Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
34 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 34 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
September έγραψε:
IreneM έγραψε:Καλησπέρα σας. Μόλις βρήκα λίγο χρόνο να μπώ να σας διαβάσω και μιάμιση μέρα δεν σας έφτασα. Γράψατε τόσες σελίδες.

Εμας τα νέα μας είναι ότι ήρθαμε πίσω στο σπίτι μας. Κατακουρασμένοι και εγώ και ο άντρας μου και η μπουμπου. Στο αεροπλάνο παρόλο που φοβομούν πολύ μήπως και κλαίει στην απογείωση-προσγείωση η μπουμπου ήταν άψογη. Ούτε έκλαψε όυτε ενόχλησε καθόλου. Φυσικά την στιγμή εκείνη την θύλαζα και κατάπινε και δεν κλείσανε τα αυτάκια της. Ηταν σε όλο μας το ταξίδι πολύ καλή και βολικη και αν δεν ήταν το κρύο θα μπορούσα να την πάρω και για ψώνια. Αλλα είπαμε όταν θα έρθουμε τον Απρίλη να δώσουμε τα ρέστα μας αν μας που οι γιατροί εκεινο που θέλουμε και περιμένουμε.

Όσο για την συνάντηση που διοργανώνετε θα χαιρόμουν πολύ να διοργανώσουμε και μια όταν θα έρθουμε τον Απρίλη για να σας γνωρίσω και εγώ.


IreneM, όλα θα πάνε καλά, άλλωστε η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται. Μην ανησυχείς και όλα θα εξελιχθούν κατ' ευχήν.

Ευχαριστώ πολύ !!! Το ευχομαι και εγω αυτό.

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΗΜΕΡΑ... ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙ...

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
IreneM ΟΠΟΤΕ ΒΛΕΠΩ ΚΥΠΡΟΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΦΩΤΩ ΣΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ... ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΞΑΔΕΡΔΗ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΝΑΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕ ΜΕΡΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου καλησπερα!πολυ δυσκολη μερα σημερα πολυ κλαμα και καθολου ορεξη ο χαρης μου...ωστοσω ρε κοριτσια εχει ολη μερα τα χερια στο στομα του και εχει κανει κοκκινιλα γυρω απο το στομα και σπυρακια μικρα μικρα...να ανυσηχησω λετε?παιζει να ναι δοντι απο τωρα?πολλα σαλια και πολυ κλαμα και με το ζορι φαι...πφφφφφφφφφφφφφφφφφ

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
steef έγραψε:κοριτσακια μου καλησπερα!πολυ δυσκολη μερα σημερα πολυ κλαμα και καθολου ορεξη ο χαρης μου...ωστοσω ρε κοριτσια εχει ολη μερα τα χερια στο στομα του και εχει κανει κοκκινιλα γυρω απο το στομα και σπυρακια μικρα μικρα...να ανυσηχησω λετε?παιζει να ναι δοντι απο τωρα?πολλα σαλια και πολυ κλαμα και με το ζορι φαι...πφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Eφακι μου... Τυχαινει κοριτσακι μου να μην εχουν και τις τρελλες ορεξεις καθε μερα... Μπορει να ειναι και δοντακι, μπορει να ειναι και απλο στραβωμα... Θα περασει... Εμενα καποια απογευματα τον πιανει τετοιο στραβωμα... Δεν μπορω να καταλαβω... Τοσα νευρα απο που?

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
antzelinino έγραψε:
steef έγραψε:κοριτσακια μου καλησπερα!πολυ δυσκολη μερα σημερα πολυ κλαμα και καθολου ορεξη ο χαρης μου...ωστοσω ρε κοριτσια εχει ολη μερα τα χερια στο στομα του και εχει κανει κοκκινιλα γυρω απο το στομα και σπυρακια μικρα μικρα...να ανυσηχησω λετε?παιζει να ναι δοντι απο τωρα?πολλα σαλια και πολυ κλαμα και με το ζορι φαι...πφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Eφακι μου... Τυχαινει κοριτσακι μου να μην εχουν και τις τρελλες ορεξεις καθε μερα... Μπορει να ειναι και δοντακι, μπορει να ειναι και απλο στραβωμα... Θα περασει... Εμενα καποια απογευματα τον πιανει τετοιο στραβωμα... Δεν μπορω να καταλαβω... Τοσα νευρα απο που?

ελα ντε!!!στο κλαμα με εβγαλε και μενα σημερα δεν ηξερα τι να τον κανω...μεσα στον υπνο του πεταγοταν και εκλαιγε...ολη μερα μια ωρα δεν κοιμηθηκε...τωρα δειχνει να κοιματε ηρεμος...για να δουμε!αυτο με τα σπυρακια λες να ναι απο τα σαλακια????

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σιγουρα ειναι απο τα σαλια... Αααα και απο τα χερακια... Συνεχεια ακουμπανε απο δω και απο κει και μετα στο στομα.... Μην αγχωνεσαι... Βαλε τον καμια ενυδατικη...

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιrene μου όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου! Θα το δεις και μόνη σου!
Φαντάζομαι τώρα θα ξεκουράζεστε μετά από το ταξίδι! Όνειρα γλυκά λοιπόν και φιλάκια πολλά στην κουκλίτσα σου!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
steef έγραψε:κοριτσακια μου καλησπερα!πολυ δυσκολη μερα σημερα πολυ κλαμα και καθολου ορεξη ο χαρης μου...ωστοσω ρε κοριτσια εχει ολη μερα τα χερια στο στομα του και εχει κανει κοκκινιλα γυρω απο το στομα και σπυρακια μικρα μικρα...να ανυσηχησω λετε?παιζει να ναι δοντι απο τωρα?πολλα σαλια και πολυ κλαμα και με το ζορι φαι...πφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Και εμείς από σάλια καλά πάμε! Και όλη την μπουνίτσα μέσα στο στόμα! Σίγουρα δοντάκια είναι! Αχ μωρέ τα γλυκούλικα! Φαντάσου ένα φρονιμίτη βγάζουμε εμείς και δεν το αντέχουμε...!!! Τι να πουν και αυτά τα ζουζουνάκια που βγάζουν πόσα μαζί?

Περαστικά στα αρρωστούλικα της ομάδας!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!!! Εμείς στο ίδιο μοτίβο και σήμερα, ευτυχώς χωρίς πυρετό, αλλά ο βήχας-βήχας.

Δεσποινάκι, τι ωραία πράγματα! Μου άρεσε πάρα πολύ και η χιονόμπαλα. Μήπως τελικά να το σκεφτείς σοβαρά να ασχοληθείς με διοργανώσεις και στολισμούς δεξιώσεων; Για το τραπέζι στην εκκλησία, συνήθως υπάρχει κάποιο βοηθητικό, αλλά καλύτερα να το συννενοηθείς με τον ιερέα ή το νεοκόρο.

Steef, τα δοντάκια είναι ζόρικη περίοδος για τα μωρά, υπομονή! Αυτό με τα σπυράκια και την κοκκινίλα μπορεί να είναι ερεθισμός από το χεράκι του, αλλά μίλα και με την παιδίατρό σου. Η μεγάλη μου η κόρη όταν ήταν 18 μηνών ξεκίνησε με τα ίδια συμπτώματα γύρω από τα χειλάκια της, αλλά τελικά ήταν στοματίτιδα.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΠΟΧΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!!
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ!ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...
ΕΚΑΝΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 38 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 38 215994

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα κοριτσια κι εμενα η μπεμπα μου βαζει τα χερακια στο στομα και εχει και πολλα σαλια...

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;
Η ΜΙΚΡΗ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 4.30 ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΞΑΝΑ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ… ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ… ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ, ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΛΟ, ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ; ΜΑΛΛΟΝ ΚΡΥΩΣΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΚΑΤΑ ΤΗΣ 6.30 ΤΕΛΙΚΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ, ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ, (ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΚΑ) ΤΗΝ ΤΑΙΣΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 10 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΚΑ… ΚΑΙ ΣΥΓΚΑΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ… ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΕ ¨ΜΟΝΟ¨ 3 ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑ, ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΚ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.
ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΕ ΡΥΖΟΝΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ… ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ… ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ.
ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΑΜΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΚΑΡΑΛΟΙΦΗ, ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;
ΣΑΛΙΑ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ, ΤΡΕΧΕΙ ΠΟΤΑΜΙ… ΧΑΧΑ ΚΑΙ ΟΟΟΟΟΟΛΗ Η ΜΠΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ. ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ ΟΤΑΝ ΜΑΣΟΥΛΑΕΙ ΤΗΝ ΣΟΦΙ ΚΑΙ ΧΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ….

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ;;; ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ, ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΘΑ ΚΑΝΩ. ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΒΑΖΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΓΕΜΙΣΩ ΜΕ ΓΛΥΚΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΩ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΠΑΝΩ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ¨ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ, ΙΩΑΝΝΑ¨ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ HELLO KITTY. ΣΕ ΤΥΠΟΓΡΑΦΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΛΕΤΕ;;;;

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια. Κι εμένα ο δικός μου βάζει συνέχεια τα χέρια στο στόμα και έχει πολλά σαλάκια. Βγάζει και σπυράκια γύρω απ'το στόμα.
Πρέπει να τα ενοχλούν τα ουλάκια τους τα καημένα.
Δέσποινα πολύ ωραίες οι επιλογές σου. Είμαι σίγουρη ότι θα φτιάξεις πολύ ωραία πραγματάκια.

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια ασχετο αλλα μηπως ξερετε αν υπαρχει το ονομα μιλτιαδης σε θυληκο;

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κουκλες!! Ειρήνη μου αντε τωρα ξεκουραστειτε και μακαρι και την επομενη φορα που θα ερθετε να ειναι απλα ενα ταξιδακι αναψυχης!
Εφάκι μάλλον δοντακια θα βγαζει! Υπομονη!
Δεσποινακι τελεια ολα!! Νωρις αρχισες να τα μαζευεις, αλλα καλα κανεις! Παντως κι εγω που ρωτησα οπου εχω παει ολοι σου δινουν τραπεζακι για το βιβλιο ευχων και για γυαλες καραμελιτσες κλπ! Το θεμα ειναι θα τα στησεις και εξω απο την εκκλησια και στο κεντρο?
(Στο θεμα το αλλο με τις βαφτισεις που ανοιξατε ολο ξεχναω να μπαινω να δω!)

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινακι τις γυαλες ποσο τις πηρες απο τζαμπο? Κοιτουσα σε ειδη βαφτισης με καπακι, αλλα εβγαιναν ακριβες!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ifi+mpempe έγραψε:κοριτσια ασχετο αλλα μηπως ξερετε αν υπαρχει το ονομα μιλτιαδης σε θυληκο;

Δε νομιζω να υπαρχει..Δε μου βγαινει κατι σε θηλυκο παντως..

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
HLIANA έγραψε:
ifi+mpempe έγραψε:κοριτσια ασχετο αλλα μηπως ξερετε αν υπαρχει το ονομα μιλτιαδης σε θυληκο;

Δε νομιζω να υπαρχει..Δε μου βγαινει κατι σε θηλυκο παντως..
λενε τον πεθερο μου μιλτιαδη και μεταξυ σοβαρου και αστειου ειπε δεν βγαζεται το δικο μου αντι της πεθερας...

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ifi+mpempe έγραψε:
HLIANA έγραψε:
ifi+mpempe έγραψε:κοριτσια ασχετο αλλα μηπως ξερετε αν υπαρχει το ονομα μιλτιαδης σε θυληκο;

Δε νομιζω να υπαρχει..Δε μου βγαινει κατι σε θηλυκο παντως..
λενε τον πεθερο μου μιλτιαδη και μεταξυ σοβαρου και αστειου ειπε δεν βγαζεται το δικο μου αντι της πεθερας...

Δεν σου ειπε πώς δηλαδή? Την πεθερα σου πώς την λένε? Ας περιμενει ο πεθερος σου αγορακι, γιατι απο Μιλτιαδη πολύ χλωμο ειναι να υπαρχει θηλυκο! Wink

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κατερινα τη λενε ειπε να την βγαλουμε μιλτιανα αλλα δεν μου φενεται το ιδιο ονομα

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κουκλες... Τι κανετε?
Εμεις ξυπνησαμε κατα τις 9 σημερα απο το τηλεφωνο...
Δεσποινακι πολυ ομορφα αυτα που ανεβασες... Εκανες την αρχη βλεπω...
Ifi μου δεν μπορω να σκεφτω κατι... δεν νομιζω να υπαρχει...
Ελενακι με το ρυζονερο, θα στρωσετε λογικα... Οσο για το συγκαμα, βαλε και ελαιλαδο... Το καλυτερο...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κι απο μενα μανουλες!!! Ξυπνησα στις 6 για να βγαλω γαλα για το απογευμα (οπως κανω καθε πρωι...) , τελειωσα στις 6:30 και στι 7¨40 τσουπ! ξυπνησε μικρη απο μπουκωμα! ωραια λεω, την βαψαμε τωρα! θα εχω γαλα????????? ¨Αντε να την παιξω λιγο, να την αλλαξω γιατι τα εκανε κιολας, να βαλουμε ορους στην μυτουλα μας , πηγε 7¨15 κι ειπα αντε να την βαλω στο στηθος! ευτυχως ειχα γαλα κι εφαγε το μπεμπεκι μου! και σκεφτομουν τι ειναι η φυση βρε παιδι μου! μολις επιασε το στηθος η μικρη ενιωσα το γαλα να κατεβαινει! Μετα ξυπνησε στις 12 και τωρα κοιμαται! Ειμαστε λιγο καλυτερα με το κρυωμα και οι 2 μας!
Εβαλα κι εγω συμμετοχη για το beaba! Κι ο αντρουλης μου!!! Μπας και μας κατσει!
Ηλιανα μου ωραια, κανε την ερευνα σου για την δεξιωση και αμ ειναι πες μου αν και μπορεις να βρεις τα στοιχει επικοινωνιας και απο το site του κτηματος! Παντως αν το κανετε εκει θα συγκινηθω πολυ! Οντως δεν εχει τεντες ή εσωτερικο χωρο και κοστιζει 1500 ευρω επιπλεον αν θες να βαλεις (τεντες!). Δεν το ειχα σκεφτει αυτο, οτι θα ειναι νταλα ο ηλιος! Εμεις θα το κανουμε στον κηπο των πεθερικων μου τελικα!
Ifi, κι εγω δεν νομιζω να υπαρχει θηλυκο του Μιλτιαδης...
Δεσποινακι, ωραια ολα! Τις γυαλες τις εχω σταμπαρει κι εγω!
Αγγελικη, ευχαριστω για την συνταγη ριζαλευρου! Να δω τι θα μου δωσει κι η παιδιατρος! Αν και για ειμαι ειλικρινης, προτιμω να ξεκινησει απευθειας τα φρουτο-λαχανικα...
Ειρηνη ολα θα πανε μια χαρα, ηδη τα πρωτα σημαδια ειναι θετικα! Τον Απριλη σε περιμενω σπιτι μου!
Περαστικα στα αρρωστουλικα μωρακια μας!
Συγνωμη για το μεγαλο post!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μην γελάσετε, αλλα η μικρη με ειπε "μαμά"!! Το ξερω οτι ειναι εντελως ασχετο και χωρις να το καταλαβει εννοειται, αλλα ηταν τελειο! Θηλαζε και ως συνηθως μπαμπαλιζε τραγουδώντας το.."οοο..ααα..μα-μα..ααα" χαχαχαχαχαχα! Πολυ γελιο!! Laughing Laughing Laughing Laughing ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 38 654316 Οταν θα μιλησουν σας το λεω θα τρελαθουμε τελειως!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις