Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 14]

276ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Φεβ 27, 2012 8:00 am

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
olgax έγραψε: [b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]
[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
re koritsia afti i gynaika den paizete!!!!!!!!!!!!pernei exthes to vradi na mou pei pws eixe kanei kotompoukies me poure k me pire 9 i wra to vradi na mou pei oti tha mou ferei k tis lew oxi den theloume efxaristoume poli omorfa k wraia k epemene k tis lew : signwmi me perneis 9 i wra to vradi a mou fereis fai afou sou lew oti exoume faei k oti tin alli mera einai kathari deftera k den tha ta fame k meta tha nistevoume ara? DEN TA THELOUME!!! k na epimeni afti giati k na leei o xaris tha ta faei gia mezedaki twra k tis lew afou molis fagame vradino k ase pou eiste k arrwsoi me gastrenteritida den thelw ase kalitera....k den katalavene k epemene toso poli pou nevriasa... me vlepei o antras mou pernei to tilefwno k tis rixnei kati kantilia k tis leei den katalaveneis ellinika se poia glwssa theleis na sou to poume OXI... k kleinei to tilefwno.. ti ekane re paidia? meta apo misi wra tsoup!!! irthe na mas ta dwsei tin xtipas i den tin xtipas tin gynaika???????pwwwwwwww pws nevriasa eipa tou antra mou na vgei eksw giati an empene mesa tha tin evriza k pire ta fagita ta erikse ston skilo k tou leei ti kaneis kale gia sena ta efera k tis leei o antras mou sou eipa den thelw mou ekane i gynaika mou fagito k fagame!!! aaaaaaaxaxaxaxaxa tis malakies tis dikes tis tha trwme pou tis perisepsan k ta pasarei se emena ??????? ai mwri karia gamwto


χχαχαχαχαχαχαχαχ αν π ω οτι το χαρηκα θα ειμαι κακια...????χαχαχαχαχ!!!!

277ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Φεβ 27, 2012 8:05 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
olgax έγραψε: [b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]
[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
re koritsia afti i gynaika den paizete!!!!!!!!!!!!pernei exthes to vradi na mou pei pws eixe kanei kotompoukies me poure k me pire 9 i wra to vradi na mou pei oti tha mou ferei k tis lew oxi den theloume efxaristoume poli omorfa k wraia k epemene k tis lew : signwmi me perneis 9 i wra to vradi a mou fereis fai afou sou lew oti exoume faei k oti tin alli mera einai kathari deftera k den tha ta fame k meta tha nistevoume ara? DEN TA THELOUME!!! k na epimeni afti giati k na leei o xaris tha ta faei gia mezedaki twra k tis lew afou molis fagame vradino k ase pou eiste k arrwsoi me gastrenteritida den thelw ase kalitera....k den katalavene k epemene toso poli pou nevriasa... me vlepei o antras mou pernei to tilefwno k tis rixnei kati kantilia k tis leei den katalaveneis ellinika se poia glwssa theleis na sou to poume OXI... k kleinei to tilefwno.. ti ekane re paidia? meta apo misi wra tsoup!!! irthe na mas ta dwsei tin xtipas i den tin xtipas tin gynaika???????pwwwwwwww pws nevriasa eipa tou antra mou na vgei eksw giati an empene mesa tha tin evriza k pire ta fagita ta erikse ston skilo k tou leei ti kaneis kale gia sena ta efera k tis leei o antras mou sou eipa den thelw mou ekane i gynaika mou fagito k fagame!!! aaaaaaaxaxaxaxaxa tis malakies tis dikes tis tha trwme pou tis perisepsan k ta pasarei se emena ??????? ai mwri karia gamwto

Αφου εχεις την στηριξη του αντρα σου ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...Πλακα κανουμε? Razz

278ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Φεβ 27, 2012 8:23 am

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΜΕΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ....ΚΑΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ....ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ [ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΒΡΑΖΕΙ ΣΤΟ ΖΟΥΜΙ ΤΗΣ...ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ Και απο ΠΙΣΩ ΕΙΝΑΙ ΓΤ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΚΟΥΠΙΣΕ ΓΤ Η ΓΥΝΑΙΚΑ Σ ΤΟ ΕΝΑ ΓΤ Η ΓΥΝΑΙΚΑ Σ ΤΟ ΑΛΛΟ....ΒΡΕ ΟΥΣΤ...!!! Smile

279ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Φεβ 27, 2012 8:29 am

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
cheers
egw pantws to xarika!!!!!!!! axaxaxaxa thimwse omws simera den mas pire katholou!!!!!! ksidi!!!axaxaxaxaxaxaxaxaxa ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 536304

280ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Φεβ 27, 2012 11:46 pm

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
olgax έγραψε: [b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]
[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
re koritsia afti i gynaika den paizete!!!!!!!!!!!!pernei exthes to vradi na mou pei pws eixe kanei kotompoukies me poure k me pire 9 i wra to vradi na mou pei oti tha mou ferei k tis lew oxi den theloume efxaristoume poli omorfa k wraia k epemene k tis lew : signwmi me perneis 9 i wra to vradi a mou fereis fai afou sou lew oti exoume faei k oti tin alli mera einai kathari deftera k den tha ta fame k meta tha nistevoume ara? DEN TA THELOUME!!! k na epimeni afti giati k na leei o xaris tha ta faei gia mezedaki twra k tis lew afou molis fagame vradino k ase pou eiste k arrwsoi me gastrenteritida den thelw ase kalitera....k den katalavene k epemene toso poli pou nevriasa... me vlepei o antras mou pernei to tilefwno k tis rixnei kati kantilia k tis leei den katalaveneis ellinika se poia glwssa theleis na sou to poume OXI... k kleinei to tilefwno.. ti ekane re paidia? meta apo misi wra tsoup!!! irthe na mas ta dwsei tin xtipas i den tin xtipas tin gynaika???????pwwwwwwww pws nevriasa eipa tou antra mou na vgei eksw giati an empene mesa tha tin evriza k pire ta fagita ta erikse ston skilo k tou leei ti kaneis kale gia sena ta efera k tis leei o antras mou sou eipa den thelw mou ekane i gynaika mou fagito k fagame!!! aaaaaaaxaxaxaxaxa tis malakies tis dikes tis tha trwme pou tis perisepsan k ta pasarei se emena ??????? ai mwri karia gamwto

ax kala tis kanate mpravo, emena me pernei xthes thlefono kai arxizei na me rotaei diafora asxeta meta arxizei na rotaei gia to moro eno kserei oti den thelo kai den tis apantao telos panton leei klotsaei, an kai exei arxisei na klotsaei edo kai meres den tis to eipa, tis leo oxi kai arxizei na mou leei mipos einai arrosto mipos den einai kala koitaksate ston iperixo mipos exei kanena provlima ta dika mou ta paidia klotsousan apo poli noris ti na tis po tora pes te.

281ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 1:22 am

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
a i gynaika xanei etsi ta les afta se mia egyo? mipws einai arrwsto k malakies esi eisai arrwsti pes tis akoma den to katalaves?

282ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 1:28 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
to xanei einai ligo asta kai to savato tha erthei na thn filoksenisoume tha mou kanei ta neura krosia pos tha tin antekso s'ena spiti. Twisted Evil

283ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 1:30 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καθομαι και σας διαβαζω κατα καιρους και τρελαινομαι που υπαρχουν τετοια ατομα!!

κι εγω συγχιζομαι με τη δικια μου πεθερα γιατι εχει 2 σπιτια και τα θελει και τα 2 δικα της και επειδη δυσκολευομαστε οικονομικα μας παραχωρησαν το απο κατω απο αυτο που μενουν, το μικρουλι 60τετραγωνικα και παλι, φαινεται οτι το κανει με μιση καρδια επειδη την ξεβολευουμε και πρεπει να παρει τα πραγματα της απο εκει, για να βαλουμε τα δικα μας!!και σκεφτητε οτι το αλλο σπιτι ειναι 200τ.μ..και δν μενει κανεις, αλλα δν το δινει και σε κανεναν, το θελει κι αυτο γι αυτην (επειδη ζοριστικαν για να το φτιαξουν, αλλα τι να λεει,στα παιδια της θα το εδινε!!)..ενα παραδειγματακι για να καταλαβετε, λεει ο αντρας μου, "θελω κι ενα χωρο σαν αποθηκευτικό να βαζω πραγματα" και του απανταει "γιατι εγω τωρα εχω χωρο για τα δικα μου?" (επειδη χρησιμοποιουσε το σπιτι που μας εδωσαν σαν αποθηκη για να βαζει τα εξτρα πραγματα που ειχαν επειδη κι αυτο που μενουν τωρα ειναι μικρουλι) και της λεει ο αντρας μου " ε , κανε αποθηκη το παιδικο μου δωματιο στο αλλο σπιτι" (το μεγαλο) και λεει " απαπαπα!!εκεινο το σπιτι θα το τακτοποιησω και θα τα εχω ολα συμαζεμενα και τακτοποιημενα, ακους εκει να κανω το δωματιο αποθηκη!!"... τωρα τι της λες?? ...

αλλα με αυτα που λετε εσεις οτι σας κανουν ... πραγματικα νιωθω οτι δν πρεπει να παραπονιεμαι!!!γιατι γενικα δν ανακατευεται σε τιποτα και δν μας λεει τιποτα ... απλα δν της αρεσε που την ξεβολεψαμε .. αυτο!!

284ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 1:41 am

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
korina26 έγραψε:to xanei einai ligo asta kai to savato tha erthei na thn filoksenisoume tha mou kanei ta neura krosia pos tha tin antekso s'ena spiti. Twisted Evil

ypomoni min tis dwseis tin xara na nevriaseis k prospathise na eisai i kaliteri oikodespina kanontas tin na skasei apo to kako tis deixnwntas anoterotita k oxi katinia deikse tis aftes tis meres pou tha eiste sto idio spiti oti den se epireazei katholou i gnwmi tis k tin exeis grammeni!!!!!! afto tis kanei na skane!XAXAXAXA TRY IT!!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 587529

285ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 1:42 am

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boubou έγραψε:καθομαι και σας διαβαζω κατα καιρους και τρελαινομαι που υπαρχουν τετοια ατομα!!

κι εγω συγχιζομαι με τη δικια μου πεθερα γιατι εχει 2 σπιτια και τα θελει και τα 2 δικα της και επειδη δυσκολευομαστε οικονομικα μας παραχωρησαν το απο κατω απο αυτο που μενουν, το μικρουλι 60τετραγωνικα και παλι, φαινεται οτι το κανει με μιση καρδια επειδη την ξεβολευουμε και πρεπει να παρει τα πραγματα της απο εκει, για να βαλουμε τα δικα μας!!και σκεφτητε οτι το αλλο σπιτι ειναι 200τ.μ..και δν μενει κανεις, αλλα δν το δινει και σε κανεναν, το θελει κι αυτο γι αυτην (επειδη ζοριστικαν για να το φτιαξουν, αλλα τι να λεει,στα παιδια της θα το εδινε!!)..ενα παραδειγματακι για να καταλαβετε, λεει ο αντρας μου, "θελω κι ενα χωρο σαν αποθηκευτικό να βαζω πραγματα" και του απανταει "γιατι εγω τωρα εχω χωρο για τα δικα μου?" (επειδη χρησιμοποιουσε το σπιτι που μας εδωσαν σαν αποθηκη για να βαζει τα εξτρα πραγματα που ειχαν επειδη κι αυτο που μενουν τωρα ειναι μικρουλι) και της λεει ο αντρας μου " ε , κανε αποθηκη το παιδικο μου δωματιο στο αλλο σπιτι" (το μεγαλο) και λεει " απαπαπα!!εκεινο το σπιτι θα το τακτοποιησω και θα τα εχω ολα συμαζεμενα και τακτοποιημενα, ακους εκει να κανω το δωματιο αποθηκη!!"... τωρα τι της λες?? ...

αλλα με αυτα που λετε εσεις οτι σας κανουν ... πραγματικα νιωθω οτι δν πρεπει να παραπονιεμαι!!!γιατι γενικα δν ανακατευεται σε τιποτα και δν μας λεει τιποτα ... απλα δν της αρεσε που την ξεβολεψαμε .. αυτο!!

200 TETRAGWNIKA K SAS EDWSE TO 60ARI? POLI ILITHIA GIA TO PAIDI TIS? EINAI ZWON!!! EXETE PAIDAKI?

286ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 1:51 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δν εχουμε , ειμαστε τωρα στην προσπαθεια, και το καλοκαιρι παντρευομαστε κιολας!

Για να καταλαβεις, εχουν ενα μεγαλο στο κεντρο της πολης, οπου τωρα μενει η μικρη του αδερφη που τελειωνει φετος το λυκειο και μετα θα μεινει αδειο (που ειναι το πατρικο τους, εκει μεγαλωσαν!) και τωρα τα τελευταια χρονια φτιαξαν και δυο μικρα το ενα πανω στο αλλο, σε ενα κτημα εκτος πολης και μενουν εκει! στην αρχη ζοριστηκα ειναι η αληθεια που δν μας εδωσε το μεγαλο,γιατι ηταν και στο κεντρο και βολευε απο πολλες αποψεις, αλλα απο την μια εχει λογους που την καταλαβαινω γιατι δν ηθελε ..και σιγουρα ειναι πιο ακριβη για εμας η συντηρηση του μεγαλου απο το μικρο! ... αυτο που με πειραξε ηταν οτι και το μικρο που μας δινουν, η πεθερα μου το δινει με μιση καρδια... απο τις απαντησεις που δινει, μοιαζει οτι πρωτα σκεφτεται τον εαυτο της και μετα τα παιδια της, και οτι χρησιμοποιει σαν δικαιολογια το οτι δν θελει να αδικησει τις αδερφες του αντρα μου, οπου η μια ειναι ηδη παντρεμενη με δικο της σπιτι (μαζι με τον αντρα της τελοσπαντων, τους το εχτισαν τα πεθερικα της!)και η αλλη ειναι πολυ μικρη...και μεχρι να παντρευτει εμεις θα εχουμε γερασει Razz Razz Razz

287ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 1:57 am

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
A KALA...KATALAVA ME MISI KARDIA I ME OLOKLIRI ESEIS MENETE ARE XESTIKES MIN SE NOIAZEI KOITA NA KANEIS TON YPEROXO GAMO SOU POLI SYNTOMA K ME ENA MWRAKI K GRAPSE TIN STA PALIA SOU TA PAPOUTSIA GIA NA MIN PW POU ALLOU!!!!!


KALA KORITSIA TOU GIOU MOU DEN TOU ARESEI KATHOLOU AFTOS O KAIROS Sad

288ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 2:00 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι, επειδη γενικα δν ειναι τυπος που να ανακατεύεται που εγω αυτο δν θα αντεχα με τιποτα,κι επειδη και ο αντρουλης μου ειναι με το δικο μου μερος αμα γινεται καμια χαζομαρα, προσπαθω να τα προσπερναω γρηγορα αυτα που με πειραζουν , γιατι στο τελος κανουμε οτι θελουμε εμεις!και γιατι γενικα δν ειναι κακοι ανθρωποι, απλα λιιιιγο παραξενοι, τι να κανουμε?

Σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες κοπελα μου!!
και αν και βγαινουμε οφ τοπικ δν μπορω να αντισταθω να μη ρωτησω τι καιρο εχετε?γιατι εδω εχουμε τελεια μερα με παααααρα πολυ ηλιο αλλα ακομη πιο πολυ κρυο !!χιχιχι καντο παιδακι σου αγκαλιτσες και παιξτε κανα παιχνιδακι μεσα στο σπιτακι σας μεχρι να φτιαξει!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 379767

289ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 2:06 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
olgax έγραψε:
korina26 έγραψε:to xanei einai ligo asta kai to savato tha erthei na thn filoksenisoume tha mou kanei ta neura krosia pos tha tin antekso s'ena spiti. Twisted Evil

ypomoni min tis dwseis tin xara na nevriaseis k prospathise na eisai i kaliteri oikodespina kanontas tin na skasei apo to kako tis deixnwntas anoterotita k oxi katinia deikse tis aftes tis meres pou tha eiste sto idio spiti oti den se epireazei katholou i gnwmi tis k tin exeis grammeni!!!!!! afto tis kanei na skane!XAXAXAXA TRY IT!!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 587529

auto kano edo kai poli kairo alla me mia tetoia mesa sto spiti poso ipomoni na kaneis kai den tha imaste moni emeis menoume allou logo metatheseis kai tha pame sth mama mou ekei tha erthei kai auti kai tora i oi goneis mou tha kimithoun ston kanape i emeis giati i kiria den mporei.

290ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 2:21 am

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
TI DEN MPOREI NA KOIMATE STON KANAPE? TI THA PATHEI THA PIASTEI O KWLOS TIS? XAXAXA SE KATALAVENW ...... TOULAXISTWN SKEPSOU PWS EINAI GIA LIGO SKEPSOU ALLES POU MENOUN K MAZI TOUS STO IDI SPITI GIA XRONIA?.... PW MANIKI EINAI APAPAPAPA OUTE NA TO SKEFTOMAI DEN THELW PWS THA MPOROUSA NA MENW MAZI TIS STO IDIO SPITI!!APAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPA

291ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 2:23 am

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
BOUBOU MOU AFTO KANOUME AGALITSES K XADAKIA O KAIROS EINAI XALIA EPEIDI EIMASTE SE NISI FISAEI PARAPOLI XAMOS GINETE EKSW K VREXEI MEXRI PROXTHES EIXE TELEIO KAIRO KALOKAIRINO KANAME VOLTITSES ALLA KSANAXALASE!!!!! THELW HLIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!

292ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 2:27 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μεχρι το Σαββατο ηταν καλοκαιρι!! τωρα ολη η βδομαδα χαλια καιρο θα εχει!!!να περασει και ο Μαρτης γδαρτης που λενε και μετα πιστευω κατι θα γινει!! Wink Wink λιγο υπομονη να κανουμε ενας μηνακος εμεινε!! Cool

293ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 2:27 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
olgax έγραψε:TI DEN MPOREI NA KOIMATE STON KANAPE? TI THA PATHEI THA PIASTEI O KWLOS TIS? XAXAXA SE KATALAVENW ...... TOULAXISTWN SKEPSOU PWS EINAI GIA LIGO SKEPSOU ALLES POU MENOUN K MAZI TOUS STO IDI SPITI GIA XRONIA?.... PW MANIKI EINAI APAPAPAPA OUTE NA TO SKEFTOMAI DEN THELW PWS THA MPOROUSA NA MENW MAZI TIS STO IDIO SPITI!!APAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPA

nai gia ligo erxete taxa mia dio meres kai meta kathete 10 telos panton, mas to protine kai auto otan girisoume apo thn metathesi na meinei mazi mas na mas voithaei me to moro kai na min einai moni giati den exei kai polla lefta den vgenei me auto to pleuro na koimate exo thn mama mou. oso gia ton kanape exei thn mesi tis.

294ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 2:31 am

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
korina26 έγραψε:
olgax έγραψε:TI DEN MPOREI NA KOIMATE STON KANAPE? TI THA PATHEI THA PIASTEI O KWLOS TIS? XAXAXA SE KATALAVENW ...... TOULAXISTWN SKEPSOU PWS EINAI GIA LIGO SKEPSOU ALLES POU MENOUN K MAZI TOUS STO IDI SPITI GIA XRONIA?.... PW MANIKI EINAI APAPAPAPA OUTE NA TO SKEFTOMAI DEN THELW PWS THA MPOROUSA NA MENW MAZI TIS STO IDIO SPITI!!APAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPA

nai gia ligo erxete taxa mia dio meres kai meta kathete 10 telos panton, mas to protine kai auto otan girisoume apo thn metathesi na meinei mazi mas na mas voithaei me to moro kai na min einai moni giati den exei kai polla lefta den vgenei me auto to pleuro na koimate exo thn mama mou. oso gia ton kanape exei thn mesi tis.


MAKRIA K AGAPIMENES!!!!!!!! A TIN MESI TIS KATALAVA ..... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 966307

295ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 2:33 am

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KORITSARES EXETE SKYPE?

296ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 2:45 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:καθομαι και σας διαβαζω κατα καιρους και τρελαινομαι που υπαρχουν τετοια ατομα!!

κι εγω συγχιζομαι με τη δικια μου πεθερα γιατι εχει 2 σπιτια και τα θελει και τα 2 δικα της και επειδη δυσκολευομαστε οικονομικα μας παραχωρησαν το απο κατω απο αυτο που μενουν, το μικρουλι 60τετραγωνικα και παλι, φαινεται οτι το κανει με μιση καρδια επειδη την ξεβολευουμε και πρεπει να παρει τα πραγματα της απο εκει, για να βαλουμε τα δικα μας!!και σκεφτητε οτι το αλλο σπιτι ειναι 200τ.μ..και δν μενει κανεις, αλλα δν το δινει και σε κανεναν, το θελει κι αυτο γι αυτην (επειδη ζοριστικαν για να το φτιαξουν, αλλα τι να λεει,στα παιδια της θα το εδινε!!)..ενα παραδειγματακι για να καταλαβετε, λεει ο αντρας μου, "θελω κι ενα χωρο σαν αποθηκευτικό να βαζω πραγματα" και του απανταει "γιατι εγω τωρα εχω χωρο για τα δικα μου?" (επειδη χρησιμοποιουσε το σπιτι που μας εδωσαν σαν αποθηκη για να βαζει τα εξτρα πραγματα που ειχαν επειδη κι αυτο που μενουν τωρα ειναι μικρουλι) και της λεει ο αντρας μου " ε , κανε αποθηκη το παιδικο μου δωματιο στο αλλο σπιτι" (το μεγαλο) και λεει " απαπαπα!!εκεινο το σπιτι θα το τακτοποιησω και θα τα εχω ολα συμαζεμενα και τακτοποιημενα, ακους εκει να κανω το δωματιο αποθηκη!!"... τωρα τι της λες?? ...

αλλα με αυτα που λετε εσεις οτι σας κανουν ... πραγματικα νιωθω οτι δν πρεπει να παραπονιεμαι!!!γιατι γενικα δν ανακατευεται σε τιποτα και δν μας λεει τιποτα ... απλα δν της αρεσε που την ξεβολεψαμε .. αυτο!!

Ο κοσμος πειναει κι η πεθερα σου τα κραταει για αποθηκες?Ελα Χριστος κ η Παναγια...Αντι να βοηθησει τον γιο της...Τι να πω.Εκει ερχομαι κ λεω γιατι μας απεχθανονται τοσο?

Να μη σε νοιαζει κοιταξτε να τα βγαλετε περα μονοι σας.Ετσι ειχαμε πει βεβαια κι εμεις αλλα στην πορεια καπου στραβωσε.Να φανταστειτε απο το αγχος μου κ την στεναχωρια μου εβγαλα εξανθηματα,βρε αι στο διαολο λεω πια.Εμενα ο δικος μου ρε κοριτσια ενω του αρεσει πολυ το πσιτι τωρα που μενω και με εαγαπαει κ του λειπει το μωρο γιατι νομιζετε δεν ερχεται,δεν μας ακολουθει?ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑΚΑ ΤΟΥ,γιατι του εχει πει να μην παει ποτε ξανα -το εχει κανει μια φορα- σε σπιτι που θα μενει η πεθερα απο κατω....Κατσε τοτε εκει μοναχουλης σου κ παρε κ την αδερφη σου και ολο σου το σοι,δε ξερετε ποσο στεναχωριεμαι γιατι απο μαλακια τους χαλασε μια οικογενεια,τα γραφω και κλαιω ρε πουστη μου,αι στο διαολο με τα παπαρια..

297ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 2:52 am

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tatijana έγραψε:
boubou έγραψε:καθομαι και σας διαβαζω κατα καιρους και τρελαινομαι που υπαρχουν τετοια ατομα!!

κι εγω συγχιζομαι με τη δικια μου πεθερα γιατι εχει 2 σπιτια και τα θελει και τα 2 δικα της και επειδη δυσκολευομαστε οικονομικα μας παραχωρησαν το απο κατω απο αυτο που μενουν, το μικρουλι 60τετραγωνικα και παλι, φαινεται οτι το κανει με μιση καρδια επειδη την ξεβολευουμε και πρεπει να παρει τα πραγματα της απο εκει, για να βαλουμε τα δικα μας!!και σκεφτητε οτι το αλλο σπιτι ειναι 200τ.μ..και δν μενει κανεις, αλλα δν το δινει και σε κανεναν, το θελει κι αυτο γι αυτην (επειδη ζοριστικαν για να το φτιαξουν, αλλα τι να λεει,στα παιδια της θα το εδινε!!)..ενα παραδειγματακι για να καταλαβετε, λεει ο αντρας μου, "θελω κι ενα χωρο σαν αποθηκευτικό να βαζω πραγματα" και του απανταει "γιατι εγω τωρα εχω χωρο για τα δικα μου?" (επειδη χρησιμοποιουσε το σπιτι που μας εδωσαν σαν αποθηκη για να βαζει τα εξτρα πραγματα που ειχαν επειδη κι αυτο που μενουν τωρα ειναι μικρουλι) και της λεει ο αντρας μου " ε , κανε αποθηκη το παιδικο μου δωματιο στο αλλο σπιτι" (το μεγαλο) και λεει " απαπαπα!!εκεινο το σπιτι θα το τακτοποιησω και θα τα εχω ολα συμαζεμενα και τακτοποιημενα, ακους εκει να κανω το δωματιο αποθηκη!!"... τωρα τι της λες?? ...

αλλα με αυτα που λετε εσεις οτι σας κανουν ... πραγματικα νιωθω οτι δν πρεπει να παραπονιεμαι!!!γιατι γενικα δν ανακατευεται σε τιποτα και δν μας λεει τιποτα ... απλα δν της αρεσε που την ξεβολεψαμε .. αυτο!!

Ο κοσμος πειναει κι η πεθερα σου τα κραταει για αποθηκες?Ελα Χριστος κ η Παναγια...Αντι να βοηθησει τον γιο της...Τι να πω.Εκει ερχομαι κ λεω γιατι μας απεχθανονται τοσο?

Να μη σε νοιαζει κοιταξτε να τα βγαλετε περα μονοι σας.Ετσι ειχαμε πει βεβαια κι εμεις αλλα στην πορεια καπου στραβωσε.Να φανταστειτε απο το αγχος μου κ την στεναχωρια μου εβγαλα εξανθηματα,βρε αι στο διαολο λεω πια.Εμενα ο δικος μου ρε κοριτσια ενω του αρεσει πολυ το πσιτι τωρα που μενω και με εαγαπαει κ του λειπει το μωρο γιατι νομιζετε δεν ερχεται,δεν μας ακολουθει?ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑΚΑ ΤΟΥ,γιατι του εχει πει να μην παει ποτε ξανα -το εχει κανει μια φορα- σε σπιτι που θα μενει η πεθερα απο κατω....Κατσε τοτε εκει μοναχουλης σου κ παρε κ την αδερφη σου και ολο σου το σοι,δε ξερετε ποσο στεναχωριεμαι γιατι απο μαλακια τους χαλασε μια οικογενεια,τα γραφω και κλαιω ρε πουστη μου,αι στο διαολο με τα παπαρια..

RE TATIANAKI MOU MIN KLAIS DEN PSOFAEI NA IREMISEIS? GAMWTO DEN MPORW NA AKOUW TETOIA MIA ZWI THA ZEI I MANOULA TOU? KAPOIA STIGMI PREPEI NA KATALAVEI PWS I OIKOGENEIA TOU PLEWN EINAI I GYNAIKA TOU K TO PAIDI TOU ... PW RE POUSTI AFTA ME EKNEVRIZOUN K I PETHERA SOU DEN TOU LEEI TIPOTA EINAI ILITHIA K AFTI XALAEI MIA OIKOGENEIA ETSI? GAMWTO EINAI ZWA OMWS POLI ZWA!!!!!!!EXW THIMWSEI TOSO POLI TATIANAKI YPOMONI KORITSARA MOU THA GIREISEI K AN TO THELETE K OI DIO K OLA THA FTIAKSOUN AN KATALAVEI OTI I MANA TOU THA TA FTISEI KAPOIA STIGMI K THA EINAI ARGA GIATI I OIKOGENEIA TOU THA EXEI DIALITHEI.

298ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 2:57 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!


Ο κοσμος πειναει κι η πεθερα σου τα κραταει για αποθηκες?Ελα Χριστος κ η Παναγια...Αντι να βοηθησει τον γιο της...Τι να πω.Εκει ερχομαι κ λεω γιατι μας απεχθανονται τοσο?

Να μη σε νοιαζει κοιταξτε να τα βγαλετε περα μονοι σας.Ετσι ειχαμε πει βεβαια κι εμεις αλλα στην πορεια καπου στραβωσε.Να φανταστειτε απο το αγχος μου κ την στεναχωρια μου εβγαλα εξανθηματα,βρε αι στο διαολο λεω πια.Εμενα ο δικος μου ρε κοριτσια ενω του αρεσει πολυ το πσιτι τωρα που μενω και με εαγαπαει κ του λειπει το μωρο γιατι νομιζετε δεν ερχεται,δεν μας ακολουθει?ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑΚΑ ΤΟΥ,γιατι του εχει πει να μην παει ποτε ξανα -το εχει κανει μια φορα- σε σπιτι που θα μενει η πεθερα απο κατω....Κατσε τοτε εκει μοναχουλης σου κ παρε κ την αδερφη σου και ολο σου το σοι,δε ξερετε ποσο στεναχωριεμαι γιατι απο μαλακια τους χαλασε μια οικογενεια,τα γραφω και κλαιω ρε πουστη μου,αι στο διαολο με τα παπαρια..[/quote]


se katalaveno kai ego tha eimoun xalia afou se agapaei kai auto fenete giati den mporei xoris esas ti fovate oti tha pathei i manoula tou, kanonika den tha eprepe na sas thelei xoria alla ti leo kai emena glenti tha ekane an xoriza, tou eipes na tis to pei ti leei?

299ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 3:10 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Ο κοσμος πειναει κι η πεθερα σου τα κραταει για αποθηκες?Ελα Χριστος κ η Παναγια...Αντι να βοηθησει τον γιο της...Τι να πω.Εκει ερχομαι κ λεω γιατι μας απεχθανονται τοσο?

Να μη σε νοιαζει κοιταξτε να τα βγαλετε περα μονοι σας.Ετσι ειχαμε πει βεβαια κι εμεις αλλα στην πορεια καπου στραβωσε.Να φανταστειτε απο το αγχος μου κ την στεναχωρια μου εβγαλα εξανθηματα,βρε αι στο διαολο λεω πια.Εμενα ο δικος μου ρε κοριτσια ενω του αρεσει πολυ το πσιτι τωρα που μενω και με εαγαπαει κ του λειπει το μωρο γιατι νομιζετε δεν ερχεται,δεν μας ακολουθει?ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑΚΑ ΤΟΥ,γιατι του εχει πει να μην παει ποτε ξανα -το εχει κανει μια φορα- σε σπιτι που θα μενει η πεθερα απο κατω....Κατσε τοτε εκει μοναχουλης σου κ παρε κ την αδερφη σου και ολο σου το σοι,δε ξερετε ποσο στεναχωριεμαι γιατι απο μαλακια τους χαλασε μια οικογενεια,τα γραφω και κλαιω ρε πουστη μου,αι στο διαολο με τα παπαρια..

Aχ γλυκο μου κοριτσακι αυτα που περνας εσυ ειναι τα ζορια!! οι αποθηκες της πεθερας μου ειναι πραγματικα το λιγοτερο, γιατι κατα τ αλλα οπως προειπα δν ανακατεβεται με την ζωη μας!!

να σου απαντησω σε αυτο που ειπες,αν και γενικα νομιζω δν εχει καταλαβει την δυσκολια μας στα οικονομικα, αν πει κατι ο γιος τους, του λενε, "οπως τα καταφεραμε εμεις στα δυσκολα, ετσι να κανετε κι εσεις, γιατι να τα παρετε ετοιμα?"... αυτο που δν παιρνουν χαμπαρι ειναι οτι τοτε αν ειχαν ορεξη για δουλεια θα βγαζαν λεφτα, ενω τωρα δν υπαρχει καμια δουλεια και αυτες που υπαρχουν σε κρατανε 12ωρα σαν τον σκλαβο με λιγα λεφτα ισα να σου φτανουν να φας και να πληρωσεις τους λογαριασμους..κι ετσι που χρονος για δευτερη δουλεια?(που ομως δν υπαρχουν πια ουτε πρωτες δουλειες τοση ανεργεια και δν το βλεπουν..θυμουνται τα παλια!!

Ελπιζω αγαπη μου να φτιαξουν τα πραγματα!!! να ξυπνησει καποια στιγμη ο αντρας σου και να καταλαβει οτι εισαι κι εσυ σημαντικο και ισως σημαντικοτερο κομματι στην ζωη του πλεον απο την μαμακα του!!Στεναχωριεμαι τοσο καθε φορα που διαβαζω ολα αυτα που σε βαζει να περνας μοναχη σου!!!

300ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 12 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 4:30 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μην αφηνετε αυτες τις καργιες να μπαινουν μεσα στα σπιτια σας,χαιρομαι που το παιρνετε στο χαβαλε μακαρι κι εγω να το επαιρνα ετσι και να εσκαγε αυτη απο το κακο της αλλα δεν αντεχω εγω πολλα πολλα...Μουτυχανε πολλα και δεν ανεχομαι τουλαχιστον απο τον αντρα μου που τα εζησε απο πρωτο χερι να με/μας απαξιωνει ετσι,να παει εκει που του αξιζει.Δεν ειναι κακια ειναι αγανακτηση.Ναι την μισω,οσο δεν μισησα ανθρωπο.Γιαυτο σας λεω παρτε το χαβαλε και να δειτε χαρες που θα περνετε ξεροντας οτι θα σκυλιαζουν αυτες.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις