Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenikal έγραψε:Καταφερα κι εβαλα κι εγω το κοριτσακι μου! χιχι!

Αχ μωρέ και άλλο ένα ζουζουνάκι όμορφο για πολλά φιλάκια!!!!!!!!!
Να την χαίρεσαι Ελενάκι μου!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΓΙΝΕΙ Η ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΟΥ ΧΕΧΕ!!! Smile Smile Smile ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΙ ΕΣΑΣ!!!ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΓΕΝΙΚΩΣ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ, ΕΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ!!!!

ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΟΙ!!!ΑΣΧΕΤΟ!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΕΛΕΝΑ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΜΟΙΖΑΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟ FACE!

NAI EXΘΕΣ ΗΡΘΕ Η ΚΟΡΔΕΛΑ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΠΙΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΑ!ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ.ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΛΙΠ!


ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια μ τι κανετε;
Καλο μηνα να εχουμε.
Εχθες καναμε εμβολιο το 2ο μας 2διπλο .Και ειμαστε 6.080 γρ και 63 εκ. μετα αρχες Μαρτιου παλι Very Happy Very Happy
Το κρυο αφοριτο .Δεν μπορουμε να παμε πουθενα τοσες μερες φοβαμαι να μην κρυωσουμε αν βγουμε εξω με το καροτσι!!

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα στις μανούλες και σε όλα τα όμορφα μωράκια. Είναι όλα κουκλάκια ζωγραφιστά!!!

Εμείς είμαστε χάλια. Η μπέμπα μου έκανε πάλι εμετό το πρωί και βήχει συνέχεια. Στεναχωριέμαι που το βλέπω έτσι, δεν ξέρω τι να κάνω να την ανακουφίσω. Κάνουμε βέβαια συνέχεια πλύσεις με ορό και έβαλα και το βραστήρα λίγο και μόλις έβρασε το νερό την έβαλα πάνω από τους υδρατμούς. Καλά έκανα, τι λέτε;

Στη Ιουλίτσα μου θυμάμαι ότι στον 5ο μήνα, είχαμε αρχίσει κρέμα βανίλια και φρουτόκρεμα.

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ 6270 ΚΑΙ 61ΕΚ

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΡΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ… ΧΙΧΙ
ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΥΜΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΣΕ ΛΙΓΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΧΑΛΑΡΗ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ.
ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΑΚΙ ΜΑΣ, ΒΑΝΙΛΙΑ ΠΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΗ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ Η ΚΡΕΜΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΖΑΧΑΡΗ ΜΕΣΑ… ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΝΟΣΤΟ…
ΧΘΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΡΡΟΙΑ, ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ, ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ, ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΕ. ΟΤΑΝ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΜΗΛΟ. ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ (ΧΧΧΜΜΜΜ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΔΙΑΡΡΟΙΑ, ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΞΕΦΥΓΕ ¨ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ¨ ΠΟΛΥΥΥ ΛΙΓΟ) ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΛΙ ΕΚΑΝΕ, ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΛΟ;;; ΘΑ ΔΩ ΑΝ ΞΑΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛ…
ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ Η ΚΟΡΟΥΛΕΣ ΣΟΥ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΚΟΡΔΕΛΑ.
ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑΡΑ… ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ.
SEPTEMBER… ΑΧ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ…

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ…
ΧΑΙΡΟΜΑΙ

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα ομορφες και ομορφα μπεμπακια...
Εδω πολυ κρυο αλλα απο χιονι τιποτα... Ηλιος με δοντια... Εντωμεταξυ καθε πρωι που ξυπναει ο καημενος ο Παντελης, ρωταει... Μαμα χιονισε εξω? Βλεπει στην τηλεοραση που δειχνει χιονια για Θεσσαλονικη και περιμενει πως και πως...
Αχ ρε κοριτσια... Βαρεθηκα ολο μεσα... Θελω να παω για ενα καφεδακι...
Γεωργια, παντος η μικρη δεν μπορω να καταλαβω ποιον μοιαζει, αλλα η μεγαλη ειναι ιδια εσυ...
Αυτα κουκλες... Τα λεμε...

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΜΠΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΚΑΠΩΣ, ΣΤΟΠΑΝΩ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΤΕΛΗ.

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΗ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΜΟΥ , ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΛΙ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΜΕ ΓΚΡΙΖΟ ΜΠΛΕ (ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ) ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΖΟΥΜΕ.

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα να έχουμε. Πολύ κρύο και σήμερα. Ο μικρός μου ξύπνησε στις 9 έφαγε και ξανακοιμήθηκε. Τον περιμένω να ξυπνήσει από στιγμή σε στιγμή και έτσι βρήκα κι εγώ την ευκαιρία να σας γράψω. Κι εγώ έχω βαρεθεί-κουραστεί τόσο καιρό στο σπίτι. Έχω να βγω για καφέ απ'το καλοκαίρι. Αλλά και να τύχει να βγω για κάποια δουλειά ή να πεταχτώ για λίγο στη μαμά μου το μυαλό μου είναι συνέχεια στον μικρό. Φανταστείτε τι έχει να γίνει όταν επιστρέψω στη δουλειά. Ζήλεψα κι έβαλα κι εγώ νέες φωτο. Περαστικά στα άρρωστα μπεμπάκια.
Tzef οι κόρες σου είναι και οι δύο καλλονές. Να τις χαίρεσαι κοπέλα μου.

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κουκλες και πολλα πολλα φιλάκια στα κουκλιά μωρακια σας!!! Τελικά ειμαστε καλη παρεουλα εδω! Αφου ξυπναμε με τη μικρη, αλλαζουμε, τρωμε και ανυπομονω να μπω να μαθω νεα σας- ειναι η καλυτερη μου! Περναμε ιδια φαση και ειναι τελειο να το μοιραζεσαι!!

September περαστικουλια! Καλα εκανες με τους υδρατμους μαλακωνει λιγακι ολο το ωτορινο-συστημα!

Σ'εμας εχει ανοιξει η ορεξη της μικρουλας! Η παλινδρομηση ειναι σε υφεση αυτες τις μερες και εχει ξεθαρρεψει και τρωει καλά και πολύ! Μακαρι Παναγιτσα μου να περναει! Σημερα σηκωθηκε και στις 3 να φαει, αλλά δεν με νοιαζει, αρκει να μαζευει γαλατακι στις αποθηκες της Laughing Laughing Laughing

Γεωργία μουτελεια τα νεα σας!!! Πάει κι αυτό!! Πολύ χαιρομαι!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια! Θελω να λυσω μια παραξηγηση:
Χτες αποδειχθηκε οτι χρηστης με το ψευδωνυμο elenica ειναι ψευτης και εχει 3 διαφορετικα προφιλ! Σημερα λοιπον, διαπιστωσα οτι σε μια δηλωση που εκανα στο θεμα ''παραξενιες των αντρων μας'' σχολιαστηκα απο τον χρηστη χρυσαφακι ως ψευτρα (εμμεσως πλην σαφως) καθοτι με μπερδεψε με την προαναφερθεισα χρηστη! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Η ELENICA!!! Πολλες απο εασς με εχετε και στο face! Απλα το λεω για να μην δημιουργηθουν παραξηγησεις και διαστρεβώθει η εικονα μου! Οχι τιποτα αλλο αλλα οντως, συμφωνω με την Γεωργια, οτι ειστε σαν ψυχοθεραπεια και περναω πολυ καλα εδω! Εχω ηδη μιλησει με την Βιβιαν! Αυτα για αυτο!
Εμεις ειμαστε καλυτερα με το κρυωματακι μας! Ευτυχως! Την πατησα εγω βεβαια τωρα αλλα θα το παλεψω! Ηλιανα μου με την παλινδρομηση πιστευω τοι θα πατε πολυ καλυτερα απο εδω και περα! Εμας μας περασε! Εκανα ολα τα τεστ! Ουτα την κρατησα μισαωρο, την ξαπλωσα κατευθειαν, της σηκωσα τα ποδια ψηλα κι οτι αλλο απεφευγα και ειμαστε τελειες! Το εχω βεβαια στο νου μου ακομα αλλα ειμαστε πιο χαλαρα!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακαρι βρε Ελενη μου!! Πολυ το χαιρομαι που τρωει με τοση ορεξη!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HLIANA έγραψε:Μακαρι βρε Ελενη μου!! Πολυ το χαιρομαι που τρωει με τοση ορεξη!

Ναι βρε! Θυμαμαι η γιατρος μας ειχε πει οτι 3ο με 4ο μηνα στρωνει αυτο! Οποτε εισαι μια χαρα! Και εγω την ευχαριστιεμαι πιο πολυ τωρα! Δεν φοβαμαι με το παραμικρο μην βγαλει γαλατακι...
Καλα κοριτσια, τα μωρα της ομαδας μας ειναι οντως κουκλια! Φαινεται το μελαγχολικο φθινοπωρο βγαζει ομορφιες! Τινα, τι ματαρες ειναι αυτες που εχει ο μπεμπης καλε??? Γεωργια εγω νομιζω οτι και οι 2 σε σενα μοιαζουν!
Κι εγω εχω βαρεθει σπιτι-δουλεια, δουλεια-σπιτι... ευτυχως που ειναι και η βαπτιση τωρα και θα βγουμε λιγο εξω με τα τρεχαματα! Ηλιανα τι εκανες με χωρο δεξιωσης?

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elenikal έγραψε:
HLIANA έγραψε:Μακαρι βρε Ελενη μου!! Πολυ το χαιρομαι που τρωει με τοση ορεξη!

Ναι βρε! Θυμαμαι η γιατρος μας ειχε πει οτι 3ο με 4ο μηνα στρωνει αυτο! Οποτε εισαι μια χαρα! Και εγω την ευχαριστιεμαι πιο πολυ τωρα! Δεν φοβαμαι με το παραμικρο μην βγαλει γαλατακι...
Καλα κοριτσια, τα μωρα της ομαδας μας ειναι οντως κουκλια! Φαινεται το μελαγχολικο φθινοπωρο βγαζει ομορφιες! Τινα, τι ματαρες ειναι αυτες που εχει ο μπεμπης καλε??? Γεωργια εγω νομιζω οτι και οι 2 σε σενα μοιαζουν!
Κι εγω εχω βαρεθει σπιτι-δουλεια, δουλεια-σπιτι... ευτυχως που ειναι και η βαπτιση τωρα και θα βγουμε λιγο εξω με τα τρεχαματα! Ηλιανα τι εκανες με χωρο δεξιωσης?

Σ'ευχαριστώ κοπέλα μου. Και να φανταστείς ότι ούτε εγώ ούτε ο άντρας μου έχει τέτοια μάτια. Ο πεθερός μου έχει γαλαζοπράσινα μάτια. Μακάρι να του μείνουν και να μην αλλάξουν μετά το θηλασμό.
Τι κουκλάκια που είναι όλα; Κάθομαι και χαζεύω τις φωτογραφίες.Με τα μαγουλάκια τους, τα χειλάκια τους σου έρχεται να τα ζουλήξεις, να τα ρουφήξεις. γούτσου, γουτσου Very Happy

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι τα ατιμα ειναι κουκλια!
Για τις κρεμες... μου ειχε ερθει ενα δειγμα ριζαλευρο βανιλια nutricia και εγραφε πανω οτι εχει ζαχαρη... τις εφαγα εγω! μαλλον θα φτιαχνω μονη μου το ρυζαλευρο θα μου δωσει η παιδιατρος συνταγη... ετσι λεω τωρα δεν ξερω αν θα το κάνω!!! εμεις θα ξεκινησουμε λογικα στις 17 που γινομαστε 5 μηνων (Παναγια μου , δεν το πιστευω πως περασε ο καιρος...)

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμείς μόλις φάγαμε και ευτυχώς δεν έχει ξανακάνει εμετό. Φοβάμαι να την πολυκουνάω είναι η αλήθεια.

Μια και ρώτησε και η Ελένη, εσείς που μένετε εδώ κοντά, που έχετε κοιτάξει για το τραπέζι μετά τη βάπτιση; Στο Πολύδροσο Club κοίταξε καμία, εμείς είχαμε πάει σ' ένα γάμο εκεί και ήταν πολύ ωραία.

Ελένη μαζί θα ξεκινήσουμε τις κρέμες!!! Very Happy Very Happy

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχουμε κοιταξει στο Αριαδνη και στο clubPolydroso! Τωρα θα δουμε το residence και chavalieur (καπως ετσι)-κοιταζω αυτα που εχουν μεσα εκκλησακι για να μην ταλαιπωρηθουν-στο clubΠολυδροσο ειναι ακριβα-τιμες κτηματος-χωρις εκκλησακι-θα δουμε..ειμαστε προς αναζητηση!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω με τις φωτο ρε γαμωτο εχω ενα κολλημα! Ουτε fb ανεβασα τη μικρουλα μας! Να ημασταν μονο εμεις κι εμεις..αλλα μπαινουν και τοσοι ασχετοι κι εδω..Ολο φτανω μεχρο την υπογραφη να βαλω και μετα το ακυρωνω! Rolling Eyes Rolling Eyes

Εμεις νομιζω μου ειχε πει οτι στερεες θα ξεκινησουμε απο τον 6ο, αλλα δεν ειμαι και σιγουρη!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
September γεννησαμε ιδια μερα! Που γεννησες???
Εμεις εχουμε κλεισει το κτημα Ρουσσου στην βαρυμπομπη αλλα το σκεφτομαι ακομα! Ευτυχως τον ξερουμε τον ανθρωπο και μας δινει παραταση για την προκαταβολη (εκτος αν βρεθει αλλος που να ενδιαφερεται για εκεινην την μερα οποτε θα μας ρωτησει παλι!).
Ηλιανα, κι εγω εχω κολλημα με τις φωτος, απλα εδω νομιζω μπαινει λιγοτερος κοσμος απο οτι στο face! Εκει δεν εχω βαλει κι ουτε προκειται! Κι εδω τις βαζω για λιγο να δειτε την μπεμπα μου και τις βγαζω μετα! Αν το μαθει ο αντρας μου θα με σκοτωσει...δεν θελει...

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
HLIANA έγραψε:Εγω με τις φωτο ρε γαμωτο εχω ενα κολλημα! Ουτε fb ανεβασα τη μικρουλα μας! Να ημασταν μονο εμεις κι εμεις..αλλα μπαινουν και τοσοι ασχετοι κι εδω..Ολο φτανω μεχρο την υπογραφη να βαλω και μετα το ακυρωνω! Rolling Eyes Rolling Eyes

Εμεις νομιζω μου ειχε πει οτι στερεες θα ξεκινησουμε απο τον 6ο, αλλα δεν ειμαι και σιγουρη!

Κι εγώ το ίδιο με τις φωτογραφίες. Αφήστε που εγώ δεν έχω ούτε σελίδα στο facebook

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ 31/10/2011;

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elenikal έγραψε:September γεννησαμε ιδια μερα! Που γεννησες???
Εμεις εχουμε κλεισει το κτημα Ρουσσου στην βαρυμπομπη αλλα το σκεφτομαι ακομα! Ευτυχως τον ξερουμε τον ανθρωπο και μας δινει παραταση για την προκαταβολη (εκτος αν βρεθει αλλος που να ενδιαφερεται για εκεινην την μερα οποτε θα μας ρωτησει παλι!).
Ηλιανα, κι εγω εχω κολλημα με τις φωτος, απλα εδω νομιζω μπαινει λιγοτερος κοσμος απο οτι στο face! Εκει δεν εχω βαλει κι ουτε προκειται! Κι εδω τις βαζω για λιγο να δειτε την μπεμπα μου και τις βγαζω μετα! Αν το μαθει ο αντρας μου θα με σκοτωσει...δεν θελει...

Γέννησα στο Αρεταίειο, έκανα καισαρική. Αρχικά μου είχε πει ο γιατρός ότι θα γεννήσω στις 15/09, μετά πήρα μετάθεση για τις 17/09 και γέννησα στις 11:30 το βράδυ και ο γιατρός μου είπε:" είχαμε πει για τις 17 και τελικά το πετύχαμε έστω και στο παραπέντε".

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραιο το κτημα Ρουσου! Εχει και εκκλησακι,ε? Ελενη μου κοιταζουμε ιδια ημερομηνια,οποτε δεν το κοιταζουμε το δικο σας!Παντως αυτο που με απασχολει ειναι οτι μεσα δεν μου αρεσει και εξω μεσημερι ακομη και να εχει τεντα θα ειναι πολυ ζεστη! Ο αντρουλης που ειδε το Αριαδνη λεει οτι εχει και πολυ πρασινο! Θα δω και τα αλλα 2 και μετα βλεπουμε! Ελεγα να κλεισω ραντεβου για Σαββατο, αλλα με τετοιο καιρο θα με περασουν για τρελη!
Αληθεια θα βαλετε dj? Εγω δεν θελω-εχουμε και πενθος απο το θειο μου, αλλα βλεπω την πεθερα μου να ψηνεται..Ακομη παντως ειμαι στα χαμενα και ολα ειναι πολυ ρευστα! Μπορει να κλεισω και σε μια ταβερνα τους πολυ πολυ βασικους στο τελος..

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α!κοριτσια τωρα που το θυμηθηκα!Ποια κοπελα μου εκανε αιτημα στο fb Δωρα (δε λεω επιθετο μηπως δεν θελει)-δεν ειναι η Δωρα η Σαλονικια (Αγαπη), γιατι ηδη την εχω, αλλα βλεπω απο τους κοινους οτι ειναι απο την ομαδουλα μας! Δεν καταλαβα ποια ηταν γι αυτο ακομη να κανω accept.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις