Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
460 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 460 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρούσι μένω και δεν οδηγώ κιόλας να ερχόμουν να στο έδινα.Περιμένουμε νέα σου αν και εγώ το έχω σίγουρο. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joanna100883 έγραψε:
tasoulak έγραψε:kalimera, ti kanis kopela mou? to ekanes?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Η ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ Shocked

Γιατί δεν το κάνεις σήμερα?Αν δεν έχεις πιεί πολλά υγρά θα δε'ιξει.Εγώ μεσημέρι το έκανα.

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΣΗΚΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ...ΒΓΗΚΕ Θ Ε Τ Ι Κ Ο!!!!!!!!!!!ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!!!!!!ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ?????ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ...ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΑΑΑΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΑΤΕ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΓΚΥΕΣ!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!! ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 654316 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 654316 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 654316

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο,Ιωάννα!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!
Να σου πω απ'ότι ξέρω ένα θετικό τεστ είναι πάντα θετικό!!!!
Το αρνητικό έχει τις αμφιβολίες του..
Βουρ για χοριακή,θα σου το πει και ο γιατρός σου.Μπράβο,ξανά!!!!!!
Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά!!!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ !!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!! ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΙΓΟΥΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 654316

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joanna m mpravw agapi m...tha einai i pio omorfi s mera simera...SYGXARITIRIA Razz Razz Razz ...s euxwme ola ta kalitera...H wra pigen 9 k misi sigoura tha exeis eidi parei ton giatro s... perimenoume nea s....

tasoulak


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalimera kopelara mou!!!mpraboooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! xerome poli gia sena.....................ante na milisis me ton giatro sou k na kanis k mia xoriaki..............mprabo souuuuuuuuuuuu!!!!! ta kalitera nea................!!!!!!!!!!!! SmileSmileSmile

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγχαρητηρια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] με το καλο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! Αχ τι ωραια νεα...!!!!

????????


Επισκέπτης
συγχαρηττηρια!!η ομορφοτερη μερα της ζωης σου!!μας εφτιαξες τη μερα παντα τετοια να γινονται!γιουπι!!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Πόσα πολλά μπράβο να σου δώσω?Χαίρομαι πάρα πολύ κοπέλα μου .Στο είπα οτι είσαι σίγουρα έγκυος,Άντε μαζί θα περάσουμε αυτούς τους μήνες αφού μάλλον θα έχουμε και πολύ κοντινή ΠΗΤ. I love you I love you I love you I love you I love you

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 50580 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 50580 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 50580
Συγχαρητήρια κοπέλα μου , να χεις μια εύκολη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! cheers

Βουρ στο γιατρό τώρα!! ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 654316

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!!!!!!!!!
ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙ.. ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ... ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 3-4 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ... cheers cheers
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ
ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 654316 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 654316 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 654316

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
cassiani έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Πόσα πολλά μπράβο να σου δώσω?Χαίρομαι πάρα πολύ κοπέλα μου .Στο είπα οτι είσαι σίγουρα έγκυος,Άντε μαζί θα περάσουμε αυτούς τους μήνες αφού μάλλον θα έχουμε και πολύ κοντινή ΠΗΤ. I love you I love you I love you I love you I love you



ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 328109 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 328109
ΝΑ ΜΗ ΧΑΘΟΥΜΕ ΑΝ ΘΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΚΟΙΝΑ!!!!
ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μακαρι να εχεις μια ωραια εγκυμοσυνη και με το καλο το μψρακι σας συγχαρητηρια εγω ειμαι 23 στα 24 και προσπαθουμε απο τον νοεμβριο αλλα τιποτα ακομα αλλα ελπιζω αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος μου........... ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
el88tse έγραψε:μακαρι να εχεις μια ωραια εγκυμοσυνη και με το καλο το μψρακι σας συγχαρητηρια εγω ειμαι 23 στα 24 και προσπαθουμε απο τον νοεμβριο αλλα τιποτα ακομα αλλα ελπιζω αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος μου........... ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994 ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η' ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ????? - Σελίδα 2 215994

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΣ...ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΓΥΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΟΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΥΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ..ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ ΠΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩ...ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ.ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joanna100883 έγραψε:
cassiani έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Πόσα πολλά μπράβο να σου δώσω?Χαίρομαι πάρα πολύ κοπέλα μου .Στο είπα οτι είσαι σίγουρα έγκυος,Άντε μαζί θα περάσουμε αυτούς τους μήνες αφού μάλλον θα έχουμε και πολύ κοντινή ΠΗΤ. I love you I love you I love you I love you I love you



ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΝΑ ΜΗ ΧΑΘΟΥΜΕ ΑΝ ΘΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΚΟΙΝΑ!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εννοείτε οτι θα τα λέμε.Και εμένα ο γιατρός μου είπε να πάω τελός του μήνα οπότε την άλλη πέμπτη θα κλείσω ραντεβού.Πότε είχες τελευταία περίοδο?Εγω 12-12.Και εγ΄ω κάπου εκεί με υπολογίζω 4-5 βδομάδων.Αχ τι ωραία θα έχω παρεούλα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
cassiani έγραψε:
joanna100883 έγραψε:
cassiani έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Πόσα πολλά μπράβο να σου δώσω?Χαίρομαι πάρα πολύ κοπέλα μου .Στο είπα οτι είσαι σίγουρα έγκυος,Άντε μαζί θα περάσουμε αυτούς τους μήνες αφού μάλλον θα έχουμε και πολύ κοντινή ΠΗΤ. I love you I love you I love you I love you I love you



ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΝΑ ΜΗ ΧΑΘΟΥΜΕ ΑΝ ΘΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΚΟΙΝΑ!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εννοείτε οτι θα τα λέμε.Και εμένα ο γιατρός μου είπε να πάω τελός του μήνα οπότε την άλλη πέμπτη θα κλείσω ραντεβού.Πότε είχες τελευταία περίοδο?Εγω 12-12.Και εγ΄ω κάπου εκεί με υπολογίζω 4-5 βδομάδων.Αχ τι ωραία θα έχω παρεούλα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΕΜΕΝΑ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΤΑΝ 19/12.
ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΕΣΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ??ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΕΣΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ??ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ[/quote]

Ναι μου είπε να κάνω μια να δούμε πως είναι οι μονάδες.Δεν ξέρω αν είναι απαραίτητο όμως.Αν θες για να νιώσεις πιο σίγουρη πέσ του να κάνεις μια.Δεν θα σου πεί όχι.

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
cassiani έγραψε:ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΕΣΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ??ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ

Ναι μου είπε να κάνω μια να δούμε πως είναι οι μονάδες.Δεν ξέρω αν είναι απαραίτητο όμως.Αν θες για να νιώσεις πιο σίγουρη πέσ του να κάνεις μια.Δεν θα σου πεί όχι.[/quote]

ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ??

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ??[/quote]

12 του μηνα που είχα και την τελευταια περίοδο αποφάσισα να κανω το τεστ και βγηκε θετικό.Πριν μια βδομάδα δηλαδή.Και την χοριακη την έκανα την Δευτέρα.

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
cassiani έγραψε:ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ??

12 του μηνα που είχα και την τελευταια περίοδο αποφάσισα να κανω το τεστ και βγηκε θετικό.Πριν μια βδομάδα δηλαδή.Και την χοριακη την έκανα την Δευτέρα.[/quote]


ΝΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ??

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joanna100883 έγραψε:
cassiani έγραψε:ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ??

12 του μηνα που είχα και την τελευταια περίοδο αποφάσισα να κανω το τεστ και βγηκε θετικό.Πριν μια βδομάδα δηλαδή.Και την χοριακη την έκανα την Δευτέρα.


ΝΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ??[/quote]



Ρώτα και τον γιατρό σου μωρέ ίσως είναι και περριτο.Αλλα δεν χανεις και τιποτα

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πήγαινε πρώτα να σε δει ο γιατρός σου στον υπέρηχο κ κατά 100% θα σου πει να κάνεις χοριακή κ θα σου δώσει κ παραπεμπτικό να μην πληρώσεις Cool

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ada έγραψε:Πήγαινε πρώτα να σε δει ο γιατρός σου στον υπέρηχο κ κατά 100% θα σου πει να κάνεις χοριακή κ θα σου δώσει κ παραπεμπτικό να μην πληρώσεις Cool




Έχει επεξεργασθεί από τον/την joanna100883 στις Πεμ Ιαν 19, 2012 5:40 am, 1 φορά

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
cassiani έγραψε:
joanna100883 έγραψε:
cassiani έγραψε:ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ??

12 του μηνα που είχα και την τελευταια περίοδο αποφάσισα να κανω το τεστ και βγηκε θετικό.Πριν μια βδομάδα δηλαδή.Και την χοριακη την έκανα την Δευτέρα.


ΝΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ??



Ρώτα και τον γιατρό σου μωρέ ίσως είναι και περριτο.Αλλα δεν χανεις και τιποτα[/quote]






Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις