Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

sevi29


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας κοριτσια εγω ειμαι 6 μερες μετα απο εμβρυομεταφορα 2 εμβρυων 5ης μερας.. δεν εχω ιδιαιτερα συμπτωματα και αρχιζω και απογοητευομαι..την πεμπτη ειναι να κανω χοριακη να δουμε τι θα γινει παλι..

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;
Χαθηκα το ξερω αλλα γα εμας τους νήσιωτες αυτη ειναι μια πολυ δυσκολη εποχη. Δουλεια και παλι δουλεια.
Εγω μια απο τα ιδια αδιαθετησα κανονικοτατα και αυτο το μηνα και ετοιμαζομαι σε λιγες μερες να κανω υστεροσκοπηση.
Εχω πολυ αγχος τοσο για τη διαδικασια οσο και γα το αποτελεσμα.
Εσεις κοριτσια μου πως τα πατε;
Τιτινο μου μεγαλωνει το μωρακι σου; Ποσο εισαι;
Larisaia μου λυπαμαι πολυ, δεν μπορει βρε κοριτσακι κατι φταιει, 2η βιοχημικη μεσα σε λιγο διαστημα; Απολαυσε το καλοκαιρακι σου και ψαξε το απο Σεπτεμβρη.
Elbar μου σου ευχομαι τα καλυτερα.
Sevi μην αγχωνεσαι, να σκεφτεσαι μονο θετικα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κουνελάκι μου καλησπέρα.Τι κανείς βρε κορίτσι?Σε ζυλευω που είσαι σε νησί.Μακάρι να ειμασταν και εμείς .Μην απογοητεύεται.Τα ίδια είμαι και εγώ κάθε μήνα που αδιαθετω.Κάποια στιγμή όμως θα γελασουμε και εμείς.Να είσαι σίγουρη για αυτό.
Ξέρεις στις 30/7κλεινει ένας χρόνος που έχασα το μωρό μου.Ή ψυχολογία δεν είναι και ότι καλύτερο.Πως ήμουνα πέρυσι πριν συμβεί αυτό και πως είμαι φέτος.Χάλια, χαλια.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεα σου μαμυ μου.
Δυστυχως και για μενα αυτη η ημερομηνια δεν ειναι απο τις καλυτερες.
Μου πεθανε ο σκυλακος μου.
Εννοειται οτι δεν συγκρινεται με τον δικο σου πονο αλλα για μενα ηταν το παιδακι μου. Μου πηρε καιρο να συνελθω.
Ξερεις δεν εχω παιδι και ειχα δωσει ολη μου την αγαπη στο σκυλακο μου.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΤΙ ΦΟΒΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΟΤΕ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα...Πρπει αν βρω χρονο να διαβασω διαφορα.....τι διαφορα εχει η βιοχημικη απο την παλλινδρομη για παραδειγμα? χθες εκανα χοριακη τελικα κ ηταν 9....ημουν 39η μερα, μια εβδοαμδα καθυστρεηση....κατι πηγε να ξεκινησει κ σταματησε..αδιαθετησα το βραδυ κανονικοοοτατα..... Ευχομαιολοψυχα σε ολες σας..το καλοκαιρι αυτο η κ το φθινιπωρο να σας γεμισει κ τις κοιλιτσες κ τις καρδεις ομορφα πραγματακια.... Δεν εχω απογοητευτει ακομη..κ ανησυχω που ειμαι ψυχριαμη..να ανησυχησω? Σας φιλω.....κ χαιρομαι που υπαρχετε...

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!Ματινακι και elbar λυπάμαι πολύ!elbar βιοχιμικη είναι η κυηση νομιζω που το γονιμοποιημενο ωαριο δεν προλαβαινει να εμφυτευθεί καλα,εχεις ας πουμε μια εβδομαδα καθυστερηση και μετα σου ερχεται περιοδος!Παλλινδρομη είναι όταν το μωρο πχ αρχιζει να μην αναπτύσσεται καλα ενώ εχει εμφυτεφθει μπορει ακομα να ακουσεις και καρδουλα αλλα συνηθως αδυναμη η να μην ακουσεις και καθολου!Καπως ετσι τελος παντων τα εχω ξεχωρισει εγω!mammy και κουνελακι ευχομαι να ερθει γρηγορα και η σειρα σας!Εμενα η εγκυμοσυνη πηγαινει δοξα τον Θεο πολύ καλα!Εχω ακομα μερικους εμετους αλλα οκ και αυριο εχω την αυχενικη!Ανυπομονω να δω το μωρακι μου παλι να κουναει χερακια και ποδαράκια!Και φανταστείτε ότι και εμενα η χοριακη μου ξεκινησε με 1 μερα καθυστερηση με 9,08! Wink

http://nopixristos@hotmail.com

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΟΡΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΖΗΣΕΙΣ ΟΛΑ.ΝΑ ΤΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΟΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. ELBAR MOY EΙΠΑΜΕ ,ΜΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κάνετε κορίτσια;
Ματινα και εγω θα το κοιτούσα, 2 βιοχημικες τοσο συντομα.
Καλα είμαστε Χρύσα, φουσκωνουμε και κλωτσαμε! Ειμαι 6μιση περιπου. Περναει οκαιρος!
Λυπάμαι και για το σκυλακι σου. Crying or Very sad

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τιτινο μου Τί κανείς?Φουσκώνεις ε?Τί λες βρε θηρίο?Εξιμισι ηνων?Ποτέ πέρασε ο καιρός!Απίστευτο.Με τιο καλό,με έναν πόνο και όλα να πάνε κατ' ευχήν.

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elnar ειναι οπως τα ειπε η νοπιτσα. Στην βιοχξμικη αποβαλλεται μονο του στην αρχη αρχη ενω στην αποβολη καποιες φορες χρειαζεται αποξεση. Εγω ειχα 2 θετικα τεστ απριλη κ ιουλη. Αλλα αιμα.εκανα χοριακες οι οποιες επεσαν.
Δε θα το ψαξω ακομη. Θα δω κ τξν τριτη φορα που θα πιασω κ βλεπω μετα.
Βιοχημικη μπορει να ηταν γτ το ωαριο η το σπερμα δεν ηταν ποιοτικα καλα

tsilimaria86


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα κοριτσια ειμαι να σκασω και κυριολεκτικα και μεταφορικα...τελευταια περιοδος 17/6 εκανα χθες ενα τεστ φαρμακειου και βγηκε αρνητικο...κατι πονακια εχω αλλα πολυ ελαφρια...πονο στη μεση και στα νεφρα καπου καπου...πρησμενο στηθος και πονανε οι ρωγες..αρκετη συχνοουρια..και κατι δεκατα 37-37,3 αυταααα πηρα τηλ σημερα τον γιατρο μου ειναι εκτος και μου ειπε να παω το σαββατο απο κει ουφφφφ ποιος περιμενει μεχρι τοτε θα σκασω λεμε νιωθω σαν φαλαινα τοσο πρησμενη..τι μπορει να συμβαινει?????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω να σου πω την αληθεια δεν εμπιστευομαι τα τεστ.
Θα ειχα κανει μια χοριακη για να ειμαι 100℅ σιγουρη.
Ποσες ημερες εχεις καθυστερηση;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

tsilimaria86


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σημερα ειναι η 7η μερα θα μου κανει ο γιατρος το σαββατο χοριακη τον ρωτησα για να ξερω αν ειναι να κανω αλλα ευτυχως ειναι σε νοσοκομειο οποτε θα μου κανουν εκει και μετα υπερηχοο αλλα το θεμα ειναι ποιος περιμενει ως το σαββατοο....η αληθεια ειναι οτι προσπαθουμε για παιδακι αλλα τον απριλιο που εκανα τεστ παπ και ελεγχο μου βρηκε μια κυστη στην ωοθηκη 3εκ και πολυ φοβαμαι οτι ειναι απο αυτο η καθυστερηση.. Rolling Eyes

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μη βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα, οσο δεν ερχεται η περιοδος σου μπορεις να ελπιζεις.
Σου ευχομαι το καλυτερο μεσα απο την καρδια μου.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

tsilimaria86


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σε ευχαριστω πολυυυ πολυυυ παντως χθες μετα το τεστ με επιασε μια μελαγχολια το ριξα λιγο στο κλαμα στεναχωρηθηκα που βγηκε αρνητικο αλλα δεν μπορω να ειμαι σιγουρη ακομα σε ευχαριστω και παλι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142 - Σελίδα 3 417472

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τκαλε πλακα κανεις; θα περιμνεις μεχρι το Σαββατο; κανε χοριακη αυριοοοοο

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συμφωνώ και εγώ.Μια χοριακη θα σε ξεαγχωσει.Θα ξέρεις που βαδιζεις?Κουνελάκι μου καλά είσαι?Larisaia μου εσύ?Διαβάζω όλων σας τα νέα.Δεν μπαίνω συχνά γιατί φτιάχνουμε το σαλόνι μας,βαψιματα και γκρεμισματα. Αλλά τα νέα σας τα βλεπω.Οι προσπάθειες βέβαια συνεχίζονται.Και ελπίζουμε.

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλημέρα.Σαν σήμερα πέρυσι έχασα το μωρό μου.Απίστευτο που πέρασε κιόλας ένας χρόνος.Δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα.Μόνο αυτό σκεφτομουν.Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω.Και ακομα τίποτα,κανένα ευχάριστο που θα με κάνει να χαρώ και να μην σκέφτομαι το τότε.Πάντως ευχαριστώ πολύ εσάς που είστε εδώ και υπαρχεται και μπορούμε να μιλάμε.Να είστε όλες σας καλά.

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mummy land συλληπητηρια κ υπομονη. Εχε πιστη. Ο θεος θα σε ανταμειψει. Το μωρακι σου ειναι ενας αγγελος που σας προστατευει κ σας θελει σιγουρα χαμογελαστους

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ larisaia μου σε ευχαριστώ.Τα λόγια σου είναι βάλσαμο.Να είσαι καλά.Μακάρι να γίνουν όλα όπως τα λες.

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι κανετε κοριτσια;

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια.Χάθηκα γιατί έχουμε βαψιματα στο σπίτι και μονώσεις γιατί είχα θέματα υγρασίας.Μόλις τελειώσαμε και ξεκινάει το καθάρισμα.Χαμός.
Σήμερα ήταν ή γιορτή της κόρης μου.Της είχα υποσχεθεί πέρυσι ότι φέτος στην γιορτή της θα είχε παρέα το αδερφακι της.Δεν τα κατάφερα όμως να κρατήσω την υπόσχεση μου.Εύχομαι όμως να προσπαθήσω και οπότε θέλει και αν θέλει ο θεός να της κάνω το χατήρι.Να είναι χιλιόχρονο και να την καμαρωνουμε.
Εμείς συνεχίζουμε τις προσπάθειες και βλέπουμε.Εσείς όλες τι κάνετε?

larisaia

larisaia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρονια πολλα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!!! Κ εμεις ξανα καναμε αυτον τον μηνα. Στις 18 περιμενω. Ελπιζω να ναι ο 3ος μηνας κ ο τυχερος μας να προχωρησει η εγκυμοσυνη. Για να δουμε

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα.Και εγώ περιμένω στις 16. Ελπίζω να είναι σημαδιακό που είναι μια μέρα μετά την γιορτή της Παναγίας μας.
Αληθεια larisaia μου έχεις κάποια συμπτώματα πριν την εγκυμοσύνη? Είναι ίδια με της περιόδου?Δεν θυμαμαι αν είχα κάποια εγώ στις εγκυμοσύνες μου.Εσύ τί είχες?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις