Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HLIANA έγραψε:September οντως μπρουμυτα που τη γυρισα ειναι καλυτερα!! Respect Δεν εχει πολλες, αλλα εστω προληπτικα καλο θα της κανει!

Έλενα πωπω γινατε 5 μηνων!! να μου τη φιλησεις την κουκλιτσα σας!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 30 417472 Θελω κι εγω να της παρω κορδελιτσα για τα μαλλια, αλλα θα την κρατησει ή θα τη βγαζει οπως τα σκουφακια;Απο πού τις παιρνετε; σε καταστηματα με παιδικα;


Τις πλεκω μονη μου! Εχω φτιαξει εκατομμυρια! Τωρα ετοιμαζω της βαπτισης!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκια!
Πως είστε?
Περαστικούλια στα μικρά και στα μεγάλα μωρά της ομαδούλας μου!
Αχ Ελένη μου πως με τσατίζουν αυτά?
Χωρίς να έχω καλέσει άτομα να έρχονται στο σπίτι...!!!
Και να ξυπνάνε και το μωρό με το έτσι θέλω!
Μια φορά πήγε να γίνει αυτό και έφυγα από το σπίτι! Πήγα στην μανούλα μου με την μπέμπα! Είπα πως είχα κανονίσει έτσι τελευταία στιγμή που μου το είπε η πεθερά μου!
Περιμένω να γίνει το κοτοπουλάκι με το κρυθαράκι στον φούρνο, να κάνουμε μαμ, να κάνω μετά κανένα μπανάκι και να πάμε να δούμε ένα μαγαζί το απογευματάκι για το γλέντι!
Αγγελικούλα μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου καλό μου!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
HLIANA έγραψε:September οντως μπρουμυτα που τη γυρισα ειναι καλυτερα!! Respect Δεν εχει πολλες, αλλα εστω προληπτικα καλο θα της κανει!

Έλενα πωπω γινατε 5 μηνων!! να μου τη φιλησεις την κουκλιτσα σας!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 30 417472 Θελω κι εγω να της παρω κορδελιτσα για τα μαλλια, αλλα θα την κρατησει ή θα τη βγαζει οπως τα σκουφακια;Απο πού τις παιρνετε; σε καταστηματα με παιδικα;

ΘΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΩ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΙΣΕΙ… ΕΧΕΙ ΚΑΙ JUMBO ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 2 ΑΠΟ ΕΚΕΙ. ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ
ACCESSORY… ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ… ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΕ;
ΑΛΛΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ.

http://www.etsy.com/listing/84139449/baby-headbandbaby-girl-headbandbaby-girl

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
`Ελενα το μπεμπάκι σου είναι μία γλύκα και με τη φουστίτσα της είναι για φίλημα.

Καλά και η κορδέλα, ακόμα και σε αυτό το μέγεθος εμένα μου αρέσει πολύ!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οι κορδελες απο etsy ειναι απιστευτες! Για βαφτιση εννοεις αντι για το καπελάκι της νονας ή οταν θα την πας εσυ με τα ρουχακια πριν βαφτιστει? Ωραιο σαν ιδέα!!
Ελένη μπραβο που τα κανεις μονη σου! Είσαι χρυσοχέρα!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 30 99132 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 30 99132 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 30 99132

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενάκι μου τέλεια η φουστίτσα σας!
Και εγώ κορδέλα θα της βάλω όταν την πάω στην εκκλησία αλλά λογικά με φραουλίτσα! Να ταιριάζει και με το θέμα μας!

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπηκα λιγο στα κλεφτα... Ευχαριστω κοριτσακια μου για τις ευχες... Ακομα δεν τελειωσαμε το φαγοποτι... Θα τα πουμε μετα... Φιλακια...

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα και περαστικά στις άρρωστες μανούλες και τα μπεμπάκια!
Και εμένα ο παιδίατρος μπρούμυτα μου έχει πει για τον ορό!
Ελένη απίστευτη η κορδέλα από τα etsy! Αυτό είναι μωρέ, στα κοριτσάκια έχεις περισσότερες επιλογές! Να την χαίρεσαι κιόλας! 5 μηνών εεε; Πώς μεγαλώνουν έτσι! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 30 606100
Εγώ ήξερα ότι ήμουν έγκυος πριν κάνω καν χοριακή και πριν να έχω καθυστέρηση! Το αισθανόμουν! Shocked Shocked Shocked Αλλά δεν έλεγα τίποτα γιατί δεν ήθελα αν έκανα λάθος να απογοητευτούν! Έψαχνα μόνη μου στο internet για συμπτώματα και τελικά είχα δίκιο! Ένα σποράκι είχε φυτρώσει! Ένα σποράκι που τώρα είναι σχεδόν 5 μηνών! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 30 328109
Άντζελα να χαίρεσαι τον αντρούλη σου! Να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος δίπλα σας!
Και εμείς αύριο έχουμε και το εμβόλιο! Για να δούμε και τα κιλά και το ύψος μας! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 30 13953
Αυτάαααα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 30 417472

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενάκι εσείς 5 μηνών σήμερα... εμείς 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki έγραψε:Ελενάκι μου τέλεια η φουστίτσα σας!
Και εγώ κορδέλα θα της βάλω όταν την πάω στην εκκλησία αλλά λογικά με φραουλίτσα! Να ταιριάζει και με το θέμα μας!

Να και για σας Δεσποινακι :
http://img0.etsystatic.com/il_fullxfull.272815484.jpg

http://img3.etsystatic.com/il_fullxfull.268069843.jpg

http://img1.etsystatic.com/il_fullxfull.302509921.jpg

http://img3.etsystatic.com/il_fullxfull.252307607.jpg

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
HLIANA έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Ελενάκι μου τέλεια η φουστίτσα σας!
Και εγώ κορδέλα θα της βάλω όταν την πάω στην εκκλησία αλλά λογικά με φραουλίτσα! Να ταιριάζει και με το θέμα μας!

Να και για σας Δεσποινακι :
http://img0.etsystatic.com/il_fullxfull.272815484.jpg

http://img3.etsystatic.com/il_fullxfull.268069843.jpg

http://img1.etsystatic.com/il_fullxfull.302509921.jpg

http://img3.etsystatic.com/il_fullxfull.252307607.jpg

Thanks Ηλιανάκι μου!

http://www.etsy.com/listing/90430924/sweet-strawberry-rosette-headband?ref=sr_gallery_20&sref=&ga_search_submit=&ga_search_query=elastic+strawberry&ga_view_type=gallery&ga_ship_to=GR&ga_search_type=handmade&ga_facet=handmade

Αυτή πολύ γλυκούλα!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμεις αυριο κλεινουμε τον τριτο μηνα της ζωης μας... κοριστια απο ποτε αρχιζουν να τρωνε κρεμουλες η ριζαλευρο;

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΕΩ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΚΟΡΔΕΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ… ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΠΕΛΑ, ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΥΝ… ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΛΕΥΚΟ Η ΡΟΖ ΦΟΡΕΜΑ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΟ. ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΠΕΡΣΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΤΟ ZARΑ ΠΟΥ ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟ…
ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΑΛΙ ΚΟΡΔΕΛΑ ΘΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ… ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ.
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ. ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΟΥΜΕ; ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΟΡΔΕΛΑ…
ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ, ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΨΑΞΩ Η ΠΕΔΙΛΑΚΙΑ
ΣΑΝ ΑΥΤΑ….

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ ΣΑΝ ΑΥΤΑ… (ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΒΟΛΕΨΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ)

http://www.etsy.com/listing/69220156/baby-shoes-girls-couture-ballet-slipper

ΤΙ ΛΕΤΕ;
ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΙΕΣ ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΑΚΟΜΑ… ΧΙΧΙΧΙ AΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΥΛ.
ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ; ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ; Η ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΟΥΜΕ;
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΣ ΦΡΑΟΥΛΕΣ

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ… ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ …. ΧΑΧΑ

http://www.etsy.com/listing/62675933/ivory-baptism-headband-silk-flower-hair

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:ΛΕΩ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΚΟΡΔΕΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ… ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΠΕΛΑ, ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΥΝ… ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΛΕΥΚΟ Η ΡΟΖ ΦΟΡΕΜΑ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΟ. ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΠΕΡΣΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΤΟ ZARΑ ΠΟΥ ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟ…
ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΑΛΙ ΚΟΡΔΕΛΑ ΘΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ… ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ.
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ. ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΟΥΜΕ; ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΟΡΔΕΛΑ…
ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ, ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΨΑΞΩ Η ΠΕΔΙΛΑΚΙΑ
ΣΑΝ ΑΥΤΑ….

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ ΣΑΝ ΑΥΤΑ… (ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΒΟΛΕΨΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ)

http://www.etsy.com/listing/69220156/baby-shoes-girls-couture-ballet-slipper

ΤΙ ΛΕΤΕ;
ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΙΕΣ ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΑΚΟΜΑ… ΧΙΧΙΧΙ AΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΥΛ.
ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ; ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ; Η ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΟΥΜΕ;
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΣ ΦΡΑΟΥΛΕΣ

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ… ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ …. ΧΑΧΑ

http://www.etsy.com/listing/62675933/ivory-baptism-headband-silk-flower-hair

κανόνισε συμπεθέρα....βλέπω αρκετές αγορομάνες να γλυκοκοιτάζουν την κόρη σου....μην ξεχνάς όμως, τα έχουμε κανονίσει όμως!!!!
κούκλα είναι!!!


κορίτια, γειά σε όλες

Αγγελική μου να τον χαίρεσαι, υδροχοάκι ο αντρούλης σου έ?
να σε ρωτήσω κιόλας...μετά τη γέννα έχει γεμίσει το μέτωπο μου σπυράκια, λες και περνάω εφηβία....δεν λένε να φύγουν. τι μπορεί να φταίει?

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[/quote]
κανόνισε συμπεθέρα....βλέπω αρκετές αγορομάνες να γλυκοκοιτάζουν την κόρη σου....μην ξεχνάς όμως, τα έχουμε κανονίσει όμως!!!!
κούκλα είναι!!!


[/quote]

ΧΑΧΑΧΑ ΕΕΕΕ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΕΧΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ…. (ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΨΩΝΙΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΧΑΧΑ)
ΝΑΙ ΚΑΛΕ ΤΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ… ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΑΣ…

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:
κανόνισε συμπεθέρα....βλέπω αρκετές αγορομάνες να γλυκοκοιτάζουν την κόρη σου....μην ξεχνάς όμως, τα έχουμε κανονίσει όμως!!!!
κούκλα είναι!!!


[/quote]

ΧΑΧΑΧΑ ΕΕΕΕ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΕΧΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ…. (ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΨΩΝΙΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΧΑΧΑ)
ΝΑΙ ΚΑΛΕ ΤΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ… ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΑΣ…

[/quote]
έχεις πμ

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΓΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΣΤΟ ΝΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ, ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΩ , ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ.

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!!

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΓΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΣΤΟ ΝΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ, ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΩ , ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ.

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!!
ναι όντως, όλο το πακέτο και ο σταυρός είναι του νονού....βασικά μπορεί να πάρει ότι θέλει

Περαστικά Γεωργία, διάβασα πριν ότι είσαι άρρωστη

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candy έγραψε:
tzef έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΓΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΣΤΟ ΝΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ, ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΩ , ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ.

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!!
ναι όντως, όλο το πακέτο και ο σταυρός είναι του νονού....βασικά μπορεί να πάρει ότι θέλει

Περαστικά Γεωργία, διάβασα πριν ότι είσαι άρρωστη

ΝΑΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΑΙΟ… ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ… ΚΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΝΟΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ… ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ.

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:
candy έγραψε:
tzef έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΓΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΣΤΟ ΝΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ, ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΩ , ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ.

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!!
ναι όντως, όλο το πακέτο και ο σταυρός είναι του νονού....βασικά μπορεί να πάρει ότι θέλει

Περαστικά Γεωργία, διάβασα πριν ότι είσαι άρρωστη

ΝΑΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΑΙΟ… ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ… ΚΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΝΟΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ… ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ.
το ξέρω Ελενάκι,
δεν το είπα κακοπροαίρετα-μην με παρεξηγείς. απλά είπα ότι έτσι είναι κανονικά

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
candy έγραψε:
Elena84 έγραψε:
candy έγραψε:
tzef έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΓΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΣΤΟ ΝΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ, ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΩ , ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ.

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!!
ναι όντως, όλο το πακέτο και ο σταυρός είναι του νονού....βασικά μπορεί να πάρει ότι θέλει

Περαστικά Γεωργία, διάβασα πριν ότι είσαι άρρωστη

ΝΑΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΑΙΟ… ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ… ΚΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΝΟΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ… ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ.
το ξέρω Ελενάκι,
δεν το είπα κακοπροαίρετα-μην με παρεξηγείς. απλά είπα ότι έτσι είναι κανονικά

ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΚΑΛΕ… ΤΙ ΛΕΣ; ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑ.

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:
candy έγραψε:
Elena84 έγραψε:
candy έγραψε:
tzef έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΓΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΣΤΟ ΝΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ, ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΩ , ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ.

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!!
ναι όντως, όλο το πακέτο και ο σταυρός είναι του νονού....βασικά μπορεί να πάρει ότι θέλει

Περαστικά Γεωργία, διάβασα πριν ότι είσαι άρρωστη

ΝΑΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΑΙΟ… ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ… ΚΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΝΟΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ… ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ.
το ξέρω Ελενάκι,
δεν το είπα κακοπροαίρετα-μην με παρεξηγείς. απλά είπα ότι έτσι είναι κανονικά

ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΚΑΛΕ… ΤΙ ΛΕΣ; ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑ.

τι συγνώμη καλέ? όχι δεν φάνηκε έτσι, μην ανησυχείς Razz

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
candy έγραψε:
Elena84 έγραψε:
candy έγραψε:
Elena84 έγραψε:
candy έγραψε:
tzef έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΓΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΣΤΟ ΝΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ, ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΩ , ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ.

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!!
ναι όντως, όλο το πακέτο και ο σταυρός είναι του νονού....βασικά μπορεί να πάρει ότι θέλει

Περαστικά Γεωργία, διάβασα πριν ότι είσαι άρρωστη

ΝΑΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΑΙΟ… ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ… ΚΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΝΟΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ… ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ.
το ξέρω Ελενάκι,
δεν το είπα κακοπροαίρετα-μην με παρεξηγείς. απλά είπα ότι έτσι είναι κανονικά

ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΚΑΛΕ… ΤΙ ΛΕΣ; ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑ.

τι συγνώμη καλέ? όχι δεν φάνηκε έτσι, μην ανησυχείς Razz
συγνώμη, αυτό που έβαλα βγάζει τη γλώσσα του? φιλάκι ήθελα να στείλω χαχαχαχα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 30 417472

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγω κοριτσια το ιδιο εκανα το αφησα στο νονο του να διαλεξει οτι θελει γιατι μερικοι ειναι ιδιοτροποι .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις