Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
377 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 377 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:
florentiab έγραψε:σκέφτομαι οτι στη θεωρία όλα είναι πολύ εύκολα και απλά.
η πραγματικότητα είναι όμως οτι είμαστε απλά άνθρωποι και δεν γίνεται να τα κάνουμε όλα.
εμένα τουλάχιστον δεν με αφορά να είμαι και τέλεια νοικοκυρά και τέλεια επαγγελματίας και τέλεια σύζυγος και τέλεια μάνα και τέλεια κορμάρα και στυλάτη γκόμενα.
με τα χρόνια κατάλαβα οτι το μόνο που με αφορά είναι να είμαι καλός άνθρωπος
ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ Η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟ Η ΟΤΙ ΣΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ,ΑΛΙΜΟΝΟ.Η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΥΓΕΙΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ.ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ'ΣΕΝΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΑ,ΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.ΑΝ ΔΕ ΘΕΣ,ΟΚ.ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ Η ΘΕΩΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΑΞΗ ΑΠΕΧΕΙ.ΚΑΝΩ ΠΡΑΞΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑ'ΜΕΝΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.

ανέφερα πουθενα οτι η γυμναστική σε κάνει τέλειο άνθρωπο; Shocked

αφού έχεις το χρόνο, τα χρήματα και κυρίως τη διάθεση καλά κάνεις και γυμνάζεσαι. καλό κάνει η γυμναστική. αυτό είναι γνωστό σε όλους μας.

εγώ για να πάω σε γυμναστήριο θα πρέπει να αφήνω κάποιες επιπλεόν ώρες το παιδί μου αλλού (γιατί δουλεύω και ήδη την αφήνω καθημερινά για 8 ώρες) και να κόψω από κάποια δραστηριοτητά του για να το πληρώσω.
επισης θα πρέπει να βρω εξτρά δύναμη για να κουνήσω έστω και έναν ιστό του κορμιού μου μετά από ξύπνημα στις 6:30, παράδοση παιδιού στον παιδικό (αφού το ετοιμάσω και με ότι αυτό συνεπάγεται), δουλειά, παραλαβή παιδιού και επιστροφή στο σπίτι στην καλύτερη στις 3:30. μετά θέλω να κάτσω με το παιδάκι μου, να ασχοληθώ μαζί του. και ενδιάμεσα όλο και κάτι απλό θα προκύψει για να μην βαριέμαι όπως σιδέρωμα, σφουγγάρισμα, μαγείρεμα, σούπερ.
ευτυχώς το στεφάνι μου βοηθάει, δυστυχώς είναι πολύ λίγες οι μέρες που είναι σπίτι λόγω βαρδιών.

δεν είμαι τίποτα το σπέσιαλ, το καταπληκτικό. είμαι η Μαίρη Παναγιωταρά

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
black beauty έγραψε:νομιζω τα ειπες ολα,ειναι καλυτερο να εχουμε παιδι-α και να μας θυμουνται με το χαμογελο στα χειλη και οχι μια μαμα αγχωμενη και υστερικια να φωναζει μη το ενα μη το αλλο κοκ!Για οσες τα καταφερνουν τελεια μπραβο τους αλλα δεν ειμαστε ολες wonderwomen!!

ποια τα καταφερνει??αναρωτιεμαι ωρες ωρες αν οι γυναικες που λενε οτι τα κανουν ολα καλα,οντως τα κανουν,γινεται??π.χ. εγω δουλευω μεχρι τις 6,η μικρη ειναι στο παιδικο,μετα πρεπει να παω σπιτι κ να δω το παιδι μου κ να μαγειρεψω για την επομενη μερα,δουλειες κανω μονο καμια Τεταρτη απογευμα που δουλευω μεχρι τις 2 και Σ/Κ,μη φανταστειται οτι φαινεται και καθε Σαββατο ερχεται κοπελα κ καθαριζει,δεν μενω μονη μου μενω με τους γονεις μου,αλλα ολοι δουλευουμε κ ειμαστε κομματια συνηθως!Δεν μπορω να παω γυμναστηριο, ουτε να φτιαξω νυχια,ευτυχως παω και βαφω τα μαλλια μου μια φορα το μηνα,ουτε τα φριδια μου να βγαλω προλαβαινω,ουτε αποτριχωση να κανω!αλλα τι σημασια εχει?το παιδι μου με λατρευει κ ετσι γιατι οτι χρονος περισσευει ειναι δικος της!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:νομιζω τα ειπες ολα,ειναι καλυτερο να εχουμε παιδι-α και να μας θυμουνται με το χαμογελο στα χειλη και οχι μια μαμα αγχωμενη και υστερικια να φωναζει μη το ενα μη το αλλο κοκ!Για οσες τα καταφερνουν τελεια μπραβο τους αλλα δεν ειμαστε ολες wonderwomen!!


τι σωστή κουβέντα που είπες!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:
florentiab έγραψε:σκέφτομαι οτι στη θεωρία όλα είναι πολύ εύκολα και απλά.
η πραγματικότητα είναι όμως οτι είμαστε απλά άνθρωποι και δεν γίνεται να τα κάνουμε όλα.
εμένα τουλάχιστον δεν με αφορά να είμαι και τέλεια νοικοκυρά και τέλεια επαγγελματίας και τέλεια σύζυγος και τέλεια μάνα και τέλεια κορμάρα και στυλάτη γκόμενα.
με τα χρόνια κατάλαβα οτι το μόνο που με αφορά είναι να είμαι καλός άνθρωπος
ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ Η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟ Η ΟΤΙ ΣΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ,ΑΛΙΜΟΝΟ.Η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΥΓΕΙΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ.ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ'ΣΕΝΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΑ,ΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.ΑΝ ΔΕ ΘΕΣ,ΟΚ.ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ Η ΘΕΩΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΑΞΗ ΑΠΕΧΕΙ.ΚΑΝΩ ΠΡΑΞΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑ'ΜΕΝΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.

ανέφερα πουθενα οτι η γυμναστική σε κάνει τέλειο άνθρωπο; Shocked

αφού έχεις το χρόνο, τα χρήματα και κυρίως τη διάθεση καλά κάνεις και γυμνάζεσαι. καλό κάνει η γυμναστική. αυτό είναι γνωστό σε όλους μας.

εγώ για να πάω σε γυμναστήριο θα πρέπει να αφήνω κάποιες επιπλεόν ώρες το παιδί μου αλλού (γιατί δουλεύω και ήδη την αφήνω καθημερινά για 8 ώρες) και να κόψω από κάποια δραστηριοτητά του για να το πληρώσω.
επισης θα πρέπει να βρω εξτρά δύναμη για να κουνήσω έστω και έναν ιστό του κορμιού μου μετά από ξύπνημα στις 6:30, παράδοση παιδιού στον παιδικό (αφού το ετοιμάσω και με ότι αυτό συνεπάγεται), δουλειά, παραλαβή παιδιού και επιστροφή στο σπίτι στην καλύτερη στις 3:30. μετά θέλω να κάτσω με το παιδάκι μου, να ασχοληθώ μαζί του. και ενδιάμεσα όλο και κάτι απλό θα προκύψει για να μην βαριέμαι όπως σιδέρωμα, σφουγγάρισμα, μαγείρεμα, σούπερ.
ευτυχώς το στεφάνι μου βοηθάει, δυστυχώς είναι πολύ λίγες οι μέρες που είναι σπίτι λόγω βαρδιών.

δεν είμαι τίποτα το σπέσιαλ, το καταπληκτικό. είμαι η Μαίρη Παναγιωταρά

αμαν Φλωρα κουραστηκα μονο που τα διαβασα!!!! Razz

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:

Απο μπρατσα άλλο τίποτα,χεχεχεε....
Μαρη Νατ τι έγινε;Εγω ξέρω για ενα σουπερακι.....Εσυ;Τι;;;;

και καθομουν ποση ωρα και αναρωτιόμουν τι ειναι ο 'Κοραής'...!! Razz

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:
florentiab έγραψε:σκέφτομαι οτι στη θεωρία όλα είναι πολύ εύκολα και απλά.
η πραγματικότητα είναι όμως οτι είμαστε απλά άνθρωποι και δεν γίνεται να τα κάνουμε όλα.
εμένα τουλάχιστον δεν με αφορά να είμαι και τέλεια νοικοκυρά και τέλεια επαγγελματίας και τέλεια σύζυγος και τέλεια μάνα και τέλεια κορμάρα και στυλάτη γκόμενα.
με τα χρόνια κατάλαβα οτι το μόνο που με αφορά είναι να είμαι καλός άνθρωπος
ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ Η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟ Η ΟΤΙ ΣΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ,ΑΛΙΜΟΝΟ.Η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΥΓΕΙΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ.ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ'ΣΕΝΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΑ,ΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.ΑΝ ΔΕ ΘΕΣ,ΟΚ.ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ Η ΘΕΩΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΑΞΗ ΑΠΕΧΕΙ.ΚΑΝΩ ΠΡΑΞΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑ'ΜΕΝΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.

ανέφερα πουθενα οτι η γυμναστική σε κάνει τέλειο άνθρωπο; Shocked

αφού έχεις το χρόνο, τα χρήματα και κυρίως τη διάθεση καλά κάνεις και γυμνάζεσαι. καλό κάνει η γυμναστική. αυτό είναι γνωστό σε όλους μας.

εγώ για να πάω σε γυμναστήριο θα πρέπει να αφήνω κάποιες επιπλεόν ώρες το παιδί μου αλλού (γιατί δουλεύω και ήδη την αφήνω καθημερινά για 8 ώρες) και να κόψω από κάποια δραστηριοτητά του για να το πληρώσω.
επισης θα πρέπει να βρω εξτρά δύναμη για να κουνήσω έστω και έναν ιστό του κορμιού μου μετά από ξύπνημα στις 6:30, παράδοση παιδιού στον παιδικό (αφού το ετοιμάσω και με ότι αυτό συνεπάγεται), δουλειά, παραλαβή παιδιού και επιστροφή στο σπίτι στην καλύτερη στις 3:30. μετά θέλω να κάτσω με το παιδάκι μου, να ασχοληθώ μαζί του. και ενδιάμεσα όλο και κάτι απλό θα προκύψει για να μην βαριέμαι όπως σιδέρωμα, σφουγγάρισμα, μαγείρεμα, σούπερ.
ευτυχώς το στεφάνι μου βοηθάει, δυστυχώς είναι πολύ λίγες οι μέρες που είναι σπίτι λόγω βαρδιών.

δεν είμαι τίποτα το σπέσιαλ, το καταπληκτικό. είμαι η Μαίρη Παναγιωταρά

συμφωνω!!!κ μη φανταστειτε οτι ειμαι κανενα τερας(ετσι οπως εγραφα για αποτριχωσεις πριν) δεν προλαβαινω να τα κανω τοσο συχνα οσο θα ηθελα,τωρα που το ξανασκεφτομαι ισως καποιες φορες να ειμα λιγο τερας! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:ποια τα καταφερνει??αναρωτιεμαι ωρες ωρες αν οι γυναικες που λενε οτι τα κανουν ολα καλα,οντως τα κανουν,γινεται??π.χ. εγω δουλευω μεχρι τις 6,η μικρη ειναι στο παιδικο,μετα πρεπει να παω σπιτι κ να δω το παιδι μου κ να μαγειρεψω για την επομενη μερα,δουλειες κανω μονο καμια Τεταρτη απογευμα που δουλευω μεχρι τις 2 και Σ/Κ,μη φανταστειται οτι φαινεται και καθε Σαββατο ερχεται κοπελα κ καθαριζει,δεν μενω μονη μου μενω με τους γονεις μου,αλλα ολοι δουλευουμε κ ειμαστε κομματια συνηθως!Δεν μπορω να παω γυμναστηριο, ουτε να φτιαξω νυχια,ευτυχως παω και βαφω τα μαλλια μου μια φορα το μηνα,ουτε τα φριδια μου να βγαλω προλαβαινω,ουτε αποτριχωση να κανω!αλλα τι σημασια εχει?το παιδι μου με λατρευει κ ετσι γιατι οτι χρονος περισσευει ειναι δικος της!

Για τα φρυδια η μονη στιγμη ειναι οταν πας τουαλετα... Razz Και δεν το λεω κοροιδευτικά, καπου εδω μεσα το ειχε γραψει μια μαμα, και το βρηκα εξαιρετικη ιδεα Laughing Laughing Laughing Laughing

Κατα τα άλλα, πιστευω πως η πίεση να τα καταφερουμε και να ειμαστε τελειες σε ολα ειναι τοσο μεγαλη -ακομα κι εδω μεσα, σε ενα φορουμ με μαμαδες, που θα έπρεπε να ειμαστε καπως πιο χαλαρες- που πολλές υπερβαλλουν για το πόσα καταφερνουν μεσα στη μερα...
Εγω ειχα καρα-ψαρωσει στην αρχη που ειχα μπει στο φορουμ!!!!!!!!!!!!!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια συγνώμη που δεν μιλάω.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed !!!Χαρείτε όμως που σας λέω Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 !!!!

Κούκι οοοοοοοοκ Razz Razz Razz Razz !!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
tatijana έγραψε:

Απο μπρατσα άλλο τίποτα,χεχεχεε....
Μαρη Νατ τι έγινε;Εγω ξέρω για ενα σουπερακι.....Εσυ;Τι;;;;

και καθομουν ποση ωρα και αναρωτιόμουν τι ειναι ο 'Κοραής'...!! Razz

Razz Razz Razz

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
andith έγραψε:ποια τα καταφερνει??αναρωτιεμαι ωρες ωρες αν οι γυναικες που λενε οτι τα κανουν ολα καλα,οντως τα κανουν,γινεται??π.χ. εγω δουλευω μεχρι τις 6,η μικρη ειναι στο παιδικο,μετα πρεπει να παω σπιτι κ να δω το παιδι μου κ να μαγειρεψω για την επομενη μερα,δουλειες κανω μονο καμια Τεταρτη απογευμα που δουλευω μεχρι τις 2 και Σ/Κ,μη φανταστειται οτι φαινεται και καθε Σαββατο ερχεται κοπελα κ καθαριζει,δεν μενω μονη μου μενω με τους γονεις μου,αλλα ολοι δουλευουμε κ ειμαστε κομματια συνηθως!Δεν μπορω να παω γυμναστηριο, ουτε να φτιαξω νυχια,ευτυχως παω και βαφω τα μαλλια μου μια φορα το μηνα,ουτε τα φριδια μου να βγαλω προλαβαινω,ουτε αποτριχωση να κανω!αλλα τι σημασια εχει?το παιδι μου με λατρευει κ ετσι γιατι οτι χρονος περισσευει ειναι δικος της!

Για τα φρυδια η μονη στιγμη ειναι οταν πας τουαλετα... Razz Και δεν το λεω κοροιδευτικά, καπου εδω μεσα το ειχε γραψει μια μαμα, και το βρηκα εξαιρετικη ιδεα Laughing Laughing Laughing Laughing

Κατα τα άλλα, πιστευω πως η πίεση να τα καταφερουμε και να ειμαστε τελειες σε ολα ειναι τοσο μεγαλη -ακομα κι εδω μεσα, σε ενα φορουμ με μαμαδες, που θα έπρεπε να ειμαστε καπως πιο χαλαρες- που πολλές υπερβαλλουν για το πόσα καταφερνουν μεσα στη μερα...
Εγω ειχα καρα-ψαρωσει στην αρχη που ειχα μπει στο φορουμ!!!!!!!!!!!!!!!
πω πω νενα και εγω αφου ελεγα οτι ειμαι ή ανεπροκοπη ή ουφο τελειως αχαχχα

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Κορίτσια συγνώμη που δεν μιλάω.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed !!!Χαρείτε όμως που σας λέω Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 !!!!

Κούκι οοοοοοοοκ Razz Razz Razz Razz !!!

Ααααααα,κατάλαβα ρε.....χεεε..ΈΝΑ πουλάκι μου σφύριξε κ εμένα,χαχαχααχ.

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΙΓΑ ΒΡΕ ΦΛΩΡΑ,ΜΗ ΒΑΡΑΣ.ΠΟΥ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΚΙ'ΟΛΑΣ ΣΕ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ...!ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΟ ΒΙΩΜΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ,ΔΕ ΣΕ ΕΒΑΛΑ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ,ΕΓΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ,ΕΓΩ,ΕΓΩ,ΠΛΗΡΩΝΩ 20Ε ΤΟ ΜΗΝΑ.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
Nena έγραψε:
andith έγραψε:ποια τα καταφερνει??αναρωτιεμαι ωρες ωρες αν οι γυναικες που λενε οτι τα κανουν ολα καλα,οντως τα κανουν,γινεται??π.χ. εγω δουλευω μεχρι τις 6,η μικρη ειναι στο παιδικο,μετα πρεπει να παω σπιτι κ να δω το παιδι μου κ να μαγειρεψω για την επομενη μερα,δουλειες κανω μονο καμια Τεταρτη απογευμα που δουλευω μεχρι τις 2 και Σ/Κ,μη φανταστειται οτι φαινεται και καθε Σαββατο ερχεται κοπελα κ καθαριζει,δεν μενω μονη μου μενω με τους γονεις μου,αλλα ολοι δουλευουμε κ ειμαστε κομματια συνηθως!Δεν μπορω να παω γυμναστηριο, ουτε να φτιαξω νυχια,ευτυχως παω και βαφω τα μαλλια μου μια φορα το μηνα,ουτε τα φριδια μου να βγαλω προλαβαινω,ουτε αποτριχωση να κανω!αλλα τι σημασια εχει?το παιδι μου με λατρευει κ ετσι γιατι οτι χρονος περισσευει ειναι δικος της!

Για τα φρυδια η μονη στιγμη ειναι οταν πας τουαλετα... Razz Και δεν το λεω κοροιδευτικά, καπου εδω μεσα το ειχε γραψει μια μαμα, και το βρηκα εξαιρετικη ιδεα Laughing Laughing Laughing Laughing

Κατα τα άλλα, πιστευω πως η πίεση να τα καταφερουμε και να ειμαστε τελειες σε ολα ειναι τοσο μεγαλη -ακομα κι εδω μεσα, σε ενα φορουμ με μαμαδες, που θα έπρεπε να ειμαστε καπως πιο χαλαρες- που πολλές υπερβαλλουν για το πόσα καταφερνουν μεσα στη μερα...
Εγω ειχα καρα-ψαρωσει στην αρχη που ειχα μπει στο φορουμ!!!!!!!!!!!!!!!
πω πω νενα και εγω αφου ελεγα οτι ειμαι ή ανεπροκοπη ή ουφο τελειως αχαχχα


μη μασάτε καλέ!
δεν υπάρχει τέλεια νοικοκυρά, μάνα, σύζυγος.

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
natali-maria έγραψε:Κορίτσια συγνώμη που δεν μιλάω.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed !!!Χαρείτε όμως που σας λέω Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 215994 !!!!

Κούκι οοοοοοοοκ Razz Razz Razz Razz !!!

Ααααααα,κατάλαβα ρε.....χεεε..ΈΝΑ πουλάκι μου σφύριξε κ εμένα,χαχαχααχ.
[b]


Χρόνια πολλά Τατιάνα μας!!!!!
Γερή και ευτυχισμένη και γρήγορα με ένα γερό μωρό!!!!
Πρόσεχε τι θα μου απαντήσεις Razz Razz !!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σπόρ κατα τη διαρκεια της 'τουαλετας'--->
- βγαζω φρυδι
- λυνω σουντόκου
- διαβάζω το 'μεγα βιβλίο της τουαλέτας'
- λιμάρω νυχι

in random order και οχι ολα μαζι εντάαααααξ?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
Nena έγραψε:
andith έγραψε:ποια τα καταφερνει??αναρωτιεμαι ωρες ωρες αν οι γυναικες που λενε οτι τα κανουν ολα καλα,οντως τα κανουν,γινεται??π.χ. εγω δουλευω μεχρι τις 6,η μικρη ειναι στο παιδικο,μετα πρεπει να παω σπιτι κ να δω το παιδι μου κ να μαγειρεψω για την επομενη μερα,δουλειες κανω μονο καμια Τεταρτη απογευμα που δουλευω μεχρι τις 2 και Σ/Κ,μη φανταστειται οτι φαινεται και καθε Σαββατο ερχεται κοπελα κ καθαριζει,δεν μενω μονη μου μενω με τους γονεις μου,αλλα ολοι δουλευουμε κ ειμαστε κομματια συνηθως!Δεν μπορω να παω γυμναστηριο, ουτε να φτιαξω νυχια,ευτυχως παω και βαφω τα μαλλια μου μια φορα το μηνα,ουτε τα φριδια μου να βγαλω προλαβαινω,ουτε αποτριχωση να κανω!αλλα τι σημασια εχει?το παιδι μου με λατρευει κ ετσι γιατι οτι χρονος περισσευει ειναι δικος της!

Για τα φρυδια η μονη στιγμη ειναι οταν πας τουαλετα... Razz Και δεν το λεω κοροιδευτικά, καπου εδω μεσα το ειχε γραψει μια μαμα, και το βρηκα εξαιρετικη ιδεα Laughing Laughing Laughing Laughing

Κατα τα άλλα, πιστευω πως η πίεση να τα καταφερουμε και να ειμαστε τελειες σε ολα ειναι τοσο μεγαλη -ακομα κι εδω μεσα, σε ενα φορουμ με μαμαδες, που θα έπρεπε να ειμαστε καπως πιο χαλαρες- που πολλές υπερβαλλουν για το πόσα καταφερνουν μεσα στη μερα...
Εγω ειχα καρα-ψαρωσει στην αρχη που ειχα μπει στο φορουμ!!!!!!!!!!!!!!!
πω πω νενα και εγω αφου ελεγα οτι ειμαι ή ανεπροκοπη ή ουφο τελειως αχαχχα

δεν πειραζει ετσι μας αγαπανε πιο πολυ και τα παιδακια μας και οι αντρες μας,σιγουρα χαιρονται που δεν εχουν μια γυναικα να τους τα πρ....ει

ξερετε τι μου ειπε μια γυναικα που ο αντρας της ειναι το ακριβως αντιθετο με τους περισσοτερους?
Με συμβουλεψε να μην γκρινιαζω συνεχεια στον αντρα μου επειδη ξεχναει τα φωτα ανοιχτα,επειδη ξεχναει το αδειο πιατο στο ψυγειο,επειδη ξεχασε να μου ψωνισει αυτο που του ειπα κτλ κτλ γιατι εγω που το ζω αυτο καθημερινα κοντευει να με τρελανει!Υποψιν η γυναικα αυτη εχει το σπιτι της στην εντελεια αλλα οταν ερχονται τα εγγονακια της τα αφηνει και λιγο λασκα και ο αντρας της ενοχλειται απο αυτο,και αυτη ζαλισμενη καμια φορα μπορει να ξεχασει κατι και αυτος συνεχεια παρατηρησεις της κανει!Το λοιπον η καημενη ειναι συνεχεια νευρικια και αγχωμενη μην εχει κανει κατι που να ενοχλησει τον κυριο!Αυτα.Τα συμπερασματα ολα δικα σας!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:αχ.

tatijana γιορτάζεις????????????


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ΄!!!!



Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 417472

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:σπόρ κατα τη διαρκεια της 'τουαλετας'--->
- βγαζω φρυδι
- λυνω σουντόκου
- διαβάζω το 'μεγα βιβλίο της τουαλέτας'
- λιμάρω νυχι

in random order και οχι ολα μαζι εντάαααααξ?

Και εγω δηλωνω φαν του σπορ αυτου! Wink
αλλα ςςςς μην βγει παραεξω και μας παρουν με τις ντοματες!
κοριτσια ειναι η μονη ωρα που δεν θα σε ενοχλησει καποιος η κατι,εκεινη η ωρα ειναι ολη δικια σου χαχχα

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΥΖΗΓΟΣ,ΜΑΜΑ,ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ,ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ,ΠΙΟ ΘΕΛΚΤΙΚΗ,ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ.ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ.

και μετα

...ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΟ ΒΙΩΜΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ,ΔΕ ΣΕ ΕΒΑΛΑ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ,ΕΓΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ,ΕΓΩ,ΕΓΩ,ΠΛΗΡΩΝΩ 20Ε ΤΟ ΜΗΝΑ.

Μπορει να συμφωνω σε γενικες γραμμες με αυτα που λες, αλλα μην μας επιβαλλεις κιολας αυτο που ΕΣΥ ΕΣΥ ΕΣΥ θεωρεις σωστο. Μην πεφτεις ΠΑΛΙ στην παγιδα. Τιποτα δεν επιβαλλεται...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nena στις Πεμ Ιαν 12, 2012 4:13 am, 1 φορά

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:
κοριτσια ειναι η μονη ωρα που δεν θα σε ενοχλησει καποιος η κατι,εκεινη η ωρα ειναι ολη δικια σου χαχχα

Νομιζεις!!!!!! Εγω τον τελευταιο μηνα παω τουαλετα με τον μικρο παρεα Shocked , και αυτος καθεται στο γιογιο κι εγω του λεω παραμυθια. Ενω ... καταλαβατε. Μη με δει να ανοιγω την πορτα της τουαλετας...
Πλεον εχω χασει ΚΑΙ αυτην την απομονωση...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΥΖΗΓΟΣ,ΜΑΜΑ,ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ,ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ,ΠΙΟ ΘΕΛΚΤΙΚΗ,ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ.ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ.

και μετα

...ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΟ ΒΙΩΜΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ,ΔΕ ΣΕ ΕΒΑΛΑ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ,ΕΓΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ,ΕΓΩ,ΕΓΩ,ΠΛΗΡΩΝΩ 20Ε ΤΟ ΜΗΝΑ.

Μπορει να συμφωνω σε γενικες γραμμες με αυτα που λες, αλλα μην μας επιβαλλεις κιολας αυτο που ΕΣΥ ΕΣΥ ΕΣΥ θεωρεις σωστο. Μην πεφτεις ΠΛΑΙ στην παγιδα. Τιποτα δεν επιβαλλεται...


ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ...ΠΟΛΎ ΤΗς ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΤΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΓΝΩΜΕς ΛΕΜΕ..ΣΙΓΑ..

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ναι σωστα εχουμε και τις ουριτσες μας!Εγω περασα απο αυτο το σταδιο,πω ηταν δυσκολο η αληθεια ειναι,αλλα τωρα βλεπεις εμεις σας παιρναμε ηλικιακα παλι ερχεται που και που και μου λεει πως περασε η μερα της στο σχολειο κτλ κτλ και της λεω ναι θα τα πουμε μετα!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!!!!Έχω και εγ΄χ πολύ αγωνία.Σήμερα το μεσημέρι κατα της δύο τρείς θα ξέρουμε.χαχαχαχ
Ελπίζω δηλαδή να δώ αν θα δείξει τίποτα.Η περίοδος πάντως δεν έχει έρθει και επειδή είμαι ρολόι σε αυτά έχω πολλές ελπίδες ελπίζω να μην απογοητευτώ. Sad
Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον. I love you I love you
Σας έχω πρίξει ε? Embarassed Τι να κάνω μόνο εσείς και ο άντρας μου ξέρει τι γίνεται.Στους άλλους το κρατάμε κρυφό μην τους ξεσηκώσουμε τζάμπα.

μας επρηξε λεει!!!!! Κασσιανη θα σκασω απο την αγωνιααααα

mama rias έγραψε:Καλημερα κοριτσια.
Εχθες νευριασα απιστευτα στα μαγαζια.
Πηγα στο Μαll και ηθελα να παρω 2 μπλουζες.Φθηνες υπηρχαν απειρες αλλα ρε κοριτσια τι πανε να μας περασουνε....τα νουμερα που υπηρχαν ηταν small-xsmall-xxsmall και;;;;;;;;
3xsmall Mad Mad Mad Mad Mad Δηλαδη πρεπει ολες να ειμαστε σαν τα μοντελα;
ΗΜΑΡΤΟΝ.... τι θα βαλουμε εμεις οι παχουλοκομψες;
εσεις απο που ψωνιζετε ρε κοριτσια;

ωραια ενταξει φου δεν βρηκες εσυ εγω θα αρχιζω να ραβω κουρτινες να φοραω!!!!!! Laughing Laughing Laughing

natali-maria έγραψε:Ούφφφφφφφφφφφφ.... Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 654316 !!!!!

Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 669659 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 669659 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 669659 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 669659 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 669659 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 669659 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 669659 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 669659 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 669659 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 669659 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 669659 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 11 669659

τι εγινεεεεεεεεεεε???????????


γεια σας κοριτσια!!!!!!

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΥΖΗΓΟΣ,ΜΑΜΑ,ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ,ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ,ΠΙΟ ΘΕΛΚΤΙΚΗ,ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ.ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ.

και μετα

...ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΟ ΒΙΩΜΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ,ΔΕ ΣΕ ΕΒΑΛΑ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ,ΕΓΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ,ΕΓΩ,ΕΓΩ,ΠΛΗΡΩΝΩ 20Ε ΤΟ ΜΗΝΑ.

Μπορει να συμφωνω σε γενικες γραμμες με αυτα που λες, αλλα μην μας επιβαλλεις κιολας αυτο που ΕΣΥ ΕΣΥ ΕΣΥ θεωρεις σωστο. Μην πεφτεις ΠΛΑΙ στην παγιδα. Τιποτα δεν επιβαλλεται...
ΝΕΝΑ ΤΟ ΤΙ ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ .ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΠΑΓΙΔΑ.ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΕΠΕΒΑΛΑ,ΔΕ ΠΗΡΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΩΤΑΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΕΒΑΛΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΛΕΕΙ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΩ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ...ΠΟΛΎ ΤΗς ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΤΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΓΝΩΜΕς ΛΕΜΕ..ΣΙΓΑ..
Ετσι οπως το γραφεις, ελπιζω ακουσια να το εκανες, φαινεται σαν λες οτι της κανουμε επιθεση μπουμπουκιτσα.. Κι εμεις γνωμες λεμε...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις