Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα! Εμείς τελικά κοιμηθήκαμε στις 02:00 και ξύπνησε στις 07:00 για να φάει. Μόλις τελείωσε το γάλα και τη σήκωσα για να ρευτεί, έκανε έναν εμετό και γέμισαν τα πάντα, ο καναπές, τα μαξιλάρια, το φορμάκι της και φυσικά εμένα. `Εκανα φασίνα πρωί-πρωί.

Γεωργία εύχομαι καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις σας, όσο για το τσιγάρο, καλύτερα που το έκοψες και αφού ήσουν τόσο φανατική καπνίστρια και άντεξες τόσον καιρό, σημαίνει ότι μπορείς και χωρίς αυτό.

Bouba το κοριτσάκι σου είναι κουκλάκι ζωγραφιστό.

`Ελενα, το πρώτο μου άρεσε, αλλά είναι που το φοράει και το κοριτσάκι και χαρίζει περισσότερο στη φωτογραφία.

Ελένη είμαστε σχετικά κοντά, εγώ μένω Μαρούσι και στην άκρη στο πεζοδρόμιο το έχει στρώσει. Πολύ κρύο κορίτσια!!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εμεις September Μαρουσι μενουμε και βλεπω οτι στη βεραντα εχει πιασει χιονακιιιι!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 32 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 32 215994

Βοuba η κορουλα σου ειναι για διαφημιση!! κουκλακι ζωγραφιστο!

Εμενα η νονα ειναι η κολλητη μου και δε με νοιαζει ειτε το παρει αυτη ειτε βρεθουμε και μαζι εχει γουστο και δεν εχουμε ευτυχως κανενα κολλημα και να μου πει να διαλεξω εγω!Το μονο στεναχωρο ειναι οτι αυτη ειναι Θεσ/νικη κι εμεις Αθηνα!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ, ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΡΑΠΕΖΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΡΥΟΟΟΟ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΕΙΧΕ -7!!!!!
ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΑΝΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ -9… ΕΔΩ ΛΕΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ -15 ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ… ΠΩΠΩΠΩ….
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΙΤΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ…
ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

BOYBA ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ, ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΑΝ ΤΟ ΦΟΥΞ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ Η ΣΕ ΑΣΠΡΟ Η ΣΕ ΡΟΖ… ΑΛΛΑ ΟΣΑ ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑΑΑΑ, ΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΕ 328€ !!! ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΛΑ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΕΦΑΝΑΚΙ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΔΕΛΑ… ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΛΥ, ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ;
ΤΑ 2 ΒΑΖΩ ΤΩΡΑ, ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΝΑ 3ο ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ, ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ SITE, ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ; ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ…
ΧΜΜΜ
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΙΟ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ελενα το πρωτο ειναι πολυ χαριτωμενο και αν θυμαμαι καλα θα αργησετε να κανετε τη βαφτιση, οποτε θα δειξει στο κοριτσακι σου που θα ειναι και μεγαλυτερο!
Ειχα παει σε βαφτιση που το βαφτισαν 2,5 μηνων και επλεε το καημενο στο φορεμα!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tinkerbell έγραψε:καλημέρα κορίτσια!
εμείς έχουμε πολύ γκρίνια αυτές τις μέρες! τον ενοχλούν τα δοντάκια του, όλο με το χέρι στο στόμα είναι και γκρινιάζει και δεν καλοκοιμάται! άντε να βγουν να ησυχάσουμε λίγο!

ωχ υπομονη! Τα κατω βγαινουν πρωτα;

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι νομιζω τα κατω βγαινουν πρωτα! Εχτες που μαε ειδε η παιδιατρος μας ειπε οτι εχουν τραβηχτει τα κατω ουλακια που σημαινει οτι σε κανα μηνα θα σκασει το πρωτο δοντακι! Για αυτο ειναι μια σαλουτσα!!! (σαλια + λουτσα!!)

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα κορτσούδια! Πως είστε? Εμείς ξυπνήσαμε κατά τις 12... φάγαμε και τώρα ξαναπήραμε έναν υπνάκο!
bouba μου να χαίρεσαι την κορούλα σου κοπέλα μου! Κουκλάκι ζωγραφιστό και αυτό!!!
Γεωργία σου σε ευχαριστώ πολύ καλό μου για τα καλά σου λόγια! Καλά αποτελέσματα να έχετε και με τα νεφράκια σας και με τα κακάκια σας!
Και εδώ έχει κρύο αλλά χιόνι μπα!
Έβαλα τον αρακά με τις αγκινάρες τώρα στην κατσαρόλα και είπα να δω τι κάνετε!
Άρχισε και μου πέφτει μαλλί ρε γαμώτο! Τι καλά που ήταν με την εγκυμοσύνη? Τρίχα δεν έπεφτε!
Εμένα πάλι για την βάπτιση μου αρέσουν και τα βαριά φορεματάκια με την δαντέλα! Μια φορά θα βάλουν κάτι τέτοιο! Θα αρχίσει να ψάχνει η κουμπάρα μου και ελπίζω να πάρει και την γνώμη μου πριν το πάρει! Είμαι της γνώμης πάντως ότι πρέπει να παίρνουν και την γνώμη της μαμάς!

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Hliana μου είμαστε γειτόνισσες δηλαδή, ωραία!!

Ελένη, περιέγραψες ακριβώς και την κατάσταση της δικής μου κορής με αυτή τη λέξη χαχαχα!!

Εμένα τη μπέμπα θα τη βαπτίσει η ξαδέρφη μου με τον άντρα της. Μου έχει πει να πάω μαζί της για να διαλέξουμε τα βαπτιστικά, αλλά της έχω εμπιστοσύνη στο γούστο και εξάλλου νιώθω και λίγο άβολα, καλύτερα να διαλέξει εκείνη ό,τι θέλει χωρίς να επηρεαστεί από την παρουσία μου.

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα και από μένα κορίτσια. Σήμερα ο άντρας μου έχει ρεπό και βγήκα έξω για κάποιες δουλειές και ξεπάγιασα. Τι κρύο είναι αυτό καλέ; Κι εμένα έχουν αρχίσει να μου πέφτουν πολύ τα μαλλιά. Τι ωραία που ήταν στην εγκυμοσύνη. Τι να κάνουμε, δεν μπορούμε να τα'χουμε και όλα.
Bouba κούκλα η κόρη σου.
Tzef εύχομαι να πάνε όλα καλά.
Θα τα πούμε αργότερα.Πάω στο παιδί μου. Φιλιά!!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
September και Ηλιάνα ειμαστε πολύ κοντα! Νομίζω και η γεωργια μενει καπου εδω κοντα! Άντε βρε κοριτσια να ανοιξει ο καιρος να κανονισουμε καμια συναντηση!
Δεσποινακι εχεις δικιο για το μαλλι! Εδω και μερες θελω να σας ρωτησω κι ολο το ξεχνω! Μου πέφτουν πααααααααααραααααααααα πολλα μαλλια... ποτε δεν μου εχουν πεσει τοσα, ειναι και πολυ μακρια και γεμιζει ο τοπος... εσας σας πεφτουν? εχει να κανει με τα μεταεγκυμονοσιακα? (!) Κονταυω να σκασω, καραφλη θα ειμαι μεχρι την βαπτιση....
Δεσποινακι , Έλενα και bouba τωρα ειδα τις φωτος σας! Κουκλακια τα μωρακια σας!!! Να μας ζησουν τα σκατουλια μας! Εγω ακομα να μαθω να ανεβαζω φωτος..... ειμαι βλακας τελικα! χαχαχαχαχα!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
september και εγω MAROYSI ΜΕΝΩ ,ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΦΙΛΟΘΕΗ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenikal έγραψε:September και Ηλιάνα ειμαστε πολύ κοντα! Νομίζω και η γεωργια μενει καπου εδω κοντα! Άντε βρε κοριτσια να ανοιξει ο καιρος να κανονισουμε καμια συναντηση!
Δεσποινακι εχεις δικιο για το μαλλι! Εδω και μερες θελω να σας ρωτησω κι ολο το ξεχνω! Μου πέφτουν πααααααααααραααααααααα πολλα μαλλια... ποτε δεν μου εχουν πεσει τοσα, ειναι και πολυ μακρια και γεμιζει ο τοπος... εσας σας πεφτουν? εχει να κανει με τα μεταεγκυμονοσιακα? (!) Κονταυω να σκασω, καραφλη θα ειμαι μεχρι την βαπτιση....
Δεσποινακι , Έλενα και bouba τωρα ειδα τις φωτος σας! Κουκλακια τα μωρακια σας!!! Να μας ζησουν τα σκατουλια μας! Εγω ακομα να μαθω να ανεβαζω φωτος..... ειμαι βλακας τελικα! χαχαχαχαχα!!!

Μέσα στην εγκυμοσύνη λέει σταματάνε να πέφτουν τα μαλλιά και από την γέννα και μετά θα πέσουν όσα μαλλάκια δεν μας έπεσαν μέσα στους 9 αυτούς μήνες! Αλλά καραφλές δεν θα μείνουμε!
Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!!
Φιλάκια!!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόσο ζηλεύω που είστε όλες κοντά!!!!!!!

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tzef έγραψε:september και εγω MAROYSI ΜΕΝΩ ,ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΦΙΛΟΘΕΗ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ!

Στη Νεα Φιλοθέη έκανα ιδιαίτερα μαθήματα (στην Αγ. `Ορους), όταν πήρα το πτυχίο μου. Τι ωραίες εποχές, αχ τι μου θύμησες τώρα!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω για τα καλα σας λογια κοριτσια.
Μαλλι πεφτει και σε μενα παρα πολυ. Τα πιανω συνεχεια για να μην καταπιει και καμια ο μικρος. Ξεκινησα παλι το σιδηρο, μηπως και καλυτερεψει το πραγμα και θα κανω απο εβδομαδα και μια εξεταση αιματος να δω που βρισκομαστε!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bouba στις Τρι Ιαν 31, 2012 1:55 pm, 1 φορά

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ναι να ανοιξει ο καιρος να βρεθουμε!!
Εμενα μου επεφταν τα μαλλια τον πρωτο καιρο μετα την γεννα! Ειχα φριξει!!

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας ομορφες...
Αφηστε βρε κοριτσια με αυτα τα μαλλια... Μολις βγηκα απο το μπανιο και μαζεψα δυο τουφες απο εκει και αλλη μια απο την βουρτσα... Και εμενα επειδη ειναι μακρια, τα εχω συνεχεια κοτσιδα και μετα φευγουν ολες μαζι οι τριχες... Θα περασει και αυτο...
Γεωργια μου, αν και εγω φανατικη καπνιστρια, δεν ξερω τι συμβουλη να σου δωσω...
Θα βρεθειτε εεεεε?????
Τι καλα? Εμεις απο πανω τι θα κανουμε? Εεεε Δεσποινακι.....

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν κανονισετε παντως για καφεδακι και μπορω με την δουλεια και εγω μεσα!!!!!!
επιτελους να σας γνωρισω!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας ανοίξει ο καιρός και κάτι πρέπει να κάνουμε και εμείς οι τσούπρες από Θεσσαλονίκη!!!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εδώ είμαστε και εμείς. Ήρθαμε σήμερα το πρωί αθήνα και ήταν παγωνιά. Πήγαμε αμέσως στο νοσοκομείο και είδε την μικρή º γιατρός.

Μας είπε ότι για τώρα δεν χρειάζεστε οποιαδηποτε επέμβαση και ότι είναι όλα καλά. Θέλει να την δει ξανά όταν θα είναι 7_ 8 μηνών.αύριο θα πάμε και στον άλλο γιατρό να δούμε τι θα μας πει..

Μετά πήγαμε στην αγία ειρήνη της χρυσοβαλαντου. Ταχτικά να πάω και έτσι πήγαμε. Ήταν παγωνιά.

Τώρα είμαστε στο ξενοδοχείο και ξεκουραζόμαστε κουραστικε πολύ η μικρή και την λυπηθήκαμε.

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εδώ είμαστε και εμείς. Ήρθαμε σήμερα το πρωί αθήνα και ήταν παγωνιά. Πήγαμε αμέσως στο νοσοκομείο και είδε την μικρή º γιατρός.

Μας είπε ότι για τώρα δεν χρειάζεστε οποιαδηποτε επέμβαση και ότι είναι όλα καλά. Θέλει να την δει ξανά όταν θα είναι 7_ 8 μηνών.αύριο θα πάμε και στον άλλο γιατρό να δούμε τι θα μας πει..

Μετά πήγαμε στην αγία ειρήνη της χρυσοβαλαντου. Ταχτικά να πάω και έτσι πήγαμε. Ήταν παγωνιά.

Τώρα είμαστε στο ξενοδοχείο και ξεκουραζόμαστε κουραστικε πολύ η μικρή και την λυπηθήκαμε.

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Από ότι φαινετε το έστειΤλα καταλαθος δύο φορές. Το στέλνω από το τηλέφωνο και κάνω λάθος. συγχωρέστε με.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
IreneM έγραψε:Κορίτσια εδώ είμαστε και εμείς. Ήρθαμε σήμερα το πρωί αθήνα και ήταν παγωνιά. Πήγαμε αμέσως στο νοσοκομείο και είδε την μικρή º γιατρός.

Μας είπε ότι για τώρα δεν χρειάζεστε οποιαδηποτε επέμβαση και ότι είναι όλα καλά. Θέλει να την δει ξανά όταν θα είναι 7_ 8 μηνών.αύριο θα πάμε και στον άλλο γιατρό να δούμε τι θα μας πει..

Μετά πήγαμε στην αγία ειρήνη της χρυσοβαλαντου. Ταχτικά να πάω και έτσι πήγαμε. Ήταν παγωνιά.

Τώρα είμαστε στο ξενοδοχείο και ξεκουραζόμαστε κουραστικε πολύ η μικρή και την λυπηθήκαμε.

Άντε μπράβο πουλάκι μου!
Τα ίδια καλά νέα θα σας πει και ο άλλος γιατρός! Θα δεις!
Να μας φιλήσεις το κοριτσάκι μας!!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mπραβο βρε Ειρηνη μου!! Πολύ χαιρομαι!! Καθηστε τωρα να ξεκουραστειτε!

Κοριτσια μολις γυρισα απο βολτουλα στο mall! Εβαλα τη μικρη για υπνο και πηρα το αμαξακι μου να ξεσκασω! Τρεξτε στα prenatal όσες μπορείτε! Εχει όλα τα ρουχα -70% και τέλεια ποιοτητα! Θα ξαναπαω να στοκαρω..με 30 ευρω πήρα 2 κολαν, ενα φορεμα, δυο μπλουζακια, δυο φουτερακια-μπουφανακια! Αξιζει τρελα!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="HLIANA"]Mπραβο βρε Ειρηνη μου!! Πολύ χαιρομαι!! Καθηστε τωρα να ξεκουραστειτε!

Κοριτσια μολις γυρισα απο βολτουλα στο mall! Εβαλα τη μικρη για υπνο και πηρα το αμαξακι μου να ξεσκασω! Τρεξτε στα prenatal όσες μπορείτε! Εχει όλα τα ρουχα -70% και τέλεια ποιοτητα! Θα ξαναπαω να στοκαρω..με 30 ευρω πήρα 2 κολαν, ενα φορεμα, δυο μπλουζακια, δυο φουτερακια-μπουφανακια! Αξιζει τρελα![/quot ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 32 215994 e]

Καλή ιδέα να περάσω λίγο από το mall πριν φύγουμε!!!!! Αύριο τι ώρα κλείνουν τα καταστήματα στην ερμού; η λεωφ. Βουλιαγμένη που κοντά είναι;;

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου τα φώτα σας ποιος είναι ο ευκολότερος τρόπος να πάω στο μητέρα από την ερμού;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις