Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
471 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 471 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 43]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια.δυστηχως εχω μια ακομα φορα αρρωστο τον σωτο μου με πυρετο κ τα συναφι.εντο μεταξυ σημερα εχω πονους χαμηλα μεση κ κοιλια σαν να ειναι να μου ερθουν...

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα...τι κανετε?εγω ετσι και ετσι!ολη νυχτα δεν εκλεισα ματι.ημουνα πολυ ανησυχη!ειχα πολλα υγρα και ενοχλησει απο κατω,ελεγα οτι τωρα θα μου ερθει και τωρα θα μου ερθει!αλλα τιποτα!εγω λεω οτι θα ερθει γιατι η θερμοκρασια το πρωι πριν σηκωθω ειναι νορμαλ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil!αμαν!εμενα ξεχαστε με κοριτσια!καποια στιγμη θα την δω και εγω!ekaragiorgou το ειχα παθει και εγω αυτο που λες,την δευτερη μερα περιοδου!τρομαξα και εγω αλλα δεν ηταν τιποτα!του κυκλου τα καμωματα!δεσποινακι ευχομαι ολα αυτα που εχεις να ειναι αποτελεσμα απο το σπορακι! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 654316!καλημερα και στα αλλα κοριτσια Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 417472

ekaragiorgou

ekaragiorgou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
lia-ka και γω ετσι αισθανομουν εκεινο το βραδυ και τελικα το πρωι τσουπ να την και 2 μερες νωριτερα παρακαλω!!!ετσι για να μην ξεχνιομαστε δηλαδη!!!χαχαχαχαχαχ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ??? ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΝΕΟ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ???

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!
Δεν μπόρεσα καθόλου να μπω χτες και απο ένα ργήγορο βλέφαρο που έρηξα είδα την Αλέκα να γυρνάει απο'δώ κι απο'κεί Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ... ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΤΕ ΜΙΑ ΜΠΟΥΦΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑ ΝΑ ΧΑΘΕΙ Η ΣΙΧΑΜΕΝΗ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
..υπομονή κορίτσια μου.. θα έρθει το σποράκι μας.. σε όλες μας!!

Ιωαννάκι μου;;; τι κάνεις Σεφ μας; πως παει η συνεργασία με τον choux chef μας την Άντα; χιχι ...μία συμβουλη θέλω να σας δώσω και στις δύο χωρίς να θέλω να ξανανοίξω πρωηγούμενες συζητήσεις σχετικά με σόγια και θείες και γιαγιάδες κλπ: Οταν παντρεύτηκα και τσακώθηκα πολύ ασχημα με τον πατέρα μου και μετά με την αδελφή μου, ο άντρας μου γύρησε και μου είπε το ποιό σωστό: Απο δώ και πέρα εμείς είμαστε η οικογένεια και όλοι οι άλλοι είναι το σόι...
Ας παίρνουμε σοβαρά λοιπόν την ισορροπία του σπιτιού μας και όοοοολοι οι άλλοι μέχρι ενός σημείου, και ποτέ μα ποτέ δεν τους ξαναπαίρνω στα σοβαρά.. μπαινάκης και βγαινάκης!!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 417472

Έλλη μου ελπίζω να είσαι καλύτερα.. Καλά να περάσετε στο κτήμα των πεθερικών! ..α ρε τυχερέ Τσαρλούκο! χιχι

Ευούλι ωραίος ο πελαργος αλλα να του δώσουμε και καμιά πιξίδα..GPS..κανα χάρτη... ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ!!! Very Happy

ekaragiorgou μήπως να επερνες τον γιατρό σου τηλ γιατί απο τη περιγραφή ακούγεται πολύς ο πόνος.... εύχομαι περαστικά..

Μαράκι μου.. και κάτι μου έλεγε οτι το στακώσατε βρε κοπέλα μου.. Ένα τεράστιο φιλι στον Αντωνάκο και δυναμικά για τον Φερουάριο!!!

Λιάνα εχω σκάσει... τι εννοούσε ο γιατρός τώρα μου λές;;;; και αυτός ο πόνος τι είναι τώρα.. Λιάνα μου εγώ σου λέω οτι το 5ο μέλος της φαμίλιας σας είναι στη κοιλίτσα σου!!! Very Happy Very Happy

Αγάπη τι έγινε βρε κορίτσι; είσαι καθόλου καλύτερα; ευχομαι να μη πονάς τόσο.. Περαστικούλια I love you

Thequeen δεν ξέρω ποιός είναι ο Σώτος (άντρας σου ή γιός σου) αλλα εύχομαι να είναι περαστικά και γρήγορα Very Happy

Ευαγγελίτσα σωστήηηηη... Πίλινγκ, μάσκες, νυχάκια μμμμμ τρελαίνομαι για τέτοια!! κι εγώ ανασκουπώθηκα αυτη την εβδομάδα και έκανα συντήρηση στα νύχια μου κι έχω κλείσει για αποτρίχωση, αλλα επειδή δεν είχαν πρόσφατο ραντεβού με βάλανε 1 Φευρουαρίου Twisted Evil Twisted Evil μέχρι τότε θα πλέξω κοτσίδες αααχαχαχα -υπερβολή...!-

Έλευθερία μου όλα καλά; φιλάκια στην υπέροχη κόρη σας Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 417472

Δέσποινα;;; λέεεεεες;; άντε να καταφθάνουν οι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 386913 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 337404 χιχιχι

Kalymnos καλώς ήρθες στο παρεάκι μας και εύχομαι να κρατήσετε γρήγορα στα χέρια σας το μπεμπάκι σας!!


..εγώ κοτίτσια μου κρατάω σταθερά... σήμερα μπήκα στην 40η μέρα του κύκλου μου.. Αν είναι ποτέ δυνατόν.. Δεν το έχω ξαναπάθει ΠΟΤΕ. Ούτε που ξέρω τώρα ποιά ποσες μέρες έχω καθυστέρηση....
Έχω πολλά νεύρα και με ενοχλούν όλα.. έχω τουμπανιάσει, πονάει απο χτές το στήθος μου, επιτέλους κάτι μου δείχνει οτι έχω ορμόνες γιατί τοσο καιρό δεν αισθανόμουν τπτ και έχει αρχίσει να με τραβάει η κοιλιά μου και λίγο η μέση...... Α! και ΠΟΛΛΛΑΑΑΑΑΑ ΝΕΕΕΕΥΥΥΡΡΑΑΑΑΑΑΑ σας το πα δεν σας το πα....... γγγκκκκκκρρρρ Twisted Evil Twisted Evil μπουουαααααααχααχαχαχακκαααηηημέενε αντρούυυλληηηηηη Twisted Evil Twisted Evil κι όμως με ανέχεται.. μάλλον με αγαπάει μωρεεε I love you αχααχαχα!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΟΝΑΩ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΝΝΕ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ???? ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ???

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε κορίτσι μου.. υπομονή.. τουλάχιστον είσαι λίγο καλύτερα και χαίρομαι! Ελπίζω να περνεις αντιβιώση κανονικά έστι;

Ναι βρε Μαρίνα μου ναι! ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗΗΗΗ!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Αποκλείεται να είμαι εγκυος πάντος.. 5 τέστ έχω κάνει και είναι όλα αρνητικά.. το τελευταίο το έκανα την Πέμπτη το απόγευμα... μου το είπε και ο γιατρός να πάω για χοριακή μήπως είναι καμία καθυστερημένεη σύλληψη λέει.. τι να πώ τώρα δεν ξέρω.. εγώ το αποκελείω πάντως γιατί μόνο εγκυος δεν αισθάνομαι...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια! Γύρισαμε απο τα πεθερικά που ειχαμε παει για φαγητό.Εκανα μπάνιο το κοντό μου και πάλευα μία ώρα να του βγάλω τα μπιρμπιλάκια που ειχε γεμίσει το τρίχωμα του!κι εκανα το λάθος να τον βάλω στην μπανιέρα πριν τα βγάλω και με πεθανε η μέση μου να σκύβω τόση ώρα[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τώρα έφτιαξα το καφεδάκι μου να πιω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]και θα αραξω να διαβάσω ότι απέμεινε απο το βιβλιαράκι που διαβάζω, για να το δώσω μετά στην αδερφή του άντρα μου που είναι ήδη εγκυος να το διαβάσει γιατί για μένα είναι απλά εγκυκλοπαιδικές οι γνώσεις[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αγάπη μου ακομη πονάς ? Sad ελπιζω να είσαι καλύτερα σήμερα!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 35468

Λιάνα πες ότι θες, εγώ αν δν την δω να έρχεται δν το πιστεύω!!εγώ επιμένω να λεω ότι ειναι το σπορι που σου κάνει τη δουλεια!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 328109

Μαρινάκι από την περιγραφή σου πιστεύω ότι η Αλέκα θα εμφανιστεί απο τα λημέρια σου και μάλιστα σύντομα!! μάλλον τα επαιξε λίγο το σύστημα απο την σαλπιγγογραφία!! ελπιζω να μην αργήσει γιατι τον λυπάμαι τον αντρουλη σου!!που σιγουρα σε αγαπαει πολυ μωρεεεε!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

queen περαστικα στον Σωτο σου!!Ειναι αυτή η εποχή φουλ στις ιωσεις!! κι εσύ να προσέχεις γιατι μαγειρευεις κι ένα σποράκι οταν ερθει να σε βρει υγιέστατη!! Wink



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Σαβ Ιαν 21, 2012 7:05 am, 1 φορά

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:Αχ βρε κορίτσι μου.. υπομονή.. τουλάχιστον είσαι λίγο καλύτερα και χαίρομαι! Ελπίζω να περνεις αντιβιώση κανονικά έστι;

Ναι βρε Μαρίνα μου ναι! ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗΗΗΗ!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Αποκλείεται να είμαι εγκυος πάντος.. 5 τέστ έχω κάνει και είναι όλα αρνητικά.. το τελευταίο το έκανα την Πέμπτη το απόγευμα... μου το είπε και ο γιατρός να πάω για χοριακή μήπως είναι καμία καθυστερημένεη σύλληψη λέει.. τι να πώ τώρα δεν ξέρω.. εγώ το αποκελείω πάντως γιατί μόνο εγκυος δεν αισθάνομαι...

ΧΜΜΜ ΜΗΠΩΣ ΚΡΥΩΣΕΣ ΤΟΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?? Η ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ?? ΣΥΜΒΕΝΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ? ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕ ΞΕΡΕΙΣ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΡΟΛΟ

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπάνιο ο Τσαρλούκος χιχιχι Very Happy Very Happy θα πώ κακομοιρούλα Έλλη και όχι κακομοιρούλη σκυλάκο!!! χαχαχαχα
Πόσο σε καταλαβαίνω έχω πλύνει απειρες φορές σκυλιά μας στη μπανιέρα... Η φασίνα του μπάνιου μετά είναι το εξόντωμα!!!

Έλλη και εγώ πιστεύω οτι θα έρθει και είναι καθυστέρηση απο τη φρίκη των αποτελεσμάτων και απο το αγχος του χειρουργείου.. Όπως και να έχει την χοριακή θα την κάνω την Δευτέρα που το καλό που της θέλω της Αλέκας να έρθει γιατί αλλιώς Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 654655 που θα δώσω κι άλλα ευρουλάκια στο κουτουρου...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ αυτό πιστεύω κοπέλα μου!! Αν τελικά αδιαθετήσεις έχεις ήδη προγραμματίσει χειρουργείο? πότε είναι να γίνει??

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη έγραψε:
ΧΜΜΜ ΜΗΠΩΣ ΚΡΥΩΣΕΣ ΤΟΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?? Η ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ?? ΣΥΜΒΕΝΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ? ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕ ΞΕΡΕΙΣ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΡΟΛΟ

Αγάπη μου ένα απ'όλα αυτά που λες είναι.. μπορεί και να αλλάζει ο κύκλος μου..

Κορίτσια σας έχει συμβεί ποτέ να μην αδιαθετήσετε κάποιο μήνα; ..μου το είπε μία κοπέλα χτές στο μανικούρ.. αυτή μου είπε οτι πάντα "χάνει" μία περίοδο.. Ισχύει αυτό;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="boubou"]

τώρα έφτιαξα το καφεδάκι μου να πιω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΑΑΑΧΧΧΧ ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΩ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΞΕΠΡΗΣΤΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΟΝ ΓΑΛΙΚΟ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΣΑΣ

αγάπη μου ακομη πονάς ? Sad ελπιζω να είσαι καλύτερα σήμερα!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 35468

ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΡΩΩ ΚΡΥΑ ΚΑΙ ΛΙΩΜΕΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΜΠΑ Rolling Eyes ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΝΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΠΛΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 875502 ΤΟ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΘΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο DOCTOR

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Κι εγώ αυτό πιστεύω κοπέλα μου!! Αν τελικά αδιαθετήσεις έχεις ήδη προγραμματίσει χειρουργείο? πότε είναι να γίνει??

Απο τη στιγμή που πήραμε τα αποτελέσματα της σαλπιγγογραφίας έπρεπε να μπώ την 12η-15η μέρα του κύκλου μου, δηλαδή αν είχα αδιαθετήσει θα έμπαινα την Δευτέρα μεθαύριο μέχρι και Παρασκευή.. και το περίμενα πως και πώς για να ξεκινήσω την εξωσωματική... και τώρα μου κάνει κόνξες... Ισως και γι'αυτό επειδή την περιμένω δεν έρχεται...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ ωραια αγάπη μου!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 654316 δν θα αργήσεις να επανελθεις ειμαι σίγουρη!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 334590

Μαρίνα κάθε γυναίκα έχει διαφορετικό κυκλο!ξέρω ότι γίνεται να μην γίνει ωορρηξία όλους τους μήνες αλλά με την περίοδο είναι όλα σχετίκα..και η μικρή αδερφή του άντρα μου έχει απίστευτα αστατο κύκλο..μπορεί να αδιαθετεί μια στους 2 ή και 3 μήνες καμιά φορα..τώρα θα κλείσει τα 18 και θα πάει να το ψάξει γιατι δν το βλέπω να στρώνει απο μόνο του!! ορμονικα παιχνιδια ή πολυκυστικές (ποιος ξέρει?)

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
Μαρίνα κάθε γυναίκα έχει διαφορετικό κυκλο!ξέρω ότι γίνεται να μην γίνει ωορρηξία όλους τους μήνες αλλά με την περίοδο είναι όλα σχετίκα..και η μικρή αδερφή του άντρα μου έχει απίστευτα αστατο κύκλο..μπορεί να αδιαθετεί μια στους 2 ή και 3 μήνες καμιά φορα..τώρα θα κλείσει τα 18 και θα πάει να το ψάξει γιατι δν το βλέπω να στρώνει απο μόνο του!! ορμονικα παιχνιδια ή πολυκυστικές (ποιος ξέρει?)

..ναι κι εγώ τα έχω ακούσει αυτά.. η κολλητή μου είναι έστι.. την έχω πάει νοσοκομείο απο πόνους και σπαστικούς εμμετούς.. η περίοδός της κάποτε είταν 1 φορά τους 2-3 μήνες!! Τώρα πήγε σε ένα ολισθηκό γιατρό και της έφτιαξε τον κύκλο της με διατροφή και συμπληρώματα και είναι κατα 90% καλύτερα και χωρίς πόνους όταν προσέχει τι τρώει κάθεται στα ζετσά και φροντίζει τον εαυτό της.
Αλλά να "χάνεις" μία περίοδο τον χρόνο σε κάποιον μήνα πρώτη φορά ακούω.. τεσπα ποιος ξέρει.. πολύ περίεργα τα ορμονικά μας βρε παιδί μου.. πω πω με κούρασαν!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:πολυ ωραια αγάπη μου!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 654316 δν θα αργήσεις να επανελθεις ειμαι σίγουρη!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 334590

Μαρίνα κάθε γυναίκα έχει διαφορετικό κυκλο!ξέρω ότι γίνεται να μην γίνει ωορρηξία όλους τους μήνες αλλά με την περίοδο είναι όλα σχετίκα..και η μικρή αδερφή του άντρα μου έχει απίστευτα αστατο κύκλο..μπορεί να αδιαθετεί μια στους 2 ή και 3 μήνες καμιά φορα..τώρα θα κλείσει τα 18 και θα πάει να το ψάξει γιατι δν το βλέπω να στρώνει απο μόνο του!! ορμονικα παιχνιδια ή πολυκυστικές (ποιος ξέρει?)

ΕΛΛΗ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΠΡΟΤΟΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΕΙΜΟΥΝ 14 Η 15 ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΧΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ 1 ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΛΕΜΕ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ? ΖΑΛΑΔΕΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΚΑΤΑ 37 ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΡΦΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΑ TA GYNOFEN 35 ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΡΟΛΟΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΓΛΥΤΩΣΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ Mad Mad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είμαστε απο όλες τις απόψεις πολύπλοκα όντα εμείς οι γυναίκες τελικα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 40746

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Είμαστε απο όλες τις απόψεις πολύπλοκα όντα εμείς οι γυναίκες τελικα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 40746

ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΒΥΣΣΟΣ !!!!
Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 604962 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 604962 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 604962 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 604962

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
boubou έγραψε:Είμαστε απο όλες τις απόψεις πολύπλοκα όντα εμείς οι γυναίκες τελικα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 40746

ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΒΥΣΣΟΣ !!!!
Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 604962 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 604962 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 604962 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 604962

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχαχα γειά σου βρε Αγάπη!! χαχα Πεστα Στράτοοοοο!!!! χαχα

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχαχαχα με πεθάνατε πάλι με αυτά που διαβάζω!! Laughing Laughing choux chef?αχαχαχα Razz

Ψοφήσαμε στην κούραση αλλά άξιζε σήμερα!Δε θα τα γράψω όλα γιατί θα βαρεθείτε(σήκωσα το μισό ΙΚΕΑ κ έφτιαξα το αμαξάκι μου ), θα πάω κατευθείαν στο ...ψητό Razz

ψητός σολομός με λαχανικά, μανιτάρια με χαλούμι κ στο τέλος γαλακτομπούρεκο με ντουντουρμα κ λιωμένη καραμέλα!!! Τι άλλο να θελήσει μια γυναίκα που δεν μπορεί να... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 215994 , ε? τι? Laughing Laughing Ευτυχώς κάποιες απολάυσεις συνεχίζουν να υπάρχουν Razz Razz

Ελλη κ πάλι περαστικά με τον πόνο!!

Μαρίνα (rinamar) εγώ στο είπα πάντως το άγχος σου την έδιωξε την Αλέκα κ άντε να ξετρομάξει κ να ρθει!!

Φιλιά σε όλες κ βγαίνω άρον άρον γιατί κάποιος με κατασκοπεύει πάνω από το κεφάλι μου κ ξεκινάει σύντομα το δούλεμα... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόλις τελείωσα το βιβλιάκι!!ώρες ώρες ξενερώνω που διαβάζω τέτοια γιατι θέλω να τα ζήσω και ειμαι απλός θεατής!!! No
τελος παντων...

Αντα τι μας έκανες πάλι απογευματιάτικα..εκτός του ότι ζήλεψα που θα αλλάξεις το σπιτάκι σου!!!(θέλω κι εγωωωωωω)....αυτό το γαλακτομπουρεκο τι το ηθελες πάλι στην περιγραφή?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] λυπήσουμε!!!! Razz Razz

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κίρα η συνταγή είνια αυτή εδώ... http://argiro.gr/recipes/%CF%83%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CF%84%CF%8C%CF%80%CE%B9%CF%84%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%AE%CF%82. Θα εχει κατι σαν σιροπι στον πάτο, βαλτο με κουταλι πανω στην σοκαλατοπιτα και συνοδεψε το με παγωτο!!

Ελλη πως εισαι; Λιγο καλυτερα; ε; Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!! Πέρασες καλα -πέρα απο την κουραση με το μπάνιο του σκύλου;

Δέσποινα περαστικά σου!!!

kalymnos καλως ήρθες στην παρεα!!!

ekaragiorgou σου περασε ο πόνος; Κι εγώ έντερο λέω..

Άντα τη σηκωσες την αγορά; Μας πεθανες με τις συνταγές σου...Αχ και ήθελα να κάνω διαιτα αλλα ανακάλυψα πως δεν ειμαι ακομα ψυχολογικά έτοιμη!

Ευάκι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 417472

Βασίλισσα Μαρια Περαστικά στον μπομπιράκο σου...

Λιάνα μην ανησυχεις, ηρεμησε και σε λιγο θα ξέρουμε! Wink

Αγάπη πως παει το δόντι; Θα περασει, λίγο υπομονη κούκλα μου!!!

Μαρία Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 17 417472

Μαρίνα εμένα δυστυχως όσο κι αν δεν το παραδέχεται, όσο και να μην μου αρέσει πιστευω πως δε θεωρει 100% εμας οικογενεια του. Βλέπω πως κλίνω περισσότερο προς την παλία του! pig .Περιμένω τη Δευτέρα.... Να χάσω περίοδο;οχι!να εχω παραπάνω;ναι!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα καλησπέρα!Μου λέει πως δεν υπάρχει η σελίδα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις