Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια πολύ χαρηκα για τα εμβριακια σας! Αντε με το καλο να τα αγκαλιάσετε!

Εμενα με εχει πάρει απο κάτω. ξεκινησε να με πονάει το στήθος άρα σύντομα θα αδιαθετήσω...

Πάλι αυτο το μήνα τρέχαμε με την πεθερα μου στο νοσοκομείο καθως έπαθε ένα ελαφρυ εγκεφαλικό. Επομένως οτι εγινε, εγινε ως την 13 μέρα...Δεν εχω καμια ελπίδα πάλι. Κάθε μήνα στις γονιμες κάτι τυχαίνει και δεν προσπαθουμε 14-15 που έχω ωορηξια. Νιωθω οτι το συμπαν συνομοτεί εναντιον μου!

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ ρε κορίτσια θυμάμαι που έμπαινα μέσα σε αυτό το θέμα και πόσταρα με αγωνία και στεναχώρια, γιατί δεν μένω έγκυος. Και διάβαζα όλες σας και μου περνούσαν από το μυαλό όλα σαν ταινία, σπερματεγχύσεις, σαλπιγγογραφίες, σπερμοδιαγράμματα, εξωσωματικές, ορμονικές, χαμηλές ΑΜΗ και είχα πει οκ. Αποκλείεται εγώ να μείνω έγκυος ποτέ, δεν θα μπω σε όλη αυτή τη διαδικασία, αν είναι να έρθει ας έρθει μόνο του. Οι φίλες μου δε, όλες να προσπαθούν να με πείσουν για εξωσωματική. Όμως ήμουν αμετακίνητη, δεν είχα σκοπό να κάνω τίποτα. Πέρασαν 2 χρόνια για να εμφυτευθεί ένα γονιμοποιημένο ωάριο στην σάλπιγγα μου (πόσο άτυχη!!) με ταλαιπωρία ψυχική και σωματική, η χαρά που έίχαμε το πρωί, έγινε κλάματα το βράδυ που με ετοιμάζανε για χειρουργείο. Ευτυχώς το γλίτωσα, με τη βοήθεια του Θεού, και έτσι γλίτωσα και την σάλπιγγα μου. Είχα πάρει όμως θάρρος... ότι εχω ελπίδες. Και έτσι μετά από 5 μήνες, ξανά πάλι έγκυος, κανονική κύηση όχι εξωμήτρια, χοριακές στην αρχή, αγωνία... Εχω φτάσει αισίως στις 13 εβδομάδες, έχω δει το μωράκι μου, το έχω ακούσει, το έχω νιώσει (όταν τρώω παγωτάκι ειδικά σοκολάτα), τώρα έχουν προστεθεί περισσότερες αγωνίες. Βγάλαμε μια τσιμπημένη αυχενική διαφάνεια (2,8 mm, στην οποία αυξάνεται ο κίνδυνος για συγγενείς καρδιοπάθειες και σύνδρομα νταουν κλπ) αν και η pappA μου έδειξε ότι έχω πιθανότητα μόνο 1: 3.254 και πάλι έχω τρελό άγχος και γι αυτό αποφάσισα να κάνω το Σεπτέμβριο αμνιοπαρακέντηση για να σιγουρευτω και να απολαύσω την εγκυμοσύνη μου. Μια εύκολη εγκυμοσύνη χωρίς εμετους, ζαλάδες, αναγούλες κλπ. Αλλά οι αγωνίες μέχρι να γεννηθεί πάντα υπάρχουν, ποτέ δεν ησυχάζεις. Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες σύντομα ένα θετικό τεστ και έναν υπέρηχο με το μωράκι τους! Είμαι σίγουρη πως οι περισσότερες από εσάς θα το καταφέρετε!

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Jannete το μηνυμα σου μου εδωσε μεγαλο κουραγιο. Παροτι τα καταφέραμε μια φορα να μεινω εγκυος εντελως φυσιολογικα εχει περασει ενας χρόνος και δεν ξαναεγινε.

Ολα καλα θα πανε με το μωρουδελι σου. Σε λιγο καιρο θα το εχεις στην αγκαλια σου γερο και ευτυχισμενο. Ολα θα πανε τελεια!

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όταν έμεινα έγκυος με το εξωμήτριο, ο γιατρός μου είχε πει κατά λέξη. Αν έμεινες μία φορά, θα ξαναμείνεις 100%.

Και όντως έτσι κι έγινε. Προσπάθησε να το αποβάλεις και θα έρθει, μην αγχώνεσαι. Η εγκυμοσύνη σου είναι σίγουρη!

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.τι κανετες εχουμε καμια νεα εγκυουλα; εγω ειμαι με 2 μερες καθυστερηση.
Την κυριακη φευγουμε διακοπες για 5 μερες στην κυπρο
jannete η αληθεια ειναι οτι η αυχενικη σου ειναι λιγο τσιμπημενη αν κ διαβασα οτι τα φυσιολογικα ειναι μεχρι 3,5.. Θυμαμαι ομως οταν ειχα παει για αυχενικη δε μου ειχε πει κατι τετοιο ο γιατρος.το ειχα κ εγω τρομερο αγχος αυτο θυμαμαι.αυτο κ την ορατοτητα του ρινικου.
Κανε τις απαραιτητες εξετασεις κ ολα να πανε καλα ευχομαι κ να κρατησειε ενα γερο μωρακι.
Δε παιζει ρολο η ωρα που την εκανες κ ποσο ωρα εχω διαρκεια.εγω πχ εκανα μια ωρα γτ πηγα για περπατημα 2 φορες λογω θεσης.πιστευω οτι οσοι γιατροι κανουν αυτην την εξεταση ειναι εμπειροι γτ ειναι ειδικη εξεταση

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Jannete μακαρι να ειναι σιγουρο οτι θα ξαναμεινω εγκυος γιατι πλεον εχω απογοητευτει παρα πολυ!

Larisaia, υπεροχα νεα, μετα τις διακοπες στην κύπρο σε περιμενει μωρουδελι! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142 - Σελίδα 2 215994

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου καλησπέρα.Ακομα έχω πρόβλημα με την σύνδεση μου.Είμαι σε μια φίλη μου και διαβάζω τα νέα σας.Χαίρομαι πολύ πολύ για όλες σας.Εγώ ακόμα τίποτα ευχάριστο. Μια μικρή κυστουλα μουβρηκε ο γιατρός ,μου είπε να πάω κάποια στιγμή να με καθαρίσει και όλα καλά.Προσπάθειες κάνουμε και περιμένουμε ποιος θα είναι ο τύχερος μαςμηνας.Διακοπές εννοείται και όχι με τέτοια κατάσταση οικονομική.Οπότε θα είμαστε εδώ και θα ταλεμε.Μέχρι να συνδεθω θα διαβάζω τα νέα σας.Φιλία πολλά σε όλες.

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
larisaia έγραψε:Καλησπερα κοριτσια.τι κανετες εχουμε καμια νεα εγκυουλα; εγω ειμαι με 2 μερες καθυστερηση.
Την κυριακη φευγουμε διακοπες για 5 μερες στην κυπρο
jannete η αληθεια ειναι οτι η αυχενικη σου ειναι λιγο τσιμπημενη αν κ διαβασα οτι τα φυσιολογικα ειναι μεχρι 3,5.. Θυμαμαι ομως οταν ειχα παει για αυχενικη δε μου ειχε πει κατι τετοιο ο γιατρος.το ειχα κ εγω τρομερο αγχος αυτο θυμαμαι.αυτο κ την ορατοτητα του ρινικου.
Κανε τις απαραιτητες εξετασεις κ ολα να πανε καλα ευχομαι κ να κρατησειε ενα γερο μωρακι.
Δε παιζει ρολο η ωρα που την εκανες κ ποσο ωρα εχω διαρκεια.εγω πχ εκανα μια ωρα γτ πηγα για περπατημα 2 φορες λογω θεσης.πιστευω οτι οσοι γιατροι κανουν αυτην την εξεταση ειναι εμπειροι γτ ειναι ειδικη εξεταση
To ξέρω ότι είναι η γκριζα ζώνη μέχρι 3,5 και ο γιατρός μου είναι σίγουρος ότι δεν τρέχει κάτι. Κάναμε και υπέρηχο προχτές, μου λεει κατα τη γνώμη μου την αυχενική την βλεπω φυσιολογική (μου έκανε άλλος την αυχενική), ότι τα ποσοστά μου είναι ελάχιστα και μου συστήνει να μη μπω σε διαδικασία αμνιοπαρακέντησης. Να κάνουμε τις απαραίτητες εξετάσεις και αν δουμε οτι κατι δεν πάει καλά, τοτε να κάνω. Ολο αυτό το διάστημα εχω ακούσει για μεγάλες αυχενικές που τελικά γεννήθηκαν φυσιολοικά μωρά, όπως και για ποσοστά 1/60 και πάλι να έχει γεννηθεί φυσιολογικό μωρό. Εγω με 1/3.254 να ειμαι τοσο ατυχη;;;;


Κορίτσια χαλαρώστε και θα δείτε οτι θα ερθει, εγω ενα μηνα πριν μεινω εγκυος εκλαιγα και ελεγα στη μανα μου, γιατι ο Θεος δεν μου στελνει εμενα ενα μωράκι. Που να ξερα πως τον αλλο μηνα θα ήμουν έγκυος. Μην απογοητευεστε τουλαχιστον αυτές που έχετε εξεταστεί και δεν έχετε κάτι εμφανές, είναι θέμα χρόνου, μπορεί να αργεί, αλλά θα έρθει μην ανησυχείτε!!

Τα φιλιά μου και την θετική μου ενέργεια σε όλες!

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
/3254 ειναι καλο ποσοστο.ολα καλα

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια πως ειστε!Εγω και το φασολακι μου μια χαρα!Εχουμε κλεισει και αυχενικη 29 του μηνος!!!!!!Ματινακι τι κανεις?Εκανες τεστακι τελικα?????????????

http://nopixristos@hotmail.com

nanou87

nanou87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας κοριτσια!!μπηκα κ εγω στην παρεα σας!με το καλο ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες με ενα πονο κ ευχομαι σε αυτες που δεν εχουν μεινει ακομα κ το θελουν πολυ να συμβει γρηγορα γρηγορα..εγω ανηκω στη δευτερη κατηγορια κ προσπαθω για το δευτερο

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σου ευχομαι να μεινεις γρηγορα εγκυουλα και να πανε όλα τελεια!!!!!!!!!!!!!!

http://nopixristos@hotmail.com

nanou87

nanou87
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σε ευχαριστω πολυ NOPITSA μου μακαρι!τωρα να δουμε απτον επομενο μηνα.κ εσυ με το καλο ευχομαι να εχεις καλη εγκυμοσυνη!

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστω πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142 - Σελίδα 2 215994

http://nopixristos@hotmail.com

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νοπιτσα με το καλο η αυχενικη.
Δυστυχως εγω εχω παλι αιμα.δε ξερω τι μππρει να φταιει κ εχω την ιδια καταληξη παλι. Αυριο θα παω στον γιατρο να με δει κ να μιλξσουμε

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια τι κάνετε; Πως είστε; Κουνελακι που χαθηκες; οι υπολοιπες;

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα.....Χαθηκαμε πολυ καιρο...αλλά ο υπολογιστης στο σπιτι ειναι παλι στον τεχνικο.... Λοιπον...ομως..δε θα σας αφησω ετσι...εχω νεα..δνε ξερω καλα η κακα ακομη....Σημερα ειμαι στην 35η μερα του κυκλου....να σημειωσω οτι παρακολουθησα ωορηξια μεχρι 14η μερα κ φαινοταν η οτι θα αργησει η οτι δε θα γινει...Ειπα στο γιατρο οτι για το καλοκαιρι τα πααταωκ απο το φθινοπωρο τα ξαναλεμε.... καταλαβα απο υγρα κ θερμοκρασια την 22η μερα του κυλου ωορηξια....Σημερα εκανα ΤΕΣΤ hometest κ βγηκε αχνηηηηηηη δευτερη γραμμη...Φαινοταν μετα βιας μετα απο 5λεπτα.... Αλλά φαινοταν...αλλά πολυυυ αχνή..Τι να σκεφτω τωρα? Δεν το εχω πει σε κανεναν βεβαια...Μη με περασουν για τρελη.... Ομως δεν εχω αλλο τεστ..Οποτε θα περιμενω μεχρι τη δευετρα κ αν δεν αδιαθετησω, λογικα θα παω για χοριακη...

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κ απο μενα
elbar τρελανε μεεεε. Αχνη γραμμη ισον θετικο τεστ!!!!!!! Ποτε ειχες τελευταια περιοδο;
Εγω οπως σας ειχα πει ειχα καθυστερηση.την τριτη μευα απο 7 μερες καθυστερησης μου ηρθε παλι αιμα κ τα επ;ιξα.μου θυμισε τον απριλιο που μου ετυχε το ιδιο στις 7 μερες. Κανω τεστ κ βγηκε θετικο. Τωρα το βραδακι εχω ραντεβου στον γιατρο.το αιματακι σταματησε
Για να δουμε..θα γυρισω γεματη απ τον γιατρο ή αδεια παλι; εχω πολυ αγωνια

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπον..οσον αφορα τα δικα σου......δε σημαινει παντοτε κατι κακο αν στην αρχη της εγκυμοσυνης δουμε ροζ η αιμα..... Καποιες γυναικες το εχουνκαποιες οχι.... Ευχομαι ολοψυχα να γυρισεις ΓεΜΑΤΗ απο το γιατρο σου....ΟΛΟΨΥΧΑ!!! κολα να πανε κατ ευχην...Αφου ειχες κ θετικο τεστ....μη φοβασαι....Η Παναγια μαζι σου στο εξης... Κκοιτα να σκεφτεσαι θετικα...θαλες ολα θα πανε καλα...κ εστι θα γινεται.....

Οσον αφορα τα δικαμου..τελευταια περιοδο 20ΙΟυνιου,αλλα εκανα παρακολουθηση ωορηξιας με υπερηχο απο νρις κ εδειξε οτι σε αυτο το μηνα ειτε θα αργησει μιαεβδοαμδα η ωορηξια ειτε δε θα συμβει καθολου..δεν ξαναπηγα..Ομως ειχα εμφανη σημαδια ωορηξιας.... Σημερα συνεχιζεται η θερμοκρασια στο 37,αρα δεν αδιαθετω, κ ετσι εκανα το τελευταιο τεστ που ειχε ξεμεινει..κ τσουπ....μιαπολυυυυυυυ αχνηηηη γραμμη... Δεν ξερω αν πρεπει να το πιστεψω..Ειμαι περιπου 13 μερες μετα την ωορηξια...περιπου... ο Θεος μαζι μας...

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ευχαριστω πολυ.μακαρι να γυρισω με θετικα νεα.ολη μερα δεν ειχα τπτ.τωρα σηκωσα την μικρη γτ σαν ενστικτο θελει μονιμως αγκαλια.δεν εξηγειται αλλιως κ εχω παλι λιγο αιμα.πφφφφδ
Ειμαι σιγουρη οτι εισαι εγγυουλα!!!!! Αχνη θευικη ειχα κ εγω στο μαρακι μου.
Τα δικα μου θα μπω το βραδυ να τα γραψω

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elbar και εγω hometest ειχα κανει πολυ πολυ πολυ αχνη γραμμη ηταν η δευτερη, οποτε συγχαρητηρια!
Ματινα τελικα τι εγινε;

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κ καλη εβδομαδα να εχουμε...... Εγω χτες ξαναεκανα τεστ φαρμακειου κηταν αχνο θετικο,αλλα φαινοταν κανονικα κ σημερα εκανα αλλο ενα κ ηταν εντελως αρνητικο.... Ποναω εντονα χαμηλα κ νομιζω οτι θα αδιαθετησω...Επεσε κ η θερμοκρασια 18 μερες μετα την πιθανη ωορηξια... Οποτε....Οι επομενοι μηνες ...θα ειναι πιο τυχεροι..... Δεν παιρνω το γιατρο μου τηλ γτ θα με στειλει για χοριακη...κδεν το ξανακανω αν δεν εχω επιβεβαιωμενη εγκυμοσυνη με τεστ.... Ισως να ξεκινησε κ να σταματησε...δεν ξερω..ισως να εκαναν λαθος ατ τεστ....Παντως νιωθω προεορτια.... Προς το παρον δεν εχω στενοχωρηθει/απογοητευτει
....θα δειξει..... Καμια αλληκοπελα?κανενα ευχαριστο?

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elbar καλημερα,
δεν ξερω τι εγινε αλλα και εγω ημουν σιγουρη οτι αδιαθετουσα. Μαλιστα ειχα και τους πονους στην κοιλια που εχω παντα, και ημουν σιγουρη οτι δεν ειμαι εγκυος και οτι ηταν ενας χαμενος μηνας. Περιμενε λιγο και βλεπεις. Το καλυτερο ηταν να κανεις μια χοριακη οχι τεστ φαρμακειου. Τα ιδια λεφτα θα σου πηγαινε αλλα θα ηταν εγκυρο αποτελεσμα.

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κ απο μενα.
Δευτςρη βιοχημικη παλι.ο γιατρος ειπε δε πειραζει παμε για τον επομενο μηνα.αν μου ξανα τυχει θα ψαχτω για καμια εξεταση. Ευτυχως εχω το μαρακι μου κ δε στενοχωριεμαι
elbar 2 τεστ θετικα αποκλειεται να ναι λαθος. Χοριακη πρεπει να κανεις. Για το αρνητικο που βγηκε δς ξερω τι να πω.σε ποια μερα του κυκλου εισαι; εχεις καθυστερηση;

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια και από μένα.Σήμερα επιτέλους μας συνέδεσαν.Διάβασα τα νέα σας και χαρηκα πολύ.Εύχομαι σε όλες μας να έρθει αυτό που ποθουμε όλες.Να γίνουν οι ευχές μας πραγματικότητα και να πάρουμε στην αγκαλιά μας τα μωρακια μας.Εγώ ακόμα δεν πήγα να κάνω την επεμβασουλα που μου είπε ο γιατρός γιατί περιμένω να πληρωθω.Να δούμε τι θα γίνει μετά.Μου είπε ο γιατρός ότι μετά τον καθαρισμό είναι πιο εύκολα να πιάσεις.Μακάρι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις