Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
570 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 570 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 21]

426Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 8:59 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chicken έγραψε:
markella01 έγραψε:

Παράθεσέ μου πού ακριβώς σε προσέβαλλα. Γιατί έχω κι εγώ να σου παραθέσω πολλά αν με προκαλείς. Συγγνώμη ζητάω όταν φταίω μόνο,επειδή ακριβώς δεν είμαι τόσο τέλεια χριστιανή,όσο με κατήγορείς ότι θέλω να δείχνω, υποννοώντας για το άτομό σου ότι εσύ δεν είσαι καλός άνθρωπος. Bye!


Καλή μου αν δεν ξέρεις τι γράφεις, τι να πω πια.
Εγώ ξέρω που σε προσέβαλλα και που σε ειρωνεύτικα, δεν θέλω να μου παραθέσεις τίποτα.
Εννοείτε πως δεν σε προκαλώ, στο νηπιαγωγείο είμαστε?
Επίσης επειδή δεν βγάζει νόημα αυτό που σου κοκκίνησα, ή ξαναγράψτο ή πες στον πνευματικό σου να refrase για να καταλάβουμε και εμείς τι θες να πεις επιτέλους.

Δεν πειράζει κορίτσι μου, δεν μπορούν όλοι να τα καταλαβαίνουν όλα. Από τον καθένα έχουμε τις απαιτήσεις που του αρμόζουν.
Φιλιά. Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 417472

427Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 9:02 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella01 έγραψε:
Δεν πειράζει κορίτσι μου, δεν μπορούν όλοι να τα καταλαβαίνουν όλα. Από τον καθένα έχουμε τις απαιτήσεις που του αρμόζουν.
Φιλιά. Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 417472

Ποτέ δεν θεωρώ πως έχω υπερεκτιμήσει κάποιον μέχρι να μου πει ο ίδιος πως έκανα λάθος. Δεκτό αυτό που λες, εσφαλμένα σε υπερεκτίμησα.
Φιλιά και σε σένα Very Happy

428Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 9:15 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΥ? Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 328109


άντε κοριτσάκι μου, πολύ δεν έκατσες;
μη σε κρατάμε!
δεν μας ξεφορτώνεσαι;

φιλικά πάντα

429Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 9:28 am

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chicken έγραψε:
astero2000 έγραψε:
στον καθρέφτη σου ίσως;;;; Μπας και σταματήσεις να προσβάλεις και να ειρωνεύεσαι όποια έχει αντίθετη άποψη από σένα;;;;; Έλεος πια... έτσι συμπεριφέρεσαι και έξω από το forum? 'Η μπαίνεις εδώ για να ξεσπάς;;;

Μήμπως σε σένα δεν έχω αναφερθεί καθόλου και εσύ αναφέρθηκες πρώτη σε εμένα λέγοντας να μη μου δινει σημασία?
Επίσης μήμπως ήσουν ήδη τόσο εμπαθής που μου προέσαψες λόγια που δεν έχω πει?
Προσβάλλω και ειρωνεύομαι όταν το κάνεις πρώτη, εκτός και αν αυτό το ποστ :
astero2000 έγραψε:
τι το συνεχίζεις ρε κοπέλα μου και δίνεις αξία;;;; Εδώ εμένα μου είπε ότι θέλω να της τύχει για να αποδείξει ότι θα το κάνει... Πάμε καλά;;;; Ο κάθε "πειραγμένος" μπαίνει εδώ μέσα να ξεσπάει...
σου φαίνεται ευγενικό και καθόλου προσβλητικό.
Δες τι είπες πριν πάρεις τις απαντήσεις που πήρες και σταμάτα να το παίζεις καλός Σαμαρείτης, ναι?

Την ίδια ερώτηση θέλω να κάνω και εγώ σε εσένα πάντως, επεμβαίνεις σε μια συζήτηση που δεν σε αφορά προσωπικά και αρχίζεις να βρίζεις τον ένα απο τους δύο συνομιλητές και έξω απο το forum? Δηλαδή αν δεις δύο γυναίκες στον δρόμο να τσακώνωνται πας και μπαίνεις στην μέση και κουνάς τον δείκτη σου?

Στα forum καλή μου γίνονται δημόσιες συζητήσεις στις οποίες συμμετέχει όποιος θέλει. Αν θες να βριστείς με την καθεμία στείλτης ένα pm και βριστείτε όσο Θέλετε. Αν γουστάρετε κιόλας κλείστε και ένα ραντεβού να πλακωθείτε και ζωντανά.
Το ότι είσαι πειραγμένη το είπα και στο ξαναλέω και είναι προσβλητικό και ειρωνικό. Γι' αυτό στο λέω άλλωστε... Μα γιατί σε ενόχλησε; Εσύ το κάνεις σε όποιον έχει διαφορετική άποψη από εσένα σε αυτό το θέμα...

430Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 9:39 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:
Στα forum καλή μου γίνονται δημόσιες συζητήσεις στις οποίες συμμετέχει όποιος θέλει. Αν θες να βριστείς με την καθεμία στείλτης ένα pm και βριστείτε όσο Θέλετε. Αν γουστάρετε κιόλας κλείστε και ένα ραντεβού να πλακωθείτε και ζωντανά.
Το ότι είσαι πειραγμένη το είπα και στο ξαναλέω και είναι προσβλητικό και ειρωνικό. Γι' αυτό στο λέω άλλωστε... Μα γιατί σε ενόχλησε; Εσύ το κάνεις σε όποιον έχει διαφορετική άποψη από εσένα σε αυτό το θέμα...

Καλέ δε με πειράζει αυτό, το ξέρω οτι είμαι πειραγμένη, γιαυτό πρόσεχε πόσο κόντρα μου πας Cool
Κατά τα άλλα, εσύ μπήκες για να τσακωθείς και εγώ σε βαρέθηκα ήδη, οπότε άντε να παίξεις αλλού καρδιά μου Very Happy

431Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 9:48 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχα ρε εχετε πολυ γελιο αληθεια απορω μερικες δεν εχουν τιποτα αλλο να κανουν ετσι?

καλα ρε κοπελα μου (ξερεις εσυ ποια εισαι) πηρες τηλ τη τζενη να μπει για να δουμε τι??? πωπω εισαι ελεος...

432Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 9:50 am

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chicken έγραψε:
astero2000 έγραψε:
Στα forum καλή μου γίνονται δημόσιες συζητήσεις στις οποίες συμμετέχει όποιος θέλει. Αν θες να βριστείς με την καθεμία στείλτης ένα pm και βριστείτε όσο Θέλετε. Αν γουστάρετε κιόλας κλείστε και ένα ραντεβού να πλακωθείτε και ζωντανά.
Το ότι είσαι πειραγμένη το είπα και στο ξαναλέω και είναι προσβλητικό και ειρωνικό. Γι' αυτό στο λέω άλλωστε... Μα γιατί σε ενόχλησε; Εσύ το κάνεις σε όποιον έχει διαφορετική άποψη από εσένα σε αυτό το θέμα...

Καλέ δε με πειράζει αυτό, το ξέρω οτι είμαι πειραγμένη, γιαυτό πρόσεχε πόσο κόντρα μου πας Cool
Κατά τα άλλα, εσύ μπήκες για να τσακωθείς και εγώ σε βαρέθηκα ήδη, οπότε άντε να παίξεις αλλού καρδιά μου Very Happy

μπα; μου δίνεις την άδεια; από πότε σε βάλανε και υπεύθυνο για το ποιος και πόσο θα μιλάει; Έχασα επεισόδιο; Αν βαρέθηκες (αμήν και πότε) να πας εσύ να "παίξεις" και να κάνεις μπάχαλο κανένα άλλο θέμα!!!

433Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 9:53 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:
μπα; μου δίνεις την άδεια; από πότε σε βάλανε και υπεύθυνο για το ποιος και πόσο θα μιλάει; Έχασα επεισόδιο; Αν βαρέθηκες (αμήν και πότε) να πας εσύ να "παίξεις" και να κάνεις μπάχαλο κανένα άλλο θέμα!!!

Τι σκατά σε προκλιμακτήριο είσαι ρε παιδί μου? Ανοργασμικιά? Τι στον κόρακα συμβαίνει και είσαι έτσι? Shocked Shocked Shocked

434Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 9:54 am

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chicken έγραψε:
astero2000 έγραψε:
μπα; μου δίνεις την άδεια; από πότε σε βάλανε και υπεύθυνο για το ποιος και πόσο θα μιλάει; Έχασα επεισόδιο; Αν βαρέθηκες (αμήν και πότε) να πας εσύ να "παίξεις" και να κάνεις μπάχαλο κανένα άλλο θέμα!!!

Τι σκατά σε προκλιμακτήριο είσαι ρε παιδί μου? Ανοργασμικιά? Τι στον κόρακα συμβαίνει και είσαι έτσι? Shocked Shocked Shocked

κάτι ξέρεις εσύ... προσωπική εμπειρία;;;;

435Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 9:55 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
florentiab έγραψε:
τζενη έγραψε:ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΥ? Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 328109


άντε κοριτσάκι μου, πολύ δεν έκατσες;
μη σε κρατάμε!
δεν μας ξεφορτώνεσαι;

φιλικά πάντα
Α!ΣΩΣΤΑ.ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΑΝΗΚΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΣΑΣ[ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΣΟΥ]ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΑΣΑΡΙΕΣ.ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΤΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΦΟΡΟΥΜ.ΟΠΟΥ ΑΤΟΜΑ ΙΔΙΑΣ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ,ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΑ,ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΨΕ ΙΣ?ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΦΟΡΤΩΝΕΣΑΙ?

436Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 9:57 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
astero2000 έγραψε:
κάτι ξέρεις εσύ... προσωπική εμπειρία;;;;

Η αλήθεια είναι πως έχω δει πολλές, αλλά σα και σένα καμμιά.
Αναπαράχθηκες κιόλας ε? Ωραία .... Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 534787

437Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 9:59 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:
florentiab έγραψε:
τζενη έγραψε:ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΥ? Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 328109


άντε κοριτσάκι μου, πολύ δεν έκατσες;
μη σε κρατάμε!
δεν μας ξεφορτώνεσαι;

φιλικά πάντα
Α!ΣΩΣΤΑ.ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΑΝΗΚΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΣΑΣ[ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΣΟΥ]ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΑΣΑΡΙΕΣ.ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΤΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΦΟΡΟΥΜ.ΟΠΟΥ ΑΤΟΜΑ ΙΔΙΑΣ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ,ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΑ,ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΨΕ ΙΣ?ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΦΟΡΤΩΝΕΣΑΙ?

εμεις προσβαλλουμε??? ξεχασες που ειπες ενα σωρο κοσμο να παει να γ...? μας ειπες ξιπασμενες σκυλες και θεουσες? αντε ρε κουνουπι πηγαινε απο κει που ρθες και παρε μαζι σου και αυτη που σε ειδοποιησε... μια χαρα ταιριαζετε οι 2 σας

438Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 10:03 am

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chicken έγραψε:
astero2000 έγραψε:
κάτι ξέρεις εσύ... προσωπική εμπειρία;;;;

Η αλήθεια είναι πως έχω δει πολλές, αλλά σα και σένα καμμιά.
Αναπαράχθηκες κιόλας ε? Ωραία .... Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 534787

έχω γαϊδουρινή υπομονή...

439Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 10:18 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΟΛΙΒΙΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ.ΑΝΑΦΕΡΑΝΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΡΕ!ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΤΟΜΟ.ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΤΡΟΛ!ΝΤΡΟΠΗ!ΝΑ ΦΥΓΟΥΝΕ ΡΕ !

440Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 10:23 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama katerina έγραψε:
τζενη έγραψε:
florentiab έγραψε:
τζενη έγραψε:ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΥ? Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 328109


άντε κοριτσάκι μου, πολύ δεν έκατσες;
μη σε κρατάμε!
δεν μας ξεφορτώνεσαι;

φιλικά πάντα
Α!ΣΩΣΤΑ.ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΑΝΗΚΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΣΑΣ[ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΣΟΥ]ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΑΣΑΡΙΕΣ.ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΤΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΦΟΡΟΥΜ.ΟΠΟΥ ΑΤΟΜΑ ΙΔΙΑΣ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ,ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΑ,ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΨΕ ΙΣ?ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΦΟΡΤΩΝΕΣΑΙ?

εμεις προσβαλλουμε??? ξεχασες που ειπες ενα σωρο κοσμο να παει να γ...? μας ειπες ξιπασμενες σκυλες και θεουσες? αντε ρε κουνουπι πηγαινε απο κει που ρθες και παρε μαζι σου και αυτη που σε ειδοποιησε... μια χαρα ταιριαζετε οι 2 σας
ΤΟ ΠΟΙΕΣ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ,ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ.ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ,ΝΤΡΟΠΗ,ΟΥΣΤ!ΚΟΜΠΛΕΞ,ΒΛΑΚΕΙΑ,ΑΗΔΙΑ!

441Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 10:25 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Twisted Evil

442Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 10:26 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:ΟΛΙΒΙΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ.ΑΝΑΦΕΡΑΝΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΡΕ!ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΤΟΜΟ.ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΤΡΟΛ!ΝΤΡΟΠΗ!ΝΑ ΦΥΓΟΥΝΕ ΡΕ !



καλά σας λέει η αθώα κορασίδα
να φύγετε, να πάτε αλλού!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

443Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 10:28 am

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
astero2000 έγραψε:
chicken έγραψε:
astero2000 έγραψε:
μπα; μου δίνεις την άδεια; από πότε σε βάλανε και υπεύθυνο για το ποιος και πόσο θα μιλάει; Έχασα επεισόδιο; Αν βαρέθηκες (αμήν και πότε) να πας εσύ να "παίξεις" και να κάνεις μπάχαλο κανένα άλλο θέμα!!!

Τι σκατά σε προκλιμακτήριο είσαι ρε παιδί μου? Ανοργασμικιά? Τι στον κόρακα συμβαίνει και είσαι έτσι? Shocked Shocked Shocked

κάτι ξέρεις εσύ... προσωπική εμπειρία;;;;
Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 654316 ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΣΤΑΝΤΑΡ!

444Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:10 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελειπα και δεν ειδα σε τι εξαιρετικό σημείο εχει φτάσει αυτο το θεσπέσιο θέμα με ορισμένες

Ο κάθε "πειραγμένος" μπαίνει εδώ μέσα να ξεσπάει...
ΕΧΕΙ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΟΥΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ????
ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ??? Shocked Shocked
Πεφτω απο τα σύννεφα Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 585182 Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 585182

Η ΤΖΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ.
Ηρθες Στέλιο???
Αυτο ρε παιδια γιατι ξαναρθε??? Δεν καναμε εξορκισμο????

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΦΟΡΟΥΜ.ΟΠΟΥ ΑΤΟΜΑ ΙΔΙΑΣ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ,ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΑ,ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΨΕ ΙΣ?
Τι ειναι πιο εύκολο, να φυγει ΕΝΑ εντελως βλαμμενο ή να φυγουν 5-10-20 λιγότερο βλαμμενα???

...μας ειπες ξιπασμενες σκυλες και θεουσες?

Τελικα καλε ας αποφασισουν τι χαρακτηρισμο θα δωσουν. Θεουσες ή άπιστες??? Πωωωω, εχω μπερδευτει με εσας... No

ΝΑ ΦΥΓΟΥΝΕ ΡΕ !
Πεστα, κι εγω τόσο καιρο προσπαθω να τις διωξω αλλά μου εχουν κατσικωθει στο σβερκο..

ΤΟ ΠΟΙΕΣ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ,ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ.ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ,ΝΤΡΟΠΗ,ΟΥΣΤ!
Καλα βρε αχπαραγμένο, ηρθες σε ξένο καυγα, μιλημένη, με πρόσκληση απο ακάλεστο κιολας, και ζητας και τα ρέστα??

ΚΟΜΠΛΕΞ,ΒΛΑΚΕΙΑ,ΑΗΔΙΑ!
Ψωμι, παιδεία, ελευθερία!!!
Ο καθένας εχει τα δικα του ιδανικα, προφανώς.

Αναρωτιέμαι ποια ειναι αυτη η λογική που ωθεί έναν άνθρωπο να ειναι εντελώς, οριστικά, αμετάκλητα ΚΑΤΑ του χαπιού της επόμενης ημέρας, διοτι κατα την άποψή του (και της εκκλησίας βεβαιως βεβαίως) είναι εκτρωση (δεν το κρινω αυτο, δικαίωμά του) ΑΛΛΑ είναι εναντίον του να σώσεις μια ζωη με τη δωρεά οργάνων.
Αυτο σκέφτομαι απο την αρχη του θέματος αυτου, και πραγματικά μου φαίνεται τόσο οξύμωρο, τόσο "δυιλίζω τον κωνωπα", τόσο υποκριτικο...
Αααα, γνωμη μου πάντα, φιλικά και χωρις παρεξήγηση...

445Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:15 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η αληθεια ειναι τζενη οτι εμφανιστηκες σαν απομηχανης θεος.οταν ειδα τ'ονομα σου με επιασαν κατι γελεια και αυτο γιατι θα βουλωναν καποια στοματα.ειναι κοινη διαπιστωση σε πολλες κοπελες εδω μεσα οτι καποιες χαλιονται επιδη εκφραζουμε διαφορετικη αποψη,αστες λοιπον να χαλιοντε.μη τους κανεις τη χαρη να τους δινεις την ευχη αει γ.....!ειναι ευχη,οχι καταρα,μη τη μοιραζεις απλοχε ρα.κατερινα τα μεγαλα και καλα πνευματα επικοινωνουν.αν και δεν ειναι επι του θεματος η απαντηση.δε μπηκα εδω μεσα για να τσακωθω αλλα δε θα κατσω και με σταυρωμενα χερια οταν θιγομαι η προσβαλομαι.

446Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:26 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:Η αληθεια ειναι τζενη οτι εμφανιστηκες σαν απομηχανης θεος.οταν ειδα τ'ονομα σου με επιασαν κατι γελεια και αυτο γιατι θα βουλωναν καποια στοματα.ειναι κοινη διαπιστωση σε πολλες κοπελες εδω μεσα οτι καποιες χαλιονται επιδη εκφραζουμε διαφορετικη αποψη,αστες λοιπον να χαλιοντε.μη τους κανεις τη χαρη να τους δινεις την ευχη αει γ.....!ειναι ευχη,οχι καταρα,μη τη μοιραζεις απλοχε ρα.κατερινα τα μεγαλα και καλα πνευματα επικοινωνουν.αν και δεν ειναι επι του θεματος η απαντηση.δε μπηκα εδω μεσα για να τσακωθω αλλα δε θα κατσω και με σταυρωμενα χερια οταν θιγομαι η προσβαλομαι.

Μα κοιτα κάτι συμπτωσεις της μοιρας ρε παιδακι μου...

Μα ναι, μειναμε άναυδες, ειδες, gobsmacked!!! Τσιμουδια δε βγαλαμε!

Η "Τζενη" εξεφρασε διαφορετική άποψη απο αυτες που κόπτονται πως "πεσαν να τις φάνε".

Και τους το έλεγα να μην παρεξηγηθουν, η κοπέλα ειχε αγνες προθέσεις, τίποτα αυτες, να παρεξηγηθουν.. Τσ τσ τσ..

Με εσενα και τη Τζενη αυτο πού κολλάει ακριβώς???? scratch scratch

Οχι βεβαια, απο το πρωτο ποστ γλυκεια και τρυφερη ησουν... I love you

447Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:46 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξερω αν το καταλαβατε,αλλα ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα ειμαστε.....

448Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:52 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Δεν ξερω αν το καταλαβατε,αλλα ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα ειμαστε.....


γιατί το λες αυτό;
που το στηρίζεις; Laughing

449Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 11:59 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
tatijana έγραψε:Δεν ξερω αν το καταλαβατε,αλλα ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα ειμαστε.....


γιατί το λες αυτό;
που το στηρίζεις; Laughing

Νομιζω οτι δεν αναφερθηκα σε σενα...Σε παρακαλω..Αντε,ανΤΕ,ΑΝΤΕ... Razz
[χεχεεχιχαχα]

450Μεταμοσχεύσεις  - Σελίδα 18 Empty Απ: Μεταμοσχεύσεις Τετ Ιαν 18, 2012 12:03 pm

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως με αυτά και αυτά περνάει η ώρα ευχάριστα. Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 21]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις