Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
543 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 543 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 21]

476Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:16 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

477Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:17 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ...ΤΩΡΑ.ΘΑ ΚΙΝΗΘΩ ΝΟΜΙΚΑ,ΣΕ ΠΡΟΙΔΟΠΟΙΩ.ΗΔΗ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ,ΘΕΛΩ ΝΑΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΩΡΑ...!!! Mad


όταν κινηθείς νομικά μην ξεχάσεις να πάμε παρέα για να τακτοποιήσω κι εγώ μια υπόθεση με κάποια κοπελίτσα που μας έβριζε
μήπως ξέρεις για ποια μιλάω;

478Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:17 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΩΡΑ.....!

479Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:18 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:ΤΩΡΑ.....!


η πιο μεγάλη ώρα είναι τώρα.....λαλαλαλαλα

480Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:23 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λείπει ο Μάης απ'την σαρακοστή?????
(ή ο Μάρτης...?) Shocked

481Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:24 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Λείπει ο Μαής απ'την σαρακοστή?????



οτι λείπει, λείπει. τι ψέμματα να πούμε;

κάθε πράγμα στον καιρό του και ο κολιός τον Αύγουστο

επίσης
Μάρτης γδάρτης και παλουκοκαύτης

Laughing Laughing Laughing

482Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:26 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
τζενη έγραψε:

Δικαίωμά σου αλλά αφού δε σου αρέσει το φόρουμ γιατί το διαβάζεις?
Επισης ξέρω τι είναι τρολ. Μπήκες μόνο και μόνο για να βρίσεις, άρα τι είσαι αν όχι τρολ? Ποια στοιχεία είναι αληθή, έχεις δώσει όνομα? Nickname έχουμε όλες.
Δεν πετάγομι, απαντώ. Έχω κάθε δικαίωμα να γράφω όπου θέλω.
ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΖΕΝΗ,ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ ΜΟΥ,ΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΝΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΩ,ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΥ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ,ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΑ ΕΔΩΣΑ.ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΖΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ,ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΖΗΤΑ ΜΟΥ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΙΑΣΥΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ,ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΣΟΥ.[/quote]



Αϊ μαρη....


edit: ξεχασα κατι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/quote]

αυτα καλε παρανομα ειναι??? τα πράσινα μπαρμπάδια? δεν το ξερα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

483Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:28 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:Λείπει ο Μάης απ'την σαρακοστή?????
(ή ο Μάρτης...?) Shocked

ο μαρτης!

484Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:32 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:
koukida έγραψε:Λείπει ο Μάης απ'την σαρακοστή?????
(ή ο Μάρτης...?) Shocked

ο μαρτης!
θενκς χεχε
σε λιγο θα ξεχασουμε και αυτα που νομιζαμε οτι ξέρουμε!! Razz

485Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:41 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Kastallia"][quote="cassiani"]
Kastallia έγραψε:

Ακριβως!!!Ευτυχως εχουν προνοησει απο το φορουμ και εχουν πανω πανω αναρτημενους τους αριθμους των σελιδων...Τελος παντων,Βιβιαν,συμφωνω μαζι σου,αλλα εχω μια απορια...τι κανετε ακριβως γι'αυτα που λετε οτι ειναι απαραδεκτα να συμβαινουν;Και δεν επιτιθενται μονο σε συγκεκριμενα ατομα...αλλα και σε ατομα που ανυποψιαστα εκθετουν την αποψη τους...(π.χ. Μαρκελλα)Κριμα δεν ειναι;Οπως και να αλληλοκοροϊδευομαστε και να αλληλοσχολιαζομαστε σε αλλα θεματα...εχει γινει και αυτο και προσφατα επεσε στην αντιληψη μου πως σχολιαζαν ενα ατομο οχι στο θεμα που ειχε ανεβασει αλλα αλλου...δεν ξερω τι λενε,αλλα σιγουρα πολλες αποθαρρυνονται να γραψουν,αυτο δεν τις κανει ουτε ανωριμες ουτε δειλες.Απλα υπαρχουν φιλησυχοι και πολιστισμενοι ανθρωποι που και αυτο που κανω εγω τωρα δεν καταδεχονται να το κανουν και καλα κανουν βεβαια!Αν θελετε οντως το φορουμ να μην καταντησει στεκι 5-10 ατομων πρεπει κατι να κανετε...εκτος και αν αυτη η κατασταση κατα βαθος σας αρεσει κατι που μου περνα απο το μυαλο δε σου κρυβω και εχω και 80% πειστει οτι ειναι ετσι...ουτε εγω απαντω σε ολα τα θεματα,αλλα ορισμενα 2-3 ατομα απαντουν σε πολυυυ συγκεκριμενα και πολλες φορες απαντουν μολις καποιες αλλες συγκεκριμενες δωσουν μια απαντηση που ταχα μου δεν τους αρεσει...εγω λεω τη γνωμη μου,συντονιστες ειστε σεις,καντε ο,τι καταλαβαινετε...


ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΔΑΝΕΙΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΣΤΑΛΙΑjavascript:emoticonp('Respect')

486Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 1:03 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Δεν ξερω αν το καταλαβατε,αλλα ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα ειμαστε.....


https://www.youtube.com/watch?v=-0D3cotZvAc&NR=1&feature=endscreen

487Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 1:04 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενη με εσενα δεν ασχολουμε καν! Ναι ειναι κολλητη μου η Ολιβια αν αυτο πιστευεις θα στο χαλασω;Μονο εκεινη εξαλλου περνει αποφασεις για το ποιος διαχειριζετε τα του φορουμ!

Οσο για το χαμηλο επιπεδο λυπαμαι αλλα δεν θα σου δειξω τα πτυχια μου αλλα στο δικο μου πανεπιστιμιο παντως δεν μας εμαθαν ορους οπως ξιπασμενη σκυλα δεν μας τους εμαθαν! Ελειπης μωρφοση τι να πεις!

Κασταλλια το τι κανουμε το ξερουμε εμεις σαν Φορουμ και πιστεψε με γινοντε ολες οι καταλληλες ενεργειες αλλα αυτα καλη μου δεν γινοντε δημοσια!

Παλι απο οτι εγραψα τιποτα δεν καταλαβατε! Ακομα και αν διαφωνειτεδεν μπορειτε να διαφωνειτε πολιτισμενα;

488Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 1:04 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:
tatijana έγραψε:Δεν ξερω αν το καταλαβατε,αλλα ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα ειμαστε.....


https://www.youtube.com/watch?v=-0D3cotZvAc&NR=1&feature=endscreen




τα πάντα είναι ατμός!
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ Laughing Laughing Laughing

489Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 2:52 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδή εμμέσως κατηγορούμαι και εγώ για ορισμένα πράγματα ένα έχω να πω: Σωστός διάλογος μονόπλευρα δε γίνεται.

Και αν νομίζετε πως πρόσβαλα κάποια με τα λεγόμενά μου θα παρακαλούσα να μου υποδείξετε τα προσβλητικά λόγια μου ή την ειρωνεία μου και αμέσως θα ζητήσω συγνώμη. Ξέρω να το κάνω.

490Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 3:14 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Επειδή εμμέσως κατηγορούμαι και εγώ για ορισμένα πράγματα ένα έχω να πω: Σωστός διάλογος μονόπλευρα δε γίνεται.

Και αν νομίζετε πως πρόσβαλα κάποια με τα λεγόμενά μου θα παρακαλούσα να μου υποδείξετε τα προσβλητικά λόγια μου ή την ειρωνεία μου και αμέσως θα ζητήσω συγνώμη. Ξέρω να το κάνω.

Ελενα νομιζω οτι κανεις δεν ειχε εσενα στο μυαλο του. Very Happy

491Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 3:20 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ενα εχω να πω..οποιος θελει να κινηθει νομικα για οποιονδηποτε λογο να το κανει και να μη μας ζαλιζει... υπαρχουν πολλα στοιχεια και στη ΔΙΚΗ μας διαθεση ... και ονοματεπωνυμα και τα παντα... ας κοπιασει λοιπον αυτος που απειλει.. η αληθεια ως γνωστο ποναει.. και δεν εχει ακουστει ΟΥΤΕ η μιση...


στα υπολοιπα κοριτσια που συμμετειχαν στο θεμα εχω να πω πως οτι διαφωνησαμε δεν σημαινει πως εχω κατι μαζι σας..καναμε μια κουβεντα και διαφωνησαμε .. ειμαστε τοσα ατομα ρε κοριτσια καμια φορα η διαφωνια μπορει να ειναι λιγο εντονη αυτο δεν σημαινει κατι..

492Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 3:34 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερίνα, την έντονη διαφωνία ξέρω και μπορώ να τη χειριστώ. Νομίζω πως το έχω αποδείξει αυτό. Δεν μπορώ όμως να χειριστώ την αγένεια και την προσωπική επίθεση. Ούτε τους χαρακτηρισμούς. Και μου τη δίνει να με βάζουν στο "ίδιο τσουβάλι" με αυτούς που κάνουν τα παραπάνω. Και ούτε μου αρέσει να κρίνουν τις προσωπικές μου επιλογές. Από τη στιγμή που δεν ενοχλούν κανέναν.

493Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 3:35 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Την αποψη μου την ειπα στην σελιδα 2!

Αλλα αληθεια γιατι επειδη δεν ασπαζομαι την αποψη καποιον αυτοματα ανακηρύσσομαι αθεη; Ποια εχει το δικαιωμα να το κανει αυτο;

Πριν λοιπον αρχισετε το γνωστο ΄΄δεν τολμανε καποιες να μιλησουν΄΄ ή το ΄΄πως καταντησε το φορουμ΄΄ αναλογιστείτε τι εχετε κανει καποιες εδω μεσα, και πως οι πραξεις σας επηρεαζουν το Φορουμ!





εγω δεν εχω καταλαβει κάτι...

ναι το θεμα εχει γίνει χαλια...απο ειρωνείες κλπ..απο ατομα που μπηκαν τελευταία στιγμη...


Αλλά που τεθηκε θέμα αθεΐας η οχι του οποιουδήποτε???
Γιατι όσες ανέφεραν εδω κατι που ειχε να κανει με την θρησκεία...
δηλαδή εγώ...η Μαρκέλλα και η Ελενα .(νομίζω μόνο αυτές)..θεωρω πως το κάναμε με πλήρη αξιοπρέπεια ..δεν ειρωνευτήκαμε και δεν θίξαμε κανένα..
αντίθετα δεχτήκαμε ειρωνείες αλλα δεν δώσαμε σημασία..

Σεβαστό οτι καποιες δεν συμφωνουν ..αλλα ειναι άπλα μια άλλη γνωμη..

Δεν εχω δει πουθενά στο φορουμ να υπαρχει ορος να μην αναφερόμαστε σε οτι έχει να κανει με θρησκεία..

Αν παρόλα αυτα θέλετε κατι τέτοιο, οι διαχειριστείς εννοω...οκ μπορείτε να το θέσετε σαν ορο και να μην ξαναμιλήσει πότε κάνεις για αυτο...
Στο κατω ,κατω το φόρουμ ανήκει σε κάποιο άτομο και φερει την σφραγίδα αυτου και όσων το διαχειρίζονται..

Ολα αυτά τα λεω γιατι ενώ λέμε πως έφτασε ενα σοβαρό θεμα να γίνει μπαχαλο , εμμέσως αισθάνθηκα πως θεωρούμαι και εγω υπεύθυνη για αυτο καθώς και οι άλλες κοπέλες που ανέφεραν εκκλησιά,πνευματικό κλπ..
αν κανω λάθος οκ ..δεν υπάρχει θέμα..

494Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 3:40 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Κατερίνα, την έντονη διαφωνία ξέρω και μπορώ να τη χειριστώ. Νομίζω πως το έχω αποδείξει αυτό. Δεν μπορώ όμως να χειριστώ την αγένεια και την προσωπική επίθεση. Ούτε τους χαρακτηρισμούς. Και μου τη δίνει να με βάζουν στο "ίδιο τσουβάλι" με αυτούς που κάνουν τα παραπάνω. Και ούτε μου αρέσει να κρίνουν τις προσωπικές μου επιλογές. Από τη στιγμή που δεν ενοχλούν κανέναν.

ελπιζω να μη σε πειραξε κατι που ειπα εγω Ελενα...επισης θα σου πω πως
με το ενα χερι δεν χτυπας παλαμακια.. και δεν εννοω εσενα αλλα γενικα ολη την κουβεντα.... αν θες παρε με λιγο τηλ..

495Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 3:47 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Vivian έγραψε:
Την αποψη μου την ειπα στην σελιδα 2!

Αλλα αληθεια γιατι επειδη δεν ασπαζομαι την αποψη καποιον αυτοματα ανακηρύσσομαι αθεη; Ποια εχει το δικαιωμα να το κανει αυτο;

Πριν λοιπον αρχισετε το γνωστο ΄΄δεν τολμανε καποιες να μιλησουν΄΄ ή το ΄΄πως καταντησε το φορουμ΄΄ αναλογιστείτε τι εχετε κανει καποιες εδω μεσα, και πως οι πραξεις σας επηρεαζουν το Φορουμ!





εγω δεν εχω καταλαβει κάτι...

ναι το θεμα εχει γίνει χαλια...απο ειρωνείες κλπ..απο ατομα που μπηκαν τελευταία στιγμη...


Αλλά που τεθηκε θέμα αθεΐας η οχι του οποιουδήποτε???
Γιατι όσες ανέφεραν εδω κατι που ειχε να κανει με την θρησκεία...
δηλαδή εγώ...η Μαρκέλλα και η Ελενα .(νομίζω μόνο αυτές)..θεωρω πως το κάναμε με πλήρη αξιοπρέπεια ..δεν ειρωνευτήκαμε και δεν θίξαμε κανένα..
αντίθετα δεχτήκαμε ειρωνείες αλλα δεν δώσαμε σημασία..

Σεβαστό οτι καποιες δεν συμφωνουν ..αλλα ειναι άπλα μια άλλη γνωμη..

Δεν εχω δει πουθενά στο φορουμ να υπαρχει ορος να μην αναφερόμαστε σε οτι έχει να κανει με θρησκεία..

Αν παρόλα αυτα θέλετε κατι τέτοιο, οι διαχειριστείς εννοω...οκ μπορείτε να το θέσετε σαν ορο και να μην ξαναμιλήσει πότε κάνεις για αυτο...
Στο κατω ,κατω το φόρουμ ανήκει σε κάποιο άτομο και φερει την σφραγίδα αυτου και όσων το διαχειρίζονται..

Ολα αυτά τα λεω γιατι ενώ λέμε πως έφτασε ενα σοβαρό θεμα να γίνει μπαχαλο , εμμέσως αισθάνθηκα πως θεωρούμαι και εγω υπεύθυνη για αυτο καθώς και οι άλλες κοπέλες που ανέφεραν εκκλησιά,πνευματικό κλπ..
αν κανω λάθος οκ ..δεν υπάρχει θέμα..



και εμμέσως και άμεσα ευθύνεσαι και εσύ όπως και όσες πήραμε μέρος
άλλες λιγότερα άλλες περισσότερο, αλλά όλες έχουμε ευθύνη για την τροπή της κουβέντας. μη βγάζουμε την ουρά μας απέξω. μεγάλοι άνθρωποι είμαστε.

496Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 3:58 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:


και εμμέσως και άμεσα ευθύνεσαι και εσύ όπως και όσες πήραμε μέρος
άλλες λιγότερα άλλες περισσότερο, αλλά όλες έχουμε ευθύνη για την τροπή της κουβέντας. μη βγάζουμε την ουρά μας απέξω. μεγάλοι άνθρωποι είμαστε.
[/quote]



.
τεσπα.. Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 966307

497Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 4:08 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
και εμμέσως και άμεσα ευθύνεσαι και εσύ όπως και όσες πήραμε μέρος
άλλες λιγότερα άλλες περισσότερο, αλλά όλες έχουμε ευθύνη για την τροπή της κουβέντας. μη βγάζουμε την ουρά μας απέξω. μεγάλοι άνθρωποι είμαστε.

Εγώ έχω την μεγαλύτερη ευθύνη, γιατί όταν βλέπω το παράλογο του θέματος και ταυτόχρονα θίγομαι κιόλας, δυστυχώς δεν μπορώ να κρατήσω την ψυχραιμία μου και την λογική μου -με ότι επακόλουθα έχει αυτό.
Το ίδιο είχε συμβεί και στο θέμα με τον θηλασμό και στο θέμα με το ότι δεν είμαστε μόνο μαμάδες.
Προσπαθώ μέσα απο το χιούμορ να το μετριάσω λίγο, αλλά καταλήγω να προσβάλλω εξίσου & αλλεπάλληλα το άτομο που με προσέβαλλε. Rolling Eyes Rolling Eyes
Οπότε δύο τινά υπάρχουν: το ένα τινό είναι να σκεφτόμαστε λίγο πριν μιλήσουμε γιατί μπορεί να θίξουμε σοβαρά κάποιον με συγκεκριμένες συνέπειες & το άλλο: να ρωτάμε αν έχουμε παρερμηνεύσει κάτι πριν απαντήσουμε έντονα... Very Happy Very Happy

498Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 4:13 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΕΝΑΚΙ,ΑΠΟΦΑΣΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΜΕ ΠΟΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΕΙΣΑΙ.ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΡΙΜΩ,ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑΣΤΙΚΟ,ΝΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΣΕ ΚΡΥΦΕΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΕΜΑΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΙΖΕΙΣ ΜΕΤΑ.
Ρε ανεγκεφαλο πλάσμα, τι δουλειά εχει η άποψή μου με το οτι εσυ εισαι μια χαιβάνα και μιση??? Επειδη υποστηριζεις τις μεταμοσχευσεις δηλαδη, θα πρεπει να μην τις υποστηριζω κι εγω διοτι ετσι θα τασσομουν στην ιδια πλευρα με εσένα? (αν και αυτο ειναι ενα αρκετα καλο κινητρο να αλλάξω άποψη εδω που τα λέμε).
Οι κρυφες μου συνομιλίες??? Κρινεις εξ'ιδίων τα αλλότρια. Ξινη μου... (ηθελα να σε πω "γλυκεια μου" αλλα δεν μου εβγαινε)
Κι επειδη εσυ εισαι ικανη για περισσοτερα, αδειασε μας τη γωνιτσα. Πωωωωωωωωωωωω... Και παρε και αυτην που σε καλεσε. Το ιδιο ανεπιθυμητη ειναι.

ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙ Σ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,
Big brother is watching!!!!!!!!!!
Να σε βαλουμε στο δωματιο 101 κοπελιτσα μου, μπας και ησυχασουμε???

ΜΑΘΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΛ
Καθρεφτες εχεις σπιτι σου?

ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΖΗΤΑ ΜΟΥ ΣΥΓΓΝΩΜΗ
Σιγα μαρη μη σου κατσουμε κιολας..

Αυτη την Νενα εδω αστην ησυχη,δεν την φτανεις ουτε στο μικρο της δαχτυλακι.
Μερσι Λιτσακι! Αι λάβ γιου τουουουου!!
Τωρα που εκοψα και τα νυχια του μικρου δαχτυλακιου, ΙΣΩΣ και να φτασει..

Λείπει ο Μάης απ'την σαρακοστή?????
(ή ο Μάρτης...?)
Μαρτης μαρη.. τσ τσ τσ...

Και αν νομίζετε πως πρόσβαλα κάποια με τα λεγόμενά μου
Ελενακι μου, μια χαρα ηταν αυτα που είπες και δεν προσεβαλλες κανεναν, ασχετως διαφορας αποψεων. Δεν θα μπεις και στο ιδιο καζανι με την αλλη τη λιφτη..

Εχω πάρει πολλές φορές μέρος σε συζητησεςι σχετικα με τη θρησκεία, κι επειδη είμαι στη μέση ακριβώς, δεν μπορώ να υποστηριξω σθεναρα ουτε τη μια ουτε την άλλη άποψη, αλλά ουτε και να ταχθώ εναντιον της μιας ή της άλλης. Με εκνευρίζει όμως η αγνοια αυτου που πιστεύουμε ή που δεν πιστεύουμε. Αυτη ειναι που δημιουργει τους καυγάδες. Ξαναδιαβαστε το όλο το θεμα και θα το δειτε κ εσεις...

Αυτο που επίσης με ενοχλει, για άλλη μια φορά ειναι ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, το να θεωρεις καθε φορα οτι κανουν επιθεση εναντιον σου. Τι να κανουμε ρε παιδια, δεν μπορουμε καθε φορα να ειμαστε σε ίσο αριθμο οι μεν και οι δε. Αυτοι που υποστηριζουν το ένα με αυτους που υποστηριζουν το άλλο. Μερικες θα ειναι περισσοτερες. Πραγματικα, ολες σας οι συζητήσεις στον εξω κόσμο ειναι με το σεις και με το σας? Και αν σας προσβάλλουν, τι θα κάνετε? Θα κλαιγεστε "μπου-χου-χου, μη με προσβάλλεις και μη χαλας το θέμα"? ΚΙ εδω κολλάει το παραπάνω - το να γνωρίζεις τι άποψη έχεις και ΓΙΑΤΙ - διοτι στην αντιθετη περιπτωση ο άλλος σε κολλαει στον τοιχο και με το δικιο του. Ακομα κι αν υποστηριζει αντικειμενικα λανθασμενη άποψη. Πόσο μάλλον οταν η άποψη του ειναι και σωστη..

499Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 4:21 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε: ΝΕΝΑΚΙ,ΑΠΟΦΑΣΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΜΕ ΠΟΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΕΙΣΑΙ.ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΡΙΜΩ,ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑΣΤΙΚΟ,ΝΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΣΕ ΚΡΥΦΕΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΕΜΑΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΙΖΕΙΣ ΜΕΤΑ.ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΘΗΣΤΟΥΝ ΠΑΓΕΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗ,ΔΙΟΤΙ ΔΕΧΟΜΑΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥΣ,ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΝΤΟΜΠΡΑ,ΣΤΑΡΑΤΑ,ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΑΦΝΙΑΖΟΥΝ...ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΗ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 328109
Λεξη της ημερας νουμερο ένα - Νενα
Λέξη της ημέρα νουμερο δυο - Νενακι

Μπορεις να βρεις τις διαφορές μεταξύ των δύο? Διοτι αν καταλαβα καλα, δεν εννοεις εμενα, τη Nena αλλά το NenakiGR.

Προσεχε ξινη μου. Πεφτεις σε ασυγχωρητα λάθη. Και καρφωνεις και τις φίλες σου...

500Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 4:48 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερίνα, εννοείται πως δεν έχω κάτι μαζί σου!

Αυτό που είπα φάνηκε κάπως έντονο και αυτό συνέβη γιατί έγραψα "εν βρασμώ ψυχής" και ζητώ συγνώμη γι' αυτό. Συνήθως περιμένω να μου περάσουν τα νεύρα και μετά να απαντήσω αλλά αυτή τη φορά η αλήθεια είναι πως ξέφυγα. Οπότε Κατερινιώ μου, συγνώμη για τον τρόπο μου, δεν ήθελα με τίποτα να φανεί ότι έχω κάτι μαζί σου γιατί δεν ισχύει κάτι τέτοιο.

Νένα έχεις δίκιο. Κάπως έτσι αισθάνομαι κι εγώ, στη μέση δηλαδή. Άλλο ο θρησκευόμενος και άλλο ο θρησκόληπτος. Καταλαβαίνω τι εννοείς. Επίσης, θέλω να σε ρωτήσω: τι είναι η λιφτη;;;;

Chicken, η αλήθεια είναι πως ο τρόπος σου με εκνεύρισε. Με ενόχλησαν οι χαρακτηρισμοί και η ειρωνεία. Επίσης ενοχλήθηκα όταν είπες πως κάνω το δικηγόρο και ότι λέω κάποια πράγματα απλα για να εντυπωσιάσω. Θέλω να σου πω πως δεν είναι αυτός ο σκοπός μου. Καταλαβαίνω όμως πως δεν γίνεται να συμφωνούμε όλοι σε ένα θέμα οπότε δεν θα ήθελα να δώσω συνέχεια σε αυτό, απλά να πω τα πράγματα από την πλευρά μου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 21]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις