Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
47 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 47 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια μου! Εχω μπει εδω και ωρες αλλα μολις τωρα καταφερα να σας γραψω! Η μικρη πολυ ανησυχη σημερα...ολο αγκαλιες και κλάμα ειναι...τωρα την πηρε ο υπνος να ηρεμησει λιγο το πουλακι μου...μαλλον την ταλαιπωρει το κρυωμα...
Ηλιάνα μου...δεν θα το πάρω τελικά... ο αντρας μου δεν θελει λεει ανταπτορα γιατι θα αγχωνεται μην χαθεί ή μην το ξεχασουμε σε κανα εξοχικό κτλ... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 654655 τι να πω...ωρες ωρες μου ερχεται να το κουτουλησω... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 679259 Συγνωμη...
Ifi καλώς ηρθες στην παρεα μας! με λένε Ελένη και γεννησα το αστερακι μου (μπεμπα!!) στις 17/09!
Σταυρουλα μου τα δυσκολα τελειωσαν οπου να΄ναι θα εγκατασταθεις στο σπιτάκι σου! Λιγο υπομονη ακομα!
Περαστικα στα αρρωστουλινια μωρακια μας!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεις εμβολιο εχουμε την Πέμπτη..ελπιζω να ειναι καλα η μπεμπα αλλιως πρεπει να το αναβάλλουμε...

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι συγγνωμη βρε Ελένη μου?σιγα..Εγω ουτε που το υπολογιζα το 2ο! Θα το πουλησω σε ebay ή θα το δωσω στην αδερφουλα μου που γενναει σε κανενα μηνα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candy έγραψε:
steef έγραψε:
candy έγραψε:Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα!

Έχω τα γεννέθλεια μου σήμερα και πολλές από εσάς μου ευχηθήκατε ήδη στο FB. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις όμορφες ευχές σας. Σήμερα πάτησα τα 39!!!! πως περνάνε έτσι τα χρόνια γμτ?

Εγώ τελείωσα Κοινωνιολογία στη Φρανκφούρτη Γερμανίας, δούλεψα 4 χρόνια σε νηπειαγωηείο της Ευαγγελικής εκκλησίας και από το 2002 δουλεύω στον τουρισμό (υπάλληλος γραφείου-υπεύθυνη τμήματος εισερχόμενου τουρισμού)

Steef γνωρίζω προσωπικά την Αλεξάντρα Πετράκι και τον κύριο Hu...κάτι, δεν θυμάμαι το επίθετο του αυτή τη στιγμή. Μου στέλνει και κάθε χρόνο προσωπική ευχητήρια κάρτα τα Χριστούγεννα

αλεξανδρα πετρακη???? δεν μου λεει κατι!σε ποιο γραφειο εισαι?
κάτσε μπορεί και να μπέρδεψα τα ξενοδοχεία...creta maris & candia maris δεν είναι ίδια αλυσίδα? μπορεί να είναι στο creta maris. Είναι στις πωλήσεις (Αθήνα)

ειναι ιδιος ιδιοκτητης αλλα διαφορετικα ξενοδοχεια!απο τα κεντρικα των maris εγω δεν τους ξερω καθολου να σου πω την αληθεια!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenikal έγραψε:Εμεις εμβολιο εχουμε την Πέμπτη..ελπιζω να ειναι καλα η μπεμπα αλλιως πρεπει να το αναβάλλουμε...

ωχ μωρε η ζουζουνα σας! Γι αυτο ισως εχει γκρινια! μπορει να το περναει ελαφρα! Για ποιο εμβολιακι είσαστε την Πέμπτη?Εμεις 4 μηνων θα κανουμε το 5πλο το επαναληπτικο.

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
steef έγραψε:κοριτσακια μου ομορφα τι κανετε?ολες βολταρατε σημερα και εχει πεσει νεκρα?εμεις αφησαμε τον μικρο στη μαμα μου και πηγαμε για καφεδακι-ταβλακι!καλα ητανε.
ο βηχας δεν μας περασε ακομα αλλα ειμαστε πολυ καλυτερα!
εχω αρχισει κατι σεμιναρια για τη δουλεια εδω και μια βδομαδα και μου κακοφαινεται που τον αφηνω...(2 ωρες 2 φορες τη βδομαδα)να δω με τη καρδια θα γυρισω στη δουλεια!δουλευουμε ολες οι μανουλες?δεν θυμαμαι...!τι δουλεια κανετε?εγω ειμαι receptionist εδω:

http://www.candiamaris.gr/

Καλημέρα! Τί καλά που δουλεύεις εκεί!!!! Μπορείς να μου κάνεις κράτηση την πρώτη ξαπλώστρα μπροστά στη πισίνα για όλο το καλοκαίρι;;;; afro afro afro
Εγώ δουλεύω σε φαρμακευτική εταιρεία! Όλα καλά, δεν έχω παράπονο!
Την Κυριακή λέμε να βγάλουμε την κούνια του από το δωμάτιό μας και να κοιμάται πλέον στο δικό του! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 587529
Αυτά προς το παρόν..... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 417472





Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ifi καλώς ήρθες στην παρέα μας! Εγώ γέννησα το πρώτο μου παιδάκι, αγοράκι, στις 7/9.
Ελένη περαστικά στην μπεμπούλα σου! Εμείς μάλλον αύριο θα κάνουμε εμβόλια γιατί λόγω της ίωσης τα αναβάλλαμε!

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΖΥΓΗΣΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΟΚΛΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΣΕ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΕ ΣΥΜΠΛΥΡΩΜΑ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mpogos έγραψε:
steef έγραψε:κοριτσακια μου ομορφα τι κανετε?ολες βολταρατε σημερα και εχει πεσει νεκρα?εμεις αφησαμε τον μικρο στη μαμα μου και πηγαμε για καφεδακι-ταβλακι!καλα ητανε.
ο βηχας δεν μας περασε ακομα αλλα ειμαστε πολυ καλυτερα!
εχω αρχισει κατι σεμιναρια για τη δουλεια εδω και μια βδομαδα και μου κακοφαινεται που τον αφηνω...(2 ωρες 2 φορες τη βδομαδα)να δω με τη καρδια θα γυρισω στη δουλεια!δουλευουμε ολες οι μανουλες?δεν θυμαμαι...!τι δουλεια κανετε?εγω ειμαι receptionist εδω:

http://www.candiamaris.gr/

Καλημέρα! Τί καλά που δουλεύεις εκεί!!!! Μπορείς να μου κάνεις κράτηση την πρώτη ξαπλώστρα μπροστά στη πισίνα για όλο το καλοκαίρι;;;; afro afro afro
Εγώ δουλεύω σε φαρμακευτική εταιρεία! Όλα καλά, δεν έχω παράπονο!
Την Κυριακή λέμε να βγάλουμε την κούνια του από το δωμάτιό μας και να κοιμάται πλέον στο δικό του! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 587529
Αυτά προς το παρόν..... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 417472






Smile φαινεται ωραιο αλλα για σκεψου οτι σχεδον ποτε δεν κανω καλοκαιρινες διακοπες δεν εχω στανταρ ωραριο τον χειμωνα ειμαι ταμειο ανεργιας το καλοκαιρι μπορει να δουλευω γι αμερες χωρις ρεπο τη μια μερα να σχολαω 11 το βραδυ και εφτα το πρωι να πρεπει να ειμαι παλι εκει....και πολλα πολλα αλλα....μπα θα προτειμουσα υπαλ. γραφειου 8-4 πενθημερο ολο το χρονο και ας επαιρνα πιο λιγα λεφτα....

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου γειά σας. Εδώ είμαι και εγώ. Μόλις ήρθα σπίτι. Τώρα με την δουλειά μέχρι να ερθουμε σπίτι πρέπει να αρχίσω να μαγειρέυω και να μαζεύω τα παιδιά για μπάνιο και ύπνο.

Καλώς τις καινούργιες να σας ζήσουν τα παιδάκια σας. Εγώ είμαι η Ειρήνη και στις 12/9 γέννησα την μικρή Σμαράγδα και είναι το τέταρτο μου παιδάκι.

Κορίτσια δεν θυμάμαι καλά καλά αλλά είχε κάποια απο τις μανούλες μας που ενδιαφερόταν για την πεταλούδα τον κουμπαρά. Βρήκα στην Αντωνιά απο το φόρουμ μας. Τις παράγγειλα και όταν θα έρθουμε θα τις πάρω για να τις φέρω μαζί μου.

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
steef έγραψε:
Mpogos έγραψε:
steef έγραψε:κοριτσακια μου ομορφα τι κανετε?ολες βολταρατε σημερα και εχει πεσει νεκρα?εμεις αφησαμε τον μικρο στη μαμα μου και πηγαμε για καφεδακι-ταβλακι!καλα ητανε.
ο βηχας δεν μας περασε ακομα αλλα ειμαστε πολυ καλυτερα!
εχω αρχισει κατι σεμιναρια για τη δουλεια εδω και μια βδομαδα και μου κακοφαινεται που τον αφηνω...(2 ωρες 2 φορες τη βδομαδα)να δω με τη καρδια θα γυρισω στη δουλεια!δουλευουμε ολες οι μανουλες?δεν θυμαμαι...!τι δουλεια κανετε?εγω ειμαι receptionist εδω:

http://www.candiamaris.gr/

Καλημέρα! Τί καλά που δουλεύεις εκεί!!!! Μπορείς να μου κάνεις κράτηση την πρώτη ξαπλώστρα μπροστά στη πισίνα για όλο το καλοκαίρι;;;; afro afro afro
Εγώ δουλεύω σε φαρμακευτική εταιρεία! Όλα καλά, δεν έχω παράπονο!
Την Κυριακή λέμε να βγάλουμε την κούνια του από το δωμάτιό μας και να κοιμάται πλέον στο δικό του! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 587529
Αυτά προς το παρόν..... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 417472






Smile φαινεται ωραιο αλλα για σκεψου οτι σχεδον ποτε δεν κανω καλοκαιρινες διακοπες δεν εχω στανταρ ωραριο τον χειμωνα ειμαι ταμειο ανεργιας το καλοκαιρι μπορει να δουλευω γι αμερες χωρις ρεπο τη μια μερα να σχολαω 11 το βραδυ και εφτα το πρωι να πρεπει να ειμαι παλι εκει....και πολλα πολλα αλλα....μπα θα προτειμουσα υπαλ. γραφειου 8-4 πενθημερο ολο το χρονο και ας επαιρνα πιο λιγα λεφτα....

Δίκιο έχεις! Σαν περιβάλλον φαίνεται απίστευτο! Για διακοπές όμως, όχι για δουλειά!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 4872

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσακια μου...
Πω πω... Απο χθες ειχα να μπω και διαβασα 4 σελιδες... Λοιπον... Ας τα παρουμε απο την αρχη τα πραγματα...
Καταρχην Ifi καλως ηρθες... Ειμαι η Αγγελικη και εχω δυο παιδακια, τον Παντελη 4 χρονω και τον Νικολα 4 μηνων (14/9)...
Ελενακι περαστικουλια σας... Ελπιζω να γινετε γρηγορα καλα...
Σταυρουλα μου, με το καλο στο καινουριο σας σπιτακι...
Τζενακι μου χρονια σου πολλα, οτι επιθυμεις και να χαιρεσαι την οικογενια σου... Πολυχρονη...
Εγω κοριτσια με την δουλεια μπερδεμενα πραγματα... Οταν εδωσα πανελληνιες πρωτη φορα περασα στην Κρητη, διαιτολογια... Ηταν πολυ μακρια ομως και ετσι αποφασισα να γραφτω σε ιδιωτικο για αισθητικος... Την επομενη χρονια περασα μικροβιολογος, εδω Θεσσαλονικη... Παραλληλα εκανα και στα δυο μαθηματα... Τελειωσα την αισθητικη (ετσι εκανα και αυτο το blog http://angelmelface.blogspot.com/)και μετα απο 3 χρονια τελειωσα και την μικροβιολογια... Σαν ανησυχο πνευμα ομως πηγα μετα στο εργαστηρι για να μαθω ζωγραφικη... Ετσι ασχολουμε σαν ελευθερη επαγγελματιας, ειτε με την αισθητικη, ειτε με τις ζωγραφιες...
Πωωωωωω παλι ολοκληρο κατεβατο εγραψα....
Αυταααααααα.....
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:ΕΔΩΩΩΩΩΩ....
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 215994

Πολυ ομορφο Ελενα μου... Αν μπορεις βαλε λιγες σκιες στο φιογκακι... Θα δειξει πιο ωραιο...

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοιτα εδω... Εχει περιγραμμα το κοκαλακι και η μυτουλα...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟ.
Very Happy

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι να το κανεις... Δειχνει πιο πλουσιο και φαινεται σαν να εχει βαθος...

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 334590 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 334590 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 334590 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 334590 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 334590 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 334590

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antzelinino έγραψε:Καλησπερα κοριτσακια μου...
Πω πω... Απο χθες ειχα να μπω και διαβασα 4 σελιδες... Λοιπον... Ας τα παρουμε απο την αρχη τα πραγματα...
Καταρχην Ifi καλως ηρθες... Ειμαι η Αγγελικη και εχω δυο παιδακια, τον Παντελη 4 χρονω και τον Νικολα 4 μηνων (14/9)...
Ελενακι περαστικουλια σας... Ελπιζω να γινετε γρηγορα καλα...
Σταυρουλα μου, με το καλο στο καινουριο σας σπιτακι...
Τζενακι μου χρονια σου πολλα, οτι επιθυμεις και να χαιρεσαι την οικογενια σου... Πολυχρονη...
Εγω κοριτσια με την δουλεια μπερδεμενα πραγματα... Οταν εδωσα πανελληνιες πρωτη φορα περασα στην Κρητη, διαιτολογια... Ηταν πολυ μακρια ομως και ετσι αποφασισα να γραφτω σε ιδιωτικο για αισθητικος... Την επομενη χρονια περασα μικροβιολογος, εδω Θεσσαλονικη... Παραλληλα εκανα και στα δυο μαθηματα... Τελειωσα την αισθητικη (ετσι εκανα και αυτο το blog http://angelmelface.blogspot.com/)και μετα απο 3 χρονια τελειωσα και την μικροβιολογια... Σαν ανησυχο πνευμα ομως πηγα μετα στο εργαστηρι για να μαθω ζωγραφικη... Ετσι ασχολουμε σαν ελευθερη επαγγελματιας, ειτε με την αισθητικη, ειτε με τις ζωγραφιες...
Πωωωωωω παλι ολοκληρο κατεβατο εγραψα....
Αυταααααααα.....
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 18 328109

Δεν μου ανοίγει το blog σου Αγγελικούλα!!

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γραφω νεο θεματακι τωρα... Ισως γι'αυτο...

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελειωσα Δεσποινακι... Μπορεις να ξαναπροσπαθησεις... Περιμενω εντυπωσεις...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια!!! Γυρισα σπιτακι στο μπεμπακι μου!!!
Ηλιανα μου. στην αδερφη σου δωσε το! Ωραιο δωρακι και χρησιμο! Το 5απλο θα κανουμε την Πέμπτη, το επαναληπτικο!
Αγγελικη πολύ ωραιο το blog! Θα πάει καλα!
Ειρηνη , εγω ηθελα την μπομπο πεταλουδα κουμπαρα! Εχω ηδη μιλησει με την Αντωνια κι εγω! Εκεινη θα της φτιαξει!
Ευχαριστω πολύ για τα περαστικα κοριτσακιααα!!! Ειναι ηδη καλυτερα!

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα κορίτσια...
να καλωσορίσω και εγώ τις νέες μανούλες στην παρέα μας. Εγώ έχω 2 αγόρια, τον Γιάννη 8 χχρονών και τον Γιωργάκη μου 4 μηνών. Γέννησα στις 20/09. Το ωραίο μάλιστα είναι πως έχουν 1 μέρα διαφορά τα γεννέθλεια τους. Ο μεγάλος στις 19 και ο μικρός στις 20 Σεπτεμβρίου.

Αγγελική δεν είχα καταλάβει πως ήταν δικό σου μπλοκ, θα μπω να δω!!!

δεσπονάκι, έχω βάλει κάτι φίλες μου στο γκρουπάκι σου σχετικά με τα βιβλία. Μ΄αρέσει πολύ!

Εγώ κορίτσια 2 εβδομάδες τώρα τα έχω ψιλοπαίξει. Δουλεύω από το σπίτι, αλλά υποτίθετε για λίγες ώρες...άνοιξε ο διαγωνισμός από Κύπρο για τις σχολικές εκδρομές και ήμουν σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης, δεν μπορείτε να φανταστήτε σκηνικό. Από το πρωί μέχρι το βράδυ και τα παιδιά και τον σύζυγο και το σπίτι....πάω και 2 φορές την εβδομάδα και μαθαίνω Νοηματική (μήπως και αλλάξω επάγγελμα). Είμαι στο 3ο έτος. Τις ώρες που λείπω ο σκατιάρης τον παιδεύει τον Ντάντυ μας. Δεν τρώει και θέλει μόνο αγκαλιά...μόλις γυρίζω αρχίζει τα γελάκια....τελικά είναι παμπόνηρα!

Καληνύχτα και ελπίζω τις επόμενες μέρες να μπαίνω πιο συχνά Smile

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ GROUP ΣΤΟ FACE!!!!TO KAKO EINAI OTI ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΩ!!!ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ Η ΚΑΛΙΟΝΤΖΗ,ΜΑΝΤΑ,ΔΗΜΟΥΛΙΔΟΥ.

Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΒΗΧΑ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΕ ΤΙΠΟΤΑ!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα μανουλες! να καλοσωρισω τα νεα κοριτσια Very Happy Very Happy Very Happy
η μεγαλη μου τα παει καλυτερα απο το βηχα της, σχεδον εφυγε. του μικρου ομως οι εισπνοες δεν φαινεται να του κανουν και πολλα. βεβαια μου ειπε και η παιδιατρος οτι στα βρεφη αργει να φυγει. Αυριο θα περαει να τον ξαναδει. Για να δουμε, γιατι μου εχει μειωσει και το γαλα! Παντως πολλα παιδακια αρρωστα γμτ!
Βιβλια και γω πλεον δεν διαβαζω. Ή διαβαζω στο μετρο στο δρομο για τη δουλεια. Ενα βιβλιο δηλαδη κανα εξαμηνο!!!

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια. Ξυπνήσαμε στις 9 σήμερα. Χορτάσαμε ύπνο. Αγγελική πολύ ενδιαφέρον το blog σου. Είμαι σίγουρη ότι θα πάει πολύ καλά. Έχεις κάνει καλή δουλειά.

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερουδια τσουπρες! Η μπεμπα ευτυχως ξαναβρηκε τον ρυθμο της στον βραδυνο υπνο και δεν ξυπνησε ενδιαμεσα ουτε χτες ουτε προχτες! Μαλλον την ταλαιπωρουσε το μπουκωματακι! Ειναι καλυτερα παντως..κι εγω εχω την εντυπωση οτι μου μειωνεται το γαλα (αλλα μαλλον ειναι οι γνωστες μου ανησυχιες!!) Την Πεμπτη εμβολιο...!!!
Γεωργια κανε κοινοποιηση την σελιδα της Δεσποινας να την δω κι εγω, δεν την βρισκω...!!!
μακια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις