Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια!
Σταυρουλα μου μην αγχωνεσαι γιατι δεν βοηθας! Κανε ο,τι εξετασεις χρειαζονται και μετα θα βρεις το τροπο να το κρατας σε υφεση (ειτε ειναι το ένα ειτε ειναι το άλλο!) Δειξε θαρρος και παρε δυναμη απο τον μπουνιτσα σου!
Εμας η μπεμπα άρχισε να κοιμαται ολη νυχτα απο 3 μηνων (εδω κι ενα μηνα δηλαδη!) , στο κρεββατι της την εβαλα πριν 2,5 εβδομαδες, μια χαρα καθεται!
Tinkerbell να σου ζησει το παιδακι!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σταυρούλα μου θα μας λείψεις κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Όλα καλά θα πάνε!!!!!!!!!!!!!!
Έχεις την θετική μας ενέργεια!!!
Πολλά φιλάκια στον μπουνίτσα μας!!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
διαβαζα πιο πανω τα κιλακια σας και απορω δλδ ο δικος μας πως γινετε να ναι 8500 ? Shocked μηπως ξυπναει κρυφα το βραδυ και τρωει? Very Happy Very Happy

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α! μου ηρθανα και μενα τα δειγματα της chicco αλλα ένα πακετο για 8-18 κιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! το χαρτι γράφει άλλα (2 πακετα νο.3 και νο.4) ενω αυτοι μου εστειλαν 1 και άσχετο! Τι να πω... ο άντρας μου τις φοβαται!
Εγω χρησιμοποιω pampers kai babylino εναλλαξ ανα πακετο και μου μυριζουν και οι δυο καπως...οι libero μας κανουν πολλες διαρροες (και μου βρωμανε κι αυτες!!!!!!!!!!)

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βabylino χρησιμοποίησα και ήταν καλές αλλά κάτω ακριβώς από το σπίτι μας έχουμε σούπερ μάρκετ που έχει μόνο pampers και Libero οπότε παίρνουμε pampers! Είμαι ευχαριστημένη! Libero μας έστειλαν ένα πακέτο με δείγματα αλλά δεν τις φόρεσα στην μικρή! Μου φάνηκαν πολύ σκληρές!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ερώτηση!
Η μπεμπούλα μου έχει καιρό τώρα που όταν κοιμάται θέλει να σκεπάζει το κεφάλι της! Τι κακό και αυτό? Ευτυχώς το κάνει μόνο κατά την διάρκεια της ημέρας και την ξεσκεπάζω! Αλλά εγώ την ξεσκεπάζω... αυτή ξανασκεπάζεται!! Πλάκα έχουμε!!
Τα δικά σας το κάνουν αυτό?

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenikal έγραψε:Α! μου ηρθανα και μενα τα δειγματα της chicco αλλα ένα πακετο για 8-18 κιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! το χαρτι γράφει άλλα (2 πακετα νο.3 και νο.4) ενω αυτοι μου εστειλαν 1 και άσχετο! Τι να πω... ο άντρας μου τις φοβαται!
Εγω χρησιμοποιω pampers kai babylino εναλλαξ ανα πακετο και μου μυριζουν και οι δυο καπως...οι libero μας κανουν πολλες διαρροες (και μου βρωμανε κι αυτες!!!!!!!!!!)

και εμας σημερα στειλανε τα δειγματακια 2 πανες Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing χαχααχα ξοδευτικαν!!!!!!!!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαχαχα! Ναι οι γυφτοι! Ενω οι αλλες μαρκες εστειλαν πακετο ολοκληρο!
Δεσποινακι οχι η δικια μου δεν το κανει αυτο Shocked

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πωπω κοριτσια σημερα εχασα μερες απο τη ζωη μου! Τα χρειαστηκα κανονικα! Το απογευμα ημουν μονη στο σπιτι και εκει που πηγα να τη θηλασω, πριν καλα καλα κατεβασει γουλια, πνιγηκε και μπλαβιασε τελειως!!! Μη με ρωτατε πώς, δεν το καταλαβα! Ευτυχως μου ειχε δειξει πώς να τη γυρισω η γιατρος και να τη χτυπησω και σε κλασματα δευτερολεπτου μου πεταξε 2 ρουκετες και επανηλθε! Δεν μπορειτε να φανταστειτε την τρομαρα μου! Απορω με την ψυχραιμια μου εκεινη την ωρα!! Η γιατρος μου ειπε οτι συμβαινει και οτι εδρασα οπως επρεπε, αλλα κοριτσια ειλικρινα μετα μου ερχοταν να ξερασω και να λιποθυμησω μαζι! Ακομη σε υπερενταση ειμαι! Πωπω τι πηγαμε να παθουμε...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ Ηλιάνα μου....πόσο σε καταλαβαινω.... ευτυχως που ηξερες τι να κανεις...

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παναγίτσα μου Ηλιάνα! Πάλι καλά που τα κατάφερες μια χαρά και ήσουν ψύχραιμη!
Τι κάνουμε σε τέτοια περίπτωση?

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ, ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ.


ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΑΝΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ!ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕΣ ΑΜΕΣΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ , ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ LIBERO ΕΙΧΕ ΠΡΟΣΦΡΑ ΣΤΑ CARFURΕ KAI ΠΗΡΑ, ΕΧΕΙ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ ΟΛΑ , ΦΟΡΜΑΚΙΑ , ΚΟΡΜΑΚΙΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 6 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΚΟΥΤΙΑ!!!!ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ;;;;;




ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΕ ΚΑΤΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ (ΒΑΣΙΚΑ ΕΚΟΨΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΗΜΑΤΑ) ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΑΛΑ , ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΤΙΣ 3!!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΠΙΑ !ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ; ΤΟΣΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΟΝΤΑΝ ΤΡΩΩ ΚΕΙΚ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ !ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ;

SWWKA ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΟ FACE!!!!NA TA ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!
Σταυρουλα καλή μετακόμιση! Ηλιάνα μπραο ψυχραιμια!! Ετσι είναι οι μάνες, λεαινες!!! tzef μου μηπως να ξαναρχίσεις τα γλυκακια; τα κιλα θα τα χασεις και πιο μετα. δεν εγινε και τιποτα. και να μην στεναχωριεσαι; ξερω οτι ετσι οπως πανε τα πραγματα δυσκολα να μην επηρεαζεσαι αλλα προσπαθησε!
Απο κιλακια και μεις μικρουλια σχετικα. 6,300 ειμαστε και τωρα αυτες τις μερες που με το ζορι τρωει φοβαμαι μην χασαμε κιολας. Εχει ενα βηχα κοριτσια αλλο πραγμα. Απο το βηχα το πρωι μου εβγαλε και φλεγμα. Καλο αυτο βεβαια. Για να δουμε και σημερα που θα ερθει η παιδιατρος.
Απο πανες libero και pampers. οι libero οντως πολλες διαρροες. Αλλα εχω παρει και γω αρκετα. Ειχα κουπονια, ειχε και προσφορα και μου βγηκαν πολυ φθηνα. 5 ευρω περιπου το πακετο.
Ααα, οσες ειστε απο Αθηνα και ενδιαφερεστε 3-6 Φεβρουαριου εχει εκθεση γαμου-βαφτισης στο Περιστερι.
Φιλακια. Καλημερες!!

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κι από 'μένα!!

Ηλιάνα μπράβο για την ψυχραιμία σου, αλήθεια τι πρέπει να κάνουμε, πως κρατάμε το μωράκι σε τέτοια περίπτωση;

Tzef, επειδή σας διαβάζω καιρό ξέρω ότι όλες έχετε κάνει τρομερή προσπάθεια στο θέμα του θηλασμού και σας ζηλεύω. Συνέχισε για όσο καιρό μπορείς και αντέχεις, μη στενοχωριέσαι γιατί δεν ωφελεί, δυστυχώς τα πράγματα όσο πάνε θα χειροτερεύουν.

Τώρα για τις πάνες, εγώ libero δεν ξαναπήρα από τότε που μου έκαναν διαρροές. Σήμερα είπα στον άντρα μου να μου φέρει πάνες από το lidl για να τις δοκιμάσουμε.

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΑ....! ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟ PAMPERS ΒΑΖΟΥΜΕ

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια. Κι εμένα μου κουκουλώνεται με τα σκεπάσματα αλλά τα χέρια τα'χει πάντα έξω και γι'αυτο συνήθως του φοράω γαντάκια. Τις πάνες Chicco της δοκιμάσατε; Εμείς χτες τη νύχτα και σήμερα το πρωί. Μου φάνηκαν τελικά αρκετά καλές. Πολύ απορροφητικές, χωρίς καμμία απολύτως διαρροή ή υγρασία όπως κάνουν καμμιά φορά τα pampers. Και ειδικά το πρωί ο μικρούλης μου είχε κάνει πολλά κακάκια αλλά δεν βγήκε τίποτα απ'έξω. Κι εγώ μέχρι τώρα τις pampers του έβαζα, με τις libero είχαμε συνέχεια διαρροές αλλά μου λέει ο άντρας μου να δοκιμάσουμε και του lidl όταν μας τελειώσουν αυτές που έχουμε. Θα δείξει. 3-6 Φλεβάρη είναι η έκθεση τελικά; Να'στε καλά για την ενημέρωση. Την περιμένω πως και πως για να πάρω ιδέες. Δεσποινάκι φοβερές οι δημιουργίες σου. Μην το αφήσεις. Κι εγώ έχω ξεκινήσει να φτιάχνω κοσμήματα αλλά είμαι στην αρχή τώρα. Φιλάκια τσούπρες.

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΤΕ ΚΙ ΕΜΑΣ ΙΔΕΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:
pumpkin έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια, για όσες θηλάζετε σε λίγη ώρα στην ΕΤ3 θα μιλήσει ο Παπαβέντσης για τον θηλασμό Smile

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ, ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟ FACE, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ, ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΕΙ

Καλημέρα, τζάμπα η αναμονή 5 λεπτά τον άφησαν να μιλήσει με μια ανασα τα είπε ο άνθρωπος, έλεος...
Όσο για τις libero το εσωτερικό λαστιχάκι που είναι στο μπουτάκι πολλές φορές είναι κολλημένο πάνω στην πάνα και το τραβάω λιγάκι με το χέρι και ξεκολλάει απο την μέσα πάνα, αν κατάλαβες τι εννοώ δοκίμασε το.
40% έχει το careffur στις libero?Ξέρεις αν δέχονται ΚAΙ κουπόνι? Very Happy

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πολλές καλημέρες στα όμορφα κορίτσια!
Η μπεμπα μου χτες ηταν κολλημενη στο στηθος αφου εφαγε για καμια ωρα μετα και πιπιλουσε! Ηταν ανησυχο το πουλακι μου αυτες τις μερες και μαλλον ηθελε παρηγορια! Σημερα ξυπνησε νωρις νωρις , στις 9, εφαγε και τωρα ξανακοιμαται! Αυριο εχουμε εμβολιο!
September και Δεσποινακι, εαν το μωρακι μας πνιγεται το γυρναμε αναποδα , το κραταμε απο τα ποδια και το χτυπαμε στην πλατη μεχρι να βγαλει την γουλια.
Γεωργια μου , μην αγχωνεσαι σε παρακαλω. Εχεις κανει μεγαλο αγωνα, σε εχω καταλαβει που μιλαμε τοσον καιρο απο εδω... μην αφησεις να σε παρει απο κατω. φαε παιδι μου, θα τα χασουμε μετα... κι εγω μολις εκοψα τα γλυκα μειωθηκε το γαλα μου, οταν τα ξαναρχισα ολα ok! Το πιθανοτερο ειναι να ειναι ψυχολογικο,εχουμε αισθημα στερησης οποτε δεν ειμαστε και στα καλυτερα μας, ενω οταν δεν μας λειπει κατι ειμαστε καλα! ξεκινα να τρως λοιπον και μετα θα κανουμε παρεα διατροφη!
Ifi, κορυφή η κορη σου! Κεφαλι μεσα, χερια εξω! χαχαχαχαχα! το καταφερνει???
Κοριτσια, και μενα οι libero χαλια ηταν! Τρελες διαρροες...προσφορα ξεπροσφορα δεν τις ξαναπαιρνω! Αφηστε που πηρα τα μωρομαντηλα (ηταν σε προσφορα 4 ευρω τα 3 πακετα) και βρωμανε και σκετα και σε συνδυασμο με τα κακακια ! Πηγα να βγαλω τα εντερα μου! Τα εδωσα στον γαμπρο μου που ασχολειται με αμαξια για να καθαριζει τα χερια του (κι του μυριζαν κι αυτου να φανταστειτε!!)

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανουλίτσες!
Αναστασία μου χρόνια σου πολλά κοπέλα μου!!!!!!! Πάντα γερή και ευτυχισμένη πουλάκι μου!!!!!!! Να σε χαιρόμαστε και εμείς και η οικογένειά σου!!! Πάντα χαρές δίπλα στο κοριτσάκι σας να έχετε!!!
Γεωργία μου από όσο ξέρω κατά την διάρκεια του θηλασμού δεν κάνει να κάνεις δίαιτα... οπότε τρώγε και καμιά φετούλα κεκάκι και όλα θα πάνε καλά!
Tina μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια κοπέλα μου! Κάνεις τώρα τίποτα ή μπα?
Πάνες chicco ακόμα δεν της φόρεσα αλλά σκοπεύω να το κάνω! Συμφέρουν οικονομικά σε σχέση με τα pampers άραγε?

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΩΡΕ ΦΕΤΟΥΛΑ ΜΟΝΟ, ΕΚΕΙ ΣΤΑΘΩ ΝΟΜΙΖΕΙΣ!ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΤΟ ΦΑΩ ΟΛΟ!ΤΕΛΙΚΑ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΘΕΣΗ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΦΟΡΑ - ΖΗΤΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΥ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 21 884648 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 21 884648 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 21 9664 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 21 9664

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτην την στιγμη εχω στο στομα μια κουταλια μερεντα!!!! Και δεν εχω καθολου τυψεις!!!!!!!!

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Despoinaki έγραψε:Καλημέρα μανουλίτσες!
Αναστασία μου χρόνια σου πολλά κοπέλα μου!!!!!!! Πάντα γερή και ευτυχισμένη πουλάκι μου!!!!!!! Να σε χαιρόμαστε και εμείς και η οικογένειά σου!!! Πάντα χαρές δίπλα στο κοριτσάκι σας να έχετε!!!
Γεωργία μου από όσο ξέρω κατά την διάρκεια του θηλασμού δεν κάνει να κάνεις δίαιτα... οπότε τρώγε και καμιά φετούλα κεκάκι και όλα θα πάνε καλά!
Tina μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια κοπέλα μου! Κάνεις τώρα τίποτα ή μπα?
Πάνες chicco ακόμα δεν της φόρεσα αλλά σκοπεύω να το κάνω! Συμφέρουν οικονομικά σε σχέση με τα pampers άραγε?

Όταν κοιμάται ο μικρός καμμία φορά φτιάχνω. Αλλά όχι συχνά. Όσον αφορά τις πάνες το 3 νούμερο που φοράμε εμείς τα υπολόγισε ο άντρας μου και είναι λίγο πιο οικονομικές από τις pampers. Όμως με τα κουπόνια οι pampers έρχονται πιο φθηνά. Θα δοκιμάσουμε και τις lidl που είναι οι πιο φθηνές και άμα μας κάνουν εκεί θα καταλήξουμε.

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elenikal ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΕΞΩ...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ το πουλακι μου!!! Τελικα εχουν προσωπικοτητα απο βρεφη! Εμενα η μπεμπα θελει να ακουμπα το μουτρο της κάπου! Για αυτο της εχω τυλιξει ενα κουβερτακι με σεντονι και το εχω διπλα της!
Πήρα στις πανες Chicco και ειπα να μου στειλουν το νο.3 (μου εστειλαν μονο το νο.4). Θα το εχω αυριο!
Σημερα μαγειρευω ρεβυθια! Εσεις?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις