Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
536 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 536 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 43]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iσως δε θελει να ριξει λαδι στη φωτιά και δε σου λεει εχεις δικιο να μην παιρνεις θαρρος. Ετσι κανει ο δικος μου και με τσαντιζει! Για το 2ο παιδι ποια η γνωμη του τωρα;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Iσως δε θελει να ριξει λαδι στη φωτιά και δε σου λεει εχεις δικιο να μην παιρνεις θαρρος. Ετσι κανει ο δικος μου και με τσαντιζει! Για το 2ο παιδι ποια η γνωμη του τωρα;

απο την μια λεει οτι θελει αλλα δν γινεται τωρα σε κανα 2 χρονια κ ζησε μαι μου να φας τρυφιλλη!!! παντα αναβλητικος παντα μετα βλεπουμε αυριο μεθαυριο! εγω ειμαι του τωρα αυτη τη στιγμη.ισως κιολας να μην θελει πραγματικα 2ο παιδι.δν ξερω τα χω χαμενα ιωαννα.πραγματικα σε λιγο θα αρχησω να λεω οτι ειμαι ο ναπολεων!!!!!!!! κ σας ζαλιζω κ εσας....

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Iσως δε θελει να ριξει λαδι στη φωτιά και δε σου λεει εχεις δικιο να μην παιρνεις θαρρος. Ετσι κανει ο δικος μου και με τσαντιζει!

Τι κλασικό Θεέ μου!! Rolling Eyes Όλοι από το ίδιο καλούπι βγήκανε?

Μαρία δε μας ζαλίζεις καθόλου, εγώ ειλικρινά έχω πωρωθεί τόσο που θα θελα να τον δείρω τον...γκόμενο! Rolling Eyes Κοίτα να στε εσείς καλά κ μη χαλας την καρδούλα σου για τα σόγια.
(Μη νομίζεις κ στον εαυτό μου αυτά λέω)

Τέλος πάντων πέφτω καμιά ωρίτσα να κοιμηθώ το κεφάλι μου πάει να σπάσει.

Ελπίζω να έχει ανταπόκριση το θέμα εκτός από εμάς τις 2 Ιωάννα γιατί μας βλέπω να κλαιγόμαστε η μια στην άλλη μέσω π.μ Wink

Φιλάκια κούκλες τα λέμε σε καμια ωρίτσα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑ Κ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ???? ΦΤΑΣΑΤΕ ΒΛΕΠΩ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 51 !!!!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ #7 ????

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Iσως δε θελει να ριξει λαδι στη φωτιά και δε σου λεει εχεις δικιο να μην παιρνεις θαρρος. Ετσι κανει ο δικος μου και με τσαντιζει!

Τι κλασικό Θεέ μου!! Rolling Eyes Όλοι από το ίδιο καλούπι βγήκανε?

Μαρία δε μας ζαλίζεις καθόλου, εγώ ειλικρινά έχω πωρωθεί τόσο που θα θελα να τον δείρω τον...γκόμενο! Rolling Eyes Κοίτα να στε εσείς καλά κ μη χαλας την καρδούλα σου για τα σόγια.
(Μη νομίζεις κ στον εαυτό μου αυτά λέω)

Τέλος πάντων πέφτω καμιά ωρίτσα να κοιμηθώ το κεφάλι μου πάει να σπάσει.

Ελπίζω να έχει ανταπόκριση το θέμα εκτός από εμάς τις 2 Ιωάννα γιατί μας βλέπω να κλαιγόμαστε η μια στην άλλη μέσω π.μ Wink

Φιλάκια κούκλες τα λέμε σε καμια ωρίτσα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 417472

μπεμπα μου δν με αφορουν τα σογια αλλα το θεμα ειναι οτι ο μουλος καταστρεφει το δικο μου ονειρο γμτ.με πνιγει η αδικια δλδ.δν μου φτανουν οσα εχει η καμπουρα μου τοσα χρονια ηταν αναγκη να κατσει κ αυτο? δλδ αμα δν ειχαμε κανει παιδι δν υπηρχε περιπτωση να κανουμε ποτε με αυτα τα δεδομενα!!!!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
queen Μαρια 2χρονια; Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 606100 Δε μας ζαλίζεις, μια παρεα ειμαστε!

Αντα καλή ξεκουραση!

Αγάπη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 417472

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ioanna85"] queen Μαρια 2χρονια; Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 606100 Δε μας ζαλίζεις, μια παρεα ειμαστε!

ε κ εκει αρχησα κ φωναζα λεγοντας του οτι δν μπορει να καταλαβει γτ ειναι αντρας!!!!!!!!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε παιδι μου ειναι πολλά τα 2 χρόνια αλλα τι να πω κι εγω, δε θελω να σε επηρεάζω!!Ισως τα λεει κι αυτος πάνω στην απελπησια του. Παντως θα ειναι πιο ευκολα αυτη τη φορα αφου εχεις τοσα πραγματα απο τον Σωτο. Δεν ξερω τι ασφαλεια εχεις αλλα θα σου καλυψει και καποιες εξετασεις και φαρμακα. Δεν ειναι τοσο τραγικα πες του....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ρε παιδι μου ειναι πολλά τα 2 χρόνια αλλα τι να πω κι εγω, δε θελω να σε επηρεάζω!!Ισως τα λεει κι αυτος πάνω στην απελπησια του. Παντως θα ειναι πιο ευκολα αυτη τη φορα αφου εχεις τοσα πραγματα απο τον Σωτο. Δεν ξερω τι ασφαλεια εχεις αλλα θα σου καλυψει και καποιες εξετασεις και φαρμακα. Δεν ειναι τοσο τραγικα πες του....

ΕΧΟΥΜΕ ΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΓΚΕΙΤΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ ΤΗΣ ΔΕΗ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ(ΜΙΑΣ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΤΣΙ) ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Κ ΤΗΣ ΣΥΝΗΦΑΔΑΣ ΜΟΥ ΜΙΑΣ Κ ΤΟ ΜΟΥΛΑΡΙ ΕΙΠΕ ΟΡΘΑ ΚΟΦΤΑ ΟΤΙ ΔΝ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΤΠΤ Κ ΔΝ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ.Κ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΝΑΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΦΡΑΓΚΑ.ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ 2ο ΠΑΙΔΙ ΔΝ ΘΑ ΕΧΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΤ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΔΩΡΑ ΠΑΣΧΑ ΚΑΛΟΚΑΡΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΡΑΤΣΙΑ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΛΚΙΕΣ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ 2ο ΠΑΙΔΙ Κ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η συνυφαδα δε δουλευει; Η οικογενεια στην Κρητη δε βοηθα καθόλου;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δουλευει ειναι καθηγητρια σε γυμνασιο αλλα εχει φαει κ αυτη περικοπες.κ οι δικοι της ειναι κρητη κ αυτοι με συνταξη...αστα να πανε ιωαννα δν ξερεις που να το πιασεις κ που να το αφησεις! Shocked

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην απελπιζεσαι!!Σημασια εχει που μπορεις να κανεις παιδι και σε λιγο καιρο μπορει παλι να ερθουν τουμπα τα πραγματα....Εχε πίστη!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσάκια!!να βρούμε μια εγκυο να μας ανοιξει καινουριο νουμεράκι γιατι θα το μηδενίσουμε!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:γεια σας κοριτσάκια!!να βρούμε μια εγκυο να μας ανοιξει καινουριο νουμεράκι γιατι θα το μηδενίσουμε!!!

ελλη μου τη κανεις ??? ναι λεγαμε να ανοιξει η κωσταντινα απο ατο το θεματακι #6 να μας ανοιξει το #7 αλλα δεν την εχω δει καθολου αυτες τις μερες ασχετο βαλε το αλλο αβαταρ με μωρακι ηταν τελειοοοοο

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια παιζει να αδιαθετησω....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Κοριτσια παιζει να αδιαθετησω....

νιωθεις πονακια και κραμπες χαμηλα στην κοιλια ???

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω και καποιες μερες κάνω αγωγή με κολπικη κρεμα και αυτο σημαινει πως χρησιμοποιώ κατι σαν στυλό. Χθες ειδα μια σταγονα αιμα στο εσωρουχο και ειπα πως μπορει να τραυματιστηκα. Σημερα πάλι στο εσωρουχο αιμα και οταν σκουπιζομαι-συγνωμη κοριτσια - εχω αυτα τα καφε που εχουμε στο τελος της περιοδου. Νοιωθω ενα τσιυξιμο αλλα οχι πονους περιοδου. Απο την αλλη περασε σχεδον μηνας απο την αποξεση....Αχ!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:εδω και καποιες μερες κάνω αγωγή με κολπικη κρεμα και αυτο σημαινει πως χρησιμοποιώ κατι σαν στυλό. Χθες ειδα μια σταγονα αιμα στο εσωρουχο και ειπα πως μπορει να τραυματιστηκα. Σημερα πάλι στο εσωρουχο αιμα και οταν σκουπιζομαι-συγνωμη κοριτσια - εχω αυτα τα καφε που εχουμε στο τελος της περιοδου. Νοιωθω ενα τσιυξιμο αλλα οχι πονους περιοδου. Απο την αλλη περασε σχεδον μηνας απο την αποξεση....Αχ!

μηπως οντως το εγδαρες κ γι'αυτο τσουζει κιολας??

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
To θεμα ειναι οτι οταν εβγαζα το στυλό δεν ειδα ποτε αιμα πανω του... scratch Αν αυτο ειναι περιοδος πρεπει να σταματησω την αγωγή αν οχι πρεπει να συνεχισω για να μην χανω μερες....Αλλα νταλα και της Παρασκευής το γαλα!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια μου μπήκα στα γρήγορα να σας πώ ένα γεία και φεύγω τρέχοντας γιατί έχω yoga και μετά Zumba!!

ioanna85 έγραψε:
Μην φοβασαι για τιποτα και αν θες καποιον να μιλησεις οταν θα πνιγεσαι...εγω ειμαι εδω και το εννοω!!!

Ιωαννάκι μου γλυκόοοοο Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 417472 ...ελπίζω να έρθει η Αλέκα χωρίς προβλήματα και να μη πονέσεις... άντε να μπείς και σε μιά σειρά με τον κύκλο σου... ε;

markella01 έγραψε:
Μαρινάκι άκου. Φίλη μου εδώ και χρόνια έκανε 16 αποβολές, έμενε έγκυος και δεν μπορούσε να κρατήσει τα μωρά πάνω από μερικές βδομάδες...Δεν μπόρεσα να καταλάβω ακριβώς λεπτομέρειες, πάντως φταίγαν οι σάλπιγγές της. Έκανε χειρουργείο και τις έβγαλε εντελώς, έκανε εξωσωματική και τώρα έχει έναν παίδαρο 8 μηνών.

Μαρκέλα μου σ'ευχαριστώ για την συμβουλή σου, το έχω ψάξει πάααααρα πολύ το θέμα και την Παρασκεύη θα δώ και 3ο γιατρό!

lia-ka έγραψε:
ο γιατρος ειπε οτι αν δεν ερθει μεχρι την παρασκευη τοτε ειμαι εγκυος,απλα θα αργησει να φανει λογο καθηστερημενεις συλληψης!και το αλλο το καλο,λεει οτι αν δεν ειχε γινει γονιμοποιηση η περιοδος ερχετε σε δυο μερες!οποτε αυτα ειναι πολυ καλα νεα για μενα!εσεις τι κανετε?μαρινακι μου(niranar)μην αγχωνεσαι,ολα θα πανε καλα,να εχεις μεσα στο μυαλο σου ενα και μονο πραγμα,οτι μετα απο το χειρουργειο θα μπορεσεις επιτελους να γινεις μανουλα!ειναι το πιο σημαντικο πραγμα και η πιο ωραια σκεψη!

Λιάνα μου έυχομαι να μη σου έρθει για τους επόμενους 9 μήνες ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!
Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και το πιστεύω οτι όλα καλά θα πάνε Very Happy Very Happy

thequeen86 έγραψε:γεια σας κοριτσια.δεν εχω κοιμηθει ολη νυχτα.εβλεπα εφιαλτες.κ εκλαιγα.αισθανομαι πολυ απογοητευμενη.χτες ουτε να με αγγιζει ο αντρας μου δν ηθελα.δν μπορω κοριτσια ειλικρινα πνιγομαι!!!!!!!!!!!

..Μαρία μου εγω πιστεύω οτι είσαστε πάνω στην απελπισία σας και τα βλέπετε όλα βουνό.. δώσε λίγο καιρό να ηρεμήσει η κατάσταση και το ξανασυζητάτε με ψυχραιμία και λογική.. τίπτα δεν χάθηκε για όνομα του Θεού.. μη σκάς.. γυναίκες είμαστε και το μυαλό μας βρίσκει πάντα τρόπο.. απλώς είναι λίγο θολό το τοπίο ακόμα.... όλα καλά θα πάνε θα δείς..!


Κορίτσια όπως είπα και ποιό πάνω βρήκα ένα καταπληκτικό γιατρό τον Πιστοφίδη [μήπως τον ξέρει καμία;] και έκλεισα ραντεβού την Παρασκευή να με δεί.. γιατί όχι μια ακόμα γνώμη δεν βλάπτει.. ε; Είναι μέτρ της Λαπαροσκοπικής και έχει δημιουργήσει την ομάδα εξωσωματικής στο ΑΚΕΣΩ και στο ΜΗΤΕΡΑ. Τώρα έχει δικό του κέντρο και μου είπανε τα καλύτερα.. για να δούμε..
Ιωάννα ξεκίνησα την ορμόνη σήμερα αλλα επειδή πρίν λίγο έκελεισα με τον Πιστοφίδη δεν θα τις πάρω μέχρι να με δει και αυτός.. και αν έρθει η Αλέκα με γεια της με χαρά της!!!

Ουφ αυτά ειναι τα νέα μου..

Αγάπη, Έλλη, Άντα, Ευαγγελίτσα και σε όοοοολα τα κορίτσια πολλά πολλά Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινα δεν ρωτας τον Πιστοφίδη τι λεει για τα φαρμακα; Αν αδιαθετησεις δε θα μπορει να σε εξετασει αλλα να δει μονο τις εξετασεις.....

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο Μαρίνα καλά θα κάνεις κ για άλλη γνώμη.Οι πολλές δε βλάπτουν οι λίγες βλάπτουν! Very Happy

Ιωάννα μου φαίνεται ότι σου ρχετε!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 328109 Μακάρι άντε κ στα δικά μας!

Έλλη εγώ ψηφίζω τις καρδούλες! το μωράκι μ αρεσε αλλά δεν είχε χρώμα.

Μαρία queen είπαμε να τη βοηθήσουν τα πεθερικά σας την κοπέλα κ εσείς δε λέω αλλά όχι κ να βάλετε τη δική σας οικογένεια κάτω από τη δική της!Συγνώμη αν ακούγομαι κακιά pirat

Αχχχ κορίτσια τον είχα ανάγκη τον ύπνο, ξεράθηκα εντελώς! 5 φορές το έκλεισα το ξυπνητήρι Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έκατσα κι εγω επιτέλους!!έβαλα να κάνω την μανηταρόπιτα ελπίζω να τρώγεται χαχαχα (δν θέλω να προσβάλω εσένα Ιωάννα φυσικά αλλά την μαγειρική μου ικανότητα!) Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 40746
πολύ δουλειά πλάκωσε..μπήκα κανα 2 φορές απο το μαγαζί αλλά δν προλάβαινα ούτε να σας διαβάσω!!!
Ιωάννα άντε να αδιαθετήσεις σιγά σιγά κι εσύ γιατί πρέπει να παίρνεις και σειρά!!δν είναι τυχαίο που είσαι σε αυτό το γκρουπ εξάλλου!!
Μαρία queen τα οικονομικά τα δικά μου παίζει να είναι και χειρότερα!!! αλλά επειδή θέλω πολύ να κάνω παιδί αν δν μπορώ να κάνω στο ΙΑΣΩ όπως θα ήθελα ιδανικά..θα πάω στο νοσοκομείο και δν θα το σκεφτώ και καθόλου να γεννήσω που το ΙΚΑ τουλάχιστον τα καλύπτει όλα! και τις εξετάσεις όσες περισσότερες μπορώ θα τις γράφω στο ΙΚΑ και ότι καταφέρουμε!!το χαράτσι ας το πληρώσει και φέτος ο πεθερός και μέχρι του χρόνου βλέπετε πως μπορείτε να συμβάλετε κι εσείς..εξάλλου η μια δόση ήδη έχει πληρωθεί..εγώ τώρα πλήρωσα και την δεύτερη!τουλάχιστον μένετε στο σπίτι σας!!εμείς πληρώνουμε καθε μήνα 320ε ενοικιο κοινόχρηστα που εσείς δν έχετε κι έχουμε και δόσεις σε ψυγειο αμαξι τηλεοραση!ο ένας μισθός εξανεμίζετε με τον που τον παίρνουμε και ο άντρας μου θα παει στα 470€ αν γίνει αυτό που συζητάνε στην δουλειά του και με αυτά θα πρέπει να τα πληρώνουμε όλα γιατί τα δικά μου θα πάνε στα πάγια που ειπα πιο πάνω!!ΑΛΛΑ ΔΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΑΡΗ θα βρω τον τροπο και θα κάνω και παιδι αλλα και θα το μεγαλώσω όσο καλύτερα μπορώ!!
Μαρινάκι κάθε γνώμη φυσικά και είναι ευπρόσδεκτη !! πόσο θα ήθελα να έχω την ενέργεια σου δν λέγετε..εγώ έχω χυθεί στην πολυθρόνα και δν ξέρω αν θα βρω το κουράγιο να ξανασηκωθω να δω το φαγητο Razz Razz

αγάπη δν την αποθηκευσα την εικόνα αλλά όλο και κάτι θα βρω να βαλω ξανά!!μου αρέσει να ανανεώνω έστω αυτα που μπορώ Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο Έλλη! Είμαι σίγουρη από πρώτο χέρι ότι θα σου πετύχει! Very Happy κ χαίρομαι που σε βλέπω τόσο δυναμική κ δεν το βάζεις κάτω!!

Ελπίζω τα χρήματα του χαρατσιού να τα κρατήσατε από το ενοίκιο,του ιδιοκτήτη είναι η υποχρέωση Cool

Να ρωτήσω τώρα εγώ το κουλό? Είναι δυνατόν να έχω ωορρηξία? Έχω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα, άοσμα υγρά κ απίστευτη όρεξη... Embarassed Embarassed

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:έκατσα κι εγω επιτέλους!!έβαλα να κάνω την μανηταρόπιτα ελπίζω να τρώγεται χαχαχα (δν θέλω να προσβάλω εσένα Ιωάννα φυσικά αλλά την μαγειρική μου ικανότητα!) Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 41 40746
πολύ δουλειά πλάκωσε..μπήκα κανα 2 φορές απο το μαγαζί αλλά δν προλάβαινα ούτε να σας διαβάσω!!!
Ιωάννα άντε να αδιαθετήσεις σιγά σιγά κι εσύ γιατί πρέπει να παίρνεις και σειρά!!δν είναι τυχαίο που είσαι σε αυτό το γκρουπ εξάλλου!!
Μαρία queen τα οικονομικά τα δικά μου παίζει να είναι και χειρότερα!!! αλλά επειδή θέλω πολύ να κάνω παιδί αν δν μπορώ να κάνω στο ΙΑΣΩ όπως θα ήθελα ιδανικά..θα πάω στο νοσοκομείο και δν θα το σκεφτώ και καθόλου να γεννήσω που το ΙΚΑ τουλάχιστον τα καλύπτει όλα! και τις εξετάσεις όσες περισσότερες μπορώ θα τις γράφω στο ΙΚΑ και ότι καταφέρουμε!!το χαράτσι ας το πληρώσει και φέτος ο πεθερός και μέχρι του χρόνου βλέπετε πως μπορείτε να συμβάλετε κι εσείς..εξάλλου η μια δόση ήδη έχει πληρωθεί..εγώ τώρα πλήρωσα και την δεύτερη!τουλάχιστον μένετε στο σπίτι σας!!εμείς πληρώνουμε καθε μήνα 320ε ενοικιο κοινόχρηστα που εσείς δν έχετε κι έχουμε και δόσεις σε ψυγειο αμαξι τηλεοραση!ο ένας μισθός εξανεμίζετε με τον που τον παίρνουμε και ο άντρας μου θα παει στα 470€ αν γίνει αυτό που συζητάνε στην δουλειά του και με αυτά θα πρέπει να τα πληρώνουμε όλα γιατί τα δικά μου θα πάνε στα πάγια που ειπα πιο πάνω!!ΑΛΛΑ ΔΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΑΡΗ θα βρω τον τροπο και θα κάνω και παιδι αλλα και θα το μεγαλώσω όσο καλύτερα μπορώ!!
Μαρινάκι κάθε γνώμη φυσικά και είναι ευπρόσδεκτη !! πόσο θα ήθελα να έχω την ενέργεια σου δν λέγετε..εγώ έχω χυθεί στην πολυθρόνα και δν ξέρω αν θα βρω το κουράγιο να ξανασηκωθω να δω το φαγητο Razz Razz

αγάπη δν την αποθηκευσα την εικόνα αλλά όλο και κάτι θα βρω να βαλω ξανά!!μου αρέσει να ανανεώνω έστω αυτα που μπορώ Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

την πληρωσε τωρα κ την 2η το μετα ειναι το παλουκι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις