Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
172 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 172 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

76ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Πεμ Ιαν 26, 2012 2:22 pm

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:Θα παραγγειλω κι εγω,
ρε κοριτσια να ρωτησω κατι,πως παραγγειλατεε γινατε πρωτα μεελη?
Επισης στα babylino που ειχατε παραγγειλει εστειλα μαιλ κι ακομα δν πηρα τπτ!!

ναι πρέπει να γίνεις μέλος πρώτα στην chicco.
κούκλα μου έστειλες στο babylinoclub@megadis.gr ?
στείλε μήνυμα οτι θες να σου στείλουν δείγμα και κουπόνια για να τις δοκιμάσεις.
Γράψε και τα κιλά του μωρού σου.(αν περιμένεις πες τους οτι περιμένεις Razz )
Σε λίγο καιρό θα σου στείλουν πακετάκι με πάνες και άλλα διάφορα δωράκια και ένα κουπόνι μέλους, το συμπληρώνεις και το στέλνεις ταχυδρομικά.Μετά κάθε μήνα σου στέλνουν κουπόνια (εγώ έχω γράψει και την πεθερά μου για διπλά κουπόνια Razz )

77ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Πεμ Ιαν 26, 2012 2:23 pm

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
*Patrina* έγραψε:οι πανες της chicco ειναι ουσιαστικα οι πανες babylino!!!!!!!!!!
SOK ! η μονη διαφορα τους ειναι οτι αποστελονται στο σπιτι οπως και στο εξωτερικο! Και οτι ειναι πιο ακριβες.
τις κατασκευαζει η mega που φτιαχνει και τις babylino!
Εγω εκανα τηλεφωνικη παραγγελια και με ενημερωσανε οι ανθρωποι επακριβως δεν το εκρυψαν! Απλα το λεω για να μην μπειτε σε περιτες δοκιμες οσες εχετε χρησιμοποιησει τις babylino!

εμένα πάντως μου φάνηκαν πολύ διαφορετικές σαν υλικό, πιο καλές απο babylino Very Happy

78ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Πεμ Ιαν 26, 2012 2:26 pm

twinlotus

twinlotus
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια εμεις παιρνουμε τα babylino με κουπονια και βγαινει το 3 νουμερο γυρω στα 13 ευρω.Οσο δηλαδη κανουν και οι chicco.Εκατσα και τα υπολογισα.Με τις chicco παντως ειχαμε μια μικρη διαρροη στα κακακια (η μια μπεμπα μου).Ψηφιζω babylino και libero.Απ'οσα εχουμε δοκιμασει τα καλυτερα.

79ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Πεμ Ιαν 26, 2012 3:26 pm

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
skilef έγραψε:kai egw koritsia pareggeila,na doume.apo pampers eimai pantws apagoiteumeni.eixame sunexeia diarroes kai murizoun polu entona otan to katouraei,asxeta pou einai ligo akrives.palia itan kalitera twra xalasan tin poiotita tous.gnwmi mou fusika.egw pairnw babylino kai eimai arketa euxaristimeni,to mono kako einai oti einai ligo pio xwntres apo ta pampers.

μια απο τα ιδια...καθε μερα διαροες και εντονη μυρωδια. μου ειχαν φερει δωρο 3 μεγαλες συσκευασιες και ελεγαν αμαν ποτε να τελιωσουν...εχω γραφτει στην babylino ηρθαν τα πρωτα κουπονια. ξερει καμια μαμα θα ερθουν κι αλλα και περιπου μετα απο ποσο καιρο η μονο αυτα ηταν?????

80ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Παρ Ιαν 27, 2012 3:45 am

*Patrina*

*Patrina*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια τις παρελαβα σημερα.
και στη συσκευασια λεει απεξω
" ΠΑΡΑΓΩΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ''για να το διευκρινησω λιγο απο την ιδια την μεγα μου ειπαν πως ειναι ιδιες πανες με τις babylino και οτι το μονο που αλλαζει ειναι τα σχεδια και ο τροπος διανομης!!!! Δεν το ειπα εγω απο μονη μου για να μην δημιουργουνται λαθος εντυπωσεις!!! αλλωστε υπαρχει η γραμμη 800 καταναλωτων για να το διευκρινησετε κι εσεις!

81ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Παρ Ιαν 27, 2012 3:50 am

*Patrina*

*Patrina*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
beba160a έγραψε:
skilef έγραψε:kai egw koritsia pareggeila,na doume.apo pampers eimai pantws apagoiteumeni.eixame sunexeia diarroes kai murizoun polu entona otan to katouraei,asxeta pou einai ligo akrives.palia itan kalitera twra xalasan tin poiotita tous.gnwmi mou fusika.egw pairnw babylino kai eimai arketa euxaristimeni,to mono kako einai oti einai ligo pio xwntres apo ta pampers.

μια απο τα ιδια...καθε μερα διαροες και εντονη μυρωδια. μου ειχαν φερει δωρο 3 μεγαλες συσκευασιες και ελεγαν αμαν ποτε να τελιωσουν...εχω γραφτει στην babylino ηρθαν τα πρωτα κουπονια. ξερει καμια μαμα θα ερθουν κι αλλα και περιπου μετα απο ποσο καιρο η μονο αυτα ηταν?????

οσο τα εξαργυρωνεις τοσο θα σου στελνουν εαν δεις εχει επανω barcode το οποιο κοβεται στο ονομα σου και επειδη αυτα επιστρεφονται φαινεται στο συστημα τους οτι τα εξαργυρωσες και σου ξαναστελνουν!! Smile

82ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Παρ Ιαν 27, 2012 3:54 am

*Patrina*

*Patrina*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
pumpkin έγραψε:
*Patrina* έγραψε:οι πανες της chicco ειναι ουσιαστικα οι πανες babylino!!!!!!!!!!
SOK ! η μονη διαφορα τους ειναι οτι αποστελονται στο σπιτι οπως και στο εξωτερικο! Και οτι ειναι πιο ακριβες.
τις κατασκευαζει η mega που φτιαχνει και τις babylino!
Εγω εκανα τηλεφωνικη παραγγελια και με ενημερωσανε οι ανθρωποι επακριβως δεν το εκρυψαν! Απλα το λεω για να μην μπειτε σε περιτες δοκιμες οσες εχετε χρησιμοποιησει τις babylino!

εμένα πάντως μου φάνηκαν πολύ διαφορετικές σαν υλικό, πιο καλές απο babylino Very Happy

και ομως ειναι σχεδον ιδιες ειναι καλες παντως ομως εμενα μου αρεσαν και τα σχεδιακια!! Γενικα η μεγα εχει κανει καλες συνεργασιες και οι DIAPERS που θα βρειτε στο βεροπουλο μονο ειναι και αυτες τις μεγα!

83ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Παρ Ιαν 27, 2012 3:59 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
beba160a έγραψε:μια απο τα ιδια...καθε μερα διαροες και εντονη μυρωδια. μου ειχαν φερει δωρο 3 μεγαλες συσκευασιες και ελεγαν αμαν ποτε να τελιωσουν...εχω γραφτει στην babylino ηρθαν τα πρωτα κουπονια. ξερει καμια μαμα θα ερθουν κι αλλα και περιπου μετα απο ποσο καιρο η μονο αυτα ηταν?????

Εμένα μου έρχονται κάθε μήνα είτε εξαργυρώσω είτε οχι Very Happy

84ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Παρ Ιαν 27, 2012 4:11 am

*Patrina*

*Patrina*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι και εμενα μου εστελναν διαρκως τους πρωτους 6 μηνες σερι μετα τοκοψαν ξαφνικα Smile κι οταν πηρα και ρωτησα μου ειπαν αυτο για την εξαργυρωση!

85ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Σαβ Ιαν 28, 2012 12:49 pm

twinlotus

twinlotus
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω μενω επαρχια και ηρθαν μετα απο 2 μερες, στην Αθηνα λογικα θα ερχονται την επομενη.

86ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Σαβ Ιαν 28, 2012 12:59 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σημερα πεταξα τις chicco μου φερανε 4...(2*νο3+2*νο4)ερεθισαν το ποπουδακι μας........

87ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Τρι Απρ 03, 2012 5:31 am

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω μπηκα να ζητησω δωρεαν δειγμα αλλα δεν το βλεπω αυτο το μπλε πλαισιο. εσεισ που το βλεπετε?

http://otanexoesena.blogspot.gr/

88ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Τρι Απρ 03, 2012 10:30 pm

sweetcandy


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
PAMICHA έγραψε:εγω μπηκα να ζητησω δωρεαν δειγμα αλλα δεν το βλεπω αυτο το μπλε πλαισιο. εσεισ που το βλεπετε?
εγω, δεν παρείγγειλα δείγματα, αν δεν το βρίσκεις όμως γιατί δεν τους παίρνεις τηλέφωνο῞ εμένα πάντως μου τισ έδωσε μια φίλη μου που δεν έκανε το νούμερο στο μωρό της! τησ δικήσ μου τησ φόρεσα λίγεσ μέρες και τεικά δεν μυ άρεσαν..έτσι επέστρεψα στο να ψάχνω προσφορές για pampers & libero! για μένα αυτές οι δύο μάρκες είναι ασύγκριτες! βέβαια αν δεν δοκιμάσεις δεν μπορείσ να αποφασίσεις τι σου κάνει καλύτερα!

89ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO - Σελίδα 4 Empty Απ: ΝΕΕΣ ΠΑΝΕΣ CHICCO Τρι Απρ 03, 2012 10:33 pm

Silversmokey

Silversmokey
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και εμενα 4 μου εστειλαν...συνηθως χρησιμοποιω libero και περιμενω ποτε θα βγαλουν προσφορα μου τελειωσαν ομως και πηρα του lidl και πραγματικα εξεπλαγειν γιατι τελικα ειναι πιο μαλακες απο τις libero και κρατησαν ολο το βραδυ που κοιμηθηκε η μικρη μου σημερα 11 ώρες χωρις να μας προδωσουν...

http://www.iliadasantorini.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις