Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσουδια μου!!!πολυυυυ κρρρρρρρρυο σημερα!και εμεις το τελευταιο γευμα το τρωμε στο ημιφως και κοιματε επιτοπου το πουλακι μου!ελενα και εγω το σκεφτομουν οτι περσυ τετοιο καιρο δεν ηξερα ακομα οτι ειμαι εγκυος και φετος ειναι γεματη η αγκαλιτσα μου!!!οσο για το ονειρο...δεν θα προλαβουμε να ανοιγοκλεισουμε τα ματια μας και θα ναι πραγματικοτητα!εμεισ εχουμε 2 μερες που ανακαλυψαμε τη φωνη μας!!!!τσιριζει και γελαει ολη μερα!!!τρελαινομαι!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 215994

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και από εμάς κοριτσάκια!
Χτες το καλό μας από το απογευματάκι και μετά είχε μια ανησυχία! Όλο αγκαλιά ήθελε και είχα πιαστεί! Και από το 5ο γεύμα δεν έφαγε σχεδόν τίποτα! 50ml κατέβασε και μετά έκλαιγε! Της έκανα στο καπάκι τσάι και ήπιε όμως λίγο! Κοιμήθηκε κατά τις 12+ και μετά 7 η ώρα άνοιξε μάτια! Δεν το είχε ξανακάνει! Κάναμε ότι δεν την ακούγαμε... της βάλαμε πιπίλα... κοιμήθηκε και ξύπνησε 12 παρά! Κάναμε τα κακάκια μας... φάγαμε... και τώρα στο δωμάτιό της λέει τα δικά της!
Το απόγευμα θα πάω με τον άντρα μου επίσκεψη να δούμε το μωράκι μιας φίλης!
Έχει τώρα 3 ημέρες που έχω καφέ υγρά και δεν λέει να μου έρθει! Τον προηγούμενο μήνα βέβαια μου είχε έρθει 3 αλλά πάντα μου έρχεται λίγο νωρίτερα! Άντε να δούμε!
Εγώ είχα μάθει για την εγκυμοσύνη μου 2 Φλεβάρη! Τότε είχα κάνει το τεστ! Το έχω κρατήσει.. έχω γράψει πάνω την ημερομηνία που το είχα κάνει και το έχω στο δωματιάκι της Σίλιας! Σε εκείνο το τεστ ίσα -ίσα φαινόταν μια αχνή γραμμούλα! Αφού έλεγα είμαι? Δεν είμαι? Γι αυτό ακολούθησαν και 2 χοριακές!
Στο πρώτο μου μωράκι που είχα κάνει τεστ φαινόταν πολύ καθαρά ότι ήμουν έγκυος αλλά εκείνο το μωράκι δεν κατάφερε τελικά να έρθει κοντά μας!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεωργία μου περαστικούλια σου κοπέλα μου!
Πόσο πυρετό έχεις?

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ DEPON 37.5 ΑΛΛΑ ΝΟΙΩΘΩ ΚΟΜΜΕΝΗ.ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΛΙΓΟ!

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια! κι εμένα γκρινιαζει λίγο το βράδυ, όχι μόνο την ώρα του ύπνου αλλά και όταν πίνει το γάλα της.

Εγώ είχα μάθει στις 20 Ιανουαρίου ότι είμαι έγκυος, το περιμέναμε πως και πως αυτό το μωράκι.

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tzef έγραψε:ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ DEPON 37.5 ΑΛΛΑ ΝΟΙΩΘΩ ΚΟΜΜΕΝΗ.ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΛΙΓΟ!

Περαστικά!!

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω 25 φλεβαρη εκανα το τεστ... Smile ωραιες στιγμες!

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσια μολις γυρησα απο το lidl πηγα να παρω πανες να τις δοκιμασω... εγω εμαθα οτι ημουν εγκυος 24 φλεβαρι και ημουν τοσο χαρουμενη γιατι ειχα πολυ λιγες πιθανοτητες να μεινω...

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω εκανα το τεστ 23 Ιανουαριου και εμαθα οτι ειμαι εγκυος... Εντωμεταξυ το προηγουμενο βραδυ ειδα τον συγχωρεμενο τον μπαμπα μου στον υπνο μου, να γελαει τοσο πολυ... Μα τοσο πολυ... Και αφου ξυπνησα, ετρεξα να παρω τεστ και οταν ειδα οτι τελικα ειμαι, ειπα απο μεσα μου: "Βρε λες να ειναι και αγορι, να τον πουμε και Νικολα, γι'αυτο γελουσε ο μπαμπακας μου?" Και ετσι και εγινε... Ηρθε ο Νικολης μου... Συγκινηθηκα παλι...
Γεωργια μου, περαστικουλια σου....
pale pale pale pale pale pale pale pale

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 215994

http://www.etsy.com/listing/80067524/sweet-fruit-strawberry-set-baby-booties?ref=cat2_gallery_26

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ 4 φεβρουαρίου, αλλά το ήξερα από τα μέσα γενάρη ότι ήμουν...το αισθανόμουν πολύ έντονα

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τον μεγάλο στις 5 φεβρουαρίου

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
antzelinino έγραψε:Εγω εκανα το τεστ 23 Ιανουαριου και εμαθα οτι ειμαι εγκυος... Εντωμεταξυ το προηγουμενο βραδυ ειδα τον συγχωρεμενο τον μπαμπα μου στον υπνο μου, να γελαει τοσο πολυ... Μα τοσο πολυ... Και αφου ξυπνησα, ετρεξα να παρω τεστ και οταν ειδα οτι τελικα ειμαι, ειπα απο μεσα μου: "Βρε λες να ειναι και αγορι, να τον πουμε και Νικολα, γι'αυτο γελουσε ο μπαμπακας μου?" Και ετσι και εγινε... Ηρθε ο Νικολης μου... Συγκινηθηκα παλι...
Γεωργια μου, περαστικουλια σου....
pale pale pale pale pale pale pale pale

εδω συγκινηθηκα εγω που το διαβασα.... Rolling Eyes

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεωργια περαστικα σου καλο μου!

690ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 Empty ποσο κοιμαται το μωρακι σας Σαβ Ιαν 28, 2012 5:56 am

mahimit

mahimit
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα κοριτσια.ο μπεμπουλης μου γινεται 4 μηνων σε μια εβδομαδα και δεν κοιμαται καθολου μεσα στη μερα.εσας flower

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια εχω χαθει εντελως δεν προλαβαινω και πολλα!...εμενα ευτυχως κοιματε...-ακομα-και ενδοιαμεσα και ολο τα βραδυ,εχει αγριεψει πολυ Shocked ,φερνει τουμπες,στριγκλιζει και δεν καθετε πουθενα,σωστη ανταρτισα,δεν μπορω να την αφησω ουτε στο ρηλαξ,'ειναι κακια'λεει ο γιος μου..αχαχαχαχχ Laughing

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mahimit έγραψε:καλησπερα κοριτσια.ο μπεμπουλης μου γινεται 4 μηνων σε μια εβδομαδα και δεν κοιμαται καθολου μεσα στη μερα.εσας flower

Καλησπέρα! Εμένα γίνεται 5 μηνών σε 10 μέρες και άλλες φορές κοιμάται και άλλες όχι! Αλλά όταν λέμε κοιμάται εννοούμε 1 ώρα το πολύ μέσα στην ημέρα, μην φανταστείς! Smile

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Πω, πω, τί κρύο είναι αυτό! Και ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα! Από Τρίτη έρχονται τα χειρότερα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 606100
Εμείς σήμερα πήγαμε βολτούλα για ψώνια στα jumbo! Τον έντυσα σαν κρεμμύδι και βγήκαμε! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 875502 Πήραμε και ενδοεπικοινωνία γιατί λέμε απόψε να τον πάμε στο δωμάτιό του! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 534787 Δεν είμαι αποφασισμένη, ξέρω ότι θα μου λείπει αλλά κάποια στιγμή πρέπει να γίνει και αυτό! Κοτζάμ άντρας έγινε πια! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 328109 Θα σας πω εντυπώσεις αύριο αν και πολύ φοβάμαι ότι θα ξαναμετακομίσει στο δωμάτιό μας! Θα μου λείπει η ψυχούλα μου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 534787
Αυτά προς το παρόν! Άντε, πού χαθήκατε όλες; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 417472

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mpogos έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Πω, πω, τί κρύο είναι αυτό! Και ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα! Από Τρίτη έρχονται τα χειρότερα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Εμείς σήμερα πήγαμε βολτούλα για ψώνια στα jumbo! Τον έντυσα σαν κρεμμύδι και βγήκαμε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Πήραμε και ενδοεπικοινωνία γιατί λέμε απόψε να τον πάμε στο δωμάτιό του! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Δεν είμαι αποφασισμένη, ξέρω ότι θα μου λείπει αλλά κάποια στιγμή πρέπει να γίνει και αυτό! Κοτζάμ άντρας έγινε πια! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Θα σας πω εντυπώσεις αύριο αν και πολύ φοβάμαι ότι θα ξαναμετακομίσει στο δωμάτιό μας! Θα μου λείπει η ψυχούλα μου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αυτά προς το παρόν! Άντε, πού χαθήκατε όλες; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Καλησπέρα συμπολίτισα. Smile Smile Smile
Θα σου φανεί λίγο περίεργο στην αρχή που δεν θα'ναι το μωρό δίπλα σου αλλά με την ενδοεπικοινωνία θα το ακούς και θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Κι εγώ μπορώ να πω ότι γρήγορα το συνήθισα και έχουν περάσει και 2 μήνες που τον έβαλα στο δωμάτιό του χωρίς να μπω στον πειρασμό να τον ξαναβάλω δίπλα μου.

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mpogos έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Πω, πω, τί κρύο είναι αυτό! Και ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα! Από Τρίτη έρχονται τα χειρότερα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 606100
Εμείς σήμερα πήγαμε βολτούλα για ψώνια στα jumbo! Τον έντυσα σαν κρεμμύδι και βγήκαμε! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 875502 Πήραμε και ενδοεπικοινωνία γιατί λέμε απόψε να τον πάμε στο δωμάτιό του! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 534787 Δεν είμαι αποφασισμένη, ξέρω ότι θα μου λείπει αλλά κάποια στιγμή πρέπει να γίνει και αυτό! Κοτζάμ άντρας έγινε πια! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 328109 Θα σας πω εντυπώσεις αύριο αν και πολύ φοβάμαι ότι θα ξαναμετακομίσει στο δωμάτιό μας! Θα μου λείπει η ψυχούλα μου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 534787
Αυτά προς το παρόν! Άντε, πού χαθήκατε όλες; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 417472


Απο την μια θέλω και εγώ να την πάρω στο δωμάτιο της και από την άλλη φοβάμει. Ακόμα το κρεβατάκι της είναι κολλημένο στο κρεβάτι μου. Νομίζω δεν είμαι έτοιμη να φύγει και ας είναι η τέταρτη μου και έπρεπε να μάθω μεχρι τώρα

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
IreneM έγραψε:
Mpogos έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Πω, πω, τί κρύο είναι αυτό! Και ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα! Από Τρίτη έρχονται τα χειρότερα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 606100
Εμείς σήμερα πήγαμε βολτούλα για ψώνια στα jumbo! Τον έντυσα σαν κρεμμύδι και βγήκαμε! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 875502 Πήραμε και ενδοεπικοινωνία γιατί λέμε απόψε να τον πάμε στο δωμάτιό του! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 534787 Δεν είμαι αποφασισμένη, ξέρω ότι θα μου λείπει αλλά κάποια στιγμή πρέπει να γίνει και αυτό! Κοτζάμ άντρας έγινε πια! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 328109 Θα σας πω εντυπώσεις αύριο αν και πολύ φοβάμαι ότι θα ξαναμετακομίσει στο δωμάτιό μας! Θα μου λείπει η ψυχούλα μου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 534787
Αυτά προς το παρόν! Άντε, πού χαθήκατε όλες; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 417472


Απο την μια θέλω και εγώ να την πάρω στο δωμάτιο της και από την άλλη φοβάμει. Ακόμα το κρεβατάκι της είναι κολλημένο στο κρεβάτι μου. Νομίζω δεν είμαι έτοιμη να φύγει και ας είναι η τέταρτη μου και έπρεπε να μάθω μεχρι τώρα

Συμπεθέρα ( Laughing ) σε παρακαλώ μην κακομαθαίνεις την νυφούλα μου! Razz Razz Razz Και εγώ μόλις τελείωσα την μετακόμιση! Ο Θεός και η ψυχή μου απόψε! Rolling Eyes Όλα καλά! Αφού κάποια στιγμή θα γίνει ας γίνει απόψε! Rolling Eyes

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tina_1982 έγραψε:
Mpogos έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Πω, πω, τί κρύο είναι αυτό! Και ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα! Από Τρίτη έρχονται τα χειρότερα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Εμείς σήμερα πήγαμε βολτούλα για ψώνια στα jumbo! Τον έντυσα σαν κρεμμύδι και βγήκαμε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Πήραμε και ενδοεπικοινωνία γιατί λέμε απόψε να τον πάμε στο δωμάτιό του! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Δεν είμαι αποφασισμένη, ξέρω ότι θα μου λείπει αλλά κάποια στιγμή πρέπει να γίνει και αυτό! Κοτζάμ άντρας έγινε πια! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Θα σας πω εντυπώσεις αύριο αν και πολύ φοβάμαι ότι θα ξαναμετακομίσει στο δωμάτιό μας! Θα μου λείπει η ψυχούλα μου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αυτά προς το παρόν! Άντε, πού χαθήκατε όλες; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Καλησπέρα συμπολίτισα. Smile Smile Smile
Θα σου φανεί λίγο περίεργο στην αρχή που δεν θα'ναι το μωρό δίπλα σου αλλά με την ενδοεπικοινωνία θα το ακούς και θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Κι εγώ μπορώ να πω ότι γρήγορα το συνήθισα και έχουν περάσει και 2 μήνες που τον έβαλα στο δωμάτιό του χωρίς να μπω στον πειρασμό να τον ξαναβάλω δίπλα μου.

Μπράβο Τίνα! Και εγώ ήθελα να τον διώξω από την αρχή αλλά ο παιδίατρος ήταν κάθετος ότι το μωρό πρέπει να μείνει στο δωμάτιο μέχρι 6 μηνών! Για αυτό και είμαι διστακτική! Embarassed Αλλά σήμερα τελείωσαν τα ψέμματα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 534787 Η ενδοεπικοινωνία είναι στη θέση της αν και δεν νομίζω ότι θα την χρειαστώ αφού το αυτί μου θα είναι συνέχεια εκεί! (Οι πόρτες των δωματίων είναι ακριβώς απέναντι!)
Άσχετο αλλά νομίζω ότι εκτός απο συμπολίτισες είμαστε και πρώην συμμαθήτριες! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 28 328109

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ .ΣΤΙΣ 4 ΞΥΠΝΗΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 39.5! ΗΠΙΑ ΝΤΕΠΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΙΧΑ ΛΟΥΣΤΕΙ ΣΤΟΝ ΥΔΡΩΤΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ.

ΕΓΩ ΣΤΙΣ 18/02 ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.


ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα κοριτσια αποψε η μπεμπα μου κοιμηθηκε πρωτη φορα απο τις 11 μεχρι τις 7
tzef περαστικα...

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια. Εμείς είχαμε τρελή γκρίνια πάλι χτες. Τελικά κοιμήθηκε στις 11μιση και ξύπνησε 9 παρά.. Περαστικά tzef.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις