Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 14]

301ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Φεβ 28, 2012 4:44 am

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="tatijana"]Κοριτσια μην αφηνετε αυτες τις καργιες να μπαινουν μεσα στα σπιτια σας,χαιρομαι που το παιρνετε στο χαβαλε μακαρι κι εγω να το επαιρνα ετσι και να εσκαγε αυτη απο το κακο της αλλα δεν αντεχω εγω πολλα πολλα...Μουτυχανε πολλα και δεν ανεχομαι τουλαχιστον απο τον αντρα μου που τα εζησε απο πρωτο χερι να με/μας απαξιωνει ετσι,να παει εκει που του αξιζει.Δεν ειναι κακια ειναι αγανακτηση.Ναι την μισω,οσο δεν μισησα ανθρωπο.Γιαυτο σας λεω παρτε το χαβαλε και να δειτε χαρες που θα περνετε ξεροντας οτι θα σκυλιαζουν αυτες.


afto tha kanw k egw giati i dikia mou den katalavenei xristo oti valei sto kefalaki tis thelei na to kanei... efxomai na ftiaksoun ta pragmata tatiana mou tha akolouthisw tin symvouli sou oso mporw k egw!

302ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Κυρ Μαρ 04, 2012 2:39 pm

eiralis

eiralis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έστω ότι συναντάτε τυχαία (κακή τύχη!) την πεθερά σας..
..η οποία κάνει μούτρα στο γιό της (γιατί της είπε να μην ανακατεύεται εκεί που δεν πρέπει).. και έχει μήνες να πάρει ένα τηλέφωνο να ρωτήσει τι κάνει το εγγονάκι της.. (τόσο πολύ την νοιάζει)
Τι κάνετε:
α) της μιλάτε
β) την βρίζετε
γ) την σκοτώνετε (όχι, δεν αξίζει..)
δ) την αγνοείτε

303ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Κυρ Μαρ 04, 2012 4:02 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eiralis έγραψε:Έστω ότι συναντάτε τυχαία (κακή τύχη!) την πεθερά σας..
..η οποία κάνει μούτρα στο γιό της (γιατί της είπε να μην ανακατεύεται εκεί που δεν πρέπει).. και έχει μήνες να πάρει ένα τηλέφωνο να ρωτήσει τι κάνει το εγγονάκι της.. (τόσο πολύ την νοιάζει)
Τι κάνετε:
α) της μιλάτε
β) την βρίζετε
γ) την σκοτώνετε (όχι, δεν αξίζει..)
δ) την αγνοείτε

Κυριολεκτικά και μεταφορικά την κλανω στα μουτρα ....

304ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Κυρ Μαρ 04, 2012 11:49 pm

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eiralis έγραψε:Έστω ότι συναντάτε τυχαία (κακή τύχη!) την πεθερά σας..
..η οποία κάνει μούτρα στο γιό της (γιατί της είπε να μην ανακατεύεται εκεί που δεν πρέπει).. και έχει μήνες να πάρει ένα τηλέφωνο να ρωτήσει τι κάνει το εγγονάκι της.. (τόσο πολύ την νοιάζει)
Τι κάνετε:
α) της μιλάτε
β) την βρίζετε
γ) την σκοτώνετε (όχι, δεν αξίζει..)
δ) την αγνοείτε

χχχχμμμμμ να σκεφτω...καλη ερωτηση γιατι και εμας κανει εβδομαδες ολοκληρες να παρει να δει εστω τι κανει ο μικρος..

https://www.facebook.com/myrodeve

305ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Μαρ 05, 2012 12:57 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eiralis έγραψε:Έστω ότι συναντάτε τυχαία (κακή τύχη!) την πεθερά σας..
..η οποία κάνει μούτρα στο γιό της (γιατί της είπε να μην ανακατεύεται εκεί που δεν πρέπει).. και έχει μήνες να πάρει ένα τηλέφωνο να ρωτήσει τι κάνει το εγγονάκι της.. (τόσο πολύ την νοιάζει)
Τι κάνετε:
α) της μιλάτε
β) την βρίζετε
γ) την σκοτώνετε (όχι, δεν αξίζει..)
δ) την αγνοείτε

Αν και οι περισσοτερες θα θελαμε το β ή το δ, επειδη αυτες παντα ψαχνουν αφορμη για να βγουν απο πανω, νομιζω οτι θα της μιλαγα, τυπικα και οχι πολλα πολλα βεβαια... Να γινεται αυτη η κατινα. Εγω κυρια...

306ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Μαρ 05, 2012 1:47 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νενεν έγραψε:
eiralis έγραψε:Έστω ότι συναντάτε τυχαία (κακή τύχη!) την πεθερά σας..
..η οποία κάνει μούτρα στο γιό της (γιατί της είπε να μην ανακατεύεται εκεί που δεν πρέπει).. και έχει μήνες να πάρει ένα τηλέφωνο να ρωτήσει τι κάνει το εγγονάκι της.. (τόσο πολύ την νοιάζει)
Τι κάνετε:
α) της μιλάτε
β) την βρίζετε
γ) την σκοτώνετε (όχι, δεν αξίζει..)
δ) την αγνοείτε

Αν και οι περισσοτερες θα θελαμε το β ή το δ, επειδη αυτες παντα ψαχνουν αφορμη για να βγουν απο πανω, νομιζω οτι θα της μιλαγα, τυπικα και οχι πολλα πολλα βεβαια... Να γινεται αυτη η κατινα. Εγω κυρια...
μπραβο και εγω αυτο θα εκανα δηλαδή αυτό κάνω γιατί ούτε τηλεφωνω παιρνει ουτε ερχεται να το δει


ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 215994

307ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Μαρ 05, 2012 1:53 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eiralis έγραψε:Έστω ότι συναντάτε τυχαία (κακή τύχη!) την πεθερά σας..
..η οποία κάνει μούτρα στο γιό της (γιατί της είπε να μην ανακατεύεται εκεί που δεν πρέπει).. και έχει μήνες να πάρει ένα τηλέφωνο να ρωτήσει τι κάνει το εγγονάκι της.. (τόσο πολύ την νοιάζει)
Τι κάνετε:
α) της μιλάτε
β) την βρίζετε
γ) την σκοτώνετε (όχι, δεν αξίζει..)
δ) την αγνοείτε

κανει μούτρα στο γιο της??? καλά διαβασα??? δηλαδη δεν τοτ μιλαει ..και δεν παίρνει και σπίτι να ενοχλήσει???

εγω θα ημουν ΤΟΟΟΣΟ ευτυχισμένη που θα της μιλαγα ..χαχα..

αλλα εμενα η ακατονομαστη με το γιο της ειναι παντα ολο γλυκες ..οτι και αν της πει !!! και ΄΄θαβει ΄΄ τη νυφη (εμενα δηλ ) και τα παιδια μου...ξεχνώντας πως ειναι και του γιου της!

308ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Μαρ 05, 2012 2:59 am

eiralis

eiralis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Με έχει απασχολήσει πολλές φορές αυτή η ερώτηση..
Και ενώ τον πρώτο καιρό σκεφτόμουν πως ίσως και να της μίλαγα, όχι βέβαια σαν να μην τρέχει τίποτα, αλλά ναι θα της μίλαγα.. όσο περνάει ο καιρός αλλάζω γνώμη.
Και δεν σας κρύβω πως τώρα πια έχω πολύ οργή μέσα μου για την συγκεκριμένη.
Παρόλο που η βία δεν ταιριάζει στον χαρακτήρα μου, αυτήν ευχαρίστως θα την έσπαγα στο ξύλο.
Όμως τελικά καταλήγω στο δ, να την αγνοήσω.
Είτε κάνοντας πως δεν την είδα, είτε αν έκανε την βλακεία να μου μιλήσει πρώτη, να της απαντήσω «Συγνώμη δεν σας ξέρω, γνωριζόμαστε από κάπου;»

Είμαι άδικη;

Bou-boukitsa, αυτό ακριβώς! Κάνει μούτρα στο γιό της γιατί της είπε πως για το παιδί μας αποφασίζουμε εμείς και μόνο εμείς!
Και έχει μήνες να πάρει τηλέφωνο!
Και έχει πλάκα έτσι όπως το λες, αλλά για σκέψου.. αν είχαν τα παιδιά σου μια γιαγιά που αδιαφορούσε γι’ αυτά, πως θα αισθανόσουν;
Και όταν εκείνα ρωτούσαν που είναι η γιαγιά, γιατί δεν έρχεται να μας δει;
Τι θα τους απαντούσες; Ότι είναι καργ@#^@;

Εγώ την έχω ξεγραμμένη, είναι σαν να έχει πεθάνει.
Αλλά το παιδί;
Και ακόμα είναι μικρό, δεν ρωτάει, αλλά αργότερα τι να της εξηγήσω;
Πως ο εγωισμός της γιαγιάς είναι μεγαλύτερος από το ενδιαφέρον της για το ένα και μοναδικό εγγόνι της;

309ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Μαρ 05, 2012 3:11 am

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eiralis έγραψε:Με έχει απασχολήσει πολλές φορές αυτή η ερώτηση..
Και ενώ τον πρώτο καιρό σκεφτόμουν πως ίσως και να της μίλαγα, όχι βέβαια σαν να μην τρέχει τίποτα, αλλά ναι θα της μίλαγα.. όσο περνάει ο καιρός αλλάζω γνώμη.
Και δεν σας κρύβω πως τώρα πια έχω πολύ οργή μέσα μου για την συγκεκριμένη.
Παρόλο που η βία δεν ταιριάζει στον χαρακτήρα μου, αυτήν ευχαρίστως θα την έσπαγα στο ξύλο.
Όμως τελικά καταλήγω στο δ, να την αγνοήσω.
Είτε κάνοντας πως δεν την είδα, είτε αν έκανε την βλακεία να μου μιλήσει πρώτη, να της απαντήσω «Συγνώμη δεν σας ξέρω, γνωριζόμαστε από κάπου;»

Είμαι άδικη;

Bou-boukitsa, αυτό ακριβώς! Κάνει μούτρα στο γιό της γιατί της είπε πως για το παιδί μας αποφασίζουμε εμείς και μόνο εμείς!
Και έχει μήνες να πάρει τηλέφωνο!
Και έχει πλάκα έτσι όπως το λες, αλλά για σκέψου.. αν είχαν τα παιδιά σου μια γιαγιά που αδιαφορούσε γι’ αυτά, πως θα αισθανόσουν;
Και όταν εκείνα ρωτούσαν που είναι η γιαγιά, γιατί δεν έρχεται να μας δει;
Τι θα τους απαντούσες; Ότι είναι καργ@#^@;

Εγώ την έχω ξεγραμμένη, είναι σαν να έχει πεθάνει.
Αλλά το παιδί;
Και ακόμα είναι μικρό, δεν ρωτάει, αλλά αργότερα τι να της εξηγήσω;
Πως ο εγωισμός της γιαγιάς είναι μεγαλύτερος από το ενδιαφέρον της για το ένα και μοναδικό εγγόνι της;

Εντάξει δίκιο έχεις, η αδιαφορία δεν είναι καλή αλλά του γεμίζεις το κενό με την άλλη γιαγιά και άλλους άνθρώπους που το αγαπάνε.
Και δεν έχεις και εσύ συνέχεια προβλήματα!!!!!!

Εγώ που η πεθερά μου από τον υπέρτατο εγωισμό της, δημιουργεί συνέχεια προβλήματα, εμμέσως πάντα, και κάνει δύσκολο το να μπορείς να είσαι καλή μαζί της??? Μέχρι και στα παιδιά δημιουργεί πρόβλημα και ότι και να της εξηγήσουμε δεν καταλαβαίνει, το δικό της θα κάνει! Πάντα εμμέσως και πλαγίως και μπροστά όλο ναι και ναι στο γιο της! Πίστεψέ με, εσένα είναι καλύτερα, μπορείς να την αντιμετωπίσεις, λέει ευθέως αυτά που θέλει.

Εγώ τί να εξηγήσω στον άντρα μου, που μάνα του είναι και τα εμμέσως που κάνει δεν τα καταλαβαίνει???? Ότι "ο εγωισμός της γιαγιάς μπαίνει πάνω και από την ηρεμία της οικογένειάς μας και από την ανατροφή των εγγονιών της??"

Πάντως σε αυτό που ρωτάς, και εγώ την αδιαφορία θα διάλεγα. Θα άλλαζα πεζοδρόμιο!!!

310ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Παρ Μαρ 16, 2012 3:20 pm

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βρε κορίτσια, μπαίνω και εγώ στο φόρουμ να διαβάσω study και εδώ και 12 ΔΏΔΕΚΑ ΟΛΌΚΛΗΡΕΣ ΜΈΡΕΣ καμία δεν έχει γράψει στο θέμα...

Τί έγινε??????

Καλυτέρεψαν οι πεθερές?????

Πλάκα κάνω...

Μάλλον βαρεθήκαμε να λέμε τα ίδια και τα ίδια και αυτές να κάνουν τα ίδια και τα ίδια....

Και εγώ τί θα διαβάζω να παρηγοριέμαι???? Να ξε-συγχήζομαι?????

311ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Παρ Μαρ 16, 2012 11:57 pm

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
to na kalitereusoun tha itan thauma an kai ego oute etsi thelo na tin vlepo skeftomai apo tora otan tha geniso pos tha tin anexto gia 6-7 meres.

312ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Μαρ 17, 2012 12:09 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xθες βραδυ σας σκεφτομουνα!!!Ειδα ενα εργο το οποιο ηταν ενα ζευγαρι κι παντρευτοταν κ η νυφη γνωρισε τη πεθερα παραμονη του γαμου,κι αυτο γτ η ιδια δν αφηνε καμια να κερδισει τον μονακριβο της,γτ οπως η ιδια ελεγε καμια δν ηταν αξια.
Κι παιδια κανει ενα ξεσπασμα ο γιος!!!Απαπαπ,λεω να ετσι πρεπει ολοι οι αντρες των κοριτσιων μεσα να τους μιλησουν!!
Αφου λεω αμα το βλεπατε,θα λεγατε ναγιασει το στομα του!Κι τι δν της ειπε!Στο τελος αυτη καταλαβε κι τους αφησε στην υσηχια τους,αλλα νταξ αυτο μονο στα εργα!!

313ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Μαρ 17, 2012 1:25 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:

΄΄θαβει ΄΄ τη νυφη (εμενα δηλ ) και τα παιδια μου...ξεχνώντας πως ειναι και του γιου της!

Αληθεια,που το ξερεις Μπουμπουκιτσα οτι θαβει τα παιδια σου?


bouboulina έγραψε:

Παρόλο που η βία δεν ταιριάζει στον χαρακτήρα μου, αυτήν ευχαρίστως θα την έσπαγα στο ξύλο.

Κι εγω ευχαριστως να της "κατεβαζα" τα μουτρα..


αν είχαν τα παιδιά σου μια γιαγιά που αδιαφορούσε γι’ αυτά, πως θα αισθανόσουν;
Και όταν εκείνα ρωτούσαν που είναι η γιαγιά, γιατί δεν έρχεται να μας δει;
Τι θα τους απαντούσες; Ότι είναι καργ@#^@;

Ναι

Αλλά το παιδί;
Και ακόμα είναι μικρό, δεν ρωτάει, αλλά αργότερα τι να της εξηγήσω;
Πως ο εγωισμός της γιαγιάς είναι μεγαλύτερος από το ενδιαφέρον της για το ένα και μοναδικό εγγόνι της;

Τα μωρα μας δεν ειναι χαζα..Καταλαβαινουν πολυ περισσοτερα απο οσα νομιζουμε..

Εντάξει δίκιο έχεις, η αδιαφορία δεν είναι καλή αλλά του γεμίζεις το κενό με την άλλη γιαγιά και άλλους άνθρώπους που το αγαπάνε.
Και δεν έχεις και εσύ συνέχεια προβλήματα!!!!!!

Μπορει και να εχεις γιατι θα λεει "γιατι η αλλη τα βλεπει και εγω οχι"???Ετσι εκανε η πουτανα η δικια μου και γινοταν Σαραγεβο στο σπιτι..

Εγώ που η πεθερά μου από τον υπέρτατο εγωισμό της, δημιουργεί συνέχεια προβλήματα, εμμέσως πάντα, και κάνει δύσκολο το να μπορείς να είσαι καλή μαζί της??? Μέχρι και στα παιδιά δημιουργεί πρόβλημα και ότι και να της εξηγήσουμε δεν καταλαβαίνει, το δικό της θα κάνει! Πάντα εμμέσως και πλαγίως και μπροστά όλο ναι και ναι στο γιο της! Πίστεψέ με, εσένα είναι καλύτερα, μπορείς να την αντιμετωπίσεις, λέει ευθέως αυτά που θέλει.

Και μενα ετσι κανει...

Εγώ τί να εξηγήσω στον άντρα μου, που μάνα του είναι και τα εμμέσως που κάνει δεν τα καταλαβαίνει???? Ότι "ο εγωισμός της γιαγιάς μπαίνει πάνω και από την ηρεμία της οικογένειάς μας και από την ανατροφή των εγγονιών της??"

Μην το προσπαθησεις καν,δεν καταλαβαινουν τον Χριστο τους...

Πάντως σε αυτό που ρωτάς, και εγώ την αδιαφορία θα διάλεγα. Θα άλλαζα πεζοδρόμιο!!![/quote]

Εγω εχω γιαγια που ειναι απουσα σε ολη μου την ζωη,δεν με ενοιαξε ρε κοριτσια,ετσι μεγαλωσα...και η αλλη μου η γιαγια ειχε πεθανει πολυ πριν γεννηθουμε...


manoula_24xr έγραψε:Xθες βραδυ σας σκεφτομουνα!!!Ειδα ενα εργο το οποιο ηταν ενα ζευγαρι κι παντρευτοταν κ η νυφη γνωρισε τη πεθερα παραμονη του γαμου,κι αυτο γτ η ιδια δν αφηνε καμια να κερδισει τον μονακριβο της,γτ οπως η ιδια ελεγε καμια δν ηταν αξια.
Κι παιδια κανει ενα ξεσπασμα ο γιος!!!Απαπαπ,λεω να ετσι πρεπει ολοι οι αντρες των κοριτσιων μεσα να τους μιλησουν!!
Αφου λεω αμα το βλεπατε,θα λεγατε ναγιασει το στομα του!Κι τι δν της ειπε!Στο τελος αυτη καταλαβε κι τους αφησε στην υσηχια τους,αλλα νταξ αυτο μονο στα εργα!!

Γιαυτο υπαρχουν τα εργα,για να μας συγχιζουν...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την tatijana στις Σαβ Μαρ 17, 2012 1:33 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ετσι επρεπε...)

314ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Μαρ 17, 2012 2:01 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kala aporo oles idies einai apo to idio ergosrasio vgenoun?

315ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Μαρ 22, 2012 7:09 am

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια γεια σας!τι κανετε?

εδω πεθεροπληκτη,εδω πεθεροπληκτη...

ειχα μπει πριν πολυ,πολυ καιρο στη παρεα σας,αλλα για καποιο διαστημα δεν τα καταφερα να μπω...
εγω εφυγα απο το νησι μου πριν 2χρονια περιπου κ ακολουθησα τον αντρα μου κρητη γιατι εδω ειχαμε σπιτι και μονιμη δουλεια.το σπιτι ομως εχει ενα αρνητικο αβασταχτο...μενει η πεθερα απο πανω ακριβως...ανακαταβεται σε ολα,ακομα κ στο σιδερο μου κανει παρατηρησεις κ οχι να το πενευτω αλλα με την καθαριοτητα κ την ταξη εχω μικροβιο...αν πας σπιτι της ειναι μην σας πω πως...κ ερχετε λοιπον η κυρια να μου το παιξει νοικοκυρα σε μενα...ευτυχως ο αντρας μου μιλαει,αλλα αυτη δεν καταλαβαινει...μακαρι να τσαντιζοταν,μακαρι να μην ερχοταν,μακαρι να μην νοιαζοταν...χιλιες φορες...ειναι ο γαμος μας σ'ενα μηνα κ θελει να τα κανει ολα οπως θελει αυτη...βεβαια σε μενα δεν περνανε κ ειμαι ατομο ξεκαθαρο...αλλα με κουραζει ολο αυτο...ειμαι κ στον 6μηνα της εγκυμοσυνης κ απο τα νευρα κ την συγχιση που μου δημιουργει δεν μπορω να απολαυσω πραγματα που θα θελα.οποτε γουσταρει κατεβαινει σπιτι μου,οταν ερθει ενας ανθρωπος κατευθειαν να ελεγξει...δεν την μπορω...ασε που μονο οταν λειπει ο κωστας χωνεται...γιατι τον φοβαται,κ πριζει εμενα...αχ,πραγματακι αν ερθει με το καλο το παιδι θα σαλταρω αν την εχω πανω κατω ολη την ωρα...

316ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιουλ 05, 2012 12:41 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κυριακη 25/6 επεσε η μικρη μου και εκανε 2 καταγματα στο χερακι. Την επομενη, 26/6 ενημερωνω για το συμβαν τα πεθερικα μου που εχουν παει στο χωριο. Την ιδια μερα πηραν ενα τηλεφωνο και μιλησαν για λιγο με το παιδι. Εκτοτε, εχουν περασει 10 μερες, πηρε ο πεθερος ενα τηλεφωνο στις 10 και μιση το βραδυ να ρωτησει κατι τον αντρα μου και με την ευκαιρια ρωτησε και για τη μικρη και αυτο ηταν ολο!!!!!!!! Η αλλη, ουτε φωνη ουτε ακροαση.... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 679259

317ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιουλ 05, 2012 9:34 am

natassa-st-pr

natassa-st-pr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νενεν έγραψε:Κυριακη 25/6 επεσε η μικρη μου και εκανε 2 καταγματα στο χερακι. Την επομενη, 26/6 ενημερωνω για το συμβαν τα πεθερικα μου που εχουν παει στο χωριο. Την ιδια μερα πηραν ενα τηλεφωνο και μιλησαν για λιγο με το παιδι. Εκτοτε, εχουν περασει 10 μερες, πηρε ο πεθερος ενα τηλεφωνο στις 10 και μιση το βραδυ να ρωτησει κατι τον αντρα μου και με την ευκαιρια ρωτησε και για τη μικρη και αυτο ηταν ολο!!!!!!!! Η αλλη, ουτε φωνη ουτε ακροαση.... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 679259

Περατικούλια σας!!!!!!!!!!
Φαντάζεσαι τι σου έχουν σύρει απο πίσω!!!!!!!!! Αν τύχαινε σε μένα αυτό απο μπροστά θα έλεγε δεν πειράζει αλλά απο πίσω στις φιλενάδες της και τι δεν θα έλεγε!!!!!!!Απαπαπα πεθερικά τι να πεις!!!!!!!!!!

318ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιουλ 05, 2012 12:01 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενεν έγραψε:Κυριακη 25/6 επεσε η μικρη μου και εκανε 2 καταγματα στο χερακι. Την επομενη, 26/6 ενημερωνω για το συμβαν τα πεθερικα μου που εχουν παει στο χωριο. Την ιδια μερα πηραν ενα τηλεφωνο και μιλησαν για λιγο με το παιδι. Εκτοτε, εχουν περασει 10 μερες, πηρε ο πεθερος ενα τηλεφωνο στις 10 και μιση το βραδυ να ρωτησει κατι τον αντρα μου και με την ευκαιρια ρωτησε και για τη μικρη και αυτο ηταν ολο!!!!!!!! Η αλλη, ουτε φωνη ουτε ακροαση.... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 679259

Περαστικά στην ομορφουλα σου...Κρίμα πάντως που τους κάνουμε παππουδογιαγιαδες ρε γαμωτο εγω αυτο λέω.
Εμένα είπε η κλωσσα ότι κακώς βιαστηκαμε να κάνουμε δευετρο,ας περιμένουμε κανά 2-3-4 χρόνια και βλέπουμε λέει,είναι πολυ δύσκολα τα πράγματα λέει...Μωρή,ΕΣΥ το ταιζεις το παιδι;ΕΣΥ είσαι απο πάνω του όταν αρρωσταινει;Θα μου πεις γρουσουζα ποτε θα κάνουμε παιδια;
Ευτυχώς ο Νικ της είπε ότι σύντομα θα χαρίζουμε αδερφακι στον Κωνσταντινο...Πεταμενη..
Του είπα ότι αυτη η γυναίκα ποτε δε θα είναι ευτυχισμένη με ότι κανεις ΕΣΥ γιατί είμαι στην μέση εγω...
"δεν πειράζει,ας το χωνεψει" μου είπε...
Όσο είναι ο γιος της μαζι μου αυτη θα λυσσαει...

Θέλω να της σπασω τα μούτρα,να την περάσω με τανκ απο πάνω....Έχασα ενα νινι κ το μόνο της πρόβλημα ήταν ότι δεν πρέπει να κάνουμε αλλα παιδια,ούτε το πρώτο το ήθελε...

319ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιουλ 05, 2012 12:13 pm

natassa-st-pr

natassa-st-pr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
Νενεν έγραψε:Κυριακη 25/6 επεσε η μικρη μου και εκανε 2 καταγματα στο χερακι. Την επομενη, 26/6 ενημερωνω για το συμβαν τα πεθερικα μου που εχουν παει στο χωριο. Την ιδια μερα πηραν ενα τηλεφωνο και μιλησαν για λιγο με το παιδι. Εκτοτε, εχουν περασει 10 μερες, πηρε ο πεθερος ενα τηλεφωνο στις 10 και μιση το βραδυ να ρωτησει κατι τον αντρα μου και με την ευκαιρια ρωτησε και για τη μικρη και αυτο ηταν ολο!!!!!!!! Η αλλη, ουτε φωνη ουτε ακροαση.... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 679259

Περαστικά στην ομορφουλα σου...Κρίμα πάντως που τους κάνουμε παππουδογιαγιαδες ρε γαμωτο εγω αυτο λέω.
Εμένα είπε η κλωσσα ότι κακώς βιαστηκαμε να κάνουμε δευετρο,ας περιμένουμε κανά 2-3-4 χρόνια και βλέπουμε λέει,είναι πολυ δύσκολα τα πράγματα λέει...Μωρή,ΕΣΥ το ταιζεις το παιδι;ΕΣΥ είσαι απο πάνω του όταν αρρωσταινει;Θα μου πεις γρουσουζα ποτε θα κάνουμε παιδια;
Ευτυχώς ο Νικ της είπε ότι σύντομα θα χαρίζουμε αδερφακι στον Κωνσταντινο...Πεταμενη..
Του είπα ότι αυτη η γυναίκα ποτε δε θα είναι ευτυχισμένη με ότι κανεις ΕΣΥ γιατί είμαι στην μέση εγω...
"δεν πειράζει,ας το χωνεψει" μου είπε...
Όσο είναι ο γιος της μαζι μου αυτη θα λυσσαει...

Θέλω να της σπασω τα μούτρα,να την περάσω με τανκ απο πάνω....Έχασα ενα νινι κ το μόνο της πρόβλημα ήταν ότι δεν πρέπει να κάνουμε αλλα παιδια,ούτε το πρώτο το ήθελε...
Εσύ να άκουγες τι έλεγε για το πρώτο μου σε όλους έξω χωρίς ντροπή!!! Δεν θα το αγαπάει, δεν το ήθελε ο γιος της ήταν πολύ μικρός για να παντρευτεί και να κάνει παιδί κτλ. Ήμαρτον 30 χρονών γιο τι ήθελε να μείνει γεροντοκόρος σαν τον αδερφό της!Τώρα αν δεν της τον πάω κάνει μούτρα! Μετά ήρθε και το δεύτερο εκεί να δεις μούτρα!!!! Αχ μόνο που τα σκέφτομαι ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι μου!!!

320ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιουλ 05, 2012 2:28 pm

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΛΛΟΝ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΗ ΕΙΜΑΙ... ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ, ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΓΛΥΚΥΤΑΤΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΗ, ΗΜΟΥΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΑΠΛΗ "ΓΚΟΜΕΝΑ" ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΟΜΩΣ ΒΓΑΖΕΙ Η ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑΙΑ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΣ. ΟΛΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ, ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΙΕΣΗ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΕΞΩΓΑΜΟ, ΛΕΕΙ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΖΟΥΜΕ ΣΤΟ '50.... ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΦΑΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ... ΣΕ ΚΑΝΑΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΛΙΓΟ. ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ Η ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΠΑΣΧΑ, ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ) tongue

321ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιουλ 05, 2012 11:42 pm

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natassa-st-pr έγραψε:
Νενεν έγραψε:Κυριακη 25/6 επεσε η μικρη μου και εκανε 2 καταγματα στο χερακι. Την επομενη, 26/6 ενημερωνω για το συμβαν τα πεθερικα μου που εχουν παει στο χωριο. Την ιδια μερα πηραν ενα τηλεφωνο και μιλησαν για λιγο με το παιδι. Εκτοτε, εχουν περασει 10 μερες, πηρε ο πεθερος ενα τηλεφωνο στις 10 και μιση το βραδυ να ρωτησει κατι τον αντρα μου και με την ευκαιρια ρωτησε και για τη μικρη και αυτο ηταν ολο!!!!!!!! Η αλλη, ουτε φωνη ουτε ακροαση.... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 679259

Περατικούλια σας!!!!!!!!!!
Φαντάζεσαι τι σου έχουν σύρει απο πίσω!!!!!!!!! Αν τύχαινε σε μένα αυτό απο μπροστά θα έλεγε δεν πειράζει αλλά απο πίσω στις φιλενάδες της και τι δεν θα έλεγε!!!!!!!Απαπαπα πεθερικά τι να πεις!!!!!!!!!!


Οχι, δεν μου κρατανε μουτρα επειδη χτυπησε η μικρη ετσι κι αλλιως ηταν μαζι με τον αντρα μου οταν επεσε, απλα ειναι αδιαφοροι...

322ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιουλ 05, 2012 11:47 pm

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
Νενεν έγραψε:Κυριακη 25/6 επεσε η μικρη μου και εκανε 2 καταγματα στο χερακι. Την επομενη, 26/6 ενημερωνω για το συμβαν τα πεθερικα μου που εχουν παει στο χωριο. Την ιδια μερα πηραν ενα τηλεφωνο και μιλησαν για λιγο με το παιδι. Εκτοτε, εχουν περασει 10 μερες, πηρε ο πεθερος ενα τηλεφωνο στις 10 και μιση το βραδυ να ρωτησει κατι τον αντρα μου και με την ευκαιρια ρωτησε και για τη μικρη και αυτο ηταν ολο!!!!!!!! Η αλλη, ουτε φωνη ουτε ακροαση.... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 679259

Περαστικά στην ομορφουλα σου...Κρίμα πάντως που τους κάνουμε παππουδογιαγιαδες ρε γαμωτο εγω αυτο λέω.
Εμένα είπε η κλωσσα ότι κακώς βιαστηκαμε να κάνουμε δευετρο,ας περιμένουμε κανά 2-3-4 χρόνια και βλέπουμε λέει,είναι πολυ δύσκολα τα πράγματα λέει...Μωρή,ΕΣΥ το ταιζεις το παιδι;ΕΣΥ είσαι απο πάνω του όταν αρρωσταινει;Θα μου πεις γρουσουζα ποτε θα κάνουμε παιδια;
Ευτυχώς ο Νικ της είπε ότι σύντομα θα χαρίζουμε αδερφακι στον Κωνσταντινο...Πεταμενη..
Του είπα ότι αυτη η γυναίκα ποτε δε θα είναι ευτυχισμένη με ότι κανεις ΕΣΥ γιατί είμαι στην μέση εγω...
"δεν πειράζει,ας το χωνεψει" μου είπε...
Όσο είναι ο γιος της μαζι μου αυτη θα λυσσαει...

Θέλω να της σπασω τα μούτρα,να την περάσω με τανκ απο πάνω....Έχασα ενα νινι κ το μόνο της πρόβλημα ήταν ότι δεν πρέπει να κάνουμε αλλα παιδια,ούτε το πρώτο το ήθελε...

Α, ρε Τατιανακι... Τι γρουσουζα, απονη γυναικα ειναι αυτη? Ασχετα με το τι συμβαινει μεταξυ σας, σα μανα προς μανα ρε γαμωτο, αυτο ειχε να πει τετοια στιγμη? Και καλα, εσενα σε εχει στη μπουκα, το γιο της δε σκεφτηκε οτι μπορει να τον ποναει το γεγονος? Οπως το ειπες, πεταμενη ...

323ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιουλ 05, 2012 11:49 pm

natassa-st-pr

natassa-st-pr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νενεν έγραψε:
natassa-st-pr έγραψε:
Νενεν έγραψε:Κυριακη 25/6 επεσε η μικρη μου και εκανε 2 καταγματα στο χερακι. Την επομενη, 26/6 ενημερωνω για το συμβαν τα πεθερικα μου που εχουν παει στο χωριο. Την ιδια μερα πηραν ενα τηλεφωνο και μιλησαν για λιγο με το παιδι. Εκτοτε, εχουν περασει 10 μερες, πηρε ο πεθερος ενα τηλεφωνο στις 10 και μιση το βραδυ να ρωτησει κατι τον αντρα μου και με την ευκαιρια ρωτησε και για τη μικρη και αυτο ηταν ολο!!!!!!!! Η αλλη, ουτε φωνη ουτε ακροαση.... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 679259

Περατικούλια σας!!!!!!!!!!
Φαντάζεσαι τι σου έχουν σύρει απο πίσω!!!!!!!!! Αν τύχαινε σε μένα αυτό απο μπροστά θα έλεγε δεν πειράζει αλλά απο πίσω στις φιλενάδες της και τι δεν θα έλεγε!!!!!!!Απαπαπα πεθερικά τι να πεις!!!!!!!!!!


Οχι, δεν μου κρατανε μουτρα επειδη χτυπησε η μικρη ετσι κι αλλιως ηταν μαζι με τον αντρα μου οταν επεσε, απλα ειναι αδιαφοροι...

Και δεν χαίρεσαι, θέλεις να σε πρήζουν όλοι την ώρα? Σε βοηθάει καθόλου η πεθερά σου με την μικρή?

324ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιουλ 05, 2012 11:58 pm

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natassa-st-pr έγραψε:
Νενεν έγραψε:
natassa-st-pr έγραψε:
Νενεν έγραψε:Κυριακη 25/6 επεσε η μικρη μου και εκανε 2 καταγματα στο χερακι. Την επομενη, 26/6 ενημερωνω για το συμβαν τα πεθερικα μου που εχουν παει στο χωριο. Την ιδια μερα πηραν ενα τηλεφωνο και μιλησαν για λιγο με το παιδι. Εκτοτε, εχουν περασει 10 μερες, πηρε ο πεθερος ενα τηλεφωνο στις 10 και μιση το βραδυ να ρωτησει κατι τον αντρα μου και με την ευκαιρια ρωτησε και για τη μικρη και αυτο ηταν ολο!!!!!!!! Η αλλη, ουτε φωνη ουτε ακροαση.... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 679259

Περατικούλια σας!!!!!!!!!!
Φαντάζεσαι τι σου έχουν σύρει απο πίσω!!!!!!!!! Αν τύχαινε σε μένα αυτό απο μπροστά θα έλεγε δεν πειράζει αλλά απο πίσω στις φιλενάδες της και τι δεν θα έλεγε!!!!!!!Απαπαπα πεθερικά τι να πεις!!!!!!!!!!


Οχι, δεν μου κρατανε μουτρα επειδη χτυπησε η μικρη ετσι κι αλλιως ηταν μαζι με τον αντρα μου οταν επεσε, απλα ειναι αδιαφοροι...

Και δεν χαίρεσαι, θέλεις να σε πρήζουν όλοι την ώρα? Σε βοηθάει καθόλου η πεθερά σου με την μικρή?

Οταν ερχονται απο το χωριο την κρατανε που και που για λιγες ωρες, οχι βεβαια για να βοηθησουν αλλα για να την δουν. Ουτε για μεσημεριανο υπνο δεν καταφερνει να την βαλει και ειναι και ολοκληρο παιδακι... Ουσιαστικα μονο χαχαχα και χαχαχου κανει με τη μικρη, απο προγραμμα τιποτα

325ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Παρ Ιουλ 06, 2012 12:20 am

natassa-st-pr

natassa-st-pr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νενεν έγραψε:
quote]

Οταν ερχονται απο το χωριο την κρατανε που και που για λιγες ωρες, οχι βεβαια για να βοηθησουν αλλα για να την δουν. Ουτε για μεσημεριανο υπνο δεν καταφερνει να την βαλει και ειναι και ολοκληρο παιδακι... Ουσιαστικα μονο χαχαχα και χαχαχου κανει με τη μικρη, απο προγραμμα τιποτα

Αχχχχχχχχχχχ αυτό το πρόγραμμα και όλη την μέρα να το έχουν πάλι πρόγραμμα δεν θα υπάρχει. Να σου πω τι έκανε η δικιά μου πριν μερικές μέρες και μαλώσαμε (δεν τσατίστικε με μένα αλλά με τον άνδρα μου γιατί πήρε το μέρος μου κ της την είπε) Ο μεγάλος μου πάει παιδικό, καθημερινές θέλω το απογευμα να γυρνάει απο την βόλτα του γυρω στις 8,30 για να τον κάνω μπανακια, να φάει, να χαλαρώσει και να κοιμηθεί κατα τις 11,30(τέτοια ώρα κοιμάται).Η κυρία ήρθε τον πήρε στης 7 της λέω να το φέρει νωρίς γιατί έχω να τον κάνω μπάνιο μου λέει καλά! πάει 9,45 παίρνω τηλ μου λέει είμαστε στον δρόμο και ξέρεις τι ώρα ήρθαν?!?!? 10,30 σε δρόμο με τα πόδια 10 λεπτών, και όταν της την είπα τι μου απάντησε!: αφου δεν κοιμάται νωρίς δεν πειράζει, ούτε να καταλάβει το λάθος της ούτε τίποτα, Εκείνη την ημέρα κοιμήθηκε 1,30 και δεν ξυπνούσε το πρωί να πάει παιδικό!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις