Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
364 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 364 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 43]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aυτά είναι για να τα βλέπουν τα κοριτσάκια που απεβαλαν και να παίρνουν δύναμη!!! χαίρομαι που όλα ακουστηκαν μια χαρά! νομίζω ότι αν ηταν τοσο ευκολο να δουμε αν ειναι αγορι η κορίτσι δν θα περιμεναμε τόσες εβδομάδες για να μάθουμε!! Razz Razz Συγχαρητηρια πάντως για την νύφη σου κι ελπίζω αυτή τη φορά να κρατήσει το μωράκι της μέχρι τέλους!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε γερο πανω απο ολα.....αλλα η αληθεια ειναι οτι εχω μια αδυναμια στα κοριτσακια...αλλα πανω απο ολα να ναι γερο παναγιτσα μου

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:τωρα μιλησα με την νυφη μου...δεν θυμαμαι αν σας στο ειπα με το που απεβαλλα μαθαμε οτι ειναι εγκυος....πηγαν στο γιατρο και ακουσανε καρδουλα...ακουγοταν λεει πολυ καλα...και ειχε πολυ γρηγορους παλμους..αληθευει οτι τα κοριτσια εχουν πιο γρηγορους παλμους?

Άρτεμη, εμένα το μωρό μέχρι την 12η εβδομάδα που το ακούσαμε είχε 193 σφύξεις το λεπτό... Και ο γιατρός μας είπε 98% κορίτσι...Δε βλέπαμε και τσουτσουνάκι, οπότε το έδεσα κόμπο. Σήμερα, 3μιση εβδομάδες μετά, οι σφύξεις γίναν 157 (αυτό είναι φυσιολογικό βέβαια) και μάθαμε ότι είναι αγόρι τελικά...Έπαθα σοκ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρκελακι μου με το καλο κοριτσι μου το μπεμπακι σου..αν δεν κανω λαθοσ εχεισ ενα κοριτσακι ?θα τα κανεις ενα και ενα,με το καλο να φερεις στον κοσμο ενα υγιεστατο μωρακι

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://argiro.gr/recipes/%CF%83%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CF%84%CF%8C%CF%80%CE%B9%CF%84%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%AE%CF%82
Κοριτσια η συνταγή, μη σας ξεγελα η φωτο...ειναι πολύ ζουμερό το αποτελεσμα!

Ευαγγελια ελα να με αναλαβεις, πιστολακι δε με νοιαζει εχω πολύ ισιο μαλλι!!

Ευούλι να πας βολτα και θα σου ερθει στην πορεια η ορεξη!

Βασιλισσα Μαρια (σε λεω ετσι να ξεχωριζω απο την αλλη μαρια...)εχουν φυσική γραμμή ε; μια χαρα σε βρισκω!

Αρτεμις εγω κανω την καλυτερη δουλεια..εχω αφελειες και δε φαινεται τιποτα...χαχαχα!Με το καλο να ερθει το νεο μωρακι στην οικογενεια!Ολα καλα να πανε....

Μαρκελλα με το καλο ο ζουζουνος σου!!!

Ελλη εισαι καλυτερα; Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 417472

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ κορίτσια, ναι έχω ήδη τη Μαρκέλλα μου (κοντεύει 11 χρονών) και τώρα έρχεται ο γιός μου , Παναγία μου, μακάρι να πάνε όλα καλά!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσακια μου γλυκα μολις τελειωσα το διαβασμα!!!! Ουφ ημαρτον διαβαζα με τις ωρες.

Δειξτε κατανοηση εχω να γραψω 2 ημερες και με το Βιολεττακι μου εδω δεν νομιζω να τα θυμηθω ολα....

Ελλη μου τα συλληπητηρια μου, σε καταλαβαινω.... Εχασα τον μπαμπακα μου 49 χρονων απο εγκεφαλικο πριν 8 χρονια και για μενα ο χρονος δεν ειναι γιατρος γιατι δεν μπορω να το ξεπερασω ακομα.... Ταπεινη μου γνωμη πηγαινε τουλαχιστον στα σαραντα σε χρειαζεται ο μπαμπακας σου να τον παρεις μια αγκαλια!!!!!

Αγαπη μου υπομονη τα δυσκολα περασαν...

Λιανα μου μακαρι σε λιγες μερες να μαθουμε τα ευχαριστα...

Ιωαννα μου θα μας κανεις γουρουνες με τις συνταγες σου Razz

Αντα μου πολλα φιλια και υπομονη με τα γ@μοσογια που εχουμε μπλεξει...

Μαρινακη εγω ακομα ελπιζωωωωωωωωω

Μαρκελλακι μου τρελη χαρα ο αντρας σου θυμαμαι οτι ηθελε αγορακι και ηταν και σιγουρος!!!! Wink κατι ηξερε!

Και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια τα φιλια μου!!!!!

Α! Μαρακι μην το παιρνεις κατακαρδα κοριτσακι μου την επομενη φορα Wink

Αυτο ισχυει και για τα υπολοιπα κοριτσια που αδιαθετησαν.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την siren στις Παρ Ιαν 20, 2012 11:33 am, 1 φορά

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρκελλα μου όλα καλά θα πανε!Να μην ανησυχεις για τίποτα!

Ελευθερία τι κάνεις; Οταν ερχεσαι εσυ φευγω εγώ; Σε 5 λεπτα βγαινει η σοκολατοπιτα και φευγουμε να παρουμε και Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 912791!!! Πάλι θα με ξεχεσει το σοι του το βλεπω αλλα θα φαω ενα κομματακι!!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα ειμαι Ιωαννα μου, ποσο θα ηθελα να φαω λιγο απο την σοκολατοπιτα!!!!!

Γ@μω το σοι του Razz Razz Razz μην δινεις σημασια!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρη ιωαννα !!!! ακους εκει βασσιλισα! αχαχχαχαχα ψοφησα στα γελια!!!!!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα λεει σημερα η κουνιαδα στην πεθερα...Ξέρεις τι ειπε η γιαγια στην Ιωάννα; Οτι παχυνε να κάνει διαιτα και ξερεις ποια η απαντηση; Μη την ακους..ε βεβαια πάχυνες αλλα...αλλα τι πηγα να πω; Αντε πια απο το ψωμι τους τρωω;

από το thequeen86 αλλα και γιατι εισαι βασιλισσα μας...ειμαι υπήκοος σου!!!

Φευγω γιατι θα με φανε...


Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 417472 σε όλες σας!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Μα λεει σημερα η κουνιαδα στην πεθερα...Ξέρεις τι ειπε η γιαγια στην Ιωάννα; Οτι παχυνε να κάνει διαιτα και ξερεις ποια η απαντηση; Μη την ακους..ε βεβαια πάχυνες αλλα...αλλα τι πηγα να πω; Αντε πια απο το ψωμι τους τρωω;

από το thequeen86 αλλα και γιατι εισαι βασιλισσα μας...ειμαι υπήκοος σου!!!

Φευγω γιατι θα με φανε...


Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 417472 σε όλες σας!!!


Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!!
lia-ka, μάλλον καλό είναι ότι η μήτρα έκλεισε. Smile Εύχομαι σε λίγες μέρες να ακούσουμε ευχάριστα!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 654316
Ιωάννα, με τρέλανες με τη σοκολατόπιτά σου!! Μου τρέχουν τα σάλια!!! Καλά να περάσεις και μην τους ακούς αυτούς που θέλουν να σου χαλάσουν τη διάθεση...
Έλλη μου, όλη μου την αγάπη σου στέλνω αν και ξέρω ότι ο πόνος δεν απαλύνεται εύκολα! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 417472 Πραγματικά η σκούπα πολύ κακό πράγμα! Μήπως να ξαναγυρίσουμε στην παλιά σκούπα με το ξύλο;;;;;
Ευαγγελίτσα, καλά κάνεις και περιποιήσε τον εαυτό σου! Όσες δουλειές και υποχρεώσεις και αν έχουμε, δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι πάνω απ'όλα είμαστε γυναίκες!!!!!!
Ευούλι, να περάσεις ένα τέλειο βράδυ και να απολαύσεις τη βόλτα με τον άντρα σου!!
thequeen86, και εγώ με το μωρό δύσκολα βρίσκω χρόνο για εμένα... Sad Πραγματικά είσαι πολύ τυχερή που έχεις τόσο καλό σχήμα φρυδιών. Smile
Άρτεμη, εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη νύφη σου και το μωρό να είναι υγιέστατο!!! (Εγώ είχα ακούσει το αντίθετο. Όταν οι παλμοί είναι γρήγοροι είναι αγόρι. Δεν εμπιστεύομαι όμως όλα αυτά που λένε.)
Μαρκέλλα, πόσων μηνών είσαι; Δεν είναι νωρίς για να είστε σίγουροι ότι είναι αγόρι; Εγώ βεβαιώθηκα τον 5ο μήνα στη Β' Επιπέδου. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωρό!! Να χαίρεσαι την κόρη σου!!!
Ελευθερία μου, το πήρα πολύ κατάκαρδα, δυστυχώς!!! Εσύ πώς είσαι; Καλυτέρεψαν τα πράγματα με τον άντρα σου;

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 γράψε όταν μπορέσεις την συνταγή της σοκολατόπιτας please........

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariabel έγραψε:Μαρκέλλα[/color], πόσων μηνών είσαι; Δεν είναι νωρίς για να είστε σίγουροι ότι είναι αγόρι; Εγώ βεβαιώθηκα τον 5ο μήνα στη Β' Επιπέδου. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωρό!! Να χαίρεσαι την κόρη σου!!!

Είδαμε τσουτσουνάκι σήμερα στον υπέρηχο...Και για να είμαστε σίγουρη περιμέναμε να κουνηθεί και το είδαμε 3 φορές. Μου το έβγαλε και φωτό ο γιατρός. Το κατάλαβα ότι ήταν αυτό μόλις το είδα, δεν είχε καμία σχέση με τον ομφάλιο λώρο. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσάκια!Κάνω κι εγώ την συνηθισμένη εμφάνιση της ημέρας!!!Βλέπω πως αδιαθετήσατε αρκετές ε;Γκρρρ...Την καταραμένη!Εύχομαι να είναι ο τελευταίος μήνας που σας επισκέπτεται και να πάει ένα μεγάλο ταξίδι για 9 μήνες!!! Razz
Εγώ κανονικά περιμένω σε 4 μέρες!Είμαι ψιλοχάλια όμως και μάλλον την άρπαξα όπως σας είχα πει!Σήμερα δεν είχα όρεξη ούτε να φάω ούτε τίποτα!Μόνο λίγο τραχανά ρούφηξα!Ούτε καφέ δεν μπορούσα να πιω!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 606100
Πονούσε η κοιλιά,ζαλιζόμουν,τάση για έμετο,λίγα δέκατα...χάλια χάλια!!! Sad Προσπάθησα βέβαια να ξεχαστώ έβαψα τα νυχάκια μου,έκανα τα σχεδιάκια μου πάνω τους και το καταευχαριστήθηκα!Έχουμε να πάμε σε τραπέζι αύριο και καταλαβαίνετε!!! Αυτά από μένα,ελπίζω να είστε όλες καλά!!!!!Τα φιλιά μου!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 417472 Καλο βράδυ....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άργησα πολύ να μπω! Τώρα γύρισα! Embarassed Rolling Eyes
Ιωάννα αυτή την συνταγή την έχω γιατί μου έχουν κανει δώρο ένα βιβλίο με της συνταγές της Αργυρώς κι έλεγα να την κάνω..τώρα θα την κάνω σίγουρα!Αστους να λένε βρε..από τη ζήλια τους τα λένε όλα!! επειδή είσαι μια κούκλα!!μα κάνεις σε μια γυναίκα παρατήρηση ότι πάχυνε? ακόμη κι αν απλά πάχυνε..χωρίς λόγο!! Mad
Ελευθερία μου και όλα τα κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ...αυτο που ειπες ότι χρειάζεται ο μπαμπάς μου να τον παρω μια αγκαλιά το ένιωσα κι εγώ όταν με πήρε σήμερα , μόνο για να με ακούσει γιατί ήταν στεναχωρημένος!!Τρελάθηκα που ήμουν τόσο μακριά και ήθελα τόσο να τον παρω μια αγκαλιά να τον κάνω να νιώσει καλύτερα!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 534787
μου έχουν βγει μητρικά ένστηκτα προς όλους όπως κατλαβαίνεται!!!! Embarassed Embarassed
Δεσποινάκι πάντα με τις μεγάλες ώρες η εμφάνιση σου !! ελπίζω μαζί με την Λιάνα να κάνετε την διαφορά αυτό το μήνα, όλες οι υπόλοιπες κοκκινήσαμε Embarassed Embarassed Embarassed !!αν όντως κρύωσες περαστικά σου κοριτσάκι!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 35468
κιρα έδωσε το λινκ η Ιωάννα πριν..αυτο -> http://argiro.gr/recipes/%CF%83%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CF%84%CF%8C%CF%80%CE%B9%CF%84%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%AE%CF%82

κάπου εδώ θα σας αφήσω να ξαπλώσω!! Καληνύχτα γλυκές μου, θα τα πουμε αύριο!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 334590

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κούκλες!! Very Happy

Μπήκα για λίγο γιατί θα φύγουμε για δουλειές κ shopping!!! (επιτέλους Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 654316 )

Τις καλύτερες συζητήσεις σας χάνω πάντως,φτουυυυ!

Να χετε μια υπέροχη μέρα,σας φιλώ γλυκά!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 417472

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια γλυκιά καλημέρα κι από εμένα!Με περιμένουν ένα σωρό δουλειές στο σπίτι, οπότε φτιάχνω ένα καφεδάκι και ξεκινώ!Καλό σαββατοκύριακο σε όλες! Smile

kalymnos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

ekaragiorgou

ekaragiorgou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑ!!!!ΕΧΤΕΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ 'Η ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΜΟΥ ΟΩΘΗΚΗ 'Η ΕΧΩ ΚΟΛΙΚΟ ΤΟΥ ΕΝΤΕΡΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΝΤΟΠΙΣΩ!!!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΣΠΡΕΣ ΒΛΕΝΝΕΣ Shocked ΠΟΛΛΕΣ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΩΡΗΞΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΣΑ????ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΝΤΟΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΧΑΜΗΛΑ!!!!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟΥΜΠΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!!ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ=ΠΟΛΥ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είπα να κάνω δουλειές αλλά τελικά προτίμησα το καφεδάκι μου να το πιω στην παρέα σας! Kalymnos καλως μας ήρθες και ευχομαι και σε εσένα τα καλύτερα!ekarageorgiou φτιάξε ένα χαμομηλάκι και πιες ένα spasmoapotel αν έχεις.Μάλλον είναι το έντερό σου.Θα σε βοηθήσει.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!
Αντα μου καλά ψώνια !!!είμαι σίγουρη ότι θα περάσεις πολύ καλά σήμερα!! Very Happy Very Happy
Ευάκι εγω έκανα όλες τις δουλειές μου χθες και το Σαββατοκύριακο μου είναι ελεύθερο για παρεούλα και καφεδάκι! (αν και σήμερα θα πάμε βολτα για φαγητο σε καμια ωρίτσα στα πεθερικα να τρεξει και το σκυλάκι μου λίγο ελευθερο στο κτήμα τους!)...ειναι εθιστική η παρείτσα μας..εγώ πάντα το λεγα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 40746
ekaragiorgou ο κύκλος μας όσο προσπαθουμε αλλάζει πολύ ..από τις μερες που περιμένουμε περίοδο μέχρι την ποσότητα περιόδου! Κι εγώ πιστεύω ότι είναι το έντερο σου , μιας και όταν αδιαθετουμε συνήθως τρέχουμε τουαλέτα συνέχεια και γενικά τα έντερα μας έχουν μια ιδιαίτερη κίνηση θα έλεγα!!κι εμένα η ροή τους δύο τελευταίους μήνες έχει αυξηθει αλλά τους 2 προηγούμενους είχα μόνο για 2 μέρες και μετά καθαρίσματα!!! μη ψάχνεις να το βρεις!! μόνο όταν ερθει το σποράκι θα γλυτώσουμε Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 90233

και στα υπόλοιπα κοριτσάκι μας Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 16 334590

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Έλλη μου!Καλά έκανες και ξεμπέρδεψες με δουλειές!Εγώ τις κάνω με δόσεις... Smile Πραγματικά εθιστική η παρέα μας!Πιάνω τον εαυτό μου να "ξεκλέβω" λίγα λεπτά για να μπω και να δω τι κάνετε!Καλά να περάσεις στα πεθερικά σου!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο μεταξύ είπα να προσθέσω μια εικόνα με πελαργούλη μπας και τον καλοπιάσω και έρθει κι από εδώ καμιά βόλτα!Ελπίζω να φέρει γούρι σε όλες μας! Smile Smile Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις