Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!!!ΜΕ ΑΧΛΑΔΙ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ?ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΗΣ 9 ΜΕ 9.30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 12.30 ΜΕ 1.ΟΟ ΤΙ ΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ?Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΓΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΝΟΜΙΖΩ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 8 ΓΙΑ ΓΑΛΑ?

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΙΖΟΥ......ΘΕΩΡΩ ΤΟ 12.30 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ......ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΝ ΤΡΕΦΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΑΚΟΜΑ......ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ....ΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ 11 ΜΕΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΘΑ ΠΑΕΙ 2 ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΚΡΕΜΑ 5.....ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΤΕ 2 ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΑΛΑ .....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΙΝΑΕΙ.....
ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑ 4 ΩΡΕΣ!!!!ΚΑΙ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΗΜΗΡΕΣΙΩΣ!!!!!ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΣΥΠΛΗΡΩΜΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ!!!!!!!!!
ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΩΡΑ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΕΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΩΡΙΣ ΓΑΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΑ 5 ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΙΛΑ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 5 534787



TI ΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΙ????ΤΟΥΔΙΝΕΙΣ ΓΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ???
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΞΑΝΑ!ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΠΩ!ΝΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΓΑΛΑ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΣΤΗΣ 10 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑΝΑΚΙΑ!!!ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΑΝΑ 3 ΩΡΕΣ ΕΣΕΝΑ ΠΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΡΩΕΙ?

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!!!ΜΕ ΑΧΛΑΔΙ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ?ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΗΣ 9 ΜΕ 9.30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 12.30 ΜΕ 1.ΟΟ ΤΙ ΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ?Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΓΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΝΟΜΙΖΩ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 8 ΓΙΑ ΓΑΛΑ?

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΙΖΟΥ......ΘΕΩΡΩ ΤΟ 12.30 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ......ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΝ ΤΡΕΦΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΑΚΟΜΑ......ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ....ΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ 11 ΜΕΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΘΑ ΠΑΕΙ 2 ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΚΡΕΜΑ 5.....ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΤΕ 2 ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΑΛΑ .....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΙΝΑΕΙ.....
ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑ 4 ΩΡΕΣ!!!!ΚΑΙ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΗΜΗΡΕΣΙΩΣ!!!!!ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΣΥΠΛΗΡΩΜΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ!!!!!!!!!
ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΩΡΑ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΕΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΩΡΙΣ ΓΑΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΑ 5 ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΙΛΑ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 5 534787



TI ΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΙ????ΤΟΥΔΙΝΕΙΣ ΓΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ???
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΞΑΝΑ!ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΠΩ!ΝΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΓΑΛΑ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΣΤΗΣ 10 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑΝΑΚΙΑ!!!ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΑΝΑ 3 ΩΡΕΣ ΕΣΕΝΑ ΠΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΡΩΕΙ?


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΦΑΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10.30 ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ,ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7,ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ....ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΘΑ ΠΙΕΙ ΓΑΛΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΠΑΡΑ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑ 3 ΩΡΑ ΓΑΛΑ!!!!!

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!!!ΜΕ ΑΧΛΑΔΙ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ?ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΗΣ 9 ΜΕ 9.30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 12.30 ΜΕ 1.ΟΟ ΤΙ ΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ?Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΓΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΝΟΜΙΖΩ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 8 ΓΙΑ ΓΑΛΑ?

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΙΖΟΥ......ΘΕΩΡΩ ΤΟ 12.30 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ......ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΝ ΤΡΕΦΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΑΚΟΜΑ......ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ....ΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ 11 ΜΕΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΘΑ ΠΑΕΙ 2 ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΚΡΕΜΑ 5.....ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΤΕ 2 ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΑΛΑ .....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΙΝΑΕΙ.....
ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑ 4 ΩΡΕΣ!!!!ΚΑΙ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΗΜΗΡΕΣΙΩΣ!!!!!ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΣΥΠΛΗΡΩΜΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ!!!!!!!!!
ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΩΡΑ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΕΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΩΡΙΣ ΓΑΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΑ 5 ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΙΛΑ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 5 534787



TI ΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΙ????ΤΟΥΔΙΝΕΙΣ ΓΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ???
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΞΑΝΑ!ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΠΩ!ΝΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΓΑΛΑ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΣΤΗΣ 10 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑΝΑΚΙΑ!!!ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΑΝΑ 3 ΩΡΕΣ ΕΣΕΝΑ ΠΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΡΩΕΙ?


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΦΑΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10.30 ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ,ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7,ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ....ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΘΑ ΠΙΕΙ ΓΑΛΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΠΑΡΑ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑ 3 ΩΡΑ ΓΑΛΑ!!!!!
ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΗΣ 10 ΜΕ 10.30 ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΗΣ 9 ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ 9.30!ΚΑΙ ΑΠΟΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΝΑ 3 ΩΡΕΣ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ.ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΩ ΟΥΙ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΘΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 8.30 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΙΕΙ 9 ΤΟ ΓΑΛΑ

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!!!ΜΕ ΑΧΛΑΔΙ ΓΙΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ?ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΗΣ 9 ΜΕ 9.30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 12.30 ΜΕ 1.ΟΟ ΤΙ ΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ?Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΓΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΝΟΜΙΖΩ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 8 ΓΙΑ ΓΑΛΑ?





ΟΤΑΝ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΝΟΥΝΕ 3 ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΤΩΡΑ Η ΚΡΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΠΛΗΡΩΜΑ....ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ.....ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΣ ΘΑ ΣΧΟΛΑΩ 9 ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ 10 ΠΑΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ 10.30-11.00..

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΙΖΟΥ......ΘΕΩΡΩ ΤΟ 12.30 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ......ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΝ ΤΡΕΦΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΑΚΟΜΑ......ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ....ΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ 11 ΜΕΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΘΑ ΠΑΕΙ 2 ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΚΡΕΜΑ 5.....ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΤΕ 2 ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΑΛΑ .....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΙΝΑΕΙ.....
ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑ 4 ΩΡΕΣ!!!!ΚΑΙ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΗΜΗΡΕΣΙΩΣ!!!!!ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΣΥΠΛΗΡΩΜΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ!!!!!!!!!
ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΩΡΑ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΕΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΩΡΙΣ ΓΑΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΑ 5 ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΙΛΑ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 5 534787



TI ΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΙ????ΤΟΥΔΙΝΕΙΣ ΓΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ???
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΞΑΝΑ!ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΠΩ!ΝΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΓΑΛΑ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΣΤΗΣ 10 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑΝΑΚΙΑ!!!ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΑΝΑ 3 ΩΡΕΣ ΕΣΕΝΑ ΠΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΡΩΕΙ?


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΦΑΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10.30 ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ,ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7,ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ....ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΘΑ ΠΙΕΙ ΓΑΛΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΠΑΡΑ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑ 3 ΩΡΑ ΓΑΛΑ!!!!!
ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΗΣ 10 ΜΕ 10.30 ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΗΣ 9 ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ 9.30!ΚΑΙ ΑΠΟΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΝΑ 3 ΩΡΕΣ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ.ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΩ ΟΥΙ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΘΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 8.30 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΙΕΙ 9 ΤΟ ΓΑΛΑ

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
beba160a έγραψε:
trelomana έγραψε:
beba160a έγραψε:καλησπερα μανουλες ...lidiaki γεμισα σαλια την οθονη να της φτυνω τις κορουλες σου!!!σκετα κουκλια!!!!
εμεις σημερα φαγαμε για πρωτη φορα κρεμουλα αχλαδακι....της εδωσα λιγο οπως ειπε ο γιατρος αλλα υης αρεσε τοσο πολυ που αν μπορουσε θα την ετρωγε ολη. δαγκωνε και το κουταλι ευτυχως που πηραμε τα ειδικα μαλακα κουταλακια της nuk.
3 μερες θα το φαμε σκετο και μετα θα μπει το μηλο. σας εχουν πει τιποτα οι γιατροι σας για την μπανανα? ποτε θα την βαλετε?
σε 6 μερες θα βαλουμε απογευματινη υποαλλεργικη ρυζαλευρο για μια εβδ και αμεσως μετα ξεκιναμε λαχανικα παλι ενα ενα. μολις ολοκληρωσουμε και μ αυτα θα φαμε αρνι(μπλιαχ) λογω της αλλεργιας μας και μοσχαρι πολυ αργοτερα....
αυτο το μηνα δεν μου πηρε πολυ βαρος μονο 300γρ το εβλεπα το παιδι οτι ηθελε να φαει...δεν χορταινε μονο με το γαλα ειχε διαταραχτει και ο υπνος της.
παντως ηταν απο τις πιο ομορφες στιγμες της ζωης μου. το τραβηξαμε και βιντεο και εχει πολυ πλακα...απλα καθημερινα πραγματα που μας δινουν τοση χαρα!!!!!



ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΕΒΑ.....ΑΥΤΕΣ Η ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ....ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΡΥΖΙ ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ ΑΝΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ,ΜΕΤΑ ΑΝΤΙ ΡΥΖΙ ΠΑΜΕ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ,ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΝΑ ΕΝΑ ΑΝΑ 7 ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!!ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ,ΑΡΝΙ,ΚΑΤΣΙΚΙ,ΚΟΥΝΕΛΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟΝ 10-11 ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΣΧΑΡΙ.....ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΙΑΞΕΙ!!!!
ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΟ 100% ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ!!!!
ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΡΩΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!!!
ΑΡΧΙΖΩ ΜΕ ΑΧΛΑΔΙ,ΑΝΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΠΑΛΙ ΒΑΖΩ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 7 ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΝΑΝΑ,ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ!!!ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΚΡΕΜΑ ΘΑ ΦΑΜΕ 8-9 ΜΗΝΑ,ΩΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΡΩΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΜΑΣ,ΛΟΓΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΤΙ ΑΝΟΣΤΕΣ ΑΥΤΕΣ!!!!
ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΚΡΕΜΕΣ ΣΤΙΣ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΙΚΑ!!!!!!ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΑΡΧΗ!!!!
ΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΛΥ ΑΡΑΙΟ ΜΕ ΝΕΡΑΚΙ????

αχ κοριτσακι μου ειναι λιγο ζορι αυτο που περναμε με τις αλλεργιες κι εσεις ακομα περισσοτερο γιατι ειναι σε πιο βαρια μορφη απο μας.
η αληθεια ειναι οτι η δικη μου παει καλυτερα. απ οτι ειπε ο γιατρος μετα τον 6ο που ωριμαζει καλυτερα το πεπτικο συστημα και θα ειναι πιο ανεκτικο στην πρωτεινη του μοσχαριου.
βεβαια δεν μας κοβω να τρωμε πριν τον 8ο-9ο. οχι οτι καιγομαι κιολας αν καλυπτεται το παιδι με τα υπολοιπα κρεατα δεν πειραζει.
στο αχλαδι προσθεσα λιγο βραστο νερακι και μια μεζουριτσα υποαλλεργικο ρυζαλευρο. το νερακι το εβαλα ζεστουτσικο για να ζεσταθει λιγο η κρεμα γιατι νομιζω οτι θα της ξενιζε το κρυο φαγητο αφου μεχρι στιγμης οτι εχει βαλει στο στομα της ειναι ζεστο.
δεν την εκανα αραιη εσενα που ηδη τρωει λαχανικακια θα την δεχτει και πιο πηχτουλα.ολα πηγαν καλα ευτυχως δεν την πειραξε συνεχιζουμε και θα δουμε...
σου ειπε να βαλεις και πορτοκαλι???εμενα δεν μου το ανεφερε καθολου και απο οτι ξερω ειναι αρκετα αλλεργιογονο....



ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΕΒΑ.....ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΗΜΕΡΑ???ΝΑΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ....ΣΕ ΚΑΜΙΑ 20 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΒΕΒΑΙΑ!!!!ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΣ,ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟ...ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΙΔΙΚΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ!!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΒΕΒΑΙΑ......
αχα....θα το διευκρινησω κι εγω για το πορτοκαλι για τι εχει πολυ βιταμινη c και θα ηθελα να φαει.ειμαστε μια χαρα απο αποψη φαγητου αλλα αυτο που με απασχολει μονο πλεον ειναι ο υπνος της. δεν εχω ξαναδει το μικρο παιδι να κοιμαται τοσο λιγο κι αυτο το λιγο μου βγαζει την ψυχη μεχρι να την κοιμησω. εχω γινει ζομπι. ελπιζω τωρα που θα μπουν και τα τρια γευματα την ημερα μηπως στρωσει και το κοιμαται λιγο περισσοτερο.
το νινακι σου? απο κιλακια πως παει?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την beba160a στις Κυρ Ιαν 29, 2012 2:40 pm, 1 φορά

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
astero2000 έγραψε:ουφ θα μετακομίσω στις μανούλες Σεπτεμβρίου μου φαίνεται... διαβάζω όλο για κρέμες και ρυζάλευρα και εμείς εκει κολλημένες στο γάλα.... Sad Sad Sad
Την Πέμπτη έχουμε παιδίατρο και ελπίζω να γευτούμε καμιά κρεμούλα και εμείς!!!!


δεν εισαι η μονη καλη μου...
και εμεις 12φεβρουαριου θα αρχισουμε την πρωτη μας κρεμουλα... βανιλια νουνου μου ειπε η παιδιατρος...
διαβασα απο καποιες οτι εχει πολυ ζαχαρη αλλα αφου αυτη ειπε η γιατρος θα αρχισουμε κ βλεπουμε...
τωρα βεβαια που θα ειμαι γιαννενα μεχρι μαρτιο θα επισκεφτω κ εδω την παιδιατρο κ να δουμε τι θα πει κ αυτη

με το καλο τα πρωτα σας φαγακια...μην κολλας στην εταιρια που σου συστηνει ο γιατρος εκτος εαν υπαρχει καποιο ιδιαιτερο διατροφικο προβλημα οπως αλλεργια η δυσπεψια κλπ. καθε γιατρος οσο καλος κι αν ειναι προτεινει εταιριες τροφιμων
(στην δικη μας περιπτωση) η φαρμακων γιατι απο αυτην τα παιρνει το ιατρειο του.
αφου το μωρακι σου δεν εχει θεματα να βαλεις τα δικα σου κριτιρια.
αν αρχισεις με πολυ γλυκια και στην πορεια θες να την αλλαξεις μπορει να του κακοφανει του μωρου και να μην τρωει την αλλη που θα εχει λιγοτερη ζαχαρη και θα ειναι πιο ανοστη.
δεν κατηγορω τη νουνου μπορει να ειναι και η καλυτερη αν ομως δεν θες το μωρακι σου να τρωει πολυ ζαχαρη σκεψου το.

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να ρωτησω βρε κοριτσια κατι που ξεχασα να το ρωτησω στον παιδιατρο.
τα μωρακια τα βαζουμε να ρευτουν μετα τις κρεμες οπως με το γαλα? εμενα βεβαια ειναι ακομα νωρις και της δινω μικρη ποσοτητα την κραταω μετα καλου κακου για ρεψιμο αλλα δεν ρευεται. βεβαια μετα απο λιγη ωρα επειδη δεν εχει χορτασει ζηταει και βυζακι και ριχνει ενα ξεγυρισμενο ρεψιμο.

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!ΕΜΕΝΑ ΡΕΥΕΤΕ ΜΕ ΤΝ ΚΡΕΜΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!!ΑΣΤΤΕΡΟ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΜΙΛΟΥΠΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΖΑΧΑΡΗ!!Η ΜΙΛΟΥΠΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΞΕΣ ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΖΑΧΑΡΗ ΠΡΟΤΥΝΟΥΝ ΜΙΑ ΓΙΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΗ..ΤΕΣΠΑ

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα σας εχω χασει!!!!!!!!!!! εχουμε θεμα με τον υπνο βγαζουμε δοντια, τα δυο πανω, εχει βγει μια μυτουλα πολυ γκρινιααααααααααααααααααα. εμεις συνεχιζουμε να κανουμε 6 γευματα γαλα,φρουτο,γαλα,κρεμα,γαλα,γαλα. το φρουτο δε της πολυαρεσει τρωει 100-140γρ, τη κρεμα ομως τη ξεσκιζει 140γρ γαλα και 5-6 κουταλιες σκονη σε 15 λεπτα. της δινω της hole βιολογικες χωρις ζαχαρη και τωρα τρωμε βρωμη, τελειως ανοστο, αλλα επειδη τη κανω με το δικο μου γαλα μουγκριζει απο λαχταρα να φαει.

http://www.worldjamboree.gr

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο Δημητρα , βγαζετε δοντακια τα δυο πανω??? τα κατω?? αναποδες ειστε εσεις μου φαινετε?? Μπραβο στην μπεμπα σου που τρωει ..εμεις ακομα το παλευουμε αλλα μου ειπε ο παιδιατρος να μην στεναχωριεμαι γιατι επειδη ειναι προορες κανονικα κρεμες θα επρεπε να αρχισουν στην διορθωμενη ηλικια και οχι της γεννησης τους..δηλαδη οχι 10 Ιανουαριου που ξεκινησαμε αλλα γυρω στις 25 Φλεβαρη απλα κανουμε μια δοκιμη να συνηθισουνε σιγα σιγα και να μηνω τις πιεζω οσο φανε ...Ασε αρρωστησα κιολας κολλησα το γιο μου και κολλησανε και αυτες ..Ο γιος μου ειναι με πυρετο και τρελο βηχα ...οι μπεμπες εχουν και οι 2 βηχα και η μια εχθες το βραδυ μου εκανε και 38,2 το πουλακι μου..Σημερα στις 13 θα παμε παιδιατρο ολη η οικογενεια να μας δει!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
beba160a έγραψε:
trelomana έγραψε:
beba160a έγραψε:
trelomana έγραψε:
beba160a έγραψε:καλησπερα μανουλες ...lidiaki γεμισα σαλια την οθονη να της φτυνω τις κορουλες σου!!!σκετα κουκλια!!!!
εμεις σημερα φαγαμε για πρωτη φορα κρεμουλα αχλαδακι....της εδωσα λιγο οπως ειπε ο γιατρος αλλα υης αρεσε τοσο πολυ που αν μπορουσε θα την ετρωγε ολη. δαγκωνε και το κουταλι ευτυχως που πηραμε τα ειδικα μαλακα κουταλακια της nuk.
3 μερες θα το φαμε σκετο και μετα θα μπει το μηλο. σας εχουν πει τιποτα οι γιατροι σας για την μπανανα? ποτε θα την βαλετε?
σε 6 μερες θα βαλουμε απογευματινη υποαλλεργικη ρυζαλευρο για μια εβδ και αμεσως μετα ξεκιναμε λαχανικα παλι ενα ενα. μολις ολοκληρωσουμε και μ αυτα θα φαμε αρνι(μπλιαχ) λογω της αλλεργιας μας και μοσχαρι πολυ αργοτερα....
αυτο το μηνα δεν μου πηρε πολυ βαρος μονο 300γρ το εβλεπα το παιδι οτι ηθελε να φαει...δεν χορταινε μονο με το γαλα ειχε διαταραχτει και ο υπνος της.
παντως ηταν απο τις πιο ομορφες στιγμες της ζωης μου. το τραβηξαμε και βιντεο και εχει πολυ πλακα...απλα καθημερινα πραγματα που μας δινουν τοση χαρα!!!!!



ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΕΒΑ.....ΑΥΤΕΣ Η ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ....ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΡΥΖΙ ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ ΑΝΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ,ΜΕΤΑ ΑΝΤΙ ΡΥΖΙ ΠΑΜΕ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ,ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΝΑ ΕΝΑ ΑΝΑ 7 ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!!ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ,ΑΡΝΙ,ΚΑΤΣΙΚΙ,ΚΟΥΝΕΛΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟΝ 10-11 ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΣΧΑΡΙ.....ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΙΑΞΕΙ!!!!
ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΟ 100% ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ!!!!
ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΡΩΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!!!
ΑΡΧΙΖΩ ΜΕ ΑΧΛΑΔΙ,ΑΝΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΠΑΛΙ ΒΑΖΩ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 7 ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΝΑΝΑ,ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ!!!ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΚΡΕΜΑ ΘΑ ΦΑΜΕ 8-9 ΜΗΝΑ,ΩΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΡΩΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΜΑΣ,ΛΟΓΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΤΙ ΑΝΟΣΤΕΣ ΑΥΤΕΣ!!!!
ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΚΡΕΜΕΣ ΣΤΙΣ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΙΚΑ!!!!!!ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΑΡΧΗ!!!!
ΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΛΥ ΑΡΑΙΟ ΜΕ ΝΕΡΑΚΙ????

αχ κοριτσακι μου ειναι λιγο ζορι αυτο που περναμε με τις αλλεργιες κι εσεις ακομα περισσοτερο γιατι ειναι σε πιο βαρια μορφη απο μας.
η αληθεια ειναι οτι η δικη μου παει καλυτερα. απ οτι ειπε ο γιατρος μετα τον 6ο που ωριμαζει καλυτερα το πεπτικο συστημα και θα ειναι πιο ανεκτικο στην πρωτεινη του μοσχαριου.
βεβαια δεν μας κοβω να τρωμε πριν τον 8ο-9ο. οχι οτι καιγομαι κιολας αν καλυπτεται το παιδι με τα υπολοιπα κρεατα δεν πειραζει.
στο αχλαδι προσθεσα λιγο βραστο νερακι και μια μεζουριτσα υποαλλεργικο ρυζαλευρο. το νερακι το εβαλα ζεστουτσικο για να ζεσταθει λιγο η κρεμα γιατι νομιζω οτι θα της ξενιζε το κρυο φαγητο αφου μεχρι στιγμης οτι εχει βαλει στο στομα της ειναι ζεστο.
δεν την εκανα αραιη εσενα που ηδη τρωει λαχανικακια θα την δεχτει και πιο πηχτουλα.ολα πηγαν καλα ευτυχως δεν την πειραξε συνεχιζουμε και θα δουμε...
σου ειπε να βαλεις και πορτοκαλι???εμενα δεν μου το ανεφερε καθολου και απο οτι ξερω ειναι αρκετα αλλεργιογονο....



ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΕΒΑ.....ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΗΜΕΡΑ???ΝΑΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ....ΣΕ ΚΑΜΙΑ 20 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΒΕΒΑΙΑ!!!!ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΣ,ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟ...ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΙΔΙΚΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ!!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΒΕΒΑΙΑ......
αχα....θα το διευκρινησω κι εγω για το πορτοκαλι για τι εχει πολυ βιταμινη c και θα ηθελα να φαει.ειμαστε μια χαρα απο αποψη φαγητου αλλα αυτο που με απασχολει μονο πλεον ειναι ο υπνος της. δεν εχω ξαναδει το μικρο παιδι να κοιμαται τοσο λιγο κι αυτο το λιγο μου βγαζει την ψυχη μεχρι να την κοιμησω. εχω γινει ζομπι. ελπιζω τωρα που θα μπουν και τα τρια γευματα την ημερα μηπως στρωσει και το κοιμαται λιγο περισσοτερο.
το νινακι σου? απο κιλακια πως παει?



ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΕΜΑΣ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΙΩΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΧΛΑΔΙ,ΜΗΛΟ,ΜΠΑΝΑΝΑ,ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ,ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑ ΕΠΟΧΗΣ.....ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙ ΤΩΡΑ.......ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ......ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ 2 ΚΣΟΥΠΑΣ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ 2ΩΡΑΚΙ....ΚΑΙ ΑΠΟ ΡΕΨΙΜΟ ΕΜΕΙΣ ΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΑΣ ΜΕ ΦΑΓΗΤΟ.ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 8260...ΜΕ 66 ΠΟΝΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!

Martha*

Martha*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλησπερα!ειμαι καινουργια στην παρεα σας!εμενα η μπουμπου μου γεννηθηκε στις 11/8 και ειναι 8800 και 71 ποντους!εχουμε ενα θεματακι με την φρουτοκρεμα και μου ειπε ο παιδιατρος να της δωσω την ετοιμη!προτιμουσα βεβαια τα φρεσκα αλλα ...θα δοκιμασουμε αυριο!ελπιζω να τη φαει!

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Martha* έγραψε:κοριτσια καλησπερα!ειμαι καινουργια στην παρεα σας!εμενα η μπουμπου μου γεννηθηκε στις 11/8 και ειναι 8800 και 71 ποντους!εχουμε ενα θεματακι με την φρουτοκρεμα και μου ειπε ο παιδιατρος να της δωσω την ετοιμη!προτιμουσα βεβαια τα φρεσκα αλλα ...θα δοκιμασουμε αυριο!ελπιζω να τη φαει!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ!ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝΕ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 12/8!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΑΧΛΑΔΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ Very Happy

Martha*

Martha*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
zizou έγραψε:
Martha* έγραψε:κοριτσια καλησπερα!ειμαι καινουργια στην παρεα σας!εμενα η μπουμπου μου γεννηθηκε στις 11/8 και ειναι 8800 και 71 ποντους!εχουμε ενα θεματακι με την φρουτοκρεμα και μου ειπε ο παιδιατρος να της δωσω την ετοιμη!προτιμουσα βεβαια τα φρεσκα αλλα ...θα δοκιμασουμε αυριο!ελπιζω να τη φαει!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ!ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝΕ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 12/8!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΑΧΛΑΔΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ Very Happy
να σου ζησει κι εσενα το μπουμπουκακι σου!να τα χαιρομαστε!τις πρωτες 10 μερες την ετρωγε.εχει 5 μερες που κλεινει το στομα της.τη βανιλια ριζαλευρο ομως δεν αφηνει τιποτα.

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Martha* έγραψε:κοριτσια καλησπερα!ειμαι καινουργια στην παρεα σας!εμενα η μπουμπου μου γεννηθηκε στις 11/8 και ειναι 8800 και 71 ποντους!εχουμε ενα θεματακι με την φρουτοκρεμα και μου ειπε ο παιδιατρος να της δωσω την ετοιμη!προτιμουσα βεβαια τα φρεσκα αλλα ...θα δοκιμασουμε αυριο!ελπιζω να τη φαει!

Καλως την στην παρεα μας , να σου ζησει η μπεμπουλα σου ειναι μια κουκλα εγω εχω διδυμουλες ..προσπαθησε να δωσεις φρεσκια φρουτοκρεμα μην της παρεις σκονη ...θα την μαθει σιγα σιγα κανε λιγο υπομονη ειναι μικρουλια ακομη ..προσπαθησε να βρασεις 5 λεπτα το μηλο και το αχλαδι και θα δεις οτι μπορει να της αρεσεικαλυτερα και βαλε και μια κουταλια σουπας κρεμα βανιλια..επισης μπορεις να δεις μηπως δεν της αρεσει καποιο φρουτο βαλε βγαλε κτλ..εγω ετσι ειχα κανει στον γιο μου που ειναι τωρα 2 χρονων ..στον 7ο μηνα ετρωγε οτι φρουτο και να εβαζα μεσα..

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Martha* έγραψε:κοριτσια καλησπερα!ειμαι καινουργια στην παρεα σας!εμενα η μπουμπου μου γεννηθηκε στις 11/8 και ειναι 8800 και 71 ποντους!εχουμε ενα θεματακι με την φρουτοκρεμα και μου ειπε ο παιδιατρος να της δωσω την ετοιμη!προτιμουσα βεβαια τα φρεσκα αλλα ...θα δοκιμασουμε αυριο!ελπιζω να τη φαει!


ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!!ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΜΕ ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ!!!ΚΑΝΕ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΛΥΔΑΛΑΚΙ,ΘΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!!ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΤΙ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΨΟΦΟΣ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΡΥΟ ΠΑΡΑ ΣΕΙΣΜΟΥΣ........
Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ
https://youtu.be/hcm55lU9knw
ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ....ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ.....ΚΑΙ ΟΡΜΑΕΙ ΣΤΟ P.C!!!!!!!!!!
ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ,ΠΡΟΤΕΙΜΑΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΤΑΚΙ!!!!!!!!ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΑ!!!!!!!!!!

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΤΗΣ ΝΕSTLE ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΖΑΧΑΡΗ! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΗΡΑ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΖΑΧΑΡΗ!!!ΕΦΑΓΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΜΕ ΖΑΧΑΡΗ.ΒΕΒΑΙΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΠΛΕΟΝ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΞΑΝΑ?ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΑΓΛΥΚΗ!!! Rolling Eyes

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΤΙ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΨΟΦΟΣ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΡΥΟ ΠΑΡΑ ΣΕΙΣΜΟΥΣ........
Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ
https://youtu.be/hcm55lU9knw
ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ....ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ.....ΚΑΙ ΟΡΜΑΕΙ ΣΤΟ P.C!!!!!!!!!!
ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ,ΠΡΟΤΕΙΜΑΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΤΑΚΙ!!!!!!!!ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΑ!!!!!!!!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΨΙΛΟ ΨΙΛΟ ΧΙΟΝΑΚΙ!!!ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΡΥΘΜΙΚΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Very Happy ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΔΕΚΑ ΚΑΒΟΥΡΑΚΙΑ
!!!

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΤΙ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΨΟΦΟΣ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΡΥΟ ΠΑΡΑ ΣΕΙΣΜΟΥΣ........
Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ
https://youtu.be/hcm55lU9knw
ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ....ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ.....ΚΑΙ ΟΡΜΑΕΙ ΣΤΟ P.C!!!!!!!!!!
ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ,ΠΡΟΤΕΙΜΑΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΤΑΚΙ!!!!!!!!ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΑ!!!!!!!!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΨΙΛΟ ΨΙΛΟ ΧΙΟΝΑΚΙ!!!ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΡΥΘΜΙΚΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Very Happy ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΔΕΚΑ ΚΑΒΟΥΡΑΚΙΑ
!!!

εμείς έχουμε πάθει πλάκα με το νέο κύμα!!! Πόπη Αστεριάδη, Καίτη Χωματά, Λάκης Παπάς και δεν βγάζουμε άχνα!!!!!

Martha*

Martha*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="trelomana"]
Martha* έγραψε:κοριτσια καλησπερα!ειμαι καινουργια στην παρεα σας!εμενα η μπουμπου μου γεννηθηκε στις 11/8 και ειναι 8800 και 71 ποντους!εχουμε ενα θεματακι με την φρουτοκρεμα και μου ειπε ο παιδιατρος να της δωσω την ετοιμη!προτιμουσα βεβαια τα φρεσκα αλλα ...θα δοκιμασουμε αυριο!ελπιζω να τη φαει!


ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!!ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΜΕ ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ!!!ΚΑΝΕ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΛΥΔΑΛΑΚΙ,ΘΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!!ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΑΣ?ΕΜΕΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ!ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΣ NESTLE ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΑΝΕΤΑ!ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΝΑ ΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΝΣΥΝΗΘΙΖΕΙ ΚΙ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΗΣ ΜΕΙΩΝΩ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΗ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ!

Martha*

Martha*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΤΗΣ ΝΕSTLE ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΖΑΧΑΡΗ! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΗΡΑ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΖΑΧΑΡΗ!!!ΕΦΑΓΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΜΕ ΖΑΧΑΡΗ.ΒΕΒΑΙΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΠΛΕΟΝ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΞΑΝΑ?ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΑΓΛΥΚΗ!!! Rolling Eyes

ZIZOY ΕΓΩ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΤΗΣ NUTRICIA ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΗΝ!

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα Αυγουστομανούλες! Τι κάνετε?
Martha* καλώς ήρθες στην παρέα μας. Κουκλί το νινί σου! Τι ματάρες είναι αυτές?? Φτου φτου, να μην την ματιάσω!
Λυδιάκι ο γιατρός τι σας είπε? Πώς είστε σήμερα?
Εμείς τρώμε εδώ και μία εβδομάδα φρουτόκρεμα (πορτοκάλι, μήλο, αχλάδι και μπανάνα) και σιγά σιγά την συνηθίζουμε. Βέβαια κάνω κάθε φορά τον Καραγκιόζη, αλλά δεν πειράζει.
Βανίλια κι εμείς ΝΟΥΝΟΥ, μιας και η παιδίατρος μας είπε ότι η ποσότητα ζάχαρης είναι μηδαμινή.
Φιλάκια...

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalispera koritsia ti kanete?emeis edo kryo kai xioni exoyme liges miksoyles ligo akoma.loipon bazo to mpempi gia poly ligo kai blepei kati video poy katebasa apo to youtube legontai mozart baby einstein einai ekpaideytika kai pragmatika o mikros kolaei kai oyte gkriniazei kai den mas dinei kai simasia otan paizei to video.balte to kai eseis sta mora na deite.koritsia esas to mora sas kathontai emena kathetai me ipostiriksi kai otan einaio stin agkalia moy kai einai ksaplomenos paleyei na sikothei toy aresei poly kathistos.to mproymita anaskela to exoyn kanei?

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini2705 έγραψε:kalispera koritsia ti kanete?emeis edo kryo kai xioni exoyme liges miksoyles ligo akoma.loipon bazo to mpempi gia poly ligo kai blepei kati video poy katebasa apo to youtube legontai mozart baby einstein einai ekpaideytika kai pragmatika o mikros kolaei kai oyte gkriniazei kai den mas dinei kai simasia otan paizei to video.balte to kai eseis sta mora na deite.koritsia esas to mora sas kathontai emena kathetai me ipostiriksi kai otan einaio stin agkalia moy kai einai ksaplomenos paleyei na sikothei toy aresei poly kathistos.to mproymita anaskela to exoyn kanei?



ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΑΚΙ!!!!
ΕΙΔΕΣ ΤΑ ΑΤΙΜΑ ΠΩΣ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝΕ!!!!
ΕΜΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΑΤΑΕΙ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΞΕΙ!!!!!ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ,ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΜΠΕ!!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΑΛΕΜΑ ΑΣΕ.... ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΤΕΛΕΙΟΥΣ!!!!!!!!!!ΤΗΝ ΝΤΟΥΜΠΙΤΣΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΑΚΟΜΑ!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις