Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
315 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 315 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια καλημέρα.Σήμερα κάναμε και επισήμως
πρώτη φορά κακά στο γιογιό μας.Και είμαστε πολύ περήφανες. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Ελπίζω να μην μείνουμε στην μία φορά. Rolling Eyes

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια μου...!!!μπραβο κασι μου στη μικρουλα σου...!!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 215994

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου...!!!μπραβο κασι μου στη μικρουλα σου...!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ευχαριστώ.Κοκορεύομαι η κουκουβαγιομάνα. Very Happy

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε Τατιανάκι, αφού τον αγαπάς/γουστάρεις/λατρεύεις κλπ κλπ γιατί δεν τον παίρνεις να γυρίσετε Αθήνα και να κόψεις επαφές με τους εδώ?????? Μα να χαλάσεις την οικογένεια για την τρισκατάρατη????

"Πεθερά καλή είναι μόνο η νεκρή"
Και μη με πείτε υπερβολική!!!! Twisted Evil

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η δικη μου πεθερα σιντι αποτελει εξαιρεση στον κανονα, ειναι πολυ καλη.

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπεμπινι 1 έγραψε:Η δικη μου πεθερα σιντι αποτελει εξαιρεση στον κανονα, ειναι πολυ καλη.
Είναι σαν τον τζόκερ, οπότε είσαι από τις ελάχιστες εξαιρέσεις!!! Να μας τη δανείσεις, χεχεχε!!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 417472 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 417472

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οποτε θελετε.ειναι κοτσονατη και δραστηρια και μεσα στα πραγματα.το ποσο με εχει βοηθησει και σταθει δε λεγεται,ακομα και εις βαρος του παιδιου της,που λεει ο λογος.

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπεμπινι 1 έγραψε:Οποτε θελετε.ειναι κοτσονατη και δραστηρια και μεσα στα πραγματα.το ποσο με εχει βοηθησει και σταθει δε λεγεται,ακομα και εις βαρος του παιδιου της,που λεει ο λογος.
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπεμπινι 1 έγραψε:Η δικη μου πεθερα σιντι αποτελει εξαιρεση στον κανονα, ειναι πολυ καλη.


Όσο και καλή να είναι, κάποιο πρόβλημα θα δημιουργήσει. Η δικιά μου δεν ανακατεύεται σε μας, όμως δε μου έχει κρατήσει ποτέ τα παιδιά, μόνο για δύο εβδομάδες και μετά μας παράτησε. Και τότε μου είχε μιλήσει και άσχημα. Οι σχέσεις μας είναι τυπικές, δεν την παίρνω τηλ., όποτε θα έρθει σπίτι μου θα της μιλήσω αλλά μέχρι εκεί.

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τζορτζινα οσο εξωπραγματικο και αν ακουγεται ειναι η αληθεια.τον πρωτο καιρο ηταν επιφυλακτικη,αλλα μετα εστρωσε το πραγμα.ειμαστε μαζι,γιατι το σπιτι τους ειναι κατω.απο το δικο μας,11χρονια και δεν εχουμε ανταλαξει ποτε ασχημη κουβεντα.ειναι πολυ ηρεμη γυναικα και μαλακος ανθρωπος.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ρε κοριτσια, υπαρχουν και οι καλες πεθερες. Υπάρχουν και αυτες που δεν ανανατεύονται, που δεν απαιτουν, που δεν εχουν ηλιθιες γνωμες και αποψεις, και που πραγματικα βοηθουν το παιδι τους και τη νυφη τους κατ'επεκταση.
Μπορει ποτε να μην νιωσουμε τοσο ανετα μαζι τους όσο με τη μανα μας (βασικα, μονο η μανα μου θα μου έκανε υπόδειξη για το πώς να καθαρίζω το καρότο Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 679259 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 679259 και μονο στη μανα μου θα απαντουσα αναλογα Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 654655 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 654655 ) αλλά κι εγω διαφωνω με τη φράση "καλη πεθερα ειναι μόνο η νεκρη". Ειναι και λίγο μακαβρια, αν μη τι άλλο.
Μπορώ να καταλάβω πάντως την απόγνωση όσων εχουν σκύλλα πεθερα. Η δική μου δεν μου εχει δημιουργησει κανενα προβλημα στη σχεση μου με τον αντρα μου. Εχει κι αυτη τις παραξενιες της, οκ, αλλα σε νορμαλ πλαίσια..

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εννοειτε οτι υπαρχουν και καλες πεθερες....και εγω ειαμι τυχερη σε αυτο....παρολα αυτα εχει τυχει και φορα που ηρθαμε σε συγκρουση...το οποιο και αυτο ειναι φυσιολογικο!!!!!αλλα εγω ειμαι και γνωστη γλωσσου...αλλη μπορει να ελεγε τα χειροτερα για τη νυφη της!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebaki έγραψε:Καλημερα κοριτσακια!!!

Τατιανα χωρισες τελικα??
Εχω διαβασει καποια πραγματα που εχεις γραψει και πραγματικα παρακαλουσα να μην λυγισεις και τον στειλεις στην μανα του (πραγμα που το θελει ο κ&#%ος του αλλα αυτο ειναι που θελει κι η αλλη και νευριαζω στη σκεψη της ικανοποιησης της!!!)
Κι οχι τιποτα αλλο τωρα θα εχει ανοιξει το στομα αυτηνης και θα λεει τα διαφορα του τυπου ειδες που στα λεγα αγορι μου??
Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 679259 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 679259 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 679259 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 679259


Aκομη δεν τους εχει πει τιποτα,η μετακομιση ειναι την Τεταρτη οποτε ακομη δεν εχει νιωσει[οπως κι εγω] την ολη κατασταση.Οσο για την ικανοποιηση πουθα παρει?Ας την βαλουν στον κωλο τους ομαδικως.Εγω κουμαντα στο σπιτι μου κανω μονο εγω,θελει να το καταλαβει ο αντρας μου καλως δεν θελει?Παλι καλως.Θα πονεσω θα χτυπηθω σα το χταποδι αλλα εμενα να με βριζουν κ να με πετανε εξω απο τα σπιτια δεν τα ανεχομαι και κατα ποσο εναν αντρα που δεν υποστηριζει την γυναικα του κ το παιδι του.


cinderella έγραψε:βρε Τατιανάκι, αφού τον αγαπάς/γουστάρεις/λατρεύεις κλπ κλπ γιατί δεν τον παίρνεις να γυρίσετε Αθήνα και να κόψεις επαφές με τους εδώ?????? Μα να χαλάσεις την οικογένεια για την τρισκατάρατη????

"Πεθερά καλή είναι μόνο η νεκρή"
Και μη με πείτε υπερβολική!!!! Twisted Evil

Εισαι τρελλη που θα αφησει τα μερη του?Κατσε να ρωτησει μανα κ αδερφη γιατι εναν φιλο δεν εχει να τα πει να ξελαμπικαρει και να του τα πει πιο αλλιως..Ασε...


Nena έγραψε:Ναι ρε κοριτσια, υπαρχουν και οι καλες πεθερες. Υπάρχουν και αυτες που δεν ανανατεύονται, που δεν απαιτουν, που δεν εχουν ηλιθιες γνωμες και αποψεις, και που πραγματικα βοηθουν το παιδι τους και τη νυφη τους κατ'επεκταση.
Μπορει ποτε να μην νιωσουμε τοσο ανετα μαζι τους όσο με τη μανα μας (βασικα, μονο η μανα μου θα μου έκανε υπόδειξη για το πώς να καθαρίζω το καρότο Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 679259 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 679259 και μονο στη μανα μου θα απαντουσα αναλογα Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 654655 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 30 654655 ) αλλά κι εγω διαφωνω με τη φράση "καλη πεθερα ειναι μόνο η νεκρη". Ειναι και λίγο μακαβρια, αν μη τι άλλο.
Μπορώ να καταλάβω πάντως την απόγνωση όσων εχουν σκύλλα πεθερα. Η δική μου δεν μου εχει δημιουργησει κανενα προβλημα στη σχεση μου με τον αντρα μου. Εχει κι αυτη τις παραξενιες της, οκ, αλλα σε νορμαλ πλαίσια..

Κι εμενα σε νορμαλ πλαισια τα εκανε αυτα,χαχαχ... Razz

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εσυ τατιανα μου δυστυχως ψωνισες απο σβερκο που λενε στα μερη μου απο πεθερα.τη κουβεντα που σου ειπε η δικια σου,αει γ....,η δικια μου και μονο που τη σκεφτεται κοκκινιζει.να κανονισουμε να τη βαλουμε τη δικια σου στο τρενο και μολις βρεθουμε σε χαραδρα να την πεταξουμε,οπως στο εργο,μονο ετσι θα σωθεις.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:Εσυ τατιανα μου δυστυχως ψωνισες απο σβερκο που λενε στα μερη μου απο πεθερα.τη κουβεντα που σου ειπε η δικια σου,αει γ....,η δικια μου και μονο που τη σκεφτεται κοκκινιζει.να κανονισουμε να τη βαλουμε τη δικια σου στο τρενο και μολις βρεθουμε σε χαραδρα να την πεταξουμε,οπως στο εργο,μονο ετσι θα σωθεις.

Ρε,κακο σκυλι ψωφο δεν εχει,και τα σκυλια που χρησιμοποιησα ειναι απιστευτα καλοψυχα σε σχεση με αυτην...
Δε λενε οτι τους συγγενεις δεν τους διαλεγεις?Ευτυχως αυτο το σουργελο ειναι παντελως ξενο προς εμενα.Μακρυα και καθολου αγαπημενα.Ουδεμια σχεση με αυτο το πραμα δε θελω.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Nena έγραψε:...Εχει κι αυτη τις παραξενιες της, οκ, αλλα σε νορμαλ πλαίσια...

Κι εμενα σε νορμαλ πλαισια τα εκανε αυτα,χαχαχ... Razz

Μη με βαζεις σε σκεψεις τωρα!! scratch scratch

Τατιανακι, η δικια σου η πεθερα ειναι περιπτωσαρα μεγαλη. Και μονο που σε διαβαζω βγαινω απο τα ρουχα μου με τη συμπεριφορά της. Δεν ξερω πώς θα γινοταν -αν γινοταν- να ξεπεραστει αυτο το εμποδιο. Μακαρι να ξεπεραστει, με οποιονδηποτε τροπο (ξερω γω, αν την πατουσες με το αυτοκινητο??? να την πατησω εγω???) cyclops cyclops

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
tatijana έγραψε:
Nena έγραψε:...Εχει κι αυτη τις παραξενιες της, οκ, αλλα σε νορμαλ πλαίσια...

Κι εμενα σε νορμαλ πλαισια τα εκανε αυτα,χαχαχ... Razz

Μη με βαζεις σε σκεψεις τωρα!! scratch scratch

Τατιανακι, η δικια σου η πεθερα ειναι περιπτωσαρα μεγαλη. Και μονο που σε διαβαζω βγαινω απο τα ρουχα μου με τη συμπεριφορά της. Δεν ξερω πώς θα γινοταν -αν γινοταν- να ξεπεραστει αυτο το εμποδιο. Μακαρι να ξεπεραστει, με οποιονδηποτε τροπο (ξερω γω, αν την πατουσες με το αυτοκινητο??? να την πατησω εγω???) cyclops cyclops

Χαχαχαχαχ,Α,ρε Νενα....Παμε ολες μαζι κ μια για ολες...? Razz

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τατιανα οτι εχει αρχη,εχει και τελος,και οπως σου ειπα και την αλλη φορα,οτι δε λυνεται ...κοβεται!πας γι'αλλα και αν θελει ο κυριος ακολουθει,αλλιως στασου στα ποδια σου και δωθε παν' οι αλλοι.θα τον βρεις τον δρομο σου και για το παιδακι σου!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τυχαιος ο αναγραμματισμος?Δεν νομιιιιιζωωω!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω εχω πολυ καλη πεθερα το εχω ξαναπει ..απιστευτα καλος ανθρωπος! με βοηθαει παρα πολυ και οτι της ζητησω απλα γινεται χαλι! ομως ειναι πεθερα και οταν ερχεται στο σπιτι θα κοιταξει την κατσαρολα αν και τι φαι εκανα διακριτικα μεν αλλα θα το κανει ...οπως και πολλα αλλα ασημαντα βεβαια αλλα τα κανει...απλα εγω δεν δινω σημασια γιατι τα θετικα υπερτερουν απο τα αρνητικα..επισης ξερει πως δεν σηκωνουμε πολλα πολλα κι εγω και ο γιος της...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τυχαιος ο αναγραμματισμος?Δεν νομιιιιιζωωω!

χαχαχααχαχα!!!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:Τατιανα οτι εχει αρχη,εχει και τελος,και οπως σου ειπα και την αλλη φορα,οτι δε λυνεται ...κοβεται!πας γι'αλλα και αν θελει ο κυριος ακολουθει,αλλιως στασου στα ποδια σου και δωθε παν' οι αλλοι.θα τον βρεις τον δρομο σου και για το παιδακι σου!

Το ξερω,ειναι καποια πραγματα που πρεπει να τα κοιταξουμε κ να τα αντιμετωπισουμε καταματα.


litsakos έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τυχαιος ο αναγραμματισμος?Δεν νομιιιιιζωωω!

ΧΑχαχαχ,ελα μου ντε...Τυχαιο???

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τυχαιος ο αναγραμματισμος?Δεν νομιιιιιζωωω!



xaxaxaxaxxaaxx εχω πεθανει στα γελια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχαχαχαχαχαχαχα! Με της Λίτσας τον αναγραμματισμό γελάω! Η τέλεια δολοφονία: κάνεις μία ένεση με αέρα. Αυτό για την παθερά της
Τάτι. Twisted Evil Το θέμα είναι ποιός να της την κάνει! Μόλις άρχισα να γράφω χέστηκε το σκασμένο!!! Πάω να ξεσκατίσω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις