Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια! Αφού είπαμε ότι η ομαδούλα μας έχει τα πιο όμορφα μωρά του κόσμου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 27 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 27 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 27 536304
Το αντράκι μου απόψε έκανε το πρωτοφανές 11-9:30!!! Κοντεύει 5 μηνών και είναι η πρώτη φορά που κοιμάται τόσο! Αφού ήμουν ξύπνια από τις 7 και τον κοιτούσα μήπως έχει πάθει κάτι! Shocked Shocked Shocked
Πω, πω ρε κορίτσια πώς περνάει ο καιρός! Πότε ξεπετάχτηκαν έτσι τα μωράκια μας; confused confused confused Μας θυμάμαι ακόμα εγκυούλες και τώρα πια η αγκαλιά μας είναι γεμάτη! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 27 893968
Μακάρι να είναι όλα γερά! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 27 215994
Και εμείς αυτόνομη θέρμανση έχουμε οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα! Το σπιτάκι μας είναι ζεστό!
Μαρία με το καλό το 3ο ανηψάκι! Wink
Αυτά τα ολίγα!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 27 417472

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μας έβαλαν πετρέλαιο πριν λίγο. Γιούπι!!!!
Επιτόπου τα άνοιξα. Κορίτσια και εμείς έχουμε αυτόνομη θέρμανση αλλά αν μένεις σε πολυκατοικία και οι περισσότεροι απ'τους μισούς δεν πληρώνουν τι να πρωτοπληρώσει ο έρημος ο διαχειριστής; Την δεη, την καθαρίστρια, το ασανσέρ,το βόθρο, το πετρέλαιο; Να φανταστείτε εμείς είμασταν πρόπερσυ διαχειριστές και χρωστούσαν από τότε κάποια κοινόχρηστα. Ο φετινός διαχειριστής μας είπε ότι ακόμα τα χρωστάνε. Έλεος!! Γνωρίζει καμμιά σας τι μπορούμε να κάνουμε σ'αυτήν την περίπτωση; Ο άντρας μου λέει να βγει χαρτί στην είσοδο της πολυκατοικίας με τα ονόματα και τα ποσά αυτών που χρωστάνε και αν και τότε δεν πληρώσουν να τους στείλουμε εξώδικα. Εμείς είμαστε μα@$κες που πληρώνουμε; Και εμάς δεν μας τρέχουν απ'τα μπατζάκια μας αλλά φροντίζουμε να πληρώνουμε τις υποχρεώσεις μας.

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tina_1982 έγραψε:Μας έβαλαν πετρέλαιο πριν λίγο. Γιούπι!!!!
Επιτόπου τα άνοιξα. Κορίτσια και εμείς έχουμε αυτόνομη θέρμανση αλλά αν μένεις σε πολυκατοικία και οι περισσότεροι απ'τους μισούς δεν πληρώνουν τι να πρωτοπληρώσει ο έρημος ο διαχειριστής; Την δεη, την καθαρίστρια, το ασανσέρ,το βόθρο, το πετρέλαιο; Να φανταστείτε εμείς είμασταν πρόπερσυ διαχειριστές και χρωστούσαν από τότε κάποια κοινόχρηστα. Ο φετινός διαχειριστής μας είπε ότι ακόμα τα χρωστάνε. Έλεος!! Γνωρίζει καμμιά σας τι μπορούμε να κάνουμε σ'αυτήν την περίπτωση; Ο άντρας μου λέει να βγει χαρτί στην είσοδο της πολυκατοικίας με τα ονόματα και τα ποσά αυτών που χρωστάνε και αν και τότε δεν πληρώσουν να τους στείλουμε εξώδικα. Εμείς είμαστε μα@$κες που πληρώνουμε; Και εμάς δεν μας τρέχουν απ'τα μπατζάκια μας αλλά φροντίζουμε να πληρώνουμε τις υποχρεώσεις μας.

Πολυς κοσμος ειναι ετσι.... δεν ξερεις πως να το αντιμετωπισεις... καποιοι οντως δεν εχουν και καποιοι απλα δεν πληρωνουν!!

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ 25 ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΤΑΝΤΑΡ

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="Tina_1982"]Μας έβαλαν πετρέλαιο πριν λίγο. Γιούπι!!!!
Επιτόπου τα άνοιξα. Κορίτσια και εμείς έχουμε αυτόνομη θέρμανση αλλά αν μένεις σε πολυκατοικία και οι περισσότεροι απ'τους μισούς δεν πληρώνουν τι να πρωτοπληρώσει ο έρημος ο διαχειριστής; Την δεη, την καθαρίστρια, το ασανσέρ,το βόθρο, το πετρέλαιο; Να φανταστείτε εμείς είμασταν πρόπερσυ διαχειριστές και χρωστούσαν από τότε κάποια κοινόχρηστα. Ο φετινός διαχειριστής μας είπε ότι ακόμα τα χρωστάνε. Έλεος!! Γνωρίζει καμμιά σας τι μπορούμε να κάνουμε σ'αυτήν την περίπτωση; Ο άντρας μου λέει να βγει χαρτί στην είσοδο της πολυκατοικίας με τα ονόματα και τα ποσά αυτών που χρωστάνε και αν και τότε δεν πληρώσουν να τους στείλουμε εξώδικα. Εμείς είμαστε μα@$κες που πληρώνουμε; Και εμάς δεν μας τρέχουν απ'τα μπατζάκια μας αλλά φροντίζουμε να πληρώνουμε τις υποχρεώσεις μας.[/quote

Αχ Τίνα μου, πονεμένη ιστορία. Κι εμείς είχαμε(και έχουμε δηλ) τέτοιους ενοίκους. Πέρυσι λοιπόν που είχαμε τη διαχείριση, κάναμε συνέλευση και η πολυκατοικία αποφάσισε να στείλει εξώδικο στο διαμέρισμα που δεν πλήρωνε (είχαν χρέος 1000 ευρώ και κάτι), με τα πολλά πλήρωσαν, αλλά για τους επόμενους μήνες δήλωσαν πως θα πρέπει ο διαχειριστής να ανεβαίνει στο διαμέρισμά τους για να παίρνει τα κοινόχρηστα!!!!! Για ένα χρόνο λοιπόν ο άντρας μου έκανε αυτή τη δουλειά, προκειμένου να μπορούμε να πληρώσουμε τα τρέχοντα, ώσπου το Σεπτέμβριο παραδώσαμε στον επόμενο διαχειριστή. Γι' αυτό μονοκατοικία και πάλι μονοκατοικία

Ελένη μου σίγουρα υπάρχουν και άνθρωποι που δεν έχουν, αλλά οι δικοί μας απλώς δεν πληρώνουν.

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ… ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΑΤΖΑΚΙΑ… ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ… ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ… ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ… ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ… ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΕΜΑΤΙΚΟ… ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΛΟΓΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ… ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΕΕΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ… ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ… ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΔΩΜΑΤΙΟ…
ΑΑΑ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΓΟΡΑΣΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΗΤΑΝ 2 ΠΟΡΤΟ… Ε ΚΑΙ;;; ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ 2 ΠΟΡΤΟ ΕΙΝΑΙ… ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ…. ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 900€ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ …. ΑΑΑΧΧΧ ΤΑ ΠΗΡΑ ΠΑΛΙ ΤΩΡΑ…
ΤΕΣΠΑ…
ΑΑΑ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΞΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ… ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΒΡΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ… ΑΛΛΙΩΣ, ΤΗΝ ΝΤΥΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ, ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΒΡΟΧΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΣΑΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑΑΑΑ..


candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CANDYΣΥΜΠΕΘΕΡΑ… ΚΑΙ Η ΝΥΦΗ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΗΧΟ ME TO XERI… ΧΑΧΑ
ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΑΦΙΣΕΣ ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ… ΤΟΥ ΛΕΩ ΑΑΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ… ΧΑΧΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟ ΥΦΟΣ… ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΤΕ;;; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΔΩ… ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΟΟΟΟΣ… ΜΟΥ ΕΙΠΕ… ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΕ ΜΟΝΟ… ΧΑΧΑΧΑ


δεν το ήξερα ότι τα ανέβασε ο άντρας σου. τα παιδιά πάντως είναι από φρανκφούρτη. ο καραγκιοζίδης είναι ο αδερφός μιας γνωστής μου. ο άντρας μου το ξέρει το παιδί προσωπικά (λόγω μουσικής)
πες του άντρα σου, μια χαρά γαμπρό θα κάνει...τεμέτερον...χαχαχαχα...πόντιος από τη μαμά.

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΑΑ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΞΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ… ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΒΡΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ… ΑΛΛΙΩΣ, ΤΗΝ ΝΤΥΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ, ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΒΡΟΧΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΣΑΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑΑΑΑ..

και εγώ τον βγάζω με το κρύο. Τον έχω καλά ντυμένο και φύγαμε. Κρίμα βρε συμπεθέρα που μένουμε μακριά...να σε ρωτήσω κάτι? της μιλάς γερμανικά? εγώ το προσπάθησα στον μεγάλο, αλλά δεν τα κατάφερνα...τι να κάνω? η μητρική μου γλώσσα είναι τα ελληνικά, δεν μου βγαίνανε τα γερμανικά

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ….
ΑΧ ΝΑΙ ΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΖΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΚΡΥΟ…
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ… ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΜΑΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ… ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ… ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ… ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ… ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΝ… ΑΛΛΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΕΤΣΙ…. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ….
ΑΧ ΝΑΙ ΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΖΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΚΡΥΟ…
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ… ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΜΑΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ… ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ… ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ… ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ… ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΝ… ΑΛΛΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΕΤΣΙ…. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.

εγώ πάντως το έχω προσπαθήσει και δεν μου βγαίνει. Πάντως αν έχεις σκοπό να το κάνεις, θα πρέπει ΠΑΝΤΑ να της μιλάς γερμανικά για να σε συνδέσει με τη γλώσσα. Ο μπαμπάς θα της μιλάει ελληνικά. Πίστεψε με δεν θα μπερδευτεί και θα τα καταλαβαίνει μια χαρά. Το θέμα είναι εσύ αν μπορείς να είσαι σταθερή σε αυτό

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candy έγραψε:
Elena84 έγραψε:ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ….
ΑΧ ΝΑΙ ΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΖΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΚΡΥΟ…
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ… ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΜΑΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ… ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ… ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ… ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ… ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΝ… ΑΛΛΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΕΤΣΙ…. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.

εγώ πάντως το έχω προσπαθήσει και δεν μου βγαίνει. Πάντως αν έχεις σκοπό να το κάνεις, θα πρέπει ΠΑΝΤΑ να της μιλάς γερμανικά για να σε συνδέσει με τη γλώσσα. Ο μπαμπάς θα της μιλάει ελληνικά. Πίστεψε με δεν θα μπερδευτεί και θα τα καταλαβαίνει μια χαρά. Το θέμα είναι εσύ αν μπορείς να είσαι σταθερή σε αυτό

Καλησπέρα και απο εμένα. Έχω μια θεία που σπούδασε στην Αγγλία και απο τότε που έκανε τα κορίτσια της τους μιλούσε αγγλικά. Τα κορίτσια μεγάλωσαν και έμαθα να μιλούν τα Αγγλικά και τελικά πήγαν και σπουδασαν και οι δύο στην Αγγλία

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Που ειστε βρε κοριτσια...
Νυσταξα...
Θα σας πω μια γλυκια καληνυχτα και παω να χουχουλιασω με το μπουμπουκι μου...
Καληνυχτουδια....

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια! κρυο πολύ σημερα! Πόσο θα ήθελα να ημουν σπιτακι μου με το μωρακι μου! Εχτες εφαγε στις 11 και ξυπνησε σημερα στις 8! Μακαρι να κρατησει αυτο το ωραριο γιατι με το 02:00-11:00 δεν μπορω να την παω πουθενα! Μεχρι να φαει, να την αλλαξω , να ρευτει μεσημεριασε και πρεπει να φυγω για δουλεια! Αυτα απο εμενα προς ο παρον! Φιλια σε ολες!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΙΔΑ ΑΙΜΑ!

ΕΜΑΣ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ!ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4 ΞΥΠΝΑΕΙ , ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ!!!

ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ !ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΝΑΙΝΕΤΕ.

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα και από μένα κοριτσάκια μου όμορφα....

χάλια νιώθω και εγώ...το κεφάλι μου πονάει

Δεσποινάκι, το θεματάκι που άνοιξες με τη βάπτιση βοηθάει απίστευτα...έχω αρχίσει και μαζεύω υλικό

σας φιλώ

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια μου...
Τι κανετε?
Γεωργια μου, ασε με αυτο το βραδυνο... Κι εμεις μια απο τα ιδια... Τρωμε στις 11 και τσουπ στις 5 παλι μαμ... Ευτυχως ο μεγαλος δεν ζηταει κρεβατια και τετοια, γιατι αν ειχα και αυτο, καηκα... Τελικα ειμαστε οι μονες που ξυπναμε τα βραδια?
Πολυ κρυο ειπαν σημερα ε? Και εγω ηθελα να παω καμια βολτιτσα... Τεσπα... Μαλλον μεσα αυτο το σαββατοκυριακο...

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια και από μένα. Χτες κοιμηθήκαμε κατα τις 11 μιση περίπου και ξυπνήσαμε στις 9. Δεν ξέρω αν το περνάτε και εσείς αλλά το βράδυ πριν κοιμηθούμε έχουμε τρελή γκρίνια. Ενώ τον βλέπω ότι κοιμάται όρθιος γκρινιάζει και κουνάει το κεφάλι του αριστερά δεξιά. Μήπως είναι απ'τα ουλάκια που τον τρώνε; Σχεδόν κάθε μέρα γίνεται αυτό.

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tina_1982 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια και από μένα. Χτες κοιμηθήκαμε κατα τις 11 μιση περίπου και ξυπνήσαμε στις 9. Δεν ξέρω αν το περνάτε και εσείς αλλά το βράδυ πριν κοιμηθούμε έχουμε τρελή γκρίνια. Ενώ τον βλέπω ότι κοιμάται όρθιος γκρινιάζει και κουνάει το κεφάλι του αριστερά δεξιά. Μήπως είναι απ'τα ουλάκια που τον τρώνε; Σχεδόν κάθε μέρα γίνεται αυτό.
σε ποιο δωμάτιο του δίνεις το τελευταίο γεύμα? θέλουν ηρεμία εκείνη την ώρα. ενοχλούνται δηλ. με τηλ., φώτα κλπ

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια, να σας πω ένα κουλό όνειρο που είδα.....
δήθεν ο μπέμπης μίλησε. και τι είπε?
Εδώ είμαι!....το είπε 2 φορές μάλιστα χαχαχαχα

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ….
ΤΙΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ… ΕΝΩ ΝΥΣΤΑΖΕΙ… ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ, ΤΡΙΒΕΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ… ΠΑΝΩ ΑΠ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ… ΕΝΩ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΜΕΣΟΣ…
ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ, ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΑΪΖΩ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ, ΛΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΪΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ;;; ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΥΠΝΟ;;;
ΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ…. ΣΑΝ ΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ…. ΠΩΠΩ ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ;;; ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ….


Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candy έγραψε:κορίτσια, να σας πω ένα κουλό όνειρο που είδα.....
δήθεν ο μπέμπης μίλησε. και τι είπε?
Εδώ είμαι!....το είπε 2 φορές μάλιστα χαχαχαχα

ΑΑΑΑΧΧΧ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΤΩΡΑ…. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ…. ΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ… ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΙΔΙΟ…
ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ..

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ….
ΤΙΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ… ΕΝΩ ΝΥΣΤΑΖΕΙ… ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ, ΤΡΙΒΕΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ… ΠΑΝΩ ΑΠ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ… ΕΝΩ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΜΕΣΟΣ…
ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ, ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΑΪΖΩ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ, ΛΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΪΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ;;; ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΥΠΝΟ;;;
ΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ…. ΣΑΝ ΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ…. ΠΩΠΩ ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ;;; ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ….


ναι Ελενάκι, καλά είναι να την πηγα΄΄ινεις στο δωμάτιο που κοιμάτε, χαμήλωσε το φωτισμό, μίλα χαμηλόφωνα. Πρέπει να καταλάβει πως τώρα δεν είναι άλλο ώρα για παιχνίδια κλπ. Έτσι έκανα και στον μεγάλο

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Στο δωμάτιό του τον ταίζω για να χαλαρώνει αλλά με το που τον βάζω στην κούνια αρχίζει η γκρίνια. Τι να πω. Ελπίζω απλά να είναι μια φάση και να σταματήσει σύντομα.

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:
candy έγραψε:κορίτσια, να σας πω ένα κουλό όνειρο που είδα.....
δήθεν ο μπέμπης μίλησε. και τι είπε?
Εδώ είμαι!....το είπε 2 φορές μάλιστα χαχαχαχα

ΑΑΑΑΧΧΧ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΤΩΡΑ…. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ…. ΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ… ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΙΔΙΟ…
ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ..

σε πιστεύω, παθαίνω και εγώ κάτι τέτοια παράξενα. πάντως δεν ήταν εφιάλτης

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tina_1982 έγραψε:Στο δωμάτιό του τον ταίζω για να χαλαρώνει αλλά με το που τον βάζω στην κούνια αρχίζει η γκρίνια. Τι να πω. Ελπίζω απλά να είναι μια φάση και να σταματήσει σύντομα.
μου το έκανε και εμένα 2-3 φορές, μην ανησυχείς

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις