Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
IreneM έγραψε:Κορίτσια μου τα φώτα σας ποιος είναι ο ευκολότερος τρόπος να πάω στο μητέρα από την ερμού;

IreneM καλύτερα έτσι που είναι ο καιρος να πάρετε ταξί, να μην ταλαιπωρείται και το μωρό. Διαφορεςτικά μπορείτε από τη Βασ. Σοφίας να πάρετε όποιο λεωφορείο ανεβαίνει για Κηφισιά (νομίζω Α7, Β7, Ε7) και θα κατέβαιτε στο ύψος του Υγεία. Πίσω από το Υγεία είναι το Μητέρα.

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
September έγραψε:
IreneM έγραψε:Κορίτσια μου τα φώτα σας ποιος είναι ο ευκολότερος τρόπος να πάω στο μητέρα από την ερμού;

IreneM καλύτερα έτσι που είναι ο καιρος να πάρετε ταξί, να μην ταλαιπωρείται και το μωρό. Διαφορεςτικά μπορείτε από τη Βασ. Σοφίας να πάρετε όποιο λεωφορείο ανεβαίνει για Κηφισιά (νομίζω Α7, Β7, Ε7) και θα κατέβαιτε στο ύψος του Υγεία. Πίσω από το Υγεία είναι το Μητέρα.

Μπορούμε να πάρουμε μέτρο μέχρι κάποια στάση και μετά να πάρουμε ταξί;

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
IreneM έγραψε:Κορίτσια εδώ είμαστε και εμείς. Ήρθαμε σήμερα το πρωί αθήνα και ήταν παγωνιά. Πήγαμε αμέσως στο νοσοκομείο και είδε την μικρή º γιατρός.

Μας είπε ότι για τώρα δεν χρειάζεστε οποιαδηποτε επέμβαση και ότι είναι όλα καλά. Θέλει να την δει ξανά όταν θα είναι 7_ 8 μηνών.αύριο θα πάμε και στον άλλο γιατρό να δούμε τι θα μας πει..

Μετά πήγαμε στην αγία ειρήνη της χρυσοβαλαντου. Ταχτικά να πάω και έτσι πήγαμε. Ήταν παγωνιά.

Τώρα είμαστε στο ξενοδοχείο και ξεκουραζόμαστε κουραστικε πολύ η μικρή και την λυπηθήκαμε.

Καλε! Απεναντι μενωωωω!!!!!!!!!!! Αχ αν το ηξερα θα σε καλουσα πανω! Στην Λυκοβρυση ε? δεν νομιζω να εχει κι αλλο...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
IreneM έγραψε:
September έγραψε:
IreneM έγραψε:Κορίτσια μου τα φώτα σας ποιος είναι ο ευκολότερος τρόπος να πάω στο μητέρα από την ερμού;

IreneM καλύτερα έτσι που είναι ο καιρος να πάρετε ταξί, να μην ταλαιπωρείται και το μωρό. Διαφορεςτικά μπορείτε από τη Βασ. Σοφίας να πάρετε όποιο λεωφορείο ανεβαίνει για Κηφισιά (νομίζω Α7, Β7, Ε7) και θα κατέβαιτε στο ύψος του Υγεία. Πίσω από το Υγεία είναι το Μητέρα.

Μπορούμε να πάρουμε μέτρο μέχρι κάποια στάση και μετά να πάρουμε ταξί;

Μπορεις να πας μεχρι Πανορμου ή μεχρι Χαλανδρι!

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
IreneM έγραψε:
September έγραψε:
IreneM έγραψε:Κορίτσια μου τα φώτα σας ποιος είναι ο ευκολότερος τρόπος να πάω στο μητέρα από την ερμού;

IreneM καλύτερα έτσι που είναι ο καιρος να πάρετε ταξί, να μην ταλαιπωρείται και το μωρό. Διαφορεςτικά μπορείτε από τη Βασ. Σοφίας να πάρετε όποιο λεωφορείο ανεβαίνει για Κηφισιά (νομίζω Α7, Β7, Ε7) και θα κατέβαιτε στο ύψος του Υγεία. Πίσω από το Υγεία είναι το Μητέρα.

Μπορούμε να πάρουμε μέτρο μέχρι κάποια στάση και μετά να πάρουμε ταξί;

Irene μου μπορείτε να πάρετε το μετρό μέχρι την Πανόρμου και μετά να πάρετε ταξί.

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenikal έγραψε:
IreneM έγραψε:Κορίτσια εδώ είμαστε και εμείς. Ήρθαμε σήμερα το πρωί αθήνα και ήταν παγωνιά. Πήγαμε αμέσως στο νοσοκομείο και είδε την μικρή º γιατρός.

Μας είπε ότι για τώρα δεν χρειάζεστε οποιαδηποτε επέμβαση και ότι είναι όλα καλά. Θέλει να την δει ξανά όταν θα είναι 7_ 8 μηνών.αύριο θα πάμε και στον άλλο γιατρό να δούμε τι θα μας πει..

Μετά πήγαμε στην αγία ειρήνη της χρυσοβαλαντου. Ταχτικά να πάω και έτσι πήγαμε. Ήταν παγωνιά.

Τώρα είμαστε στο ξενοδοχείο και ξεκουραζόμαστε κουραστικε πολύ η μικρή και την λυπηθήκαμε.

Καλε! Απεναντι μενωωωω!!!!!!!!!!! Αχ αν το ηξερα θα σε καλουσα πανω! Στην Λυκοβρυση ε? δεν νομιζω να εχει κι αλλο...

τώρα που ξέρω ότι μένεις κοντά την επόμενη φορά θα στο πω. Υπολογίζω τον μάη να ξανά έρθουμε και θα έρθω παλι

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!Γυρίσαμε και εμείς από τον γιατρό! Κάναμε και το εμβόλιό μας! Είμαστε 65 πόντους και 7530kg! Αντράκια σωστά! Την άλλη βδομάδα ξεκινάμε και την φρουτόκρεμα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 328109
Ειρήνη καλά αποτελέσματα και από τον δεύτερο γιατρό αύριο!
Ελένη τρελάθηκα με τα πεδιλάκια! Υπάρχει άραγε σε 38; scratch scratch scratch
Γεωργία ελπίζω να είσαι καλύτερα! Κρίμα δεν είναι μετά από τόσους μήνες να αρχίσεις πάλι το κάπνισμα;
Καλέ εδώ χιονίζει! Όχι τίποτα συγκλονιστικό αλλά τις νιφαδούλες τισ βλέπεις! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 536304
Εγώ πάντως που πήγα s/m δεν βρήκα κανένα γάλα! Όλα αύριο θα φυτρώσουν; scratch
Σας φιλώ! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 417472

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμεις τωρα γυρισαμε απο την καρδιολογο πηγαμε γιατι εχουμε ενα φυσημα... εδω εχει -7...

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ifi+mpempe έγραψε:καλημερα κοριτσια τωρα γυρισαμε απο τη γιατρο καναμε εμβολιο... εδω εχει ηλιο και -3...
αχ τι καλα εκει ειμασταν περσυ τετοιο καιρο!!!με το χαρη σπορακι χωρις καν να το ξερω!!!τελεια ειχαμε περασει γιαννενα!!!μεναμε και σε ενα φοβερο ξενοδοχειο!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 215994

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mpogos έγραψε:Καλησπέρα!Γυρίσαμε και εμείς από τον γιατρό! Κάναμε και το εμβόλιό μας! Είμαστε 65 πόντους και 7530kg! Αντράκια σωστά! Την άλλη βδομάδα ξεκινάμε και την φρουτόκρεμα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 328109
Ειρήνη καλά αποτελέσματα και από τον δεύτερο γιατρό αύριο!
Ελένη τρελάθηκα με τα πεδιλάκια! Υπάρχει άραγε σε 38; scratch scratch scratch
Γεωργία ελπίζω να είσαι καλύτερα! Κρίμα δεν είναι μετά από τόσους μήνες να αρχίσεις πάλι το κάπνισμα;
Καλέ εδώ χιονίζει! Όχι τίποτα συγκλονιστικό αλλά τις νιφαδούλες τισ βλέπεις! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 536304
Εγώ πάντως που πήγα s/m δεν βρήκα κανένα γάλα! Όλα αύριο θα φυτρώσουν; scratch
Σας φιλώ! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 417472
μαι χαρα εισαστε σε κιλακια!!!!

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:Kαλημέρα κορτσούδια! Πως είστε? Εμείς ξυπνήσαμε κατά τις 12... φάγαμε και τώρα ξαναπήραμε έναν υπνάκο!
bouba μου να χαίρεσαι την κορούλα σου κοπέλα μου! Κουκλάκι ζωγραφιστό και αυτό!!!
Γεωργία σου σε ευχαριστώ πολύ καλό μου για τα καλά σου λόγια! Καλά αποτελέσματα να έχετε και με τα νεφράκια σας και με τα κακάκια σας!
Και εδώ έχει κρύο αλλά χιόνι μπα!
Έβαλα τον αρακά με τις αγκινάρες τώρα στην κατσαρόλα και είπα να δω τι κάνετε!
Άρχισε και μου πέφτει μαλλί ρε γαμώτο! Τι καλά που ήταν με την εγκυμοσύνη? Τρίχα δεν έπεφτε!
Εμένα πάλι για την βάπτιση μου αρέσουν και τα βαριά φορεματάκια με την δαντέλα! Μια φορά θα βάλουν κάτι τέτοιο! Θα αρχίσει να ψάχνει η κουμπάρα μου και ελπίζω να πάρει και την γνώμη μου πριν το πάρει! Είμαι της γνώμης πάντως ότι πρέπει να παίρνουν και την γνώμη της μαμάς!
και εγω χανω πολυ μαλλι!!!

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:Πόσο ζηλεύω που είστε όλες κοντά!!!!!!!
και εσυ εχεις την αγγελικη και την ευη μονο εγω ειμαι μονη στην ομαδα!!!κλαψ.....

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ, ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΡΑΠΕΖΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΡΥΟΟΟΟ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΕΙΧΕ -7!!!!!
ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΑΝΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ -9… ΕΔΩ ΛΕΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ -15 ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ… ΠΩΠΩΠΩ….
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΙΤΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ…
ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

BOYBA ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ, ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΑΝ ΤΟ ΦΟΥΞ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ Η ΣΕ ΑΣΠΡΟ Η ΣΕ ΡΟΖ… ΑΛΛΑ ΟΣΑ ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑΑΑΑ, ΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΕ 328€ !!! ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΛΑ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΕΦΑΝΑΚΙ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΔΕΛΑ… ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΛΥ, ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ;
ΤΑ 2 ΒΑΖΩ ΤΩΡΑ, ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΝΑ 3ο ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ, ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ SITE, ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ; ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ…
ΧΜΜΜ
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΙΟ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εμενα το δευτερο μαρεσει

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΟΥΚΛΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΝΥΦΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ!!!


ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ.

ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΕΦΡΟΥ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΜΕΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ!

ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ!!!!


ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΗΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9 ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΓΑΛΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΝΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΑΝΤΕ ΑΛΛΟΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΧΟ ΤΟΥΣ 6 ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ!ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΙΗΛΑΣΜΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΠΝΗΣΩ , ΒΛΑΚΕΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΞΕΡΩ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ.ΤΟΔΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΥΠΕΦΕΡΑ...ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΗ ΚΑΠΝΗΣΤΡΙΑ,ΚΑΠΟΤΕ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΠΝΙΖΑ 2 25ΑΡΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΟΥΝ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟ 1.



φιλακια!!!!
αχ και μεις πρεπει να κανουμε υπερυχο νεφρου....

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
IreneM έγραψε:Κορίτσια εδώ είμαστε και εμείς. Ήρθαμε σήμερα το πρωί αθήνα και ήταν παγωνιά. Πήγαμε αμέσως στο νοσοκομείο και είδε την μικρή º γιατρός.

Μας είπε ότι για τώρα δεν χρειάζεστε οποιαδηποτε επέμβαση και ότι είναι όλα καλά. Θέλει να την δει ξανά όταν θα είναι 7_ 8 μηνών.αύριο θα πάμε και στον άλλο γιατρό να δούμε τι θα μας πει..

Μετά πήγαμε στην αγία ειρήνη της χρυσοβαλαντου. Ταχτικά να πάω και έτσι πήγαμε. Ήταν παγωνιά.

Τώρα είμαστε στο ξενοδοχείο και ξεκουραζόμαστε κουραστικε πολύ η μικρή και την λυπηθήκαμε.

μακαρι!!!! να μην ταλαιπωρηθει το πουλακι σου!!!

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν σας προλαβαινω!!!!!!μια μερα εκανα ν αμπω και γραψατε τοσα!!!!τι κανετε????εμεις μια χαρα αλλα πολυ κρυυυυυοοοοο!!!!ειχα καλα νεα απο τη δουλεια μου σημερα για το μειωμενο ωραριο εγω επειδη ειμαι εποχιακη δεν με συμφερει το μειωμενο γιατι στην ουσια δουλευω 5-6 μηνες και μου παν οτι μπορω να τα παρω σε ρεπο πληρωμενα !ποθ σημαινει 5-6 ρεπο παραπανω το μηνα!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 215994 πολυ εχω χαρει περιμενω τηλ απο τη λογιστρια να μου πει σιγουρα μακαρι να γινει ετσι να χω παραπανω χρονο με το μωρο μου το καλοκαιρι να κανουμε τα μπανακια μας!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ;;; ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ… ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΞΑΝΘΗ ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ, ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ.
ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.
ΕΦΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ… ΟΛΕΣ Η ΑΘΗΝΑ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ…
MPOGOS ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ, 67cm Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ 7550γρ. ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΜΒΟΛΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.
ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΟΥΛΑ, ΜΗΛΟ ΣΚΕΤΟ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ, ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ ΘΑ ΦΑΕΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ.
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ…;; ΠΑΝΤΟΣ ΤΟ ΜΗΛΟ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ, ΑΝ ΑΡΓΟΥΣΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΕΚΛΑΙΓΕ. ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, 2-3 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟ. ΕΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ ΟΛΟ. ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕ ΜΟΝΟ 2-3 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ… ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΚΡΕΜΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ;;;

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena84 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ;;; ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ… ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΞΑΝΘΗ ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ, ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ.
ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.
ΕΦΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ… ΟΛΕΣ Η ΑΘΗΝΑ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ…
MPOGOS ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ, 67cm Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ 7550γρ. ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΜΒΟΛΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.
ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΟΥΛΑ, ΜΗΛΟ ΣΚΕΤΟ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ, ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ ΘΑ ΦΑΕΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ.
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ…;; ΠΑΝΤΟΣ ΤΟ ΜΗΛΟ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ, ΑΝ ΑΡΓΟΥΣΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΕΚΛΑΙΓΕ. ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, 2-3 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟ. ΕΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ ΟΛΟ. ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕ ΜΟΝΟ 2-3 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ… ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΚΡΕΜΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ;;;

εχουμε πιασει παντως τα 2 ακρα!!!!


εγω θα σου λεγα να παρεις ενα τηλ το γιατρο !!!!αν και δε νομιζω να χει προβλημα αφου της αρεσει!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ τα πουλάκια μας!
Θα ξεκινήσουν να τρώνε και κρεμούλες!
Εμείς έχουμε γιατρό 12 του μήνα νομίζω και θα μας πει και για ρυζάλευρο από ότι κατάλαβα! Λέω να πάρω όμως αυτό με την βανίλια γιατί το σκέτο έμαθα έχει γεύση μπλιάχ!

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:Αχ τα πουλάκια μας!
Θα ξεκινήσουν να τρώνε και κρεμούλες!
Εμείς έχουμε γιατρό 12 του μήνα νομίζω και θα μας πει και για ρυζάλευρο από ότι κατάλαβα! Λέω να πάρω όμως αυτό με την βανίλια γιατί το σκέτο έμαθα έχει γεύση μπλιάχ!

και εγω ετσι νομιζω.αλλα ρε γαμωτο μιας φιλης μου ο γιατρος της ειπε οτι απαγορευεται ζαχαρη μεχρι τα 2 χρονια και αυτες με τη βανιλια εχουν ζαχαρη.ο δικος μου γιατρος ξερω οτι δινει γιατι και τα 2 μου ανιψακια πανε εκει και τους δινει κανονικα βανιλια.ξερετε κατι εσεις για αυτο με τη ζαχαρη?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
steef έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Αχ τα πουλάκια μας!
Θα ξεκινήσουν να τρώνε και κρεμούλες!
Εμείς έχουμε γιατρό 12 του μήνα νομίζω και θα μας πει και για ρυζάλευρο από ότι κατάλαβα! Λέω να πάρω όμως αυτό με την βανίλια γιατί το σκέτο έμαθα έχει γεύση μπλιάχ!

και εγω ετσι νομιζω.αλλα ρε γαμωτο μιας φιλης μου ο γιατρος της ειπε οτι απαγορευεται ζαχαρη μεχρι τα 2 χρονια και αυτες με τη βανιλια εχουν ζαχαρη.ο δικος μου γιατρος ξερω οτι δινει γιατι και τα 2 μου ανιψακια πανε εκει και τους δινει κανονικα βανιλια.ξερετε κατι εσεις για αυτο με τη ζαχαρη?

Έχω ακούσει και εγώ ότι δεν κάνει ζάχαρι και αλάτι μέχρι να γίνουν 1 χρονών για τα νεφράκια τους!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!


ΚΑΝΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ,Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΙΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 215994 ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΑΕΛΕΓΧΟ ΣΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ!

ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΚΡΕΜΑ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΒΑΝΙΛΙΑ!ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΕΝΑΛΛΑΞ!ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ!

ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΡΑΒΟ !!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ!ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΣΗΜΕΡΑ!

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ, ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ, ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ.Η ΑΝΤΙΒΙΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΤΗΣ.Η ΒΛΕΝΝΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ.

ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΒΑΝΙΛΙΑ ΤΙ ΣΚΕΤΟ ΡΥΖΑΑΛΕΥΡΟ ;MPLIAX!
ΖΑΧΑΡΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ.
ΑΛΛΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ Ή ΛΙΓΟ ΤΡΑΧΑΝΑ,Ή ΚΡΕΜΑ ΑΝΘΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΖΩ ΖΑΧΑΡΙ,ΡΥΖΟΓΑΛΟ,ΤΟΣΤΑΚΙ ΜΕ ΤΥΡΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσακια μου... Τι κανετε?
Γεωργια η μπουμπου ειναι μια κουκλα... Μου αρεσει ιδιαιτερα η φωτο με το λουλουδι στην κορδελα... Και Δεσποινα, επισης μου αρεσει η φωτο με το happy birthday... Κουκλες κουκλες... Φτου φτου... Ααααα Ελενακι ξεχασα και την δικια σου την ομορφη με την τελεια φουστιτσα και το τοπλες.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 33 875502
Εγω περιμενω τον Νικολα μου να ξυπνησει για μαμ... Δηλαδη απο βδομαδα (περιπου) θα ξεκινησουμε κι εμεις κρεμουλα? Τι καλα.... Αντε ρε παιδι μου, να παμε και για κανεναν καφε χωρις να σκεφτομαστε τον θηλασμο...

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παναγία μου! Τι κουκλάκι είναι αυτό με την κορδελίτσα του?
Αγγελική μου αυτή η φώτος μας είναι από τα γενέθλια του μπαμπά μας! Φορούσαμε όλοι τέτοια στο κεφάλι! Πλάκα είχε! Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καταφερα κι εβαλα κι εγω το κοριτσακι μου! χιχι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις