Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
32 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 32 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?????
ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ!!!!!
ΠΙΝΑΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΑΛΛΟΝ!!!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ HONDOS ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΙ......ΜΕ ΞΕΠΑΚΙΑΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ....ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΗΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΟΑΕΔ.......ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ!!!!!
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΣΑΣ???ΕΔΩ Ο ΑΕΡΑΣ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ!!!!!!!!!!!!

με γεια τα καινουργια πραγματακια....μιας και ανεφερες ΟΑΕΔ εσενα καθε μηνα σου μπαινει το ιδιο ποσο? εμενα καθε μηνα μπαινει αλλο.παντα προς τα πανω βεβαια κι γι αυτο δεν εχω παει να ρωτησω(χι χι ειμαι και πονηρουλα αν ηταν λιγοτερα θα ετρεχα) απλα μου εχει κανει εντυπωση.

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
astero2000 έγραψε:
panta έγραψε:Κορίτσια ευχαριστώ για τα περαστικά.

Για το λάδι και το λεμόνι να σου πω την αλήθεια δε ρώτησα γιατί την πήγε τη μικρή στο γιατρό ο άντρας μου με την πεθερά μου, επειδή εγώ ήμουν στο κρεββάτι. Στο μεγάλο μου, έβαζα μία κουταλιά λάδι στο φαγητό ανά μερίδα μετά το βράσιμο, στο τέλος. Λεμόνι δεν έβαζα γιατί δε μου είπε κάτι ο παιδίατρος τότε αλλά και δεν το σκέφτηκα από μόνη μου. Με το λάδι έτσι θα κάνω και τώρα. Θα το βάζω στο τέλος. Λεμόνι θα δοκιμάσω αλλά φοβάμαι μην ξυνιστεί Smile

εμένα μου είπε μόνο λάδι, μία κουταλιά του γλυκού στο τέλος, αφού δηλαδή περάσω και στο multi τα λαχανικά. Επειδή λέει αν χτυπηθεί το λάδι στο multi παίρνει άσχημη γεύση!!

ααα δεν το ηξερα αυτο με το λαδι και το μουλτι...μπραβο ετσι θα το κανω γιατι ειχα σκοπο να τα χτυπησω μαζι.οσο για το λεμονι περα απο τη γευση εμενα μου ειπε πως εχει βιταμινη c σαν το πορτοκαλι και να το προσθετο στο τελος οταν δηλαδη το φαγακι ειναι στη θερμοκρασια που θα το φαει το μωρο γιατι η c καταστρεφεται πανω απο 40 βαθμους.τελικα μου φαινεται πρεπει να μαζευουμε ολες τις συμβουλες που μας δινουν οι παιδιατροι της καθε μιας μας και να βγαζουμε συμπερασματα γιατι χθες που ξεψαχνισα ολα τα θεματα της ενοτητας "στερεες τροφες" ειδα 1000 διαφορετικα πραγματα και αποψεις γιατρων.

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΑΣ!ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟΥ ΜΠΟΥΛΙΝΟΥ ΜΟΥ Very Happy ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑ ΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΑΣΕ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΠΟΥΧΤΙΣΩ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΛΑΔΙ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ.

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
spapastamou έγραψε:
lidiaki έγραψε:
trelomana έγραψε:
lidiaki έγραψε:
trelomana έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ
ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ

http://forum.eimaimama.gr/t10511-topic#321730

τι σε πειραξε κοριτσακι μου?


ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΛΙΓΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ......ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!

εξαρτατε πως το βλεπει καθενας...εμενα να σου πω δεν με απασχολει και ειμαι σιγουρη 99% οτι ειναι trol


εγω 100% Mad

κοριτσια μου κι εγω ειμαι 99% σιγουρη οτι προκειται για τρολ. καταρχιν ποτε προλαβε και βρηκε το φορουμ ακομα δεν εμαθε οτι ειναι εγκυος και αφου απο τα λεγομενα της δεν ηθελε [καν να μπει σε διαδικασια μητροτητας. αφηνω ενα 1% να ειναι τα πραγματα οπως τα λεει.
προσωπικα δεν ασχολειθηκα ποτε και δεν ποσταρα ποτε σε τετοια θεματα οχι απο αδιαφορια αλλα απο αποψη. ασε που παντα αυτα τα θεματα εχουν την ιδια καταληξη καβγαδες βρισιες και αλλα ωραια και κοσμια.
αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι αφου λοιπον υπαρχει η πεποιθηση οτι προκειται για τρολ γιατι τα θεματα τους γεμιζουν σελιδες και γιατι τις γεμιζουν τα ατομα που υποτιθεται οτι ενοχλουνται?????βλεπω συνεχως τις ιδιες και τις ιδιες κοπελες να "την λενε" στο τρολ. δεν καταλαβαινουν οτι σε κατι τετοιο αποσκοπει?ουσιαστικα αυτες το τρεφουν. αν δεν υπαρχαν απο κατω απαντησεις το θεμα θα πηγαινε ακλαφτο.
εχουμε πολυ πιο ομορφα και ουσιαστικα πραγματα να ασχοληθουμε..
και συγχαρητηρια σε ολες στην ομαδα μας που σεβομαστε η μια την αλλη χωρις αντιπαραθεσεις και εντασεις μακαρι να μεινουμε παντα ετσι. Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
beba160a έγραψε:
spapastamou έγραψε:
lidiaki έγραψε:
trelomana έγραψε:
lidiaki έγραψε:
trelomana έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ
ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ

http://forum.eimaimama.gr/t10511-topic#321730

τι σε πειραξε κοριτσακι μου?


ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΛΙΓΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ......ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!

εξαρτατε πως το βλεπει καθενας...εμενα να σου πω δεν με απασχολει και ειμαι σιγουρη 99% οτι ειναι trol


εγω 100% Mad

κοριτσια μου κι εγω ειμαι 99% σιγουρη οτι προκειται για τρολ. καταρχιν ποτε προλαβε και βρηκε το φορουμ ακομα δεν εμαθε οτι ειναι εγκυος και αφου απο τα λεγομενα της δεν ηθελε [καν να μπει σε διαδικασια μητροτητας. αφηνω ενα 1% να ειναι τα πραγματα οπως τα λεει.
προσωπικα δεν ασχολειθηκα ποτε και δεν ποσταρα ποτε σε τετοια θεματα οχι απο αδιαφορια αλλα απο αποψη. ασε που παντα αυτα τα θεματα εχουν την ιδια καταληξη καβγαδες βρισιες και αλλα ωραια και κοσμια.
αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι αφου λοιπον υπαρχει η πεποιθηση οτι προκειται για τρολ γιατι τα θεματα τους γεμιζουν σελιδες και γιατι τις γεμιζουν τα ατομα που υποτιθεται οτι ενοχλουνται?????βλεπω συνεχως τις ιδιες και τις ιδιες κοπελες να "την λενε" στο τρολ. δεν καταλαβαινουν οτι σε κατι τετοιο αποσκοπει?ουσιαστικα αυτες το τρεφουν. αν δεν υπαρχαν απο κατω απαντησεις το θεμα θα πηγαινε ακλαφτο.
εχουμε πολυ πιο ομορφα και ουσιαστικα πραγματα να ασχοληθουμε..
και συγχαρητηρια σε ολες στην ομαδα μας που σεβομαστε η μια την αλλη χωρις αντιπαραθεσεις και εντασεις μακαρι να μεινουμε παντα ετσι. Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472
ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!!ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΑΣ!ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟΥ ΜΠΟΥΛΙΝΟΥ ΜΟΥ Very Happy ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑ ΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΑΣΕ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΠΟΥΧΤΙΣΩ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΛΑΔΙ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ.

Ναι το λαδακι κανει πολυ καλο παντα στο τελος εμενα μου εχει πει 1 κουταλια της σουπας λαδι και 1 κουταλακι του γλυκου λεμονακι γιατι νοστιμευει η σουπιτσα και το λαδακι βοηθαει πολυ και στα κακα τους γιατι με τις στερεες τροφες παθαινουν δυσκοιλιοτητες κατα καιρους!!! Μπραβο στον μπεμπαρο ετσι σιγα σιγα και στο τελος θα την φαει ολη!!!

Εμεις ειμαστε πολυ καλυτερα τωρα τελος ο βηχας λιγες μυξουλες μας εμειναν και τους ξαναξεκινησα σημερα την φρουτοκρεμα γιατι τα ειχαμε κοψει μεχρι να γινουν καλα!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
beba160a έγραψε:
spapastamou έγραψε:
lidiaki έγραψε:
trelomana έγραψε:
lidiaki έγραψε:
trelomana έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ
ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ

http://forum.eimaimama.gr/t10511-topic#321730

τι σε πειραξε κοριτσακι μου?


ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΛΙΓΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ......ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!

εξαρτατε πως το βλεπει καθενας...εμενα να σου πω δεν με απασχολει και ειμαι σιγουρη 99% οτι ειναι trol


εγω 100% Mad

κοριτσια μου κι εγω ειμαι 99% σιγουρη οτι προκειται για τρολ. καταρχιν ποτε προλαβε και βρηκε το φορουμ ακομα δεν εμαθε οτι ειναι εγκυος και αφου απο τα λεγομενα της δεν ηθελε [καν να μπει σε διαδικασια μητροτητας. αφηνω ενα 1% να ειναι τα πραγματα οπως τα λεει.
προσωπικα δεν ασχολειθηκα ποτε και δεν ποσταρα ποτε σε τετοια θεματα οχι απο αδιαφορια αλλα απο αποψη. ασε που παντα αυτα τα θεματα εχουν την ιδια καταληξη καβγαδες βρισιες και αλλα ωραια και κοσμια.
αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι αφου λοιπον υπαρχει η πεποιθηση οτι προκειται για τρολ γιατι τα θεματα τους γεμιζουν σελιδες και γιατι τις γεμιζουν τα ατομα που υποτιθεται οτι ενοχλουνται?????βλεπω συνεχως τις ιδιες και τις ιδιες κοπελες να "την λενε" στο τρολ. δεν καταλαβαινουν οτι σε κατι τετοιο αποσκοπει?ουσιαστικα αυτες το τρεφουν. αν δεν υπαρχαν απο κατω απαντησεις το θεμα θα πηγαινε ακλαφτο.
εχουμε πολυ πιο ομορφα και ουσιαστικα πραγματα να ασχοληθουμε..
και συγχαρητηρια σε ολες στην ομαδα μας που σεβομαστε η μια την αλλη χωρις αντιπαραθεσεις και εντασεις μακαρι να μεινουμε παντα ετσι. Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472

Respect Respect Respect

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μανούλες καλημέρα!!!Είμαι καινουργια στην παρέα. Ο μπέμπης μου γεννήθηκε στις 15 Αυγούστου. Very Happy

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aggelini έγραψε:Μανούλες καλημέρα!!!Είμαι καινουργια στην παρέα. Ο μπέμπης μου γεννήθηκε στις 15 Αυγούστου. Very Happy
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΗΣ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΣΥ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟ Ε?ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Very Happy

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lidiaki έγραψε:
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΑΣ!ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟΥ ΜΠΟΥΛΙΝΟΥ ΜΟΥ Very Happy ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑ ΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΑΣΕ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΠΟΥΧΤΙΣΩ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΛΑΔΙ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ.

Ναι το λαδακι κανει πολυ καλο παντα στο τελος εμενα μου εχει πει 1 κουταλια της σουπας λαδι και 1 κουταλακι του γλυκου λεμονακι γιατι νοστιμευει η σουπιτσα και το λαδακι βοηθαει πολυ και στα κακα τους γιατι με τις στερεες τροφες παθαινουν δυσκοιλιοτητες κατα καιρους!!! Μπραβο στον μπεμπαρο ετσι σιγα σιγα και στο τελος θα την φαει ολη!!!

Εμεις ειμαστε πολυ καλυτερα τωρα τελος ο βηχας λιγες μυξουλες μας εμειναν και τους ξαναξεκινησα σημερα την φρουτοκρεμα γιατι τα ειχαμε κοψει μεχρι να γινουν καλα!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΥΔΙΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΑΝΑΡΩΣΑΤΕ Ε?ΜΠΡΑΒΟ!ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΤΗΝ ΤΡΩΝΕ ΟΛΗ?ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΤΣΙΝΑΕΙ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΝΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΑΦΗΝΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΗ!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:
aggelini έγραψε:Μανούλες καλημέρα!!!Είμαι καινουργια στην παρέα. Ο μπέμπης μου γεννήθηκε στις 15 Αυγούστου. Very Happy
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΗΣ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΣΥ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟ Ε?ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Very Happy


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!
ΠΩ ΠΩ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!!!
ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΟΠΑ ΟΠΑ........!!!!!!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΑΣ!ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟΥ ΜΠΟΥΛΙΝΟΥ ΜΟΥ Very Happy ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑ ΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΑΣΕ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΠΟΥΧΤΙΣΩ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΛΑΔΙ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ.


ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ!!!!!
ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΓΑΛΑ???
ΕΜΕΝΑ ΘΕΛΕΙ ΜΕΤΑ ΓΑΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!!!!!
ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΔΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΒΑΖΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΛΛΕΣΕΙ ΙΔΗ!!!!!!!!!!!!

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
aggelini έγραψε:Μανούλες καλημέρα!!!Είμαι καινουργια στην παρέα. Ο μπέμπης μου γεννήθηκε στις 15 Αυγούστου. Very Happy
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΗΣ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΣΥ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟ Ε?ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Very Happy


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!
ΠΩ ΠΩ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!!!
ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΟΠΑ ΟΠΑ........!!!!!!!!



ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΛΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΤΡΩΤΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ Η ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ?ΕΜΑΣ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΔΕ ΜΑΣ ΠΟΛΥΑΡΕΣΟΥΝ. ΤΟ ΜΙΣΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ,ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ. ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ, ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΠΟ......

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="aggelini"]
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
aggelini έγραψε:Μανούλες καλημέρα!!!Είμαι καινουργια στην παρέα. Ο μπέμπης μου γεννήθηκε στις 15 Αυγούστου. Very Happy
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΗΣ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΣΥ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟ Ε?ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Very Happy


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!
ΠΩ ΠΩ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!!!
ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΟΠΑ ΟΠΑ........!!!!!!!!



ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΛΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΤΡΩΤΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ Η ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ?ΕΜΑΣ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΔΕ ΜΑΣ ΠΟΛΥΑΡΕΣΟΥΝ. ΤΟ ΜΙΣΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ,ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ. ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ, ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΠΟ......[





ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 21 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ!ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟΥ!!!!ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΕΝΝΗΣΕΣ??ΑΠΟ ΒΑΡΟΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ???

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!
Aggelini καλώς ήρθες στην παρέα μας και να χαίρεσαι το ζουζουνάκι σου!
Η μπουμπού μου σήμερα το βράδυ ξυπνούσε συνέχεια, έφαγε λίγο κατά τις 6 και μετά άλλο λίγο κατά τις 7:30 και μετά κοιμήθηκε λίγο. Όταν ξύπνησε γκρίνια, κλάμα και τη φρουτόκρεμα ούτε να τη δει. Την άφησα κι εγω αλλά γκρίνια ρε κορίτσια, πολύ γκρίια....

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτό με το λαδάκι που το προσθέτεις μετά το άλεσμα δεν το ήξερα Crying or Very sad νόμιζα πως αρκεί να το προσθέσεις στο τέλος....thank you astero...

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:Αυτό με το λαδάκι που το προσθέτεις μετά το άλεσμα δεν το ήξερα Crying or Very sad νόμιζα πως αρκεί να το προσθέσεις στο τέλος....thank you astero...

τίποτα καλέ γι'αυτό είμαστε εδώ για να ανταλλάσσουμε τις εμπειρίες μας!!! Και όσο για το λεμόνι που διάβασα να δίνετε πολλές εμάς μας είπε όχι γιατί ανήκει στα εσπεριδοειδή που είναι αλλεργιογόνα και τα ξεκινάμε αργότερα... η κάθε γιατρός, τα δικά της τι να πω...

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
beba160a έγραψε:
και συγχαρητηρια σε ολες στην ομαδα μας που σεβομαστε η μια την αλλη χωρις αντιπαραθεσεις και εντασεις μακαρι να μεινουμε παντα ετσι. Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472


συγχατητήρια και φτου μας μη ματιαστούμε....και γιατί να μαλώνουμε;;; δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα....εκτός βέβαια αν κάνουμε διαγωνισμό για το ποιανής μωρό είναι το ομορφότερο Razz ή αν μπει καμία άλλη σφήνα σε κανονισμένο προξενιό Cool

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
astero2000 έγραψε:
panta έγραψε:Αυτό με το λαδάκι που το προσθέτεις μετά το άλεσμα δεν το ήξερα Crying or Very sad νόμιζα πως αρκεί να το προσθέσεις στο τέλος....thank you astero...

τίποτα καλέ γι'αυτό είμαστε εδώ για να ανταλλάσσουμε τις εμπειρίες μας!!! Και όσο για το λεμόνι που διάβασα να δίνετε πολλές εμάς μας είπε όχι γιατί ανήκει στα εσπεριδοειδή που είναι αλλεργιογόνα και τα ξεκινάμε αργότερα... η κάθε γιατρός, τα δικά της τι να πω...


Καλά το μόνο σίγουρο είναι πως ο κάθε παιδίατρος λέει διαφορετικά πράγματα. Εγώ της βάζω πορτοκάλι στη φρουτόκρεμα από τώρα και ευτυχώς δεν είδα τίποτα περίεργο, οπότε πιθανότατα ούτε το λεμόνι θα την πειράξει.

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:
beba160a έγραψε:
και συγχαρητηρια σε ολες στην ομαδα μας που σεβομαστε η μια την αλλη χωρις αντιπαραθεσεις και εντασεις μακαρι να μεινουμε παντα ετσι. Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472


συγχατητήρια και φτου μας μη ματιαστούμε....και γιατί να μαλώνουμε;;; δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα....εκτός βέβαια αν κάνουμε διαγωνισμό για το ποιανής μωρό είναι το ομορφότερο Razz ή αν μπει καμία άλλη σφήνα σε κανονισμένο προξενιό Cool



ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ......ΜΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΥΚΛΙΑ.....ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΧΕΔΟΝ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ
ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 : Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="trelomana"]
aggelini έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
aggelini έγραψε:Μανούλες καλημέρα!!!Είμαι καινουργια στην παρέα. Ο μπέμπης μου γεννήθηκε στις 15 Αυγούστου. Very Happy
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΗΣ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΣΥ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟ Ε?ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Very Happy


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!
ΠΩ ΠΩ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!!!
ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΟΠΑ ΟΠΑ........!!!!!!!!



ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΛΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΤΡΩΤΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ Η ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ?ΕΜΑΣ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΔΕ ΜΑΣ ΠΟΛΥΑΡΕΣΟΥΝ. ΤΟ ΜΙΣΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ,ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ. ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ, ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΠΟ......[





ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 21 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ!ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟΥ!!!!ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΕΝΝΗΣΕΣ??ΑΠΟ ΒΑΡΟΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ???

[center][left]ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΗΤΑΝ 7700. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΘΑ ΜΕΤΡΗΘΟΥΜΕ. ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΤΡΩΜΕ ΤΟ ΦΑΪ ΜΑΣ.ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΩ ΣΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ.ΣΑΝ ΤΟ ΦΡΕΣΚΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.
ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ....

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trelomana έγραψε:
ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ......ΜΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΥΚΛΙΑ.....ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΧΕΔΟΝ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ
ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 : Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502


Χαχαχαχα το κοιτάς και λες καλά αυτό τώρα είναι δικό μου; Είμαι εγώ μαμά; Ειδικά την πρώτη φορά τα "χάνεις" λίγο. Αλλάζει όλη σου η ζωή. Φαντάσου αυτό το λέω κι εγώ που είναι το δεύτερο παιδάκι μας. Έχουν περάσει αρκετά χρόνια και είναι σαν πρώτη φορά και πάλι. Γερά να είναι τα κουκλιά μας και να μεγαλώνουν ευτυχισμένα

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aggelini έγραψε:Μανούλες καλημέρα!!!Είμαι καινουργια στην παρέα. Ο μπέμπης μου γεννήθηκε στις 15 Αυγούστου. Very Happy
kalos orises agelini na xairesai to mpempi soy ego genisa 19 aygoystoy.oraio pragma na genas to 15aygoysto mpravo einai eylogia.me fisiologika gennises i kaisariki?

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
panta έγραψε:
beba160a έγραψε:
και συγχαρητηρια σε ολες στην ομαδα μας που σεβομαστε η μια την αλλη χωρις αντιπαραθεσεις και εντασεις μακαρι να μεινουμε παντα ετσι. Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472


συγχατητήρια και φτου μας μη ματιαστούμε....και γιατί να μαλώνουμε;;; δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα....εκτός βέβαια αν κάνουμε διαγωνισμό για το ποιανής μωρό είναι το ομορφότερο Razz ή αν μπει καμία άλλη σφήνα σε κανονισμένο προξενιό Cool



ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ......ΜΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΥΚΛΙΑ.....ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΧΕΔΟΝ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ
ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 : Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 875502
ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ.ΑΦΟΥ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ?????ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝΕ ΚΙΟΛΑΣ!!ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!! Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 10 417472 :

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera koritsia ti kanete?emeis poli kala.trome tin froytokrema mas oli mexri stigmis toy exo prosthesei milo kai axladi kai toy bazo kai ligo rizaleyro banilia gia na einai poio pixto.emena koritsia o mpempis mono me stithos i koynima apo emena mono pleon koimatai giayto pira ena biblio sxetika pos na baleis se programa to paidi soy skeftomai na to ksekiniso siga siga leei oti to pedi poy exie kseperasei ta 6800 kai einai ano ton 4 minon den exei anagki apo to nixterino fagaki diladi na ksipnisei kai na faei kai eksigei oti ksipnaei logo epidi elegxei to peribalon toy kai thelei ksana na koimithei me ton idio tropo poy koimithike prin diladi me stithos i mpimpero i koynima.to thema einai oti exei na pesei poly klama alla lene oti petixenei se 5 meres to poly kai etsi to paidi koimatai isixa pleon dioti ean ksipnaei tin nixta kanei diataragmeno ipno.ayta tha ta efarmoso kai pisteyo na petyxei dioti exo xasei edo kai ena mina to metrima to poso sixna ksipnaei tin nixta exo katantisei na eimai signomi tora me to bizi ekso gia molis ksipnisei na toy to doso na koimithei

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις