Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ DETOIL ΒΑΖΑΜΕ ΤΟ ΔΙΑΦΑΝΟ ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΩ , ΜΟΝΟ ΤΗΝ SOPHIE ΠΛΕΝΩ.

ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.ΜΠΛΕ ΕΧΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΣΟΙ , Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ, Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΛΙ.

Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΧΕΙ ΚΑΣΤΑΝΑ ΣΚΟΥΡΑ, ΕΜΟΙΑΣΕ ΣΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΤΑ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΜΑΤΙΩΝ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ.ΤΑ ΜΠΛΕ ΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΝΤΑ!ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ!

ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΝΙΝΙΔΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ!

FENNIA ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!


ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ..ΒΕΒΑΙΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΓΕΛΟΥΣΕ,ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΟΣΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ.

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:
fennnia έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΙΑ.ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ 4 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ,ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΑΝΑΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΜΟΛΙΣ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΑΡΡΩΣΤΕΝΩ ΜΕ 39 ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΟΛΛΑΩ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Περαστικούλια σας βρε Fennnia μου! Τι κάνει τώρα η μικρούλα σου?
Γιατί μπήκατε νοσοκομείο!?
Άλλο κακό να μην σας βρει κοπέλα μου!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΨΥΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΑΧΕΠΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝ
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΕΙ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ ΕΚΟΨΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΜΕ.ΤΩΡΑ ΠΕΡΝΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΣΚΕΣ ΑΕΡΟΛΙΝ.

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fennnia έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
fennnia έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΙΑ.ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ 4 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ,ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΑΝΑΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΜΟΛΙΣ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΑΡΡΩΣΤΕΝΩ ΜΕ 39 ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΟΛΛΑΩ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Περαστικούλια σας βρε Fennnia μου! Τι κάνει τώρα η μικρούλα σου?
Γιατί μπήκατε νοσοκομείο!?
Άλλο κακό να μην σας βρει κοπέλα μου!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΨΥΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΑΧΕΠΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝ
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΕΙ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ ΕΚΟΨΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΜΕ.ΤΩΡΑ ΠΕΡΝΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΣΚΕΣ ΑΕΡΟΛΙΝ.
αχ μωρε το μπεμπακι...περαστικα σας κοριτσι μου!!!!

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ βρε Fennia ποσο σε καταλαβαινω... Τα ιδια περασα και εγω με τον μεγαλο μου... Περαστικα πουλακι μου... Μασκα aerolin μονο η και flixotide εναλλαξ?

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΜΠΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΚΑΠΩΣ, ΣΤΟΠΑΝΩ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΤΕΛΗ.

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΗ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΜΟΥ , ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΛΙ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΜΕ ΓΚΡΙΖΟ ΜΠΛΕ (ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ) ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΖΟΥΜΕ.

εγω νομιζω και οι 2 σου μοιαζουν!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περαστικα Fennia μου, σε καταλαβαινω, κι εμεις ειχαμε νοσηλευτει στο Παιδων για άλλο λογο βεβαια αλλα τα τρυπήματα ηταν τα ιδια.. και ηταν και 2 μηνων τοτε...αξεχαστο θα μου μεινει... Αυτα να ειναι μονο...
Εμεις εχουμε μαυρα ματακια ελιες θρουμπες!!! Πολυ εντονο βλεμμα, πήρε του μπαμπα της! Κι εμεις νινιδα δεν εχουμε ουτε ειχαμε πριν...

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
antzelinino έγραψε:Αχ βρε Fennia ποσο σε καταλαβαινω... Τα ιδια περασα και εγω με τον μεγαλο μου... Περαστικα πουλακι μου... Μασκα aerolin μονο η και flixotide εναλλαξ?

ΤΟ FLIXOTIDE ΤΗΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΕΝΩ ΤΟ ΑΕΡΟΛΙΝ ΚΑΘΕ 6 ΩΡΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΞΩ.

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΒΡΕ ΦΕΝΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑΤΕ…
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΕΙΡΑ ΤΗΛ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ, ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΙΘΑΝΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΛΟ Η ΔΙΑΡΡΟΙΑ, ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΗΛΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ.
ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΓΙΑ ΑΡΧΗ…

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!
Fennia περαστικά σας και μακάρι να είναι το τελευταίο! Rolling Eyes
Νινίδα βγάλαμε και εμείς αλλά με λίγο ελαιόλαδο λίγο πριν το μπάνιο μας έφυγε!
Ο μικρός μου έχει ένα μήνα περίπου που κάνει διάρροιες, όχι κάθε μέρα, μπορεί και μία φορά στις 10 μέρες και ο γιατρός μας είπε να κάνουμε καλλιέργεια ούρων μήπως κρύβεται καμμία ουρολοίμωξη και αν δεν είναι αυτό τότε αλλάζουμε γάλα! Του δίνω το humana ar απο Γερμανία αλλά από χθες του το παίρνω απο εδώ! Για να δούμε! Πήγα σήμερα να του μαζέψω ούρα αλλά ο σκατούλης δεν έκανε πιπί εκείνη την ώρα! Και το σακκουλάκι μπορεί να μείνει μόνο μισή ώρα πάνω του! Και μετά πέρασε η ώρα και δεν δεχόταν το μικροβιολογικό το δείγμα! Θα προσπαθήσω πάλι αύριο! scratch
Ετοιμάζω ένα παστίτσιο τώρα (εκτός απο μπεσαμέλ) για να το έχω ετοιμο για αύριο που έχω γυμναστικούλα να μην τρέχω! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 36 587529
Και μετά θα περάσω ευχάριστα την ώρα μου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 36 517142
Ααααα, την άλλη βδομάδα ξεκινάμε και εμείς φρουτόκρεμα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 36 536304
Αυτά προς το παρόν! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 36 417472
Πω πω, κατεβατό έγραψα πάλι! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 36 911307
[b]

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε κοριτσια....η διαρροια πώς ειναι? σε υφη εννοω.. scratch

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε Φεννια μου περαστικά σας!!!
Ελενα αληθεια εχω κι εγω την ιδια απορια, πώς ειναι η διαρροια..και μας κανει καπως πιο νερουλα κακακια καποιες φορες, αλλα η γιατρος μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο αυτο! Παντως οντως θελει λιγο λιγο η ενταξη στα στερεα κι ας της αρεσει! Λιγα κουταλακια καθε φορα!

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenikal έγραψε:βρε κοριτσια....η διαρροια πώς ειναι? σε υφη εννοω.. scratch

Είναι νερουλά τελείως και συνήθως φτάνουν μέχρι την πλάτη! Shocked

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η μπεμπούλα έκανε πυρετό το απόγευμα, 38.1. Της έδωσα depon, κάναμε μπανάκι και πριν από μισή ώρα που της έβαλα πάλι θερμόμετρο είχε 37.4. Τώρα κοιμάται και βήχει. Είναι πολύ χάλια το μωράκι μου, είμαι να σκάσω. Sad Sad Sad

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
September έγραψε:Η μπεμπούλα έκανε πυρετό το απόγευμα, 38.1. Της έδωσα depon, κάναμε μπανάκι και πριν από μισή ώρα που της έβαλα πάλι θερμόμετρο είχε 37.4. Τώρα κοιμάται και βήχει. Είναι πολύ χάλια το μωράκι μου, είμαι να σκάσω. Sad Sad Sad

Περαστικά σας! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 36 417472

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
September έγραψε:Η μπεμπούλα έκανε πυρετό το απόγευμα, 38.1. Της έδωσα depon, κάναμε μπανάκι και πριν από μισή ώρα που της έβαλα πάλι θερμόμετρο είχε 37.4. Τώρα κοιμάται και βήχει. Είναι πολύ χάλια το μωράκι μου, είμαι να σκάσω. Sad Sad Sad

Περαστικα σας μωρε... Το καημενουλι...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμένα ειναι λιγο καλυτερα αλλα εγινα εγω χαλια και φοβαμαι μην την κολλησω πάλι... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
September έγραψε:Η μπεμπούλα έκανε πυρετό το απόγευμα, 38.1. Της έδωσα depon, κάναμε μπανάκι και πριν από μισή ώρα που της έβαλα πάλι θερμόμετρο είχε 37.4. Τώρα κοιμάται και βήχει. Είναι πολύ χάλια το μωράκι μου, είμαι να σκάσω. Sad Sad Sad

περαστικα σας!το 37.4 εμενα ο γιατρος μου δεν το θεωρει πυρετο παντως

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ SEPTEMBER!!!!YΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΗΜΕΩΝ

ΤΗΣ ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 40 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΧΡΗΣΤΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΗΤΑΝ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΓΗΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ!

ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΩΝ ΕΓΚΥΩΝ.

ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ "ΕΠΙΑΣΑ" ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ 2Ή3 /02.

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα και από μένα.Ξυπνήσαμε στις 8 φάγαμε και ξανακοιμηθήκαμε. Είχε ξεσκεπαστεί ο καημενούλης μου και ήταν λίγο παγωμένος.Και'γω ξανάπεσα στο κρεββάτι μέχρι να ζεσταθεί το σπίτι. (δυνάμωσα τα καλοριφέρ).
Δεν το'ξερα για τις γιορτές tzef. Καλά που ενημέρωσες.Σας αφήνω να χουχουλιαστώ στις κουβερτούλες μου. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πολύ για τα περαστικά. `Ολο το βράδυ έβηχε τόσο πολύ, που συνεχώς πεταγόμουν από το κραββάτι γιατί νόμιζα ότι θα κάνει εμετό. Ο πυρετός έπεσε, ξεκινήσαμε και μάσκα aerolin και τώρα ακόμα κοιμάται. Είμαι όμως κι εγώ ακόμα χάλια και έτσι δεν το βοηθάω να αναρρώσει πιο γρήγορα.

Αυτό για τη Υπαπαντή και τη γιορτή της μητέρας δεν το ήξερα. `Ισως τελικά έχει βάση η γιορτή της μητέρας να γίνεται αυτή τη μέρα.

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα μανουλες...
Τι κανετε? Εδω το εχει στρωσει κανονικα... Ουτε σχολειο πηγαν τα παιδακια... Επιτελους, εγινε το χατιρι του Παντελη... Και οχι απλα εγινε, παρα εγινε... Παρτε μια γευση... Καλημεραααααα.......[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΕΛΕΙΑ !!!!!

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
antzelinino έγραψε:Καλημερα μανουλες...
Τι κανετε? Εδω το εχει στρωσει κανονικα... Ουτε σχολειο πηγαν τα παιδακια... Επιτελους, εγινε το χατιρι του Παντελη... Και οχι απλα εγινε, παρα εγινε... Παρτε μια γευση... Καλημεραααααα.......[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]
Ζηλεύω!!! Θέλω κι εγώ χιόνι Sad

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια!!! September αστα, κι εμενα η μικρη χειροτερεψε σημερα... πολυς βηχας και μυξα! Πυρετο και μασκες ακομα οχι ευτυχως... αλλα ειμαι κι εγω χαλια .....Εμας εδω τελικα δεν το εστρωσε....τωρα βρεχει οποτε παει το ονειρο για χιονακι...
Για τον Άγιο Συμεων το ηξερα! Περσι στις 31/1 που εμαθα οτι ειμαι εγκυος ειχα αγχωθει αν θα πανε ολα καλα! Ελεγα οτι δεν μπορει, την πιασαμε με την πρωτη, χαρηκαμε αλλα κατι ασχημο θα συμβει και προσευχομουν στονΑγιο να πανε ολα καλα (οπως και πήγαν!) Για την Υπαπαντη δεν το ηξερα!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα! Σαν σημερα περυσι εμαθα οτι ειμαι εγκυος στον μικρό μου. Εγω το ηξερα για την Υπαπαντη και τον Αγ.Συμεων. Κατι νομιζω εια διαβασει και για τον Αγ.Τρυφωνα αλλα δεν θυμαμαι. Οτι γενικα αυτό το τριημερ ειναι για μανα-παιδι!!
Επιτελους ο μικρός εμενα ειναι πολυ καλυτερα και απο βδομαδα ελπιζω να κανουμε και το εμβολιο. Περαστικα στα αρρωστουλια. Και γω την κορη μου 4 μηνων ειχε νοσηλευτει στο παιδων. Χαλια μαυρα ετσι οπως τα τρυπάνε!
Καλημερες και πάλι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις