Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bell έγραψε:
blackrose έγραψε:[

ΑΧ κοριτσαρες ειναι τοσο γλυκες οι εικονες αυτες ,οταν διαβασα τον απολογισμο εφερα στο μυαλο μου την εικονα...και αναστεναξα,....μπορει να ειναι "εκνευριστικες"(καταλαβαινετε με ποια εννοια το λεω) καποιες στιγμες αλλα ειναι...ειναι φανταστικες,δεν εχω αλλα λογια να το εξηγησω!Απλα ανυπομονω να τις ζησω επιτελους!!!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 215994

Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 265569 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 612298 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 325318 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 429657 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 612298 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 612298 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 612298 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 612298

Tώρα φέρε στο μυαλό σου και τη δική μου εικόνα: pale pale Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 679259


κοριτσαρα μου ξεσπασεεεεεεε...με την καλη εννοια Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το χειροτερο ηταν πριν κατι μηνες που ειχα βαλει τον αλεξ στην τουαλετα για κακα του και πηγα στο σαλονι, και μου ερχεται μια μυρωδια χλωρινης - ετσι όπως καθοταν στην τουαλετα πηρε το βουρτσακι και το ετριβε στον τοιχο, στο πατωμα, το τιναζε.. Μιλαμε κοντεψα να παθω εγκεφαλικο, πρωτον γιατι το βουρτσακι ειναι οσο να πεις λερωμενο, και δευτερον γιατι το εχω μεσα σε χλωρινη στη θηκη του και φοβηθηκα μην το εβαλε στο στομα του.

Επισης βρηκε μια φορα τη σουντοκρεμ και την αλειψε πανω του και στο πατωμα - γι'αυτο εχω και πειστηριο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Αφου ειχα την ψυχραιμια να βγαλώ φωτο, μαλλον δεν ηταν τοσο τραγικα τα πραγματα. παντως το χαλι ΔΕΝ εχει καθαρισει ακομα, μετα απο 3-4 πλυσιματα σε καθαριστηρια... Αυτες οι ρημαδες οι κωλοκρεμες δεν βγαινουν με τιποτα... Rolling Eyes Rolling Eyes

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ἐβαλα το μικρό για ύπνο.

Κορίτσια η μεγάλη έγινε turbo όταν είδε την αντιγραφή της μουντζουρωμένη με μπλε μαρκαδόρο και μια ώρα μετά και το τετράδιο εργασιών.

Αλλά φταίει και αυτή που δεν τα μάζεψε και τα άφησε με σημείο προσβάσημο από τον αδελφό της..

Παρεπιτόντως ο μικρός κοιμήθηκε...

bebaki

bebaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Nena έγραψε:Το χειροτερο ηταν πριν κατι μηνες που ειχα βαλει τον αλεξ στην τουαλετα για κακα του και πηγα στο σαλονι, και μου ερχεται μια μυρωδια χλωρινης - ετσι όπως καθοταν στην τουαλετα πηρε το βουρτσακι και το ετριβε στον τοιχο, στο πατωμα, το τιναζε.. Μιλαμε κοντεψα να παθω εγκεφαλικο, πρωτον γιατι το βουρτσακι ειναι οσο να πεις λερωμενο, και δευτερον γιατι το εχω μεσα σε χλωρινη στη θηκη του και φοβηθηκα μην το εβαλε στο στομα του.

Επισης βρηκε μια φορα τη σουντοκρεμ και την αλειψε πανω του και στο πατωμα - γι'αυτο εχω και πειστηριο





Αφου ειχα την ψυχραιμια να βγαλώ φωτο, μαλλον δεν ηταν τοσο τραγικα τα πραγματα. παντως το χαλι ΔΕΝ εχει καθαρισει ακομα, μετα απο 3-4 πλυσιματα σε καθαριστηρια... Αυτες οι ρημαδες οι κωλοκρεμες δεν βγαινουν με τιποτα... Rolling Eyes Rolling Eyes


χαχαχαχαχχαχαχαχαχα ΘΕΟΟΟΟΟΟΣ!!!!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 4872 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 4872

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό με τη sudocrem το έκανε και η δική μου αλλά σε άλλο σπίτι, όχι στο δικό μας, οπότε το '΄εγκλημα παραγράφεται.

Την οδοντόκρεμα πάντος ο υιος μου τη σκούπησε με το προσόψι!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΕΝΑ ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


τελειοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!


Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 215994

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μιλαμε θεικη φωτο,φατσα!!!!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena αυτά στο αβανταρ σου αυγά είναι;

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:!Α ρε κοριτσια Υγεια να εχουμε και τα χρεη δεν σκοτωνουν,ουτε οι κακογλωσσοι ανθρωποι!!!!Υγεια και αγαπη και ολα θα φαινονται καλυτερα απο οτι ειναι!!!!Και το λεω για να τονισω αυτες τι γλυκες οικογενειακες στιγμες που μας ανασταινουν!!!

!!!!!!!!

ε ναι καποτε τετοιες σκανδαλιες καναμε εμεις στους γονεις μας,τωρα ηρθε η σειρα μας να τα "λουστουμε"

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!




Αφου ειχα την ψυχραιμια να βγαλώ φωτο, μαλλον δεν ηταν τοσο τραγικα τα πραγματα. παντως το χαλι ΔΕΝ εχει καθαρισει ακομα, μετα απο 3-4 πλυσιματα σε καθαριστηρια... Αυτες οι ρημαδες οι κωλοκρεμες δεν βγαινουν με τιποτα... Rolling Eyes Rolling Eyes [/quote]

ναι οντως αφου ειχες την ψυχραιμια και αποτυπωσες την ζαβολια του μικρου μπραβο σου!Εγω στην αρχη ημουν πιο τακτικη με το σπιτι,αλλα μετα απο αρκετες ατακτουλικες πραξεις αρχισα να γινομαι πιο αναισθητη!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την black beauty στις Σαβ Ιαν 14, 2012 1:35 pm, 1 φορά

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:Ἐβαλα το μικρό για ύπνο.

Κορίτσια η μεγάλη έγινε turbo όταν είδε την αντιγραφή της μουντζουρωμένη με μπλε μαρκαδόρο και μια ώρα μετά και το τετράδιο εργασιών.

Αλλά φταίει και αυτή που δεν τα μάζεψε και τα άφησε με σημείο προσβάσημο από τον αδελφό της..

Παρεπιτόντως ο μικρός κοιμήθηκε...

μωρε και αυτη η καημενουλα τοση ωρα παιδευοταν...

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:Αυτό με τη sudocrem το έκανε και η δική μου αλλά σε άλλο σπίτι, όχι στο δικό μας, οπότε το '΄εγκλημα παραγράφεται.

Την οδοντόκρεμα πάντος ο υιος μου τη σκούπησε με το προσόψι!

bell εισαι ποντια πουλοπομ?

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:
bell έγραψε:Αυτό με τη sudocrem το έκανε και η δική μου αλλά σε άλλο σπίτι, όχι στο δικό μας, οπότε το '΄εγκλημα παραγράφεται.

Την οδοντόκρεμα πάντος ο υιος μου τη σκούπησε με το προσόψι!

bell εισαι ποντια πουλοπομ?

Όχι καλέ πως σου ΄ρθε;;;

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α σορυ χεχε!Απο την λεξη προσοψι για αυτο,την λεμε ετσι εμεις οι ποντιες και οι υπολοιποι το λενε ετσι?

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !! ΝΕΝΑ ΤΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ !!! ΑΛΛΑ ΚΟΥΚΛΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ !! Razz

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ?? ΑΠΟ ΚΡΥΟ ΠΩΣ ΠΑΜΕ ?? ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ...ΕΕ Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 534787 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 534787 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 534787

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα καλα!εσυ?Εμας σημερα μας ηρεμησε και βγηκαμε βολτουλα σε εσας?

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΔΕΝ ΠΕΙΡΆΖΕΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ Κ ΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΤΕ Sad Sad Sad ΟΠΟΤΕ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ..... Sad Sad Sad Sad ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΕΣ,ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΙΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΛΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ 700ΧΛΜ ΜΑΚΡΥΑ ΜΑΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, ειναι αυγα στο αβαταρ Very Happy Very Happy Very Happy
Μια μερα που εφτιαχνα κρεπες ο κροκος απο το ενα αυγο εσπασε και δημιουργησε την φατσουλα! Και δεν εχασα ευκαιρια, το αποθανατισα!!

Κι εμενα με ενοχλουσε λιγο στην αρχη το οτι λερωνοντουσαν οι καναπεδες, οι τοιχοι, οι καρεκλες, τα πατωματα κτλ κτλ, ιδιως για τους λεκεδες που βγαινουν δυσκολα και σε δυσκολα σημεια (πχ οι καναπεδες καθαριζουν δυσκολα, ενω το πατωμα ευκολα) αλλα πλέον ειμαι χαλαρουιτα. Ο μεγαλος προσεχει, δεν μπορω να πω, αλλά θα κανει κ απο κανενα λεκε. ΑΛλά ο μικρος, αδυνατον να κοντρολαριστει, οποτε ή που θα καθομαι να σκάω με τους λεκεδες και να φωναζω στα παιδια, ή που θα μαθω να μην με ενοχλει. Προτιμησα το δευτερο Razz Razz Razz

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποιος δεν σου μιλαει καλε?
απλα καμια φορα μπαινουμε μαζεμενες και δεν βγαζουμε ακρη!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:καλησπέρα κορίτσια

Τατιάνα εγώ συνεχίζω και ελπίζω οτι τελικά θα τα βρείτε. Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 417472

Αχ ρε Φλωρα μου.... Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 315810 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 315810 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 315810


bebaki έγραψε:Τατιανα ακουει...? Rolling Eyes Rolling Eyes

Ελα μου....?



Nena έγραψε:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Τρεεεελας ο γιος σου Νεναααααα!!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 34 379767

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε: ΑΛλά ο μικρος, αδυνατον να κοντρολαριστει, οποτε ή που θα καθομαι να σκάω με τους λεκεδες και να φωναζω στα παιδια, ή που θα μαθω να μην με ενοχλει. Προτιμησα το δευτερο Razz Razz Razz

και καλα εκανες,μονο για λιγα χρονια θα ειναι μωρουδακια μετα το σπιτι μας θα ειναι παλι αδειο και σε ταξη!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:α σορυ χεχε!Απο την λεξη προσοψι για αυτο,την λεμε ετσι εμεις οι ποντιες και οι υπολοιποι το λενε ετσι?
;


Πετσέτα προσώπου. Το είπα έτσι χάριν συντομίας. Θρακιώτισσα είμαι Very Happy

Να τα δικά μου ζουζούνια. η φωτό ειναι το Πάσχα του 2010 μια μερα πριν τη βαπτιση του μικρού. Τότε ήμασταν κύπρο λόγω μετάθεσης.




Έχει επεξεργασθεί από τον/την bell στις Σαβ Ιαν 14, 2012 1:20 pm, 1 φορά

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:καλα καλα!εσυ?Εμας σημερα μας ηρεμησε και βγηκαμε βολτουλα σε εσας?
ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΛΟ ΚΡΥΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΟΥΜΕ 1 ΒΑΘΜΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΧΙΟΝΙ ΤΙΠΟΤΑ !! ΜΑΛΛΟΝ ΗΡΘΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ !!! Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις