Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
546 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 546 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 21]

451Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 12:04 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:Πάντως με αυτά και αυτά περνάει η ώρα ευχάριστα. Very Happy

Ναι ειδικα αμα ειναι καποιος σε χαλι μαυρο....

452Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 12:04 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
florentiab έγραψε:
tatijana έγραψε:Δεν ξερω αν το καταλαβατε,αλλα ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα ειμαστε.....


γιατί το λες αυτό;
που το στηρίζεις; Laughing

Νομιζω οτι δεν αναφερθηκα σε σενα...Σε παρακαλω..Αντε,ανΤΕ,ΑΝΤΕ... Razz
[χεχεεχιχαχα]


Laughing Laughing Laughing

453Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 12:07 pm

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
cassiani έγραψε:Πάντως με αυτά και αυτά περνάει η ώρα ευχάριστα. Very Happy

Ναι ειδικα αμα ειναι καποιος σε χαλι μαυρο....

Είσαι στο κατάλληλο μέρος για να ξεφύγεις λίγο απο καυγάδες και φωνές. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

454Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 12:08 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:
tatijana έγραψε:
cassiani έγραψε:Πάντως με αυτά και αυτά περνάει η ώρα ευχάριστα. Very Happy

Ναι ειδικα αμα ειναι καποιος σε χαλι μαυρο....

Είσαι στο κατάλληλο μέρος για να ξεφύγεις λίγο απο καυγάδες και φωνές. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


τώρα είσαι υπερβολική
άκουσες καμιά φωνή; Smile

455Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 12:09 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:
tatijana έγραψε:
cassiani έγραψε:Πάντως με αυτά και αυτά περνάει η ώρα ευχάριστα. Very Happy

Ναι ειδικα αμα ειναι καποιος σε χαλι μαυρο....

Είσαι στο κατάλληλο μέρος για να ξεφύγεις λίγο απο καυγάδες και φωνές. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαρη ακους φωνες?

456Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 3:46 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρχικα εχω να πω οτι θα επρεπε να ντρεπομαστε ολοι για τα οσα γραφτηκαν στο θεμα αυτο και μπορουν ολοι ακομα και απλοι επισκεπτες να το διαβασουν!

Ντροπη πραγματικα!

Δεν με ενδιαφερει πια εχει δικιο και πια αδικο αλλα τροπους δεν εχετε;

Σας πειραζουν οι ειρωνιες ενω δεν μπορειτε να κανετε εναν υγιη διαλογο;

Δεν ντρεπεστε που καθε λιγο και λιγακι ως αλλως μπαμπουλας μπαινω και κλειδωνω θεματα γιατι ο κατηφορος δεν εχει τελος;;

Το θεμα αυτο κυριες μου ειναι ή μαλλον ηταν ενα εξαιρετικα σοβαρο θεμα και το κανατε σκουπιδι!

Την αποψη μου την ειπα στην σελιδα 2!

Αλλα αληθεια γιατι επειδη δεν ασπαζομαι την αποψη καποιον αυτοματα ανακηρύσσομαι αθεη; Ποια εχει το δικαιωμα να το κανει αυτο;

Πριν λοιπον αρχισετε το γνωστο ΄΄δεν τολμανε καποιες να μιλησουν΄΄ ή το ΄΄πως καταντησε το φορουμ΄΄ αναλογιστείτε τι εχετε κανει καποιες εδω μεσα, και πως οι πραξεις σας επηρεαζουν το Φορουμ!

Δεν ειναι τυχαιο που ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ συγκεκριμενα ατομα δημιουργουν εντασεις!

Να θυμαστε κατι οταν εχετε βρισει, προκαλεσει, μειωσει αυτα δεν ξεχνιουντε!

Α και κατι τελευταιο Τζενακι εχεις να μπεις στο φορουμ μηνες αλλα βρηκες κατευθειαν την απαντηση που αναφεροταν στο ονομα σου! Μπραβοοο εισαι αστερι και εγω ομως δεν ειμαι τοσο χαζη οσο νομιζουν καποιες!!


457Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 4:00 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:Αρχικα εχω να πω οτι θα επρεπε να ντρεπομαστε ολοι για τα οσα γραφτηκαν στο θεμα αυτο και μπορουν ολοι ακομα και απλοι επισκεπτες να το διαβασουν!

Ντροπη πραγματικα!

Δεν με ενδιαφερει πια εχει δικιο και πια αδικο αλλα τροπους δεν εχετε;

Σας πειραζουν οι ειρωνιες ενω δεν μπορειτε να κανετε εναν υγιη διαλογο;

Δεν ντρεπεστε που καθε λιγο και λιγακι ως αλλως μπαμπουλας μπαινω και κλειδωνω θεματα γιατι ο κατηφορος δεν εχει τελος;;

Το θεμα αυτο κυριες μου ειναι ή μαλλον ηταν ενα εξαιρετικα σοβαρο θεμα και το κανατε σκουπιδι!

Την αποψη μου την ειπα στην σελιδα 2!

Αλλα αληθεια γιατι επειδη δεν ασπαζομαι την αποψη καποιον αυτοματα ανακηρύσσομαι αθεη; Ποια εχει το δικαιωμα να το κανει αυτο;

Πριν λοιπον αρχισετε το γνωστο ΄΄δεν τολμανε καποιες να μιλησουν΄΄ ή το ΄΄πως καταντησε το φορουμ΄΄ αναλογιστείτε τι εχετε κανει καποιες εδω μεσα, και πως οι πραξεις σας επηρεαζουν το Φορουμ!

Δεν ειναι τυχαιο που ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ συγκεκριμενα ατομα δημιουργουν εντασεις!

Να θυμαστε κατι οταν εχετε βρισει, προκαλεσει, μειωσει αυτα δεν ξεχνιουντε!

Α και κατι τελευταιο Τζενακι εχεις να μπεις στο φορουμ μηνες αλλα βρηκες κατευθειαν την απαντηση που αναφεροταν στο ονομα σου! Μπραβοοο εισαι αστερι και εγω ομως δεν ειμαι τοσο χαζη οσο νομιζουν καποιες!!



sunny

458Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 4:05 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνώ απόλυτα με την Βίβιαν!!!Κάποιοι άνθρωποι έχουν μεγάλο θράσος!!Και μέλη αποχωρούν απο το φόρουμ γιατί έχουν βαρεθεί όλα αυτά που προκαλούν κάποιοι και όχι γιατί φοβούνται να πούν την άποψή τους!
Φτύστε την επιτέλους αυτη την καραμέλα!!
Έλεος πια!!!!Έλεος!!!!

459Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:09 pm

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΒΙΒΙΑΝ,ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΠΡΩΤΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΕΛΕΞΑΝ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΗΚΟΤΗΤΑ,ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΗ,ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΠΗΡΕΣ ΕΝΑΝ ΤΙΤΛΟ,ΚΑΙ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΝΟΗΣΙΕΣ,ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΜΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΝΩΣΕΩΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΩΛΕΣ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΙΣ ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΕΣ,ΠΟΡΩΜΕΝΕΣ,ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΕΣ,ΠΡΩΣΟΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ,ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ,ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΣ ΠΟΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΣΥΜΠΕΡΗΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΡΑΤΩ ΕΠΑΦΕΣ,ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΚΤΙΜΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ,ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΣΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ...ΕΤΣΙ?ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΑΛΛΑ Η ΔΥΣΟΔΙΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΟΥΣ ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ.... Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 679259

460Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:13 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:ΒΙΒΙΑΝ,ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΠΡΩΤΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΕΛΕΞΑΝ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΗΚΟΤΗΤΑ,ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΗ,ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΠΗΡΕΣ ΕΝΑΝ ΤΙΤΛΟ,ΚΑΙ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΝΟΗΣΙΕΣ,ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΜΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΝΩΣΕΩΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΩΛΕΣ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΙΣ ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΕΣ,ΠΟΡΩΜΕΝΕΣ,ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΕΣ,ΠΡΩΣΟΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ,ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ,ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΣ ΠΟΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΣΥΜΠΕΡΗΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΡΑΤΩ ΕΠΑΦΕΣ,ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΚΤΙΜΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ,ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΣΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ...ΕΤΣΙ?ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΑΛΛΑ Η ΔΥΣΟΔΙΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΟΥΣ ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ.... Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 679259

Αφού τα βαρέθηκες όλα αυτά τι δουλειά εχεις εδώ? Και πώς ξέρεις τι συζητιέται τώρα στο φόρουμ, αφού το βρίσκεις τόσο απαράδεκτο?
Δεν ξέρω αν έχουμε ξαναμιλήσει, σε θυμάμαι αμυδρά, αλλά σίγουρα έχουν δίκιο να σε λένε troll!

461Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:26 pm

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 654316
Nena έγραψε:Ελειπα και δεν ειδα σε τι εξαιρετικό σημείο εχει φτάσει αυτο το θεσπέσιο θέμα με ορισμένες

Ο κάθε "πειραγμένος" μπαίνει εδώ μέσα να ξεσπάει...
ΕΧΕΙ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΟΥΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ????
ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ??? Shocked Shocked
Πεφτω απο τα σύννεφα Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 585182 Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 585182

Η ΤΖΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ.
Ηρθες Στέλιο???
Αυτο ρε παιδια γιατι ξαναρθε??? Δεν καναμε εξορκισμο????

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΦΟΡΟΥΜ.ΟΠΟΥ ΑΤΟΜΑ ΙΔΙΑΣ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ,ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΑ,ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΨΕ ΙΣ?
Τι ειναι πιο εύκολο, να φυγει ΕΝΑ εντελως βλαμμενο ή να φυγουν 5-10-20 λιγότερο βλαμμενα???

...μας ειπες ξιπασμενες σκυλες και θεουσες?

Τελικα καλε ας αποφασισουν τι χαρακτηρισμο θα δωσουν. Θεουσες ή άπιστες??? Πωωωω, εχω μπερδευτει με εσας... No

ΝΑ ΦΥΓΟΥΝΕ ΡΕ !
Πεστα, κι εγω τόσο καιρο προσπαθω να τις διωξω αλλά μου εχουν κατσικωθει στο σβερκο..

ΤΟ ΠΟΙΕΣ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ,ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ.ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ,ΝΤΡΟΠΗ,ΟΥΣΤ!
Καλα βρε αχπαραγμένο, ηρθες σε ξένο καυγα, μιλημένη, με πρόσκληση απο ακάλεστο κιολας, και ζητας και τα ρέστα??

ΚΟΜΠΛΕΞ,ΒΛΑΚΕΙΑ,ΑΗΔΙΑ!
Ψωμι, παιδεία, ελευθερία!!!
Ο καθένας εχει τα δικα του ιδανικα, προφανώς.

Αναρωτιέμαι ποια ειναι αυτη η λογική που ωθεί έναν άνθρωπο να ειναι εντελώς, οριστικά, αμετάκλητα ΚΑΤΑ του χαπιού της επόμενης ημέρας, διοτι κατα την άποψή του (και της εκκλησίας βεβαιως βεβαίως) είναι εκτρωση (δεν το κρινω αυτο, δικαίωμά του) ΑΛΛΑ είναι εναντίον του να σώσεις μια ζωη με τη δωρεά οργάνων.
Αυτο σκέφτομαι απο την αρχη του θέματος αυτου, και πραγματικά μου φαίνεται τόσο οξύμωρο, τόσο "δυιλίζω τον κωνωπα", τόσο υποκριτικο...
Αααα, γνωμη μου πάντα, φιλικά και χωρις παρεξήγηση...
Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 654316 ΝΕΝΑΚΙ,ΑΠΟΦΑΣΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΜΕ ΠΟΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΕΙΣΑΙ.ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΡΙΜΩ,ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑΣΤΙΚΟ,ΝΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΣΕ ΚΡΥΦΕΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΕΜΑΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΙΖΕΙΣ ΜΕΤΑ.ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΘΗΣΤΟΥΝ ΠΑΓΕΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗ,ΔΙΟΤΙ ΔΕΧΟΜΑΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥΣ,ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΝΤΟΜΠΡΑ,ΣΤΑΡΑΤΑ,ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΑΦΝΙΑΖΟΥΝ...ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΗ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 328109

462Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:27 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:ΒΙΒΙΑΝ,ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΠΡΩΤΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΕΛΕΞΑΝ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΗΚΟΤΗΤΑ,ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΗ,ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΠΗΡΕΣ ΕΝΑΝ ΤΙΤΛΟ,ΚΑΙ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΝΟΗΣΙΕΣ,ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΜΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΝΩΣΕΩΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΩΛΕΣ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΙΣ ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΕΣ,ΠΟΡΩΜΕΝΕΣ,ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΕΣ,ΠΡΩΣΟΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ,ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ,ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΣ ΠΟΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΣΥΜΠΕΡΗΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΡΑΤΩ ΕΠΑΦΕΣ,ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΚΤΙΜΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ,ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΣΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ...ΕΤΣΙ?ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΑΛΛΑ Η ΔΥΣΟΔΙΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΟΥΣ ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ.... Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 679259

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

463Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:28 pm

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="cassiani"]
Kastallia έγραψε:Διαβασα τωρα τα πρωτα Posts να δω ακριβως ποιο ειναι το θεμα το θεμα..

Όταν το διάβασα αυτό γέλασα πολύ γιατί και εγώ σκεφτόμουν πως αν κάποια κοπέλα θέλει να διαβάσει το θέμα μάλλον θα πρέπει να πάει στις πολύ πρώτες σελίδες για να δεί πιο ήταν το αρχικό θέμα συζήτησης. Wink

Ακριβως!!!Ευτυχως εχουν προνοησει απο το φορουμ και εχουν πανω πανω αναρτημενους τους αριθμους των σελιδων...Τελος παντων,Βιβιαν,συμφωνω μαζι σου,αλλα εχω μια απορια...τι κανετε ακριβως γι'αυτα που λετε οτι ειναι απαραδεκτα να συμβαινουν;Και δεν επιτιθενται μονο σε συγκεκριμενα ατομα...αλλα και σε ατομα που ανυποψιαστα εκθετουν την αποψη τους...(π.χ. Μαρκελλα)Κριμα δεν ειναι;Οπως και να αλληλοκοροϊδευομαστε και να αλληλοσχολιαζομαστε σε αλλα θεματα...εχει γινει και αυτο και προσφατα επεσε στην αντιληψη μου πως σχολιαζαν ενα ατομο οχι στο θεμα που ειχε ανεβασει αλλα αλλου...δεν ξερω τι λενε,αλλα σιγουρα πολλες αποθαρρυνονται να γραψουν,αυτο δεν τις κανει ουτε ανωριμες ουτε δειλες.Απλα υπαρχουν φιλησυχοι και πολιστισμενοι ανθρωποι που και αυτο που κανω εγω τωρα δεν καταδεχονται να το κανουν και καλα κανουν βεβαια!Αν θελετε οντως το φορουμ να μην καταντησει στεκι 5-10 ατομων πρεπει κατι να κανετε...εκτος και αν αυτη η κατασταση κατα βαθος σας αρεσει κατι που μου περνα απο το μυαλο δε σου κρυβω και εχω και 80% πειστει οτι ειναι ετσι...ουτε εγω απαντω σε ολα τα θεματα,αλλα ορισμενα 2-3 ατομα απαντουν σε πολυυυ συγκεκριμενα και πολλες φορες απαντουν μολις καποιες αλλες συγκεκριμενες δωσουν μια απαντηση που ταχα μου δεν τους αρεσει...εγω λεω τη γνωμη μου,συντονιστες ειστε σεις,καντε ο,τι καταλαβαινετε...

464Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:34 pm

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Rinoula έγραψε:
τζενη έγραψε:ΒΙΒΙΑΝ,ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΠΡΩΤΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΕΛΕΞΑΝ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΗΚΟΤΗΤΑ,ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΗ,ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΠΗΡΕΣ ΕΝΑΝ ΤΙΤΛΟ,ΚΑΙ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΝΟΗΣΙΕΣ,ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΜΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΝΩΣΕΩΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΩΛΕΣ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΙΣ ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΕΣ,ΠΟΡΩΜΕΝΕΣ,ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΕΣ,ΠΡΩΣΟΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ,ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ,ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΣ ΠΟΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΣΥΜΠΕΡΗΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΡΑΤΩ ΕΠΑΦΕΣ,ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΚΤΙΜΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ,ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΣΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ...ΕΤΣΙ?ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΑΛΛΑ Η ΔΥΣΟΔΙΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΟΥΣ ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ.... Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 679259

Αφού τα βαρέθηκες όλα αυτά τι δουλειά εχεις εδώ? Και πώς ξέρεις τι συζητιέται τώρα στο φόρουμ, αφού το βρίσκεις τόσο απαράδεκτο?
Δεν ξέρω αν έχουμε ξαναμιλήσει, σε θυμάμαι αμυδρά, αλλά σίγουρα έχουν δίκιο να σε λένε troll!
ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ....ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙ Σ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΑΜΕΤΟΧΗ.ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΟΥ,ΚΑΙ ΜΑΘΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΛ,ΚΟΨΤΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ,ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΗ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΜΥΔΡΑ,ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ?ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΛΩ ΝΑ ΣΙΩΠΩ,ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΩΜΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟ ΕΠΙΛΕΞΩ. Twisted Evil

465Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:41 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Kastallia"]
cassiani έγραψε:
Kastallia έγραψε:Διαβασα τωρα τα πρωτα Posts να δω ακριβως ποιο ειναι το θεμα το θεμα..

Όταν το διάβασα αυτό γέλασα πολύ γιατί και εγώ σκεφτόμουν πως αν κάποια κοπέλα θέλει να διαβάσει το θέμα μάλλον θα πρέπει να πάει στις πολύ πρώτες σελίδες για να δεί πιο ήταν το αρχικό θέμα συζήτησης. Wink

Ακριβως!!!Ευτυχως εχουν προνοησει απο το φορουμ και εχουν πανω πανω αναρτημενους τους αριθμους των σελιδων...Τελος παντων,Βιβιαν,συμφωνω μαζι σου,αλλα εχω μια απορια...τι κανετε ακριβως γι'αυτα που λετε οτι ειναι απαραδεκτα να συμβαινουν;Και δεν επιτιθενται μονο σε συγκεκριμενα ατομα...αλλα και σε ατομα που ανυποψιαστα εκθετουν την αποψη τους...(π.χ. Μαρκελλα)Κριμα δεν ειναι;Οπως και να αλληλοκοροϊδευομαστε και να αλληλοσχολιαζομαστε σε αλλα θεματα...εχει γινει και αυτο και προσφατα επεσε στην αντιληψη μου πως σχολιαζαν ενα ατομο οχι στο θεμα που ειχε ανεβασει αλλα αλλου...δεν ξερω τι λενε,αλλα σιγουρα πολλες αποθαρρυνονται να γραψουν,αυτο δεν τις κανει ουτε ανωριμες ουτε δειλες.Απλα υπαρχουν φιλησυχοι και πολιστισμενοι ανθρωποι που και αυτο που κανω εγω τωρα δεν καταδεχονται να το κανουν και καλα κανουν βεβαια!Αν θελετε οντως το φορουμ να μην καταντησει στεκι 5-10 ατομων πρεπει κατι να κανετε...εκτος και αν αυτη η κατασταση κατα βαθος σας αρεσει κατι που μου περνα απο το μυαλο δε σου κρυβω και εχω και 80% πειστει οτι ειναι ετσι...ουτε εγω απαντω σε ολα τα θεματα,αλλα ορισμενα 2-3 ατομα απαντουν σε πολυυυ συγκεκριμενα και πολλες φορες απαντουν μολις καποιες αλλες συγκεκριμενες δωσουν μια απαντηση που ταχα μου δεν τους αρεσει...εγω λεω τη γνωμη μου,συντονιστες ειστε σεις,καντε ο,τι καταλαβαινετε...

και μενα δεν μου αρεσει αυτο!Οπως και το ανεφερα πιο πανω οτι παρατηρησα οτι σε "καυτα" θεματα σχολιαζουνε συγκεκριμενα ατομα,δεν μας λεει αυτο κατι?

466Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:44 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="black beauty"]
Kastallia έγραψε:
cassiani έγραψε:
Kastallia έγραψε:Διαβασα τωρα τα πρωτα Posts να δω ακριβως ποιο ειναι το θεμα το θεμα..

Όταν το διάβασα αυτό γέλασα πολύ γιατί και εγώ σκεφτόμουν πως αν κάποια κοπέλα θέλει να διαβάσει το θέμα μάλλον θα πρέπει να πάει στις πολύ πρώτες σελίδες για να δεί πιο ήταν το αρχικό θέμα συζήτησης. Wink

Ακριβως!!!Ευτυχως εχουν προνοησει απο το φορουμ και εχουν πανω πανω αναρτημενους τους αριθμους των σελιδων...Τελος παντων,Βιβιαν,συμφωνω μαζι σου,αλλα εχω μια απορια...τι κανετε ακριβως γι'αυτα που λετε οτι ειναι απαραδεκτα να συμβαινουν;Και δεν επιτιθενται μονο σε συγκεκριμενα ατομα...αλλα και σε ατομα που ανυποψιαστα εκθετουν την αποψη τους...(π.χ. Μαρκελλα)Κριμα δεν ειναι;Οπως και να αλληλοκοροϊδευομαστε και να αλληλοσχολιαζομαστε σε αλλα θεματα...εχει γινει και αυτο και προσφατα επεσε στην αντιληψη μου πως σχολιαζαν ενα ατομο οχι στο θεμα που ειχε ανεβασει αλλα αλλου...δεν ξερω τι λενε,αλλα σιγουρα πολλες αποθαρρυνονται να γραψουν,αυτο δεν τις κανει ουτε ανωριμες ουτε δειλες.Απλα υπαρχουν φιλησυχοι και πολιστισμενοι ανθρωποι που και αυτο που κανω εγω τωρα δεν καταδεχονται να το κανουν και καλα κανουν βεβαια!Αν θελετε οντως το φορουμ να μην καταντησει στεκι 5-10 ατομων πρεπει κατι να κανετε...εκτος και αν αυτη η κατασταση κατα βαθος σας αρεσει κατι που μου περνα απο το μυαλο δε σου κρυβω και εχω και 80% πειστει οτι ειναι ετσι...ουτε εγω απαντω σε ολα τα θεματα,αλλα ορισμενα 2-3 ατομα απαντουν σε πολυυυ συγκεκριμενα και πολλες φορες απαντουν μολις καποιες αλλες συγκεκριμενες δωσουν μια απαντηση που ταχα μου δεν τους αρεσει...εγω λεω τη γνωμη μου,συντονιστες ειστε σεις,καντε ο,τι καταλαβαινετε...

και μενα δεν μου αρεσει αυτο!Οπως και το ανεφερα πιο πανω οτι παρατηρησα οτι σε "καυτα" θεματα σχολιαζουνε συγκεκριμενα ατομα,δεν μας λεει αυτο κατι?

Οτι μπορει να ειναι στα ενδιαφεροντα τους αυτα τα θεματα? Ας το σκεφτομαστε και αυτο.
Κ εγω μπαινω σχεδον σε ολα τα θεματα για τον θηλασμο, με ενδιαφερει κ μπαινω.Οπως κ αλλα μελη σιγουρα,αλλα καποια συγκεκριμενα μελη θα μπουμε γιατι μας απασχολει το θεμα.

467Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:44 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:
Rinoula έγραψε:
τζενη έγραψε:ΒΙΒΙΑΝ,ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΠΡΩΤΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΕΛΕΞΑΝ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΗΚΟΤΗΤΑ,ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΗ,ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΠΗΡΕΣ ΕΝΑΝ ΤΙΤΛΟ,ΚΑΙ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΝΟΗΣΙΕΣ,ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΜΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΝΩΣΕΩΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΩΛΕΣ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΙΣ ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΕΣ,ΠΟΡΩΜΕΝΕΣ,ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΕΣ,ΠΡΩΣΟΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ,ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ,ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΣ ΠΟΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΣΥΜΠΕΡΗΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΚΡΑΤΩ ΕΠΑΦΕΣ,ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΚΤΙΜΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ,ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΣΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΣΟΥ...ΕΤΣΙ?ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΑΛΛΑ Η ΔΥΣΟΔΙΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΟΥΣ ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ.... Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 679259

Αφού τα βαρέθηκες όλα αυτά τι δουλειά εχεις εδώ? Και πώς ξέρεις τι συζητιέται τώρα στο φόρουμ, αφού το βρίσκεις τόσο απαράδεκτο?
Δεν ξέρω αν έχουμε ξαναμιλήσει, σε θυμάμαι αμυδρά, αλλά σίγουρα έχουν δίκιο να σε λένε troll!
ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ....ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙ Σ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΑΜΕΤΟΧΗ.ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΟΥ,ΚΑΙ ΜΑΘΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΛ,ΚΟΨΤΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ,ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΗ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΜΥΔΡΑ,ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ?ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΛΩ ΝΑ ΣΙΩΠΩ,ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΩΜΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟ ΕΠΙΛΕΞΩ. Twisted Evil

Δικαίωμά σου αλλά αφού δε σου αρέσει το φόρουμ γιατί το διαβάζεις?
Επισης ξέρω τι είναι τρολ. Μπήκες μόνο και μόνο για να βρίσεις, άρα τι είσαι αν όχι τρολ? Ποια στοιχεία είναι αληθή, έχεις δώσει όνομα? Nickname έχουμε όλες.
Δεν πετάγομι, απαντώ. Έχω κάθε δικαίωμα να γράφω όπου θέλω.

468Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:46 pm

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι Λιτσα να ειναι αυτο που λες,εγω σε πολλα ως παρατηρητης,μου κακοφαινοτανε,τι να πω μπορει να ηταν και η ιδεα μου!

469Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:50 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:Μακαρι Λιτσα να ειναι αυτο που λες,εγω σε πολλα ως παρατηρητης,μου κακοφαινοτανε,τι να πω μπορει να ηταν και η ιδεα μου!

παλιααα Laughing στο φορουμ αυτο συνεβαινε σκοπιμα.Τωρα δεν το νομιζω,το ευχομαι δλδ.

470Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:51 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="litsakos"]
black beauty έγραψε:
Kastallia έγραψε:
cassiani έγραψε:
Kastallia έγραψε:Διαβασα τωρα τα πρωτα Posts να δω ακριβως ποιο ειναι το θεμα το θεμα..

Όταν το διάβασα αυτό γέλασα πολύ γιατί και εγώ σκεφτόμουν πως αν κάποια κοπέλα θέλει να διαβάσει το θέμα μάλλον θα πρέπει να πάει στις πολύ πρώτες σελίδες για να δεί πιο ήταν το αρχικό θέμα συζήτησης. Wink

Ακριβως!!!Ευτυχως εχουν προνοησει απο το φορουμ και εχουν πανω πανω αναρτημενους τους αριθμους των σελιδων...Τελος παντων,Βιβιαν,συμφωνω μαζι σου,αλλα εχω μια απορια...τι κανετε ακριβως γι'αυτα που λετε οτι ειναι απαραδεκτα να συμβαινουν;Και δεν επιτιθενται μονο σε συγκεκριμενα ατομα...αλλα και σε ατομα που ανυποψιαστα εκθετουν την αποψη τους...(π.χ. Μαρκελλα)Κριμα δεν ειναι;Οπως και να αλληλοκοροϊδευομαστε και να αλληλοσχολιαζομαστε σε αλλα θεματα...εχει γινει και αυτο και προσφατα επεσε στην αντιληψη μου πως σχολιαζαν ενα ατομο οχι στο θεμα που ειχε ανεβασει αλλα αλλου...δεν ξερω τι λενε,αλλα σιγουρα πολλες αποθαρρυνονται να γραψουν,αυτο δεν τις κανει ουτε ανωριμες ουτε δειλες.Απλα υπαρχουν φιλησυχοι και πολιστισμενοι ανθρωποι που και αυτο που κανω εγω τωρα δεν καταδεχονται να το κανουν και καλα κανουν βεβαια!Αν θελετε οντως το φορουμ να μην καταντησει στεκι 5-10 ατομων πρεπει κατι να κανετε...εκτος και αν αυτη η κατασταση κατα βαθος σας αρεσει κατι που μου περνα απο το μυαλο δε σου κρυβω και εχω και 80% πειστει οτι ειναι ετσι...ουτε εγω απαντω σε ολα τα θεματα,αλλα ορισμενα 2-3 ατομα απαντουν σε πολυυυ συγκεκριμενα και πολλες φορες απαντουν μολις καποιες αλλες συγκεκριμενες δωσουν μια απαντηση που ταχα μου δεν τους αρεσει...εγω λεω τη γνωμη μου,συντονιστες ειστε σεις,καντε ο,τι καταλαβαινετε...

και μενα δεν μου αρεσει αυτο!Οπως και το ανεφερα πιο πανω οτι παρατηρησα οτι σε "καυτα" θεματα σχολιαζουνε συγκεκριμενα ατομα,δεν μας λεει αυτο κατι?

Οτι μπορει να ειναι στα ενδιαφεροντα τους αυτα τα θεματα? Ας το σκεφτομαστε και αυτο.
Κ εγω μπαινω σχεδον σε ολα τα θεματα για τον θηλασμο, με ενδιαφερει κ μπαινω.Οπως κ αλλα μελη σιγουρα,αλλα καποια συγκεκριμενα μελη θα μπουμε γιατι μας απασχολει το θεμα.

Συμφωνώ, απλά πολλά μέλη γράφουν σε πολλά θέματα, δεν έχει να κάνει με το αν είναι καυτά ή όχι.

471Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:00 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[/quote]

Δικαίωμά σου αλλά αφού δε σου αρέσει το φόρουμ γιατί το διαβάζεις?
Επισης ξέρω τι είναι τρολ. Μπήκες μόνο και μόνο για να βρίσεις, άρα τι είσαι αν όχι τρολ? Ποια στοιχεία είναι αληθή, έχεις δώσει όνομα? Nickname έχουμε όλες.
Δεν πετάγομι, απαντώ. Έχω κάθε δικαίωμα να γράφω όπου θέλω.[/quote]ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΖΕΝΗ,ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ ΜΟΥ,ΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΝΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΩ,ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΥ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ,ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΑ ΕΔΩΣΑ.ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΖΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ,ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΖΗΤΑ ΜΟΥ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΙΑΣΥΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ,ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΣΟΥ.

472Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:02 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχεις πολλή πλάκα!

473Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:03 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε: ΝΕΝΑΚΙ,ΑΠΟΦΑΣΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΜΕ ΠΟΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΕΙΣΑΙ.ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΡΙΜΩ,ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑΣΤΙΚΟ,ΝΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΣΕ ΚΡΥΦΕΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΕΜΑΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΙΖΕΙΣ ΜΕΤΑ.ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΘΗΣΤΟΥΝ ΠΑΓΕΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗ,ΔΙΟΤΙ ΔΕΧΟΜΑΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥΣ,ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΝΤΟΜΠΡΑ,ΣΤΑΡΑΤΑ,ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΑΦΝΙΑΖΟΥΝ...ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΗ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 328109

Εχει πολλες Νενες το φορουμ...μηπως τις μπερδευεις?
Αυτη την Νενα εδω αστην ησυχη,δεν την φτανεις ουτε στο μικρο της δαχτυλακι.

474Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:04 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:

Δικαίωμά σου αλλά αφού δε σου αρέσει το φόρουμ γιατί το διαβάζεις?
Επισης ξέρω τι είναι τρολ. Μπήκες μόνο και μόνο για να βρίσεις, άρα τι είσαι αν όχι τρολ? Ποια στοιχεία είναι αληθή, έχεις δώσει όνομα? Nickname έχουμε όλες.
Δεν πετάγομι, απαντώ. Έχω κάθε δικαίωμα να γράφω όπου θέλω.[/quote]ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΖΕΝΗ,ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ ΜΟΥ,ΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΝΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΩ,ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΥ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ,ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΑ ΕΔΩΣΑ.ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΖΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ,ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΖΗΤΑ ΜΟΥ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΙΑΣΥΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ,ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΣΟΥ.[/quote]



Αϊ μαρη....


edit: ξεχασα κατι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

475Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 19 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Πεμ Ιαν 19, 2012 12:14 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ...ΤΩΡΑ.ΘΑ ΚΙΝΗΘΩ ΝΟΜΙΚΑ,ΣΕ ΠΡΟΙΔΟΠΟΙΩ.ΗΔΗ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΟΛΙΒΙΑ,ΘΕΛΩ ΝΑΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΩΡΑ...!!! Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 21]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις