arnitika ola..!!Pao gia xoriaki xtes kai ekini arnitiki..leo mipos exo kamia kisti..pao ston ginaikologo simera exontas pistepsei exo kisti..me eksetase kai imoun pentakathari apo kistes..ALLA VLEPOUME STIN MITRA mia KOUKIDA MAURI..mou leei..pirazei na sou ksanakano test egkimosinis..leo oxi..kanoume PALI ARNITIKO..!!den katalaveno ti ginete..Mou eipe na perimeno 2-3 ebdomades kai an den do na ksanapo..isos na einai mikri i kiisi leei..exei simvei se kapia..i koukkida ti itan???O Giatros m eipe apokliete gia kisti..

46ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Πεμ Ιαν 12, 2012 1:13 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
polinaki1984 έγραψε:ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ....ΑΥΤΑ!!!!! Crying or Very sad pale ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 667478

Polinaki μου, μην το ξαναπεις αυτό No No

Όλα θα γίνουν, κ ίσως εκεί που δεν το περιμένεις, μην το βάζεις κάτω.Διάβασε κ άλλα θεματάκια στο φόρουμ κ θα δεις περιπτώσεις...ουυυυυ χίλιες μύριες!

Όσο για το τεστ μη μασάς κ μένα το πρώτο μου είχε βγει αρνητικό κ όμως ήμουν.Η περίοδος θα δείξει ή μια χοριακή.

Πάντως ένα είναι το θέμα ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 417472 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 417472

Φιλάκια κ πολλή θετική ενέργεια από μενα !!

47ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Πεμ Ιαν 12, 2012 5:06 am

polinaki1984

polinaki1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ada έγραψε:
polinaki1984 έγραψε:ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ....ΑΥΤΑ!!!!! Crying or Very sad pale ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 667478

Polinaki μου, μην το ξαναπεις αυτό No No

Όλα θα γίνουν, κ ίσως εκεί που δεν το περιμένεις, μην το βάζεις κάτω.Διάβασε κ άλλα θεματάκια στο φόρουμ κ θα δεις περιπτώσεις...ουυυυυ χίλιες μύριες!

Όσο για το τεστ μη μασάς κ μένα το πρώτο μου είχε βγει αρνητικό κ όμως ήμουν.Η περίοδος θα δείξει ή μια χοριακή.

Πάντως ένα είναι το θέμα ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 417472 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 417472

Φιλάκια κ πολλή θετική ενέργεια από μενα !!
ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΝΟΥΝ Κ=ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΜΟΝΗ ΠΛΕΩΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ...ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΖΗΤΑΩ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ....ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!

48ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Πεμ Ιαν 12, 2012 5:36 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
polinaki1984 έγραψε:ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!

Μη στεναχωριέσαι κορίτσι μου!! Άλλωστε δε σε πήραν και τα χρόνια!! Συνέχιστε τις προσπάθειες, χωρίς άγχος και αρνητικές σκέψεις και σίγουρα θα μείνεις!!

Η νονά μου δε μπορούσε 2-3 χρόνια να κάνει, έκλαιγε και αυτή και στεναχωριόταν και μόλις το άφησε το θέμα όπως κάτσει, έκανε τρία!!!

Μη το βάζεις κάτω και μην ανησυχείς, όλα θα πάνε καλά!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 379767

49ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Πεμ Ιαν 12, 2012 5:47 am

polinaki1984

polinaki1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΠΛΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ!!!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.

50ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ????? Παρ Ιαν 13, 2012 3:00 am

polinaki1984

polinaki1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΟΥΦ ΟΥΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΚΟΚΚΙΝΗ....11 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΝΟΛΩ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ. Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις