Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ????ΕΜΕΝΑ Ο ΑΓΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΙΝΩ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΕΙΚ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΧΤΕΣ!!!!ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟ!!!!!ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΤΡΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ!!!!ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!!!
ΑΑΑ ΤΗ ΦΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΑΟ ΝΑ ΤΑ ΚΟΣΚΙΝΙΣΕΤΑΙ Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΕΙ!!!!
http://www.sintagespareas.gr/sintages/to-oraiotero-germaniko-keik-sokolatas.html
ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!
ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΦΑΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΑΤΑΤΑ,ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ 2 Κ.ΣΟΥΠΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΕΡΟΥΛΟ ΠΙΟ ΠΗΧΤΟ.....ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ 100ml ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕΤΑ ΕΜΕΤΟ!ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.....ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΜΟΝΟ ΓΕΛΑΚΙΑ!!!
ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ΞΕΚΑΡΔΙΣΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΠΛΑΚΑ!!!!
ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:
lidiaki έγραψε:
αλικακι έγραψε:Λυδιάκι-Μαράκι,καλημέρα!Ήθελα να σε ρωτήσω κάτι...σε ποιόν παιδίατρο πηγαίνεις????
Αν θέλεις στείλε μου πμ!!!

Σου εστειλα κοριτσακι μου!!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 8 315810


Σ'ευχαριστώ!!!Αλλά δεν μου έχει έρθει τίποτα,κάτσε να περιμένω λίγο...

Ειχα κανει μαμακια τωρα πρεπει να σου ηρθε!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lidiaki έγραψε:
αλικακι έγραψε:
lidiaki έγραψε:
αλικακι έγραψε:Λυδιάκι-Μαράκι,καλημέρα!Ήθελα να σε ρωτήσω κάτι...σε ποιόν παιδίατρο πηγαίνεις????
Αν θέλεις στείλε μου πμ!!!

Σου εστειλα κοριτσακι μου!!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 8 315810


Σ'ευχαριστώ!!!Αλλά δεν μου έχει έρθει τίποτα,κάτσε να περιμένω λίγο...

Ειχα κανει μαμακια τωρα πρεπει να σου ηρθε!!


Laughing Laughing Laughing

Martha*

Martha*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΩΡΑ!ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 11 Η ΜΙΚΡΗ,ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 6 ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΥΠΝΟ!ΕΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΟΑΜΕ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,ΤΡΩΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΜΑΣ ΜΕ ΧΑΡΑ,ΠΑΙΖΟΥΜΕ!!ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΝ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ROTARIX..ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΠΕ ΤΠΤ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Laughing

Martha*

Martha*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
angel-1 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΟΑΜΕ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,ΤΡΩΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΜΑΣ ΜΕ ΧΑΡΑ,ΠΑΙΖΟΥΜΕ!!ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΝ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ROTARIX..ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΠΕ ΤΠΤ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Laughing

ΚΑΛΗΜΕΡΑ angel-1 !Ο ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ 6ο ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟΝ 7ο ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΦΑΓΗΤΟ!ΛΟΓΙΚΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΥΤΕΙΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΙ!

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑ ΒΡΑΖΜΕΝΑ ΣΕ ΖΩΜΟ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ Very Happy ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΑΣΤΡΑΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ Crying or Very sad ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ BABY SWIMMING ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΥΝΑΜΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΙΟ ΜΥΕΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ!!!ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!

Martha*

Martha*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
zizou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑ ΒΡΑΖΜΕΝΑ ΣΕ ΖΩΜΟ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ Very Happy ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΑΣΤΡΑΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ Crying or Very sad ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ BABY SWIMMING ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΥΝΑΜΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΙΟ ΜΥΕΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ!!!ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ!ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ!

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑ ΒΡΑΖΜΕΝΑ ΣΕ ΖΩΜΟ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ Very Happy ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΑΣΤΡΑΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ Crying or Very sad ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ BABY SWIMMING ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΥΝΑΜΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΙΟ ΜΥΕΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ!!!ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!

σε ποιο συλλογο γραφτηκατε??εμεις θα παμε το σαββατο να ρωτησουμε που δεν δουλευει ο μπαμπας μας. πεσ μου λεπτομερειες αν μπορεις. μπορει να σε βρω εκει χι χι...
παντως βρε κοριτσια δεν ξερω αν εχετε κι εσεις παρομοιο προβλημα αλλα τα πεθερικα περισσοτερο αλλα και οι γονεις μου καμια φορα ειναι τοσο αρνητικοι και αποθαρυντικοι με καινουργια πραγματα για τα παιδια. με εχουν στεναχζωρησει και θυμωσει πολυ. μολις ακουσαν για babyswimming εκαναν λες και θα παω το παιδι για σφαγη. και γενικα μονο αυτοι ξερουν τα παντα και πρεπει να χρησιμοποιουμε οτι αυτοι να προτιμαμε τους δικους τους γιατρους τις δικες του μεθοδους.
με εχουν φερει μεχρι το λαιμο κοντευω να σκασω!
αυτο ολο ανηκει σε αλλη ενοτητα το ξερω αλλα επειδη και το ιντερνετ εχει "ματια και αφτια" εδω ειναι λιγο πιο σιγουρο το παραπονο μου!!
sorry που σας επρηξα!! Crying or Very sad

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ......ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΕΜΕΙΣ ΙΔΗ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΠΙΣΙΝΑ!ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ!!!
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΣΑΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ???
70 ΕΥΡΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ!!!
ΟΣΕΣ ΠΑΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.....ΞΕΡΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ....ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΜΝΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ.....
ZIZOU ΚΛΑΨΑΤΕ Ε????
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ!!!
ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ???

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
beba160a έγραψε:
zizou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑ ΒΡΑΖΜΕΝΑ ΣΕ ΖΩΜΟ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ Very Happy ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΑΣΤΡΑΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ Crying or Very sad ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ BABY SWIMMING ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΥΝΑΜΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΙΟ ΜΥΕΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ!!!ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!

σε ποιο συλλογο γραφτηκατε??εμεις θα παμε το σαββατο να ρωτησουμε που δεν δουλευει ο μπαμπας μας. πεσ μου λεπτομερειες αν μπορεις. μπορει να σε βρω εκει χι χι...
παντως βρε κοριτσια δεν ξερω αν εχετε κι εσεις παρομοιο προβλημα αλλα τα πεθερικα περισσοτερο αλλα και οι γονεις μου καμια φορα ειναι τοσο αρνητικοι και αποθαρυντικοι με καινουργια πραγματα για τα παιδια. με εχουν στεναχζωρησει και θυμωσει πολυ. μολις ακουσαν για babyswimming εκαναν λες και θα παω το παιδι για σφαγη. και γενικα μονο αυτοι ξερουν τα παντα και πρεπει να χρησιμοποιουμε οτι αυτοι να προτιμαμε τους δικους τους γιατρους τις δικες του μεθοδους.
με εχουν φερει μεχρι το λαιμο κοντευω να σκασω!
αυτο ολο ανηκει σε αλλη ενοτητα το ξερω αλλα επειδη και το ιντερνετ εχει "ματια και αφτια" εδω ειναι λιγο πιο σιγουρο το παραπονο μου!!
sorry που σας επρηξα!! Crying or Very sad



BEBA ΜΟΥ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ.....ΘΑ ΚΟΙΤΑΣ ΕΣΥ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!!!
ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΜΕΘΟΔΟΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝΟΙΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ!!!
ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΒΕΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΑΜΕΣΩΣ!!!!
ΞΕΡΩ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΧΥΜΑ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΑΝΕΤΑ...ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΝΑ
ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΠΑΤΑ ΠΟΔΙ.....

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
beba160a έγραψε:
zizou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑ ΒΡΑΖΜΕΝΑ ΣΕ ΖΩΜΟ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ Very Happy ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΑΣΤΡΑΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ Crying or Very sad ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ BABY SWIMMING ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΥΝΑΜΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΙΟ ΜΥΕΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ!!!ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!

σε ποιο συλλογο γραφτηκατε??εμεις θα παμε το σαββατο να ρωτησουμε που δεν δουλευει ο μπαμπας μας. πεσ μου λεπτομερειες αν μπορεις. μπορει να σε βρω εκει χι χι...
παντως βρε κοριτσια δεν ξερω αν εχετε κι εσεις παρομοιο προβλημα αλλα τα πεθερικα περισσοτερο αλλα και οι γονεις μου καμια φορα ειναι τοσο αρνητικοι και αποθαρυντικοι με καινουργια πραγματα για τα παιδια. με εχουν στεναχζωρησει και θυμωσει πολυ. μολις ακουσαν για babyswimming εκαναν λες και θα παω το παιδι για σφαγη. και γενικα μονο αυτοι ξερουν τα παντα και πρεπει να χρησιμοποιουμε οτι αυτοι να προτιμαμε τους δικους τους γιατρους τις δικες του μεθοδους.
με εχουν φερει μεχρι το λαιμο κοντευω να σκασω!
αυτο ολο ανηκει σε αλλη ενοτητα το ξερω αλλα επειδη και το ιντερνετ εχει "ματια και αφτια" εδω ειναι λιγο πιο σιγουρο το παραπονο μου!!
sorry που σας επρηξα!! Crying or Very sad



BEBA ΜΟΥ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ.....ΘΑ ΚΟΙΤΑΣ ΕΣΥ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!!!
ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΜΕΘΟΔΟΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝΟΙΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ!!!
ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΒΕΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΑΜΕΣΩΣ!!!!
ΞΕΡΩ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΧΥΜΑ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΑΝΕΤΑ...ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΝΑ
ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΠΑΤΑ ΠΟΔΙ.....
ΒΕΒΑ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΟΜΑΝΑ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ.ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΧΑΛΙΑ.ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΩ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ (ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ)ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΜΙΑΛΟΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΕΡΝΟΥΝ ΑΝΤΙΡΗΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΑΠΟΨΗ.

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΒΕΒΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΛΕΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ?ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΝ ΓΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΥΔΡΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΕΙΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ!ΑΝ ΠΑΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΣΤΕΙΛΕ ΜΥΝΗΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ Very Happy

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ......ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΕΜΕΙΣ ΙΔΗ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΠΙΣΙΝΑ!ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ!!!
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΣΑΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ???
70 ΕΥΡΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ!!!
ΟΣΕΣ ΠΑΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.....ΞΕΡΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ....ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΜΝΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ.....
ZIZOU ΚΛΑΨΑΤΕ Ε????
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ!!!
ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ???
ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΒΥ SWIMMING ΕΙΝΑΙ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΩΡΑΡΙΑ.ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΕ ΖΩΜΟ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΒΡΑΣΩ 1 ΚΟΛΟΚΥΘΙ 1 ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΤΑΤΑ ΝΑ ΤΑ ΑΛΕΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ 1 ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΛΑΔΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ......ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΕΜΕΙΣ ΙΔΗ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΠΙΣΙΝΑ!ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ!!!
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΣΑΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ???
70 ΕΥΡΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ!!!
ΟΣΕΣ ΠΑΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.....ΞΕΡΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ....ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΜΝΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ.....
ZIZOU ΚΛΑΨΑΤΕ Ε????
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ!!!
ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ???
ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΒΥ SWIMMING ΕΙΝΑΙ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΩΡΑΡΙΑ.ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΕ ΖΩΜΟ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΒΡΑΣΩ 1 ΚΟΛΟΚΥΘΙ 1 ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΤΑΤΑ ΝΑ ΤΑ ΑΛΕΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ 1 ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΛΑΔΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!

ΒΡΕ ΣΟΥ ΒΑΖΕΙ ΠΑΤΑΤΑ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΖΩΜΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΑΖΙ.....ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΤΙ ΘΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ???ΤΟ ΚΑΡΟΤΟ 100% ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΟΓΑΣΤ.....
ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.....ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΣ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ 2 Κ.Σ ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΦΑΙ.....

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ......ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΕΜΕΙΣ ΙΔΗ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΠΙΣΙΝΑ!ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ!!!
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΣΑΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ???
70 ΕΥΡΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ!!!
ΟΣΕΣ ΠΑΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.....ΞΕΡΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ....ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΜΝΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ.....
ZIZOU ΚΛΑΨΑΤΕ Ε????
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ!!!
ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ???
ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΒΥ SWIMMING ΕΙΝΑΙ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΩΡΑΡΙΑ.ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΕ ΖΩΜΟ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΒΡΑΣΩ 1 ΚΟΛΟΚΥΘΙ 1 ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΤΑΤΑ ΝΑ ΤΑ ΑΛΕΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ 1 ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΛΑΔΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!

ΒΡΕ ΣΟΥ ΒΑΖΕΙ ΠΑΤΑΤΑ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΖΩΜΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΑΖΙ.....ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΤΙ ΘΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ???ΤΟ ΚΑΡΟΤΟ 100% ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΟΓΑΣΤ.....
ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.....ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΣ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ 2 Κ.Σ ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΦΑΙ.....
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΕΝΑ?ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΝΑ ΣΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ......ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΕΜΕΙΣ ΙΔΗ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΠΙΣΙΝΑ!ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ!!!
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΣΑΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ???
70 ΕΥΡΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ!!!
ΟΣΕΣ ΠΑΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.....ΞΕΡΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ....ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΜΝΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ.....
ZIZOU ΚΛΑΨΑΤΕ Ε????
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ!!!
ΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ???
ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΒΥ SWIMMING ΕΙΝΑΙ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΩΡΑΡΙΑ.ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΕ ΖΩΜΟ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΒΡΑΣΩ 1 ΚΟΛΟΚΥΘΙ 1 ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΤΑΤΑ ΝΑ ΤΑ ΑΛΕΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ 1 ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΛΑΔΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!

ΒΡΕ ΣΟΥ ΒΑΖΕΙ ΠΑΤΑΤΑ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΖΩΜΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΑΖΙ.....ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΤΙ ΘΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ???ΤΟ ΚΑΡΟΤΟ 100% ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΟΓΑΣΤ.....
ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.....ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΣ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ 2 Κ.Σ ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΦΑΙ.....
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΕΝΑ?ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΝΑ ΣΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!



ΖΙΖΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΝΑΙ,ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΕΒΑΖΑ.....ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΒΕΒΑΙΑ...Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ!!!!!
ΕΜΕΝΑ Η ΠΑΙΔΟΓΑΣ....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΛΛΕΡΓΙΟΓΟΝΟ ΦΡΟΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!!!!

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σχεδον ολοι οι παιδιατροι καροτο , πατατα και κολυκυθι τα ξεκινανε μαζι γιατι δεν εχει παρατηρηθει να δημιουργουν αλλεργια στα παιδια...τωρα αν εσυ εχεις καποιον ενδοισμο μπορεις να φτιαξεις πατατα για 3 μερες μετα απο τις 3μερες να προσθεσεις καροτο ...να περιμενεις παλι 3 μερες και παει λεγοντας...

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lidiaki έγραψε:Σχεδον ολοι οι παιδιατροι καροτο , πατατα και κολυκυθι τα ξεκινανε μαζι γιατι δεν εχει παρατηρηθει να δημιουργουν αλλεργια στα παιδια...τωρα αν εσυ εχεις καποιον ενδοισμο μπορεις να φτιαξεις πατατα για 3 μερες μετα απο τις 3μερες να προσθεσεις καροτο ...να περιμενεις παλι 3 μερες και παει λεγοντας...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΟΥΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΣΧΑΡΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:
lidiaki έγραψε:Σχεδον ολοι οι παιδιατροι καροτο , πατατα και κολυκυθι τα ξεκινανε μαζι γιατι δεν εχει παρατηρηθει να δημιουργουν αλλεργια στα παιδια...τωρα αν εσυ εχεις καποιον ενδοισμο μπορεις να φτιαξεις πατατα για 3 μερες μετα απο τις 3μερες να προσθεσεις καροτο ...να περιμενεις παλι 3 μερες και παει λεγοντας...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΟΥΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΣΧΑΡΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ!!


ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ,ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ,ΕΜΕΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ!!!ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΠΟΥΤΑΚΙ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΙΛΕΤΟ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΙΝΕΣ ΣΑΝ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΑ ΓΡΟΜΠΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΙΝΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙΣ ΦΤΥΝΕΙ!ΠΟΣΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΡΕΑΣ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ???

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επιτέλους θα αρχίσουμε και εμείς φαγάκι το επόμενο ΣΚ!!!!! Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 8 215994 Πήγαμε εχθές στην παιδίατρο. Είμαστε 70cm και 8,2kg!!!Ευτυχώς εντός ορίων στις καμπύλες του βάρους (στις υπόλοιπες έχουμε ξεφύγει πολύ...αλλά δεν πειράζει)
Αλλά δεν θα φάμε κρέμες που είναι παχυντικές. Το πρωί φρούτα (μήλο-αχλάδι-μπανάνα) και το απόγευμα λαχανικά (πατάτα-καρότο-μπρόκολο).Το κολοκυθάκι μας το απαγόρεψε γιατί δεν είναι η εποχή του και προτιμάει να δώσει εποχής.

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΑΣΤΕΡΟ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΜΙΚΡΚ Σ!!ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ!!ΧΑΧΑ..ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ 8400 ΚΑΙ 73 ΠΟΝΤΟΥΣ!!ΧΑΑΧ Smile

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
lidiaki έγραψε:Σχεδον ολοι οι παιδιατροι καροτο , πατατα και κολυκυθι τα ξεκινανε μαζι γιατι δεν εχει παρατηρηθει να δημιουργουν αλλεργια στα παιδια...τωρα αν εσυ εχεις καποιον ενδοισμο μπορεις να φτιαξεις πατατα για 3 μερες μετα απο τις 3μερες να προσθεσεις καροτο ...να περιμενεις παλι 3 μερες και παει λεγοντας...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΟΥΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΣΧΑΡΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ!!


ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ,ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ,ΕΜΕΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ!!!ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΠΟΥΤΑΚΙ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΙΛΕΤΟ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΙΝΕΣ ΣΑΝ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΑ ΓΡΟΜΠΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΙΝΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙΣ ΦΤΥΝΕΙ!ΠΟΣΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΡΕΑΣ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ???
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΟΝ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Smile ΤΡΕΛΟΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20 ΓΡ.ΝΑ ΒΑΖΩ ΚΡΕΑΣ ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΤΟΥ ΒΑΖΕΙΣ?

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
astero2000 έγραψε:επιτέλους θα αρχίσουμε και εμείς φαγάκι το επόμενο ΣΚ!!!!! Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 8 215994 Πήγαμε εχθές στην παιδίατρο. Είμαστε 70cm και 8,2kg!!!Ευτυχώς εντός ορίων στις καμπύλες του βάρους (στις υπόλοιπες έχουμε ξεφύγει πολύ...αλλά δεν πειράζει)
Αλλά δεν θα φάμε κρέμες που είναι παχυντικές. Το πρωί φρούτα (μήλο-αχλάδι-μπανάνα) και το απόγευμα λαχανικά (πατάτα-καρότο-μπρόκολο).Το κολοκυθάκι μας το απαγόρεψε γιατί δεν είναι η εποχή του και προτιμάει να δώσει εποχής.
ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 67 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΙΛΑ 7680 ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΣΩ ΝΟΜΙΖΩ, ΒΕΒΑΙΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΠΡΟΩΡΟ!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
lidiaki έγραψε:Σχεδον ολοι οι παιδιατροι καροτο , πατατα και κολυκυθι τα ξεκινανε μαζι γιατι δεν εχει παρατηρηθει να δημιουργουν αλλεργια στα παιδια...τωρα αν εσυ εχεις καποιον ενδοισμο μπορεις να φτιαξεις πατατα για 3 μερες μετα απο τις 3μερες να προσθεσεις καροτο ...να περιμενεις παλι 3 μερες και παει λεγοντας...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΟΥΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΣΧΑΡΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ!!


ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ,ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ,ΕΜΕΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ!!!ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΠΟΥΤΑΚΙ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΙΛΕΤΟ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΙΝΕΣ ΣΑΝ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΑ ΓΡΟΜΠΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΙΝΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙΣ ΦΤΥΝΕΙ!ΠΟΣΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΡΕΑΣ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ???
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΟΝ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Smile ΤΡΕΛΟΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20 ΓΡ.ΝΑ ΒΑΖΩ ΚΡΕΑΣ ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΤΟΥ ΒΑΖΕΙΣ?



30 ΓΡ.!!!!ΟΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΣΩΣΤΗ ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ!!!
ΠΑΝΤΑ ΠΕΤΑΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΛΕΘΩ!!!!ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ 180CC 240 Α ΜΑΘΩ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις