Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
38 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 38 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μόλις έβαλα την Ιουλία μου για ύπνο (έπεσε ο πυρετός ευτυχώς) και η μπεμπούλα κοιμάται στο καρότσι. Είχε μια απίστευτη γκρίνια μέχρι να την πάρει ο ύπνος και δεν ήθελα να την πάρω αγκαλιά έτσι που είμαι, οπότε την έβαλα στο καρότσι της κάναμε δύο βόλτες και αποκοιμήθηκε. Η αλήθεια είναι ότι σήμερα όλη μέρα το καημενούλι την έχει βγάλει στο ριλάξ. Φοβάμαι να το πάρω αγκαλιά για να μην είναι πολύ κοντά μου!

Εμείς για βάπτιση λέμε Ιούλιο ή Αύγουστο, θα εξαρτηθεί από το πότε θα έρθει η αδερφή μου, γιατί μένει μόνιμα Γερμανία.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΛΟ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΞΕΧΑΝΩ!ΤΕΛΕΙΑ Η ΦΟΥΣΤΑ ΕΛΕΝΗ , ΕΣ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΕΣ;ΚΟΥΚΛΑ Η ΜΙΚΡΗ!!!

ΑΝΤΖΕΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!!

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσακια μου... Μολις τωρα ξεμπερδεψαμε... Ειμαι πτωμα... Θα ταισω το μικρο και θα την πεσω... Ευχαριστω και παλι για τις ευχες... Θα τον χαιρομαι... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 31 215994
Τζενακι μου, μαλλον ειναι απο τις ορμονες τα σπυρακια που λες... Συνηθως φευγουν μετα απο 9 μηνες, οσους δηλαδη διαρκει η εγκυμοσυνη...
Αυτα κοριτσακια μου... Σας φιλω...

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μ δεν κερω αν το ακουσατε στης ειδησεις . Ολα τα γαλατα 400γρ πλεον στα σουπερ μαρκετ τα πρωτα βρεφικης ηλικιας πιο φθηνα απο οτι στα φαρμακεια!! Μακαρι να γινει και να μην ειναι μονο λογια!!! Wink Wink Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Φιλακια Καληνυχτα καλη ξεκουραση μανουλες!! Wink

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Maraki Riaki έγραψε:Κοριτσια μ δεν κερω αν το ακουσατε στης ειδησεις . Ολα τα γαλατα 400γρ πλεον στα σουπερ μαρκετ τα πρωτα βρεφικης ηλικιας πιο φθηνα απο οτι στα φαρμακεια!! Μακαρι να γινει και να μην ειναι μονο λογια!!! Wink Wink Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Φιλακια Καληνυχτα καλη ξεκουραση μανουλες!! Wink

Κι εγώ το άκουσα. Απ'ότι φαίνεται θα γίνει. Καλό βράδυ και από μένα κορίτσια. Πάμε για νάνι τώρα.
Φιλιά!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maraki Riaki έγραψε:Κοριτσια μ δεν κερω αν το ακουσατε στης ειδησεις . Ολα τα γαλατα 400γρ πλεον στα σουπερ μαρκετ τα πρωτα βρεφικης ηλικιας πιο φθηνα απο οτι στα φαρμακεια!! Μακαρι να γινει και να μην ειναι μονο λογια!!! Wink Wink Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Φιλακια Καληνυχτα καλη ξεκουραση μανουλες!! Wink

ΑΑΑΑ ΝΑΙ;;; ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΠΟΤΕ; ΕΓΩ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΩ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΛΛΑ, ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΩΝ ΜΗΝΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟ2, ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ 4 ΜΕ 5 ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ…
ΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ… ΚΟΙΤΑΞΑ ΣΤΟ ΜΑΡΚΕΤ ΓΙΑ ΤΟ HUMANA HA2 ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΟ1, ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ, ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΗUMANA ΣΤΑ ΜΑΡΚΕΤ Η ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ;;;

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια εμείς το ξενυχτάμε, η μπέμπα κοιμόταν μέχρι τις 11 (την ξύπνησα για να την ταϊσω) και τώρα την έβαλα στην κούνια και είναι όλο γελάκια.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nα'μαστε και εμείς!
Κοιμήθηκε η μπεμπούλα και είπα να σας γράψω!
Την έχει πιάσει κάτι τώρα 2-3 μέρες...!!!
Μια - δυο φορές μέσα στην ημέρα πάω να της δώσω μπιμπερό και με το που της το βάζεις στο στόμα πατάει κάτι φωνές και ένα γοερό κλάμα άλλο πράγμα! Το γάλα πάντως δεν καίει!
Με πολλά παιχνίδια με τον αγκαλίτσα την καταφέρνουμε και τρώει από 120-180. Στο 5ο γεύμα της όμως σήμερα έφαγε περίπου 80! Τι να πεις με αυτό το παιδί? Όσο θέλει τρώει κάθε φορά!
Πήγαμε είδαμε και ένα μαγαζί σήμερα! Καλό ήταν... οικονομικό! Θα πάμε και σε κανά δυο ακόμα και θα κλείσουμε κάπου γιατί πολύ το αργούμε!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΟΥΚΛΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΝΥΦΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ!!!


ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ.

ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΕΦΡΟΥ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΜΕΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ!

ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ!!!!


ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΗΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9 ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΓΑΛΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΝΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΑΝΤΕ ΑΛΛΟΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΧΟ ΤΟΥΣ 6 ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ!ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΙΗΛΑΣΜΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΠΝΗΣΩ , ΒΛΑΚΕΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΞΕΡΩ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ.ΤΟΔΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΥΠΕΦΕΡΑ...ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΗ ΚΑΠΝΗΣΤΡΙΑ,ΚΑΠΟΤΕ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΠΝΙΖΑ 2 25ΑΡΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΟΥΝ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟ 1.



φιλακια!!!!

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια μ τι κανετε;
Πωπω παρα πολυ κρυο δεν ειναι για πουθενα να πας.
Ακομα εμεις δεν εχουμε ξυπνησει απο της 9 το βραδυ . Το απογευμα εχουμε εμβολιο ωχ παναγια μ παλινα τσιριζει θα ακουσω..
Σας φιλω καλη μερα να εχετε!!

agapisofia

agapisofia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalimera koritsia!!!
kai emena mou ksupnaei to vradu i mpempe kai kapoia vradia den mou ksupnaei!!!
einai kai analogos ti exoume faei emeis prein ton thulasmo nomizo.giati o paidiatros mou eipe na troo kati misi ora prein tin taeiso kai to vradu panta einai poio ligo to gala alla otan uparxei zitisi uparxei prosfora!!!
kai ego apokleistika thulazo.stin arxei eixa dosei 5-6 vradia kseno giati imoun kourasmeni alla meta to pira apofasi kai as ponaga tis edina!

agapisofia

agapisofia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kai oso roufaei to moro toso katevenei to gala!kai oso gia to tsigaro kane ipomoni!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κορίτσια! Τι κάνετε; εχω αναψει τζακι και περιμενω να ξυπνησουν τα μπουμπουκια μου!!
Γεωργια μου και γω εχω τον αλλο μηνα παλι υπερηχο νεφρου. Ελπίζω α εχει μειωθει λιγακι. Αν και το βλέπω να μην γλιτώνουμε τη κυστεογραφια. Αυτη τη φορα θα παω να την κανω στο ΙΑΣΩ για να τον δουν παραλληλα παιδοουρολογος και παιδονεφρολογος.
Για την βαφτιση που λετε και γω ειμαι της αποψης να τα διαλεξει ολα ο νονος. Οταν εγινε ο αντρας μου νονος (αλλα σαν γυναικα ετρεχα εγω) τελικα τα διαλεξε ΟΛΑ η κουμπαρα μου. Δεν με ενοχλησε τοσο αυτο, οσο ο τροπος που το εκανε. Φανταστειτε οτι η βαφτιση εγινε μια βδομαδα πριν γεννησω την κορη μου. Ετρεχα με την κοιλια τουρλα σε ενα σωρο μαγαζια. Αφου ηθελε να διαλεξει η ιδια ας μου το ελεγε εξαρχης να μην τρεχω. Με πηρε ενα πρωι τηλεφωνο και μου λεει "εγω τα εκλεισα, ελα να δωσεις την προκαταβολη". Τες παντων!!
Λοιπον πολυ ωραιο μαγαζι με βαφτιστικα, φοβερη ποιοτητα, αλλα πανακριβα ειναι http://www.zachary.gr/uk/index.php Απο εδω ειχε ψωνισει η κουμπαρα μου της κορης μου αυτο http://www.zachary.gr/uk/product.php?trgt=276&tm=20120131091619 και μετα πηγα και της πηρα και γω απο εκει ενα για πριν την βαφτιση (τωρα το ψιλομετανιωνω γιατι ηταν πανακριβο) σας βαζω φωτο της κορης μου γιατι πλεον δεν το εχει απ'οτι βλεπω. Α, και μετα την βαφτιση της εβαλα στεφανακι με λουλουδια. Το καπελακι και λαδοκαπελο (δεν ξερω αν υπαρχει αυτη η λεξη) τα βαλαμε λιγο στην αρχη να τραβηξουν και τα λαδια!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bouba στις Τρι Ιαν 31, 2012 1:56 pm, 1 φορά

agapisofia

agapisofia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
na rotiso koritsia!
einai aparetitos o uperixos nefrou den mou exei pei tipota o paidiatros!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
agapisofia έγραψε:na rotiso koritsia!
einai aparetitos o uperixos nefrou den mou exei pei tipota o paidiatros!

οχι κοριτσακι. εμεις ειχαμε θεμα προγεννητικα!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bouba τι κουκλα που ειναι η κορη σου!!!!να την χαιρεσαι!!!!

agapisofia δεν χρειαζεται παντα αλλα εμεις ειχαμε δει οτι επρεπε βα γινει απο την στιγμη που καναμε την β επιπεδου και υπηρχε υδρονεφρωση!

Tinkerbell


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημέρα κορίτσια!
εμείς έχουμε πολύ γκρίνια αυτές τις μέρες! τον ενοχλούν τα δοντάκια του, όλο με το χέρι στο στόμα είναι και γκρινιάζει και δεν καλοκοιμάται! άντε να βγουν να ησυχάσουμε λίγο!

agapisofia

agapisofia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
euxaristo koritsia!
euxomai kales apantiseis kai na einai panta gera ta paidia mas!!!

agapisofia

agapisofia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
oso gia ta dontakia tha kanoume upomoni!ego tis vazo kai ligi aligoula pou apalini ton pono

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μανουλες!
Η μπεμπα κοιμαται ακομα...Ξυπνησε στις 7 γιατι ηταν πολυ μπουκωμενη, βαλαμε ορο , ε φαγαμε κιολας με την ευκαιρια και τωρα κοιμααααταιιιι!!! Την λυπαμαι αλλα τι να κανω...εχει παρα πολυ μυξουλα και πηχτη πηχτη οποτε καθε μισαωρο της την ρουφαω να την ανακουφιζω...Πολυ κρυο μπρρρρ... Το καλοριφερ στους 21 βαθμους το εχω κι ομως κρυωνω! Για την βαπτιση κι εγω συμφωνω να τα παιρνουν οι νονοι...οταν βαπτισα εγω την ανηψια του αντρα μου τα βρηκε ολα η συνυφαδα μου και μου ειπε και μενα ''τα βρηκα πηγαινε και πληρωσε''...μου κακοφανηκε αλλα δεν μιλαω γενικα , δεν θελω να τσακωνομαι...
Δεσποινακι μου ποιος ξερει τι συμβαινει...εχουν κι αυτα τα δικα τους φαινεται...μηπως την πονουν τα ουλακια και την ενοχλει το μπιμπερο??? τι να πω..
Καλα αποτελεσματα Γεωργια μου! Κι οσον αφορα το τσιγαρο εγω θα ελεγα να μην το ξαναρχισεις εφοσον τα καταφερες τοσον καιρο!
Ελενα τελεια η φουστα! Και οι κορδελιτσες!
Περαστικα σε ολα τα μωρουλινια που ειναι αρρωστουτσικα!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδω χιονιζει κορες! Το στρωνει πανω στις σκεπες! Βρε λες???????????????

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα κοριτσια τωρα γυρισαμε απο τη γιατρο καναμε εμβολιο... εδω εχει ηλιο και -3...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ifi+mpempe έγραψε:καλημερα κοριτσια τωρα γυρισαμε απο τη γιατρο καναμε εμβολιο... εδω εχει ηλιο και -3...

Καλημερα! -3 ε? πωπω.... εμεις εδω Αθηνα και συγκεκριμενα Λυκοβρυση που μενω εγω εχουμε -1.... και χιονιζειειειειειειει!!!

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
-6 ειχε το πρωι που πηγαιναμε στη γιατρο

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ, ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΡΑΠΕΖΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΡΥΟΟΟΟ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΕΙΧΕ -7!!!!!
ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΑΝΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ -9… ΕΔΩ ΛΕΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ -15 ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ… ΠΩΠΩΠΩ….
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΙΤΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ…
ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

BOYBA ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ, ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΑΝ ΤΟ ΦΟΥΞ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ Η ΣΕ ΑΣΠΡΟ Η ΣΕ ΡΟΖ… ΑΛΛΑ ΟΣΑ ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑΑΑΑ, ΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΕ 328€ !!! ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΛΑ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΕΦΑΝΑΚΙ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΔΕΛΑ… ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΛΥ, ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ;
ΤΑ 2 ΒΑΖΩ ΤΩΡΑ, ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΝΑ 3ο ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ, ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ SITE, ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ; ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ…
ΧΜΜΜ
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΙΟ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις