Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
477 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 477 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 43]

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου....!τι κανετε?εγω τα ιδια,πουθενα η περιοδος!εχθες δεν καταλαβατε τι σας ειπα,ο γιατρος ειπε οτι αν δεν ερθει μεχρι την παρασκευη τοτε ειμαι εγκυος,απλα θα αργησει να φανει λογο καθηστερημενεις συλληψης!και το αλλο το καλο,λεει οτι αν δεν ειχε γινει γονιμοποιηση η περιοδος ερχετε σε δυο μερες!οποτε αυτα ειναι πολυ καλα νεα για μενα!εσεις τι κανετε?μαρινακι μου(niranar)μην αγχωνεσαι,ολα θα πανε καλα,να εχεις μεσα στο μυαλο σου ενα και μονο πραγμα,οτι μετα απο το χειρουργειο θα μπορεσεις επιτελους να γινεις μανουλα!ειναι το πιο σημαντικο πραγμα και η πιο ωραια σκεψη!ekaragiorgou μου τι κανεις?θα κανεις τελικα χοριακη?η απλα ηταν διαφορετικος ο κυκλος σου?ελλη μου που εισαι?τι κανεις?υπομονη στην δουλιτσα,θα περασει!σου στελνω Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 35468!και στα αλλα κοριτσια πολλα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472!α,σωτηρια μου ολα θα πανε καλα κοπελα μου,ειδες το μωρακι σου μεγαλωνει μια χαρα!μην σκεφτεσαι καθολου τις εξετασεις!μια χαρουλα θα ειναι! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Λιάνα!!! τι καλά! είμαι σίγουρη ότι είσαι! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 654316

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα evi μου!τι κανεις?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλημερα evi μου!τι κανεις?

καλά είμαι!πίνω καφεδάκι κι ετοιμάζομαι για την δουλειά...σήμερα έχω νωρίς μάθημα...τα ζουζούνια σου καλά?

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τα εχω με λιγο πυρετο,αλλα θα το ξεπερασουμε!καλη δουλιτσα να εχεις! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472 !

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:τα εχω με λιγο πυρετο,αλλα θα το ξεπερασουμε!καλη δουλιτσα να εχεις! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472 !

ευχαριστώ! περαστικά σας!! κυκλοφορούν ιώσεις μου φαίνεται...όλοςο κόσμος έτσι είναι.. Rolling Eyes

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσαρες μου!!!!!!

Τι κάνετε;;;

Μπήκα λίγο άπο το κινητο να σας καλημερισω γιατί σήμερα έχω γενική καθαριότητα!!! Και δεν ξέρω απο που να πιάσω!!! Ανάμεσα στις παυσεις μου όμως για μια γουλια καφε σας διαβάζω παράλληλα!!!

Λιάνα μου χαίρομαι πόλυ για σένα και έχω πολυ αγωνία!!! Μακάρι να έχεις σπορακι!!!!!!!!

Φιλακια σε όλα τα κορίτσια της παρέας!!!!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ευαγκελιτσα μου!και εγω δουλιτσες εχω και γραφω στα πεταχτα!δεν μπορω χωρις εσας... Razz Razz Razz Razz

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλημέρα κοριτσαρες μου!!!!!!

Τι κάνετε;;;

Μπήκα λίγο άπο το κινητο να σας καλημερισω γιατί σήμερα έχω γενική καθαριότητα!!! Και δεν ξέρω απο που να πιάσω!!! Ανάμεσα στις παυσεις μου όμως για μια γουλια καφε σας διαβάζω παράλληλα!!!

Λιάνα μου χαίρομαι πόλυ για σένα και έχω πολυ αγωνία!!! Μακάρι να έχεις σπορακι!!!!!!!!



Φιλακια σε όλα τα κορίτσια της παρέας!!!!!

καλημέρα Ευαγγελία!! δουλειές ε? δεν έρχεσαι κι από εδώ μια βόλτα? χιχιχιχ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια.δεν εχω κοιμηθει ολη νυχτα.εβλεπα εφιαλτες.κ εκλαιγα.αισθανομαι πολυ απογοητευμενη.χτες ουτε να με αγγιζει ο αντρας μου δν ηθελα.δν μπορω κοριτσια ειλικρινα πνιγομαι!!!!!!!!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:γεια σας κοριτσια.δεν εχω κοιμηθει ολη νυχτα.εβλεπα εφιαλτες.κ εκλαιγα.αισθανομαι πολυ απογοητευμενη.χτες ουτε να με αγγιζει ο αντρας μου δν ηθελα.δν μπορω κοριτσια ειλικρινα πνιγομαι!!!!!!!!!!!

γιατί έτσι βρε Μαράκι?προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
thequeen86 έγραψε:γεια σας κοριτσια.δεν εχω κοιμηθει ολη νυχτα.εβλεπα εφιαλτες.κ εκλαιγα.αισθανομαι πολυ απογοητευμενη.χτες ουτε να με αγγιζει ο αντρας μου δν ηθελα.δν μπορω κοριτσια ειλικρινα πνιγομαι!!!!!!!!!!!

γιατί έτσι βρε Μαράκι?προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά!


πως ευακι οταν ουτε ονειρα δν μπορεις να κανεις γτ ενας μαλακας αποφασησε να το παιξει γκομενος.κ δν καταστρεφει μονο την δικη του οικογενεια αλλα κ την δικη μου

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
evi27 έγραψε:
thequeen86 έγραψε:γεια σας κοριτσια.δεν εχω κοιμηθει ολη νυχτα.εβλεπα εφιαλτες.κ εκλαιγα.αισθανομαι πολυ απογοητευμενη.χτες ουτε να με αγγιζει ο αντρας μου δν ηθελα.δν μπορω κοριτσια ειλικρινα πνιγομαι!!!!!!!!!!!

γιατί έτσι βρε Μαράκι?προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά!


πως ευακι οταν ουτε ονειρα δν μπορεις να κανεις γτ ενας μαλακας αποφασησε να το παιξει γκομενος.κ δν καταστρεφει μονο την δικη του οικογενεια αλλα κ την δικη μου


σίγουρα είναι δύσκολα!αλλά μ@λ@κες υπήρχαν,υπάρχουν και πάντα θα υπάρχουν!μην απογοητεύεσαι μπορεί ν'αλλάξουν τα πράγματα!έχει ο καιρός γυρίσματα...να είσαι θετική κι όλα θα φτιάξουν Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπόν σας αφήνω για την ώρα..πάω για δουλειά....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου εχουν ερθει τοσες πολλες αναποδιες που πλεον η θετικη σκεψη εχει παει περιπατο.δν προκειται να αλλαξει κατι.ο τυπος ειναι τελειος βλακας.πηρε τα πραγματα του κ εφυγε κ ετσι παιρνει στο λαιμο του τη γυναικα του τα παιδια του κ εμας.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωτηρία τα συναισθηματα δεν περιγραφονται, εχω ζησει πολλες εγκυμοσυνες απο κοντα στο ιατρειο και εχω δει πολλους υπερηχους αλλα παντα παντα κατι μεσα μου με εκανε να συγκινούμαι!

Ελλη υπομονη...εκδρομη ειναι θα περασει!

Μαρκέλλα 16 ε; Κι εμενα ειναι φοβος μου, να μεινω ξανα και να μην μπορεσω να το κρατησω. Εδω δει και τετοια και προσπαθω να μην το σκεφτομαι!!!

ekaragiorgou πως ειναι το όνομα σου; εμενα πάντα ήταν αποτομη αλλα το ειχα παρει απόφαση και δεν της εδινα σημασία. Αλλα οταν μου ειπε πως η αποβολλη ηταν δικο μου λάθος κατι εσπασε μεσα μου. Δε θα το ξεχασω ποτε...Με πλήγωσε αυτη η κουβεντα!! Ευχομαι να μην το ζήσει ποτε της και δει τη γλυκα!Μιλα κι εσυ στον αντρα σου οπως εκανα εγω, μπορει να καταλαβει και μην της πεις τιποτα και συγχηστεί και μετα λενε πως το εκανες απο τη ζηλεια σου να παθει κακο. Θα το πουνε, θα δεις!Να πας να κανεις χοριακη για μενα!

Ευη σε καλημεριζω (αν και αργα) με γαλατακι!Καλή δουλεια!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 654316

Λιάνα κοντα ειναι η παρασκευη, και δε θα ερθει η ακατανομαστη τοτε.... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472 Περαστικα στα μικρα σου!!!!

Ευαγγελια ελα και πιο κατω να κανουμε και τη δικη μου γενικη!!!! Wink

:queen: Μαρια ηρεμησε καλη μου καταλαβαινω την κατασταση γιατι την παρακολουθουσα σε αλλο θεμα! Του ανθρωπου του εκανε μαγια η παντρεμενη και τον σερνει απο...τη μύτη! Κάποια στιγμη δεν ξερω αν θα την παρατησει ή θα τον παρατησει αν του τα φαει ολα αλλα αυτο που ξερω ειναι θα μετανοιωσει για το πως φερθηκε στην οικογενεια του! Η γυναικα του θα επρεπε να κανει πιο σωστες κινησεις και οχι να αναθετει ολο το βαρος σε εσας και τα πεθερικά! Γιατι αν και ειστε πάνω κατι η οικογενεια σου εγινε απο 3μελής 6μελής και ενα 7ο μέλος θα ηταν δυσκολο. Σκεφτηκες πως εκτος απο το οικονομικό και οι εντασεις που δημιουργουνται και οι στεναχωριες αν ησουν εγκυος ισως εβλαπταν το μωρο σου;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια!! Very Happy σας διάβαζα μέχρι τώρα κ είχαμε κ μια διακοπή ρεύματος... Mad

Πώς τα πάτε?

Μαρία queen άσε το μ@λ@κ@ γιατί θα ξανασυγχιστώ. Δείτε τι θα κάνετε εσείς ως οικογένεια κι ο άλλος ας κουρεύεται!

Λιάνα μακάρι να μη σου ρθει, περιμένουμε με αγωνία όλες μας!! Very Happy

Εύη εσύ φεύγεις εγώ έρχομαι
Very Happy

Ιωάννα ειλικρινά είναι κάποιες ώρες που κι εγώ τρελαίνομαι.Έβλεπα κ τον χτεσινοβραδινό διάλογο με τη Μαρίνα...Λέω να ανοίξω θέμα αν κι όχι ευχάριστο, να τα πούμε λίγο οι "καμένες".Τι λες?

Όσο για μένα το βράδυ μου ήταν φριχτό, ξυπνούσα κάθε λίγο κ λιγάκι εντελώς φρικαρισμένη, δεν ήξερα πού ήμουν τι έκανα, δεν έβλεπα κ τον άνδρα μου δίπλα κι όλο μιξόκλαιγα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 534787

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ανοιξε το Αντα μου και εχω βρει κι αλλες που θα μας ακολουθησουν. Δεν περναει ρε γ@@@@το ο πόνος!

Μην κλαις, η αλλαγή σε επηρεασε και ισως να μην ησουν ακομη ετοιμη να μεινεις μονη. Αλλα εχεις τα παιδακια σου εκει που σε αγαπάνε.......

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αλλα εχεις τα παιδακια σου εκει που σε αγαπάνε.......

Δεν μπορείς να φανταστείς πόση αγάπη μου έχουν δείξει αλλά κι εγώ τα λατρεύω!!

Δένομαι πολύ με τα παιδιά κ δεν ξέρω άμα είναι καλό αλλά έτσι είναι ο χαρακτήρας μου.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και ηρθαν τοτε που τα χρειαζοσουνα περισσότερο.....Μη σε στεναχωρει που δεν εχεις ακομα δικα σου γιατι ηδη εισαι πολυτεκνη. Σε βλεπουν σα 2η μανα τους...Εισαι πολύ τυχερη, το ξέρεις;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το άνοιξα το θεματάκι μαζί κ με την καρδιά μου κι ελπίζω να βρω συμπαράσταση κι όχι τσαλαπάτημα...

Έτσι για να γελάσουμε, είχα κάποτε στο αμάξι καμιά 20ρια κουκλάκια που μου είχαν κάνει δώρο τα παιδιά.

Τα βλέπει ο τύπος στο συνεργείο κ με ειρωνεύεται.

-Τα πουλάς κ τα χεις τόσα?

-Είναι των παιδιών μου!! του απαντάω.

-Μπααα, μικρή μου φαίνεσαι, πόσα παιδιά έχεις?

-15!! του λέω Razz κ σκάω στα γέλια Razz

Ο τύπος κάγκελο σας μιλάω!!!Γούρλωσε τα μάτια κι έμεινε!! Laughing

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Σωτηρία τα συναισθηματα δεν περιγραφονται, εχω ζησει πολλες εγκυμοσυνες απο κοντα στο ιατρειο και εχω δει πολλους υπερηχους αλλα παντα παντα κατι μεσα μου με εκανε να συγκινούμαι!

Ελλη υπομονη...εκδρομη ειναι θα περασει!

Μαρκέλλα 16 ε; Κι εμενα ειναι φοβος μου, να μεινω ξανα και να μην μπορεσω να το κρατησω. Εδω δει και τετοια και προσπαθω να μην το σκεφτομαι!!!

ekaragiorgou πως ειναι το όνομα σου; εμενα πάντα ήταν αποτομη αλλα το ειχα παρει απόφαση και δεν της εδινα σημασία. Αλλα οταν μου ειπε πως η αποβολλη ηταν δικο μου λάθος κατι εσπασε μεσα μου. Δε θα το ξεχασω ποτε...Με πλήγωσε αυτη η κουβεντα!! Ευχομαι να μην το ζήσει ποτε της και δει τη γλυκα!Μιλα κι εσυ στον αντρα σου οπως εκανα εγω, μπορει να καταλαβει και μην της πεις τιποτα και συγχηστεί και μετα λενε πως το εκανες απο τη ζηλεια σου να παθει κακο. Θα το πουνε, θα δεις!Να πας να κανεις χοριακη για μενα!

Ευη σε καλημεριζω (αν και αργα) με γαλατακι!Καλή δουλεια!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 654316

Λιάνα κοντα ειναι η παρασκευη, και δε θα ερθει η ακατανομαστη τοτε.... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 417472 Περαστικα στα μικρα σου!!!!

Ευαγγελια ελα και πιο κατω να κανουμε και τη δικη μου γενικη!!!! Wink

:queen: Μαρια ηρεμησε καλη μου καταλαβαινω την κατασταση γιατι την παρακολουθουσα σε αλλο θεμα! Του ανθρωπου του εκανε μαγια η παντρεμενη και τον σερνει απο...τη μύτη! Κάποια στιγμη δεν ξερω αν θα την παρατησει ή θα τον παρατησει αν του τα φαει ολα αλλα αυτο που ξερω ειναι θα μετανοιωσει για το πως φερθηκε στην οικογενεια του! Η γυναικα του θα επρεπε να κανει πιο σωστες κινησεις και οχι να αναθετει ολο το βαρος σε εσας και τα πεθερικά! Γιατι αν και ειστε πάνω κατι η οικογενεια σου εγινε απο 3μελής 6μελής και ενα 7ο μέλος θα ηταν δυσκολο. Σκεφτηκες πως εκτος απο το οικονομικό και οι εντασεις που δημιουργουνται και οι στεναχωριες αν ησουν εγκυος ισως εβλαπταν το μωρο σου;


ισως αλλα τουλαχιστον θα ειχα μια ευκαιρια.εξαλλου ειμαι καλη στο να κλεινω τα αυτια μου σε οτι αφορα την οικογενεια μου(με εξαιρεση αυτο που με πνιγει ιωαννα μου)

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Γεια σας κορίτσια!! Very Happy σας διάβαζα μέχρι τώρα κ είχαμε κ μια διακοπή ρεύματος... Mad

Πώς τα πάτε?

Μαρία queen άσε το μ@λ@κ@ γιατί θα ξανασυγχιστώ. Δείτε τι θα κάνετε εσείς ως οικογένεια κι ο άλλος ας κουρεύεται!

Λιάνα μακάρι να μη σου ρθει, περιμένουμε με αγωνία όλες μας!! Very Happy

Εύη εσύ φεύγεις εγώ έρχομαι
Very Happy

Ιωάννα ειλικρινά είναι κάποιες ώρες που κι εγώ τρελαίνομαι.Έβλεπα κ τον χτεσινοβραδινό διάλογο με τη Μαρίνα...Λέω να ανοίξω θέμα αν κι όχι ευχάριστο, να τα πούμε λίγο οι "καμένες".Τι λες?

Όσο για μένα το βράδυ μου ήταν φριχτό, ξυπνούσα κάθε λίγο κ λιγάκι εντελώς φρικαρισμένη, δεν ήξερα πού ήμουν τι έκανα, δεν έβλεπα κ τον άνδρα μου δίπλα κι όλο μιξόκλαιγα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 534787


εγω τουλαχιστον απο χτες το χω ριξει στο χαρακιρι αγαπη μου.αυτος πηρε την βαλιτσουλα του κ μην τον ειδατε

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα Χαχαχαχαχα!!! Τον τρέλανες τον ανθρωπο!!! 15 ε;

queen Μαρια μην κάνεις ετσι...Ο αντρας σου τι λέει;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αντα Χαχαχαχαχα!!! Τον τρέλανες τον ανθρωπο!!! 15 ε;

queen Μαρια μην κάνεις ετσι...Ο αντρας σου τι λέει;


μην μου λες για τον αντρα μου Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 40 311356

τον υποστιριζει εν μερη ενω αν τον ειχα εγω αδερφο θα του εσπαγα τα μουτρα λεμε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις