Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 4:57 am

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με λιγα λογια κοριτσια καποιος ειχε τα λαιμα του και μου κολησε το μωρο με αποτελεσμα χθες βραδυ να περασει το μωρακι μου μια εφιαλτικη νυχτα με 40 πυρετο και σπασμους του γυρισαν τα ματακια δεν μπορω κλαιω ακομα!!!!
ανευθυνοι ανθρωποι θελω να τους χτυπησω αλυπητα λεμε

2ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 5:02 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμαμια έγραψε:με λιγα λογια κοριτσια καποιος ειχε τα λαιμα του και μου κολησε το μωρο με αποτελεσμα χθες βραδυ να περασει το μωρακι μου μια εφιαλτικη νυχτα με 40 πυρετο και σπασμους του γυρισαν τα ματακια δεν μπορω κλαιω ακομα!!!!
ανευθυνοι ανθρωποι θελω να τους χτυπησω αλυπητα λεμε


Γιατί του το έδωσες?????????? Εκτός, αν ήταν ο σύζυγος, αλλά και πάλι έπρεπε να βάλει μάσκα!!! Πήγατε νοσοκομείο???? Αχ στεναχωρέθηκα τώρα....

3ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 5:04 am

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
cinderella έγραψε:
μαμαμια έγραψε:με λιγα λογια κοριτσια καποιος ειχε τα λαιμα του και μου κολησε το μωρο με αποτελεσμα χθες βραδυ να περασει το μωρακι μου μια εφιαλτικη νυχτα με 40 πυρετο και σπασμους του γυρισαν τα ματακια δεν μπορω κλαιω ακομα!!!!
ανευθυνοι ανθρωποι θελω να τους χτυπησω αλυπητα λεμε


Γιατί του το έδωσες?????????? Εκτός, αν ήταν ο σύζυγος, αλλά και πάλι έπρεπε να βάλει μάσκα!!! Πήγατε νοσοκομείο???? Αχ στεναχωρέθηκα τώρα....

δεν το εδωσα απλα στον ιδιο χορο βρεθηκαμε το κερ@@@@το μου ασε ειμαι να σκασω εφερα το γιατρο σπιτι στις 2 το βραδυ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μαμαμια στις Σαβ Ιαν 14, 2012 5:06 am, 1 φορά

4ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 5:05 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΜΑΝ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΛΥ !ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΗ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?

5ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 5:07 am

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΑΜΑΝ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΛΥ !ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΗ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?

12 μηνων κ κατι αφηστε κοριτσια δεν φευγει η εικονα απο το μυαλο μου

6ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 5:10 am

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ξυπνησε το μωρουλι μου παω κοριτσια θα μπω αργοτερα αν ημαστε καλα!!!ευχαριστω που με ακουσατε(διαβασατε) Crying or Very sad

7ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 5:13 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ........ΡΙΞΤΟΥΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΧΕΡΑΚΙ!ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΗΡΘΑΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΛΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΒΡΟΝΧΙΟΛΙΤΙΔΑ..

8ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 5:19 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σου δωσε οδηγιες ο γιατρος για τους πυρ.σπασμους?Να ξερεις τι να κανεις αν ξανατυχει.Περαστικα σας!! Sad

9ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 5:51 am

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμαμια έγραψε:με λιγα λογια κοριτσια καποιος ειχε τα λαιμα του και μου κολησε το μωρο με αποτελεσμα χθες βραδυ να περασει το μωρακι μου μια εφιαλτικη νυχτα με 40 πυρετο και σπασμους του γυρισαν τα ματακια δεν μπορω κλαιω ακομα!!!!
ανευθυνοι ανθρωποι θελω να τους χτυπησω αλυπητα λεμε

Να σου ευχηθώ περαστικά. Όμως δεν έχω καταλάβει, πήγατε επίσκεψη με το μωρό και ενώ κάποιος ήταν άρρωστος δεν σας ενημέρωσε ή ήρθαν στο δικό σας σπίτι; Πάντως να ξέρεις ότι υπάρχει περίπτωση, κάποιος να μεταφέρει ίωση χωρίς ο ίδιος να είναι άρρωστος. Μας έχει τύχει άπειρες φορές, να αρρωστήσει κάποιο από τα παιδάκια μου και να μην ξέρουμε από ποιον τον κόλλησε.

10ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 6:24 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν το κολλησατε σε παιδοτοπο, ή σε καποιο παιδικο παρτυ ή σε μερος που φυσιολογικα υπάρχουν παιδια, όποιος ηταν αρρωστος και το ηξερε και επελεξε να παραβρεθει ειναι ανευθυνος, πραγματικά.
Αλλά όπως ειπε κ η Λιτσα, μπορει καποιος να εχει καποιον ιο και να μπορει να τον μεταδοσει χωρις να νοσει κ να καταλάβει τίποτα. Μπορει κι εσεις να ηρθατε σε επαφη με καποιον που νοσει, και να το μεταδοσατε στο παιδι σας. Δυστυχως, συμβαίνουν αυτα...

11ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 6:27 am

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτη η ανευθηνοτητα ειναι αλλο πραμα βρε παιδι μου!! πως πλησιαζεις ενα μωρο αν εισαι αρρωστος;;
εκτος κ αν οι γονεις βεβαια.. αλλα κ παλι κατι κανεις για να μην το κολλησεις..
εμας μας καλλεσαν σε παιδικο παρτυ με ιωση!! εννοειται οτι κολλησε η μικρη μου! κ το πιο; ηταν παραμονη Χριστουγενων! περασαμε μαυρα Χριστουγενα.. Mad Mad Mad
και η μανα...; στον κοσμο της! ουτε που την εννοιξε οταν της ειπα οτι κολλησαμε.. η εξελιξη του δικου της παιδιου ηταν να γινει βροχυτηδα..
εμεις ευτυχως ειχαμε συναχακι κ λιγο πειρετουλι..
δεν καταλαβαινω το σκεπτικο μεριλων ανθρωπων σε κατι τετοια.. Mad
περαστηκα σου ευχομαι κοπελα μου!!!!

12ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 6:47 am

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:Αν το κολλησατε σε παιδοτοπο, ή σε καποιο παιδικο παρτυ ή σε μερος που φυσιολογικα υπάρχουν παιδια, όποιος ηταν αρρωστος και το ηξερε και επελεξε να παραβρεθει ειναι ανευθυνος, πραγματικά.
Αλλά όπως ειπε κ η Λιτσα, μπορει καποιος να εχει καποιον ιο και να μπορει να τον μεταδοσει χωρις να νοσει κ να καταλάβει τίποτα. Μπορει κι εσεις να ηρθατε σε επαφη με καποιον που νοσει, και να το μεταδοσατε στο παιδι σας. Δυστυχως, συμβαίνουν αυτα...

Νένα μου, δεν το είπε η Λίτσα αυτό, εγώ το έγραψα!!!! Rolling Eyes

13ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 6:57 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικά στο μικρούλη αλλά κορίτσια δεν έχει να κάνει με το αν πήγε κάπου η σου ήρθε κάποιος άλλος άρρωστος , οι ιώσεις αυτό το καιρό έχουν έξαρση ακόμα και στη δουλειά του ο άντρας σου μπορεί να έφερε οτιδήποτε απο παντού είναι φυσιολογικό να αρρωσταίνουν τα παιδιά το χειμώνα περισσότερο . Πρόσεχε τώρα να κάνεις σωστή θεραπεία επειδή είναι μικρούλη μην του μείνουν τα βροχικά και μπόλικο ορό να φεύγουν οι μυξούλες να μην πηγαίνουν κάτω . περαστικά

14ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 7:02 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgina έγραψε:
Nena έγραψε:Αν το κολλησατε σε παιδοτοπο, ή σε καποιο παιδικο παρτυ ή σε μερος που φυσιολογικα υπάρχουν παιδια, όποιος ηταν αρρωστος και το ηξερε και επελεξε να παραβρεθει ειναι ανευθυνος, πραγματικά.
Αλλά όπως ειπε κ η Λιτσα, μπορει καποιος να εχει καποιον ιο και να μπορει να τον μεταδοσει χωρις να νοσει κ να καταλάβει τίποτα. Μπορει κι εσεις να ηρθατε σε επαφη με καποιον που νοσει, και να το μεταδοσατε στο παιδι σας. Δυστυχως, συμβαίνουν αυτα...

Νένα μου, δεν το είπε η Λίτσα αυτό, εγώ το έγραψα!!!! Rolling Eyes

Shocked Shocked Shocked Shocked
Αμα σου πω οτι σας μπερδεψα επειδη τα αβαταρ σας εχουν παρομοια χρωματα??? Συγγνωμη, κατα λαθος ηταν!!
ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... 667478 ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... 667478

15ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 7:57 am

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:
giorgina έγραψε:
Nena έγραψε:Αν το κολλησατε σε παιδοτοπο, ή σε καποιο παιδικο παρτυ ή σε μερος που φυσιολογικα υπάρχουν παιδια, όποιος ηταν αρρωστος και το ηξερε και επελεξε να παραβρεθει ειναι ανευθυνος, πραγματικά.
Αλλά όπως ειπε κ η Λιτσα, μπορει καποιος να εχει καποιον ιο και να μπορει να τον μεταδοσει χωρις να νοσει κ να καταλάβει τίποτα. Μπορει κι εσεις να ηρθατε σε επαφη με καποιον που νοσει, και να το μεταδοσατε στο παιδι σας. Δυστυχως, συμβαίνουν αυτα...

Νένα μου, δεν το είπε η Λίτσα αυτό, εγώ το έγραψα!!!! Rolling Eyes

Shocked Shocked Shocked Shocked
Αμα σου πω οτι σας μπερδεψα επειδη τα αβαταρ σας εχουν παρομοια χρωματα??? Συγγνωμη, κατα λαθος ηταν!!
ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... 667478 ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... 667478

δεν πειράζει κούκλα μου, ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... 417472 ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... 417472

16ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 8:09 am

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ !!!!ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΕΙΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΥΘΙΝΟΤΗΤΑ!!!ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΛΟΥΚΟΝΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΜΑΣ ΜΑΣ!!ΤΡΕΜΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ Τ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!1ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ

17ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 9:04 am

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια πηγα επισκεψη στην πεθερα μου και απλα ηρθε η συνηφαδα της με τα παιδια κ τον αντρα της που ειχε ηδη πονολαιμο και ειχε κ θρασος να με ρωτησει το εξης...ο γιατρος εσενα τι σου δινει για λαιμα?κ μενω κοκαλο την εβρισα φυγαμε τι να πω???????δεν εχω λογια τωρα κοιταω το μωρο.
εχω οδηγιες ακριβως για σπασμους που δεν θελω να ξαναπαθουμε κ κανω οτι μπορω να μην γινει και φυσικα θεραπεια σωστα με αντιβιωση υποθετα και μπανια!!!!ααααααααχχχχχχχχχχχχχχ παναγιτσα μου κανενα μωρακι-μανουλα μην το περασει

18ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 9:06 am

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστω για τα περαστικα σας κοριτσια μου προσευχηθητε να εχουμε ενα ηρεμο βραδυ σημερα!!!μονο δεκατα κανουμε εως τωρα απο το πρωι

19ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 9:23 am

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ! ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΘΕΩΡΟΥΝ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΙ!!!ΕΓΩ 40 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΔΕΧΘΗΚΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΘΕΙΟ.
ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ;

20ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 9:28 am

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ! ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΘΕΩΡΟΥΝ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΙ!!!ΕΓΩ 40 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΔΕΧΘΗΚΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΘΕΙΟ.
ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ;

12 μηνων και κατι

21ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 10:18 am

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
περαστικά! πόσο σε καταλαβαίνω! όταν η μεγάλη μου ήταν 3 μηνών ήρθαν τα πεθερικά μου απο Κρήτη για Πρωτοχρονιά και την κόλλησαν τον Η1Ν1.Με αποτέλεσμα απο την πρωτοχρονιά μέχρι τα Φώτα να τη βγάλουμε στο ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ και να πληρώσουμε και 3400€...
επίσης πριν 2,5 μήνες πήγα σε παιδικό πάρτυ και ένα παιδάκι είχε οστρακιά!!!η μάνα του δεν το ήξερεγια την οστρακιά αλλά ήξερε οτι κάτι το τρυγύριζε αλλά τελικά το έφερε γιατί γκρίνιαζε λέει!οχι απλά μου ήρθε να τη πυροβολήσω αλλά και να τη γδάρω ζωντανή!να πω εδώ οτι η μικρή μου ήταν 6,5 μηνών...
εύχομαι απόψε το βράδυ να περάσει ήρεμα και να μην το ξαναζήσεις ποτέ!!!να χαίρεσαι το παιδάκι σου...!

22ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 10:30 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξερω αν ειναι υπερβολη αλλα σε παιδικο παρτυ πριν χρονισουν τα μικρα δεν πηγαμε. Μονο σε μια φιλη μου εχω παει την μικρη πριν καιρο αλλα της εχω εμπιστοσυνη. Οχι οτι γλυτωσε τις ιωσεις η μικρη (η μοιρα του 2ου παιδιου)

23ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Σαβ Ιαν 14, 2012 12:52 pm

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περαστικα να ειναι. Δυστυχως δεν ξερεις απο που θα σου ρθει.

24ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Δευ Ιαν 16, 2012 4:29 am

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπον περασαμε ενα υσηχο βραδυ δεν ειχαμε πυρετο κοιμηθηκε μια χαρα!!!τωρα θελει πιο πολυ προσοχη ομως μην υποτροποιασει..ευχαριστω μανουλες για την υποστηριξη...γερα να ναι οοοολλλαααα τα παιδακια του κοσμου ολου!!!

25ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Empty Απ: ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΩ...... Δευ Ιαν 16, 2012 5:31 am

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καταρχήν περαστικά σας!!!
Με όλο το θάρρος σε όλη αυτή την αναστάτωση που σας βρήκε εγώ ρίχνω και ένα φταίξιμο σε σένα... Εποχές με αρρώστιες και ιώσεις καλό είναι να μην έρχονται τα μωρά σε επαφή με κόσμο... Ούτε επισκέψεις, ούτε παιδότοποι, ούτε φιλάκια και αγκαλίτσες... Δεν μπορείς να απαιτήσεις από ένα ενήλικα επειδή νοιώθει μια αδιαθεσία να κλειστεί στο σπίτι του για να κάνεις εσύ άνετα τις βόλτες και τις επισκέψεις σου...
Εγώ τουλάχιστον δεν έχω τέτοιες απαιτήσεις. Και πριν πάω μια επίσκεψη πάντα ρωτάω αν είναι όλοι καλά και αν περιμένουν άλλο κόσμο για να ξέρω να μην πάω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις