Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Tinkerbell


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
evvi έγραψε:καλημερα και απο εμενα! ο μικρουλης παλι τα ιδια. ξυπνουσε το βραδυ και εκλεγε.
εκανα χτες μια αποπειρα και του εδωσα ξενο γαλα να δω μηπως δε χορτενει ή αραιωσε τπτ το γαλα μου.
αλλα και παλι ξυπνησε στις 2.30 εφαγε παλι στις 4 με πολυ κλαμα τον πηρα τον εκανα βολτα του εβαλα πιπιλα τπτ. κλαιει λες και χτυπησε με δακρυα και δυνατα. εντελει τον ταϊσα παλι(θηλασμος). και ξυπνησε στις 9 του εβαλα πιπιλα και ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 10 και κατι.

δε μπορω να καταλαβω τι συμβαινει δε φαινετε να ειναι απ το γαλα, αλλα οταν τον περνω αγκαλια τραβαει τα ρουχα μου και τριβετε πανω μου.

και η βλακεια ειναι οτι τωρα εχουμε 3 βραδινα στην δουλεια και η μανα μου δε μπορει σημερα οποτε θα τον παμε στην πεθερα μου!!!
αχ δε μπορω να το σκεφτομαι!!! αυτη κανει δεκα ωρες με το γαλα μεχρι να το ετοιμασει που στα καλα του τον κανει να κλαιει φανταζομαι τωρα τι θα γινει το βραδυ θα πλανταξει στο κλαμα το μωρακι μου.
και νεογεννητο που ηταν δε ξυπνουσε τοσο συχνα και ποτε με κλαματα τον ματιαζω μηπως εγω που λεω συνεχεια τι ησυχο παιδακι??
τι μπορει να φταιει βρε κοριτσια πειτε καμια ιδεα. σορρυ για το μακρυναρι

μήπως τον ενοχλούν τα δοντάκια του; μπορεί να μη θέλει γάλα, απλά αγκαλιά και παρηγοριά.
ο μεγάλος μου είχε τέτοιες "κρίσεις¨ να το πω σε κάποια φάση στον ύπνο του αλλά σε πιο μεγάλη ηλικία που υπέθεσα ότι ήταν τα λεγόμενα night terrors αλλά νομίζω ο δικός σου είναι μικρός ακόμα.
να προετοιμάσεις την πεθερά σου ότι το παθαίνει να είναι έτοιμη

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
HLIANA έγραψε:Καλημέρα μανούλες! Εγω κανονικα τωρα θα πρεπε να ειμαι στο κτημα που ειχα κλεισει ραντεβου, αλλά η πεθερα μου επεμενε οτι θα εβρεχε και "πού θα πάμε" και "πώς να την κρατησει" και οτι "θα κλαίει" και ότι ¨ειναι νωρις ακόμη για ψαξιμο" και αποφασισε να μην ερθει!!!! Τα νευρα μου πρωινιατικά! Σηκωθηκε ο καλός μου και πηγε μονος του, για να μην το ακυρωσουμε, εστω να παρουμε την προσφορα! Τη μικρη φοβηθηκα για αλλη μια φορα να τη βγαλω στο κρυο! Δεν το ριψοκινδυνεύω να μου κρυωσει για να ψαχνω εγω για τη βαφτιση! Στην τελική δεν κανω καθολου τραπεζι! Αμα πια! Εξω από την εκκλησια και τερμα!!!

Από ύπνο εμεις αν εξαιρεσεις το βραδυ που μεχρι να κοιμηθει κατα τα τις23:30-24:00 έχει μια γκρινιουλα, γιατι πειναει , φοβαται τις γουλιτσες, νυσταζει και δεν μπορει να το διαχειριστει, την ξυπνησαμε εμεις κατα τις 7 να της δωσουμε το σιροπακι και να φαει λιγο και ξαναξυπνησε 11:00 Shocked Shocked Συνηθως 10:00 ξυπναει!

September καλωσήρθες στην παρεούλα μας!!!

Εύη μάλλον φάση ειναι, θα περάσει! Ενεργείται κανονικά? Πήρες το γιατρό σας να του πεις?

ναι τα κανει κανονικα ή μαλλον τα παρακανει θα ελεγα!
ειπα να δω πως θα παει 2-3 μερες και μετα να παρω.

Tinkerbell έγραψε:
evvi έγραψε:καλημερα και απο εμενα! ο μικρουλης παλι τα ιδια. ξυπνουσε το βραδυ και εκλεγε.
εκανα χτες μια αποπειρα και του εδωσα ξενο γαλα να δω μηπως δε χορτενει ή αραιωσε τπτ το γαλα μου.
αλλα και παλι ξυπνησε στις 2.30 εφαγε παλι στις 4 με πολυ κλαμα τον πηρα τον εκανα βολτα του εβαλα πιπιλα τπτ. κλαιει λες και χτυπησε με δακρυα και δυνατα. εντελει τον ταϊσα παλι(θηλασμος). και ξυπνησε στις 9 του εβαλα πιπιλα και ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 10 και κατι.

δε μπορω να καταλαβω τι συμβαινει δε φαινετε να ειναι απ το γαλα, αλλα οταν τον περνω αγκαλια τραβαει τα ρουχα μου και τριβετε πανω μου.

και η βλακεια ειναι οτι τωρα εχουμε 3 βραδινα στην δουλεια και η μανα μου δε μπορει σημερα οποτε θα τον παμε στην πεθερα μου!!!
αχ δε μπορω να το σκεφτομαι!!! αυτη κανει δεκα ωρες με το γαλα μεχρι να το ετοιμασει που στα καλα του τον κανει να κλαιει φανταζομαι τωρα τι θα γινει το βραδυ θα πλανταξει στο κλαμα το μωρακι μου.
και νεογεννητο που ηταν δε ξυπνουσε τοσο συχνα και ποτε με κλαματα τον ματιαζω μηπως εγω που λεω συνεχεια τι ησυχο παιδακι??
τι μπορει να φταιει βρε κοριτσια πειτε καμια ιδεα. σορρυ για το μακρυναρι

μήπως τον ενοχλούν τα δοντάκια του; μπορεί να μη θέλει γάλα, απλά αγκαλιά και παρηγοριά.
ο μεγάλος μου είχε τέτοιες "κρίσεις¨ να το πω σε κάποια φάση στον ύπνο του αλλά σε πιο μεγάλη ηλικία που υπέθεσα ότι ήταν τα λεγόμενα night terrors αλλά νομίζω ο δικός σου είναι μικρός ακόμα.
να προετοιμάσεις την πεθερά σου ότι το παθαίνει να είναι έτοιμη


αγκαλια απο εμενα ομως αν δεν ειμαι εγω εδω?? αυτο με πειραει πιο πολυ.
η πεθερα μου δε καθετε να ακουσει και με εκνευριζει. καθε φορα που τον αφηνουμε εστω και για δυωρο τριωρο της λεω το προγραμμα του εκεινες τις μερες να ξερει και ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ τα ιδια ''καλα καλα ξερω'' δε καθετε να ακουσει τι θελω να πω. και θα ναι βραδυ δε μπορω να περνω να δω τι κανει το μωρο.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MΠΟΡΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΔΟΝΤΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ 6 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΕΙΧΕ ΓΚΡΙΝΙΑ.

ΕΓΩ ΗΛΙΑΝΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΠΑΡΚΟ.ΓΙΑ 70 ΠΕΡΙΟΠΟΥ ΑΤΟΜΑ.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΝΕ 7000 ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ.ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 800 ΕΥΡΟ.

ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΓΚΡΙ - ΜΠΛΕ ΕΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ TI ΧΡΩΜΑ EINAI;

Tinkerbell


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
evvi έγραψε:
αγκαλια απο εμενα ομως αν δεν ειμαι εγω εδω?? αυτο με πειραει πιο πολυ.
η πεθερα μου δε καθετε να ακουσει και με εκνευριζει. καθε φορα που τον αφηνουμε εστω και για δυωρο τριωρο της λεω το προγραμμα του εκεινες τις μερες να ξερει και ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ τα ιδια ''καλα καλα ξερω'' δε καθετε να ακουσει τι θελω να πω. και θα ναι βραδυ δε μπορω να περνω να δω τι κανει το μωρο.

σε καταλαβαίνω αλλά προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι. τα μωράκια παίρνουν το καλύτερο που έχει να τους δώσει αυτός που είναι μαζί τους. Θα βρει μια παρηγοριά και στη γιαγιά.

Tinkerbell


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tzef έγραψε:
ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΓΚΡΙ - ΜΠΛΕ ΕΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ TI ΧΡΩΜΑ EINAI;

και του δικού μου γκρι είναι ακόμα.
νομίζω κατά τον 6ο παίρνουν το χρώμα τους

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Tinkerbell έγραψε:
tzef έγραψε:
ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΓΚΡΙ - ΜΠΛΕ ΕΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ TI ΧΡΩΜΑ EINAI;

και του δικού μου γκρι είναι ακόμα.
νομίζω κατά τον 6ο παίρνουν το χρώμα τους

Εμάς όταν γεννήθηκε ήταν πολύ σκούρα μπλε. Αυτό που έχουν τα περισσότερα μωράκια όταν γεννιούνται. Τώρα είναι αυτό που βλέπετε στην φωτογραφία. Κι εμένα ο γιατρός μου είπε στον 5-6 μήνα αρχίζει να σταθεροποιήται το χρώμα.

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσουδια!
Εμας τα ματακια μας ειναι μαυρα! Ελιτσες! Αλλα λιγο θολα (γκριζοπα) ακομα λογω του θηλασμου!
Ηλιανα μου τι να πω...κι εμενα μου λενε τι τα κανονιζω απο τωρα ειναι πολυ νωρις αλλα δεν καταλαβαινουν οτι δεν εχω χρονο κι οτι ειμαι και του προγραμματος και δεν θελω να τρεχω τελευται στιγμη! Αλλα η πεθερα μου ειναι τελεια, δεν εχω κανενα παραπονο! Με ακουει και κανει ο,τι πω, δινει και καμια συμβουλη γιατι ειναι νταντα στο επαγγελμα κι εχει μεγαλωσει ενα καρο παιδια! Σημερα μου σκουπισε και μου σφουγγαρισε κιολας, για να μην πω για το σιδερωμα που εχω ξεχασει πως γινεται!!! Να΄ναι καλα!
Evvi μου, τι να πω δεν ξερω... απλα αγχωνομαι μην μου κανει και μενα τα ιδια η μπεμπα!
Γεωργια μου, αν σου πω οτι κι εγω τελικα αυτο σκεφτομαι , τον μπουφε στο προαυλιο της εκκλησιας... Κοριτσια εχουμε πολλα άτομα θα μας παει ο κουκος αηδονι! καλυτερα να κανω κατι πιο οικονομικο και να κρατησω τα χρηματα για να καλυπτω τις αναγκες του παιδιου και τα εξτρα του! Τι λετε?

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα συμφωνησω απολυτα Ελενακι... Καλυτερα μπουφες... Ξεμπερδευεις και πιο γρηγορα μωρε... Γιατι αν εισαι σε μαγαζι, καθεσαι και με τις ωρες, αλλα κυριως ταλαιπωρεις και το μωρο...
Εμας τα ματακια μας εχουν πολυ περιεργο χρωμα... Οταν γεννηθηκε ηταν καταμαυρα, τωρα σιγα σιγα αρχιζουν και ψιλοπρασινιζουν... Βρε λες να παρει της μαμας μου το χρωμα? Πρασινα ανοιχτα?

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ερημιά!!! Shocked Shocked Shocked

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΧΑΘΗΚΑ...ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ...ΧΑΛΙΑ.ΕΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ 2 ΕΜΒΑΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ AVENUE , EXEI ANOΙΞΕΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ PREMAMAN KAI EKΛΕΙΣΑ ΜΕ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΤΟΝ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ ΤΗΣ BEABA ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΕΙΧΕ ΕΚΠΤΩΣΗ 15 %ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ SOPHIE ΚΑΙ STOKKE ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!

ΚΑΛΟΒΡΑΔΥΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ AVENUE , EXEI ANOΙΞΕΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ PREMAMAN KAI EKΛΕΙΣΑ ΜΕ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΤΟΝ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ ΤΗΣ BEABA ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΕΙΧΕ ΕΚΠΤΩΣΗ 15 %ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ SOPHIE ΚΑΙ STOKKE ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!

ΚΑΛΟΒΡΑΔΥΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!


πόσο τον εχει??

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περιπου 125 απο 145.

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μανουλες! Μειωμενη η κινηση στην ομαδουλα μας! Ειστε καλα? Η μπεμπα μου ξαναξυπνησε στις 05:30!!! Καταλαβα οτι ηταν μπουκωμενη και δεν μπορουσε να αναπνευσει και μαλλον για αυτο σηκωθηκε! Καθαριστηκαμε και επι της ευκαιριας φαγαμε κιολας! Εχει αρχισει κι ενα βηχαλακι και ειμαι σε επικοινωνια με την παιδιατρο, αν χειροτερεψει ή ανεβασει πυρετο να την καλεσω...Ελπιζω να μην χρειαστει!
Γεωργια μου πολυ καλα το πήρες! Εγω περιμενω την Ηλιανα να μου πει αν ειχε κανενα νεο από αυτους που της εστειλαν το δευτερο, για να το πάρω από εκεινην αν θελει να το πουλησει! (Ηλιανα, ειχες κανα νεο??? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 15 536304 )
Αυτα κοριτσουδια! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 15 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 15 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 15 417472

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσούδια!
Τι κάνετε?
Εγώ χαλαρώνω σπιτάκι και περιμένω επισκέψεις κατά τις 6!
Είχαμε και χτες επισκέψεις!
Πήραμε και τα δωράκια μας!
Και πυζαμάκι και μπουφανάκι και φορεματάκι και καλτσονάκι! Και όλο για λίγο πιο μεγάλα μωράκια! Πάλι καλά! Το μπουφανάκι είναι για όταν κλείσει χρόνο κιόλας!
elenikal μου περαστικά στο μπουμπουκάκι σου! Ελπίζω να μην ανεβάσει πυρετούλι το καλό σου!
Γεωργία μου τι όμορφες φώτος είναι αυτές πάλι!? Κατεβάσατε και τις στολές σας? Μια κούκλα είναι!!! Και η μπέμπα όμως με το μπουφανάκι δεν πάει πίσω! Φτου φτου!
Μας έφερε και ο θείος του άντρα μου ψαράκια που ψάρεψε σήμερα και έκανα στον φούρνο... τέλεια! Ήρθε και η αδερφούλα μου και τα τσακίσαμε παρέα!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ , ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΑΚΙ.

ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΜΑ ΕΞΟΔΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΗ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟ ΤΑ MOTHER.

THANKS ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ , ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΑΚΙ.

ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΜΑ ΕΞΟΔΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΗ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟ ΤΑ MOTHER.

THANKS ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!


Tzef τα κοριτσάκια σου είναι τέλειες σαν κουκλίτσες.

Έχουμε και εμείς μια φόρμα σχεδόν την ίδια και μια μέρα κατέβηκα σε ένα κατάστημα να αγοράσω κάτι και κρατούσα την μπέμπα μόνο με την φόρμα, χωρίς κουβερτούλα χωρίς τίποτα. Και μια κυρία ήρθε να μου κάνει παρατήρηση γιατί την κρατούσα με πολύ λίγα ρούχα. Χωρίς να την ξερω χωρίς να με ξερει

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ!!!


ΕΙΡΗΝΗ THANKS !KAI TA DIKA ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ!
ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΕΞΩ ΜΟΥ ΛΕΝΕ , ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ , ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΥΛΑ!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
περιμενω πως και πως να ανοιξει ο καιρος για να βγουμε εκτος όλοι.

Πεστε μου τι καιρο έχει η Αθήνα περίπου ποιες θερμοκρασίες παίζουν

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια! τι κανετε; εμεις λιγο αρρωστουλια ειμαστε. μας εδωσε εισπνοουλες. ευτυχως το προλαβα και στα δυο στην αρχη. εμβολιο βεβαια αναβληθηκε μαλλον για την αλλη βδομαδα!
γμτ και γω θελω πολυ να βγω καμια βολτα αλλα φοβηθηκα ετσι οπως ειναι και τα δυο μην χειροτερεψουν. αντε να ανοιξει ο καιρος λιγο!
ξεκιναω δουλεια σε δυο βδομαδες. τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα!!
να ρωτησω κατι...τα μωρακια σας γυρνανε απο ανασκελα μπρουμυτα;ο μικρος ακομα τιποτα. και θυμαμαι η κορη μου γυραγε απο 3 μηνων. καλα λενε για τα αγορια οτι ειναι λιγο πιο αργα!!
φιλακια πολλα. μου λειπετε αλλα δεν εχω και πολυ χρονο!

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου ομορφα τι κανετε?ολες βολταρατε σημερα και εχει πεσει νεκρα?εμεις αφησαμε τον μικρο στη μαμα μου και πηγαμε για καφεδακι-ταβλακι!καλα ητανε.
ο βηχας δεν μας περασε ακομα αλλα ειμαστε πολυ καλυτερα!
εχω αρχισει κατι σεμιναρια για τη δουλεια εδω και μια βδομαδα και μου κακοφαινεται που τον αφηνω...(2 ωρες 2 φορες τη βδομαδα)να δω με τη καρδια θα γυρισω στη δουλεια!δουλευουμε ολες οι μανουλες?δεν θυμαμαι...!τι δουλεια κανετε?εγω ειμαι receptionist εδω:

http://www.candiamaris.gr/

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bouba έγραψε:γεια σας κοριτσια! τι κανετε; εμεις λιγο αρρωστουλια ειμαστε. μας εδωσε εισπνοουλες. ευτυχως το προλαβα και στα δυο στην αρχη. εμβολιο βεβαια αναβληθηκε μαλλον για την αλλη βδομαδα!
γμτ και γω θελω πολυ να βγω καμια βολτα αλλα φοβηθηκα ετσι οπως ειναι και τα δυο μην χειροτερεψουν. αντε να ανοιξει ο καιρος λιγο!
ξεκιναω δουλεια σε δυο βδομαδες. τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα!!
να ρωτησω κατι...τα μωρακια σας γυρνανε απο ανασκελα μπρουμυτα;ο μικρος ακομα τιποτα. και θυμαμαι η κορη μου γυραγε απο 3 μηνων. καλα λενε για τα αγορια οτι ειναι λιγο πιο αργα!!
φιλακια πολλα. μου λειπετε αλλα δεν εχω και πολυ χρονο!

ουτε εμενα δεν γυρναει ακομα!

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ , ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΑΚΙ.

ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΜΑ ΕΞΟΔΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΗ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟ ΤΑ MOTHER.

THANKS ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!

εμεις δεν την βολευτικαμε καθολου τη φορμα εξοδου!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bouba έγραψε:γεια σας κοριτσια! τι κανετε; εμεις λιγο αρρωστουλια ειμαστε. μας εδωσε εισπνοουλες. ευτυχως το προλαβα και στα δυο στην αρχη. εμβολιο βεβαια αναβληθηκε μαλλον για την αλλη βδομαδα!
γμτ και γω θελω πολυ να βγω καμια βολτα αλλα φοβηθηκα ετσι οπως ειναι και τα δυο μην χειροτερεψουν. αντε να ανοιξει ο καιρος λιγο!
ξεκιναω δουλεια σε δυο βδομαδες. τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα!!
να ρωτησω κατι...τα μωρακια σας γυρνανε απο ανασκελα μπρουμυτα;ο μικρος ακομα τιποτα. και θυμαμαι η κορη μου γυραγε απο 3 μηνων. καλα λενε για τα αγορια οτι ειναι λιγο πιο αργα!!
φιλακια πολλα. μου λειπετε αλλα δεν εχω και πολυ χρονο!

Περαστικά σας κοπέλα μου!
Γρήγορα να γίνουν περδικάκια εύχομαι!!
Εμένα η μικρούλα κοιμάται ανάσκελα! Δεν έχει γυρίσει ποτέ μπρούμυτα από μόνη της!!
Ούτε εγώ βέβαια την έχω βάλει ποτέ να κοιμηθεί έτσι!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ τελείωσα ψυχολογία αλλά δουλεύω ως γραμματέας σε γραφείο! Τόσο καλά...!!
Αλλά δεν θέλω με τίποτα να γυρίσω πίσω...!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις